Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Legalizacija narkotika

elitemadzone.org :: MadZone :: Legalizacija narkotika

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 67066 | Odgovora: 329 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika08.09.2010. u 13:21 - pre 166 meseci
Citat:
Count Zero: Za koliko bismo samo umetničkih dela bili uskraćeni, da su autori bili lišeni dopa..


Hehe :)
Al nisu oni umetnici zato sto su se radili :)
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3740
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika08.09.2010. u 13:33 - pre 166 meseci
Najveci sljam drustva su narko dileri i sada bi trebala drzava da bude narko diler da bi ostvarivala zaradu?!

Vi se zalazete za legalizaciju ovoga:


Sto se tice Holandije:
"Vrlo brzo se ispostavilo da holandski „eksperiment“ nije uspeo, budući da se broj uživalaca lakih droga starosnog doba između 18 u 25 godina u narednoj deceniji udvostručio, što je dovelo do širenja kriminala u zemlji. Očito nezadovoljna rezultatima „politike tolerancije“ prema lakim drogama, holandska vlada nedavno je odlučila da uvede određene restrikcije na kupovinu kanabisa u prodavnicama i kafićima koji su za to namenjeni. Budući da milioni turista svake godine hrli u Holandiju da kupi ili uživa marihuanu, prvenstveno Belgijanci, Britanci i Francuzi, holandske vlasti su odlučile da se prodaja marihuane ograniči samo na lokalne stanovnike, i to samo na one koji imaju člansku kartu klubova u kojima se može kupiti laka droga. Umesto ranije dozvoljenih pet grama, sada će moći da kupe samo tri grama kanabisa."

izvor: http://www.danas.rs/dodaci/vik...kuresta.45.html?news_id=172251
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika08.09.2010. u 13:36 - pre 166 meseci
Da, sto da ne. Taj sa slike je to odabrao. Sto bi dileri bili sljam - ne teraju oni nikoga da kupuje
 
Odgovor na temu

NoneVi
Novi Sad

Član broj: 116972
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+24 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika08.09.2010. u 13:46 - pre 166 meseci
Citat:
Count Zero: Za koliko bismo samo umetničkih dela bili uskraćeni, da su autori bili lišeni dopa..
Citat:
Count Zero: Za koliko bismo samo umetničkih dela bili uskraćeni, da su autori bili lišeni dopa..


And if you don't believe drugs have done good things for us, do me a favor. Go home tonight. Take all your albums, all your tapes and all your CDs and burn them. 'Cause you know what, the musicians that made all that great music that's enhanced your lives throughout the years were rrreal fuc'king high on drugs. The Beatles were so fuc'king high they let Ringo sing a few tunes. - Bill Hicks


Mislim da se vara svako onaj ko misli da se kaznama ili bilo čime tog tipa može postići bilo kakav efekat u smislu smanjenja broja uživalaca droge. Ljudi jednostavno vole da se drogiraju.
A sprečiti nekoga da se drogira možeš isto toliko koliko možeš i ćerku(sina) tinejdžera da se ne*ebe. E na tebi je da odlučiš dal ćeš svom detetu omogućiti da to radi u kući, gde ima svoju sobu i kupatilo i normalne uslove, da li ćeš ga obrazovati i objasniti mu zašto treba da koristi zaštitu sl. ili ćeš mu braniti pa će se je*avat po kolima, parkovima i sl. Ja sam uvek za prvu opciju.


E sad, ako neko želi da se radi heroinom, zašto mu to ne dozvoliti? Bolje da ga dobije u domu zdravlja nego da umre od otvora za pacove.
Narkomani najveći problem prave kad ne mogu da dođu do doze. Tada pribegavaju krađi, pljački, prave probleme porodici i slično.

Neko je napisao da legalizacija droga jednaka kao i legalizacija pljački što je greška u rezonovanju, jer uživaoc droge ne nanosi štetu nikome drugom osim sebi, što se u svakom slučaju ne može reći za pljačke i ubistva gde ipak postoji žrtva.
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3740
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika08.09.2010. u 14:03 - pre 166 meseci
Wi-Fi,
Sitniji diler ce dati besplatno nekoliko dzointa tinejdzeru ciji su roditelji dobrostojeci, pa ce onda da mu servira zensku koja ce ga castiti nekoliko tableta extazija lsd-a i sl. jer je to "cool" i tako ce dobiti novog musteriju koji ce kroz nekoliko godina zavrsiti na heroinu i od kojeg ce imati stalnu zaradu... ja to zovem sljamom i najgorim dnom dna a ti se cudi kol'ko hoces...

