Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vojvodjani istina je, Beograd se gradi

elitemadzone.org :: MadZone :: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 21 22 23 24 25 26 27 28 29

[ Pregleda: 99859 | Odgovora: 577 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi08.08.2015. u 13:50 - pre 106 meseci
Citat:
vilil1: @Darko Nedeljković

Tvoj post, ukratko, da ne citiram sve -

Beograd se zaduzuje a te kredite vraca cela Srbija, uz to gotovo nista ne izvozi, a novac u Bg stize od studenata i onih koji se dosele i kupuju stanove?

Dakle, vecu glupost bi samo Braksi mogao da napise.



Braksi ce da bude ministar promidzbe nezavisne Vojvodine nakon ubrzanog kursa kod Stjepana Mesica ;)
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
+1

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi08.08.2015. u 13:53 - pre 106 meseci
A, pa nije cudo zasto onda toliko zapinje i lozi raju. Funkcija bato. :D
 
+2

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi08.08.2015. u 13:54 - pre 106 meseci
Citat:
DusanSukovic:
Vidim da rotiras izmedju Brightona i Skopja, pretpostavljam da si Makedonac?


Nisam Makedonac, ja sam rodjen kao Jugosloven, a posle sam dobijao drzavljanstva kako sam ispunjavao uslove za dobijanje drzavljanstva svake od drzava koja mi je dala drzavljanstvo. Selio sam se dosta, imam nesto i godina, iz mesovitog sam braka, tako da se sakupilo nekoliko drzavljanstva. Inace ja drzavljanstvo dozivljavam i tretiram isto kao i clanstvo u nekom klubu, recimo u bibljoteci ili sportskom klubu. Ako mi je dobro i imam ugovor ja se zalazem za dobrobit tog kluba i branim boje tog kluba. Isto kao fudbaleri, potpise ugovor i igra za neki klub, kad potpise ugovor za drugi klub onda igra za drugi klub. Ispunjavam ja uslove i za Srpsko drzavljanstvo, ali nisam ga zatrazio zato sto mi sada ne treba.
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi08.08.2015. u 13:59 - pre 106 meseci
Citat:
2012: Nisam Makedonac, ja sam rodjen kao Jugosloven, a posle sam dobijao drzavljanstva kako sam ispunjavao uslove za dobijanje drzavljanstva svake od drzava koja mi je dala drzavljanstvo. Selio sam se dosta, imam nesto i godina, iz mesovitog sam braka, tako da se sakupilo nekoliko drzavljanstva. Inace ja drzavljanstvo dozivljavam i tretiram isto kao i clanstvo u nekom klubu, recimo u bibljoteci ili sportskom klubu. Ako mi je dobro i imam ugovor ja se zalazem za dobrobit tog kluba i branim boje tog kluba. Isto kao fudbaleri, potpise ugovor i igra za neki klub, kad potpise ugovor za drugi klub onda igra za drugi klub. Ispunjavam ja uslove i za Srpsko drzavljanstvo, ali nisam ga zatrazio zato sto mi sada ne treba.



Znaci oportunista. Slaba vajda od tebe za Vojvodjane, mozda mozes da pises grafite po Brightonu 'V' Independent Vojvodina i to je to. Jel tako?
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi08.08.2015. u 14:01 - pre 106 meseci
Citat:
DusanSukovic:
Razlika je sto po zabljackom ustavu MNE je imao pravo na otcepljenje..a Vojvodina po srpskom ustavu nema to..sta cemo sad?

Ja opet moram da podsetim da su promene ustava moguce, I ne samo moguce, nego i sasvim izvesne:
Vučić: Moguće promene ustava, Kosovo van Srbije
Ono sa cim se Vojvodjani ne bi trebalo da sloze, to je da se status Vojvodine u Ustavu napravi razlicitim od statusa Kosova. To nikada nije bilo i to je skroz nedopustivo - Kosovo i Vojvodina su u svakom Ustavu imali isti status i isti status treba da imaju i u buducem.
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi08.08.2015. u 14:03 - pre 106 meseci
Citat:
Darko Nedeljković: Ja opet moram da podsetim da su promene ustava moguce, I ne samo moguce, nego i sasvim izvesne:
Vučić: Moguće promene ustava, Kosovo van Srbije
Ono sa cim se Vojvodjani ne bi trebalo da sloze, to je da se status Vojvodine u Ustavu napravi razlicitim od statusa Kosova. To nikada nije bilo i to je skroz nedopustivo - Kosovo i Vojvodina su u svakom Ustavu imali isti status i isti status treba da imaju i u buducem.


