Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zena silovana u parku dok su stotine posmatrali, niko nije pomogao

elitemadzone.org :: MadZone :: Zena silovana u parku dok su stotine posmatrali, niko nije pomogao

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 24614 | Odgovora: 107 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
93.86.90.*



+7 Profil

icon Re: Zena silovana u parku dok su stotine posmatrali, niko nije pomogao25.05.2009. u 13:10 - pre 181 meseci
Citat:
Kernel-1:
Ne vidim šta tebi tačno smeta u ovom konceptu.

Prilikom jednog juriša u cerskoj bitci,major Kursula je rekao svojim podređenima:"Nemoj nekoga da čujem da je komandovao
'napred vojsko',hoću da čujem samo 'ZAMNOM VOJSKO!'.
E vidiš taj i takav duh je odavno "poginuo" zajedno sa majorom Kursulom,tada na Ceru...

Mojoj romantičarskoj duši svakako da prija saznanje da i danas ima nekoga ko želi u mladima da probudi Kursulin duh,međutim nisam siguran u kojoj meri je danas romantizam bilo kog oblika uopšte poželjan...mukotrpan je to posao...danas.

A ono oko "Srbije",nije uopšte važno,Ivan je to odlično razumeo,a bilo bi deplasirano da sad ja izigravam"većeg katolika od pape",jer kao i mnogi vojvođani i nisam "katolik"...što opet uopšte nema nikakve veze sa temom.

Ivan je samo malo preterao sa ispoljavanjem negativizma prema ovome ovde,što se već graniči sa kritizerstvom i otud moja reakcija.
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Zena silovana u parku dok su stotine posmatrali, niko nije pomogao25.05.2009. u 13:16 - pre 181 meseci
Ok, kako god, usredsredite se na temu. Tema je: koji je razlog sto veca grupa ljudi posmatra
nanosenje zla nekome a niko nece da krene i nesto ucini. Po meni, razlozi leze u psihologiji
coveka, i to sam pokusao da objasnim.
 
Odgovor na temu

gleb
statistika
bgd

Član broj: 185972
Poruke: 44
213.198.240.*



+3 Profil

icon Re: Zena silovana u parku dok su stotine posmatrali, niko nije pomogao25.05.2009. u 13:23 - pre 181 meseci
Zasto nisu?
Zato sto dobro znaju da mogu da budu optuzeni za napad.
Zlikovac ce da ih tuzi za fizicki napad i naneti dusevni bol, umanjenu radnu i polnu sposobnost, klaustofobiju i ravne tabane. Sve po spisku.

I sad ce neko da se vuce po sudovima i placa advokata?
Oce sve trci.

Jer ne moze da pomogne ‘kulturno’. Mora da primeni fizicku silu – hvat, udarac, sta god…

A ovaj ga tuzi i…
ebo jeza u ledja.

Taj idiotluk dolazi i kod nas.

gleb
 
Odgovor na temu

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
93.86.90.*



+7 Profil

icon Re: Zena silovana u parku dok su stotine posmatrali, niko nije pomogao25.05.2009. u 13:32 - pre 181 meseci
Citat:
Kernel-1: Ok, kako god, usredsredite se na temu. Tema je: koji je razlog sto veca grupa ljudi posmatra
nanosenje zla nekome a niko nece da krene i nesto ucini. Po meni, razlozi leze u psihologiji
coveka, i to sam pokusao da objasnim.

Negde sam stekao utisak da je psiholigija tvoj "teren" i iskreno bih voleo da čujem tvoje mišljenje o razlozima opšteg porasta apatije kod ljudi.
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Zena silovana u parku dok su stotine posmatrali, niko nije pomogao25.05.2009. u 13:33 - pre 181 meseci
Citat:
Zasto nisu?
Zato sto dobro znaju da mogu da budu optuzeni za napad.
Zlikovac ce da ih tuzi..


Moguce je i to verovatno, ali je pretpostavka da ce vecina iz te mase koja ostane da
posmatra ipak posvedociti ok - jer pazi kada (i ako) ti organizujes - odmah dajes nekom tu blizu
instrukcije da dok vi "radite" on pozove policiju i da kaze da je napad u toku, i zamolis ostale koji ne
ucestvuju u akciji da ostanu bar kao svedoci dok ne dodje milicija.