 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika08.09.2010. u 14:08 - pre 166 meseci
Citat:
Onda bi trebalo da legalizujemo i ubistva i pljacke, posto se njihov broj nece smanjiti legalizacijom, vec su samo zabranjeno voce ili kako vec...

Treba praviti razliku između radnji izvršenih prema drugim licima i radnji koje se vrše na sebi. Ove druge bi trebalo da budu legalne, kao što u dosta slučajeva i jesu. Recimo, sasvim je legalno da opljačkaš sam sebe. Zamisli, poneseš novac iz kuće i neko te uhapsi zato što si opljačkao sopstvenu kuću. Samoubistvo takođe nije krivično delo. Ne vidim zašto bi bilo drugačije sa drogom. Dakle, ako hoćeš nekome da zabodeš iglu u venu, to je ilegalno, ali ako hoćeš da je zabodeš sebi, to bi trebalo da bude tvoj izbor.
Citat:
Pa sta onda?
Da li to treba da znaci da se zabrane i cigare i alkohol ili da se sve legalizuje?

Pa znaš kako, zabrana alkohola je već pokušana (period poznatiji kao prohibicija u USA 30-tih godina) i šta se desilo ? Ništa pozitivno, alkohol je prešao u ilegalne tokove, cena mu je porasla do nebesa, oni koji su hteli da piju su i dalje mogli da dođu do njega, a jedino što se iz toga izrodilo jeste organizovani kriminal, koji obrće toliko novca da su mogli da potkupe i policiju i gradonačelnike i sve ostale kako bi neometano mogli da rade svoj posao. Jednostavno, ne postoji niko ko ne može biti potkupljen. Postoji samo cena koja je za nekoga prihvatljiva, pa će tako Pera automehaničar da ti završi tehnički bez gledanja auta za 20 evra, a nekog državnog činovnika ćeš morati da platiš par miliona evra, ali to su samo nijanse. Narkodileri imaju neograničen budžet, što im omogućuje da svakoga mogu da potkupe, tako da borbe protiv toga nema, tj. borbe ima, ali ne postoji način da se u toj borbi i pobedi, barem ne na način na koji se to sada radi. Protiv droge se treba boriti edukacijom dece od malih nogu, a ne negiranjem postojanja droge i guranjem stvari pod tepih. Legalizacijom narkotika bi se barem sve to preselilo u legalne tokove, pa se droga ne bi prodavala po ulicima, kafićima, školskim dvorištima, nego po apotekama, te bi postojala bolja kontrola kome se ista prodaje, bolja evidencija narkomana kojima može da se ponudi pomoć, itd.
Citat:
Sto se tice Holandije:
"Vrlo brzo se ispostavilo da holandski „eksperiment“ nije uspeo, budući da se broj uživalaca lakih droga starosnog doba između 18 u 25 godina u narednoj deceniji udvostručio, što je dovelo do širenja kriminala u zemlji. Očito nezadovoljna rezultatima „politike tolerancije“ prema lakim drogama, holandska vlada nedavno je odlučila da uvede određene restrikcije na kupovinu kanabisa u prodavnicama i kafićima koji su za to namenjeni. Budući da milioni turista svake godine hrli u Holandiju da kupi ili uživa marihuanu, prvenstveno Belgijanci, Britanci i Francuzi, holandske vlasti su odlučile da se prodaja marihuane ograniči samo na lokalne stanovnike, i to samo na one koji imaju člansku kartu klubova u kojima se može kupiti laka droga. Umesto ranije dozvoljenih pet grama, sada će moći da kupe samo tri grama kanabisa."

Pa upravo u tome i jeste problem, što u ostalim zemljama nije legalizovano, pa onda svi pohrle u Holandiju. Kada bi svuda bilo legalno, takvih stvari ne bi ni bilo.
Citat:
Sitniji diler ce dati besplatno nekoliko dzointa tinejdzeru ciji su roditelji dobrostojeci, pa ce onda da mu servira zensku koja ce ga castiti nekoliko tableta extazija lsd-a i sl. jer je to "cool" i tako ce dobiti novog musteriju koji ce kroz nekoliko godina zavrsiti na heroinu i od kojeg ce imati stalnu zaradu... ja to zovem sljamom i najgorim dnom dna a ti se cudi kol'ko hoces...