U kojem to ustavu bese? Radjen po demokratskim procedurama generala Rukavine i Milovana Djilasa jel? Prijatelju, znas kako vi to mozete ostvariti? Jedino da novosadska kamarila ucenjuje beogradsku otcepljenjem , na slican nacin kao sto je Stjepan Radic ucenjivao beogradski dvor, nikako drugacije. A ovako da na referendumu se stvar pita po svim pitanjima, ne znam kako bi prosli?
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
+1

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi08.08.2015. u 14:08 - pre 106 meseci
Citat:
DusanSukovic: Znaci oportunista. Slaba vajda od tebe za Vojvodjane, mozda mozes da pises grafite po Brightonu 'V' Independent Vojvodina i to je to. Jel tako?


Ne znam kako si mene doveo u vezu sa Vojvodinom. Ja sam u temi posmatrac sa strane koji iznosi svoje nepristrasno misljenje.
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi08.08.2015. u 14:11 - pre 106 meseci
Citat:
2012: Ne znam kako si mene doveo u vezu sa Vojvodinom. Ja sam u temi posmatrac sa strane koji iznosi svoje nepristrasno misljenje.


Tvoja "nepristrasna" misljenja su vise saveti, nego misljenja, definitivno losi saveti, ali ipak saveti..
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
+1

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi08.08.2015. u 14:12 - pre 106 meseci
Citat:
Beograd se zaduzuje a te kredite vraca cela Srbija, uz to gotovo nista ne izvozi, a novac u Bg stize od studenata i onih koji se dosele i kupuju stanove?

Dakle, vecu glupost bi samo Braksi mogao da napise.

Ko trosi duplo vise novca po glavi stanovnika od proseka Srbije - Beograd.
Ko uvozi duplo vise po glavi stanovnika od proseka Srbije - Beograd.
Ko izvozi upola manje od proseka Srbije - Beograd.
Manjak novca se nadomescuje odnekle, ne zna se odakle (sta drugo nego MMF kredit?)
Ko vraca MMF kredit, beograd ili cela srbija - cela srbija.
Ako roditelji imaju neku zivotnu ustedjevinu da li kupuju deci stan u Crnoj travi - ne.
Ako roditelji imaju neku zivotnu ustedjevinu da li kupuju deci stan u Beogradu - da.

To su sve suve cinjenice i potez ocajnika koji nema bas nista da prigovori je da napise "gluposti" i nastavi dalje. A ti ako imas primedbe na bilo koju od navedenih tvrdnji, dobrodosao si da ih izneses, ako nemas ostavi se pateticnih karakterizacija.
 
+1

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi08.08.2015. u 14:15 - pre 106 meseci
Citat:
Ako roditelji imaju neku zivotnu ustedjevinu da li kupuju deci stan u Beogradu - da.


Jesi ti svestan koliko je Srba izbeglica prodavsi svoju imovinu u Hrvatskoj, Bosni itd, kupilo razne kokosinjce, oronule salase, njive i ostale trice i kucine upumpalo para kod vas?
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
+2

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi08.08.2015. u 14:15 - pre 106 meseci
Citat:
DusanSukovic: Tvoja "nepristrasna" misljenja su vise saveti, nego misljenja, definitivno losi saveti, ali ipak saveti..


