Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vojvodjani istina je, Beograd se gradi

elitemadzone.org :: MadZone :: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 99874 | Odgovora: 577 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 20:24 - pre 106 meseci
Citat:
Sceka:
Citat:
Shadowed:
Facepalm... Tebi sam odgovorio nisam rekao da je tebi nebitno...

He, he, he... malo ova vrucina, a...?! :)

Nije. Ti to uvek tako, sa ili bez vrucine.


Citat:
Sceka:Pa ako si meni odgovorio sa "nebitno" onda se odnosi na "nebitno za tebe (Sceku) licno" i/ili "nebitno u principu" jer ne moze da se gata u pasulj na sta si mislio napisavsi jednu jedinu rec.

Netacno.
Dakle, pitao si "da li postoji opcija odvajanja/nezavisnosti?" i rekao sam ti da postoji na sta si pitao da li postoji neki primer i rekao sam ti da je nebitno. Nebitno je da li postoji primer za postojanje te opcije. Kapiras? Ne za tebe, ne za neki princip, nego za ono o cemu pricamo. Samo prati tok diskusije.

Citat:
Sceka:Moze se samo biti nedorecen, nejasan, dvosmislen, lukav...

Takodje netacno.
 
+1

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 20:29 - pre 106 meseci
Citat:
vladd:
Citat:
Shadowed:
Vojvodjan je (u potencijalnoj drzavi Vojvodini) drzavljanstvo a ne nacionalnost.
Tendencija ka samostalnosti Vojvodine nije nacionalnog karaktera.


Sto se tice termina "republika" vojvodina, to je zaista debilno glupavo, u rangu sa "socijalistickom kraljevinom", republikom banovinom...:D

To reci onom ko je rekao da ce se tako zvati.
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 22:07 - pre 106 meseci
Citat:
Shadowed:
Dakle, pitao si "da li postoji opcija odvajanja/nezavisnosti?" i rekao sam ti da postoji na sta si pitao da li postoji neki primer i rekao sam ti da je nebitno. Nebitno je da li postoji primer za postojanje te opcije. Kapiras? Ne za tebe, ne za neki princip, nego za ono o cemu pricamo. Samo prati tok diskusije.

Ne kapiram.

Prvo - nisi rekao "nebitno" za "da li postoji opcija..." nego za pitanje o tvojoj kostataciji karakteristike "ekonomska". Velika razlika.

Ako postoji tendencija odvajanja/nezavisnosti koja nije nacionalnog nego je ekonomskog karaktera (tvoje reci, ti si to rekao) onda mora da postoji primer za to - nije valjda izmisljeno eto tako da bi se nesto reklo ili si rekao samo da bi nesto rekao?

A za tok diskusije je bitno na osnovu cega se nesto trazi, cemu se tezi, sta se nastoji... pa ako osnova nije nacionalna nego ekonomska mora da ima primer koji to objasnjava.

Ili je dovoljno reci jednu rec i svima je sve jasno?

Tok diskusije kako god se okrene diktira Braksi. Uglavnom blateci generalno Beograd, Beogradjane i Srbiju po svim pitanjima. Od intelektualnog preko nacionalnog sve do, samo po nekad i usput!, ekonomskog.

Znaci, izrekao si tvrdnju za koju kazes da je nebitno da li postoji primer za tu tvrdnju?!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 22:13 - pre 106 meseci
o djesi Scekonije, pomog ti Bog.

pusti ti Shadoweda on se stidi da kaze Republika Vojvodina, za njega je krajnji domet da podrzi deda Canka u jalovoj autonomiji. I onda da gleda kao kuce ponizno kako ga tapse po glavi BG i kaze jao jao vi novosadjani bas ste opasni autonomas. Kao i onaj nekoc sovjetski kriminalac koji pozove lift pa pobegne....

elem. Ti meni rece da ja kao blatim Srbiju. Druze moj Beooogradski, samo navodjenje cinjenica o Srbiji i beogradskoj politici i tom parazit gradu nase drzave je nemoguce a da ne bude blacenje posto ja govorim samo istinu.
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 22:43 - pre 106 meseci
Evo, vratih se iz Studija...

Pa jasno je cemu je priklonjen, a nejasno zasto to "taji". Nebitno.

Nije problem navodjenje cinjenica, nikada. Problem je nacin na koji se to radi. Cinjenice kao takve su nepobitna stvar i "nema ljutis" ni za mene ni za nikoga. Problem je kad se bilo kakva cinjenica prezentuje kroz prizmu "zle reci" ma kakve karakteristike bila.

