Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Za humanost u zatvor

elitemadzone.org :: MadZone :: Za humanost u zatvor

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 17988 | Odgovora: 82 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Za humanost u zatvor09.04.2007. u 16:06 - pre 207 meseci
Nego, ti, mare_bj, ne rece sta si hteo reci pominjuci istripovanost.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Za humanost u zatvor09.04.2007. u 16:08 - pre 207 meseci
Citat:

A zar i nase srpske,tradicionalne (pravoslavne) vrednosti nisu u skladu sa cinom ovog coveka???


AKo mislis na krsenje zakona i dizanje licnog publiciteta - nadam se da ne delimo iste vrednosti :)

Sto se tice hranjenja beskucnika, lepo su vec vise ljudi rekli da postoji bezbroj drugih legalnih nacina da ih nahranis. Milance je to lepo opisao, kao i razlog tih propisa - to sto ovaj nije hteo da ih postuje moze samo da se protumaci kao licna promocija, jer je od svega toga napravio medijski vasar.

E ako neko vidi u odrzavanju zemlje fasizam i nesto lose... jbg, sta da se radi, robin hud identifikacija je nesto sto se bas lepi cesto ovde :(

Ako vec hocete da se brinete - eno na onoj drugoj temi na madzonetu bi mnogi da ubijaju one nesrecnike kod Zelenog Venca - ja bih se pre brinuo za to, posto je Amerika daleko :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
91.150.99.*



+35 Profil

icon Re: Za humanost u zatvor09.04.2007. u 16:48 - pre 207 meseci
;-)

Pa ti,Ivane,kanda ne znas razliku izmedju legalnog i legitimnog ?!? :-)

Legalno je ono sto je zakonito, a legitimno je ono sto je pravedno , makar se i kosilo sa trenutno vazecim, prolaznim zakonima.
Evo, pogledaj recimo novi hrvatski zakon o specijalnom oporezivanju delova racunarske opreme koji bi mogli da posluze za krsenje autorskih prava?!!!???(Kako se nasi nisu prvi dosetili???)
To je ludilo, a i dokaz da zakonitost cesto nema veze sa pravednocsu, a u ovom slucaju ni sa zdravim razumom...

A meni su podjednako daleko i Amerika i Zeleni Venac... i jedno i drugo sam video par puta na televiziji :-) a i inace sam mizantrop, jbg : -)

A od sada cu poceti da stavljam i [irony] tagove, kao neki, pa da izbegnem moguce nesporazume ;-)
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
89.216.213.*

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Za humanost u zatvor09.04.2007. u 17:32 - pre 207 meseci
Ja ne vidim čemu toliko mudrovanje više. Šta to tačno ima nejasno u tome da je USA jedna sređena pravna država gde zakon, ma kakav bio, mora da se poštuje. Eno, bila je tema na ES-u o najglupljim zakonima u USA (ako je nađem postovaću link), gde su bili oni tipa da u određenom regionu ne smeš da ideš unazad dok jedeš kikiriki i slično. Odi u taj region i probaj da uradiš to, i ako te neko prijavi, očas posla ćeš se naći pred sudijom i dobiti odgovarajuću kaznu, bez obzira što verovatno i on sam misli da je taj zakon smešan ili šta već. Taj zakon sigurno ne postoji bezveze, verovatno je nekad neko izazvao ko zna kakvo njesra radeći to i nisu mu mogli ništa, jer nije prekršio zakon, pa su jednostavno uveli takvu stavku za eventualne buduće slučajeve, iako ih možda nikad posle toga nije ni bilo. Tako je i sa ovim... Ivan je lepo objasnio šta može da se desi, neki požar recimo... i ko bi posle odgovarao za pogibiju tih ljudi ili još gore slučajnih prolaznika... Ovako zna se... tako nešto nije dozvoljeno zakonom bez dozvole i ćao... ako se oglušiš o zakon, postoji mogućnost da odgovaraš i dotični aktivista je to vrlo dobro znao. Dakle, čist fanatizam, a ne želja za činjenjem dobrog dela... dobra dela su dobra dela i ako se čine daleko od javnosti.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
212.200.185.*



+558 Profil

icon Re: Za humanost u zatvor09.04.2007. u 17:36 - pre 207 meseci
Eh, da su pojedinci odavde bili Hitleru, gde bi njemu kraj bio. Ljudi moji, jel' jasno vama nekolicini da to sto vi pisete predstavlja isto ono sto su govorili nacisti, cak su verovatno koristili iste reci. Svasta.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Za humanost u zatvor09.04.2007. u 18:05 - pre 207 meseci
Da, naravno - to je nacizam Lesli, to sto postoje pravila i ljudi ih postuju... ajd sad ne smaraj vise, pls. Tebi jedino anarhija nije fasizam - bojim se da si malo bezao sa casova sociologije.