Nema nista lose u mojim razmisljanjima ili kako ti kazes savetima. Ako vidis nesto lose po tebe, ne znaci da je to los savet generalno.
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi08.08.2015. u 14:17 - pre 106 meseci
Citat:
DusanSukovic:
Ajde prebrojite se vec jednom i idite u sumu kad sneg okopni i gora olista..ovako ste dosadni :)

Ne znam zasto, ali ti me nekako mentalnim sklopom podsecas na arkanovca iz ranih devedesetih - mlad, neobrazovan, neinformisan, uskih shvatanja, bez radnog iskustva, ima priliku da dodje do novca jedino ako nekom zapali kucu nakon sto pokrade namestaj i dragocenosti. Jbg, brale, nemas srece ovog puta, vojvodina je brisan prostor, skinuo bi te lala kako zakoracis u ravnicu. I jos jednom - Crna Gora... ne secam se nesto hajduka po sumi kad sneg okopni i gora olista, ali mozda ti imas druga saznanja?
 
+1

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi08.08.2015. u 14:17 - pre 106 meseci
Citat:
2012: Nema nista lose u mojim razmisljanjima ili kako ti kazes savetima. Ako vidis nesto lose po tebe, ne znaci da je to los savet generalno.


Vazi, nastavi sa radom..
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi08.08.2015. u 14:18 - pre 106 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Beograd tezi prilivu ljudi, to je jedini nacin opstanka mesta koje ne donosi nikakvu novu vrednost - uz priliv ljudi idde i priliv novca, ljudi donesu neke pare da kupe stanove, gradjevinska industrija radi, opstinari prihoduju od mita i korupcije... zato Beograd ima plate toliko puta vece nego naprimer Crna Trava. Jadati se da Beograd ima probleme zbog tga i da bi beogradjani ustvari prosperirali od odliva stanovnistva, nego su eto dobri pa sve prihvataju da dodju, to je nacin razmisljanja lisen svake ekonomske logike. Evo, ako Beograd ne zeli priliv novog stanovnistva, nek izmesti univerzitetski centar naprimer na Zlatibor - em bi se stanvnistvo begrada brzo prepolovilo, em bi studenti ucili u zdravijem okruzenju. Sto to begrad ne uradi? Zato sto bi to bilo samoubistvo u ekonomskom smislu.

Jok. To sto si naveo je cista teorija i to samo nekih aspekata problema. Kao prvo, drugo, trece... najvaznije je to sto Beograd nije bio ni sada nije predvidjen ni teorijski ni prakticno za toliki broj ljudi. I pre dvadeset godina je bio problem saobracaja a sad je nesnosno. Taj problem je daleko veci nego sto izgleda jer "ima mnogo vozila" se ne zadrzava samo na tome. Prepravke ulica za toliki broj vozila enormno kosta a ne dobija se konacno resenje, i dalje je problem. Zagadjenje i otpad koji se tako dobio je enormno povecan. To isto prati i ostalo a slicno. Djubre, odlaganje otpada svih vrsta je mnogostruko povecano u odnosu na projektovan rast, realno projektovan rast grada. Sto nebrojeno uvecava troskove finansijski ali i prakticno, "fizicki"!

Dalje, snabdevanje grada je odjednom, vrlo naglo, nenadano naglo isto mnogostruko povecano a ni po cemu nije bilo spremljeno za tako nesto. (hint: samo snabdevanje vodom... da ne pominjem ostalo jer je bukvalno "horor")

Infrastruktura Beograda je bila problematicna odavno, jos od WWII se postavljalo kao prioritet u resavanju jer je i tada bio nepredvidjeni rast grada plus nesposobnost tadasnjeg kadra da se jos tada pozabavi ozbiljnije tim problemom jer je bilo bitnije da se gradi nemilice iz dva razloga - kao prvi jer je poceo priliv ljudi a kao drugi (nazalost tada i tim ljudima bitniji!) da se pokaze da se ima i da se dokaze napredak. Pa tako imamo gradnje bez ikakvog plana i pripreme osnove, samo sto vise zgrada. Pa tako imamo i Novi Beograd koji je mogao da bude dobro uradjen jer nije bilo nicega i moglo je prvo da se uradi infrastruktura pa ulice pa zgrade... ali se prvo krenulo "od krova", zidane su zgrade, blokovi, "paviljoni"... pa se tek nakon useljenja raskopavalo i postavljale cevi za...

