Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

elitemadzone.org :: MadZone :: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

Strane: << < .. 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 335942 | Odgovora: 2054 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

perkom

Član broj: 335077
Poruke: 534



+359 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju08.11.2016. u 12:15 - pre 90 meseci
Citat:
Braxi: SRS ima 22, a Dveri 13 poslanika. To je 35 poslanika od 250 su proruski i mozemo ubaciti i onog Popovica i Vulina maksimalno 40. 40/250 to je 16%. Rezultati su vrlo friski !

Vuciceva koalicija ima 131 to je skoro 3x vise od zajedno proruskih stranaka a sam vuci tuce radikale 93:23=4.04 a Zveri&DSS cak 7x...

toliko o tome ko: vredja troluje i ko ne iznosui cinjenice.

Ipak hvala ti. Dobro je sto nas uvek podsecate kakvi ste vi lazovi isto kao i vasa Moskva i Putin koji nista i nerade nego se samo bave propagandom i preuvelicavaju svoj znacaj. Narod vas je odavno procitao ali posto ste zilavi veoma ja cu uvek drzati oci sirom otvorene !

Da li ti razumeš o čemu ja govorim ili treba da ti se crta?
Naveo sam egzaktne podatke! Na glasanje je izašlo 56,7% biračkog tela a od toga SNS nema 50%?!
Ispitivanje javnog mnjenja, i to prozapadnih medija, kaže da je 71,6 ispitanika za vezu sa Rusijom a ne za EU i NATO, a to se slaže sa gore navedenim rezultatima.
Da nije bilo zloupotrebe sredstava javnog informisanja, koji po običaju izveštavaju i kada je predstavnik vladajuće klike bio i u wc-u, pitanje je kakvi bi rezultati bili na poslednjim izborima i kakva bi izlaznost bila.
Po zastupljenosti stranaka na "javnom servisu" u predizbornoj kampanji, sve opozicione stranke nemaju minutažu kao SNS.
Ali da ne gubim vreme sa trolovima poput tebe, većina na forumu zna o čemu pišem.
Izborni rezultati ne oslikavaju realnu političku sliku Srbije!
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju08.11.2016. u 12:21 - pre 90 meseci
Citat:
perkom: Da li ti razumeš o čemu ja govorim ili treba da ti se crta?
Naveo sam egzaktne podatke! Na glasanje je izašlo 56,7% biračkog tela a od toga SNS nema 50%?!
Ispitivanje javnog mnjenja, i to prozapadnih medija, kaže da je 71,6 ispitanika za vezu sa Rusijom a ne za EU i NATO, a to se slaže sa gore navedenim rezultatima.
Da nije bilo zloupotrebe sredstava javnog informisanja, koji po običaju izveštavaju i kada je predstavnik vladajuće klike bio i u wc-u, pitanje je kakvi bi rezultati bili na poslednjim izborima i kakva bi izlaznost bila.
Po zastupljenosti stranaka na "javnom servisu" u predizbornoj kampanji, sve opozicione stranke nemaju minutažu kao SNS.
Ali da ne gubim vreme sa trolovima poput tebe, većina na forumu zna o čemu pišem.
Izborni rezultati ne oslikavaju realnu političku sliku Srbije!


eto.

Lepo ga suocis sa realnom podacima, FAKTIMA, a on i dalje prica o svojim fantazijama koje predstavlja kao nepobitne cinjenice.

Posle kaze daj dokaze daj dokaze ti si trol daj dokaze... ko Svaba tralala, kad mu das dokaze i cinjenice on svejedno po svome tera...
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju08.11.2016. u 13:05 - pre 90 meseci
@perkom - mi se i dalje ne razumemo.

Ok recimo da si 100% u pravu, i da ce tiha vecina izaci na sledece izbore i izabrati opciju koja ce biti nosioc pro-ruske politike. O kojoj stranci, opciji, premjeru, predsedniku pricamo? Ko ce da bude ta vlast koju ce narod izabrati da bi u buducnosti vodila pro-rusku politiku?
 
Odgovor na temu

perkom

Član broj: 335077
Poruke: 534



+359 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju08.11.2016. u 13:12 - pre 90 meseci
Citat:
bananaphone: @perkom - mi se i dalje ne razumemo.

