Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

elitemadzone.org :: MadZone :: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 336483 | Odgovora: 2054 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju26.09.2016. u 16:43 - pre 92 meseci
Citat:
dusanboss...Šta ću kad volim gej

Nemoj posle da se foliras kada te prozivaju .
 
Odgovor na temu

batalale

Član broj: 334772
Poruke: 67



+210 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju26.09.2016. u 16:47 - pre 92 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina: Nemoj posle da se foliras kada te prozivaju .

A ti si taj za kime je on kukao poslednjih par dana?
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju26.09.2016. u 17:13 - pre 92 meseci
Haha vratio nam se Lav. Trebalo mu nedelju dana da dodje sebi od parade :)
 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju26.09.2016. u 17:59 - pre 92 meseci
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju26.09.2016. u 18:02 - pre 92 meseci
Jos da mi neko objasni kakve veze ima lav,bio bi mu zahvalan.Mislim gde se pominje?!

 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju26.09.2016. u 18:03 - pre 92 meseci
Citat:
batalale:
Citat:
Lavlja_Jazbina: Nemoj posle da se foliras kada te prozivaju .

A ti si taj za kime je on kukao poslednjih par dana?

A ti se registrovao dok nisam bio tu pa forum ode do kurca.
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju26.09.2016. u 18:07 - pre 92 meseci
@student večiti apsolvent

Najpre si rekao da za sirotinju nema razlike da li živi u diktaturi ili demokratiji, a onda si se ispravio u narednom postu, gde kažeš, da u demokratiji svi uživaju demokratiju, ali je suštinski ne primećuju. U čemu je razlika? Što se tiče distribucije sirotinje, za koju si najpre rekao da ne uživa demokratiju, možemo da zaključimo da je diktatorska Belorusija za svoje građane, demokratskija od demokratske Srbije, jer tamo rekao bih svakako ima manje sirotinje. Jeste da ovo zvuči konfuzno, ali to su tvoje reči, tvoj sled zaključaka. Dakle, ne može ono "i" biti višak, uostalom, tvoja je teza sadržala pojam sirotinje.

Što se tiče Bušove supruge, možda sam se ja neprecizno izrazio, ali se ti svakako praviš naivan. Evo ti crno na belo, od 1989-e:

1. Jedan mandat, Džordž Bušman stariji
2. Jedan mandat, Bil Klinton
3. Dva mandata, Džordž Bušman mlađi
4. Dva mandata, Obama, koji se nizašta nije pitao, jer je sve poluge vlasti imala Hilari Klinton, supruga Bila Klintona

Nadam se da ti je jasno. Više od toga, Klintonova je sada kandidat, a mislim da je na stranačkim bio i treći Buš, Džeb, ali je izgubio. Dakle, za skoro trideset godina, u USA se na čelu države smenjuju dve porodice. Ne samo da se smenjuju, nego nastavljaju borbu i dalje. To je verovatno demokratija. Pošto sam glup i u neke stvari se ne razumem, da li bi bio ljubazan da mi objasniš, tj. navedeš nekog diktatora: da nije demokratski izabran i/ili da se meša u stvari koje se ne tiču njegove funkcije. Voleo bih konkretan primer osobe i kršenja ovog načela nemešanja, odnosno nedemokratsku proceduru izbora. Hvala.

P.S. Takođe bih voleo da znam:
1. Da li će u Crnoj Gori biti raspisan referendum o ulasku u nato?
2. Na kom jeziku i na kom pismu je Njegoš napisao Gorski Vijenac?

Još jednom hvala.
 
Odgovor na temu

batalale

Član broj: 334772
Poruke: 67



+210 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju26.09.2016. u 18:11 - pre 92 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina:
Citat:
batalale:
Citat:
Lavlja_Jazbina: Nemoj posle da se foliras kada te prozivaju .

A ti si taj za kime je on kukao poslednjih par dana?

A ti se registrovao dok nisam bio tu pa forum ode do kurca.

Lave, ko ti drma kavez?
P.S. A gde si bio?
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju26.09.2016. u 18:22 - pre 92 meseci
batalale....drzi se teme jer za ostalo i nemas.

Citat:
P.S. Takođe bih voleo da znam:
1. Da li će u Crnoj Gori biti raspisan referendum o ulasku u nato?
2. Na kom jeziku i na kom pismu je Njegoš napisao Gorski Vijenac?