Citat:

Pa ti,Ivane,kanda ne znas razliku izmedju legalnog i legitimnog ?!? :-)


Ne - tu distinkciju sam cuo samo od jednog politicara u Srbiji :-)

Ne vidim cak ni nista nepravedno u tome da se ne dozvoljava organizovano okupljanje mase beskucnika ama bas bilo gde, kada postoji gomila drugih nacina da se nahrane ili da im se zivot ucini boljim. Zamisli, moras da prijavis da ces da ih hranis ... big hairy deal, mora da je sam Hitler napisao taj zakon.

Svi bre nesto seru o pravednosti u USA, a da pitas u Srbiji 10 ljudi da li bi pristali da im se cerka uda za Roma, ili da se Romi nasele u komsiluk, devetoro bi reklo "ne daj boze"... hipokrizija na kub - bas bih voleo da vidim face tih ljudi da im neko organizuje "ishranu 30 beskucnika" ispred zgrade - ala bi letelo perje ("pa tu su nam deca", "oni su narkomani", ovo ono...) - al zato je u USA fasizam :)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
91.150.99.*



+35 Profil

icon Re: Za humanost u zatvor09.04.2007. u 18:11 - pre 207 meseci
Eto, sad se vidi...

I Romi vam smetaju!E pa stvarno...
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Za humanost u zatvor09.04.2007. u 18:12 - pre 207 meseci
Pa generalno mnogima koji pricaju o silnim "nepravednostima u USA" sasvim slucajno "u dvoristu" smetaju Romi, izbeglice, prljavi ulicni prodavci & co :)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

ZaMpA
Marko Kaćanski
Srbistan

Član broj: 73700
Poruke: 171
*.dialup.neobee.net.



+226 Profil

icon Re: Za humanost u zatvor09.04.2007. u 18:34 - pre 207 meseci
Ne mozete da poredite Rome sa ovim jer Rom nije izabrao da bude Rom, takav se rodio. A americki homeless je izabrao da bude homeless (jeste citali shta je napisao milanche), jer se ne trudi u zivotu. IMHO taj covek sto ih je hranio je hteo da skrene paznju na zakon koji je po njegovom (a i mom bogami) mishljenju debilan. Hteo je da ga uhapse kako bi skrenuo paznju javnosti na neshto shto on shvata kao neposhteno.
'rani bota pa šalji na forum
 
Odgovor na temu

Backy
Branislav Đurković
Treptač svetala
Beograd, Zvezdara

Backy
Član broj: 54113
Poruke: 2303
91.150.114.*

Jabber: backy@elitesecurity.org
ICQ: 231979809
Sajt: www.elitesecurity.org/o/p..


+121 Profil

icon Re: Za humanost u zatvor09.04.2007. u 18:46 - pre 207 meseci
nije zakon debilan... jednostavno štiti ljude na neposredan način, jer ako se okupljanje prijavi onda tu dođu službe za zaštitu... Ivan Dimkovic je već opisao sve to...

a naravno tu je i tajna, skrivena funkcija tog zakona, a to je sprečavanje formiranja veće lične vojske i ograničavanje psihologije mase... :)) (što neko reče, da ja ipak stavim [irony] tagove?)
aka Vitez Koja
::
日本光学工業株式会社 :: One photo out of focus is a mistake, ten
photo out of focus are an experimentation, one hundred photo out of focus are a
style.
 
Odgovor na temu

ZaMpA
Marko Kaćanski
Srbistan

Član broj: 73700
Poruke: 171
*.dialup.neobee.net.



