Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Odvikavanje od pusenja... iskustva, saveti

elitemadzone.org :: MadZone :: Odvikavanje od pusenja... iskustva, saveti
(TOP topic, by pajaja)
Strane: << < .. 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 808326 | Odgovora: 1450 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dundolina

Član broj: 295136
*.teol.net.



+10 Profil

icon Re: Odvikavanje od pusenja... iskustva, saveti17.12.2011. u 09:22 - pre 150 meseci
Ustvajedna-evo da se javim nije me bilo par dana,nikad ti se neću moći zahvaliti za onaj link o hrono ishrani ,pročitala sam sve forume,postove...o hrono i odmah drugi dan počela sa primjenom i osjećam se ekstra ,nema nadutosti,a to što kažeš za vaganje nije stvarno potrebno dovoljno je da se osjećam super i nadam se da će HRONO ISHRANA biti moj način života ,svim G od srca preporučujem,...
što se cigara tiče još uvijek sam bivši pušač i planiram to i ostati ,život je puno ljepši i još nešto kao daimam manje obaveza,recimo kad krećem negdje aha treba mi novčanik,vozačka ,saobraćajna,mobilni,cigarete,upaljač,....puno toga,kad se namještam da gledam nešto na TV pripremi cigarete ,pepeljaru,upaljač,istresi pepeljaru,otvori prozor,....grozno
hvala još jednom poz svima i uživajte bez dima
 
Odgovor na temu

dundolina

Član broj: 295136
*.teol.net.



+10 Profil

icon Re: Odvikavanje od pusenja... iskustva, saveti17.12.2011. u 09:23 - pre 150 meseci
Ustvajedna-evo da se javim nije me bilo par dana,nikad ti se neću moći zahvaliti za onaj link o hrono ishrani ,pročitala sam sve forume,postove...o hrono i odmah drugi dan počela sa primjenom i osjećam se ekstra ,nema nadutosti,a to što kažeš za vaganje nije stvarno potrebno dovoljno je da se osjećam super i nadam se da će HRONO ISHRANA biti moj način života ,svima je od srca preporučujem,...
što se cigara tiče još uvijek sam bivši pušač i planiram to i ostati ,život je puno ljepši i još nešto kao daimam manje obaveza,recimo kad krećem negdje aha treba mi novčanik,vozačka ,saobraćajna,mobilni,cigarete,upaljač,....puno toga,kad se namještam da gledam nešto na TV pripremi cigarete ,pepeljaru,upaljač,istresi pepeljaru,otvori prozor,....grozno
hvala još jednom poz svima i uživajte bez dima
 
Odgovor na temu

Ustvajedna

Član broj: 290045
*.dynamic.sbb.rs.



+80 Profil

icon Re: Odvikavanje od pusenja... iskustva, saveti18.12.2011. u 09:30 - pre 150 meseci
Zaista nema na cemu, dundolina!
Samo istraj u nameri da batalis cigarete jednom za svagda. Ja sam sinoc bila na nekoj proslavi, gde od nas 70-tak samo 10-tak nije pusilo. Bilo mi je muka.

Ljudi, pisite, hvalite se, zalite se! Tu smo da nadjemo i pruzimo podrsku.
 
Odgovor na temu

zzzz
milan kecman
bluka

zzzz
Član broj: 11810
Poruke: 2154
..able.dyn.broadband.blic.net.



+196 Profil

icon Re: Odvikavanje od pusenja... iskustva, saveti23.12.2011. u 23:49 - pre 150 meseci
Hoću da se tema održi jer sam siguran da je jako korisna.
Ja mislim da svaki pušač koji želi postati nepušač to će i ostvariti ako pročita sve ovo od početka.Evo naprimjer ja.Prestao sam pušiti čak i prije nego što je tema otvorena.A tek kako bih prestao da je bila otvorena!
Sad sam u dilemi gdje ja spadam.Da li u klub liječenih pušača?Osjećam se nekako izliječeno,a liječio se nisam.Samoodviknuti?Hm?
Kako bi se mi nazvali,mi bivši pušači koji to više nismo?
________________________________

Najbolja kritika formule za Sagnac effect:
https://www.omicsonline.org/op...090-0902-1000189.php?aid=78500

OK evo prave formule:P=2wft^2 [period]
 
Odgovor na temu

Ustvajedna

Član broj: 290045
*.dynamic.sbb.rs.