Eto još jednog razloga da se droga legalizuje, jer onda narkodileri ne bi imali računa da rade to što rade, pa samim tim ne bi imao ko da navlači ljude na drogu. Neće sigurno apotekar čim uđeš u apoteku da kaže "E da vidiš što imam dobar dop, prvu turu kuća časti.".
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika08.09.2010. u 14:13 - pre 166 meseci
Citat:
Nocni: Wi-Fi,
Sitniji diler ce dati besplatno nekoliko dzointa tinejdzeru ciji su roditelji dobrostojeci, pa ce onda da mu servira zensku koja ce ga castiti nekoliko tableta extazija lsd-a i sl. jer je to "cool" i tako ce dobiti novog musteriju koji ce kroz nekoliko godina zavrsiti na heroinu i od kojeg ce imati stalnu zaradu... ja to zovem sljamom i najgorim dnom dna a ti se cudi kol'ko hoces...


Jel' taj tinejdzer sam dosao po dzoint? Pa bio free ili ne? JESTE. I jos je uzeo i exer/lsd i sl. jer je "cool" (iako zna da moze da se "navuce", koje su posledice, upoznat je sa slikama kao ta koju si "okacio" i sl.)? I onda diler kriv? Ma daaaj, molim te.
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika08.09.2010. u 14:18 - pre 166 meseci
Nisam siguran da je uporedivo, alkohol i cigare su dostupni na svakom kiosku, ali ipak neće niko popušiti 10 kutija u toku dana. Oni koji puše kutiju na dan mogu tako celog života bez većih problema.
Da je heroin dostupan "bez recepta" verovatno bi stepen smrtnih slučajvea bio daleko veći, čisto sumnjam da bi puno njih bilo u stanju da to koristi, a da se ne predozira u kratkom periodu.
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika08.09.2010. u 14:27 - pre 166 meseci
Citat:
Jel' taj tinejdzer sam dosao po dzoint? Pa bio free ili ne? JESTE. I jos je uzeo i exer/lsd i sl. jer je "cool" (iako zna da moze da se "navuce", koje su posledice, upoznat je sa slikama kao ta koju si "okacio" i sl.)? I onda diler kriv? Ma daaaj, molim te.

Pa nisi baš u pravu. Ulični dileri imaju itekako koristi od navlačenja drugih ljudi na drogu, jer je zarada ogromna, a dosta njih su i sami ovisnici, pa moraju nečim da pokriju ono što sami pošmrču. Upravo zato će koristiti sve moguće metode ne bi li nekoga navukli, a prvenstveno su na udaru tinejdžeri jer su to godine u kojima osoba želi sve da proba, nije potpuno izgrađena, pa se manipuliše njome, dostiže se seksualna zrelost, pa je mnogim tinejdžerima dovoljno uvaliti neku ribu koja će pristati na kres ako ovaj proba nešto od narkotika (a i ona je sama verovatno ovisnik koji time vraća dug dileru), itd. Apotekar sigurno neće da radi takve stvari, tako da bi legalizacija u svakom slučaju bila bolje rešenje.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

boki
Boris Prpic
CTO
CodeZen, Cityexpert
Beograd

boki
SuperModerator
Član broj: 2681
Poruke: 2442
*.adsl.verat.net.

Jabber: boki@elitesecurity.org
ICQ: 195245022
Sajt: www.goglasi.com


+34 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika08.09.2010. u 14:34 - pre 166 meseci
Citat:

Wi-Fi,
Sitniji diler ce dati besplatno nekoliko dzointa tinejdzeru ciji su roditelji dobrostojeci, pa ce onda da mu servira zensku koja ce ga castiti nekoliko tableta extazija lsd-a i sl. jer je to "cool" i tako ce dobiti novog musteriju koji ce kroz nekoliko godina zavrsiti na heroinu i od kojeg ce imati stalnu zaradu... ja to zovem sljamom i najgorim dnom dna a ti se cudi kol'ko hoces...



http://www.facebook.com/#!/pag...-u-pice/134624839892027?ref=ts
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika08.09.2010. u 14:36 - pre 166 meseci
Citat:
Miroslav Jeftić: Nisam siguran da je uporedivo, alkohol i cigare su dostupni na svakom kiosku, ali ipak neće niko popušiti 10 kutija u toku dana. Oni koji puše kutiju na dan mogu tako celog života bez većih problema.
Da je heroin dostupan "bez recepta" verovatno bi stepen smrtnih slučajvea bio daleko veći, čisto sumnjam da bi puno njih bilo u stanju da to koristi, a da se ne predozira u kratkom periodu.


Kako da overi kad dobije dozu dnevno? Jos za "teze" droge uvesti obaveznu konzumaciju na licu mesta i to je to...resen problem.