E ovo i mene zanima.
 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju26.09.2016. u 18:40 - pre 92 meseci
Citat:
DaliborP:
Sve u svemu, ova tema je odlican pokazatelj zasto Vucic uziva toliko popularnost ma sta god radio ili ne radio, jer ima sve odlike diktatora, hoce apsolutnu vlast(vec je ima) i ne zeli da ode sa vlasti(stavio bi pare na jos 10+ godina)


Tacno ima sve odlike diktatora, kad se setim Slobe i njegove diktature ponekad mi deluje kao anarhista u odnosu na ovog "demokratu". Ali nesto ne primecujem da zapad ima neki problem sa Vucicem kao takvim. Eno gledah ga u prijateljskom caskanju sa Klintonom pre neki dan sa sve tapsanjem po ramenu. Bas cudno da takav jedan americki demokrata bivsi predsednik S.A.D. ne primecuje te njegove diktatorske sklonosti.
Ja bi dao pare na to da im ne bi smetao ni 20+ godina sve dok ce da potpisuje ono sto im treba oko Kosova i dok je spreman da rasproda sve sto se moze popisati u Srbiji "stranim investitorima".
Citat:
DaliborP:
Predsednik Amerike je vrlo mocna osoba, ali i dalje nema toliku vlast u drzavi koliko recimo ima Lukasenko u Belorusiji, jer ima kongres da ga spreci. Takodjer nemaju obicaj da naloze policiji da prebiju opoziciju ili nekog iz druge stranke, kao sto recimo Lukasenko radi.

Sta je izglasao kongres kad je trebalo da se ide u osvajanje Iraka i Libije?
 
Odgovor na temu

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju26.09.2016. u 19:03 - pre 92 meseci
meni Putin bas izgleda kao gay ikona !

zenu je oterao...
 
Odgovor na temu

pajapop
Beograd

Član broj: 183139
Poruke: 1800
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+632 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju26.09.2016. u 19:06 - pre 92 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina:
Citat:
batalale:
Citat:
Lavlja_Jazbina: Nemoj posle da se foliras kada te prozivaju .

A ti si taj za kime je on kukao poslednjih par dana?

A ti se registrovao dok nisam bio tu pa forum ode do kurca.


Heee, heeee...jesam kume ....jesam...!!!

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju26.09.2016. u 21:18 - pre 92 meseci
Citat:
batalale:
@emmy

SAD puca po svim šavovima a i sama EU je ko klimav zub.
Očigledno je da to tvoj probavni sistem ne može svariti ali tako je.
Koja je to sila, SAD, EU, NATO a jedan čovek im pomera zadnjicu?
Ili je on mnogo jak ili su pobrojani lav od papira?
Pa dojučerašnji saveznik no.1 u Aziji, Filipini, ne žele više da igraju po taktu SAD-a.
Rodrigo Duterte nalepi onog garavog samo tako jer je shvatio da je došlo vreme da se prikloni boljem i jačem, Kini!
Amerika više nije u stanju da napiše svoj dug a kamoli da ga servisira.
Od pustih snova ne može se živeti!


Puca, i Amerika i Engleska, a no kako, još od 1945 naovamo.

No, đe nestade onaj junak Čavez i što mu od zemlje ostade? Kastro, 60 godina tupi k**ac i na kraju, opet će Kuba postati Amerićko dvorište.

Vjerujem da su razlozi tome "pucanje SAD-a po svim šavovima"
 
Odgovor na temu

batalale

Član broj: 334772
Poruke: 67



+210 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju26.09.2016. u 21:25 - pre 92 meseci
@student....

To nije razmišljanje studenta nego malog Perice.
Daj još...humor uvek prija.
 
Odgovor na temu

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju26.09.2016. u 21:42 - pre 92 meseci
Citat:
student_apsolvent:
Citat:
batalale:
@emmy

SAD puca po svim šavovima a i sama EU je ko klimav zub.
Očigledno je da to tvoj probavni sistem ne može svariti ali tako je.
Koja je to sila, SAD, EU, NATO a jedan čovek im pomera zadnjicu?
Ili je on mnogo jak ili su pobrojani lav od papira?
Pa dojučerašnji saveznik no.1 u Aziji, Filipini, ne žele više da igraju po taktu SAD-a.
Rodrigo Duterte nalepi onog garavog samo tako jer je shvatio da je došlo vreme da se prikloni boljem i jačem, Kini!
Amerika više nije u stanju da napiše svoj dug a kamoli da ga servisira.
Od pustih snova ne može se živeti!


Puca, i Amerika i Engleska, a no kako, još od 1945 naovamo.

No, đe nestade onaj junak Čavez i što mu od zemlje ostade? Kastro, 60 godina tupi k**ac i na kraju, opet će Kuba postati Amerićko dvorište.