+80 Profil

icon Re: Odvikavanje od pusenja... iskustva, saveti25.12.2011. u 09:43 - pre 149 meseci
Forum je zaista sjajan. Bilo bi lepo da se jave i ljudi koji su ranije bili aktivniji na forumu i da nam kazu sta se sve izdesavalo i kako se osecaju danas.
Bilo bi lepo da se jave i ljudi koji nisu uspeli da ostave cigarete.
A kako bismo mogli da se zovemo..? Pa, mislim da i nije previse bitno, koliko cinjenica da je sada sve mnogo lepse bez cigareta. :)
Ljubim vas sve i srecan vam Bozic (ko slavi danas).
 
Odgovor na temu

madvicko

Član broj: 296099
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Odvikavanje od pusenja... iskustva, saveti27.12.2011. u 17:07 - pre 149 meseci
Evo da se i ja javim.Vidim da tema traje i dalje što je dobro i što znači da ljudi imaju velikih problema sa cigaretama i nikotinskom ovisnošću.U subotu bio na nekoj proslavi i prepušio se,popušio dve pakle malbora.Ustao u nedelju sa zacementiranim plućima i onda popizdeo konačno na sebe i od tada (sada je utorak uveče) nisam zapalio nijednu.Inače pušio redovno, skoro 2o godina.Pogledao video od Alena Carra-Easy way to quit smoking.Nije loš i dosta pomaže na jedan logičan način.Danas mi bilo baš frka pre podne,bio sam nervozan kao pas i konfuzan.KUpio dve lizalice chupa chups i zvalio ih ko neki kreten.Sada je već malo bolje.Već sam u nekoliko navrata ostavljao duvan,na nedelju dve,ili mesec.Ali uvek bi se vratio.Nadam se da ovog puta to neće biti slučaj.Stvarno sam sebi ponekad smešan sa tom gurnutom cigaretom u ustima iz koje se dimi.Nekad je cool,ali uglavnom je to pušenje smaranje i maltretiranje,izuzev par trenutaka koji prijaju.Ostatak je glupa obaveza.Pozdrav svima sa ovog foruma i nadam se da se držite,puno su mi pomogla čitanja vaših iskrenih iskustava....
 
Odgovor na temu

Ustvajedna

Član broj: 290045
*.dynamic.sbb.rs.



+80 Profil

icon Re: Odvikavanje od pusenja... iskustva, saveti27.12.2011. u 18:11 - pre 149 meseci
Super, jos jedan clan! :) Dobro dosao! :)
 
Odgovor na temu

waikiki

Član broj: 51675
Poruke: 702
*.dynamic.sbb.rs.



+130 Profil

icon Re: Odvikavanje od pusenja... iskustva, saveti30.12.2011. u 11:17 - pre 149 meseci
Nova godina moze biti lep povod za pocetak odvikavanja!
 
Odgovor na temu

kuruz
Serbia

Član broj: 97792
Poruke: 44
212.200.115.*

Sajt: www.kuruz.co.nr


+15 Profil

icon Re: Odvikavanje od pusenja... iskustva, saveti31.12.2011. u 07:48 - pre 149 meseci
Pa da se javim i da pozdravim sve koji su bili i koji su sada aktivni u ovoj temi.

12. Januara 2012 ce mi biti godinu dana kako ne pusim. U zadnja dva meseca sam uspeo da skinem i 7kg od nekih 12 koliko sam dobio od kako sam ostavio cigarete.

Ova tema i ovaj forum su mi dosta pomogli, kao i ljudi oko mene.
 
Odgovor na temu

Ustvajedna

Član broj: 290045
*.dynamic.sbb.rs.



+80 Profil

icon Re: Odvikavanje od pusenja... iskustva, saveti31.12.2011. u 09:47 - pre 149 meseci
Kuruz, svaka cast! :)
Jesi li nesto posebno radio povodom kilograma, neki poseban rezim ishrane i fizicke aktivnosti ili..?

Dragi moji drugari, zelim vam svima srecu, ljubav i pesmu u Novoj godini!
 
Odgovor na temu

boban74
Becej Srbija

Član broj: 268895
Poruke: 19
*.dynamic.stcable.net.