Mada zbog sveopste korupcije, ljudi samo gledaju da pobegnu, nece ni za sta da svedoce, ... svako gleda sebe...
nije to nista za sta su sami ti pojedinci iskljucivo krivi, vec je klima u drustvu takva da proizvodi takvo ponasanje,
vrlo opravdano po meni jer ne znas da ceces na'ebati cak i ako rizikujes da nekom pomognes, bilo svedocenjem
bilo nekom konkretnom akcijom.
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Zena silovana u parku dok su stotine posmatrali, niko nije pomogao25.05.2009. u 13:37 - pre 181 meseci
Citat:
Negde sam stekao utisak da je psiholigija tvoj "teren" i iskreno bih voleo da čujem tvoje mišljenje o razlozima opšteg porasta apatije kod ljudi.


Pa nisam zavrsio psihologiju, ali sam zavrsio fakultet na kome ima mnogo psihologije ;)
A za porast apatije - pa vidi, prvo treba da se slozimo da je apatija u opstem porastu :)

Ako mislis na Srbiju, pa losi uslovi zivota favorizuju isplivavanje losih osobina.
A mnogo godina se vec zivi u uslovima u kojima niko normalan ne moze biti preterano srecan.

Volja coveka moze da se umanji (pa da postane apatican), a politicari manipulatori vrlo dobro
znaju mehanizme (represivne) kako da to odrade, nad vecinom slabo obrazovanim narodom.
Obrazovanje je izuzetno vazno, manje si podlozan manipulaciji, ranije primecujes neke stvari
(indikatore da nesto u drustvu ne valja i sta se krije iza toga) i spremniji si da reagujes na njih.

[Ovu poruku je menjao Kernel-1 dana 25.05.2009. u 14:48 GMT+1]
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Zena silovana u parku dok su stotine posmatrali, niko nije pomogao25.05.2009. u 13:53 - pre 181 meseci
@Kernel-1
Moze li konkretno pitanje? Ovaj primer, u toku je silovanje, svi gledaju, niko ne pomaze...Ti hoces da organizujes nesto, ali svi odbijaju. Da li bi ti pomogao? Sam. Bez icije pomoci. A ostali i dalje samo gledaju...
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Zena silovana u parku dok su stotine posmatrali, niko nije pomogao25.05.2009. u 14:03 - pre 181 meseci
Ok, ovo je vec smislena diskusija sa normalnijim tonom ;)

Pa vidi, ja se trudim da u svakoj situaciji reagujem sto vise racionalno, dakle procenim ishod i odlucim sta cu.
Znaci, ako pozovem na akciju kao sto kazes, i BAS NIKO nece da mi se pridruzi, onda bih naravno procenio da
li sam ja u stanju da samostalno pomognem nekome - ili ne.

Recimo da se radi o nekom izuzetno snaznom, ja SAM nisam fizicki sposoban da pomognem, i jedini ishod
je da nakon napada i ja zapadnem u situaciju da mi treba pomoc :) Sta smo time dobili? Dve osobe u nevolji umesto jedne?

Znaci, ako sam procenio da ne mogu sam uraditi nista i da bih samostalnim srljanjem samo naneo jos dodatne stete, pozvao bih policiju.
 
Odgovor na temu

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
93.86.90.*



+7 Profil

icon Re: Zena silovana u parku dok su stotine posmatrali, niko nije pomogao25.05.2009. u 14:06 - pre 181 meseci
Citat:
Kernel-1: Pa nisam zavrsio psihologiju, ali sam zavrsio fakultet na kome ima mnogo psihologije ;)
A za porast apatije - pa vidi, prvo treba da se slozimo da je apatija u opstem porastu :)

Ako mislis na Srbiju, pa losi uslovi zivota favorizuju isplivavanje losih osobina.
A mnogo godina se vec zivi u uslovima u kojima niko normalan ne moze biti preterano srecan.
]

