Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Eksplozija kod Merkatora

elitemadzone.org :: MadZone :: Eksplozija kod Merkatora
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 31335 | Odgovora: 149 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Eksplozija kod Merkatora12.02.2008. u 18:35 - pre 197 meseci
Citat:
Fuzz: Ali u cemu je za tebe poenta tog sudjenja ako mu ne sude za ono za sta ga ti smatras krivim, vec za nesto sto cisto treba da potvrdi njihove novoodstampane udzbenike istorije?


Pa isto kao i za Al Kaponea, poenta (za mene) je da se takvi sklone tamo gde im je mesto - u zatvor. Ako to nije moguće ovde (a i daleko manje bitni od njega još uvek šetaju na slobodi, pa u najmanju ruku sumnjam da je moguće), neka mu sude tamo gde je moguće. Samo takvi što dalje odavde.
 
0

dexxx
Novi Beograd

Član broj: 16471
Poruke: 240
91.150.102.*



+2 Profil

icon Re: Eksplozija kod Merkatora12.02.2008. u 21:17 - pre 197 meseci
Citat:
Miroslav Jeftić: Pa isto kao i za Al Kaponea, poenta (za mene) je da se takvi sklone tamo gde im je mesto - u zatvor. Ako to nije moguće ovde (a i daleko manje bitni od njega još uvek šetaju na slobodi, pa u najmanju ruku sumnjam da je moguće), neka mu sude tamo gde je moguće. Samo takvi što dalje odavde.


Ma tebe ćemo za ministra pravde!!!! Nema veze to što je kriv za ubistvo, sudićemo mu za silovanje... i tako nismo sigurni da imamo dovoljno dokaza da ga osudimo za ovo prvo...

Brate... smejem se ovom tvom postu i ne verujem. Upravo si sebe diskvalifikovao kao ozbiljnog sagovornika...

Fuzz se džabe trudi da ti objasni... ako je Milošević kriv za krađe, ubistva novinara, kriminal, narkomaniju, itditd... trebalo je da mu se sudi ovde... ovde je to radio, ovde je činio ta zlodela... mi ovde smo ispaštali, i jos ispaštamo... a ne da mu sude u Hagu zbog nečeg drugog...
Kapiraš?
Verujem da ne... :(

Eee... aj se za svaki slučaj potrudi da mi "prišiješ" neki stav koji nisam iskazao, neko tvrđenje koje nisam tvrdio, ili neku misao koju nisam smislio... čitajući tvoje postove, zaključih da si maxer za to.
Commander James Bond, CMG, RNVR (+ 2008), R. I. P.
The Cold War couldn't kill you. Hollywood could.
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.213.*



+35 Profil

icon Re: Eksplozija kod Merkatora12.02.2008. u 21:47 - pre 197 meseci
Citat:

Ako to nije moguće ovde (a i daleko manje bitni od njega još uvek šetaju na slobodi, pa u najmanju ruku sumnjam da je moguće), neka mu sude tamo gde je moguće.


Bojim se da nisi procitao pazljivo Miroslavov post.

Poenta je da mu ovde ne bi bilo sudjeno, ili bi sudjenje bilo pretvoreno u farsu veka, kako je vec receno.

Da, sramota je sto mu nije sudjeno ovde, i mislim da se u neku ruku i izvukao.
 
0

dexxx
Novi Beograd

Član broj: 16471
Poruke: 240
91.150.102.*



+2 Profil

icon Re: Eksplozija kod Merkatora12.02.2008. u 22:04 - pre 197 meseci
Da, pažljivo sam ga pročitao. I šta hoćeš da kažeš... da je vlast DOS-a bila nesposobna da mu organizuje suđenje? To je sramota onih koji su tad bili na vlasti... Uz toliku podršku naroda, podršku spolja, oni nisu mogli (hteli) da mu organizuju suđenje...??? A mogli su da obećavaju kule i gradove, a nisu mogli da sude Miloševiću?

Meni nije toliko ni bitno "gde" mu fizički sude (iako je izručivanje naših državljana protivustavno), već za šta mu sude, tj za šta ga optužuju.

Kao što reče Fuzz, suđenje da bi mogli da ispišu svoje novoistorijske udžbenike...

Kapiraš keljo... što se mene lično tiče (ako je ikoga briga), drago mi je što je skot crk`o, ali mi nije drago što je lips`o u Hagu, jer mu tamo nije bilo mesto. Mesto mu je bilo na terazijskoj banderi, preko puta "Moskve"., da visi zbog grehova koje je skrivio ovde, ovom narodu, a ne da sedi u hagu...

p.s.

ovde je mnogo suđenja farsa... što ih sve lepo ne pošaljemo u Hag?
Commander James Bond, CMG, RNVR (+ 2008), R. I. P.
The Cold War couldn't kill you. Hollywood could.
 