@ Marko_L: Jeste, jeste. I "nigerijci" "varaju" "jadne" ljude pa im uzmu pare...
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3740
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika08.09.2010. u 14:43 - pre 166 meseci
Legalizacija se pominje iz cisto ekonomskih razloga... kad su kroz akciju "balkanski ratnik" vidjeli da se u samo jednoj turi okrece 250 miliona eura onda bi drzava malo da se igra narko dilera i da ima zaradu za sebe...
Da ne pominjemo da se na mala vrata vec stvara imidz neke nove "ibize" u vojvodini kroz festival kao sto je exit... i ne treba zmuriti na to da posjetioci istog samo sto ne setaju gradom sa spricem u ruci...
Ne znam koliko se zna ali u vojvodini su najvece plantaze marihuane koja je vrlo cijenjena po evropi zbog cistoce... Treba ih legalizovati i ne moraju se vise kriti vec sa psenice i secerne trske preci na marihuanu kao osnovnu kulturu...
Za to se, u sustini vi zalazete...
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika08.09.2010. u 14:46 - pre 166 meseci
Pa nije bas legalizacija slobodna proizvodnja (na tone), malo je to komlikovanije, uredjenije. U svakom slucaju - proizvodi se i sad, tako da...sto da ne.
I pre ce biti da je nelegalna proizvodnja/trgovina iz ekonomskih razloga, a legalna se pominje iz zdravo-razumskih...
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika08.09.2010. u 16:22 - pre 166 meseci
Citat:
Wi-Fi: Nemoguce je, sem ako pod "kolateralnom stetom" ne podrazumevas par milijardi ljudi. Ono, nekoliko miliona (koji ne koriste drogu i ne podnose ove sto koriste, bilo konstantno ili rekreativno) se zatvori negde, a ostatak planete spale. I to bi trajalo dok neko od njih ne bi odlucio da proba
Mnogo si ti gledao filmove. Kakvih nekoliko miliona koji ne koriste i 5, 6 milijardi koji koriste? Daj da vidimo gde si ti nasao te podatke. I ko govori o paljenju planete? Dovoljno je da se spale i bombadruju imanja dilera, ako su u sumama teskim orudjem, a po gradovima helikopterima i laksim artiljerisjkim orudjima, onda da se uniste polja gde rastu te biljke i da se zemlja tu trajno zagadi, i po gradovima i naseljima da se pokokaju svi koji se pohvataju a imaju veze sa drogom. Znaci, moguce je da se to zaustavi, ali se nece.

A ove pa gluposti kako diler nije kriv su za neku arhivu. Ali instituta Laza Lazarevic. Nema tu price, moze da se teoretise da li je moguce iskoreniti droge ili ne, i da li bi se steta od narkomanije po drustva smanjila ili povecala legalizacijom, ali svaki zdrav covek takvog sljama treba da se gnusa i to je to. Ako ovde vecina akne majstora tako sad misli da taj sljam nije sljam nego nekakav slobodni preduzetnik, vi ste svi bolesni i zato cete da izumrete. A tako i treba. Ako sad ovde to pricaju novi srpski mislioci, kako su to preduzetnici, steta je sto na takve mislioce ne mogu da se primene neka humana resenja koja bi zaustavila njihovo razmnozavanje a koja su predlagali neki jednom, sad necu da pominjem sta je to i koji su, jer nije in.
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika08.09.2010. u 16:40 - pre 166 meseci
Ne nekoliko miliona koji ne koriste vec nekoliko miliona koji ne koriste + ne podnose ove sto koriste + su spremni na tako neku extremnu akciju... To tvoje ciscenje gradova/suma/imanja ne moze da funkcionise ni u teoriji crtanih filmova... Uvek ce neko sacuvati sirovine, recepte i sl. i krenuti sa proizvodnjom. Zato sto POTRAZNJA postoji. A ljudima niko nikad nece zabraniti da se drogiraju, kao ni da piju/puse, jedu, spavaju, *ebu se, skacu sa mostova itd.

Ne znam ko je velicao dilere kao preduzetnike (iskreno - nisam ni citao od pocetka vec poslednjih par strana) - nebitno. U svakom slucaju - ne mogu oni biti krivi zato sto neko hoce da se drogira
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika08.09.2010. u 16:42 - pre 166 meseci
IMHO - Srbija ne treba svakako da brza u pogledu bilo kakvih novih mera.

Treba sacekati iskustva iz zemalja slicnijih Srbiji po pitanju dekriminalizacije.

Ceska je uradila vrlo radikalan potez i treba sacekati 5-6 godina da se vidi koji su rezultati tog poteza po pitanju problema, da li su neki problemi reseni i da li ima novih.

