Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pronalazac Milos Stankovic i Google Project 10^100

elitemadzone.org :: MadZone :: Pronalazac Milos Stankovic i Google Project 10^100

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 139636 | Odgovora: 258 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Pronalazac Milos Stankovic i Google Project 10^10018.12.2008. u 15:25 - pre 186 meseci
Citat:
Ili cemo sad da se pravimo ludi i da ignorisemo sve to da ne bismo ispali glupi sto smo mu dali priznanje grada Zemuna i sta li vec.

Zna se cija je prcija Zemun vec dugi niz godina i ko je tamo glavni baja po pitanju dodjele nagrada "za zasluzne gradjane".
Vojvodin mali Magistrat.
 
Odgovor na temu

axone
Beograd

Član broj: 25713
Poruke: 193
*.dynamic.sbb.rs.



+47 Profil

icon Re: Pronalazac Milos Stankovic i Google Project 10^10018.12.2008. u 21:36 - pre 186 meseci
Ima ga i na fejsbuku,
"Svi za Milosa Stankovica" se zove
 
Odgovor na temu

stonex

Član broj: 25873
Poruke: 642
*.adsl-3.sezampro.yu.



+9 Profil

icon Re: Pronalazac Milos Stankovic i Google Project 10^10019.12.2008. u 00:35 - pre 186 meseci
Fuj !
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-221-177.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Pronalazac Milos Stankovic i Google Project 10^10019.12.2008. u 08:57 - pre 186 meseci
ooo vidi javio se milos s. ,pardon "milos k."

i tako,nigde nista o projektu :)
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9506
*.flashnet.co.yu.



+10254 Profil

icon Re: Pronalazac Milos Stankovic i Google Project 10^10019.12.2008. u 10:12 - pre 186 meseci
Poštovani forumaši,
Inspirisan Miloševim epohalnim otkrićem EKO-AUSPUHOM (vidi: http://www.milos-stankovic.com/pronalasci.html#ea), i ja sam se bacio na pronalazaštvo. Čast mi je predstaviti vam moje najnovije otkriće EKO-MLAZNI MOTOR.

Kada ga budem patentirao i kad se bude proizvodio, taj motor će potpuno da sagori sve produkte prvobitnog sagorevanja i time će biti rešen problam zagađenja, ozonske rupe i efekta staklene bašte. Astma, tuberkuloza, SIDA i ostale bolesti uzrokovane zagađenjem biće zauvek pobeđene !

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Pronalazac Milos Stankovic i Google Project 10^10019.12.2008. u 10:18 - pre 186 meseci
Čuo sam da su te povodom tog motora kontaktirali mnogi investitori iz inostranstva, ali da si ih sve odbio, da li je to tačno?
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9506
*.flashnet.co.yu.



+10254 Profil

icon Re: Pronalazac Milos Stankovic i Google Project 10^10019.12.2008. u 10:18 - pre 186 meseci
A evo i skeniranih priznanja i diploma koje sam osvojio na takmičenjima širom sveta.


Potpuni spisak svih diploma i priznanja može se videti na internet sajtu: http://images.google.com/images?q=diploma
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9506
*.flashnet.co.yu.



+10254 Profil

icon Re: Pronalazac Milos Stankovic i Google Project 10^10019.12.2008. u 10:27 - pre 186 meseci
Citat:
Miroslav Jeftić: Čuo sam da su te povodom tog motora kontaktirali mnogi investitori iz inostranstva, ali da si ih sve odbio, da li je to tačno? :D

Iako je bilo nebrojeno milionskih ponuda, širom sveta, ja ne želim da govorim o finansijskoj strani, jer mi je jedina i najveća želja da se ovi novi i savremeni avionski motori proizvode upravo u majčici nam Srbiji. Otvaranjem fabrika za proizvodnju eko avionskih motora zaposlilo bi se dosta ljudi svih obrazovnih profila i smanjila nezaposlenost. Drzava bi izvozila proizvod i punila budzet, zatim ponovo ulagala u inovacije i privredu. Investitorima bi donela veliki profit u svakom pogledu, moralnom, materijalnom
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
92.46.68.*



