Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 975332 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BlueSoniq
zaposlen / C#, ASP.NET senior
Beograd

Član broj: 11116
Poruke: 159
*.yubc.net



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!12.09.2003. u 17:10 - pre 251 meseci
Eto prilike da ga malo raz..ebemo na sve strane.
Dolazim i ja. Jebes sto dindzi.
 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.fon.bg.ac.yu



+968 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!13.09.2003. u 02:24 - pre 251 meseci
Dajte neku taktiku za napad!
 
Odgovor na temu

S a l e
BGD

Član broj: 7457
Poruke: 1422



+8 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!13.09.2003. u 03:43 - pre 251 meseci
Ne morate da brinete za kamere, sigurno ce to propratiti neka televizija
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
*.ptt.yu

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!13.09.2003. u 13:30 - pre 251 meseci
Citat:
S a l e:
Ne morate da brinete za kamere, sigurno ce to propratiti neka televizija


da, da kako da ne. uzmi u obzir da se zarko reklamira na maloj gomili televizija. samim time te televizije dobijaju neku kintu od njega, a uz odredjenu doplatu verovatno je moguce prikazti izvestaj gde se vidi ogromno interesovanje za kurseve kao i odobravanje i podrska od bivsih korisnika.

kod nas su mediji, nazalost i dalje podmitljivi.
jedin mogucnost ukoliko bude vise televizija pa neki urednik odluci da moze i da prodje i nekoliko napada na lik i djelo zaretovo
"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

S_Kid
Beograd

Član broj: 9260
Poruke: 510
*.net.yu

Sajt: www.last.fm/user/S_Kid


+2 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!13.09.2003. u 14:24 - pre 251 meseci
Ajde onda stvarno ako je tako da se ovde organizujemo i odemo, sa planom naravno. Ja sam za.
vdl/nlns
 
Odgovor na temu

Xpirit
Dejan Nikolic
Beograd

Član broj: 8504
Poruke: 159
62.108.117.*

ICQ: 3434902
Sajt: www.f-secure.co.yu


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!14.09.2003. u 11:26 - pre 250 meseci
Plan? Kakav plan? To ne treba da lici na organizovanu diverziju vec na informisano raspitivanje o stvarima koje on propoveda. Zato se potkujte informacijama o njemu i njegovim kursevima i "pronalascima" upravo ovde na ES-u i idemo da ga razbijemo. Istina je da ce nase TV stanice to da daju sa glasom u off-u koji ce govoriti o velikoj posecenosti njegovog predavanja ali prvi korak cemo mi pokrenuti a nezavisni mediji na koje neki od nas imaju uticaj ce preneti sta i kako se stvarno desavalo, a mozda i kratak intervju sa Zarkicem ;)
Now you're runnin', a?
 
Odgovor na temu

Neflernis

Član broj: 6304
Poruke: 262
*.nsd.sezampro.yu



+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!14.09.2003. u 12:18 - pre 250 meseci
ja mislim da vi necete ni primirisati Zarka. Xe isuvise je taj lukav da bi se izlozio bilo kakvoj opasnosti da bude raskrinkan.

Previse vam je naivan taj vas plan.
 
Odgovor na temu

MaRaToNcI
Dragan Galic MrVa
Beograd

Član broj: 164
Poruke: 805
*.sbb.co.yu

ICQ: 25826629
Sajt: www.crumbgroup.com


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!14.09.2003. u 14:01 - pre 250 meseci
nebih bas bio siguran da se nece objaviti (od nekud se mora poceti)
evo ja spremam bas TEZAK tekst, pa neka ga procita tecno:)

-bitno je da nas bude u sto vecem broju:)
 
Odgovor na temu

McKracken
Vladimir Jovanovic
HuxleyDev

Član broj: 465
Poruke: 2941
*.verat.net

ICQ: 203079925


+7 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!14.09.2003. u 15:18 - pre 250 meseci
Vidimo se na ComExpu ...
 
