Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

elitemadzone.org :: MadZone :: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

Strane: << < .. 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 262084 | Odgovora: 2759 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1339
87.116.160.*



+559 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"17.12.2020. u 14:59 - pre 40 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Citat:
Pašće vam i taj kvazi argument u vodu ako onaj japanac stvarno izmisli vakcinu koja se unosi putem zelene salate, onda stvarno nećete imati izgovor da se ne čipujete. :)

Bolje nek izmisli vakcinu koja se unosi putem piva - znam ljude koji bi se vakcinisali svakog dana. A ustvari, virus je respiratorni, zasto se vakcina ne bi primala respiratorno? Mogle bi se napraviti cigarete sa vakcinom, pa se vakcinises 20-60 puta dnevno.


A šta ti je B vitamin iz piva? Slučajnos? Ne bi reko.

Vidim da si potkovan sa medicinske strane pa verovatno znaš kakav je nikotinski test na mozak, kako nikotin deluje na mozak?

Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

Al Imam

Član broj: 345564
Poruke: 100



+25 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"17.12.2020. u 23:25 - pre 40 meseci
Citat:
MajorFatal
Citat:
Al Imam:
Citat:

MajorFatal
Na primer da li će vezati pojas u svom automobilu, te da li će popiti koju čašicu pre nego što sedne za volan, da li će voziti desnom ili levom trakom...

Ima razlike!

Vezivanjem pojasa vozač ne oštećuje svoj organizam - vakcina se nanosi ubadanjem tj. oštećuje organizam.


Ču ima razlike, naravno da ima, nevezivanjem pojasa vozač ne ugrožava skoro nikog drugog osim sebe samog, a nevakcinisanjem pojedinac ugrožava svoju okolinu.

Kako zdrav čovek ugrožava svoju okolinu?


PS. Gledam večeras neku emisiju na HRT a tamo niko ne nosi maske.
5-6 gostiju i voditelj čavrljaju o koroni i svi bez maski!
Po snimcima sa hrvatskih ulica stiče se utisak da ni Hrvati ne nose maske osim izuzetaka.

Nasuprot njima na srbijanskom rts ekipa politikanata
svi sa voditeljom pod maskama diskutuju o vakcni.
Kakvi su ne mogu ni da se vide. Ali su uspeli da se ispljuju.

Gledam fudbal UAE profesionalna liga ni tu nema puno maski.
Stadioni su zatvoreni za gledaoce ali osoblje tek poneko ima masku.

Čisto sumnjam da Emirati nemaju kintu da kupe maske.
Al bi nahebali da ih prezident sa Dedinja "snimi".
Kakvo li mleko piju šeici?

 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+7177 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"18.12.2020. u 01:41 - pre 40 meseci
Citat:
BuzzLightyear:
@Ivan

Pošto sam pročitao onaj tvoj esej, više ne želim da plaćam zdravstveno osiguranje. Rekao bih da bi gospodin X bolje prošao bez ikakvog osiguranja.


Gospodin X? Mozda, bez osiguranja bi zavrsio u ER-u, gde bi mu mozda kupili par nedelja zivota max... ne bi bilo previse skupih operacija i posle kratkog vremena u komi bi ga prebacili u neku supu gde bi verovatno presao u vegetativno stanje i ubrzo posle zavrsio avanturu kada aparati budu ugaseni.

Sa druge strane, gomila ljudi koji nece nikad stradati kao gospodin X, vec ce "samo" ulaziti u starost - bez osiguranja ce imati vrlo mucne zivote kad krenu da se nizu problemi.

U Americi po siromasnijim naseljima ljudi kupuju antibiotike za pse, zato sto su jeftiniji. Kod lekara se ne ide - ide se samo u ER kad te hitna preveze.

Koliko je to pametno... to svakom ostaje da vidi.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
185.13.106.*



+2283 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"18.12.2020. u 08:27 - pre 40 meseci
Citat:
MajorFatal:
Dakle, ne ko šta plaća, nego da li zakon važi za sve, makar ga ti nazvao dogovaranje i prisilno jednoumlje. Da li svi koji zarađuju treba da plaćaju porez, svi koji voze vezuju pojas ... itd. I da li persona može da odluči da se izuzme od takvih zakona i zadrži pravo donošenja "ličnih" odluka.

