Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

C segment - najbolja kupovina

elitemadzone.org :: AutoZone :: C segment - najbolja kupovina
(TOP topic, by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1623687 | Odgovora: 5968 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

frenkijevac1
Novi Sad

Član broj: 169054
Poruke: 353
109.121.57.*



+32 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina22.03.2013. u 04:22 - pre 135 meseci
Milanovicu, ti ovog opljujes licno sve po redu... a ja napisem da je to kao spanska serija i ti mi obrises komentar.. jesi ti siso vesla kad si bio mali, ili sta...
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8369
*.dynamic.sbb.rs.



+1348 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina22.03.2013. u 09:48 - pre 135 meseci
Evo ovaj "komentar" ću ti ostaviti, i to je poslednji put.

U razlogu brisanja sam ti naveo da ako imaš nešto da kažeš na temu, to i uradiš. Nemoj pisati bez veze, jer puštati takve poruke i konstrukcije samo radi nekakve "dramatizacije" su detinjaste, i biće brisane i ubuduće.

Što se tiče pljuvanja, i to je tvoja besmislena konstrukcija, jer pogledaj dobro, nisam pljuvao nikoga. Samo sam rekao a i posle ponovio, da se savršeno slažem praktično sa svim što je Cozmo rekao na onom forumu.

A kako se i ne bih slagao kada tamo priča su bukvalno moje reči, maltene copy/pastuje ono što je pročitao na ES-u. Ima dosta korisnika ES-a koji prate i taj a i druge forume, pun mi je inbox screenshotova i linkova ka takvim Cozmovim postovima, mogao bih da ih okačim mnogo više nego što sam do sad.

Jedino sam ga pitao zašto tako racionalno i razborito ne govori i na ES-u.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina22.03.2013. u 10:43 - pre 135 meseci
Nemoguce je govoriti i pisati savrseno racionalno i razborito.

Pogotovo kada pisemo o stvarima, koje se najcesce llicno ticu pojedinaca, ili o podacima, koje procitamo kao prezentovane informacije.
Za koje ne postoji garancija da su tacni. Ili jos gore, moguce su indicije da je ciljno spinovanje u pitanju.

Naravno, da iz raznih izjava vise treba da obratimo paznju na one detalje koji sublimuju sustinu, nego na poneki lapsus, netacan ili neproverljiv podaak.

Jednostavno, kao i sa svakim (drugim) obiljem informacija(internet, mediji..), treba imati vestinu izdvajanja korisnih podataka, od zamajavanja ili losih zakljucaka.

Necemo mi ovde proglasiti pobednika medju vozilima, ali je sasvim dovoljno i korisno, da steknemo svest o vozilima, komponentama koje se nude, da imamo relniji odnos prema vozilima, koja su tema ovog foruma.

I da definisemo kompromise, na koje smo spremni da pristanemo, sami za sebe, zahvaljujuci celokupnoj prici, na koje cemo pristati, kada se odlucimo za nabavku nekog vozila. Ili prosto.. za ocenu nekog vozila.
Nema savrsenog vozila, cak ni za besmisleno velike svote novca..niti tehnicke komponente uopste..hvala bogu..svakim danom su sve bolji proizvodi..sa vecim ili sa manjim pomakom na bolje...

Najveci uspeh je bas u promeni odnosa prema vozilu, ili bar preispitivanju onih vrednosti, benefita ili kompromisa, kod vozila, koje smo imali ili cemo tek steci...

Pamet se nikome ne moze uliti, ali ce neko, bar iz licnog cara, formirati jasan stav sta hoce, sta zeli i cemu se nada.
Po piatnju vozila..naravno..po pitanju devojaka, devojcica ili zena...nisu isti "parametri"

Poz
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.dynamic.sbb.rs.



+896 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina23.03.2013. u 09:58 - pre 134 meseci
Ja cu da se odjavim samo iz ove teme jer nisam dobio javno izvinjenje (ja nisam nikog vredjao, a mene su vredjali). Vraticu se kada dobijem od nekih korisnika izvinjenje na PP.

Nije me bilo dva dana a razlog je ovaj. Pa eto, posto neki ne znaju bas ni cime se bavim i slicno, evo im dve slike. Trka je uveliko u pripremi. Kaciga je moj rad. Eto, cak ni ovde nema Toyote :D





Pozdrav svima u ovoj temi koji citaju izmedju redova, pogotovo Vladdu i Sceki.

