Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

psi lutalice u beogradu

elitemadzone.org :: MadZone :: psi lutalice u beogradu

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 78304 | Odgovora: 280 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.rs.



+843 Profil

icon Re: psi lutalice u beogradu25.10.2012. u 10:59 - pre 139 meseci
Evo sta google daje (UPOZORENJE! UMA UZASNIH SLIKA)

Upit "child attacked by dog"

http://www.google.rs/search?q=...AUoAQ&biw=1120&bih=547
 
Odgovor na temu

ssllaacckkwwaarre

Član broj: 307869
Poruke: 4
*.sbb.rs.



+18 Profil

icon Re: psi lutalice u beogradu25.10.2012. u 14:01 - pre 139 meseci
Evo sta google daje (UPOZORENJE! IMA UZASNIH SLIKA)

child attacked by zombie
child attacked by animal
child attacked by wolf
child attacked by man

etc, etc

Treba to sve istrebiti i poklati na human nacin!
 
Odgovor na temu

mulaz
Ljubljana

Član broj: 47602
Poruke: 2239
212.235.185.*

Jabber: mulaz@elitesecurity.org
Sajt: www.mulaz.org


+184 Profil

icon Re: psi lutalice u beogradu25.10.2012. u 16:19 - pre 139 meseci
@ssllaacckkwwaarre
Citat:
cyBerManIA
Hiljade puta me je neki pas "ispratio" od nekog dela grada do drugog. Zastanu negde da pogledaju sta im je interesantno pa me sustignu.



Zar ima veze ko te prati (zombi, zivotinja, vuk, covek)? Vecina ljudi ne zele da ih biloko/sta prati, zasto bi morali da trpe to?
Bolje ispasti glup nego iz aviona
http://www.mulaz.org/
 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: psi lutalice u beogradu25.10.2012. u 17:02 - pre 139 meseci
Onda iznajmis stakleno zvono
 
Odgovor na temu

Sava
Sava Stajic
Beograd

Član broj: 6587
Poruke: 1483



+326 Profil

icon Re: psi lutalice u beogradu26.10.2012. u 08:01 - pre 139 meseci
Citat:
Java Beograd:
Psa koji je u stanju da napadne čoveka koji mirno prolazi ulicom nije normalan pas, već opasan i agresivan predstavnik svoje vrste, (kome su i čak i instikti pomućeni) i takvog svakako treba ukloniti sa ulice i uspavati.

Običan, dobroćudan, neagresivan džukac neće da napadne, već će da maše repom i pravi tugaljivu facu, ne bi li iskamčio nešto hrane od prolaznika.

Nisam želeo da ulazim u brojne osobine pasa, u njihovu podelu i finese jer bi to daleko prevazišlo potrebe foruma. Samo ću reći da postoje psihički bolesni psi kao i ljudu. Prepoznaju se po tome što napadaju iznenada i bez razloga. Takav pas se pari i ta osobina se širi. Zato se takav pas povlači i uništava, ubija drugim rečima. Nisu ni šinteri svemogući i ne mogu da pohvataju sve takve pse, ali se trude. Zato je bitno prijaviti takve pse. Sa druge strane prijavljuje se sve i svašta. Recimo da je u blizini pijace kod mene postojao jedan bezazleni mali čopor koji je nestao po prijavi jednog nadobudnog odbornika koji je napustio taxi da bi se posvetio vlasti! Još gora je situacija kod rasnih pasa jer tamo vlasnici prvo neće da shvate i priznaju da im je pas psihički bolestan, a još gore je što se uparivanjem i nazovi "genetikom" bave potpuno, ali potpuno nestručni ljudi. Oni recimo pare dva psa rase pit bul zato što su dobri borci, ništa drugo ih ne zanima. To se najčešće radi u bliskom srodstvu što ne mora da bude mana ako to rade stručnjaci. Ja sam pročitao o genetici pasa sve što mi je došlo pod ruku, a znam koliko malo crno ispod nokta, možda još manje. Sada zamislite koliko znaju ti "odgajivači" kada ja posle toliko vremena znam o tome toliko malo! Ma mogu o tome da pišem ceo dan.

Naravno, oni plašljivci će reći "kako ja da znam da je pas psihički bolestan", bolje ih sve poubijati! Ne znate, naravno. Međutim, većina takvih pasa je već sklonjena sa ulica. Ja u svom okruženju koje svakodnevno prepešačim, a to je recimo nekih cca 20 km2 ne znam ni za jedan primerak sa tim skroz bolesnim karakteristikama. Oni laju, naravno, iskuliram i idem dalje. Govorim o prolasku sa psom, kada idem bez psa nema nikakvog lajanja.
Moj izabrani lekar je Željko Mitrović!
 
Odgovor na temu

Boris Tadić

Član broj: 248314
Poruke: 313
*.mediaworksit.net.