Zakon/dogovor mora da ima granice, a granica je ulazak u necije telo. Iglom, pimpekom, nebitno. Zamisli, vecina se dogovori da tebe prisilno analno i oralno obradjuje i ti sta ces - hebiga, takav je zakon, bezpogovorno se namestas u pozu koja im odgovara i stenjes ali trpis. E, pa ne moze, zakon nema nadleznost nad unutrasnjoscu ljudskog tela. Nek vakcinisu respiratorno, iz aviona.

Citat:
takvi strahovi su iracionalni
Psihologija kaze da je potpuno nebitno da li su strahovi racionalni ili iracionalni, ljudi prolaze kroz identicno stradanje od njih.

Citat:
No dobro dok ja trošim vreme objašnjavajući da su vakcine korisne...

Ali, zasto to radis kad je offtopic, a i niko ne zeli da razgovara o tome. Otvori drugu temu, na primer "Da li ce vakcina biti korisna, odredice struka" pa polemisi o korisnosti, ako ima zainteresovanih. Na ovoj temi je to cist offtopic. Kao i sve ovo o ekologiji i drugim problemima u nastavku.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
185.13.106.*



+2283 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"18.12.2020. u 08:32 - pre 40 meseci
Citat:
Branimir Maksimovic:
U Engleskoj vakcinacija nije obavezna ali ne mozes nigde da se kreces ako nisi vakcinisan.

Ja se kao i obicno pitam da li je Branimir katastrofalno lose informisan, ili ponovo glumi licnost kakvu je izabrao. U engleskoj niti je vakcina obavezna, niti postoje ikakva ogranicenja kretanja nevakcinisanima. Mozda ce se jednog dana razmisljati na tu temu, ali za sad nema nista konkretno u najavi:
https://www.express.co.uk/life...-work-refuse-covid-vaccine-EVG
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"18.12.2020. u 11:24 - pre 40 meseci
@java

Tvoje pravo je da se vakcinišeš ako želiš. Niko tebi ne može da nanese štetu ako si vakcinisan. Ako ne veruješ u uspešnost vakcinisanja, proveri svoja antitela i ponovi vakcinu na sebi samom. Niko nije odgovoran za tvoje zdravlje ili tvoju bolest.

Diagnostikovanje kovida nije tačno, svi gripovi su sada postali kovid da bi se narod usrao u gaće od straha.

Ni ja ni moja (bivša) žena nemamo nikakva antitela na kovid (platili analizu privatno) iako je ona bila navodno kovid bolesnik (a u stvari verovatno običan grip). Prema tome ko i kako će da dokaže da ti imaš kovid ako se masovno koriste testovi koji lažu, i onda da odbije lečenje jer si 'kovid' bolesnik?

Svi sa temperaturom idu direktno u kovid ambulantu, onda im tamo rade test i označavaju ih kao kovid bolesnike iako imaju običan grip ili ko zna šta bezveze. I onda dođe ovaj da viče kako on ima svoja prava da bude bezbedan od onih koji nisu vakcinisani. Ne, ti imaš prava da se vakcinišeš i proveravaš svoj imunitet, i tu se tvoje pravo završava.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
*.cpe.sn.co.rs.



+10255 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"18.12.2020. u 12:30 - pre 40 meseci
Citat:
pisac:Ne, ti imaš prava da se vakcinišeš i proveravaš svoj imunitet, i tu se tvoje pravo završava.

Ti imaš pravo da se ne vakcinišeš i tu se tvoje pravo završava.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"18.12.2020. u 12:33 - pre 40 meseci
Ono sto se previdja u ovoj " raspravi " je da mora prakticno , mada je " rasprava" kao i uvek cista Fantazija , je da bi nesto kao Vakcina moglo da bude obavezno , neophodno je da bude Dostupno !!

I to Dostupno u dovoljnoj kolicini !