+6455 Profil

icon Re: Pronalazac Milos Stankovic i Google Project 10^10019.12.2008. u 11:45 - pre 186 meseci
Mislim da dečko uopšte nije pročitao pravila Google konkursa, verovatno misli da će ukoliko pobedi on sam dobiti 10 miliona dolara, a nije ukapirao da pobednik taj novac neće ni videti niti na bilo koji način imati veze sa tim novcem...
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.cpe.vektor.net.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Pronalazac Milos Stankovic i Google Project 10^10019.12.2008. u 12:03 - pre 186 meseci
Citat:
Java Beograd:A evo i skeniranih priznanja i diploma koje sam osvojio na takmičenjima širom sveta.

Mmmmm... A gde ti je čitalačka značka iz osnovne škole?!?
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

SASA M.
Pripyat

Član broj: 32850
Poruke: 3180
*.dynamic.sbb.rs.



+370 Profil

icon Re: Pronalazac Milos Stankovic i Google Project 10^10019.12.2008. u 12:39 - pre 186 meseci
Evo, godinama pratim sta java radi i moram da kazem da je on ukrao moj dizajn eko aviona. Naime, ja sam jos - ko zna kad, konkurisao na stranici sto na n-ti sa ovim revulicionarnim dizajnom, a on je besramno ponistio moje visegodisnje napore dodavanjem na krilu sprave nepoznatog porekla i namene. Dokaz: Slika mojom malenkoscu ispred prototipa! Odmah cete zakljuciti da je moj dizajn bolji i da ce za ovakve plagijate biti obavesten Mirko iz emisije SAT. Da ne navodim da je moje cedo naprednije u tehnoloskom smislu jer ne mora da ista sagoreva, takodje je ocigledno da sam unapredio nacin pohranjivanja podataka jer moj fajl eko plejn zauzima manje resursa na tvrdom disku ovog foruma, sto rezultuje laksim pokretanjem i na masinama 386dx. O ovome ce biti obavesteni nadlezni `mistratori.

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

PassingBy
PassingBy

Član broj: 52571
Poruke: 9
212.200.218.*



+2 Profil

icon Re: Pronalazac Milos Stankovic i Google Project 10^10019.12.2008. u 13:13 - pre 186 meseci
Citat:

Završio sam 2 faxa, imam preko 40 medjunarodnih priznanja, najmladji sam Akademik u državi (i u svetu), zaslužni gradjanin Zemuna, zvanično od 2005 najbolji pronalazač na svetu...


Ja izbrojah 29 na sajtu (pasoš ne računam kao priznanje) od čega su 7 famozni Arhimed i 1 od Irana. Gde se dede ostatak ?
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
92.46.68.*



+6455 Profil

icon Re: Pronalazac Milos Stankovic i Google Project 10^10019.12.2008. u 13:27 - pre 186 meseci

Ja u suštini mislim da je o ovome ludaku dovoljno rečeno, i da to treba pustiti svojim tokom. Dakle javnosti je skrenuta pažnja, i ako uprkos svemu ovome neko odobri i jedan dinar iz budžeta ludaka treba tužiti za prevaru, a onoga koje odobrio za zloupotrebu službenog položaja, i ići do kraja sa tim.

Mada pošto se naši političari otvaraju samo na WC šolji, a ovaj koliko vidim nema nekih vezica poput Marka Tasića, ne verujem da će uspeti da se ovajdi od države...
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Pronalazac Milos Stankovic i Google Project 10^10019.12.2008. u 15:14 - pre 186 meseci
Citat:
Zbog zagađenosti dolazi do genedskih poremećaja kod novorođenčadi.

Citat:
Investitorima bi donela veliki profit u svakom pogledu, moralnom, materijalnom...

Citati sa sajta ovog pronalazaca.
Sada sam se skroz rastuzio. Ja sam zaista mislio da je decko inteligentniji od morskog praseta, kad ono cvrc.
Hladna fuzija me je skroz o'ladila, a ono sto sam saznao na sajtu je....