Tema diskusije obrađuje događaj u sredini za koju se ne može reći da je nešto posebno ophrvana lošim životnim uslovima,mnogima je i danas Amerika "nedosanjani san".
Šta se tu onda dešava?
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Zena silovana u parku dok su stotine posmatrali, niko nije pomogao25.05.2009. u 14:08 - pre 181 meseci
Pa vidi, jesu tamo stvari mnogo sredjenije i sve mnogo bolje funkcionise, ali nisam
ja od onih koji smatraju da je tamo bas neki san-snova, da se razumemo ;)
Daleko od toga da su oni zemlja bez problema, ali jednostavno ozbiljnije i pametnije
pristupaju problemima sa kojima se nose, tj. njihovom resavanju.
Mi to radimo vrlo, ali vrlo neozbiljno, a cesto i vrlo glupo ;)

A sto tamo nisu pritekli u pomoc.... pa mozda jednostavno niko nije smeo sam,
a nije se nasao ni jedan "vodja" da organizuje vise njih. Sta znam, shit happens :(

A mozda se ta gomila posmatraca pukim slucajem sastojala od bolesnika koji tako neto
vole da posmatraju - uvek imas neki niz okolnosti koji dovede do necega, retko je samo
jedan uzrok - tako da bi analizirao neku situaciju (napravio dobru rekonstrukciju) moras
znati TACNE varijable dogadjaja, sto u ovom slucaju ne znamo.
Mozda je od njih 100, 48 bilo slepo i gluvo - pazi male su sanse, ali ko garantuje da to nije tako.
Znaci bez uvida u TACNE okolnosti pod kojima se ovo desilo, iluzorno je raspravljati, mogu se samo
praviti neke priblizne generalizacije sto je uvek opasno jer je tako prosto neispravno zakljucivati.
(iako necemu dajes male sanse, to ne znaci da smes da ga iskljucis iz jednacine, jer se ipak moze desiti)

[Ovu poruku je menjao Kernel-1 dana 25.05.2009. u 15:21 GMT+1]
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Zena silovana u parku dok su stotine posmatrali, niko nije pomogao25.05.2009. u 14:20 - pre 181 meseci
Vidi, sve ovo sto pisem nemoj da shvatis licno, jednostavno smeta mi takav pristup. Zena je silovana! Fakat. Kao sto sam ranije pisao, svi ti posmatraci sigurno imaju neke svoje izgovore za nepruzanje pomoci. Sigurno je neko od njih pozvao policiju, ali dok su stigli, sam cin se dogodio.
Mozda sam ja drugacije vaspitan, za mene nema kalkulanstva u ovakvim situacijama, ali veruj mi, imam nekih 40+ godina, i kada se pogledam u ogledalo, ne pocrvenim.
Nemam nista ni protiv takvog stava koji zastupas. Stavise, verujem da ce takav nacin razmisljanja doneti vise licne koristi od drugacijeg. Ali, eto, izrazavam svoj stav, da je to za mene neprihvatljivo.
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Zena silovana u parku dok su stotine posmatrali, niko nije pomogao25.05.2009. u 14:27 - pre 181 meseci
Citat:
Mozda sam ja drugacije vaspitan, za mene nema kalkulanstva u ovakvim situacijama


I cekaj sad - ti se sam zaletis u baju od 140 kila koji siluje zenu, jer za tebe nema "kalkulanstva",
a onda te cika lepo presavije, i odradi i tebe jer je besan sto ga ometas.

Kalkulacije za organizovanu akciju nisu u cilju da bi se "izvukao" vec da bi zapravo STVARNO nekome
mogao da pomognes, a ne obrnuto - em ne pomognes, em i sam na'ebes. I pored sveg truda ne vidim poentu.
Napravi razliku izmedju hrabrosti i jednostavno - gluposti.

Citat:
Stavise, verujem da ce takav nacin razmisljanja doneti vise licne koristi od drugacijeg


Pa naravno da je vrlo korisno ne biti silovan ;) - zato se pomoc i pruza sa nekom procenom, a ne "glavom-bez-obzira" ;)
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Zena silovana u parku dok su stotine posmatrali, niko nije pomogao25.05.2009. u 14:43 - pre 181 meseci
Da se razumemo, i ja sam sto puta reagovao cisto emocionalno, i neracionalno, i to nije nista
nenormalno, prosto nekada emocije nadvladaju razum i reagujes tako, desava se, najcesce u nekim
emocionalno napetim situacijama (a ovo iz teme je odlican primer).

