Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Avganistan - NATO se čudi kako se nije desio građanski rat ??!?

elitemadzone.org :: MadZone :: Avganistan - NATO se čudi kako se nije desio građanski rat ??!?

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 16638 | Odgovora: 149 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.dynamic.stcable.net.



+377 Profil

icon Re: Avganistan - NATO se čudi kako se nije desio građanski rat ??!?19.08.2021. u 10:51 - pre 31 meseci
Citat:
Java Beograd:
Citat:
ssi:
Citat:
BuzzLightyear: Da li su ljudi koji su se kačili na avion želeli da izvrše samoubistvo ili su mislili da mogu da prežive tamo gore?
Bili su ocajni. Mislim da su znali sta ih ceka.

Šta ih čeka?



Delice im talibani bombone.
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Avganistan - NATO se čudi kako se nije desio građanski rat ??!?19.08.2021. u 11:03 - pre 31 meseci
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1326
87.116.163.*



+557 Profil

icon Re: Avganistan - NATO se čudi kako se nije desio građanski rat ??!?19.08.2021. u 11:03 - pre 31 meseci
Ali ko takvima da oružje i toyote hylux?


Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Avganistan - NATO se čudi kako se nije desio građanski rat ??!?19.08.2021. u 11:24 - pre 31 meseci
Avganistan je porazio SSSR i USA. Neka se spremi Kina.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9420
79.101.120.*



+10236 Profil

icon Re: Avganistan - NATO se čudi kako se nije desio građanski rat ??!?19.08.2021. u 11:47 - pre 31 meseci
Kina da se spremi, pod uslovom da napadne Avganistan. Inače, može da kulira.



Što se tiče vesti, slika, medijskih reportaža ... ljudi, pa sve šta stiže do nas je zapravo preko zapadnih medija.
Zato, polako .... ništa mi ne znamo.




Na kraju krajeva setite se moćne CNN i ostale zapadnjačke propagande kad je Srbija i srpski narod u pitanju.
Ko je na zapadu čuo za Bratunac? Niko. Ko je čuo za zasipanje Niša kasetnim bombama? Niko.

Ko je čuo da su Srbi "bad guys" Svi.
Ko je čuo da su Talibani "bad guys"? Svi. Svi znaju da Talibani kolju malu decu, tek rođenu. Isto kao i mi, Srbi.



Talibani nisu klali malu decu u onom periodu kad je SSSR napao Avganistan. Tad su bili "good guys", "borci za slobodu". Čak im je i Rambo pomagao u pravednoj borbi.
Ali, posle, kad je USA napala - onda teško maloj deci!
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Avganistan - NATO se čudi kako se nije desio građanski rat ??!?19.08.2021. u 11:50 - pre 31 meseci
Kina mora da dođe u Avganistan, to je neizbežno. Ako ne bude došla znači da nije svetska sila.
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.dynamic.stcable.net.



+377 Profil

icon Re: Avganistan - NATO se čudi kako se nije desio građanski rat ??!?19.08.2021. u 12:01 - pre 31 meseci
Citat:
Java Beograd:
Kina da se spremi, pod uslovom da napadne Avganistan. Inače, može da kulira.



Što se tiče vesti, slika, medijskih reportaža ... ljudi, pa sve šta stiže do nas je zapravo preko zapadnih medija.
Zato, polako .... ništa mi ne znamo.




Na kraju krajeva setite se moćne CNN i ostale zapadnjačke propagande kad je Srbija i srpski narod u pitanju.
Ko je na zapadu čuo za Bratunac? Niko. Ko je čuo za zasipanje Niša kasetnim bombama? Niko.

Ko je čuo da su Srbi "bad guys" Svi.
Ko je čuo da su Talibani "bad guys"? Svi. D


Talibani nisu klali malu decu u onom periodu kad je SSSR napao Avganistan. Tad su bili "good guys", "borci za slobodu". Čak im je i Rambo pomagao u pravednoj borbi.
Ali, posle, kad je USA napala - onda teško maloj deci!


