Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Legalizacija narkotika

elitemadzone.org :: MadZone :: Legalizacija narkotika

Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 66719 | Odgovora: 329 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Zoran Rodic
Beograd

Član broj: 57538
Poruke: 3215
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: zoranrodic.in.rs


+63 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika09.09.2010. u 10:13 - pre 165 meseci
Citat:
ArtCool: ...a EU zna najbolje sta je dobro za nas isto kao sto su znali najbolje '99 godine sta je dobro za nas.




Citat:
ArtCool:Dakle smrtna kazna za .... sakacenje zivotinja, .... (nista ja nisam izmislio sve se sprovodi u Kini)...


Ali, u Kini jedu pse, zar ne?

Lomografija je kad imaš sa čime, a nećeš … a Pinhole kad nemaš sa čime, a hoćeš! tm

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.yubc.net.



+67 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika09.09.2010. u 10:37 - pre 165 meseci
Citat:
ArtCool:
Dakle smrtna kazna za: narkomane i dilere, ...


ja ne kapiram sto tebi smeta neki klinac koji se naguta tableta petak vece i bude mu lepo na zurci?
okej, mozda posle prespava ceo vikend i ne uci nista pa rokne ispit u ponedeljak, ali to je njegova stvar.
znam neke ljude koji su padali razrede u gimnaziji jer su 24/7 pikali counter-strike. pa i neke koji su krali od keve pare za igraonicu. bas kao narkosi. to je ocigledno bilo lose za njih.
i sta sad? treba da zabranimo counter? ili da porokamo sve gamere?

ne znam odakle vam pravo da vi odredjujete nekome sta je dobro za njega?

sto rece Haso "Nemoj me, Mujo, vise braniti..."


sto se tice ove price u saobracaju, cenim da na pecurkama imam bolju koncentraciju nego na alkoholu...
naravno u nekim razumnim kolicinama...

a te price "zmajeve kugle, drvece koje prica, ruke koje te jure iz neba", ne znam ko vas lozio za to.
mene su kad sam imao 13 godina lozili da na vutri preskacu nevidljive bare, pa kad sam sa 14 probao, smorio sam se...
efekti svake droge su preuvelicani, ishajpovani do maksimuma, i to je jedan od razloga sto klinci probaju drogu, a i toga bi manje bilo kad bi bila legalna. ne bi bilo tog tripa "buntovnik sam, koristim ilegalne supstance".
pa, ja sam u petom razredu probao duvan zbog toga. da mi nije bilo zabranjeno ne bi me ni zanimalo...

i neko je rekao da alkohol ne utice trajno na nervni sistem. 'de ne utice. treba da vidis mog dedu koji se odvaljivao 40 godina od radze...
 
Odgovor na temu

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.yubc.net.



+67 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika09.09.2010. u 11:20 - pre 165 meseci
znaci necemo neuracunljive slabice na ulicama?

pa hajde onda da kastriramo i retardirane, i njih isto u rezervate da strpamo?

neverovatno, sta sve "normalni" ljudi trpaju pod kategoriju "normalnog", i posle se cudimo kako je jedan hitler "zaveo" narod, nije ih on uopste zaveo, samo im je rekao sta hoce da cuju...

na stranu to sto ne mora da znaci da je neko neuracunljiv i slabic ako se drogira...

ja ti kazem u vreme kad sam gajio pecurke (znaci nekih pola godine) sam uredno davao ispite (sve u roku), radio jedan redovan i gomilu freelancer poslova, osnovao bend itd...
sve u svemu funkcionisao kao normalna jedinka ovog drustva. nikog nisam ubio, opljackao, nikome nisam naneo nikakvo zlo.
siguran sam da ovakvih primera ima jos, a bilo bi ih jos vise da postoji edukacija u legalizaciji...

a ti bi mene streljao zato sto te ugrozavam?
pa ugrozavam te koliko i jevreji nemce...
 
