Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Legalizacija narkotika

elitemadzone.org :: MadZone :: Legalizacija narkotika

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 66854 | Odgovora: 329 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3740
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika08.09.2010. u 20:58 - pre 165 meseci
E vidis ja bi dilerima davao po 20 godina robije... smrdljive narkomane bi na silu lijecio na suvo uz odobrenje nekog od njihove porodice sto bi naravno bez problema roditelji dali... znas li ti kako smrdi narkoman kad se znoji dok se trese kad se skida sa heroina, isto kao tvor... trebalo bi emisije o tim krizama snimati i pustati omladini da gleda...
Oni su toliko osilili da im smeta kad ih neko zove narkoman vec ih treba zvati zavisnik i sl... U Rusiju ko je otisao na skidanje to je posle tog tretmana biljka a ne covjek. Ne interesuje ga droga jer mu laserom sprze neki centar u mozgu koji je za to, ali posle ne zna ni sta je slatko ni sta je slano ni je li gladan ni je li zedan itd...
U sumu ih treba povesti na skidanje i vezati kao psa... da se ne shvati pogresno i da mi je neko moj iz porodice narkoman to bi odma uradio... a Kinezima skidam kapu jer strijeljaju dilera na stadionu i jos posalju porodici racun za metak...
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika08.09.2010. u 21:05 - pre 165 meseci
Citat:
Nocni:znas li ti kako smrdi narkoman kad se znoji dok se trese kad se skida sa heroina, isto kao tvor... trebalo bi emisije o tim krizama snimati i pustati omladini da gleda...

Ovo podrzavam. Ostale navedene "metode" ne bas. Ne toliko zbog samih metoda nego zbog toga sto ne daju rezultate...

Citat:
Nocni:a Kinezima skidam kapu jer strijeljaju dilera na stadionu i jos posalju porodici racun za metak...

I? Sta im vredi? Jel' su istrebili dilere ili ih sve cesce streljaju (posto ih je sve vise)?

Dilerima moze 20 godina robije, ali ne bi ih ni bilo da je legalizovano...

@ StORM48: Ok, sklonili se sa ulica. Da li je broj manji ili je ostao isti - nebitno, vazno da se ne uvecava
 
Odgovor na temu

boki
Boris Prpic
CTO
CodeZen, Cityexpert
Beograd

boki
SuperModerator
Član broj: 2681
Poruke: 2442
*.adsl.verat.net.

Jabber: boki@elitesecurity.org
ICQ: 195245022
Sajt: www.goglasi.com


+34 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika08.09.2010. u 21:09 - pre 165 meseci
Citat:

U alkoholisanom stanju čovek može biti pospan, narušene ravnoteže, refleksa i rasuđivanja.

S druge strane, kod narkotika postoji i ona "mala" razlika koja izaziva teške halucinacije, pa "oko vašeg letećeg tanjira kreću da lete zmajevi, a lopte iz dalekog svemira vas zapišavaju u rafalima"™ (actual interpretation of, so-called - "do jaja osećaja" nekadašnjeg prijatelja).


Zavisi samo od kolicine.
Veca kolicina alkohola je daleko pogubnija od manje kolicine narkotika i naravno obrnuto.
Bolje da vidi zmajeve za volanom nego da zaspe.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika08.09.2010. u 21:23 - pre 165 meseci
Citat:
Wi-Fi:Dilerima moze 20 godina robije, ali ne bi ih ni bilo da je legalizovano...
Tebi je naravno jasno da ma koliko sam sebi izgledao kao avangarda, sve to sto pises je na nivou lepih zelja kako ce i ostati. Niko nece da legalizuje droge nikad. Mozda ako smisle neku drogu koja ce da nadmasi ove ostale pa je onda drzava deli za dzabe u sklopu odrzavanja opsteg blazenstva, kao u Ekvilibrijumu ili u Vrlom novom, svetu. Mada ni to nece da bude nikad.
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika08.09.2010. u 21:27 - pre 165 meseci
To se mora desiti posto je ovo (trenutno) stanje neodrzivo. A moze biti samo gore. Sad, da li za 5-10-20-50 godina, ostaje da vidimo.