0

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Eksplozija kod Merkatora12.02.2008. u 22:25 - pre 197 meseci
Ne bi bilo loše da svi odu. ;) Da, mislim da nisu bili sposobni da organizuju suđenje takvog kalibra, ne onda. Koliko to njima ide na dušu - pa sigurno da ide, ali pitanje je koliko je tu fizički moglo da se uradi, da se zameni najveći deo pravosudne strukture. Kamo sreće da je to sve urađeno i onda sprovedeno suđenje po svim pravilima, ali ništa od toga. U krajnjoj liniji, koliko je samo bilo zatezanje da se smeni načelnik DB-a, načelnik GŠ-a, na jedvite jade. Jedno su želje, drugo mogućnosti. Možda jednog dana izađe sve lepo na videlo, šta je moglo, šta nije, ko je kočio, a ko nije, ali ja nisam uveren da je sve to moglo tako lako kao što tvrdiš.
 
0

dexxx
Novi Beograd

Član broj: 16471
Poruke: 240
77.46.190.*



+2 Profil

icon Re: Eksplozija kod Merkatora12.02.2008. u 22:35 - pre 197 meseci
Pa bre nas milion je bilo na ulici... mogli su da rade šta su hteli, koliku su podršku imali. Ali, Milošević im je bio nešto sa čim nisu hteli da prljaju ruke, i jednostavno su ga prebacili u tuđe ruke. Ja kažem, i stojim iza toga, da je to p o g r e š n o (na stranu to što su prekršili zakon).

Btw, kakve veze ima hapšenje miloševića i bomba u merkatoru... gde smo mi odlutali :)
Commander James Bond, CMG, RNVR (+ 2008), R. I. P.
The Cold War couldn't kill you. Hollywood could.
 
0

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.ADSL.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Eksplozija kod Merkatora12.02.2008. u 23:09 - pre 197 meseci
Citat:
stil: Nisi dao ni jedan link u kojem se vide tvoje tvrdnje u vezi porasta broja narkomana u periodu posle 2k.


Nisam. I odmah sam rekao da ga necu ni dati jer ne verujem da ikakvo slicno statisticko istrazivanje uopste postoji.
Ali dobro, nema linka - nema ni narkomana. Ako pobrisemo linkove, nece biti ni problema.

Mislim jesi ti iz Interneta ili Srbije? Ko god je iole pratio sta se desava u njegovoj sredini mogao je da primeti taj porast. Mozda da te pitam prvo, da li si ikada primetio heroin u Srbiji? Uopste? :)

Vidim da si peto godiste. Jednostavno pokusaj da se prisetis da li je teze tebi bilo nabaviti heroin kad si bio u srednjoj ili ce to teze biti nekom 16-godisnjaku danas. I da li si vise heroinskih zavisnika vidjao tada ili ih vidjas danas. A to nije doslo postepeno. 2000+te je bio boooom koji je solidno unakazio jednu generaciju. I cije se posledice osecaju jos uvek i izgleda kao da ce se osecati jos dugo, sa tendencijom jos jaceg sirenja na selo.

A za ovo
Citat:
Takodje i link , vezu (tvoj izvor) o tom povecanju sa Djindjicem.
me molim te citiraj posto ne znam o cemu govoris.

anti-heroin spree
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.213.*



+35 Profil

icon Re: Eksplozija kod Merkatora13.02.2008. u 00:04 - pre 197 meseci
Citat:

2000+te je bio boooom koji je solidno unakazio jednu generaciju.


Ja stvarno ne znam o cemu pricas, ali znam da se 90+te desio jedan 'patriotski' boom koji je solidno unakazio mnoge generacije.

Da, DOS je odgovoran za sirenje narkomanije u Srbiji, Slobin DB je sve ucinio da se to spreci, ali eto, Ceda&ekipa nisu dozvolili...

Mislim, ovim bih se odjavio iz rasprave, posto je postalo prilicno apsurdno...
 
0

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.ADSL.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Eksplozija kod Merkatora13.02.2008. u 00:12 - pre 197 meseci
O cemu ja pricam? Paaaaa o porastu broja heroinskih ovisnika od 2000. godine. A ti pricas o Cedi, DB-u i patriotizmu i to te kao prevalilo preko ivice pa se "odjavljujes".
anti-heroin spree
 
0

pajaja
Beograd

Administrator
Član broj: 41598
Poruke: 3430
*.dynamic.sbb.co.yu.

Jabber: pajaja@elitesecurity.org
ICQ: 253317269


+144 Profil

icon Re: Eksplozija kod Merkatora13.02.2008. u 00:30 - pre 197 meseci
Previse smo otisli sa teme...
xxx
mali mali mali kamičak...nebo plave boje.
In Memoriam: Madzone Zeka(15.09.2005-16.09.2005)
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Eksplozija kod Merkatora
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 31335 | Odgovora: 149 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.