 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina23.03.2013. u 14:28 - pre 134 meseci
Citat:
cozmo_im: a mene su vredjali.


Gresis.

Niko tebe nije vredjao niti je iko imao nameru da te vredja.

Ako si se ti nasao uvredjen, to je onda nesto drugo.

I ako neko treba da bude uvredjen onda smo to mi, clanovi ES-a, a ne ti.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina23.03.2013. u 14:52 - pre 134 meseci
Cosmo, evo JA se IZVINJAVAM JAVNO, kao najstariji u moderatorskom timu, i po godinama i po stazu na ovom forumu, zbog nehoticnog stalkovanja i nepotrebnog grupasenja po nekim pitanjima, i obecavam, da cu svako stalkovanje, neopravdano ili neumereno, spreciti opstim brisanjem postova.

Bez obzira sto se maksimalno trudim da budem statusno ravnopravan, sa ostalim korisnicima i korektan u diskusiji.
Nije lako, i ne zelim da budem samo prost moderator, koji prepusta diskusiju slucaju ili niskom nivou diskusije, bez ucesca, samo zandarski.

Ako cemo suvoparno da pricamo, to zaista nije zanimljivo, niti doprinosi kvalitetu. Demokratija u tehnici ne pije vodu, nije bitno ako vecina nesto izglasava ili proglasava, bitnije je cvrsto, kvalitetno znanje i informisanost, pa makar bilo u manjini.

Poz.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8369
*.dynamic.sbb.rs.



+1348 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina23.03.2013. u 17:38 - pre 134 meseci
Vladd, ne razumem o čemu pričaš, jedini koji treba da se izvini je Cozmo zbog višegodišnjeg silovanja ES-a, a nakon toga i zloupotreba informacija koje je time dobijao u svrhu ostvarivanja ličnih ciljeva na drugim mestima.

A nakon svega toga, valjda vrhunac cinizma je i pominjanje nekakvih tužbi što je dodatno razbesnelo čitalaštvo ES-a. A ako već pričamo o tužbama, jedini koji bi mogao da popije tužbu je on, zbog potpuno neovlašćenog preuzimanja autorskih tekstova sa ES-a, najviše mojih, ali ne samo mojih nego i od drugih članova, i njihovog tendencioznog plasiranja na drugim mestima radi ostvarivanja ličnih ciljeva.

No, nećemo se time baviti, niti ćemo ulaziti u razloge zašto je to radio (mada su oni jasni, a i sam ih je nagovestio), ali ono što sigurno to je da na ES-u trolovanja bilo kog tipa neće biti, dakle neće biti onoga što je navedeno u ovom postu, evo tu izjavu ću okačiti i ovde:




Ko namerava tako da se ponaša na ES-u predlažem da ne gubi vreme nego da se usmeri u konstruktivnom pravcu.

I apsolutno dosta više sa svakom diskusijom o Cozmovom ponašanju, ovo je najveća i najstručnija tema na ES-u i svako dalje vraćanje na to će biti brisano.

Izgleda da je Toyota forum trenutno prilično popularan među čitaocima ES-a, rekoh dobio sam dosta linkova i screenshotova odande, neke sam okačio ali mnoge i nisam.

Koga interesuje može da pogleda i sam, skrenuću pažnju recimo na ovu temu koji bih nazvao Očaj kupca nakon spoznaje potrošnje i performansi Aurisa, a prethodno su ga tako lepo bili dočekali.

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.dynamic.sbb.rs.



+896 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina23.03.2013. u 20:54 - pre 134 meseci
Kad budete doprineli timu kao sto je Borkovicev, makar i na ovakav nacin, onda mi se javite.

Toliko o tome da ja ne razumem nesto o automobilizmu.

Napravili ste ovu temu da lici na vasariste i neukus a NIKO nije dobio DOBAR savet. Nisam dosad video na temi da je neko izvukao bilo kakav zakljucak. Po meni su moderatori najvise krivi jer forsiraju neke stavove koje sam uzburkao i to im se nije svidelo.

To je prava i jedina istina.

I jos jednom:

Informacije su javne. To sto sam ja prenosio necije misljenje u vezi Toyotinih automobila odavde a PRI TOM NIKOG NISAM JAVNO POMENUO niti stavio u negativan kontekst je sasvim normalna i postena razmena informacija.