+226 Profil

icon Re: Za humanost u zatvor09.04.2007. u 18:58 - pre 207 meseci
Dobro, u pravu je Dimkovic, postoje rizici kad se okuplja veci broj ljudi kao shto su nekontrolisano kretanje mase, sprecavanje saobracaja, itd, itd.. I zamisli ja sad svakog dana u godini obezbedim sve shto je potrebno da bi se hranjenje beskucnika odrzalo u miru i redu, bez rizika - trebalo bi da dobijem dozvolu svaki dan zar ne? E pa u tom zakonu o kojem pricamo to je dozvoljeno raditi samo dva puta godisnje, iako mozda ispunjavash uslove i ostalih 363 dana u godini. To je problem zbog kog je najverovatnije onaj FNB lik uradio shta je uradio.

i da, nisam rekao da je zakon debilan vec da ja licno mislim da je debilan
'rani bota pa šalji na forum
 
Odgovor na temu

vlada01us

Član broj: 2291
Poruke: 393
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Za humanost u zatvor09.04.2007. u 19:01 - pre 207 meseci
Citat:
Ne mozete da poredite Rome sa ovim jer Rom nije izabrao da bude Rom, takav se rodio.

He, pa sta ovo znaci, ako je ciganin da je invalid, ili niza rasa, ili slicno? Pa isto tako moze da se kaze i za srbina ili bilo koga.
 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: Za humanost u zatvor09.04.2007. u 19:05 - pre 207 meseci
Citat:
ZaMpA: A americki homeless je izabrao da bude homeless (jeste citali shta je napisao milanche), jer se ne trudi u zivotu.


Jos uvek nisi tacno shvatio sta sam rekao:

Onaj ko izabere da nece da se trudi u zivotu, u Americi se prijavi na socijalnu pomoc, koju dobija uredno u mesecnom iznosu kojim moze da podmiri
jeftin smestaj i sasvim normalnu, bazicnu ishranu. Obicno ili nadje sobu u samackom hotelu u losijem delu grada ili dobije stancic ili garsonjericu u
zgradama koje izgradi vlada poznate pod imenom 'projects', cesto integrisanim u urbano jezgro (recimo na par milja od sasvim dobrih delova grada),
i zivotari tako - ustane ujutro, popije neku kaficu, obuce se, sedne u javni prevoz u kojem cita novine nekom preko ramena, vrati se kuci i pojede nesto,
gleda TV na aparatu kojeg je neko izbacio na trotoar ispred kuce jer mu taj krs nije trebao, i tako vegetira godinama. Cesto rodi gomilu dece i na svako
dobija po jos malo pomoci, deca tumaraju po ulici, ganjaju biciklice kao deca, kasnije bezbol i ulicni basket, kad porastu odu u crack house da malo vide
pravi zivot u punom sjaju i to tako moze da ide generacijama. Jedan od sto hiljada dospe do koledz kosarke, jedan u dva miliona mozda dospe do NBA/NFL/NBL
i to je odprilike to.

Homeless je obicno covek koji definitivno nije u stanju da donese ikakvu smislenu odluku o sebi, i onda tumara kao gluva kucka, spava po parkovima,
haustorima radnji, na trotoarima, plazama, prosi na ulici ili cak ni to, izgleda tuzno i odvratno, neoprano, bezubo, sa ucebanom kosom, i tome slicno.
Pri tome je legalno jos uvek slobodan covek koji ima svoja human rights, i zakon tu ne moze da ucini sve - moze samo nesto, pod uslovom da mogu da
ga nekako nagovore da se smesti u skloniste (shelter), sto cesto jednostavno ne mogu - nekome jednostavno odgovara da spava po budzacima sa
ostalom slicnom ekipom, zica pare za dva piva koja ispija cele noci, i to mu je sav zivot. Jednostavno, prs'o mu je centar za odlucivanje u mozgu i ne
moze bolje.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Za humanost u zatvor09.04.2007. u 19:06 - pre 207 meseci
Vidi,

Ne znam da li si primetio, ali opstina u kojoj zivis se pita o mnogim stvarima - obicno:

- Ne mozes da bacas djubre gde hoces
- Ne mozes da se dernjas
- Ne mozes da rostiljas u parku
- Ne mozes da sagradis neko ruglo koje se arhitektonski ne uklapa u urbanisticki plan
- Ne mozes da prodajes nesto na ulici ako nisi dobio potrebne dozvole za prodaju
- Ne mozes ni da hranis siromasne ako to podrazumeva nepropisano zauzimanje javne povrsine

I jos mnogo toga... jbg, za svaku od tih stvari se moze naci i neka humana namena... i neki Lesli koji ce da naziva fasizmom zato sto se neko drznuo da to regulise.

Eto, recimo, hoces da sagradis baraku za beskucnike, to je humano? A oni ti ne daju - jer se ne uklapa u urbanisticki plan, ili ne zadovoljava uslove za zivot... Sta radis? Ili sagradis propisan objekat, ili odes u drugu opstinu, ili skupis potpise da se promeni zakon.