"Parazit grad" je dovoljno ruzno. Glavni grad jedne Drzave sa toliko stanovnika koliko ima Beograd, i svim nedacama koje su rezultirale bukvalno nenormalnim prilivom ljudi..., jedva prezivljava kako god da se okrene. Kad se na to dodaju nesposobni politicari koji ne cine nista pa cak i upropascavaju dosta toga... nije zanemarljivo.

Sa druge strane, samo odvajanje Vojvodine kao ideja je meni licno potpuno suluda bilo kada a narocito u danasnje vreme. Da ponovim, nemam nista protiv, ako postoji put ka tome a nije vezan za oruzani sukob bilo koje forme - podrzavam, opravdavam...

Problem je sto ja licno nisam mogao da shvatim ideju da se nije iskoristilo to sto je nekadasnja Jugoslavija bila velika zemlja po mnogim pitanjima, sa veoma dobrom osnovom da bude i jaka i vazna nego se stremilo odvajanju i tako oslabilo osnovu za bilo sta. Mislim, jeste kontradiktorno to sto uvek kazem da je bolje sto su otisli Slovenci i Hrvati - to je zato sto i kroz Istoriju narod tih republika/sada Drzava nije bio za saveznistvo/ujedinjenje sa Srbijom pa su iskoristili priliku cim se stvorila i to je meni jasno i to je nesto sto mi nije problem. A te dve stvari nekom normalnom logikom ne moraju da budu iskljucive jedna od druge. Znaci, moglo se napraviti vise resenja, postojalo je mnogo solucija da ta neka Drzava bude jedinstvena kao Drzava a unutar nje da svaka "nacionalna varijanta" dobije svoja apsolutna prava... mislim, dosta se o tome pisalo i mrzi me da to potezem nego samo u svetlu Vojvodine...

Znaci, Srbija kakva takva bila sada je bolja opcija za zitelje Vojvodine nego samostalna Vojvodina za te iste zitelje. Pa svi se udruzuju, i Nemacka i cela Evropa se trudi da bude "jedna sila" a bez povredjivanja pojedinacnih nacionalnih interesa kao i ostalih bitnih faktora... neka ideja koja je meni skroz ok, ne samo meni (mnogo "umniji" ljudi to pricaju vec odavno, nisam ja izmislio nego procitao, cuo...) ali sada ovde iznosim moje misljenje.

Kako god, jedina losa stvar u temi je nacin kako se nesto prezentuje, cinjenice su cinjenice ali ako se ostrasceno iznose onda je i fidbek takav, neminovno.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 22:47 - pre 106 meseci
Citat:
Sceka: Pa jasno je cemu je priklonjen, a nejasno zasto to "taji".

Kako nejasno?! Sad ozbiljno. Mislis li da neko iz "sluzbe" ne cita ovo? Ili da im makar nije dojavljeno sta se pise i ko pise?
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 23:03 - pre 106 meseci
Ne mislim nego znam da se cita. Pa sta? Vecina je dobro sakrivena, oni koji su potkovani su dobrano (ne moze se reci apsolutno ali jako blizu toga) sakriveni po svim pitanjima. U cemu je problem? Mislim, kaze se nesto pa ako covek onda ne stane iza svojih reci, misli, dela... ma kakve bile. Sve ostalo je brbljanje.

Ok, forum je, nadmudrivanje je nesto sto je uobicajeno inace na ovakvim formama 'druzenja'. Ali biti "delimican", pa to je malo nisko (i moralno i svakako). Zar nije tako? Ono kao - reci cu po nesto ali samo ako ne ispastam zbog toga?!

Mada ima takvih, meni je to bljak (kako kazu klinci) i to bas bljak ma koliko je u stvari tavih da se moze slobodno reci "velika vecina". Uljuljkani u anonimnosti... Pa i tako se plase, boje, pribojavaju, strepe... ...

I tako...


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 23:14 - pre 106 meseci
Znas kako. Osetljive su to stvari. Jednom zabelezen uvek zabelezen. Pogotovo ako neko ne radi za stranu sluzbu, kao recimo Braksi koji se sada aktivirao, pa nema zaledjinu u slucaju da nesto podje naopako...Sigurnije je ovako.
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 23:30 - pre 106 meseci
Pa ok je to, takva bojazan je u svakom slucaju opravdana. Kako nekada tako i danas ali tako ce uvek biti. Neko uvek belezi, "zlu ne trebalo", ali strepnja je nesto sto je bespotrebno uzrujavanje. I tako ceo zivot prodje u nekoj strepnji, od roditelja, nastavnika, profesora, sefa, direktora, zene, muza, komsije, Zakona... Ma uzas je tako ziveti. Ja sam to resio odavno, jos dok nisam dobio licnu kartu. Bezbrizno i ako kazem ne zanima me "ko slusa". Lakse se zivi tako, bezbriznije...