Za sada smo daleko od toga , ne u Srbistanu , jer nema nikakve vakcine , 20 doza Ruske , koju " testiraju " se ne racuna .

Ne moze UK ili bilo koja drzava na planeti da odredi da je vakcina obavezna , kada sve raspolazu bednim kolicinama !

Ta ista UK za sada nema ni 1 % vakcine , pa kako moze i da hoce da odredi Obaveznost za Sve ili da ogranicava kretanje nevakcinisanima ?

Pojedine drzave Eu su mogle da krenu sa vakcinacijom , ali se ceka Simbolicno jedinstveno kretanje , tj. svi istog dana ! Zato cekaju kraj decembra .
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"18.12.2020. u 12:37 - pre 40 meseci
Citat:
Java Beograd:- Nosim naočare - da ne nosim - ništa ne bih video

i tako dalje, i tako dalje .... spisak benefita koje lično imam od savremene medicine je jako, jako dugačak.


Da, naravno da ću da se vakcinišem, kad god mislim da treba. Pevaljka Karleuša mene nije uspela da ubedi.




Tvrdim da i pisac ima sličan spisak benefita koje je skupio tokom života, i da će svakako u budućnosti, da koristi i druge benefite savremene medicine. Što je razumo i normalno.
Nije razumno pozivati se na "prirodan tok", "ostavljanje sveta mlađima", "veštačko održavanje u životu"


Ako pričaš o "staračkoj" dalekovidosti a ne o kratkovidosti, onda ...

...Što duže budeš gledao bez naočara uprkos starenju to će ti duže vid biti sposoban da kompenzira starenje. Onoga trenutka kada rešiš da svoj vid popraviš veštačkim pomagalima, tog trenutka se "priroda" opušta i prepušta sve tim vešačkim pomagalima, i od tog trenutka više ništa nisi u stanju da obavljaš bez tih pomagala. Postaješ zavistan.

Slično važi i za imunitet.

U skladu sa time možeš razmotriti i sve što si napisao ispod vodoravne linije.
Uzgred, svet naravno ostaje mlađima, uvek bilo. Onaj ko misli da decu treba vakcinisati da bi on bio bezbedan je samo sebična kukavica, i ništa više od toga.


 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"18.12.2020. u 12:38 - pre 40 meseci
Citat:
djoka_l:Inače, poslednji put sam imao grip zime 1999/2000 kad sam dogurao do 41 pa mi je dolazila hitna pomoć da interveniše... Bio sam jedno 7 dana potpuno slomljen.


Sopstvena guzica je najpreča. Nemam ništa protiv te filozofije, ali ne preko leđa drugih ljudi ili još gore njihove dece.

Ko hoće da se vakciniše, neka izvoli. Ali meni neće tražiti nikakva "pasoš", već umesto toga neka svako proverava svoja antitela i brine o svom zdravlju.


 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"18.12.2020. u 12:39 - pre 40 meseci
Citat:
Java Beograd:
Ovo ti je po principu "uzmi ili ostavi". Dakle, Novartis ne bi ni prodao pod drugim uslovima. Ne sećam se tačno, ali mislim da je Novartis praktično bio jedini proizvođač vakcine protiv H1N1

Slično kao kad kupuješ zimske cipele u Srbiji, i na deklaraciji jasno piše "samo za suvo vreme". To je da se ne bi posle žalio i reklamirao cipele. Dakle, uzmi ili ostavi.



Da, a onda odeš kod Jave u firmu i on ti kaže: Ne možeš ući ako ne nosiš zimske cipele za suvo vreme.

Ili odeš u katastar da središ papire a debil na obezbeđenju ti kaže to isto, uz dodatak obaveznih dugačkih pantalona.

Hoćeš u avion ili preko grane: moraš imati digitalni sertifikat na kome piše da koristiš zimske cipele za suvo vreme.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"18.12.2020. u 12:39 - pre 40 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:...