I stojim i dalje iza svega i zahvaljujem Vladd-u.

Ne treba ja nikom da se izvinjavam.

I da dodam: Golf VII 2.0 TDI na sajmu - 33.000 evra. Kao dve Oktavije. Facepalm.

[Ovu poruku je menjao cozmo_im dana 23.03.2013. u 22:19 GMT+1]
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina23.03.2013. u 21:18 - pre 134 meseci
Necu da ulazim u diskusiju sta je stetnije po forum, nekakvo trolovanje ili "zanimljivo" stalkovanje.

Sto se potrosnje na novim automobilima tice, mislim da svi korisnici polako primecuju taj problem. Istina, nesto je teze u Srbiji, koja je prepuna krseva i polovnjaka, koji po difoltu trose vise od deklarisanog.
Trenutno koreanci imaju problem u USa, posto su inicijalnu potrosnju slagali za gotovo 30%, dok kod "ozbiljnijih", i dalje je tesko ostvariti deklarisani minimum, samo je pitanje ko uspeva da bude ispod deklarisanog proseka(combined drive), a ko malo iznad.


Problem je i u "standardu", koji definise potrosnju.

Po meni, bitna je jedino informacija koliko, pod odredjenim uslovima, recimo konstantna voznja po auto putu pri odredjenoj brzini, neki automobil moze da minimalno trosi, a sve ostalo zavisi od stiskanja gasa i prohodnosti ulica.

Mozda se ponavljam peti put, ali ko je u stanju da sracuna potrosnju kada se 1200 metara predje za 45 minuta, motor radi, klima...? Sto je vise puta bila "realna" situacija u kojoj sam se nasao. Tu nikakva "fabricka" deklaracija ne pomaze...samo se zazmuri, zaboravi dogadjaj i ne pokusava sracunavanje stete.

Posebna je tema labilnost kvaliteta goriva na nasem trzistu, od raznih muljavina, aljkavosti, do labavih propisa sa tolerancijom -5 oktana...

Poz
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.dynamic.sbb.rs.



+896 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina23.03.2013. u 21:34 - pre 134 meseci
Citat:
vladd:Sto se potrosnje na novim automobilima tice, mislim da svi korisnici polako primecuju taj problem. Istina, nesto je teze u Srbiji, koja je prepuna krseva i polovnjaka, koji po difoltu trose vise od deklarisanog.
Trenutno koreanci imaju problem u USa, posto su inicijalnu potrosnju slagali za gotovo 30%, dok kod "ozbiljnijih", i dalje je tesko ostvariti deklarisani minimum, samo je pitanje ko uspeva da bude ispod deklarisanog proseka(combined drive), a ko malo iznad.


Imao sam priliku da dosta vozikam novu Corsu 1.3 CDTi 95 KS, 6 brzina, full oprema... i krenem da citam i citam... i svi se hvale (razni komentari) kako po BGD trosi manje od 5,5l... podseti me na ono kad Golf TDI trosi litar i po naprimer... (da budem sarkastican) ili kad neciji benzinac trosi 6 po gradu.

E pa evo potrosnje te Corse, posle par stotina km po Novom Beogradu, Zemunu, centru grad (relacije 10km):



Mislim da svi lazu za potrosnju, sto u katalogu, a posebno najvise lazu vlasnici vozila. Ako ovaj auto, koji je nov, presao manje od 20.000km trosi ovoliko po gradu voznjom koja retko predje 2500 do 3000 obrtaja maksimum (moj raspon je bio od 1500 do 2500 jer malisa odlicno ide) koliko li trosi neki jaci dizelas? Realno?
 
Odgovor na temu

frenkijevac1
Novi Sad

Član broj: 169054
Poruke: 353
*.adsl-1.sezampro.rs.



+32 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina23.03.2013. u 22:03 - pre 134 meseci
Meni pasat nije presao 8 litara. Tezi je od te korse, stariji, ima veci motor i presao je verovatno 10x vise kilometara. Golf ne prelazi 6.
Ne znam sta pise u specifikaciji, ovo je citanje sa borda.. Jedino su malo vise trosili kad je bilo -27 prosle zime.. ova je bila lagana, tako da je sve ostalo kako treba..

