Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Botovi na delu - naprovidnije do sad

elitemadzone.org :: MadZone :: Botovi na delu - naprovidnije do sad
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 39278 | Odgovora: 339 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8064



+1747 Profil

icon Re: Botovi na delu - naprovidnije do sad28.09.2018. u 17:28 - pre 66 meseci
Citat:
bananaphone:

Evo uzmi SRS, to je bila velika stranka ciji clanovi su nekad ponosno isticali svoje clanstvo i kleli se u vodju, moj nekadasnji komsija je bio radikal, pa je nosio majicu sa Seseljovom slikom na grudima kad ide do prodavnice, pa ajde sad reci koliko poznajes clanova SRS-a iz svog okruzenja. Ja poznajem jednog jedinog, i taj ima 80+ godina - pricam o sirem krugu familije, poznanika, poslovnih saradnika, u periodu od 10+ godina u Srbiji dok je SRS bila jaka stranka. A statisticki bi trebao da poznajem bar 30-40, dakle ili ih nema - a ocigleno ih ima itekako, ili se krug ljudi u kom se ja krecem nalazi u drugoj dimenziji - odnosno nije realni presek stanovnistva drzave...


Uh , ja ih znam dosta , mada je sve to na nivou komsiluka . Dobro jedan je bio stari kucni , porodicni prijatelj, ne direkno moj . Postenije bi bilo reci bivsi clanovi SRS -a i to tacno do 5. 10 2000 . ;)

Ovo su bili bas zaludjenici isli sa Seseljom na ona sudjenja itd . Znaci u sudnicu stane 200 ljudi , bar 2-3. iz komsiluka plus ovaj porodicni prijatelj ! Majce za njih nisu bile nista , oni su mu bili pratnja .

I sta je bilo posle 5. 10 ? Ovaj kucni prijatelj , dosao u posetu negde oko 10 . a on je bio stari zaludjenik za Cetnike i te stvari , samo nikada mi nije bilo jasno kakve veze ima Lazni Cosavi vojvoda sa njima ? Ali njemu se ocigledno to tako cinilo . I tako o ocemu ce da prica nego o Seselju , ali posle 5 , kad je odleteo sa vlasti , promenila se prica za 180 stepeni .

Eto tako reaguju nasi ljudi kada neko nije vise vlast . Videcemo dokle ce vodja , ali jednog dana kada sidje , nece za njim ni kerovi ici , a sada ima 700.000 clanova koji svi ocekuju Nesto !


[Ovu poruku je menjao ademare dana 28.09.2018. u 18:50 GMT+1]
 
0

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Botovi na delu - naprovidnije do sad28.09.2018. u 18:11 - pre 66 meseci
@ademare - trebao bi statisticki svaki 4-5 covek kog poznajes da bude Radikal - ako govorimo o tome koliko glasova je SRS dobijala do tog momenta, a ja sam, u krugu ljudi u kom sam se ja kretao znao jednog. Ne racunam ljude koje sretnem na ulici, ili u kraju - samo one sa kojima imam zaista kontakt. To sam hteo da kazem - da se desava i sa SNS-om, hebiga ne krecemo se u tim krugovima, nemamo dodira sa tim ljudima. Razslojilo se drustvo po 100 parametara, i jedan sloj se cudi kad otkrije da ovaj drugi postoji, a svi dele istu drzavu :)

Mislim ja znam vise network engineer-a u Srbiji od radnika u fabrici - ali mogu da percipiram da ipak ima visestruko vise radnika u fabrikama, i ako ne poznajem bas ni jednog, sem naravno stare garde koja je sad u penziji.

Tako i ovaj forum - bez obzira na sva nasa previranja i nadjebavanja, ovaj forum 90% ustvari cini vrlo uzak sloj ljudi koji se razlikuju u svojim pogledima na svet, ali samo u veoma uskom spektru.
 
+1

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Botovi na delu - naprovidnije do sad29.09.2018. u 13:02 - pre 66 meseci
http://rs.n1info.com/a423975/V...ijalci-ROSU-na-Gazivodama.html

Botovi ne rade vikendom?
 
0

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8064



+1747 Profil

icon Re: Botovi na delu - naprovidnije do sad29.09.2018. u 16:25 - pre 66 meseci
Rade . To se vidi po broju pluseva i minusa . Svaki komentar koji nije na liniji , " centralne otadzbinske uprave " dobija ogroman broj minusa . A ima medija koji ne dozvoljavaju botovanje, kroz komentare , ali ne sprecavaju minuse .
 
0

deedee6

Član broj: 174801
Poruke: 232
*.versanet.de.



+2509 Profil

icon Re: Botovi na delu - naprovidnije do sad30.09.2018. u 22:20 - pre 66 meseci
.
Prikačeni fajlovi
 
0

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
212.178.231.*



+627 Profil

icon Re: Botovi na delu - naprovidnije do sad01.10.2018. u 23:52 - pre 66 meseci
Citat:
Saša Marić 22:41 01.10.2018.