Postmodernisti i neomarkisti koji vode glavnu rec u akademiji i kulturi i solidno uticu na politicku misao "progresivizma" u USA (i slicnih pravaca u zapadnoj EU) su samo posledica uspesnog zauzeca akademije od strane levice 60-tih godina proslog veka (na zapadu). Oni su vremenom izgradili simbiozu sa odredjenim politickim snagama koje, opet, kao finansijere imaju delove privrede koji obilato profitiraju od politike koju forsira ta skola misli. Imas tu par velikih "cvorova" u mrezi koji su najvazniji i gomilu korisnih idiota okolo.

Ali sve to nije nista novo i vec je vidjeno vise puta samo u proslom veku. Politicki aktivni transrodni, lezbejke, radikalne feministkinje i sl koji podrzavaju neomarksisticku i postmodernisticku misao su samo malo ispod u tom lancu ishrane, korisni idioti politickom "progresivizmu" u braku sa "intelektualnom" levicom. Ima jos "ispod" njih, recimo razne manjne koje iz nekog razloga veruju da neko ko jede kavijar u vasingtonskom restoranu ima njihove interese u srcu - oni se cak ni ne bave politikom vec samo glasaju na osnovu signala , ali to je samo posledica jos veceg raskoraka u obrazovanju i vestini manipulacije.

Sa svim tim si ti otkrio rupu na saksiji. Ko hoce da se bavi time u kontekstu modernog doba i trenutnih zbivanja moze da prati recimo Dzordana Petersona iza koga postoji prava supstanca a ne nekakva bleda kopija koja sluzi samo kao izgovor da se konstatuje sopstvena pamet.

Da je tebi ikada bio cilj razmena misljenja, ne bi svoje stavove oblikovao kao poruke o otkrivanju necega sto "ovce ne kapiraju".

Takav ton i apsolutna radikalnost nedvosmisleno pokazuju da razmena misljenja nikad nije ni bila u planu.

Ti si samo dosao da poljubis svoj odraz u vodi i jos jednom kazes "bog te mazo, kako sam pametan".


Bogtemazo, koliko si promašio.

Problem s mnogima ovde na ovom forumu je što iz raznih razloga ne razumeju do kraja ono što je rečeno, a onda nastavljaju repliku na ono što su razumeli a ne na ono što je rečeno. I istrajavaju.

A ne razumeju ili zato što zaista ne umeju da razumeju, ili zato što su emocionalno opsednuti suprotnim osećanjima, odnosno zato što podsvesno ne žele da razumeju. I tu sam zaista u potpunosti ozbiljan, ti jednostavno pričaš neku svoju priču i živiš u svojim verovanjima o onome za šta me prozivaš a što ja nisam ni pomislio ni rekao.

I veze to nema sa narcisoidnošću, bio ti ili ne bio oko toga u pravu. To ima veze sa bazičnom predstavom o životu i predrasudama koje imaš duboko usađene, i kroz koje posmatraš ceo svet oko seba i sva dešavanja. Tebe guše predrasude i verovanja kroz koja vidiš krnju sliku sveta.

To je ovo:
Ja sam to zvao emocionalna zaslepljenost, ali on je to praktičnije objasnio.

Što se tiče Džordana Petersona, lik je zaista sasvim ok, zna puno i dobro razmišlja, ali da li se ti sećaš da sam ti ja rekao da ne postoji osoba na ovom svetu koja je uvek u pravu? Ne sećaš se? Podseti se.

Ako misliš da je svaka Džordanova reč kao Božja, zaebo si se. On je čovek kao i svi mi, i ima svoja duboko usađena verovanja koja ne smeju biti poljuljana inače će pasti u beznađe, a kao običan smrtnik on takođe ima isti problem sa sagledavanjem situacije iz svih uglova bez predrasuda i verovanja.

Ako ga pratiš onda znaš da ima žestoke probleme i pokušaje da se odvikne od antidepresiva, znaš i da je bio u Rusiji pa u Beogradu na lečenju, takođe si možda čuo da se u Beogradu razboleo od Kovida i to unutar bolnice dok se odvikavao od antidresiva. Da li ti to mučno odvikavanje od antidepresiva deluje kao život čoveka koji sve o svemu zna savšeno i stoji stabilno na zemlji kao stena?