Ali poenta - ne mogu reci da je ishod tih mojih reakcija UVEK bio koristan, niti za mene, niti po okolinu...
Znaci, emocionalne reakcije imaju gadnu osobinu da ne brinu o posledicama.
Razumem te ako mislis da bi i ti u takvoj situaciji reagovao emocionalno bez razmisljanja, samo kazem da
ishod toga nece biti koristan mozda ni za tebe ni za zrtvu.

Dakle ako je moguce - problem treba uvek resavati hladne glave. Opet, u ovakvim situacijama je vrlo tesko
ostati hladne glave - a veruj mi - jedino je to ono sto moze eventualno da prevagne da li ces nekom zaista
pomoci ili ne, u vecini takvih gadnih situacija.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-78-30-161-188.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Zena silovana u parku dok su stotine posmatrali, niko nije pomogao25.05.2009. u 15:04 - pre 181 meseci
Citat:
Pita se Savet bezbednosti koji je u okviru UN-a.To bombardovanje je bilo nelegitiman cin,samim tim jedna od "tekovina" moderne "zapadne civilizacije"


zanimljivo,nisam znao
znaci i rusija vs cecenija ima blagoslov un-a?
i sranja iz 90ih su imala blagoslov un-a?
i sranja po africi imaju un blagoslov?

jedino bombardovanje nije imalo blagoslov,ili sta?
nije mi bas najjasnije


sad malo ontopic

@kernel-1,pa gledaj to ovako,ti "naskocis" tog 200kilasa i prekines ga u cinu ,makar i na minut,za to vreme moze stici policija
ili uzmes kamencice ili nesto pa ga gadjas i zoves i ostale [sto si ti nazvao budes vodja],pa cak i ako niko ne reaguje,nastavis,ne?

ili ces ,vidis da je on tu siluje,pogledati,viditi svi flegme okolo,i ti prosisati,ili jos gore,gledati sam cin?


neko pomenu da ne smeju zbog tuzbe,i da to uskoro dolazi i kod nas
evo ja sam licno izneo primer nepomaganja u punom busu,bugsu je izneo jedan drugi u prodavnici
nema to nikakve veze sa tuzbom ili ne znam cime
ali naravno,komsiluk uvek zna ko ti je i kada bio , s kime se svaleras i ostalo,a kada treba pomoci,svi su mutavi

postoje osobe koje se jednostavno zamrznu u trenutku nevolje,druge histerisu,a retko ko ostaje hladan i pomogne
e,ali ovo nema veze s prva dva,jer se ne "zamrznu" niti pocnu histeriju,nego samo gledaju i "uzivaju" ili "gledaju svoja posla"


kernel,dobra ti je ta ideja oko poducavanja dece,ali poducavaj ih da oni prvi preuzmu inicijativu,da ne cekaju druge

previse je "u boj vojsko,ja za vama...bezmo vojsko,ja pred vama" idiota
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Zena silovana u parku dok su stotine posmatrali, niko nije pomogao25.05.2009. u 15:09 - pre 181 meseci
Citat:

kernel,dobra ti je ta ideja oko poducavanja dece,ali poducavaj ih da oni prvi preuzmu inicijativu,da ne cekaju druge


Pa o cemu sam ja pricao... ajde malo pazljivijeg citanja da ne mora ovoliko ponavljanja.
Naravno da treba da bude sposoban da "preuzme inicijativu" - ali ja PRVO svoje dete ne bih
vaspitao da srlja svuda ko muva bez glave, a to je ono u cemu ja ne vidim smisao.
Druge ce da ceka ako nije u stanju da pomogne sam. U protivnom stvara jos goru situaciju u kojoj su ugrozene
vise od 1 osobe i NISTA VISE, NIKOME NE POMAZE.
- da li je ovo toliko tesko razumeti?

A tu pricu sa gadjanjem kamencicima... :) - moras onda biti precizan da ne pogodis slucajno zenu
u glavu i ubijes je, a opet da se ne priblizis previse da te baja ne presavije "nadvoje-natroje" ;)


 
Odgovor na temu

gleb
statistika
bgd

Član broj: 185972
Poruke: 44
213.198.240.*



+3 Profil

icon Re: Zena silovana u parku dok su stotine posmatrali, niko nije pomogao25.05.2009. u 15:15 - pre 181 meseci
Da, da, i onda je mrmot…

Prici ces gdinu koji se ‘bavi svojim poslom’, znacajno se nakasljati kako bi mu skrenuo paznju, i onda kulturno reci:

- Oprostite sto vas prekidam gospodine, ali to sto radije nije lepo. Da li bi ste bili ljubazni da prestanete sa time?