Ne vidim uopšte problem izgradnje gondole , ona će doprineti prihodovanju države iz turizma , sve što se pare ulože u taj projekat će se veoma brzo vratiti u gradsku kasu. U svetu je jedan od najpopularnijih i najposećenijih atrakcija koje se mogu sresti u gradovima zapadne i istočne evrope tzv. panoramsko razgledanje grada uz pomoć gondola i panoramskih točkova koji su visoki i po 150 metara.

_._/._./_ _ _/_.
 
0

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
212.178.231.*



+627 Profil

icon Re: Botovi na delu - naprovidnije do sad02.10.2018. u 15:33 - pre 66 meseci
Citat:
sandra 15:32 02.10.2018.

Sad opozicija vise ne mora da nagadja gde i sta radi predsednik Aleksandar Vucic, vide i oni sami da radi ono sto oni nisu hteli a nije ih bilo ni briga za Srbiju.

_._/._./_ _ _/_.
 
0

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Botovi na delu - naprovidnije do sad02.10.2018. u 15:43 - pre 66 meseci
https://twitter.com/snsleaks
 
0

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Botovi na delu - naprovidnije do sad02.10.2018. u 19:47 - pre 66 meseci
neverovatno :D
 
0

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
212.178.231.*



+627 Profil

icon Re: Botovi na delu - naprovidnije do sad02.10.2018. u 19:50 - pre 66 meseci
Također.

p.s. hit: da ne "pišu" gospodin
_._/._./_ _ _/_.
 
0

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Botovi na delu - naprovidnije do sad02.10.2018. u 19:57 - pre 66 meseci
da ih ne provale :D:D:D
 
0

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
212.178.231.*



+627 Profil

icon Re: Botovi na delu - naprovidnije do sad02.10.2018. u 20:01 - pre 66 meseci
dingospo

Ali to ne prolazi jer psihopata sve nadgleda...
_._/._./_ _ _/_.
 
0

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
212.178.231.*



+627 Profil

icon Re: Botovi na delu - naprovidnije do sad02.10.2018. u 22:54 - pre 66 meseci
Još jedan krajnje opušten i prirodan "odgovor":

Citat:
ognjen 15:03 02.10.2018.

Zadovoljstvo je čuti i videti da to i Putin uviđa da se odnosi naše dve države razvijaju na svim nivoima. A u razgovoru sa Vučićem nezaobilazna tema pored ostalog biće i Kosovo.


Da li ih nagrade kad prikupe 500-1000 lajkova?
_._/._./_ _ _/_.
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
31.217.12.*



+2282 Profil

icon Re: Botovi na delu - naprovidnije do sad03.10.2018. u 08:17 - pre 66 meseci
Dovoljno je da ih ne diraju. Evo, uzmimo za primer da se bavis poljoprivredom i hoces da proizvodis paprike. Na prvi pogled deluje da nemas potrebe da se bavis politikom, vec da se drzis motike, ali to je samo na prvi pogled. Ako si toliko glup da na njivu ides bez partijske knjizice, mozes ti da sacuvas papriku od grada i suse, ali da prodas i naplatis svoj rad ne mozes:


Oduzeto-pet-tona-paprike


Da je taj bio pametan kao sto nije, pa da nedeljom posecuje partijske sastanke, a zimi kad nije sezona radova lepi plakate i komentarima po internetu brani lik i delo druga predsednika, niko mu ne bi oduzimao paprike, a ako ih greskom oduzmu vratili bi uz izvinjenje sto nisu znali da je partijski drug. Tako to ide, ako si pametan budes bot, sta te kosta osim partijske clanarine 100 dinara mesecno, a ako si glup, onda se sad nerviraj i cekaj izvrsitelja da ti oduzme njivu jer nisi vratio kredit za seme i djubrivo. Sve po zakonu.
 
0

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9444
*.static.avana.rs.



+10242 Profil

icon Re: Botovi na delu - naprovidnije do sad03.10.2018. u 09:42 - pre 66 meseci
Bez obzira na trenutni politički režim, uvek sam ZA komunalnu higijenu.

Ne vidim kakve veze ovde ima politička pripadnost i "knjižica" kad se budala seti da prodaje paprike na sred ulice ?! Šta ovi koji prodaju u veletržnici, i plaćaju pijačninu, su glupi ?
Ovo na slici nije "domišljatost" nego bahatost, nehigijena i nekultura.

Šta misliš, da li će se on setiti da pokupi đubre koje ostavi iza sebe ? Ako si u nedoumici, ja ću ti reći: neće.

Takvih sam se nagledao u mom kraju, u Bloku 61, 62 45, 44 ...
Svi normalni lepo odu na pijacu, plate tezgu, a neki "pametni" se seti da na trotoraru pored škole parkira kamion sa voćem i povrćem (ili kamion pun krompira, kupusa, lubenica ...).
Kad proda zalihe, ode u svoje selo, a meni ostavi gomilu đubreta.

Ovi sa slike, da nisu kažnjeni ovde, prošiliri bi se petljom do auto puta, a ako i tamo niko ne kazni - garant bi podavali i na auto putu. Što da ne ? Domišljatost.