Ok recimo da si 100% u pravu, i da ce tiha vecina izaci na sledece izbore i izabrati opciju koja ce biti nosioc pro-ruske politike. O kojoj stranci, opciji, premjeru, predsedniku pricamo? Ko ce da bude ta vlast koju ce narod izabrati da bi u buducnosti vodila pro-rusku politiku?

Nisam ja baba Vanga pa da ti kažem šta će biti sutra.
Da sam vidovit, popunio bi listić lotoa i otišao negde na neko egzotično ostrvo, ne bi se zamlaćivao sa tobom i onim trolom od braxija.
Šta god da vam napišem vi to ne možete da razumete jer ste ili opičeni ili namerno trujete temu?!
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju08.11.2016. u 13:28 - pre 90 meseci
Pa kako mislis da ce se sprovoditi politika o kojoj pricas?

Tako sto cu ja tebi ili ti meni dokazati nesto na ovom forumu, ili sto ce novine da objave ispitivanje javnog mjenja?

Pricas o glasacima i volji naroda, ali ta volja se sprovodi kroz izbore predstavnika vlasti. Ti predstavnici sprovode volju naroda, ne sprovodi je narod kroz forume i novine.

I sad te pitam, za koga glasati - evo ja da hocu da izaberem pro-rusku opciju, ne znam za kog da glasam, pitam tebe, za koga?
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju08.11.2016. u 13:51 - pre 90 meseci
Citat:
perkom:
Citat:
bananaphone: @perkom - mi se i dalje ne razumemo.

Ok recimo da si 100% u pravu, i da ce tiha vecina izaci na sledece izbore i izabrati opciju koja ce biti nosioc pro-ruske politike. O kojoj stranci, opciji, premjeru, predsedniku pricamo? Ko ce da bude ta vlast koju ce narod izabrati da bi u buducnosti vodila pro-rusku politiku?

Nisam ja baba Vanga pa da ti kažem šta će biti sutra.
Da sam vidovit, popunio bi listić lotoa i otišao negde na neko egzotično ostrvo, ne bi se zamlaćivao sa tobom i onim trolom od braxija.
Šta god da vam napišem vi to ne možete da razumete jer ste ili opičeni ili namerno trujete temu?!


proruske stranke nemaju nikakve sanse u Srbiji zato sto narod ipak nije blesav da krene u takvu avanturu. Vecina naroda podrzava clanstvo u EU a jedan manji deo i u NATO.

Jedan od glavnih razloga zasto je to tako, osim onog glavnog da je Rusija umnogome neugledna zemlja, je i zapravo ponasanje vas rusofila. Ja obilazim neke nacionalisticke portale i zapanjen sam na koliko neukosti, pa i bezobrazluka tamo nailazim.

Mislim da je tvoje pisanje na ES slika takvog stanja. Ne trpis istinu pa samim tim ni istomisljenike. Trazis stalno neke dokaze, a zapravo cinjenice koje ti ne idu u prilog ti odbacujes i namesto njih stavljas neke svoje fantazije, oni su istina.

Drugo zalazes se za eliminisanje istomisljenika. Onaj ko trazi da se neko banuje taj bi sutra u pravom zivotu (kad bi mogao) mozda slao ljude i na neke nove Gole Otoke ko zna.

A to sve neko gleda. Gleda narod. Pa nece vise niko za kulove da glasa.




 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju08.11.2016. u 14:17 - pre 90 meseci
Sve vise zvucis kao jedan od botova vlasti sa popularnih portala.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju08.11.2016. u 15:12 - pre 90 meseci
Gradjani su opak materijal.
Toliko, da ni vlast ne veruje anketama, inace bi napravili referendum i razjasnili dilemu.
Do tog trenutka cemo morati da verujemo ovima sto modeluju javno mnjenje, posto drugih dokaza nema.
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju08.11.2016. u 15:56 - pre 90 meseci
@vladd - mislim da je stvar mnogo kompleksnija, posto vlast raspisuje izbore svako malo i pobedjuje...