Inace su oba auta drtine matore i nije ih niko mazio i pazio. Ni svaba koji ih je kupio, ni onaj sto ih je uvezao pa drndao par godina, a ni ja, ni moji koji su ta auta uzeli bas zato sto su takva.. mozes kako hoces sa njima, zavrsavaju posao i ne traze mnogo, a pale na minusu i kad stanu, prikrpis ih malo i vozis dalje.

A to sto si nacrtao Borkovicevu kacigu ,ne znaci da si mu uradio setup za trku. Mada, ipak svaka cast, lepo je biti u timu sampiona.
 
Odgovor na temu

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina23.03.2013. u 22:35 - pre 134 meseci
Kia je oblepila pola Slovenije da novi Rio prosecno trosi 3,2l na 100km. S naznakom naravno na OD. Lazu i mazu, i ne mozes im nista jer se ograde sa dva slova, a ako se setim, uslikacu reklamu. Znaci to OD je font 20 a 3,2l je preko celog 2x4 bilborda. I sad ti ocekuj od starijih ljudi da vide to. Trebalo bi da zabrane reklamiranje potrosnje, samo da bude oznacena u specifikacijama kao neobavezujuci info.

 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8369
*.dynamic.sbb.rs.



+1348 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina23.03.2013. u 22:39 - pre 134 meseci
Citat:
cozmo_im
I jos jednom:

Informacije su javne. To sto sam ja prenosio necije misljenje u vezi Toyotinih automobila odavde a PRI TOM NIKOG NISAM JAVNO POMENUO niti stavio u negativan kontekst je sasvim normalna i postena razmena informacija.


To što si ti radio nije nikakva razmena informacija, nego je to čista krađa i zloupotreba autorskih tekstova preuzetih sa ES-a. A posebna je ironija da umesto da se zbog toga barem izviniš, ti još i nešto pretiš, i to time što radiš u nekakvoj medijskoj kući... (!?)

A ja recimo baš volim medijske kuće, i upravo završavam jedan sudski proces protiv njih, i to baš za krađu autorskog dela, koje je ukradeno takođe sa ES-a.

Ko se ne seća o čemu se radi, sve detalje o tome može da pročita u ovoj TOP temi na ES-u.

Tebe sam rekao da neću da tužim, ali je potpuno neverovatno šta i dalje pišeš, i da i dalje čistu krađu i zloupotrebu nazivaš "poštenom razmenom informacija" (!?).

A ako bolje pogledaš, čak ni za tu krađu ti nisam prigovarao, nego sam te pitao zašto se onako kako se tamo ponašaš, ne ponašaš i na ES-u.

Ali jasno je: kada bi se tako ponašao i na ES-u, onda ne bi ovde dobijao materijal koji si tamo maltene copy/pasteovao, tako da je ceo mehanizam tog delovanja potpuno jasan. Ali sada kada je otkriven, nadam se da se makar više neće ponavljati.

Što se tiče potrošnje u gradu, mnogo puta je rečeno da ona ne predstavlja dobar reprezent. Evo recimo u ovom postu sam naveo da sa jednim istim autom sa kojim na putu imam ispod 5l/100km, u gradu sam u jednom trenutku izmerio 11,6l/100km, a nekada mogu sa spustim i ispod 8l, što sasvim obesmišljava bilo kakvu relevantnost rezultata te vrste.

Apropo te KIA-e što je pomenuo Flo, evo testa koji pokazuje ono što se odavno zna, da slabiji motori u istom autu gotovo da ne troše manje od jačih, tj. je smanjenje jačine motora u svrhu smanjenja potrošnje praktično jalov posao.



edit: slovne greške


[Ovu poruku je menjao Nebojsa Milanovic dana 24.03.2013. u 11:01 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina23.03.2013. u 23:00 - pre 134 meseci
Citat:
Nebojsa Milanovic: ...
Što se tiče potrošnje u gradu, mnogo puta je rečeno da ona ne predstavlja dobar reprezent. Evo recimo u ovom postu sam naveo da sa jednim istim autom sa kojim na putu imam ispod 5l/100km, u gradu sam u jednom trenutku izmerio 11,6l/100km, a nekada mogu sa spustim i ispod 8l, što sasvim obesmišljava bilo kakvu relevantnost rezultata te vrste.

...

