Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nole - povreda :((

elitemadzone.org :: MadZone :: Nole - povreda :((
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 35986 | Odgovora: 173 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 14:02 - pre 134 meseci
Mozete da mu pljunete pod prozor,inace zivi na 12 spratu,pa slobodno nastavite.

ex admin Shadowed..daj objasni ovo,majke ti.Koji su to postupci da bi ga tako nazvao.
Citat:
Kao licnost (karakterno), za mene je nula jer je atention whore
 
+1

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 14:02 - pre 134 meseci
Citat:
Nebojsa Milanovic:

Umesto toga, bolje bi ti bilo da odgovoriš na pitanja koja sam postavio tvom istomišljeniku Daliboru

Ti si prvi tvrdio da je Novak svojim brzim nogama ucinio mnogo za Srbiju, pa bi red da objasnis sta tacno? Na onome ko izjavi nesto je teret dokaza, ne na onom ko pita. Malo si pobrkao strane.
 
0

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8373
*.dynamic.sbb.rs.



+1349 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 14:23 - pre 134 meseci
Kada sam pokretao ovu temu, ni na kraj pameti mi nije bilo u kom pravcu ćete je odvući, kao i da i na ES-u postoji ovoliki procenat onih koji osporavaju ovog mladića, kao i da su toliko glasni.

Nisam planirao da dokazujem šta je on učinio za Srbiju jer to nije tema a i u domenu je subjektivnog doživljaja, ali si ti Dalibore, i to u samom početku, celu temu preokrenuo na taj, potpuno besmislen off-topic kolosek. Zato sam ti postavio ona pitanja na koje i dalje nisi odgovorio.

I umesto da se priča o onome što jeste tema, priča se o totalnim besmislicama na koje ne vredi replicirati, što po milioniti put pokazuje kakav smo mi narod.

A što se tiče recimo ovoga:
Citat:
Shadowed: Kao licnost (karakterno), za mene je nula jer je atention whore

Sto se tice koristi koju stvara igranjem "za" Srbiju tu je njegov ucinak negativan

Ovo može izjavi samo neko čija se tačna karakterna definicija ne može izraziti pristojnim rečima.


 
+4

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 14:33 - pre 134 meseci
Stvarno smaras sa tim pitanjima.
Izjavio si nesto, ja sam to osporio, ti sad neces da objasnis. Tvoja stvar.

Osim toga ja uopste ne osporavam njegov uspeh, vec samu tvoju izjavu da je on mnogo ucinio svojim nogama za Srbiju i celu tu pricu da drzavi treba i pomaze reklama.
 
+2

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 14:36 - pre 134 meseci
Citat:
Nebojsa Milanovic:
Ne znam koliko je naš narod svestan šta se ovom mladiću desilo igrajući za Srbiju...

Ovo nije prvi put da se povredi zastupajući ovu državu koja mu ništa nije dala (štaviše, u njoj čak postoji nezanemarljiv procenat pljuvača njegovog lika i dela), ali ova povreda koju je dobio zastupajuću ovu državu bi mogla da bude fatalna po njegovu magičnu karijeru :(


Nole, od srca ti želim brz oporavak, i što je bitnije, ako je ikako moguće da ova, inače vrlo nezgodna povreda, ne ostavi posledice na tvoje čelične noge koje su faktor broj 1 u onome šta si uradio za ovu zemlju.

Hvala ti i držimo ti fige



"Uopšte nisam planirao da dokazujem šta je on učinio za Srbiju jer to nije tema a i u domenu je subjektivnog doživljaja, ali si ti Dalibore, i to u samom početku, celu temu preokrenuo na taj, potpuno besmislen off-topic kolosek. Zato sam ti postavio ona pitanja na koje i dalje nisi odgovorio. "

Ceo uvodni post je melodrama o zasluznom gradjaninu N.Dj. I znao si dobro gde ce da ode tema, i sam si je usmerio u tom pravcu vec u prvoj recenici. Dalibor je prokomentarisao uvodni post, a trebao si se ograditi da oni koji ne misle kao ti nemaju pravo odgovarati u temi. U drugacijem primeru bice nazivani svakakvim nazivima.

Pozdrav.
 
+2

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 14:45 - pre 134 meseci
Samo bi dodao da sunovrat srpskog drustva krece kada je Zvezda u nesretnoj utakmici sa Milanom izgubila superkup, i ta magla je jos nad nasom otadzbinom. Prokleta Sampdorija je zamo zakucala prvi ekser u kovceg srpski.