P.S. Mene licno zabole za legalizaciju sto se mene tice, nego cisto sto se tice drugih (pojedinaca) i drustva.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika08.09.2010. u 21:52 - pre 165 meseci
Jedino sto moze da se desi je da drzave pohvataju narkomane pa ih na silu nabiju negde i daju ima tamo drogu dzabe, ama od potpune legalizacije nema nista.
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika08.09.2010. u 22:53 - pre 165 meseci
Citat:
Borba protiv narkotika bi bila prilično efikasna, kada bi bila iskrena. To što nije iskrena, ne može se uzeti kao dokaz da borba nije svrsishodna.

Nije iskrena zato što u trgovini narkoticima ima dovoljno novca da se mogu potkupiti oni koji treba da vode tu iskrenu borbu. Da su narkotici legalni, ne bi bilo tako.
Citat:
Što reče neko, pa 'ebem mu mater - i pedofilija je isto tako kriminal, pa ajde sad - pošto već ne možemo da ih pobedimo, trebamo valjda - da im se pridružimo?

Kao što već rekoh ranije, ne možeš upoređivati pljačku, ubistvo, pedofiliju... sa narkomanijom, jer sve ovo prvo što je nabrojano uključuje druga lica kojima se čini neka šteta. Isto tako ne bi trebalo da bude legalno da možeš nekome da zabodeš iglu u venu i nadrogiraš ga. Ali ne vidim problem u tome da bude legalno da sam koristiš narkotike pod strogo kontrolisanim uslovima uz poneku kolateralnu štetu u vidu onih koji će zloupotrebljavati drogu kao što sad zloupotrebljavaju neke lekove, tipa bensedine. Ali se niko nije setio da zbog toga zabrani bensedin.
Citat:
Spoznaja da bi, nakon takve "liberalizacije", gomila majmuna, koji nisu imali mudašca da probaju, pomislili da voze leteći tanjir, nakon što sednu u auto, izaziva u meni najmanje jezu.

Koliko je meni poznato, a ispravi me ako grešim, po trenutno važećem ZOBS-u, svakako je zabranjena vožnja pod dejstvom određenih sredstava (alkohola, sredstava za smirenje, halucinogena, opijata...) bila ona legalna ili ne. Prema tome, ne vidim u čemu je razlika da li će heroin biti legalan ili ne, kada je u oba slučaja zabranjeno voziti pod dejstvom istog. Možda bi ti to mogao da objasniš ?
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

mulaz
Ljubljana

Član broj: 47602
Poruke: 2239
89.142.209.*

Jabber: mulaz@elitesecurity.org
Sajt: www.mulaz.org


+184 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika08.09.2010. u 23:38 - pre 165 meseci
Citat:
Zasto se za pusace ne zahtevaju klinike za odvikavanje, besplatni lekovi...Nego im se brani pusenje gde god se moze. Pa zato sto pusaci nisu opasni bez cigareta kao sto su narkomani bez dopa, kao sto alkoholicari mogu biti bez radze.


Znam da je star quote.. ali ajde

Ne znam za Srbiju, ali evo, u Ljubljani imas Antismoking center, imas one elektronske cigare bez katrana, imas nikotinske zvake, flastere,...

A zasto se zabranjuje pusenje? Zato sto smrdi! I zato sto direktno smeta drugima (i njihovom zdravlju).

U Sloveniji vec nekoliko godina ne sme da se pusi na zatvorenim javnim mestima (ni u kaficima, diskotekama.....), i posle dugo vremena tako, jednom sam se nasao na jednom mestu gde se pusilo unutra (neregulirano, poluilegalno mesto, ali dosta ljudi stalno tamo okolo), i posle samo ~1 sata tamo, sve mi smrdelo, od jakne, majice, pantalona, kose.... fuj!

Ako hoces.. pusi kod sebe u stanu. Ako hoces drogu, radi to negde na samom, pa makar u apoteci.

A i ne znam odakle pedofilija ovde? Pedofil direktno steti nekom detetu, i unistava mu ceo zivot, i tu nema sta da se legalizuje. A narkoman steti (direktno) samo sebi, bez obzira gde/od koga je kupio drogu. A ako je droga legalna, i jeftina, otpada i ona druga steta, koju pravi drugima, kad mu nestane para za skupu, ilegalnu drogu.
Bolje ispasti glup nego iz aviona
http://www.mulaz.org/
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika08.09.2010. u 23:56 - pre 165 meseci
Citat:
Marko_L: Koliko je meni poznato, a ispravi me ako grešim, po trenutno važećem ZOBS-u, svakako je zabranjena vožnja pod dejstvom određenih sredstava (alkohola, sredstava za smirenje, halucinogena, opijata...) bila ona legalna ili ne. Prema tome, ne vidim u čemu je razlika da li će heroin biti legalan ili ne, kada je u oba slučaja zabranjeno voziti pod dejstvom istog. Možda bi ti to mogao da objasniš ?
To sto je zabranjena ne znaci da maloumnici ne voze pijani i drogirani, a sto je lakse maloumnicima da dodju do tih supstanci koje zloupotrebljavaju, to ce vise malomnika voziti pod uticajem.
 
