Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Za humanost u zatvor

elitemadzone.org :: MadZone :: Za humanost u zatvor

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 17966 | Odgovora: 82 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
212.200.182.*



+558 Profil

icon Re: Za humanost u zatvor11.04.2007. u 15:24 - pre 207 meseci
Je li McKracken, da si nesto slucajno rodjen u ono vreme, da li bi se ti uclanio u partiju voljenoga druga Tite da bi tako bolje napredovao u sluzbi, to jest da bi dosao do vise para, i sa kolikim bi ga zarom docekivao kad se vraca sa dugih putovanja po svetu da mu mases. Ja znam odgovor na ovo pitanje, a ti?
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
89.216.220.*

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Za humanost u zatvor11.04.2007. u 19:06 - pre 207 meseci
Ovaj, a zašto je uopšte bitno šta bi neko uradio da je rođen u neko vreme kada se vremena stalno menjaju. Normalan čovek se prilagođava vremenu u kome živi, a ne živi u prošlosti. Ajd sad da pričamo šta bi ko radio da je rođen u vreme cara Dušana, ili još bolje u vreme rimskog carstva... ili pak u vreme dinosaurusa. Jedna potpuno nepotrebna diskusija. Svaki čovek treba da radi ono što mu odgovara i što će mu doneti najviše koristi u ovom trenutku i u budućnosti, i po meni to je ok, sve dok time ne ugrožava druge.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
212.200.182.*



+558 Profil

icon Re: Za humanost u zatvor11.04.2007. u 19:29 - pre 207 meseci
Znaci li to da bi i ti bio drug clan, samo ako ti dobro plate, da si rodjen u ono vreme? Znao sam.

Vidis, to je vrlo zanimljivo. Kako to, majku ti bozju, da bi svi danasnji "liberali" i oni koji najzadrtije brane ovakve stvari kao iz teme, da su rodjeni u ono vreme, bili drugovi clanovi, igrali kozaracko kolo i mahali drugu Titi kad prolazi plavim vozom? To je meni malo sizofreno. Pa sto ste se onda bunili, majku mu imperijalisticku, kad ste sve to sto radite sad mogli i tad da radite?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Za humanost u zatvor

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 17966 | Odgovora: 82 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.