Na sta ce zauzeti gdin:
- Nastaviti posao
- Izbosti te nozem
- Pucati u tebe
- Ili ce i tebe da poduhvati


Jer scenario da pritrcis, sutnes ga u glavu, opalis motkom / kantom za djubre / stolicom / bilo cime i zatim ga izgazis kao stoku, povlaci za sobom tuzbu. Vec navedenu.
I onda ce prisutni svedociti kako si ti – sutnuo u glavu….


gleb
 
Odgovor na temu

misterno2008
Vladan Markovic
Becej

misterno2008
Član broj: 207014
Poruke: 63
*.dynamic.stcable.net.



Profil

icon Re: Zena silovana u parku dok su stotine posmatrali, niko nije pomogao25.05.2009. u 15:19 - pre 181 meseci
Citat:
Kernel-1

Ako mislis na Srbiju, pa losi uslovi zivota favorizuju isplivavanje losih osobina.
A mnogo godina se vec zivi u uslovima u kojima niko normalan ne moze biti preterano srecan.

[Ovu poruku je menjao Kernel-1 dana 25.05.2009. u 14:48 GMT+1]


Ma sve je to ok,ja se apsolutno slazem sa tobom.Ali,pitam te,ko je kreator takvih losih uslova zivota?


Citat:
Ivan Dimkovic: Pa eto, vidis da je tebi zao a ne meni. Meni sasvim odgovara da sam ono sto jesam, iliti vrlo visoko placeni profesionalac poreklom iz Srbije, a mene ponajvise interesuje onaj prvi deo - onaj drugi mi je skroz irelevantan jerbo nisam birao gde cu da se rodim, niti sam se takmicio i pobedio na izboru "gde se roditi".


Zasto doticni vrlo visoko placeni profesionalac ne naziva prave stvari,pravim imenom?Otkad to riba smrdi od repa?Non-stop radis istu stvar,stavljas ljudima svoje reci u usta,a onda se preseravas i glumis pametnjakovica!

Hebe mi se sto si dobro placen(i verujem da ti je sve ostalo irelevantno),ti zivis sa tim novcem,a ne 90% naroda koji jedva sastavlja kraj sa krajem.I onda lukavo pribegavas taktici,iskoristi sindrom malog coveka,koji po pravilu treba da se povuce pred tobom,jer si bogat!Pazi molim te.

Citiraj mi jedan svoj post u kojem kritikujes sistem?A zasto bi?Tebe ne dotice realnost zivota u Srbiji,zasto onda ne bi moralisao,filozofirao i izivljavao se demagogijom koja ti je dusevna hrana!

I koji je to sljam koji svoju bahatost,korupciju i licemerje naziva nacionalnim osobinama?Klasicna zamena teza,jer upravo takvi manipulatori kao ti i ovi koje ne kritikujes su oni cija g**** ovaj jadni narod jede. Treba da te je sramota,ali takvi srama nemaju.

Al ne brinem ja,ako ne neki novi 5 oktobar,onda ce se vas "Virtualni neprijatelj" postarati da vas smesti tamo gde vam je mesto.

Do tad letite visoko i izivljavajte se,ali kad aterirate,boga mi ce da boli.


bolje biti bogat,no ne biti
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Zena silovana u parku dok su stotine posmatrali, niko nije pomogao25.05.2009. u 15:30 - pre 181 meseci
Citat:
Ma sve je to ok,ja se apsolutno slazem sa tobom.Ali,pitam te,ko je kreator takvih losih uslova zivota?


Deo gradjana sa jedne strane, i drzavni vrh, tj politicari sa druge strane.

Drugi deo tvog posta, odnosno takav ton obracanja (bez obzira prema kome), bih molio da
ne praktikujes.
 