Odgovor na temu

boki
Boris Prpic
CTO
CodeZen, Cityexpert
Beograd

boki
SuperModerator
Član broj: 2681
Poruke: 2442
*.adsl.verat.net.

Jabber: boki@elitesecurity.org
ICQ: 195245022
Sajt: www.goglasi.com


+34 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika09.09.2010. u 00:14 - pre 165 meseci
Trenutno ti maloumnici nemaju niakvih problema u pristupu alkoholu.

Takodje sto vise tih maloumnika ima pristup automobilima to je vise nesreca. Hajde da banujemo automobile bolje.
 
Odgovor na temu

ArtCool

Član broj: 227913
Poruke: 639
*.dynamic.sbb.rs.



+9 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika09.09.2010. u 00:21 - pre 165 meseci
Droga je i bice sasvim legitimna stvar kada su u pitanju finansiranje vlada i birokratija po celom svetu, svaka borba protiv nje je u napred izgubljena, tako da se citava prica bazira na licnom afinitetu prema opijumima.
Nikakvi zakoni i pojedine akcije ne mogu suzbiti ono sto ilegalno podrzavaju sve vlade sveta koje se i dobrim delom finansiraju od iste, jos od vremena kada su bili aktuelni putevi svile i caja...
No dobro da vidimo sta kaze zakon po tom pitanju, jel bese nemojte bas puno da se gudrate nije lepo, jel tako nesto
Inace legalizacije ce u buducnosti biti na ovaj ili onaj nacin i to je jos jedan korak ka prosvetljenju ljudi i opste liberalizacije svih satanistickih poriva koje danasnja ( a i prosla elita) jako lepo neguje i pakuje pod nazivom ljudska prava, za sve izopacenosti koje mogu biti.
Sve sto je dobro treba pakovati u "parade zdravlja i lepote" i dati i zvanicni potpis od strane ovlascene vlasti...
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika09.09.2010. u 00:23 - pre 165 meseci
I to se da rešiti - smrtna kazna i ćao. Svakog dana po nekoliko stotina idiota manje - em manje bolesnika, em manje budala.

A najluđa mi je ova priča "droga šteti samo njima"... da, da... znači, lakši pristup drogi neće naterati klince da se upropaste na manje/više svakoj žurci?

Brate mili, u kakvim vi snovima živite, pa ta vaša planeta je čista idila. Svi koji nemaju svoje ja (maloletnici, klinci itd) imaju dovoljno pameti da niko ne može da ih navuče na lošu drogu??! Alkohol = droga? Sjajno, sjajno... izgleda da za narkomaniju droga ipak nije neophodna.

Koliko vidim, liberalnu stranu drže mahom oni koji nemaju odgovornost za nekog mlađeg od sebe. Da ta ideja ima makar 1% pameti, računam da bi postojala makar JEDNA država u kojoj je heroin legalan van zdravstvenih ustanova. Kako takva država ne postoji, IPAK se bojim da ste "malo" zastranili.

A rekao bih da jedan dobar deo zagovornika ovakvog "rešenja" ustvari gaji nadu da bi tako možda mogli i da probaju nešto, a da im doope ne bude u procepu. Ovako, nemaju m*da. Slična priča je i sa prostitucijom. Najviše zagovornika legalizacije iste ustvari sanja dan kad će moći bez straha da poseti lokalni bordel i pipne po koji uzorak, pre no što se omasti.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

ArtCool

Član broj: 227913
Poruke: 639
*.dynamic.sbb.rs.



+9 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika09.09.2010. u 01:14 - pre 165 meseci
Smrtna kazna je zakon i neopisivo mi je zao sto je izbacena iz sistema.
EU kaze da mora biti izbrisana iz zakonskih akti, a EU zna najbolje sta je dobro za nas isto kao sto su znali najbolje '99 godine sta je dobro za nas.