Odgovor na temu

R-Byter

Član broj: 8221
Poruke: 344
*.absolutok.net



+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!15.09.2003. u 00:31 - pre 250 meseci
Polazim i ja! Kad vidim kakve sve budale lupaju po TV(mislim na Zarka) moram da mu odgovorim! Povescu jos ljudi, obavesticu ih o ovom planiranom odlasku(masovnom). :)
Haha, mogu samo da zamislim situaciju kad pocnemo sa salvama pitanja, znace se ko je sve postovao na ovom forumu!
Pozdrav!
 
Odgovor na temu

exPirat

Član broj: 7959
Poruke: 211
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!15.09.2003. u 14:15 - pre 250 meseci
Ja nazalost ne mogu da dodjem (pomalo sam iz provincije) ali evo vam ideja za PRVO zbunjivanje.
Recimo da ga neko pita "Gospodine cuili smo jako lepe vesti o vasoj firmi, da ste medju prvima u Srbiji uveli najmodernije SKAZI monitore"

Garant ce da se navuce i da kaze "DA" :))

Onda moze da pocne opsta za*ebancija
 
Odgovor na temu

R-Byter

Član broj: 8221
Poruke: 344
*.absolutok.net



+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!15.09.2003. u 22:04 - pre 250 meseci
Haha, ovo mi se svidja! Dajte ljudi jos ovakvih predloga!
 
Odgovor na temu

XTeam
Novi Sad

Član broj: 10525
Poruke: 249
*.041net.co.yu



+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!16.09.2003. u 01:03 - pre 250 meseci
ZARKO, na Sajmu...?
Oh, moj boze, moram biti tamo....

Prici cu mu i ljubazno ga zamoliti za njegovu lepu veliku sliku...
Oh, da, njegovu sliku...

I zamoliti ga da je potpise, onako, kao autogram...
Oh, da kao autogram...

I zatim se vratiti u moj mali skromni dom....
I okaciti njegovu sliku na zid moje malene sobice...
Oh, da....na zid...

I zatim pozvati sve moje prijatelje....
I kupiti pivo za sve njih...
Oh, da, pivo...

I svi cemo stati ispred slike i diviti se...
Oh, da diviti se...

I popiti po gutljaj piva gledajuci u njegovu sliku i nazdraviti...
Oh, da, nazdraviti...

I onda...cemo poceti da igramo PIKADO...
Oh, da, pikado....
 
Odgovor na temu

S a l e
BGD

Član broj: 7457
Poruke: 1422



+8 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!17.09.2003. u 23:06 - pre 250 meseci
Citat:
CETVRTAK 18.09.2003.
od 11.00 do 14.30

PREZENTACIJE VRHUNSKIH DOMACIH
INFORMATICKIH PROIZVODA I USLUGA

11-00-12.00 MEGA COMPUTERS ENGINERING
Aleksandar Popovic
Oprema za e-poslovanje(info kiosci, aplikacije....)

12.00-12.30 063 MOBTEL Srbija
Miodrag Lazic
GPRS -tehnologija u službi brzog prenosa informacija

12.30-13.00 Paragraf.net
Miloš Panic
Elektronsak zbirka zakona i drugih propisa, službenih mišljenja, sudske prakse, modela ugovora, sudskih i drugih postupaka i ostalih dokumenata od znacaja za poslovanje

13.00-14.00 NL PRO GROUP-škola racunara
Žarko Radosavljevic
Ubrzano ucenje za samo 7 dana (promotivno predavanje)


14.00-14.30 QUAD i MIKROKOM
Aleksandar Jašic i Milan Todorovic
Informacioni pult-info kiosk II


OPŠTA OBAVEŠTENJA:
Skupovi se održavaju u sali za prezentacije u Hali 1 Beogradskog sajma,
Beograd, Bulevar Vojvode Mišica 14
Poziv služi za prisustvo na skupu istog dana kao i ulaz na Beogradski sajam, ali i ne za parkiranje vozila.
Ulaz na oba skupa je besplatan
Informacije na 011-361-5298 ili 063/253-583 Nikola Markovic


Nemoj neko da odmah "divlja", vec sve fino saslusati i sacekati >pitanja publike<... jer ako vidi da je dosla organizovana ekipa "fanova", nece biti nista od show timeeeeee

p.s. ponesite jaja, paradajz, shlag pite...
 