Ili zamisli da rostiljas meso za ... gladnu decu, u sred parka? Ne moze :)

- Hoces da se dernjas da te cuju gluvi beskucnici... ne moze.. kupis im slusni aparat. Ili isto kao i gore ^
- Hoces da prodajes nesto da bi poklonio pare crvenom krstu... moze, al moras da registrujes prodaju.... Ili isto kao i gore ^
- Hoces da rostiljas? Moze, ali na mestu predvidjenom za rostilj - ili ... zna se ^

Tako isto i za hranjenje... nece niko imati nista protiv ako zakupis neki zatvoreni prostor, obezbedis ga tako da zadovoljava uslove, i unutra hranis koga god hoces, koliko god zelis... dokle god zelis :)

Ali na otvorenoj javnoj povrsini moras postovati i prava drugih - a ti drugi su svi ostali stanovnici te opstine... I oni se pitaju koliko i ti kako zele da zive.

I to je to. As simple as that.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

negyxo
Aleksandar Perkuchin

negyxo
Član broj: 29751
Poruke: 898
*.sksyu.net.



+171 Profil

icon Re: Za humanost u zatvor09.04.2007. u 19:08 - pre 207 meseci
Citat:
ZaMpA: Ne mozete da poredite Rome sa ovim jer Rom nije izabrao da bude Rom, takav se rodio. A americki homeless je izabrao da bude homeless (jeste citali shta je napisao milanche), jer se ne trudi u zivotu. IMHO taj covek sto ih je hranio je hteo da skrene paznju na zakon koji je po njegovom (a i mom bogami) mishljenju debilan. Hteo je da ga uhapse kako bi skrenuo paznju javnosti na neshto shto on shvata kao neposhteno.


Sto bi rekli ovde na severu... leb ti **ebem, sta ti napisa covece? A gde se to bira kako ce ko da se rodi, da mozda bog ne dodeljuje? Pa sta ako je onaj homeless hteo da bude doktor, naucnik, inzenjer ali je prso u medjuvremenu jer mu bog dodelio manjak EIQ
 
Odgovor na temu

ZaMpA
Marko Kaćanski
Srbistan

Član broj: 73700
Poruke: 171
*.dialup.neobee.net.



+226 Profil

icon Re: Za humanost u zatvor09.04.2007. u 19:12 - pre 207 meseci
Naravno da ne znaci da je niza rasa, naravno moze da se kaze isto i za srbina, samo nisam ja prvi spomenuo Rome, neko drugi je, ja sam se samo nadovezao.
@negyxo: procitaj sta je milanche napisao, homeless je u Americi samo onaj koji nece bolje. Znaci nije se rodio kao homeless, niti ga iko tera da to bude. Rom se rodi kao Rom i shta god on radio on ce ostati Rom. Ne cini ga to manje vrednim, cini ga Romom (a to nije nikakva sramota ne?)


Poenta je da zakon koji je u pitanju ozbiljno ogranicava slobodu javnog okupljanja (mislim da je ovo jedna od osnovnih sloboda coveka i gradjanina).
Znam da se na javnoj povrsini moraju postovati prava drugih, ali ti drugi su u ovom slucaju odlucili da im prava ugrozava kad jedna organizacija hrani beskucnike vise od dva puta godisnje. Izglasali su oni zakon o tome, sve je to okej, lik je prekrshio zakon, otishao u zatvor (cak sam ubedjen da je hteo da to tako ispadne). Ali to je po mom mishljenju teror vecine. Mi smo bogati i vecina smo, donecemo zakon da se na javnim povrsinama koje mi koristimo ne okupljaju sirosi, jer kvare pejzaz turistima. Shta kad jednog dana neko kaze: mi mrzimo muslimane i vecina smo, donecemo zakon po kom oni ne smeju da se skupljaju na povrsinama koje mi koristimo.

Offtopic:
Jedan Rom mi je bio najbolji drug tokom 7 godina (nisam poceo da mrzim rome, vec se on odselio, zato se vishe ne druzimo), tako da budite uvereni da nemam nishta protiv Roma (iako su oni cesto imali neshto protiv mene )

[Ovu poruku je menjao ZaMpA dana 09.04.2007. u 20:23 GMT+1]
'rani bota pa šalji na forum
 
Odgovor na temu

negyxo
Aleksandar Perkuchin

negyxo
Član broj: 29751
Poruke: 898
*.sksyu.net.