A sta reci za Grad koji je vec postojao pa se naslo resenje u "nadgradnji", iskoriscavanju svakog fizicki slobodnog kvadrata da se podigne zgrada (pa sad imamo nevidjen broj zgrada kojima su bukvalno prozori na metar i manje udaljenosti od prozora druge zgrade!!!, zgrade cudnih oblika a prilagodjene terenu, trouglastih, "mnogouglastih" i ostalih cudovisnih gradjevina...!!!) a sve to izgradjeno prikljuceno na silu na postojece "cevi"?! Vidis li tu obim problema?!

To kao nije problem, to kao ne postoji u razmisljanju? Vazno je teoretisanje u kom dominira, parafraziram, "sto veci priliv ljudi veca kinta"?! Pa hajde malo ozbiljno ako se prica o ozbiljnim stvarima.

Ima jos toga, i to dosta a sve vidljivi cinjenicni problemi i to teski i skoro neresivi, ali me mrzi da kuckam jer ako se to do sada zanemarivalo tesko da ce jos nesto napisano to promeniti...

Citat:
Generalno, velike drzave nisu nesto posebno uspesnije od malih, cak naprotiv, naprimer Luksemburg je oko 10.000x manji od Rusije, a ostvaruje oko 100x veci BDP po kilometru kvadratnom.

Mislim, primer Luxemburga?! Poredjenje sa Rusijom je u najmanju ruku smesno besmisleno u bilo kom kontextu. Ah to teoretisanje...


Citat:
... To cu ti jednostavno objasniti na jednom primeru, ti radis u studiju i je li tako imas odredjeni uspeh. Po nekoj logici, ako bi se udruzio sa mnom, nas dvojica bi bolje prolazili zajedno, bez obzira sto bi sve pare delili na pola. E, sad, problem je sto ja niti znam da sviram, niti sam vest sa miksetom, niti imam bilo kakve vestine koje su za nasu zajednicku firmu vazne. Sta ce se desiti - ti ces ubrzo traziti da se odvojis od mene, mozda ces mal manje prihodovati, ali neces zaradu deliti sa mnom pa ce ti vise ostajati.

Primer za poredjenje mora da zadovolji bar dva glavna kriterijuma. Prvo da bude opste poznat i drugo da onaj ko daje primer zna sto vise o tom primeru. Ni jedno ni drugo ne postoji u slucaju Studija koji kao pojam navodis kao primer.

Prvo - ni 80% Muzicara nema pojma o Sudiju vise od "tamo se snima CD" a Muzicara je jedva koji procenat (ako uopste ima procenat!) od ukupnog stanovnistva. Znaci veoooma daleko od toga da je opste poznato...

Drugo - ti licno apsolutno nista ne znas vise od "tamo se verovatno snima neka Muzika" i potpuno ti je nepoznato sve u vezi Studija kao pojma a vezano za vrsenje posla kao takvog sa bilo kog poslovnog aspekta gledajuci.

Nema tu nikakve "po nekoj logici" jer se tacno zna sta, kako, kad, zasto, koliko... ali samo pozivanje na "po nekoj logici" govori o neupucenosti u specificnost koja se mora znati da bi se o tome pricalo. Nista od onoga sto si napisao jednostavno ne stoji jer je osnova pogresna, sve navedeno se jednostavno ne moze desiti, od pocetka navoda.


Citat:
Kod Beograda je isto, Beograd je generator platnobilansnog deficita, najveci ekonomski problem drzave, rupa bez dna koja samo uzima kredite da bi opstala a gotovo nista ne izvozi. A te kredite posle treba zajedno da vracamo.

Da, dobro, teoretisanje ne mogu da pratim, a narocito kad se ponavlja... mada priznajem i postujem uljudnost pisanja..., vrlo!

Citat:
Koji su interesi Vojvodine da stane uz Beograd, slobodn razmisli mal duze pa mi nabroj makar jedan, jer ja iskreno ne mogu da se setim nijednog.

Pa i mene to interesuje, zasto se Vojvodina ne bi osamostalila i jos vaznije - sta bi dobila samostalnoscu. Ali niko da se prihvati toga da odgovori na to. Zasto? Nemam pojma ali bih voleo da bar neko nesto napise o tome, stalno pitam a niko da odgovori!