Citava ova fasada je tu postavljena samo da zbuni posmatraca, interesantno je da i krajnja desnica i liberali misle da ova danasnja vlast upravo deluje i zastupa njihove interese, istovremeno imas Cedu Jovanovica i Seselja koji afirmativno govore o Vucicu, imas Braxi-a koji veruje da je trenutna politika ide ka NATO i EU, i perkom-a koji misli da je nas trenutni kurs prema Rusiji...
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju08.11.2016. u 16:00 - pre 90 meseci
ne bas naprotiv. ja mislim da trenutna politika ne ide ka EU i NATO. To su moje zelje. realnost je da oni ancelno podrzavaju put ka EU i zalazu se za njega (za NATO ne ali dobro to im i nije bila platforma za izbore) a zapravo sve cine da sabotiraju taj put. U medjuvremenu dovlace sve vise i vise ruskih organizacija medija i placenika u Srbiji.
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju08.11.2016. u 16:30 - pre 90 meseci
Citat:
Braxi: ne bas naprotiv. ja mislim da trenutna politika ne ide ka EU i NATO. To su moje zelje. realnost je da oni ancelno podrzavaju put ka EU i zalazu se za njega (za NATO ne ali dobro to im i nije bila platforma za izbore) a zapravo sve cine da sabotiraju taj put. U medjuvremenu dovlace sve vise i vise ruskih organizacija medija i placenika u Srbiji.


Pa dobro - onda obrnuto, ti verujes da su deklarativno za EU a realno da vode pro-rusku politiku, ja verujem da su deklarativno pro-ruski, a realno vode pro-zapadnu politiku.

Princip je isti - ne postoji konsenzus medju ljudima ko pije a ko placa, narod je zbunjen, a stvarna politika se odvija daleko od ociju javnosti.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju08.11.2016. u 16:42 - pre 90 meseci
Moze malo vise informacija o kakvim ruskim medijima, organizacijama i placenicima je rec? Mislim, super ako se ide ka neutralnom informisanju, ali ja bih pre rekao da smo pod totalnom zapadnom medijskom, organizacionom i placenickom okupacijom.
 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju08.11.2016. u 16:52 - pre 90 meseci
Citat:
bananaphone:
Citat:
Braxi: ne bas naprotiv. ja mislim da trenutna politika ne ide ka EU i NATO. To su moje zelje. realnost je da oni ancelno podrzavaju put ka EU i zalazu se za njega (za NATO ne ali dobro to im i nije bila platforma za izbore) a zapravo sve cine da sabotiraju taj put. U medjuvremenu dovlace sve vise i vise ruskih organizacija medija i placenika u Srbiji.


Pa dobro - onda obrnuto, ti verujes da su deklarativno za EU a realno da vode pro-rusku politiku, ja verujem da su deklarativno pro-ruski, a realno vode pro-zapadnu politiku.

Princip je isti - ne postoji konsenzus medju ljudima ko pije a ko placa, narod je zbunjen, a stvarna politika se odvija daleko od ociju javnosti.

Ja verujem da su realno pro-dolarski, a da su deklarativno pro-sta god zatreba.
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju08.11.2016. u 16:56 - pre 90 meseci
samo u BG deluje oko 104 organizacije finansirane od strane Rusije.

Sutra cete se probuditi u ruskoj guberniji a da necete ni znati.
 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju08.11.2016. u 17:06 - pre 90 meseci
Odlicno, da se probudimo iz eu-ropskog kosmara koji vec predugo traje.
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju08.11.2016. u 17:17 - pre 90 meseci
Citat:
Windows2:
Ja verujem da su realno pro-dolarski, a da su deklarativno pro-sta god zatreba.


Ma dobro, to ne moze niko da ospori za celu politicku scenu, to je zajednicki imenitelj svih.

Nego jednostavno, pre si imao jasno definisane politicke opcije, recimo neko ko je hteo da podrzi EU i zapadne integracije, znao je za koga da glasa, pa si imao drugu grupu stranaka, koja je bila za pro-rusku politiku - jasno i glasno.

Sad imas vladajucu partiju koja je potpuno zbunila narod i opoziciju, sa podrzavanjem sveg, ilustrativno - podrzavaju i navijace i organizuju prvi stvarno uspesan gay pride :D

I cini mi se da je ta cela predstava - krajnje lukava strategija - i prema narodu i prema rezbijenoj opoziciji, dok se stvarna-realna politika u vidu polisa/medjunarodnih ugovora i zakona donosi iza kulisa.
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju08.11.2016. u 17:19 - pre 90 meseci
ej a kako je u Rusiji drustvo ?

mislim moramo znati da bi znali kako ce biti kad Rusi dodju.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju08.11.2016. u 19:17 - pre 90 meseci
Citat:
Braxi:
samo u BG deluje oko 104 organizacije finansirane od strane Rusije.