Dakle smrtna kazna za: narkomane i dilere, pedofiliju, incest, nasilje u porodici nad decom, sakacenje zivotinja, razbojnista sa predumisljajem sa teskim povredama, proneverama na drzavnim funcijama, kradji drzavnih i privatnih dobara, dokazanu veleizdaju drzave, trgovina belim robljem i ljudskim organima..................

E onda da vidimo kako ce se pokazati sistem, i to sve javno da se odvija a da se racuni za cenu metkova za egzekuciju dostavljaju porodicama na kucnu adresu (nista ja nisam izmislio sve se sprovodi u Kini)....

A sto se tice legalizacije, probali u Holandiji i totalno su izbacili iz stroja dve generacije ljudi, nemaju ljudi mere i granica i to naravno treba sankcionisati metkom u glavu ko sto je bilo nekad.I to masovno a ne jedan dva slucaja godisnje....

Sve se da resiti samo treba uvesti diktaturu kao Pol-Pot koji ja takodje radio posao za svetske mocnike da se vidi sta se moze sa stanovnistvom ako se hoce.
Tamo su ubijali sve one koji nose naocare (jel se smatralo da su intelektualci i da mogu da naskode sistemu) , izbacili su novcanu valutu, ukinuli fabrike i skole rasejali gradove na selo, a kamoli drogerase i ostali sljam....
Sve se moze ali svetske poluge nece dozvoliti jel im to odgovara, jos samo da nas markiraju sa cipovima sto se na tome vec uveliko radi i onda ce svakom guz*ca sijati na necijem monitoru u nekim rupama 1km ispod zemlje (jel uglavnom se pacovi-tajne baze tako lociraju) i svi ce biti sretni sto smo u GPS sistemu nagudrani i veseli sa stomacima punih GM hrane.
I svima dobro, oni bogati mi veseli i zdravi, i aj uzdravlje.
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika09.09.2010. u 01:21 - pre 165 meseci
@StORM48: A ja mislio da se legalizovana prostitucija propagira sa namerom sprecavanja trgovine ljudima, zlostavljanja zena (batine + silovanja dok se ne "slomi") i sl. Ali, eto, bio sam naivan, sad si me prosvetlio

@Lesli Eldridz: Eno pitaj Tajvance/Tajlandjane i ostale kako "ceo dan arbajt maht fraj" a drogiraju se sve u 16. Ortak se skoro vratio sa letovanja, kaze da gutaju Yabu k'o nenormalni

@ArtCool: Dobro je Viljuska, odmori malo... I pitaj bracu Kineze da li se broj narkomana i dilera povecava ili smanjuje (s obzirom na smrtnu kaznu i navodne efekte iste)
P.S. Pazi se chipova i GM hrane, kad te dohvate, nema ti spasa
 
Odgovor na temu

ArtCool

Član broj: 227913
Poruke: 639
*.dynamic.sbb.rs.



+9 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika09.09.2010. u 01:34 - pre 165 meseci
Citat:
Wi-Fi
P.S. Pazi se chipova i GM hrane, kad te dohvate, nema ti spasa :D


Javni se na forum kada te budu cipovali kao kera i kada ne budes mogao da imas zdravstvano i socijalno ako nisi u sistemu, a gudravinu budes dobijao za evro kao lek za glavobolju....
Pa tebe markiraju svaki put a da toga nisi ni svestan kada pruzas ruku na glasanju tako ces sutra i kada budes placao i kupovao sirac u marketima.
I deca ce ti se smejati isto kao ti sada, samo to ce da kosta, jel sve je profit.
Nisi valjda pomislio da se to radi za dobrobit naroda, ili mozda jesi pa si se nasao nesto ostrascen
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika09.09.2010. u 03:33 - pre 165 meseci
Neverovatno. zar vi zaista mislite da bi legalizacija narkotika sad tu nešto povećala broj narkomana ? Šta, ono kao legalizuju se narkotici i sad odjednom kompletne porodice pohrle da kupuju drogu kao sladoled. Pa neće biti. Evo ni sad droga nije ništa manje dostupna. Ja koji nikada nisam bio u dodiru sa tim, niti sam se ikada kretao u takvom društvu, znam barem 10-15 klinaca kojima mogu da mi završe šta god hoću, od vutre do kokaina. Čak je i lakše tako, ne moram da se cimam do apoteke i medicinske ustanove po recept, nego mogu i kući da mi donesu. I zašto ja onda nisam narkoman ? Pa zato što mi ne pada napamet da se drogiram, kao i ostalim normalnim ljudima, koji takođe ne bi postali narkomani sve da se droga prodaje na trafici.