Pozdrav!


[Ovu poruku je menjao Sceka dana 08.08.2015. u 15:29 GMT+1]
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
+1

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi08.08.2015. u 14:20 - pre 106 meseci
Citat:
2012:Ja sam u temi posmatrac sa strane koji iznosi svoje nepristrasno misljenje.


Ti si, što bi reko Petar Božović "... q na biciklu".
 
+1

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi08.08.2015. u 14:21 - pre 106 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Citat:
DusanSukovic:
Ajde prebrojite se vec jednom i idite u sumu kad sneg okopni i gora olista..ovako ste dosadni :)

Ne znam zasto, ali ti me nekako mentalnim sklopom podsecas na arkanovca iz ranih devedesetih - mlad, neobrazovan, neinformisan, uskih shvatanja, bez radnog iskustva, ima priliku da dodje do novca jedino ako nekom zapali kucu nakon sto pokrade namestaj i dragocenosti. Jbg, brale, nemas srece ovog puta, vojvodina je brisan prostor, skinuo bi te lala kako zakoracis u ravnicu. I jos jednom - Crna Gora... ne secam se nesto hajduka po sumi kad sneg okopni i gora olista, ali mozda ti imas druga saznanja?



Vidim ti brzo donosis zakljucke? "Mlad, neobrazovan, neinformisan, itd" Sta si ti, sve suprotno?


Citat:
Jbg, brale, nemas srece ovog puta, vojvodina je brisan prostor, skinuo bi te lala kako zakoracis u ravnicu


Hahahaha, pa mi smo isli da pomazemo vama u borbi protiv Madjara a ne vas da bacamo pod led, lupetas kao maxim
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
+1

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi08.08.2015. u 14:27 - pre 106 meseci
Citat:
biciklista:

Ti si, što bi reko Petar Božović "... q na biciklu".


Sta znam, ti si neki biciklista, bice da si ti taj "kurrac na biciklu"
 
0

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi08.08.2015. u 14:29 - pre 106 meseci
Na stranu diskutabilnost sledećih tvrdnji.

Citat:
Darko Nedeljković:
Ko trosi duplo vise novca po glavi stanovnika od proseka Srbije - Beograd.

Kakve konkretno veze ovo ima sa Vojvodinom?
Citat:
Darko Nedeljković:
Ko uvozi duplo vise po glavi stanovnika od proseka Srbije - Beograd.

Kakve konkretno veze ovo ima sa Vojvodinom?
Citat:
Darko Nedeljković:
Ko izvozi upola manje od proseka Srbije - Beograd.

Kakve konkretno veze ovo ima sa Vojvodinom?
Citat:
Darko Nedeljković:
Manjak novca se nadomescuje odnekle, ne zna se odakle (sta drugo nego MMF kredit?)

Kakve konkretno veze ovo ima sa Vojvodinom?
Citat:
Darko Nedeljković:
Ko vraca MMF kredit, beograd ili cela srbija - cela srbija.

Kakve konkretno veze ovo ima sa Vojvodinom?
Citat:
Darko Nedeljković:
Ako roditelji imaju neku zivotnu ustedjevinu da li kupuju deci stan u Crnoj travi - ne.

Kakve konkretno veze ovo ima sa Vojvodinom?
Citat:
Darko Nedeljković:
Ako roditelji imaju neku zivotnu ustedjevinu da li kupuju deci stan u Beogradu - da.

Kakve konkretno veze ovo ima sa Vojvodinom?

P.S. Hvala na pažnji.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi08.08.2015. u 14:33 - pre 106 meseci
@Sceka

Koliko toga si napisao kao odgovor, a da nisi uopste razumeo sta ti je covek napisao/objasnjavao i sta te je u svom komentaru pitao.
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi08.08.2015. u 14:35 - pre 106 meseci
Citat:

Ko izvozi upola manje od proseka Srbije - Beograd.


Darko da nemas mozda veliku softwersku firmu u NS, pa ti Beograd otima 80 % prihoda?
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 21 22 23 24 25 26 27 28 29

[ Pregleda: 99859 | Odgovora: 577 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.