Odgovor na temu

misterno2008
Vladan Markovic
Becej

misterno2008
Član broj: 207014
Poruke: 63
95.85.128.*



Profil

icon Re: Zena silovana u parku dok su stotine posmatrali, niko nije pomogao25.05.2009. u 15:43 - pre 181 meseci
Citat:
Kernel-1

Drugi deo tvog posta, odnosno takav ton obracanja (bez obzira prema kome), bih molio da
ne praktikujes.


U pravu si,ali bio sam izazvan.Neka to pravilo onda ne bude selektivno,a ja se ovom prilikom izvinjavam svim forumasima:-)
bolje biti bogat,no ne biti
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
217.91.162.*



+7176 Profil

icon Re: Zena silovana u parku dok su stotine posmatrali, niko nije pomogao25.05.2009. u 15:48 - pre 181 meseci
Citat:
misterno2008
Zasto doticni vrlo visoko placeni profesionalac ne naziva prave stvari,pravim imenom?Otkad to riba smrdi od repa?Non-stop radis istu stvar,stavljas ljudima svoje reci u usta,a onda se preseravas i glumis pametnjakovica!


Ovaj... sta sam ja stavio tebi u usta? Mislim da si ti meni stavio usta da pljujem neko "srpstvo", a posto meni samo smeta korupcija i prljavstina jedino sto mi pada na pamet da je to tvoja definicija "srpstva"...

Citat:

Hebe mi se sto si dobro placen(i verujem da ti je sve ostalo irelevantno),ti zivis sa tim novcem,a ne 90% naroda koji jedva sastavlja kraj sa krajem.I onda lukavo pribegavas taktici,iskoristi sindrom malog coveka,koji po pravilu treba da se povuce pred tobom,jer si bogat!Pazi molim te.


Decko, ti si prvo za mene rekao da bih ja navodno voleo da budem Amer, al ne mogu - na sta si dobio moj odgovor sta je meni bitno da jesam - cisto da ne bude zabune, posto te ocigledno zanima nesto cim se bavis time sta bih ja da budem.

Prema tome, nauci pravo da se ponasas i da ne vredjas ljude ako ne zels da ti oni odgovore onako kako ne zelis da cujes. Ako nisi u stanju da ukapiras da je reci za nekoga "da bi voleo da bude Amer" ne samo uvredljivo, nego jos i bezobrazno - onda bi trebao da ides na neki kurs komunikacije.

Citat:

Citiraj mi jedan svoj post u kojem kritikujes sistem?A zasto bi?Tebe ne dotice realnost zivota u Srbiji,zasto onda ne bi moralisao,filozofirao i izivljavao se demagogijom koja ti je dusevna hrana!


Pa evo na ovoj temi u mom prvom postu na njoj sam napisao kako je sudski sistem u Srbiji korumpiran (greskom, bez citanja pocetka teme) - ako to nije kritika sistema, onda ne znam sta je. Osim ako nekom uvrnutom logikom tebi reci da je sudski sistem korumpiran jeste isto sto i "pljunuti na srpstvo"

Ukoliko jeste, izvinjavam se - molim da nam dostavis listu stvari koje spadaju u "srpstvo" i u koje ne smemo da diramo.

Citat:

I koji je to sljam koji svoju bahatost,korupciju i licemerje naziva nacionalnim osobinama? Klasicna zamena teza,jer upravo takvi manipulatori kao ti i ovi koje ne kritikujes su oni cija g**** ovaj jadni narod jede. Treba da te je sramota,ali takvi srama nemaju.


LOL - ja nazvao korupciju "nacionalom osobinom" ?? :-) Pre bih rekao da si ti taj koji to naziva "srpstvom" posto ti smetaju ljudi kojima smeta krsenje zakona, batinanje i korupcija. Malo si izvrnuo stvari, ako - tako treba :)

Citat:

Al ne brinem ja,ako ne neki novi 5 oktobar,onda ce se vas "Virtualni neprijatelj" postarati da vas smesti tamo gde vam je mesto.

Do tad letite visoko i izivljavajte se,ali kad aterirate,boga mi ce da boli.


Hihihi, znaci "virtuelni prijatelj" je bio problem - pa tako reci, moze to i u jednoj recenici a ne u ovolikom smaranju.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zena silovana u parku dok su stotine posmatrali, niko nije pomogao

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 24614 | Odgovora: 107 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.