To što ti žestokomo mentalnom akrobacijom pokušavaš da povežeš kojekakve neomarksiste sa transRODNIM pokretom ubrzigavanja hormona maloj deci da bi im se promenio pol nakon što im je dečiji mozak naseo na propagandu transordnosti kao veličanstvene izuzetnosti, koja se odvija još od obdaništa, je samo jadan pokušaj tvog mozga da na bilo koji mogući način objasni ono što je njegovoj predstavi o svetu nemoguće da objasni. To što si ti naveo je samo jedna komponenta izvršitelja, korisnih budala ili profitera, kao što si i rekao, ali ti prosto odbijaš da vidiš celu sliku. Tvoj mozak pokušava da racionalizuje nešto što na osnovu njegovih predubeđenja/predrasuda/verovanja ne može nikako racionalno da objasni. Džaba ti Džordan po tom pitanju, on je u istim guvnima kao ti oko toga, i njegov mozak nakljukan antidepresivima nije spreman za surovu istinu, i on racionalizuje sebi sliku sveta.

Pošto veruješ da sam ja nešto specijalno i da se ovde samo divim svojoj slici, da ti kažem da sam i ja bio slepac kao vas većina, dugo dugo vremena, a onda sam progledao. I nisam ja ništa epohalno otkrio, mnogi imaju određenu spoznaju ili bar sumnje da nije sve tako kakvim se predstavlja, ali ti takve ljude ignorišeš i marginalizuješ i ismevaš samo zato što su u suprotnosti sa tvojim predubđenjima. Uzgred, ima ovde na forumu više pametnih tu negde u mojoj zoni (više ili manje to ne mogu znati), i pri tome pametnijih od tebe. Evo aj' da lupim prvu dvojcu koje se setim: Bradzorf je pametniji od tebe, Ever...Buzz je takođe pametniji od tebe (makar se ja i ne slagao sa njim oko svega), neću dalje da nabrajam...

Nego, pogledaj ovaj tvoj (u potpunosti naivan) post u ovoj temi, nakon koga sam praktično izgubio volju da učestvujem u toj temi jer više nisam imao ništa da kažem a da ne rušim uzaludno tvoju kompletnu kulu od karata u koju (i dalje) veruješ a na kojoj živiš: https://www.elitemadzone.org/p3683032 U toj temi si na delu i pokazao kako funkcioniše unapred programirana kategorizacija u ljudskom nesavršenom mozgu, odnosno neko je za tebe pripremio i podmetnuo ti kategoriju "teorija zavera" i tu je stavio i sletanje na mesec, ravna zemlja, i sve druge gluposti samo da ti ne bi mogao da isplivaš iz kategorije i ugledaš stvari onakvima kakve jesu.

Hint: Evo malo da ti pripomognem u kompletnijem i celokupnijem shvatanju sveta: Da bi satanisti vladali svetom uopšte nije neophodno da Satana zaista nepobitno postoji.





[Ovu poruku je menjao pisac dana 18.12.2020. u 14:00 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
*.cpe.sn.co.rs.



+10255 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"18.12.2020. u 12:48 - pre 40 meseci
Citat:
pisac:...Što duže budeš gledao bez naočara uprkos starenju to će ti duže vid biti sposoban da kompenzira starenje. Onoga trenutka kada rešiš da svoj vid popraviš veštačkim pomagalima, tog trenutka se "priroda" opušta i prepušta sve tim vešačkim pomagalima, i od tog trenutka više ništa nisi u stanju da obavljaš bez tih pomagala. Postaješ zavistan.


'Bešmumater, pisac, pa ti si sad čitavu granu medicine, koja se zove oftalmologija - bacio na kolena!
Milioni, tj. milijarde ljudi nosi naočare, potpuno nepotrebno, iz čistog neznanja!

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1339
87.116.160.*



+559 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"18.12.2020. u 12:55 - pre 40 meseci
Citat:
Al Imam:
Kako zdrav čovek ugrožava svoju okolinu?


Na razne načine, na primer vozi neprilagođenom brzinom pa pregazi nekog, ili nije se razboleo ali prenosi klice itd ...

