Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nole - povreda :((

elitemadzone.org :: MadZone :: Nole - povreda :((
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 35950 | Odgovora: 173 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 21:39 - pre 134 meseci
Citat:
Lazar-I: A ti verovatno poznaješ Novaka pošto kažeš da je attention whore i da je za tebe nula?


Citat:
Lazar-I: Ne poznajem te, ali na osnovu onoga što pišeš mislim da si iskompleksirana osoba.


Ubedljivo argumentovano!

Daklem Shadowed na osnovu citanja/slusanja intevijua, gledanja meceva, ucesca u tv emisijama etc N.Dj-a ne moze da donese dobru ocenu karaktera, ali ti na osnovu citanja njegovih postova na forumu o njemu mozes ...
 
+1

Lazar-I

Član broj: 6950
Poruke: 169
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+727 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 21:50 - pre 134 meseci
Shadowed je postavio uslov da treba nekoga poznavati lično pre nego što se donese sud o njemu. Uslov je njegov, pa on treba i da ga se pridržava, a ne ja.

Citat:
Shadowed: Naravno, potrebno je i da me osoba poznaje, sto se za tebe ne moze reci.


Verovatno je zaboravio da je malo pre toga ocenio čoveka koga ne poznaje, ili možda poznaje Novaka i većinu drugih sportista?

Citat:
Shadowed: Kao licnost (karakterno), za mene je nula jer je atention whore (sto doduse ne odstupa od velike vecine drugih sportista).


@pri3rak
U nekim slučajevima pomaže kada se ljudima nacrta ono što pokušavaš da im kažeš, da li bi možda pomoglo i tebi?
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12850



+4784 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 21:56 - pre 134 meseci
Poznajem Novaka daleko bolje nego sto Nebojsa i ti poznajete mene.
 
0

Lazar-I

Član broj: 6950
Poruke: 169
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+727 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 21:57 - pre 134 meseci
Verujem, verovatno ste najbolji prijatelji i svaki put kada se vrati u Srbiju idete na pivo zajedno. U međuvremnu kada Novak nije tu onda se družiš sa većinom drugih sportista. Nebojša i ja samo imamo mogućnost da pročitamo najmanje 11173 tvojih poruka na ES.
 
+1

Sonec

Član broj: 284879
Poruke: 892



+332 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 22:04 - pre 134 meseci
Samo nesto lupate :) Tacnije, Shadowed mudro zbori.
Leonardo da Vinči

Nema istine u onim naukama u kojima se matematika ne primenjuje.

Milorad Stevanović

Bog postoji zato sto je matematika neprotivurečna.
 
+1

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 22:05 - pre 134 meseci
Citat:
Lazar-I
@pri3rak
U nekim slučajevima pomaže kada se ljudima nacrta ono što pokušavaš da im kažeš, da li bi možda pomoglo i tebi?

Samo napred, u nemogucnosti izvodjanja Rorschach-ovog testa i crtezi koje neko uradi mogu posluziti :)

Citat:
Lazar-I: Nebojša i ja samo imamo mogućnost da pročitamo najmanje 11173 tvojih poruka na ES.

I tu mogucnost si iskoristio?

 
+1

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 22:07 - pre 134 meseci
Novak nije teze povredjen, malinari mogu da odahnu :-)
 
+3

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 22:09 - pre 134 meseci
Bice dzema!
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
0

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 22:42 - pre 134 meseci
Citat:
Sto se teme tice, tema je sramota s obzirom da su najveci trolovi supermoderator i skriveni supermoderator. Doduse, jedan troluje, drugi "samo" pokusava sa ad-hominem napadima i zamnama teze, ali se ne javlja dovoljno da bi to preraslo u trolovanje.


Nadam se da ovo nije na moj račun, bilo je više spermoderatora u ovoj temi?

Citat:

Na zalost novakove iskrene fanove malo malo pa neko dobro nasadi, jedino sto posle kukaju zbog toga


Jel to ti kao nasađuješ nekoga u ovoj temi? Hahah
 
+1

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 22:59 - pre 134 meseci
Citat:
Miroslav Jeftić:
Nadam se da ovo nije na moj račun, bilo je više spermoderatora u ovoj temi?

Bogme ozbiljno zapazanje u vezi tih spermoderatora

Citat:
Miroslav Jeftić: Jel to ti kao nasađuješ nekoga u ovoj temi? Hahah

Sto su projekcije cudo, mada nadam se ne i zelje. Zapravo sam mislio na to da neizbezni, a nesumnjivo mnogo evil zapadni svet koji nasa herojcina pobedjuje, osvaja, gazi itd ozbiljno uznemirava njegove najiskrenije fanove
 
0

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 23:29 - pre 134 meseci
Citat:
pri3rak: Sto su projekcije cudo, mada nadam se ne i zelje. Zapravo sam mislio na to da neizbezni, a nesumnjivo mnogo evil zapadni svet koji nasa herojcina pobedjuje, osvaja, gazi itd ozbiljno uznemirava njegove najiskrenije fanove


^^Šta god to značilo Uzgred, Nole niti gazi niti osvaja "zli zapadni svet", nije to ultimajt fajt
 
+1

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 23:33 - pre 134 meseci
Citat:
boyan3001:
Ne lupaj. Poenta je da su Ameri nasli interes da joj daju drzavljanstvo i da uz njeno ime ubuduce stoji americka zastava, iako ona nikada ni na trenutak nije dostigla nivo koji danas ima Novak.