+66 Profil

icon Re: Odvikavanje od pusenja... iskustva, saveti31.12.2011. u 12:41 - pre 149 meseci
Upravo pre godinu dana sam čitao ovaj forum kao pušač.I svi su pričali o nekom čika Alenu i njegovoj knjigi.
Toliko sam bio zainteresovan da sam je tada odmah i naručio.Knjiga je stigla posle božića,pročitana za pravoslavnu novu godinu i ostavljene cigarete
@kuruz
Svaka čast tebi i svima koji su u to vreme sa nama ostavili cigarete.Kakskam za tobom dva dana,što bi značilo da će sad još malo pa puna godina BEZ NIJEDNE CIGARETE.
I sada mi se čini da to tako lako ostaviti.Epilog priče je 8kg+ i odlično se osećam.Kriza nemam,ne fali mi cigareta ni na slavljima,ni kad sam nervozan.Ne fali mi uopšte.
Ljudi probajte da se rešite tog govneta od od duvana.Videćete da je to lako i da ćete se bolje osećati.
Želim svim nepušačima u 2012godini da to i ostanu,a pušačima da postanu ne pušači.
Ukoliko neko ima bar malo želje da se reši duvana nek pročita ovu temu i neka pročita knjigu i nek se upusti u ovu avanturu ostavljanja cigarete bez ikakvog straha jer ako sam ja to uspeo posle 2.5 kutije dnevno mislim da može svako.
Pozdrav svima i sve najlepše u Novoj 2012 godini.
 
Odgovor na temu

waikiki

Član broj: 51675
Poruke: 702
*.dynamic.sbb.rs.



+130 Profil

icon Re: Odvikavanje od pusenja... iskustva, saveti31.12.2011. u 15:09 - pre 149 meseci
Svima srecna Nova 2012 godina, a vama dvojici (bobanu74 i kuruzu) srecna jos jedna Nova godina.. druga nepusacka!
 
Odgovor na temu

boban74
Becej Srbija

Član broj: 268895
Poruke: 19
*.dynamic.stcable.net.



+66 Profil

icon Re: Odvikavanje od pusenja... iskustva, saveti01.01.2012. u 09:51 - pre 149 meseci
@waikiki
Hvala lepo i svima sve najlepše u Novoj 2012 godini.


 
Odgovor na temu

kuruz
Serbia

Član broj: 97792
Poruke: 44
212.200.115.*

Sajt: www.kuruz.co.nr


+15 Profil

icon Re: Odvikavanje od pusenja... iskustva, saveti02.01.2012. u 14:17 - pre 149 meseci
Citat:
Ustvajedna: Kuruz, svaka cast! :)
Jesi li nesto posebno radio povodom kilograma, neki poseban rezim ishrane i fizicke aktivnosti ili..?



Izbacio secer i psenicno brasno iz ishrane. Od fizickih aktivnosti jedino duze setnje 3-4 puta nedeljno posto se jos oporavljam od teze distorzije skocnog zgloba.

@waikiki
@boban74
Hvala i sve najbolje.

Ne da nema kriza, nego ne shvatam kako neko moze da stavi taj smrdljivi stapic u usta :)))



 
Odgovor na temu

boban74
Becej Srbija

Član broj: 268895
Poruke: 19
*.dynamic.stcable.net.



+66 Profil

icon Re: Odvikavanje od pusenja... iskustva, saveti02.01.2012. u 20:47 - pre 149 meseci
Citat:
kuruz

Ne da nema kriza, nego ne shvatam kako neko moze da stavi taj smrdljivi stapic u usta :)))


U potpunosti se slezem sa tobom.
Nego sta nam je sa @boske666?
Nadam se da je i on ostao ne pušač kao i svi ostali koji sada slave godišnjicu prestanka pušenja.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

dundolina

Član broj: 295136
*.teol.net.