Odgovor na temu

NoneVi
Novi Sad

Član broj: 116972
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+24 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika09.09.2010. u 11:22 - pre 165 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Sve to sto pisete su neverovatne budalastine. Evo meni smeta zato sto necu da mi se po ulicama motaju neuracunljivi slabici. Da bud uzatvoreni u neki kavez / rezervat, pa tamo da im se prave zurke sa drogama dok ne crknu i da se ne pustaju napolje, to mozda i bude, ali da se droge legalno prodaju po trafikama to nece nikad da bude i svako ko trvrdi drugacije nema veze ni sa stvarnim svetom ni sa drugim stvarima. Plus je obicno pomodarstvo o kome promodari i omladinci pricaju vec decenijama kad hoce da budu pankeri.


Šabanija koja gricka plastične kašičice od eKspresa.
Nesretnici koji su u kladionici u 9 ujutru.
Komplet ekipa iz turbo-tamburaških klubova.
Svi koji pobede Đokovića doživljavaju kao svoje.

Kad kreneš da zatvaraš u rezervate, zatvori i ove u moje ime.



e da pečurke: Pečurke (bar one što sam ja gutao) su jaki halucinogeni. Ako ti možeš da voziš kola u takvom stanju, svaka čast. Ja bi teško izašao iz stana.

On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
 
Odgovor na temu

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.yubc.net.



+67 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika09.09.2010. u 11:31 - pre 165 meseci
Citat:
NoneVi
e da pečurke: Pečurke (bar one što sam ja gutao) su jaki halucinogeni. Ako ti možeš da voziš kola u takvom stanju, svaka čast. Ja bi teško izašao iz stana.


ne, ne, nisam vozio kola na pecurkama, kao ni pijan, ali mislim da bih bio sposobniji na pecurkama nego na rakiji...

zato sto na pecurkama mozda imas paranoje i haludzhe (blage u mom slucaju), ali mozes da ih kontrolises, tj da znas sta je haludza a sta nije, a misici i refleksi su ti u istom ako ne i u boljem stanju...
a kad se napijem, jedva hodam...
jedino bi mozda na pecurkama za volanom mogao nesto gadno da istripujes, recimo da ti je nesto na putu pa da ga izbegnes skretanjem u neko drvo :D

u Bosni su to leto mene i ortaka jurili neki muslimani dok smo bili na pecurkama, mislim da u zivotu nisam brze trcao :D
 
Odgovor na temu

boki
Boris Prpic
CTO
CodeZen, Cityexpert
Beograd

boki
SuperModerator
Član broj: 2681
Poruke: 2442
*.adsl.verat.net.

Jabber: boki@elitesecurity.org
ICQ: 195245022
Sajt: www.goglasi.com


+34 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika09.09.2010. u 11:36 - pre 165 meseci
De bre u stanu, samo priroda :P
to dal su jaki halucinogeni zavisi samo od kolicine. Ocigledno si pojeo vise od voledomu.
I problem sa konkrento pecurkama je sto nikad ne znas koliko su jake..
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika09.09.2010. u 11:37 - pre 165 meseci
Kad ste već počeli da pravite spiskove, dodajte i sledeće:
-penzionere koji ne rade ništa nego se samo šetkaju po gradu i parkovima, usporavaju saobraćaj prelazeći pešačke prelaze, zauzimaju klupe u parkovima, prave gužve na šalterima (kao njima sad nešto treba novi pasoš, a neće mrdnuti dalje od lokalnog parkića), ne privređuju ništa, samo arče budžet primajući penziju, itd.
-nezaposlene koji po vascjeli dan sede po kafićima, vuku se po birou, arče budžet primajući neku socijalu i imajući zdravstveno, isto tako besposleni šeću po gradu, usporavaju saobraćaj
-vozače vozila starijih od 10 godina koja ispuštaju višak izduvnih gasova, imaju loše kočnice, vuku se po putu i ugrožavaju saobraćaj.
-vozače službenih vozila koji ne paze kako voze nego samo piče
-motoriste što proleću ulicom sa 200 na sat
-zaposlene na državnoj sisi koje mi, radni narod, sponzorišemo
-ove zelene teroriste što samo drve o nekakvoj ekologiji, a samo prave veću štetu

Mislim, kad je bal nek je maskenbal. Nek svako po želji doda na spisak grupu ljudi koja mu smeta ili ne mora da mu smeta, dovoljno da je ne simpatiše previše, a međunarodna zajednica neka lepo organizuje neki specijalni odred koji će da krene redom i da čisti, može i tepih bombama pošto će biti dosta posla, a oni koji se greškom nađu tu će biti kolateralna šteta i super.