Ali u svakom slucaju, ovakvi potezi ka dekriminalizaciji su neminovni - probano je i te kako drugo resenje "treniranja strogoce", i to resenje ocigledno ne funkcionise - 4 decenije neuspeha i te kako to pokazuju, i zbog toga mnoge zemlje rade na promeni tih pravila. Polako jedna po jedna zemlja dizu ruke od totalnog "rata protiv droga" i idu na kompromisno resenja.

U svakom slucaju, Srbija onakva kakva jeste, svakako ne treba da brza - dosta smo radili socijalnih eksperimenata, bolje neka neko drugi uradi istrazivanje i eventualno se opece, nego da mi hocemo da budemo ultra-moderni. A onda se mogu uzeti dobre mere koje su urodile necim pozitivnim.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika08.09.2010. u 16:54 - pre 166 meseci
Citat:
Wi-Fi: Kako da overi kad dobije dozu dnevno? Jos za "teze" droge uvesti obaveznu konzumaciju na licu mesta i to je to...resen problem.


Kako? Evo ovako:

http://www.kurir-info.rs/vesti...o/srbi-na-sedativima-49088.php

 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika08.09.2010. u 17:09 - pre 166 meseci
Pa tesko ce da overe, vec su oguglali
 
Odgovor na temu

ArsenLupen
BG

Član broj: 57292
Poruke: 79
*.adsl-1.sezampro.yu.



+198 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika08.09.2010. u 17:27 - pre 166 meseci
Citat:
Ne znam koliko se zna ali u vojvodini su najvece plantaze marihuane koja je vrlo cijenjena po evropi zbog cistoce... Treba ih legalizovati i ne moraju se vise kriti vec sa psenice i secerne trske preci na marihuanu kao osnovnu kulturu...
Za to se, u sustini vi zalazete...


.... i ne dao bog drzavi da ne otkupi visak za 100€ kilo, odma blokiramo autoput!

Edit: Bas citam politiku kad tamo -

Mafija spasava svetske banke

http://www.politika.rs/rubrike...-spasava-svetske-banke.sr.html

Pa izmedju ostalog kaze:

Citat:
Ogroman deo globalne ekonomije, po nekim proračunima čak petina, otpada na organizovani kriminal - trgovnu oružjem, drogom i ljudima. Često se i ne u kojim sve svetskim poslovima obrću i mafijaške pare.


Sto bi rekli, ako se velike ribe ne hvataju u kostac sa takvim poslovima, male tesko tu sta mogu da promene. Dotad, iskoristiti situaciju najbolje sto se ume.

[Ovu poruku je menjao ArsenLupen dana 08.09.2010. u 19:18 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika08.09.2010. u 18:37 - pre 166 meseci
Citat:
Wi-Fi: A ljudima niko nikad nece zabraniti da se drogiraju...
Nece, ali to ne znaci da taj sljam ne treba da se uklanja sa ulica i da ne treba da ga drustvo diskriminise. A ne da se sazaljeva niti velica. Ne zbog nekakvog tamo morala nego zato sto su to sve slabici. I nisam rek'o da se fizicki uklanja ubijanjem, nego da se sklanja sa ulica u nekakve institucije. Eto, prodavci u zatvore, a kupci eto neka budu negde zatvoreni gde ce da im daju dzabe drogu dok ne crknu, ja nemam nista protiv. Ali da ne mogu da izadju napolje. Ako koji i bude pusten, da uslov bude se tom sljamu ogranici razmnozavanje, to bi bilo lepo. Kako se vrsi tzv hemijska kastracija pedofilima, to moze da se primeni i na "izlecene" narkomane, sta im, fali. Moze i iz potaje, ne mora niko da zna. Pri cemu u "narkomane" ne ubrajam duvace, oni se ne racunaju.
Citat:
Britanski pisac Džon le Kare koga je novinar „Gardijana” posetio u njegovoj kući na Hampstedu, u severozapadnom Londonu, ističe da nije pristalica teorija zavere, ali da, uprkos tome, smatra da se pomenuti podaci namerno ne šire u javnost i dodaje da je ta neman sada tako velika da više niko neće moći da je savlada.
Gluposti. Niko nece da je savlada a da hoce mogao bi. To se zna kako se radi. Izvrsi se asasinacija svih glavnih bilmeza i vecine ispod njih, a onda se sistematski radi isto kako koji naslednik ojaca i gotovo. Samo sto drzave imaju precih briga nego to da rade.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Legalizacija narkotika

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 67066 | Odgovora: 329 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.