Ono sto je najvaznije za svakog vozaca je realno/cinjenicno stanje potrosnje licnog vozila u uslovima u kojima se najcesce vozi. U slucaju da neko 10 meseci vozi u gradu/po gradu u kome zivi a ostatak godine je rezervisan za voznju van toga - sta bi trebalo tom vozacu da bude relevantno? Ono sto navodi proizvodjac?! Ne, nikako. Ono sto se moze naci u nekim statistickim podacima na Net-u?! Ne, nikako. ...

Ko zna koliko puta napisano, ponovljeno, dokazano - sve zavisi od voznje i uslova saobracaja. To je cinjenica koju niko ne moze da pobije nikakvim podacima koji se prezentuju kao statistika ili slicno.

Svaki automobil mogu da"nateram" da trosi manje ili vise, a narocito od deklarisane potrosnje od strane proizvodjaca. Izuzimajuci glupost tipa 2L na 100km i slicno, pricam o normalnim stvarima a ne o Kia gluposti!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina23.03.2013. u 23:05 - pre 134 meseci
Moj ne mogu po gradu da spustim ispod 8 :)
Dal je zbog mog nacina voznje ili cega vec... Al kad citam po forumima kako smaraju da im isti taj auto trosi 7 po gradu...

al zato kad izadjem van grada, milina...
 
Odgovor na temu

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina23.03.2013. u 23:17 - pre 134 meseci
Pf, kad sam zimus bio na odmoru u BG moj trosio 25l :)
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina23.03.2013. u 23:20 - pre 134 meseci
Postoje uslovi kod kojih se pojam "rastegljiv" moze zanemariti.

Evo prakticnog primera.

Isti vozac, isti uslovi koriscenja, ista marsuta, ista duzina vreme eksploatacije. Automobil koji trosi samo 3 litre manje od nekog drugog, u svom zivotnom veku ustedi jedan potpuno nov Fiat 500L Internationale sa svim gorivom za godinu dana besplatne voznje.

... a ima takvih slucajeva. Ne jedan, vec mnogo.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina23.03.2013. u 23:32 - pre 134 meseci
Citat:
Zarko Silic: ...
Isti vozac, isti uslovi koriscenja, ista marsuta, ista duzina vreme eksploatacije. Automobil koji trosi samo 3 litre manje od nekog drugog, u svom zivotnom veku ustedi jedan potpuno nov Fiat 500L Internationale sa svim gorivom za godinu dana besplatne voznje.

...

U Beogradu "Isti vozac, isti uslovi koriscenja, ista marsuta,.." uglavnom znaci - zavisi od dana do dana. U nekom mestu u kojem je sve ravno i nema mnogo saobracaja mozda bi se i moglo nesto uzeti kao pravilo za to vozilo. U svim ostalim slucajevima nema govora.

A ovo "Automobil koji trosi samo 3 litre manje od nekog drugog,..." ne znam cemu osim ako ne mislis da to nije apsolutno svima koji imaju vise od 9 godina zivota potpuno jasno?! Medjutim, iako je tacno i svima poznato i evidentno, cemu onda postoje vozila koja trose vise od nekih drugih? Mora da ima jos nesto osim varijante "usteda koja se ostvaruje kupovinom vozila koje manje trosi u zivotnom veku" - prava misterija?!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina23.03.2013. u 23:59 - pre 134 meseci
Previse se ljudi povedu samo stednjom.. Ok, kriza jeste, i skup benzin, ali za licni auto ne treba se odreci svih stvari radi litra benzina na 100km. A najvise su optereceni oni koji prave 5000km godisnje i slicno. i zaradi 50€ godisnje su u stanju otrpeti svasta. A razlika od 3l je u velikom broju slucajeva, ako nije motor pokvaren, je razlika izmedju klasa automobila. Tako da je tesko omasiti za cela 3 litra.

 
Odgovor na temu

milosbeo
Loading...

Član broj: 220015
Poruke: 438
212.178.229.*

Sajt: www.umrezen.in.rs


+82 Profil

icon Re: C segment - najbolja kupovina24.03.2013. u 01:09 - pre 134 meseci
@Cozmo

Vozim sluzbenu korsu 1.3 dizel van. Nema 90ks nego nesto manje tipa 75. Ako ja lazem, papir na kraju meseca koji pravdam, ne laze

P.S. Ne poznajes auto i motor, tako da ta potrosnja sigurno moze da ide nize. Da bi upoznao motor i auto, moras da je vozis malo duze.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: C segment - najbolja kupovina
(TOP topic, by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1623687 | Odgovora: 5968 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.