Neko drugi će onda dodati na spisak sve Leslije ovog sveta i tako vremenom možda ostane šačica ljudi koja nikome ne smeta, ako takvih uopšte ima.

I ko pominje prodaju droge na trafici ? Ja bogme nisam. Ja kad pričam o legalizaciji, imam u vidu sledeće. Znači, narkoman upadne u krizu i pošto nema dilera na ulicama, mora otići u medicinsku ustanovu po recept, pa tek onda u apoteku. Kad ode u medicinsku ustanovu, tamo bude pregledan, odredi se stepen zavisnosti, mogućnost lečenja, prepiše mu se odgovarajuća doza koja mu neće ugroziti život i to je to. Epilog je sledeći, narkoman biva registrovan u medicinskoj ustanovi i to bi mu pisalo u zdravstvenoj knjižici (trenutno ima gomile neregistrovanih narkomana za koje niko i ne zna, jer to rade inkognito), smanjuje se kriminal među narkomanskom populacijom, jer nemaju više potrebe da čine razna kriminalna dela da bi vratili dug dileru, smanjuje se smrtnost jer se droga uzima u kontrolisanim uslovima i u propisanoj količini. Takođe, generalno se smanjuje broj novih narkomana, jer droga više nije dostupna na ulici, a neće svako hteti da se cima da ide kod lekara po recept samo da bi počeo da se drogira. Ako neko i uspe da se dokopa droge i donese na žurku, to neće biti tako često kao sad, kao ni količinski toliko kao sad.

I ne znam zašto svi mislite da narkomani prave sra*a onda kada se ugudriraju. Naprotiv, najviše sra*a prave onda kada upadnu u krizu a nemaju para da plate dileru, e onda su spremni na sve, i da kradu od rođene porodice, i da prodaju ženu, i da opljačkaju trafiku, pa i da ubiju nekoga za pare ako treba. Legalizacijom se to recimo eliminiše. Opet ponavljam, sve je to teorija, ali nekako je logično.

[Ovu poruku je menjao Marko_L dana 09.09.2010. u 12:51 GMT+1]
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika09.09.2010. u 11:37 - pre 165 meseci
@Vole Domu
Pa super - stvarno si nas ubedio da je bezbedno voziti na njima. Zmajevi su ipak preterani, ne?

Ae bre...

Pozdrav
 
Odgovor na temu

NoneVi
Novi Sad

Član broj: 116972
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+24 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika09.09.2010. u 11:39 - pre 165 meseci
Ma naravno da nema smisla sedati za volan, kada si na bilo čemu. Ja nikada nisam ni pivo popio pre nego što ću da vozim.

Ja sam na pečurkama imao jako jake (i dobre :-) ) halucinacije uz velike probleme sa ravnotežom. u svakom slučaju nisam tad za u narod.
Mada esid je mama svih haludža. znaš onu scenu iz paranoje u las vegasu kad se prijavljuju u hotel? e to je dobar LSD :-)
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.nlayer.net.



+21 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika09.09.2010. u 11:40 - pre 165 meseci
Citat:
Vole Domu:..na stranu to sto ne mora da znaci da je neko neuracunljiv i slabic ako se drogira...


Levo Mudo, nisi u pravu. Gljive ludare cine coveka neuracunjljivim, a kad dodje hemijska zavisnost, svako postaje slabic. To nije pitanje karaktera, nego nauke i hemije.
 
Odgovor na temu

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.yubc.net.



+67 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika09.09.2010. u 11:41 - pre 165 meseci
Citat:
StORM48: @Vole Domu
Pa super - stvarno si nas ubedio da je bezbedno voziti na njima. Zmajevi su ipak preterani, ne?

Ae bre...

Pozdrav



smara me kad ljudi izvrcu reci...
dobro znas da nisam to hteo da kazem.
poenta je da nije nista opasnije voziti na pecurkama nego voziti pijan...

ne radim ni jedno ni drugo, niti propagiram, ok?
 
Odgovor na temu

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.yubc.net.