Vjerujem da su razlozi tome "pucanje SAD-a po svim šavovima"



ovi majmuni sa Kube su prosto dar od Boga za Ameriku.

Medjutim ono sto je meni zanimljivo je kako Rusi mogu samo tako glupi da budu. Evo npr oni su tu Kubu otkacili 1990 a mogli su samo malo da je dotiraju cisto da odrze saveznika i da udaraju kontru Americi. umesto toga oni su ih ostavili da trunu. Malo ih je podrzavao onaj indijanac Cavez dok mu je islo sa naftom, sad i Venecuela propala.

Ili recimo kod nas. Oni su mirno gledali raspad Jugoslavije i SCG a sad kmece da obe zemlje ne udju u NATO i kukumavce za neku bazicu tamo kod Nisa. A ranije su mogli samo malo da uloze i mi smo im nudili sve. Danas bi imali bazu na Mediteranu u CG a pumpanjem Srbije sa lovom i investicijama okrenuli bi i bedne BG i RO na svoju stranu.

Rusi su sve sanse prokockali i meni uopste ne bi bilo zao da kao zemlja i nestanu, a to ce se i desiti...
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju26.09.2016. u 21:46 - pre 92 meseci
Citat:
Pošto sam glup i u neke stvari se ne razumem, da li bi bio ljubazan da mi objasniš, tj. navedeš nekog diktatora: da nije demokratski izabran i/ili da se meša u stvari koje se ne tiču njegove funkcije. Voleo bih konkretan primer osobe i kršenja ovog načela nemešanja, odnosno nedemokratsku proceduru izbora

Evo mogu ja - Lukasenko. Neregularnost izbora, pretnja, zastrasivanje, maltretiranje i cak hapsenje vodja opozicije. Nema na cemu.
 
Odgovor na temu

batalale

Član broj: 334772
Poruke: 67



+210 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju26.09.2016. u 21:49 - pre 92 meseci
@emmy:

Zašto čitav narod jedne zemlje nazivaš majmunima i u opšte jel tebi dobro?
Davno nisam sreo nekoga sa tolikom količinom mržnje i jada u sebi?
Strašno je koliko si kontaminiran....
 
Odgovor na temu

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju26.09.2016. u 21:51 - pre 92 meseci
Citat:
DaliborP: Evo mogu ja - Lukasenko. Neregularnost izbora, pretnja, zastrasivanje, maltretiranje i cak hapsenje vodja opozicije. Nema na cemu.


u pravu si, ali si zaboravio da kazes i najvaznije - medijski mrak.

Eto ja sam bas mislio kako ce internet biti opasnost po diktature tj posto vise nema klasicne diktature da kazemo ovih prividnih demokratija. Medjutim slabe vajde. Drzava i uzurpator tiranin ima beskrajne resurse na raspolaganju. Obican covek moze javno da kaze nesto ali ce biti utopljen u moru komentara kritika, blogera vec sad ima ko sase i ko uopste cita svakojake gluposti. Diktator angazuje gomilu botova, a ako se bas pretera iskljuci ili ogranici internet. Prakticno sve je isto.
 
Odgovor na temu

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju26.09.2016. u 21:54 - pre 92 meseci
kad se kastrov rezim konacno ucrvlja i raspadne i razotkrije se sva beda (vi cete i dalje kakiti kako je to CNN propaganda) protiv Amerike sledecih 1000 godina nece niko da se buni u LAt. Americi.
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju26.09.2016. u 21:55 - pre 92 meseci
Citat:
Windows2:
Ali nesto ne primecujem da zapad ima neki problem sa Vucicem kao takvim. Eno gledah ga u prijateljskom caskanju sa Klintonom pre neki dan sa sve tapsanjem po ramenu. Bas cudno da takav jedan americki demokrata bivsi predsednik S.A.D. ne primecuje te njegove diktatorske sklonosti.

Ameriku, Rusiju, Kinu ne zanima drustveno uredjenje neke tamo drzave dok god ima neki svoj interes. Ima bezbroj primera kad se velike svetske sile podrzavale nekog diktatora. Na kraju krajeva, nece taj diktator da vlada Amerikom vec svojom drzavom, pitanje je samo koliko ga je briga za narod pa da moze tu saradnju da pretvori u nesto korisno za narod.


Citat:

Sta je izglasao kongres kad je trebalo da se ide u osvajanje Iraka i Libije?

A kakve to veze ima? Totalna zamena teza. Sta god da je izglasao, poenta je ta da jedan covek nema apsolutnu vlast kao recimo u Belorusiji.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 336483 | Odgovora: 2054 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.