A Braksi? Mnogo galami i to je to. ... Pa ko se upeca - upec'o se. Namera mu je svakako zanemarujuca po "opasnosti". Da dodam - bilo kako se tumacilo ali je bolji Braksi takav kakav je sa svim svojim marifetlucima od svih onih koji su negde ni tamo ni 'vamo. A znas kako se uglavnom odnosi svako prema varijanti "nit' smrdi niti mirise...".


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 23:39 - pre 106 meseci
umirem od straha !
 
0

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 23:44 - pre 106 meseci
Placko, zasto si izmenio potpis? Kmeeeee, kmeeeeee...vratite mi moje krpice i lutkice, kmeeee, kmeeee... :D
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 23:57 - pre 106 meseci
Citat:
Sceka:
Citat:
Shadowed:
Dakle, pitao si "da li postoji opcija odvajanja/nezavisnosti?" i rekao sam ti da postoji na sta si pitao da li postoji neki primer i rekao sam ti da je nebitno. Nebitno je da li postoji primer za postojanje te opcije. Kapiras? Ne za tebe, ne za neki princip, nego za ono o cemu pricamo. Samo prati tok diskusije.

Ako postoji tendencija odvajanja/nezavisnosti koja nije nacionalnog nego je ekonomskog karaktera (tvoje reci, ti si to rekao) onda mora da postoji primer za to

Ne mora. Zato sam ti i rekao da je nebitno da li postoji.

Citat:
Sceka: Ili je dovoljno reci jednu rec i svima je sve jasno?

Nekad jeste, nekad nije. To zavisi od situacije. I onog kome je namenjeno.

Citat:
Sceka: Tok diskusije kako god se okrene diktira Braksi.

Bas mene briga za njegovo trolovanje. Ja imam svoje vidjenje povodom Vojvodine koji se mozda u ponecemu poklapaju sa njegovim (onako kako ih je izneo, koliko je to tacno a koliko trolovanje ne znam i ne zanima me), u nekim drugim ne. Problem je sto ti i drugi objedinjujete sve to pokusavajuci da pojednostavite diskusiju na dve strane.

 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi08.08.2015. u 00:07 - pre 106 meseci
Citat:
Braksi: pusti ti Shadoweda on se stidi da kaze Republika Vojvodina, za njega je krajnji domet da podrzi deda Canka u jalovoj autonomiji. I onda da gleda kao kuce ponizno kako ga tapse po glavi BG i kaze jao jao vi novosadjani bas ste opasni autonomas. Kao i onaj nekoc sovjetski kriminalac koji pozove lift pa pobegne....

Citat:
Sceka: Pa jasno je cemu je priklonjen, a nejasno zasto to "taji". Nebitno.

Nije tebi skoro nista jasno, pa ni to.
Nemoj se ti baviti mojim likom i delom (ionako ti ne ide) nego temom.
To sto Braksi to radi, ne znaci da trebas i ti. Ipak on troluje, nemoj i ti. Plus sto i nije tacno to sto je rekao.



Citat:
Sceka: Pa svi se udruzuju, i Nemacka i cela Evropa se trudi da bude "jedna sila" a bez povredjivanja pojedinacnih nacionalnih interesa kao i ostalih bitnih faktora... neka ideja koja je meni skroz ok, ne samo meni (mnogo "umniji" ljudi to pricaju vec odavno, nisam ja izmislio nego procitao, cuo...) ali sada ovde iznosim moje misljenje.

I ja sam za ujedinjenja generalno, ali kada to ima smisla. Kao sto sam raniije pomenuo, ja sam za to da se ujedini ceo svet. Ali ne moze to tek tako. Isto vazi i za manje delove. Zajedno ali ne po svaku cenu.
Sveukupno ja sam za bolji odnos izmedju Vojvodine i ostatka Srbije od trenutnog. Na zalost, ne vidim da je to moguce na drugi nacin. Smatram da odvajanje Vojvodine u zasebnu drzavu ima najvece sanse na uspeh (ne velike, ali najvece). Naravno, i to odvajanje treba biti sprovedeno onda kada dovoljna vecina stanovnika Vojvodine to bude zelela. Ni to ne treba biti na silu, kao ni ujedinjenost.
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi08.08.2015. u 00:13 - pre 106 meseci
Pa pojednostavljenje je bit svega. Komplikovanje je prilicno jednostavno ali zamagljuje sustinu.

A sustina je odvajanje Vojvodine. Neko je za a neko protiv. Jednostavnije ne moze biti.

Ne navodeci svoj licni stav po tom pitanju je besmisleno, a jos besmislenije je "po necemu poklapanje" jer to ne govori nista, niti u cemu se razlikuje niti u cemu se poklapa.