U svakom slučaju, rat droZi do sada nije davao rezultate, pa je možda vreme da se pokuša nešto drugačije, možda baš legalizacija. I da se razumemo, ne pričam ja sad ovde o Srbiji. To u Srbiji možda i ne bi bio pametan potez još uvej, već više pričam o nekakvoj globalnoj legalizaciji i šta bi to teoretski donelo. A teoretski bi trebalo da donese nestanak dilera droge (jer to više ne bi bio isplativ biznis), manje kriminala (jer narkomani više ne bi morali da pljačkaju, ubijaju, prostituišu se ne bi li došli do novca za drogu), manje rasturenih porodica (jer narkomani ne bi morali više da kradu pare iz kuće i ispoljavaju nasilničko ponašanje usled krize), manje smrtnih slučajeva (jer kad se narkotici uzimaju na recept sa tačno propisanom dozom, ne dolazi do predoziranja, niti bi u opticaju onda bila droga pomešana sa mlevenom ciglom, kafom, peskom ili čime god), mnogo bolja kontrola, jer bi se narkotici uzimali na recept i u strožije kontrolisanim uslovima.

Šta znam, meni to izgleda kao mnogo bolja varijanta, nego te gluposti što vi predlažete, tipa uvođenje smrtne kazne i nekakve likvidacije. Mislim, ali ajde malo da budemo realni. Znate li ijednu vladu u Evropi koja bi uvela tako nešto ? Nema. A nije teško shvatiti ni zašto je to tako. Veliki problem sa smrtnom kaznom je u tome što je to inverzibilan proces, znači jednom kada ubiješ čoveka, nema nazad. Što bi rekli možeš do svinje da napraviš kobasice, ali od kobasica nikada ne možeš napraviti svinju. I šta se onda dešava kada neko bude pogrešno osuđen ? A nije da se to ne dešava.

[Ovu poruku je menjao Marko_L dana 09.09.2010. u 04:49 GMT+1]
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3740
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika09.09.2010. u 07:55 - pre 165 meseci
Citat:
Marko_L: Što bi rekli možeš do svinje da napraviš kobasice, ali od kobasica nikada ne možeš napraviti svinju


Moze se kad dobijes kobasicu napraviti svinja... to je uspjela da uradi Čankova majka
 
Odgovor na temu

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+395 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika09.09.2010. u 09:19 - pre 165 meseci
Citat:
a gudravinu budes dobijao za evro kao lek za glavobolju....

Pa to ce stvarno i biti nuspojava tog legalnog heroina .
Farmaceuti ce onda i u andole da trpaju heroin . Ima glava da te "boli" svaki drugi dan :)
A onda cemo biti pravi zombilend - samo bez kriminala !


Viva lollapalooza
 
Odgovor na temu

NoneVi
Novi Sad

Član broj: 116972
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+24 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika09.09.2010. u 09:41 - pre 165 meseci
Citat:
deerbeer: Pa to ce stvarno i biti nuspojava tog legalnog heroina .
Farmaceuti ce onda i u andole da trpaju heroin . Ima glava da te "boli" svaki drugi dan :)
A onda cemo biti pravi zombilend - samo bez kriminala !


A ovako nismo zombilend? Pogledaj oko sebe koliko je ljudi na bensedinima. Ti ljudi su, u velikom broju slučajeva, narkomani. Samo što je to potpuno legalno i oni su šatro bolesni. Ako ne veruješ da su narkomani, probaj nekom od njih da uskratiš dozu, pa da vidiš ponašanje.
Ali bensedin proizvodi galenika, i to je jelte lek. Kao što je heroin lek za kašalj.
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
 
Odgovor na temu

Count Zero

Član broj: 32400
Poruke: 203



+406 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika09.09.2010. u 09:43 - pre 165 meseci
'Ajde polako - one-step-at-the-time...
Za početak da napravimo državu u kojoj niko neće biti gladan, pa onda da vidimo šta ćemo sa dopom.


Citat:
Farmaceuti ce onda i u andole da trpaju heroin

I svaki građanin da se vakciniše protuv depresije. Rek'o ministar
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Legalizacija narkotika

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 66854 | Odgovora: 329 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.