Zista je receno vise nego dovoljno i trebalo bi da neko pozove odredjenu ustanovu zatvorenog tipa da se decku rezervise lezaj.

P.S.
WTF?
Citat:
Vlada Republike Srbije dodelila mu je prvi novi pasoš Republike Srbije u sklopu projekta „novi srpski pasoš, novo lice Srbije“.

 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Pronalazac Milos Stankovic i Google Project 10^10019.12.2008. u 17:35 - pre 186 meseci
Citat:
Vlada Republike Srbije dodelila mu je prvi novi pasoš Republike Srbije u sklopu projekta „novi srpski pasoš, novo lice Srbije“.


Nema tu nista cudno, tacno mogu da zamislim tok razmisljanja jednog domaceg birokrate: "trazi mi pare, pare mi trebaju za moje pajtos..., ovaj, potrebe, al opet decko je nagradjivan, da mu damo neku nagradu nagradu. Koja nagrada? Hmm, evo jedan bezvredni pasos".

Inace, ta akademija izumitelja srbije ciji je on Akademik (boze me sacuvaj) je neka zesca organizacija On je tu izgleda umerena struja sa svojim idejama, jer ima jos carskijih:

http://www.pkv.co.yu/modules.p...&file=article&sid=317:
Citat:
Tema promocije: "NOVI IZUMI I METODE ZA ELEKTROMAGNETNU PROSPEKCIJU I DALJINSKU DETEKCIJU"

- Prospekcija ruda, minerala, vode, nafte i zagadjenog zemljišta
- Detekcija eksploziva, tartufa, arheoloških objekata i ljudi u jamama i ruševinama.


Ova druga stavka je izgleda savim u duhu spaljivanja oksida. Zar je moguce da ti ljudi vrsljaju po zemlji inostranstvu, sbe zovu akademicima i traze pare za svoje revolucionarne izume? I jos dobijaju podrsku drzavnih institucija kao sto je privredna komora.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

filip_caca

Član broj: 64285
Poruke: 135
93.86.168.*



+12 Profil

icon Re: Pronalazac Milos Stankovic i Google Project 10^10019.12.2008. u 18:23 - pre 186 meseci
pa kad imamo da je sirovina od coveka selimir selja silic,magistar inzenjer,jos i neki k ministar,pa u cacku covek sa skolom metaloglodar,postavljen za direktora decije ustanove radost,ne bi me cudilo da i ovaj dobije neki novac od drzave.

valjda ce ova strana izaci na prvo mesto kad se ukuca milos stankovic da svi vide koliki je muljator.
sve stalo...
samo deca rastu...
 
Odgovor na temu

burex
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
*.eunet.rs.



+679 Profil

icon Re: Pronalazac Milos Stankovic i Google Project 10^10019.12.2008. u 18:32 - pre 186 meseci
Citat:
Mislim da dečko uopšte nije pročitao pravila Google konkursa, verovatno misli da će ukoliko pobedi on sam dobiti 10 miliona dolara, a nije ukapirao da pobednik taj novac neće ni videti niti na bilo koji način imati veze sa tim novcem...

Miloš je SrBski patriota! On želi da razvija SrBsku privredu i da otvara nova radna mesta, a to će uraditi tako što će se prijaviti na međunarodni konkurs koji ne isplaćuje ni dinara... Logika na delu, gospodo!

Citat:
Vlada Republike Srbije dodelila mu je prvi novi pasoš Republike Srbije u sklopu projekta „novi srpski pasoš, novo lice Srbije“.

Prelistao sam davno spisak ljudi koji su dobili taj famozni pasoš, i bilo je baš onih koji su ga zaslužili (iako u suštini ništa ne vredi)... Stavljati ovog izumitelja tople vode u taj spisak je stvarno uvredljivo.
A man is smart. People are stupid.
 