Moje pitanje je sledece - zasto se ne kaze ono sto se misli, jednostavno, jasno i glasno? Strah od necega ili "mrzi me" ili...


Pozdrav!

EDIT
U medjuvremenu si editovao i dodao pa moje pitanje ne vazi. A sad da lepo procitam sta si napisao.
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi08.08.2015. u 00:16 - pre 106 meseci
Pa ok je pojednostavljivanje kada ima smisla. Ti (i ne samo ti) pojednostavljujes pogresno i neosnovano zakljucujuci da se moja misljenja i stavovi poklapaju sa Braksijevim.
Ja sam svoja misljenja koja sam hteo da iznesem izneo. I njih slobodno komentarisi ako hoces. Nemoj mi dodeljivati misljenja koja nisam izrekao.
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi08.08.2015. u 00:21 - pre 106 meseci
Citat:
Shadowed: I ja sam za ujedinjenja generalno, ali kada to ima smisla. Kao sto sam raniije pomenuo, ja sam za to da se ujedini ceo svet. Ali ne moze to tek tako. Isto vazi i za manje delove. Zajedno ali ne po svaku cenu.
Sveukupno ja sam za bolji odnos izmedju Vojvodine i ostatka Srbije od trenutnog. Na zalost, ne vidim da je to moguce na drugi nacin. Smatram da odvajanje Vojvodine u zasebnu drzavu ima najvece sanse na uspeh (ne velike, ali najvece). Naravno, i to odvajanje treba biti sprovedeno onda kada dovoljna vecina stanovnika Vojvodine to bude zelela. Ni to ne treba biti na silu, kao ni ujedinjenost.

Eto, upravo to je ono sto pitam Braksija vec neko vreme, odlicno si napisao, jednostavno i razumljivo "na keca" (znaci moze tako...).

A pitam, da zanemarimo svu pricu o sistemu napustanja (slazem se od slova do slova sa poslednje dve recenice iz citata - to i jeste bit...!), sta se ocekuje od samostalne Vojvodine a da je to sigurno bolje nego sada ili onoga sto eventualno moze da donese sutra a bolje je nego sada (ma kako to futuristicki neverovatno zazvucalo u ovom trenutku)?

Kako se zamislja taj "boljitak" u odnosu na sada (eto da i to skratim, bez ikakvog eventualnog boljitka u odnosima...).

To je daleko interesantnije za razgovor i razmisljanje nego bilo sta drugo.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi08.08.2015. u 00:26 - pre 106 meseci
Citat:
Shadowed:
Pa ok je pojednostavljivanje kada ima smisla. Ti (i ne samo ti) pojednostavljujes pogresno i neosnovano zakljucujuci da se moja misljenja i stavovi poklapaju sa Braksijevim.
Ja sam svoja misljenja koja sam hteo da iznesem izneo. I njih slobodno komentarisi ako hoces. Nemoj mi dodeljivati misljenja koja nisam izrekao.

Pa poklapaju se. Samo je nejasno u cemu i koliko. A nejasno je samo radi "skrtosti" u onome sto kazes.

A dobro znas da nema ama bas nikakvog mesanja tebe i Braksija.


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi08.08.2015. u 00:57 - pre 106 meseci
I jos nesto pa idem da gledam The Strain jer su se pojavili prevodi...

Sta je to sto ne bi samostalna Vojvodina imala od losih stvari koje se spocitavaju Beogradu (kao personifikaciji...)?

Znaci, misli li se da ce se to izbeci samim osamostaljenjem po inerciji, nekom "difoltu", i sta je garant da nece biti "sjasi Kurta da uzjasi Murta"? Pa i mnogo vece neprilike?


Zahvaljujem.

Laku noc svim dobrim ljudima ma gde bili ove avgustovske noci. A lepa noc...


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
+1

niki212

Član broj: 327928
Poruke: 10



+573 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi08.08.2015. u 05:41 - pre 106 meseci
Citat:
vilil1:
Pogotovo ako neko ne radi za stranu sluzbu, kao recimo Braksi koji se sada aktivirao, pa nema zaledjinu u slucaju da nesto podje naopako...Sigurnije je ovako.



Kakva strana služba on bi guzu dao da ga prime na neki spiskić. On i radi ove gadosti sve u nadi da će ga jednog dana metnuti u krilo neki čika iz BND ili ABV
Reč Bog za mene nije ništa nego izraz i proizvod ljudske slabosti
Albert Ajnštajn
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi08.08.2015. u 05:42 - pre 106 meseci
Sceka, samostalna Vojvodina bi izdvajala ogromna sredstva za nadzor i neutralizaciju buntovnih Srba, jer malo malo pojavio bi se neki novi Pupin koji bi sa zadovoljstvom palio izvesne zastave :-)
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 99874 | Odgovora: 577 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.