+171 Profil

icon Re: Za humanost u zatvor09.04.2007. u 19:53 - pre 207 meseci
Vidi, ja nisam mislio ono ozbiljno, nego sam se samo nadovezo na tvoju izjavu, tu oko Roma, sto spada vec u filozofiranje. Hteo sam da povucem neku paralelu da bi shvatio kakva je to glupost koju si napisao.

Pre nego sto nastavis da postavljas pitanja sebi a i drugima, zapitaj se sta je demokratija i da li je ona pravedna.

Citat:

Izglasali su oni zakon o tome, sve je to okej, lik je prekrshio zakon, otishao u zatvor (cak sam ubedjen da je hteo da to tako ispadne). Ali to je po mom mishljenju teror vecine.
 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: Za humanost u zatvor09.04.2007. u 20:01 - pre 207 meseci
Maltretiranje manjine je jako rasirena pojava.

Recimo, autoput - onoliko sirokih traka, put lepo asfaltiran, vijuga kroz prirodu pa sve nizbrdo.

A sebicni fasisticki slepci nece da puste da se tuda vozi bicikl, moze samo par puta godisnje i to
mora da se organizuje.

A sve to zasto ? Da bi nepregledne kolone matorih morona u kravatama mogli da voze na posao,
ili da bi seljacine za volanima teskih kamiona (mos' misliti) prevozile gradjevinski materijal da bi se
tamo negde nesto zidalo.

Ako se usudis da sam izadjes biciklom na autoput, eto nekog zlikovca da te hapsi.

Koliko se time uskracuje zadovoljstva omladini do 18 godina i ostalima mladim duhom, ne moze se
ni sagledati.

Kako se bese zvalo ono pilence sto protestvuje....Kalimero ili tako nekako ?







[Ovu poruku je menjao milanche dana 09.04.2007. u 21:18 GMT+1]
 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: Za humanost u zatvor09.04.2007. u 20:04 - pre 207 meseci
Citat:
ZaMpA: Rom se rodi kao Rom i shta god on radio on ce ostati Rom.


A vi ostali drljajte muzicke skole koliko god hocete, mos'te se j*bati - kao Janika Balasz ili kao Bata Kanda
necete zvucati nikada.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
212.200.185.*



+558 Profil

icon Re: Za humanost u zatvor09.04.2007. u 21:50 - pre 207 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Da, naravno - to je nacizam Lesli, to sto postoje pravila i ljudi ih postuju...

Pa i nacisti su isto imali svoja pravila koja su ljudi postovali i sve su po zakonima radili, tebi to izgleda nije jasno. Ovde se uopste ne postavlja pitanje da li postoje neka pravila, niti da li je Amerika zlocinacka ili nije, sto se mene tice, zabole me da li se takvi zakoni donose u Americi ili u Dzibutiju, ali me cudi kako je moguce da u 21 veku 50 godina posle Hitlera postoje neki kojima pada na pamet da pisu i opravdavaju zakone kojima se sa ulica uklanjaju nevoljnici, i to se uklanjaju samo zbog para, eto, toboze smetaju njihovim bizmisima, i kaznjavaju se oni koji hoce da nevoljnicima pomognu. Ovo pa jos niste radili. Vi liberali. Jel' to taj vas liberalizam, to jest slobodarstvo? Jos sta neki ovde pisu, pa to je strasno. Kao, sedis ti u kaficu, i ono prodje neki tamo umno poremeceni sa kolicima, i tebi sad to smeta i gadi ti se blablabla. Pa to je strasno. Kakav li mora da je neko bezdusnik da bi pisao takve stvari. Jel to taj napredak sto vi hocete ovde kod nas da ga donesete? E necete.

Tako to pocinje, ti nacizmi i ostali izmi (daj da smislimo termin za taj novi izam) , uvek prvo od najslabijih. I ko je onda sledeci? Hipici mozda? I oni se preterano ne kupaju, ne nose Armani odela i fensi majice, imaju dugu kosu, ne vole da rade i isto moze neko da se zgrazava zbog toga dok sedi u kaficu. Ovde su skojevci svojevremeno nasilno na ulici šišali ljude koji imaju dugu kosu, pa ako se ja dobro secam, vama takvima je smetao mrski komunizam toboze zato sto je to bio totalitarizam u kome se eto ljudima šiša kosa na silu na primer. Kad ono ispade da vam je smetao samo zbog toga sto to nije bio vas totalitarizam. Pa dobro.

I, ko je sledeci?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Za humanost u zatvor

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 17988 | Odgovora: 82 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.