Za Nis nije tacno. Vrlo brzo se saznalo.

Kao i cinjenica da mi idemo sa pricom da su kasetne bombe zabranjene, a da Srbija nije potpisnica konvencije

+ malko zaradjuje od proizvodnje kasetnih bombi, tu i tamo za drzavni dzeparac.

Siguran sam da znas za to, samo sto malko volis da zaobilazis to - izgleda nedrzavotvorno i ne nacionalno svesno.

Citat:
Ko je čuo da su Srbi "bad guys" Svi.
Ko je čuo da su Talibani "bad guys"? Svi. Svi znaju da Talibani kolju malu decu, tek rođenu. Isto kao i mi, Srbi.


Dovoljno je reci da uvode serijat. U stvari, to oni sami govore.

Zasto poredis srpski narod sa tim talibanima ?

[Ovu poruku je menjao ssi dana 19.08.2021. u 13:17 GMT+1]
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Avganistan - NATO se čudi kako se nije desio građanski rat ??!?19.08.2021. u 12:06 - pre 31 meseci
Šerijat mi ne zvuči kao da je to nešto napredno.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9420
79.101.120.*



+10236 Profil

icon Re: Avganistan - NATO se čudi kako se nije desio građanski rat ??!?19.08.2021. u 12:26 - pre 31 meseci
Citat:
ssi:
Za Nis nije tacno. Vrlo brzo se saznalo.

Kao i cinjenica da mi idemo sa pricom da su kasetne bombe zabranjene, a da Srbija nije potpisnica konvencije
+ malko zaradjuje od proizvodnje kasetnih bombi, tu i tamo za drzavni dzeparac.
Siguran sam da znas za to, samo sto malko volis da zaobilazis to - izgleda nedrzavotvorno i ne nacionalno svesno.

Valjda su se ovih 16-toro samoubilo gutanjem eksera, ili šta?!?




Dal' su kasetne bombe zabranjene ili ne? Potpuno nebitno, jer to se odnosi na bojno polje, front. Bombardovan je Niš, alo, grad u kojem nema ratnih dejstava. Civili!!!
Iz čista mira, zato što su u mogućnosti. Zato što su po difoltu Srbi "bad guys".

I sad, od takvih, slušaš / čitaš kako Talibani kolju malu decu. Mislim ...

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16681
2a02:8071:31e1:dd00:935:456d..



+7166 Profil

icon Re: Avganistan - NATO se čudi kako se nije desio građanski rat ??!?19.08.2021. u 12:29 - pre 31 meseci
Citat:
Java Beograd:
Kina da se spremi, pod uslovom da napadne Avganistan. Inače, može da kulira.



Što se tiče vesti, slika, medijskih reportaža ... ljudi, pa sve šta stiže do nas je zapravo preko zapadnih medija.
Zato, polako .... ništa mi ne znamo.




Na kraju krajeva setite se moćne CNN i ostale zapadnjačke propagande kad je Srbija i srpski narod u pitanju.
Ko je na zapadu čuo za Bratunac? Niko. Ko je čuo za zasipanje Niša kasetnim bombama? Niko.

Ko je čuo da su Srbi "bad guys" Svi.
Ko je čuo da su Talibani "bad guys"? Svi. Svi znaju da Talibani kolju malu decu, tek rođenu. Isto kao i mi, Srbi.



Talibani nisu klali malu decu u onom periodu kad je SSSR napao Avganistan. Tad su bili "good guys", "borci za slobodu". Čak im je i Rambo pomagao u pravednoj borbi.
Ali, posle, kad je USA napala - onda teško maloj deci!


Meni se nesto cini da se jako lako pada u zamku projektovanja lokalne situacije na nesto deseto.

Ne kontam, ako pokazes da su Amerikanci kauboji agresori u sukobu gde smo mi bili jedna od strana to znaci da su.. Talibani mozda "kao mi"?