Monika Seles je naturalizovana Amerikanka. Uradila je to sama, nije je niko "kupio". Kao da nije bila dovoljno bogata pa joj trebale pare, svasta.
A sto se tice necijeg lupanja bolje se podseti kakvu je karijeru imala do onog nesrecnog incidenta. Cuj nije dostigla Novaka, osvojila 8 grand slam titula od 16-te do 20-te godine od mogucih 11 na kojim je igrala. :-)
Da se nije dogodilo sto se dogodilo verovatno bi osvojila jos toliko.

I sta kazes, nikad ni na trenutak nije dostigla nivo koji danas ima Novak??? Kakav amaterizam.

 
0

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 23:36 - pre 134 meseci
Citat:
Miroslav Jeftić:
Citat:
pri3rak: Sto su projekcije cudo, mada nadam se ne i zelje. Zapravo sam mislio na to da neizbezni, a nesumnjivo mnogo evil zapadni svet koji nasa herojcina pobedjuje, osvaja, gazi itd ozbiljno uznemirava njegove najiskrenije fanove


^^Šta god to značilo Uzgred, Nole niti gazi niti osvaja "zli zapadni svet", nije to ultimajt fajt



Tako je on samo igra tenis, a fanovi su iskljucivo za sport zainteresovani

Citat:
Nole pokorio London i stavio krunu na 2012. godinu!

http://novakdjokovic.com/vesti...i-stavio-krunu-na-2012-godinu/

Jos samo to da on samo igra tenis, zivi i zaradjuje za svoj gros, uspesno obajsnis prosecnom Zivoradu kome on dodje kao vrsta nakdnade za svo zlo koje je pretpreo ...


[Ovu poruku je menjao pri3rak dana 10.04.2013. u 01:17 GMT+1]
 
0

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Nole - povreda :((09.04.2013. u 23:48 - pre 134 meseci
Zar misliš da su najiskreniji i najveći Novakovi fanovi isključivo Srbi iz Srbije? Ne bi me čudilo da dobar deo tih navodnih velikih fanova ni ne gleda tenis, osim baš kad je neko finale, pitanje da li i tada. Ukucaj #Nolefam na Guglu ili Tviteru, fanova ima koliko hoćeš, iz celog sveta i verujem da se uglavnom ne zovu Živorad
 
+2

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Nole - povreda :((10.04.2013. u 00:04 - pre 134 meseci
Pa jedan od lightmotiva ove teme jesu domaci fanovi, tj obozavatelji (transcedentalni Srbi). Ovi inostrani stvarno nisu ni od kakvog interesa za stanje kod nas

U svakom slucaju po inostranim medijima i javnosti sigurno ne vlada histerija poput toka sl. naslova:

Citat:
HEROJ: Đoković žrtvovao karijeru zbog Srbije!

Citat:
Novak, povreda ozbiljna

Citat:
NOLE SLIKAO NOGU: Povreda me učinila jačim!

Citat:
Novak mora da miruje, lakša povreda


a sve povodom jedno te istog dogadjaja
 
0

boyan3001
BG

boyan3001
Član broj: 284396
Poruke: 424
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: rs.linkedin.com/pub/bojan..


+647 Profil

icon Re: Nole - povreda :((10.04.2013. u 00:05 - pre 134 meseci
Citat:
DaliborP:
Citat:
boyan3001:
Ne lupaj. Poenta je da su Ameri nasli interes da joj daju drzavljanstvo i da uz njeno ime ubuduce stoji americka zastava, iako ona nikada ni na trenutak nije dostigla nivo koji danas ima Novak.

Monika Seles je naturalizovana Amerikanka. Uradila je to sama, nije je niko "kupio". Kao da nije bila dovoljno bogata pa joj trebale pare, svasta.
A sto se tice necijeg lupanja bolje se podseti kakvu je karijeru imala do onog nesrecnog incidenta. Cuj nije dostigla Novaka, osvojila 8 grand slam titula od 16-te do 20-te godine od mogucih 11 na kojim je igrala. :-)
Da se nije dogodilo sto se dogodilo verovatno bi osvojila jos toliko.

I sta kazes, nikad ni na trenutak nije dostigla nivo koji danas ima Novak??? Kakav amaterizam.