+67 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika09.09.2010. u 11:44 - pre 165 meseci
Citat:
boxxter: Levo Mudo, nisi u pravu. Gljive ludare cine coveka neuracunjljivim, a kad dodje hemijska zavisnost, svako postaje slabic. To nije pitanje karaktera, nego nauke i hemije.


nisam siguran, ali rekao bih da gljive ludare nisu isto sto i ove koje sam ja doneo iz holandije...

al, ne znam kako onda objasnjavas moj slucaj?
pola godine redovnog konzumiranja, i od tada nista. nikakva kriza, nikakve posledice, nemam nesto ni zelju da ih konzumiram, da imam verovatno bih mogao da ih nadjem i ovde...

edit:
da, sto se tice kolicine, uglavnom sam uzimao umereno, osim jedared kad sam zgutao povecu kolicinu pa mi se cula razjebala skroz a desna noga krenula da twitchuje sama od sebe. mislio sam da cu da riknem, usro sam se bio :D
ali, mislim i poenta je da se ne odvaljujes, kao i sa svim ostalim u zivotu...
 
Odgovor na temu

ArtCool

Član broj: 227913
Poruke: 639
*.dynamic.sbb.rs.



+9 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika09.09.2010. u 11:49 - pre 165 meseci
@Velo Mudo

Al jos vise smara kada ljudi od ozbiljnih stvari prave sprdnju
 
Odgovor na temu

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.yubc.net.



+67 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika09.09.2010. u 11:51 - pre 165 meseci
na sta mislis?
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.nlayer.net.



+21 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika09.09.2010. u 11:53 - pre 165 meseci
Citat:
Vole Domu: al, ne znam kako onda objasnjavas moj slucaj?
pola godine redovnog konzumiranja, i od tada nista. nikakva kriza, nikakve posledice, nemam nesto ni zelju da ih konzumiram, da imam verovatno bih mogao da ih nadjem i ovde...



Pa izasle su ti na nos, pa si se smorio. Ali psihicka zavisnost ostane. Sigurno ti nije svejedno kad jedes pizzu, i vidis na njoj sve te slatke male pecurkice.
 
Odgovor na temu

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.yubc.net.



+67 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika09.09.2010. u 11:57 - pre 165 meseci
Citat:
boxxter: Pa izasle su ti na nos, pa si se smorio. Ali psihicka zavisnost ostane. Sigurno ti nije svejedno kad jedes pizzu, i vidis na njoj sve te slatke male pecurkice.



hahaha,
e ovo je vec sprdnja.
a jesu slatke bile, prirasle su mi za srce ko zivo bice, bilo mi zao da ih jedem :D
al dobro, tako i neke druge biljke koje gajim...

no, salu na stranu, kazem ti, da je ostala neka psihicka zavisnost, valjda bih ih potrazio do sada...
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

boki
Boris Prpic
CTO
CodeZen, Cityexpert
Beograd

boki
SuperModerator
Član broj: 2681
Poruke: 2442
*.adsl.verat.net.

Jabber: boki@elitesecurity.org
ICQ: 195245022
Sajt: www.goglasi.com


+34 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika09.09.2010. u 12:03 - pre 165 meseci
Da vidite tek danske pecurke u medu od ruza :D
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.nlayer.net.



+21 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika09.09.2010. u 12:12 - pre 165 meseci
Citat:
boki: Da vidite tek danske pecurke u medu od ruza :D





Uf. To zvuci dobro. Sta jos ima od tog povrca? Cuo sam da ima i paprike. Al bi to salata bila. Moram da ubedim jednu devojku da nam napravi veceru od tog veselog povrca. Ona ima afiniteta prema tim stvarima. Pa da pijemo posle kafu goli, i da se smejemo.
 
Odgovor na temu

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.yubc.net.



+67 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika09.09.2010. u 12:19 - pre 165 meseci
meni to zvuci odlicno, ali bolje nemoj streljace te neko...
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.nlayer.net.



+21 Profil

icon Re: Legalizacija narkotika09.09.2010. u 12:37 - pre 165 meseci
Citat:
Vole Domu: meni to zvuci odlicno, ali bolje nemoj streljace te neko...


Sto bre Levo Mudo, pa to je samo salata. Sta kaze nauka o tom veselom povrcu? Jel ima kontraindikacija? Jel necu da oglupim? Pametniji sigurno necu da postanem.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Legalizacija narkotika

Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 66719 | Odgovora: 329 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.