+1622 Profil

icon Re: psi lutalice u beogradu26.10.2012. u 14:13 - pre 139 meseci
Ko je kriv kada rasni pas ujede čoveka lutalicu ?
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: psi lutalice u beogradu26.10.2012. u 15:18 - pre 139 meseci
Tito je kriv.

http://vukajlija.com/tito-je-kriv
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: psi lutalice u beogradu01.11.2012. u 17:44 - pre 138 meseci
Desilo se u Valjevu:

Psi lutalice izujedali sedmogodišnju devojčicu u Valjevu i vukli je 30 metara

E sad, kapiram ja idiotsko "razmisljanje" koje ce da usledi (nije pas kriv, dete je provociralo i slicne budalastine)
ali iznrevirao me je ipak jedan od komentara,
koji je u smislu, mala deca ne bi smela sama da idu skolu,
jer eto, psi moraju da se setaju ulicama,
tj. da cuvaju prostor, sto objasni neki retard u textu...

Posto je vest nova, verujem da ce biti jos idiotskih komentara na Blicovom sajtu...
 
Odgovor na temu

Sava
Sava Stajic
Beograd

Član broj: 6587
Poruke: 1483



+326 Profil

icon Re: psi lutalice u beogradu01.11.2012. u 18:03 - pre 138 meseci
Tema je "psi lutalice u beogradu", ne u Valjevu. Ne znam kako se situacija sa uličnim psima tamo rešava, zato to potenciram.

Ma ne, nema idiotskih komentara. Za mene su deca ispred svega. Decenijama držim pse, ali ih nikada nisam stavljao ispred dece. Normalan pas jednostavno ne sme da povredi dete. Kada bi moj pas napao dete ja bih ga prvi ubio! Nadam se da će vlasti Valjeva da uklone ujedljive pse.
Moj izabrani lekar je Željko Mitrović!
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: psi lutalice u beogradu01.11.2012. u 18:06 - pre 138 meseci
Citat:
Sava: Nadam se da će vlasti Valjeva da uklone ujedljive pse.

U tekstu stoji da su vlasti Valjeva VRATILE pse na ulicu!
Citat:
Sava: Tema je "psi lutalice u beogradu", ne u Valjevu.

Izvinjavama se zbog off topic-a.
 
Odgovor na temu

Boris Tadić

Član broj: 248314
Poruke: 313
*.mediaworksit.net.



+1622 Profil

icon Re: psi lutalice u beogradu01.11.2012. u 20:02 - pre 138 meseci
A i te škole neko očigledno planski gradi po psećim teritorijama.
 
Odgovor na temu

ssllaacckkwwaarre

Član broj: 307869
Poruke: 4
*.sbb.rs.



+18 Profil

icon Re: psi lutalice u beogradu02.11.2012. u 23:30 - pre 138 meseci
Nemam namere da citam kurir, blic...
Mislim da bi bolje prodali svoj tiraz da su napisali bar 99 metara.

Je l` to psi sirom Srbije digli ustanak

 
Odgovor na temu

Sava
Sava Stajic
Beograd

Član broj: 6587
Poruke: 1483



+326 Profil

icon Re: psi lutalice u beogradu07.11.2012. u 08:32 - pre 138 meseci
Nisam želeo da rasprava ode u ovom pravcu.

Kada ulični pas ujede nekoga to je loše, a kada se to dogodi detetu onda je strašno i za svaku je osudu i brzu reakciju. Toga je uvek bilo u ovom gradu i biće i dalje. Međutim, sve u svemu nema ni više pasa ni više ujeda nevlasničkih pasa nego nekada. Pre bi bilo suprotno jer je ranije uličnih pasa bilo više, a stanovnika gotovo tri puta manje. Ono što se jasno događa u ovom društvu su senzacije koje su neophodne dnevnoj politici kako bi skrenuli pažnju sa važnih tema kao što je bankrot Srbije recimo, vođa zemlje od strane tajkuna i slično. Tako se periodično pojave učestale priče u medijima eto o napadima uličnih pasa, o pedofilima, homoseksualcima, ubistvu vojnika, pokušajima atentata na političare i slično. Pri tom novinari preteruju do iznemoglosti, što zbog nestručnosti što zbog želje za senzacijom po svaku cenu. Primera radi pre nekoliko godina pri šetnji psa naiđem u obližnjoj šumi na nesrećnu ženu koja se malo pre toga ubila samospaljivanjem. Stiže novinar Kurira, tu nešto slika, malo se raspita i sutradan u toj novini naslov "Silovana, zadavljena pa zapaljena"! Prava istina je da se žena ubila što su forenzičari lako utvrdili, pri tom je nesrećna žena nervni bolesnik koja je i ranije pokušavala sa samoubistvima. Ne sećam se da je Kurir objavio ispravku vesti. A i zašto bi, važno je da su prodali novinu!?