Ok, preterao sam mozda, prosto mislim da je tesko porediti, jer im konkurencija nije ista. Trenutna muska konkurencija je verovatno najveca koncentracija dobrih i medjusobno jako konkurentnih igraca. Ali bez obzira, da ne ulazimo sad u tu pricu, nije to bila moja poenta. Poenta je da se normalne zemlje grabe za sportiste i njima se posle dice. Kad se nabrajaju dostignuca i rekordi, gledaju se zastave, kad se na Olimpijskim igrama na kraju prebrojavaju medalje, gleda se kojoj je zemlji otislo najvise.
Eee, al' Srbija je pamentija od ostalih, nas sportisti ne moraju da predstavljaju, nek igraju za sebe i svaka im cast, al' Srbija ima pametnija posla. Mislim...
Realno...
 
+3

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Nole - povreda :((10.04.2013. u 00:11 - pre 134 meseci
Citat:
pri3rak: Pa jedan od lightmotiva ove teme jesu domaci fanovi, tj obozavatelji (transcedentalni Srbi). Ovi inostrani stvarno nisu ni od kakvog interesa za stanje kod nas

U svakom slucaju po inostranim medijima i javnosti sigurno ne vlada histerija poput toka sl. naslova


Novine rado pišu bombastično, povećanje tiraža ne može nikome da škodi. Kolika se samo frka tek pravi ili "pravi" kad igra fudbalska reprezentacija, a na kraju često budu poluprazne tribine. Ako neko uzme zdravo za gotovo baš sve što može da pročita, onda ne znam šta bih rekao

 
0

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Nole - povreda :((10.04.2013. u 00:16 - pre 134 meseci
Citat:
Miroslav Jeftić: Novine rado pišu bombastično, povećanje tiraža ne može nikome da škodi. Kolika se samo frka tek pravi ili "pravi" kad igra fudbalska reprezentacija, a na kraju često budu poluprazne tribine. Ako neko uzme zdravo za gotovo baš sve što može da pročita, onda ne znam šta bih rekao

Ja svakako ne uzimam zdravo za gotovo takve naslove, ali citajuci i navijacki deo ove teme, stice se utisak kako je tesko da to ne radi niko u ovoj zemlji, a jos teze da ga ljudi ne dozvljavaju preemotivno sa nizom raznih projekcija

Citat:
boyan3001: Eee, al' Srbija je pamentija od ostalih, nas sportisti ne moraju da predstavljaju, nek igraju za sebe i svaka im cast, al' Srbija ima pametnija posla. Mislim...

Pa i nema. Nije valjda "selo gori, a baba se ceslja" dzabe jedan od lokalnih lightomotiva
 
0

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Nole - povreda :((10.04.2013. u 00:24 - pre 134 meseci
Citat:
boyan3001:
Ok, preterao sam mozda, prosto mislim da je tesko porediti, jer im konkurencija nije ista. Trenutna muska konkurencija je verovatno najveca koncentracija dobrih i medjusobno jako konkurentnih igraca. Ali bez obzira, da ne ulazimo sad u tu pricu, nije to bila moja poenta.

Konkurencija nije bila ista? Errrrrr Stefi Graf i Martina Navratilova, dve najtrofejnije teniserke u istoriji? Jesi ti uopste pratio tenis pre Djokovica?

To sto se drzave otimaju oko sportista uopste ne cini tu istu drzavu boljom.
Moje misljenje je da drzavi ne treba i ne pomaze reklama tog tipa, a sto se tice Novaka, rekao bi i da odmaze.

Ja naprotiv Novaku ne zameram na neplacanju poreza u Srbiji kao vecina, covek radi van Srbije i ima pravo da zivi gde hoce. Svaka cast. On ocigledno voli Srbiji sudeci po izjavama i ponasanju, opet to je njegova licna stvar.
Ali niko da mi tacno kaze, pocevsi od Nebojse koji je otvorio temu sta je on tacno uradio za Srbiju da su mu svi toliko zahvalni.
Ili recimo da zanemarimo Novaka, uzmimo nase kosarkase pre 10-15 godina, sta su oni tacno uradili za Srbiju? I ja gledam Djokovica i radujem se sto pobedjuje ali dalje od tog ja ne vidim "herojske zasluge" za otadzbinu koje mnogi isticu ovde.
 
0

boyan3001
BG

boyan3001
Član broj: 284396
Poruke: 424
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: rs.linkedin.com/pub/bojan..


+647 Profil

icon Re: Nole - povreda :((10.04.2013. u 00:39 - pre 134 meseci
Citat:
DaliborP: Konkurencija nije bila ista? Errrrrr Stefi Graf i Martina Navratilova, dve najtrofejnije teniserke u istoriji? Jesi ti uopste pratio tenis pre Djokovica?

Nisam pratio, ne pratim ni sad. Obe su starije od Seles.
Citat:
To sto se drzave otimaju oko sportista uopste ne cini tu istu drzavu boljom.

To je tvoje licno misljenje i mada bih se ja mozda donekle i slozio s njim, ocigledno je da ga vecina ne deli s tobom.

Realno...
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Nole - povreda :((
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 35950 | Odgovora: 173 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.