Odgovor na temu

exPirat

Član broj: 7959
Poruke: 211
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!17.09.2003. u 23:43 - pre 250 meseci
da se kladimo da nece ni da bude pitanja !!!
 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
195.252.80.*



+968 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!18.09.2003. u 16:12 - pre 250 meseci
Jel' bio neko na Sajmu?
 
Odgovor na temu

exPirat

Član broj: 7959
Poruke: 211
*.krusevac-2.tehnicom.net



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!18.09.2003. u 18:19 - pre 250 meseci
Citat:
exPirat:
da se kladimo da nece ni da bude pitanja !!!


izgleda da sam dobio opkladu ....
 
Odgovor na temu

tarek
snimatelj/montazer
Beograd

Član broj: 13609
Poruke: 110
*.sbb.co.yu



+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!18.09.2003. u 18:34 - pre 250 meseci
Citat:
iNCUBUs:
A mene samo zanima koje su to "strane zemlje" u kojima je njegova diploma priznata i ako ih ima, ko u tim zemljama priznaje njegovu diplomu?


Zvao sam Zarkovu skolicu da ih to pitam. Ljubazna teta na telefonu mi je rekla da je priznata u svim evropskim zemljama?!? :). BTW, koga zanima, moze da ode kod njega u skolu i da besplatno odslusa jedno predavanje! U teskom sam iskusenju da izgubim jedno popodne.
People who don't like their beliefs being laughed at shouldn't have such funny beliefs.
 
Odgovor na temu

iNCUBUs
Miloš Todorović
Beograd

Član broj: 138
Poruke: 764
*.vdial.verat.net

Jabber: incubus@elitesecurity.org


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!18.09.2003. u 22:23 - pre 250 meseci
Citat:
tarek:
Citat:
iNCUBUs:
A mene samo zanima koje su to "strane zemlje" u kojima je njegova diploma priznata i ako ih ima, ko u tim zemljama priznaje njegovu diplomu?


Zvao sam Zarkovu skolicu da ih to pitam. Ljubazna teta na telefonu mi je rekla da je priznata u svim evropskim zemljama?!? :). BTW, koga zanima, moze da ode kod njega u skolu i da besplatno odslusa jedno predavanje! U teskom sam iskusenju da izgubim jedno popodne.


Znaš šta sam upravo skontao?

Žarko je svestan da onaj ko se razume u kompjutere neće ići u školu. Može taj da pita i priča šta hoće, ovaj ima podršku, da ne kažem ledja onih koji ništa nisu znali i koji su zaista naučili neke osnove (uključujući i muriju).

E sada, oni njima mogu da kažu šta god žele, čak i to da je diploma priznata svuda, jer će oni u to da poveruju, kao i što veruju da je ta škola dobra...

Jusqu'ici, tout va bien...
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.09.2003. u 00:02 - pre 250 meseci
Nabavio sam skriptu koju koriste u skoli. Ako mi ne bude smor prekucacu je (jbg. nemam skener). Ono je nevidjeno. Prvo uce Windows. Nauce da pomeraju Taskbar i menjaju mu velicinu. Zatim uce da menjaju pozadinu i screen saver (cak i da postavljaju password na SS), da pokrecu programe (preko shortcut-a na desktopu, taskbaru ili Start>Programs; nigde se ne pominje mogucnost nalazenja samog fajla, zapravo ne pominju se ni fajlovi) i da menjaju velicinu prozora, pomeraju prozore i zatvaraju ih. Zatim prelaze na Word...
Eto sta se danas smatra potrebnim znanjem za rad u Windows-u...
Ima jos gomila nebuloza ali neki drugi put...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 975332 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.