Očigledno su nekima potrebne takve stvari pa i napadi uličnih pasa. Ja u svom kraju ne pamtim da sam skoro čuo za pravi napad uličnih pasa. Naravno, oni su tu su negde, laju na neke ljude, jure za automobilima, verovatno time plaše ljude, ali ne ujedaju. Samo ih je u mojoj maloj ulici četiri komada i osim što laju po celu noć i što kada ulazim u kola moram da pazim da ne ugazim u nešto drugih problema sa njima nema.
Moj izabrani lekar je Željko Mitrović!
 
Odgovor na temu

Boris Tadić

Član broj: 248314
Poruke: 313
*.mediaworksit.net.



+1622 Profil

icon Re: psi lutalice u beogradu07.11.2012. u 11:00 - pre 138 meseci
Ne poznajem nikoga kome je normalno da mu čopor kerova urla noćima ispod prozora i da izbegava lavirinte izlučevina pre ulaska u kola.
Zbog noćnog laveža se i po selima poteže građevinski materijal na kera i na komšiju koji ga ne utišava, a u gradu se stalno očekuje da neko treći reši "zajednički" problem.

[Ovu poruku je menjao Boris Tadić dana 07.11.2012. u 13:44 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Sava
Sava Stajic
Beograd

Član broj: 6587
Poruke: 1483



+326 Profil

icon Re: psi lutalice u beogradu07.11.2012. u 15:50 - pre 138 meseci
Očigledno nisi shvatio poentu mog prethodnog teksta.
Moj izabrani lekar je Željko Mitrović!
 
Odgovor na temu

Boris Tadić

Član broj: 248314
Poruke: 313
*.mediaworksit.net.



+1622 Profil

icon Re: psi lutalice u beogradu07.11.2012. u 22:06 - pre 138 meseci
Poenta je stalno praviti primer normalnosti od svoje teritorije, pa kada ljudi krenu da se međusobno imitiraju po normalnim stvarima, onda teško da će ikada biti i bankrota i gladnih i ludih i svega od čega bi se skretalo na temu kerova koji ujedaju pa ujedaju, bez obzira na platni bilans.

A nećeš napraviti normalan primer tako što ćeš se pomiriti sa tim da ker ima potrebu da urla u svako doba i da obavlja posao gde stigne, nego lepo letvu u ruke i jasno da mu predočiš šengen zonu u prečniku od 20 metara oko sve pokretne i nepokretne imovine, pa onda neka s*re sebi u usta ako nema gde...

Od "pusti ga" će koliko sutra sr@ti tebi u tanjir.
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: psi lutalice u beogradu07.11.2012. u 22:22 - pre 138 meseci
Suživot i tolerancija...
 
Odgovor na temu

Sava
Sava Stajic
Beograd

Član broj: 6587
Poruke: 1483



+326 Profil

icon Re: psi lutalice u beogradu08.11.2012. u 09:12 - pre 138 meseci
Koliko da dodam onima koji potežu "građevinski materijal" i druga primitivna sredstva i načone da je pse najlakše i najefikasnije oterati običnom vodom! Znači posuda sa vodom po njima i momentalno se razbeže. Nije skupo, ne boli, a efikasno.

Dodaću još da ističem svoju sredinu kao primer zato što je gradska i što je poznajem i nemam pojma kako je to u Tunguziji ili na selu jer nikada tamo nisam imao prilike ni da prenoćim.
Moj izabrani lekar je Željko Mitrović!
 
Odgovor na temu

Boris Tadić

Član broj: 248314
Poruke: 313
*.mediaworksit.net.



+1622 Profil

icon Re: psi lutalice u beogradu08.11.2012. u 09:58 - pre 138 meseci
Ne mora nužno građevinski materijal, ne moraš uopšte da ga pogodiš/povrediš. Važno je samo da bude jasno upućeno, po mogućstvu bučno.

Kada te probudi u 03:45h, sigurno ti je prvo na umu da puniš kofu vodom 5 minuta i da se nadaš da će ostati ispod prozora dok napuniš.
 
Odgovor na temu

Vasastajić

Član broj: 291378
Poruke: 738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2385 Profil

icon Re: psi lutalice u beogradu08.11.2012. u 10:01 - pre 138 meseci
Citat:
Boris Tadić

Od "pusti ga" će koliko sutra sr@ti tebi u tanjir.

Eeee, kam' lepe sreće da se ovo tvoje odnosi samo na pse...
...i veruj mi na reč da bi se mnooogo lakše nosio sa time da ti se pas pos3re u tanjir, nego sa činjenicom da ti je VEĆ preko glave ljudskih g*vana.
Frustriranost od ovog drugog je mnogo pogubnija.
Stvarno bih voleo da zavirim u tvoju dušu nakon tretiranja letvom ovakvog jednog stvorenja:



 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: psi lutalice u beogradu

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 78304 | Odgovora: 280 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.