Citat:
PS. Gledam večeras neku emisiju na HRT a tamo niko ne nosi maske. 5-6 gostiju i voditelj čavrljaju o koroni i svi bez maski!
Po snimcima sa hrvatskih ulica stiče se utisak da ni Hrvati ne nose maske osim izuzetaka.

Nasuprot njima na srbijanskom rts ekipa politikanata svi sa voditeljom pod maskama diskutuju o vakcni.
Kakvi su ne mogu ni da se vide. Ali su uspeli da se ispljuju.

Gledam fudbal UAE profesionalna liga ni tu nema puno maski. Stadioni su zatvoreni za gledaoce ali osoblje tek poneko ima masku.

Čisto sumnjam da Emirati nemaju kintu da kupe maske. Al bi nahebali da ih prezident sa Dedinja "snimi". Kakvo li mleko piju šeici?


Verovatno pitanje kulture i nivoa svesti, u Japanu su i pre korone imali običaj da nose maske kad se prehlade da ne bi ugrozili druge, neki osnovni red bi bio ako preko tv-a promovišeš nošenje maski i zahtevaš to, preporučuješ ljudima, da onda i ti nosiš masku, te na svom primeru pokažeš kako se to radi, a razloga ima.




Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"18.12.2020. u 13:01 - pre 40 meseci
Citat:
Java Beograd:
Citat:
pisac:...Što duže budeš gledao bez naočara uprkos starenju to će ti duže vid biti sposoban da kompenzira starenje. Onoga trenutka kada rešiš da svoj vid popraviš veštačkim pomagalima, tog trenutka se "priroda" opušta i prepušta sve tim vešačkim pomagalima, i od tog trenutka više ništa nisi u stanju da obavljaš bez tih pomagala. Postaješ zavistan.


'Bešmumater, pisac, pa ti si sad čitavu granu medicine, koja se zove oftalmologija - bacio na kolena!
Milioni, tj. milijarde ljudi nosi naočare, potpuno nepotrebno, iz čistog neznanja!


Ja sam rekao šta sam rekao, a ti probaj to da protumačih onako kako sam rekao a ne onako kako ti želiš da vidiš.
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1339
87.116.160.*



+559 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"18.12.2020. u 13:24 - pre 40 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Zakon/dogovor mora da ima granice, a granica je ulazak u necije telo. Iglom, pimpekom, nebitno. Zamisli, vecina se dogovori da tebe prisilno analno i oralno obradjuje i ti sta ces - hebiga, takav je zakon, bezpogovorno se namestas u pozu koja im odgovara i stenjes ali trpis. E, pa ne moze, zakon nema nadleznost nad unutrasnjoscu ljudskog tela. Nek vakcinisu respiratorno, iz aviona.


Što se zaustavljaš na telu kao granici, mogao bi da bude i mozak, i čula, onda ne bi mogli da emituju smeće sa 5 kanala nacionalnih frekvencija i truju narod besmislicama i dezinformacijama? Zamisli ti baš hoćeš da te neko obrađuje analno i oralno na centralnom gradskom trgu, i već se namestio da stenješ i trpiš, ali dođu komunalci i odvedu te u odgovarajuću ustanovu, tvoje telo, smatraš da imaš nadležnost i nad unutrašnjosti, kad ono baš nemaš? Pa eto zakon baš ima nadležnost jer je takav dogovor. Jednoumlje što bi ti rekao. A još bi i chemtrailse da nam uvedeš na temu? Samo napred! :)

Citat:
Psihologija kaze da je potpuno nebitno da li su strahovi racionalni ili iracionalni, ljudi prolaze kroz identicno stradanje od njih.


To se slažem, ali kad su iracionalni onda nema realnog razloga za strah, pa je bezveze da pojedinac nameće svoje strahove zajednici. Nas 20 je jelo ribu, jedino pisac se zagrcnuo, i sad svi mi nikad da ne jedemo ribu jer on misli da je to opasno, a sa druge strane činjenica da raznovrsna ishrana doprinosi zdravlju?