Cudna tvrdnja za drzavu gde nigde nemas ni ruski film da pogledas... Da li je to finansiranje iz budzeta Rusije, ili od privatnih finansijera? Imas li neki link sa konkretnim podacima? Ja bih se veoma rado prikljucio kakvoj ekipi, smatram za svoje pravo i duznost kao demokratskog gradjanina da se zalazem za ublazavanje zapadne medijske okupacije, a jos ako bi pri tom mogle i neke pare da se inkasiraju, to bi bio dvostruki dobitak!
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju08.11.2016. u 20:43 - pre 90 meseci
Na izborima na kojima je Toma postao predsednik, dobili su većinsku i jasnu podršku za politiku koja bi poništila sporazume oko Kosova, koje je Tadić potpisao u Briselu, za protivljenje prodaji telekoma, za usporavanje ili bolje reći preispitivanje pristupanja EU, a ako se ne varam i za tešnje veze sa Rusijom. Za manje od godinu dve, uz nekoliko vanrednih izbora, ne da su odustali od toga, nego su politiku protiv koje su načelno bili počeli da sprovode sveobuhvatnije i dublje nego njihovi prethodnici. Dakle, ne idu samo ka EU punom parom, nego i ka natou, a to sa jasno može videti i iz avavovih izjava tipa "kako da zaštitimo Srbe na Kosovu, ako ne dozvolimo prolaz natou" ili "nemam šta da pričam sa onima koji se protive ulasku u nato". O više nego srdačnom dočeku Jensa Stoltenberga da i ne govorimo. Naprasno je zaboravio i pretnje krivičnim prijavama za one koji hoće da prodaju telekom, a već je jednom pokušao da ga proda. Ovaj sraman niz bi se mogao nastaviti i njegovom fascinacijom Angelom Merkel, fascinacijom koja ide do obožavanja i idolopoklonstva, a povremeno poprimi i neke prilično nepristojne obilke ponašanja. O savetnicima tipa Toni Bler, kojima je svojevremeno sa svojim koalicionim partnerima spremao zatvor i suđenje da i ne govorimo.
Da li da govorimo o vezama sa Milom Đukanovićem, navodno slučajnim susretima sa pomenutim u Parizu ili možda vezama sa Stankom Subotićem? U svemu tome jedna od najsramnijih epizoda je i ćutanje Ružice Đinđić, preciznije njene izjave o AV-u u kojima ga poredi sa svojim pokojnim suprugom. Ko zna, možda je žena i ucenjena, pa zato ćuti. Zato bih rekao da je on daleko od bilo kakvog rusofilstva, a Rusi nisu ni glupi ni naivni da to ne vide. To se jasno vidi i iz poseta Moskvi, u kojima ga primaju kao kakvu ludu i gde mu zavrću ruke. Zašto mu je Medvedev poklonio yotaphone? Ne odgovoraš ruskom ambasadoru na pozive! Evo ti telefon, pa ćeš uvek biti dostupan. Novi šamar je dobio od Rogozina, kada mu je ovaj doneo igračku s-300. Jednostavno, prozreli su ga pa mu pokazuju gde mu je mesto.
Ovaj eksperiment, kojem smo svi mi bili podvrgnuti nije izveden prvi put. Već je jednom viđeno u Grčkoj kako to funkcioniše. Navodno socijalista i levičar, Cipras je jeftino i populistički pripretio mmf-u i eu da neće vraćati dugove. Na tome je dobio izbore, a kasnije je održao i referendum, da bi kasnije prihvatio sve uslove i više od toga, sve što je traženo i što nije traženo. Na taj način, oni koji upravljaju državicama poput Srbije ili Grčke dolaze do dvostrukog dobitka, ne samo da dobijaju ono što su tražili u startu, nego se i pokrivaju navodno demokratskim odlukama i navodnom voljom naroda. Zato na kraju mogu da kažu: "pa sami ste to tražili".
 
Odgovor na temu

perkom

Član broj: 335077
Poruke: 534



+359 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju08.11.2016. u 20:47 - pre 90 meseci
Citat:
Braxi:
ej a kako je u Rusiji drustvo ?

mislim moramo znati da bi znali kako ce biti kad Rusi dodju.

Moram ti reći da nije tvom ukusu, nema parade homoseksualaca. Znam da te to dovodi do besa i svega što si napisao ali, na tvoju žalost, u Rusiji ne može(š)te paradirati.

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

Strane: << < .. 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 335942 | Odgovora: 2054 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.