+10 Profil

icon Re: Odvikavanje od pusenja... iskustva, saveti09.01.2012. u 10:40 - pre 149 meseci
Ja sam od svih ovde najveća budala.Lijepo gurala bez cigara do Nove godine,a za Novu kupila sebi kutiju svojih slim od 2 mg kao da zapalim tu noć i neću više ,drugi dan proslava rođendana,ajd još danas ću koju,pa ajd do Božića i više neću ,tako da sam popušula tu svoju kutiju i prešla na muževe od 9 mg,juče ujutro mi u grlu vulkan,peče me grlo,u ustima grooozzzzzzan okus,,strašno,uzmem alana kara proćitam onako preskačući,pošto samveć čitala i riješim vraćam se ponovo nepušenju,ali jutros uz kafu muž puši i ja bih al nisam ,pa sad koliko ću izdržati ne znam,treba mi vaša podrška
P.S.srećna Nova godina svima
 
Odgovor na temu

VLATKA1
beograd,srbija

Član broj: 278510
Poruke: 54
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+17 Profil

icon Re: Odvikavanje od pusenja... iskustva, saveti09.01.2012. u 13:22 - pre 149 meseci
Dundolina.....nemoj molim te da se naljutis ali ti nisi cvrsto resila sama sa sobom.Od toga nema nista danas cu jednu sutra jednu pa od prekosutra nista,ili pusis ili ne pusis.Bez cigara mozes vidis da ti nista nije bilo tih dana dok nisi pusila,samo si trebala biti cvrsca i ne odustati.Svi mi imamo razne probleme i situacije u zivotu ali cigare nisu ni resenje ni izlaz iz svega....bolje popij tabletu za smirenje ako si nervozna nego da pusis.Ne znam sta da ti kazem,kupi ovu knjigu koju smo svi mi citali mozda ti pomogne jer nama jeste.


Evo jos koji dan pa cemi puna 1 god da ne pusim,ni sama ne mogu da verujem da sam uspela.Pozdrav svima koji su ostavljali cigare u isto vreme kao ja,a pozdrav i novim nepusacima SAMO NAPRED!

Kilaza mi i dalje stoji,nemam nista da obucem vise,jedem kao zivotinja i dalje,stalno sam gladna.....sad posle god dana red bi bio da se bacim i na ovaj posao ozbiljno skidanje kg.Od pre imam 10-tak kg viska,i na to sam jos dodala 10 od kad ne pusim znaci sve u svemu KATASTROFA....I kako to da skinem?Drzim djetu dva tri dana....mesec ....skinem 4-5 kg i onda jedan dan batalim sve i sta sam uradila nista.Volim da jedem sve,stvarno volim,verovatno sam zato ovolika :) a plus me ubija pekara na poslu.

pozdrav svima
 
Odgovor na temu

kuruz
Serbia

Član broj: 97792
Poruke: 44
109.72.50.*

Sajt: www.kuruz.co.nr


+15 Profil

icon Re: Odvikavanje od pusenja... iskustva, saveti09.01.2012. u 14:57 - pre 149 meseci
Citat:
dundolina: muž puši i ja bih al nisam


nema ništa dok ti se u glavi ne promeni na "mogla bih, al neću"

Moje mišljenje je da nisi učinila ništa strašno i ništa loše ako izvučeš pouku iz ovoga. Retki su koji su ostavili cigarete iz prvog pokušaja. Ali što više budeš pokušavala, pre ćeš ih ostaviti.

Više sreće u sledećem izvlačenju :))))
 
Odgovor na temu

dundolina

Član broj: 295136
*.teol.net.



+10 Profil

icon Re: Odvikavanje od pusenja... iskustva, saveti09.01.2012. u 16:32 - pre 149 meseci
Da da Vlatka i ja mislim da je to to nisam ja čvrsto odlučila jer mi sve nešto bude žao kad pomislim da neću više nikad zapalit,u jednu ruku volim zapalit a opet mi se više gadi i kuhinja i garderoba i kosa,...jer je sve prepojeno smradom cigara,..Što setiče knjige,čitala pre par mjeseci ima na netu,pa sam opet sinoć napreskoke ,sad ću do kraja da je pročitam,pozz
PS.samo me kritikujte i pričajte šta se vama promijenilo na bolje to me stimuliše,nikako mi nemojte pričati o ružnim stvarima koje donosi pušenje(rak,smrad...)
 
Odgovor na temu

dundolina

Član broj: 295136
*.teol.net.



+10 Profil

icon Re: Odvikavanje od pusenja... iskustva, saveti09.01.2012. u 16:34 - pre 149 meseci
kuruz pa rekla sam :"mogla sam al nisam",a da nemam čvrstu volju to je istina al ću pokušavati i pokušavati dok mi ne dosadi,pozzz
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Odvikavanje od pusenja... iskustva, saveti
(TOP topic, by pajaja)
Strane: << < .. 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 808326 | Odgovora: 1450 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.