Odgovor na temu

Stranger2
Stranger2

Član broj: 143429
Poruke: 2572
77.237.100.*

Sajt: www.videomajstor.com


+43 Profil

icon Re: Pronalazac Milos Stankovic i Google Project 10^10020.12.2008. u 02:14 - pre 186 meseci
o pa ovaj sajt https://www.project10100previews.com/ se updejtuje. sada izgleda malkice manje prevarantski.

mislim da on ne samo da ostavlja utisak prevaranata nego je mozda cak i prekrsio neki zakon. pada mi na pamet da je koriscenje falsifikovanih dokumenata da bi se nekog navelo na nesto, kazneno delo. ako je neku od njegovih diploma izmislio isto kao sto je izmislio ovo:
"
Najbolje ideje koje učestvuju na Google konkursu objavljene su na sajtu www.project10100previews.com i može se glasati za najbolju. Već duže vreme Milošev pronalazak „filter za otklanjanje aerozagađenja“ zauzima prvo mesto. Ako želite da ga podržite pošaljite poruku na ovaj mail:

[email protected]
"
Ako takve stvari koristi da bi nekoga od drzavnih sluzbenika naveo da mu odobre neki novac, verovatno je i pravno gledano prevarant kojem se moze suditi.

inace trenutno njegov pronalazak nije na prvom mestu cak ni na tom laznom sajtu.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Pronalazac Milos Stankovic i Google Project 10^10020.12.2008. u 12:03 - pre 186 meseci
Pa skroman decko, nije bas najbolji na svetu, samo je drugi; jbg bice bolje kasnije

I to izgleda nije sve, ima i forum al na forum ne moz' da udje ko oce , ja se prijavio sa trash email adresom ali nikakav activation link nije stigao

http://www.project10100vote.info/
Forum - Forum for www.Project10100Previews.com - 2k

ima i izdanje za mobilne telefone
http://site.3top.mobi/

ima i aliase na osnovni sajt:
https://www.project10100prevote.info/ (sa neispravnim certom koji pokazuje na osnovni)


svi domeni naravno uredno registrovani preko Domains By Proxy da se sakrije identitet a sam link je pusten u advertising cirkulaciju preko ask.com. Naravno, glasa se preko email-a, tako da se usput skupi i lepa spam bazica za dalju prodaju. SSL sertifikate je naravno izdao godaddy, koji te stvari daje sakom i kapom samo na osnovu posedovanja domena bez dublje provere.

Sto je najgore, poceli su stranci da se pale i zare, evo jedna koja ga zdusno podrzava: http://www.facebook.com/people/Michelle-Dunn/1076621628. Opusteno nas brukaju po svetu bez blama.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

mihajilo
ns

Član broj: 38943
Poruke: 159
*.ns.ac.yu.



+2 Profil

icon Re: Pronalazac Milos Stankovic i Google Project 10^10021.12.2008. u 00:09 - pre 186 meseci
evo jedne zanimljivosti sa njegovog sajta(verovatno radjenog na brzinu) :
<form action="MAILTO:[email protected]" method="post" enctype="text/plain">

al' mu nesto ne stizu ti komentari :) , tako da fanovi ne mogu da mu posalju svoje cestitke divljenja( a on sam ne zna zasto je to tako), ako bude citao ovo ispravice on to :)

zanimljivo je da se i ovaj "genije" poceo baviti pronalazastvom sa tri godine, slicno kao marko tasic.
na sajtu pise da je zavrsio samo jedan fakultet :( , a ja cuo dva.
cuo sam i da je bio student generacije na novosadskom univerzitetu, samo nigde nemam potvrdu o tome :)
a cak i da je zavrsio fakultet tehnickih nauka u novom sadu, sto nije tacno, vec je zavrsio tehnicki fakultet mihajilo pupin(3 godine), a razlika izmedju ta dva fakulteta je nebo-zemlja.
i na kraju covek kaze za sebe da je prekvalifikovan, wtf?
mogli bi da ipak izdvojimo pare iz budzeta za njegovo lecenje :) , sto ce na kraju ionako biti :)
toliko od majla
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Pronalazac Milos Stankovic i Google Project 10^100

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 139636 | Odgovora: 258 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.