A bas je bila dobra reklama, i privreda nikada nije bila jaca nego kada je Pancev dao onaj penal. I Citroenu pale akcije posle Barija.

I lepo rece Legendarni Nebojsa dr Covic, kad Zvezda bude prva bice bolje. http://sport.blic.rs/Kosarka/D...ak-u-Srbiji-ce-se-lakse-ziveti

Trololo
 
0

mondexx

Član broj: 300826
Poruke: 171
*.adsl-a-5.sezampro.rs.



+235 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 14:54 - pre 134 meseci
kadgod sam imao priliku da upoznam nekoj stranca negde u inostranstvo i kada sam mu rekao odakle sam, oni su u 99% slucajeva rekli, aha, Srbija, Novak Djokovic

u tome je njegova velicina.. sto svi znaju za tu malu Srbiju jer imaju svetskog broja jedan u tenisu..

zamisli kada bi morao nekom meksikancu ili kinezu da objasnjavas gde je Srbija, ovako samo kazes Novak Djokovic i odma' svi znaju za tu malu zemlju iako mozda ne zna gde se nalazi na mapi, ali znaju da je svetski broj jedan iz te zemlje..
 
+4

Lazar-I

Član broj: 6950
Poruke: 169
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+727 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 14:56 - pre 134 meseci
@Flo
Bolje će se živeti kada svi budu radili svoj posao i ne budu zavideli uspešnijima od sebe. Da si teniser mogao bih i da te razumem.
 
+1

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 14:59 - pre 134 meseci
To što je meksikanac nepismen nije uspeh Đokovića.

Ovo je njegova veličina i doprinos!

B92: Fondacija Đoković: "Školice života" http://www.b92.net/sport/tenis...04&dd=09&nav_id=703329

@lazar aj ne bilo ti zapoveđeno, pročitaj šta sam ja napisao na početku teme. Isto to što si ti zaključio na 5.strani. Uopšte ne zavidim čoveku, srećan sam što je uspeo da dođe do zvezda. Meni se ne sviđa što ogroman procenat naroda sebe tu indetifikuje, a sve što su uradili je da su seli u fotelju i našli kanal gde on igra.

Pozdrav
 
0

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 15:00 - pre 134 meseci
Citat:
mondexx:
kadgod sam imao priliku da upoznam nekoj stranca negde u inostranstvo i kada sam mu rekao odakle sam, oni su u 99% slucajeva rekli, aha, Srbija, Novak Djokovic

u tome je njegova velicina.. sto svi znaju za tu malu Srbiju jer imaju svetskog broja jedan u tenisu..

zamisli kada bi morao nekom meksikancu ili kinezu da objasnjavas gde je Srbija, ovako samo kazes Novak Djokovic i odma' svi znaju za tu malu zemlju iako mozda ne zna gde se nalazi na mapi, ali znaju da je svetski broj jedan iz te zemlje..

I sta je konkretna korist za Srbiju iz toga? Djokovic je svetski poznat vec 4-5 godina, stalno napredujuci, a kako Srbiji ide? Gde se manifestuje ta pomoc i snaga reklame?
 
0

bigkandor
Antispin Technologies

Član broj: 300656
Poruke: 252
*.yourproxyhost.com.



+228 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 15:19 - pre 134 meseci
Citat:
a kako Srbiji ide?

Ide odlično. Sada će zahvaljujući popularnosti Novakovića dobiti Kosovo samo se to čuva u dobro skrivanim kuloarima.

A što se tiče Novaka Djokovića on mi je interesantan samo kad je kvota veća od 2. Ostalo me ne zanima niti govorim o Novaku Djokoviću.
 
0

boyan3001
BG

boyan3001
Član broj: 284396
Poruke: 424
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: rs.linkedin.com/pub/bojan..


+647 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 15:36 - pre 134 meseci
Citat:
DaliborP:
Djokovic je uradio za Srbiju isto ono sto su uradili kosarkasi pre 10-15 godina - nista. Lepo je to kad pobedi, svi se radujemo ali dajte molim vas - nista on konkretno nije uradio.

Samo je dao narodu jos fore da se zanosi nepostojecom slavom za nesto sto nisu uradili sami ali se njegovom pobedom osecaju kao da jesu. Uzivam i ja u njegovim pobedama ali nema potrebe praviti narodnog heroja od njega.