Čitam dalje u vestima kako su "parkirani u zaustavnoj traci". WTF ? Pa jel' zaustavna traka parking ili je zaustavna za slučaj nezgode, kvara?
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
+4

Machiavelli...
Đorđe Đokanović
IT Support Engineer II
www.amazon.com
Philadelphia

Machiavelli...
Član broj: 90589
Poruke: 672
*.hsd1.pa.comcast.net.

Sajt: www.linkedin.com/in/dorde..


+92 Profil

icon Re: Botovi na delu - naprovidnije do sad03.10.2018. u 15:50 - pre 66 meseci
Kako sadimo tako cemo i da zanjemo! Ne vredi, jajare svuda, forsiramo ulizice, pogresne sisteme vrednosti. Sto veca jajara to veca sansa, katastrofa.
Having an idea is like being in a nutshell, but exchanging idea and collaborate
with
others is like being in infinite ocean of knowledge.
________________________________________________________________
____

Veruj u sebe. Ako ti neces, ko hoce?!

„Bolje živeti 100 godina kao milioner, nego sedam dana u bedi.“
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
31.217.5.*



+2282 Profil

icon Re: Botovi na delu - naprovidnije do sad03.10.2018. u 20:59 - pre 66 meseci
Java, da ne pomislis da sam ja protiv komunalne higijene, samo cu reci ukratko - srbija ne cini gotovo nista na uspostavljanju zastite zivotne sredine, smanjenju zagadjenja, selektovanju otpada i slicno, a na sta je obavezna po poglavlju 27. Ako si partijski miljenik zagadjuj slobodno. Ma sta zagadjuj, pljackaj, siluj, ubijaj, gazi dzipom sve sto ti padne pod tocak. Ali zato, ako ne kapiras pravila, pa te zateknu da se necim bavis bez partijske knjizice, tu imaju pun rukav zakona po kojim ce ti odrati kozu sa ledja i sve oduzeti i sve to jos predstaviti kao napore za zavodjenje reda i vladavine prava.
 
+1

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Botovi na delu - naprovidnije do sad03.10.2018. u 21:06 - pre 66 meseci
@Darko - to je tacno ali ne na nacin kako ga ti razumes :D

Zakon postoji i dobro je kad se primenjuje, a lose je kad se ne primenjuje na stranacke poltrone... A ti si obrnuo malo situaciju, zakon se ne primenjuje na stranacke poltrone, pa onda ne bi trebao da se primenjuje ni na koga...
 
0

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9444
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10242 Profil

icon Re: Botovi na delu - naprovidnije do sad03.10.2018. u 21:25 - pre 66 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:... srbija ne cini gotovo nista na uspostavljanju zastite zivotne sredine, smanjenju zagadjenja, selektovanju otpada i slicno, a na sta je obavezna po poglavlju 27 ...
I sad ? Šta ?
Sve i da si u pravu, neka pretpostavimo da jesi, kakve to veze ima sa inspektorima opštine Novi Beograd koji su oterali prodavce koji su na ulici prodavali paprike iz kamiona ?

Ili, misliš da: dok god se "ne selektuje otpad" (na primer) do tad može ko gde hoće da parkira kamion i prodaje paprike.
Kamion pun kupusa u Knez Mihailovoj ? Može, jer "srbija ne čini ništa na uspostavljanju zaštite životne sredine"

I opet, kakve veze ima "partijska knjižica". Da li tvrdiš da su paprike zaplenjene samo onima koji su glasali za Tadića ?

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
+1

alimamnekolikokuća

Član broj: 338957
Poruke: 326



+456 Profil

icon Re: Botovi na delu - naprovidnije do sad04.10.2018. u 01:56 - pre 66 meseci
Citat:
Java Beograd

I opet, kakve veze ima "partijska knjižica". Da li tvrdiš da su paprike zaplenjene samo onima koji su glasali za Tadića ?

Pitanje treba malo preformulisati: da li je paprika zaplenjena nekom ko je glasao za Vučića?

Priznaćeš da je odgovor na preformulisano pitanje prilično izvestan odnosno male šanse su da je kažnjen neko ko je glasao za Vučića.
Postoji čitav niz razloga:
Ako bi bio kažnjen neko iz Vučićeva stranke to bi povlačilo doslednu primenu zakona. A dosledna primena zakona je u Srbiji neprihvatljiva jer to može da znači gubitak izbora. Dakle po toj liniji su male šanse da je kažnjen neko iz Vučićeve stranke.
Dalje, članstvo u SNS podrazumeva redovno posećivanje stranačkih odbora i plaćanje članarine. Na tim odborima se za uzvrat dobijaju formalne i neformalne informacije šta/gde/kada/kako? I sad da neko ko je već platio bude i kažnjen!!! Pa to nema ni kod policije samo nemoj da tražiš potvrdu da si im dao novac.
Pored toga oni koji dobiu "mig" da krenu u akciju preuzimanja paprike su stranačke kolege a prilično je neobično očekivati da kolega kolegu ne upozori kad će biti "čistka".

Moglo bi još dosta da se ilustruje ali za sada toliko imam neka posla.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Botovi na delu - naprovidnije do sad
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 39278 | Odgovora: 339 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.