Citat:

Ali, zasto to radis kad je offtopic, a i niko ne zeli da razgovara o tome. Otvori drugu temu, na primer "Da li ce vakcina biti korisna, odredice struka" pa polemisi o korisnosti, ako ima zainteresovanih. Na ovoj temi je to cist offtopic. Kao i sve ovo o ekologiji i drugim problemima u nastavku.


Fala za ponudu fini čoveče, veoma si ljubazan, evo ko da sam otvorio, međutim ja mislim da li je nešto po dogovoru, dokazu, ili odluci korisno za zajednicu igra ulogu u tome da li će biti proglašeno i za obavezno, kao na primer osnovno školovanje, ili vezivanje pojasa prilikom vožnje.

Što se tiče ekoliških tema provučem ih s vremena na vreme, da prosečni kamiondžija razmisli da li da alergije vezuje za direktno delovanje zlih vakcina, ili za nezdravu okolinu u kojoj živimo. Ta valjda bi bio zainteresovan da saznaš da je Toma Nikolić sagradio vikendicu na mestu koje nije predviđeno za gradnju, i da sad direktno k*nja u reni bunare Beograđanima koji posle piju tu vodu, moguće da neka alergija može da se veže i za takve pojave. Pogotovu što taj isti Beograđanin ne može to da sazna iz medija koji emituju smeće, nego samo da most sa reke treba da se preseli na poljanu i tu prelazi?

Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"18.12.2020. u 13:30 - pre 40 meseci
@Majore

Chemtrailsi su zvanično potvrđena stvar. Zaista se zaprašuju velike teritorije iz velikih aviona, istog tipa kao putničkih samo prilagođenih za hemijsko sejanje velikog kapaciteta.

Ono što nije potvrđeno je da se to radi i iz putničkih aviona dok preleću tuđe teritorije.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"18.12.2020. u 13:37 - pre 40 meseci
@duplak22

B., šta ti nije jasno?

Što duže gledaš bez naočara dok stariš, to ćeš duže održavati svoj vid u boljem stanju nego što će biti onog trenutka kad staviš naočare.
Jel ti treba prevod na neki drugi jezik?

To ti je isto kao što se matori oboleli od kojekakvih degenerativnih bolesti forsiraju da što duže brinu o sebi i održavaju funkciju onoga što se degeneriše, koliko god to mogu da izdrže. Isto je i sa očima.

Imaš nešto protiv onoga što je priznata i potvrđena medicinska praksa?
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
*.cpe.sn.co.rs.



+10255 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"18.12.2020. u 14:30 - pre 40 meseci
Ja sam mislio da medicinske probleme treba rešavati, tj. lečiti što ranije, čim se pojave.
Ako pojedinac čeka godinama da počne da leči: povišen šećer / pritisak / ameurizme / ..... - i na kraju krajeva, reši da se leči ... onda jbg džaba i počinje da se leči.

Vidim da sam bio u krivu, pisac piše novu medicinsku paradigmu: "čekaj dok boles' ne uzme maha, pa tek kad je kancer u terminalnoj fazi - onda počni da se lečiš"
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1339
87.116.160.*



+559 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"18.12.2020. u 14:41 - pre 40 meseci
Citat:
pisac:
@Majore

Chemtrailsi su zvanično potvrđena stvar. Zaista se zaprašuju velike teritorije iz velikih aviona, istog tipa kao putničkih samo prilagođenih za hemijsko sejanje velikog kapaciteta.

Ono što nije potvrđeno je da se to radi i iz putničkih aviona dok preleću tuđe teritorije.


Ne mogu da "se" zaprašuju velike teritorije same od sebe, mora da ima avion, ko ga je poslao, ko pilotira, koje teritorije, i čime se zaprašuju... A ja ništa od toga ne znam, ni šta su chemtrailsi, ni kojim hemikalijama zaprašuju, ni koje velike teritorije, ni koje regulatorno telo ih je zvanično potvrdilo, ni šta znači potvrditi chemtrailse ... ?

Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

Strane: << < .. 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 262084 | Odgovora: 2759 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.