Djokovicu svakako zelim brz oporavak i dosta uspeha.

Ako je sve to tako bezvredno, zasto je ona Amerika svojevremeno "kupila" sebi Moniku Seles?
Realno...
 
+3

mondexx

Član broj: 300826
Poruke: 171
*.adsl-a-5.sezampro.rs.



+235 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 15:45 - pre 134 meseci
@DaliborP
to sto ti ocekujes da Novakova popularnost podigne ekonomiju ove zemlje, to je tvoja vizura vidjenja stvari, ja to nikada nisam tvrdio, vec da je njegova popularnost ucinila da neki ljudi koji ne znaju gde se Srbija nalazi na mapi, ali znaju da se svetski broj jedan odatle..

Citat:
Flo33
Ovo je njegova veličina i doprinos!

B92: Fondacija Đoković: "Školice života" http://www.b92.net/sport/tenis...04&dd=09&nav_id=703329


to je izmedju ostalog sta taj decko cini za decu u ovoj zemlji, a to je vise nego svi politicari zajedno..
a neki su odma' nasli da ga napadnu jer ne placa porez ovoj zemlji, ali se on kroz razne humanitarne akcije i projekte oduzio i vise nego sto treba ovoj zemlji..
 
+1

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 15:50 - pre 134 meseci
Citat:
boyan3001: Ako je sve to tako bezvredno, zasto je ona Amerika svojevremeno "kupila" sebi Moniku Seles?

Da bi mogli da rasparcaju SFRJ. Nisu nam nista mogli ni vojno ni ekonomski dok je ona predvodila drzavu.
 
+5

boyan3001
BG

boyan3001
Član broj: 284396
Poruke: 424
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: rs.linkedin.com/pub/bojan..


+647 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 16:14 - pre 134 meseci
Ne lupaj. Poenta je da su Ameri nasli interes da joj daju drzavljanstvo i da uz njeno ime ubuduce stoji americka zastava, iako ona nikada ni na trenutak nije dostigla nivo koji danas ima Novak.

Sa druge strane, neke ovde ocigledno smara sto Novak igra u ime Srbije.
Realno...
 
+3

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 16:56 - pre 134 meseci
Citat:
boyan3001:
Ako je sve to tako bezvredno, zasto je ona Amerika svojevremeno "kupila" sebi Moniku Seles?

Bill Clinton je imao ociglednu sklonost ka Monikama :)
 
+3

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 18:35 - pre 134 meseci
Citat:
mondexx:
u tome je njegova velicina.. sto svi znaju za tu malu Srbiju jer imaju svetskog broja jedan u tenisu..

zamisli kada bi morao nekom meksikancu ili kinezu da objasnjavas gde je Srbija, ovako samo kazes Novak Djokovic i odma' svi znaju za tu malu zemlju iako mozda ne zna gde se nalazi na mapi, ali znaju da je svetski broj jedan iz te zemlje..

Dakle, hoćeš da kažeš da je Novak zapravo vrsta offline DNS-a ? :)
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
+3

visnjic

Član broj: 270440
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+37 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 18:44 - pre 134 meseci
Slazem se u tome da se pomalo preteruje u velicanju Novaka Djokovica, ali brate mili ja ne pamtim kad sam zadnji put ovoliko gluposti procitao.

Nadam se da ce s Noletom biti sve ok!
 
+4

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 20:35 - pre 134 meseci
Citat:
Nebojsa Milanovic:Ovo može izjavi samo neko čija se tačna karakterna definicija ne može izraziti pristojnim rečima.


To zavisi od velicine vokabulara i karaktera onoga koji pokusava da to izrazi. Naravno, potrebno je i da me osoba poznaje, sto se za tebe ne moze reci.

S druge strane, ovo samo potvrdjuje tvoje ad-hominem ucesce u temi i to kako se bavis ucesnicima a ne onim sto je receno.


 
+6

Lazar-I

Član broj: 6950
Poruke: 169
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+727 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 20:54 - pre 134 meseci
A ti verovatno poznaješ Novaka pošto kažeš da je attention whore i da je za tebe nula? Ne poznajem te, ali na osnovu onoga što pišeš mislim da si iskompleksirana osoba.
 
+4

elitemadzone.org :: MadZone :: Nole - povreda :((
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 35986 | Odgovora: 173 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.