Ne.. Talibani nisu "kao mi" i ne treba ti CNN da to ukapiras. Kakve veze imaju lazljive TV stanice (sve su takve) sa nekim evidentnim stvarima - Talibani su hteli i ostvarili na kratko novi "kalifat" sa komplet implementacijom sarijatskog zakona. O tome se moze pricati, to je objektivni fakt - sta god neko mislio, dobro ili lose - o tome.

Plus, idakle ti ideja da nije bilo klanja dok su bili ortaci sa USA (uzgred to su bili mudzahedini, ne talibani)? To sto je Rambo to precutkivao kako bi Rusu video d*pe ne znaci da se tu nisu desavala s*anja. Ne treba ti nikakva TV - naravno da je klanja bilo, jok - igali su domine i resavali svoje nesuglasnice u salonu puseci lulu.

Ali fundamentalna razlika izmedju tih mudzahedina i Taliana je sto Talibani hoce kalifat bez kompromisa sa razracunavanjem sa svakim ko ne zivi po istom tamo - ovi drugi su hrpa warlord-ova koji su nesto na sta su Ameri navikli i imaju iskustva sa "radom" (potplacivanjem i sl. saradnjom) - posle 2001 ljudi hoce prodaju dop i to je to, nasao se zajednicki jezik (i vena). Taliban je malo za*baniji - prioriteti su mu drugacije setovani. Ali pitanje je uopste koliko to ima veze - mozda je Rambu samo trebao prostor za izbacivanje raketa, ko zna.

Sa druge strane, sarija gde se sece ruka za kradju, gubi glava ako promenis veru, ima ucis kuran - tj. ako si musko, ako si zensko - skole nema i sl. je to sto jeste.

Mozes imati misljenje o tome - ne treba ti nikakav TV za to.

I mani se Amerikanaca. Lako je moglo da se desi da budu najbolji drugari sa Talibanima - da recimo Talibani imaju nafte kao Saudi. Ali to ne menja ama bas nista o Talibanima.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9420
79.101.120.*



+10236 Profil

icon Re: Avganistan - NATO se čudi kako se nije desio građanski rat ??!?19.08.2021. u 12:30 - pre 31 meseci
Citat:
ssi:Zasto poredis srpski narod sa tim talibanima ?


Ne poredim ni na koji način srpski narod sa Talibanima, nego ukazujem na paterne koje zapad koristi za satanizaciju naroda.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Avganistan - NATO se čudi kako se nije desio građanski rat ??!?19.08.2021. u 12:31 - pre 31 meseci
Gde su bili Talibani dok su mudžahedini igrali polo sa Rambom i šta se desilo sa dobrim mudžahedinima, gde su nestali?
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.dynamic.stcable.net.



+377 Profil

icon Re: Avganistan - NATO se čudi kako se nije desio građanski rat ??!?19.08.2021. u 12:31 - pre 31 meseci
Citat:
Java Beograd:
Dal' su kasetne bombe zabranjene ili ne? Potpuno nebitno, jer to se odnosi na bojno polje, front. Bombardovan je Niš, alo, grad u kojem nema ratnih dejstava. Civili!!!
Iz čista mira, zato što su u mogućnosti. Zato što su po difoltu Srbi "bad guys".

I sad, od takvih, slušaš / čitaš kako Talibani kolju malu decu. Mislim ...



Znas i sam da se prica sa kasetnim bombama ne odnosi samo na Nis, nego na ceo taj rat.

Kukakmo kako su te bombe zabranjene, pa ih malo proizvodimo i prodajemo :)

To se onako malo zove licemer. Ali dobro... dolazi lova... izvoz i to...

Za Talibane znam iz prve ruke posto imam prijateljicu koja je zivela tamo poslednjih 20tak godina.

Srecom dobila je stipendiju za master i verovatno ce ostati u GB.


Citat:
Java Beograd:
Citat:
ssi:Zasto poredis srpski narod sa tim talibanima ?


Ne poredim ni na koji način srpski narod sa Talibanima, nego ukazujem na paterne koje zapad koristi za satanizaciju naroda.



Kakava satanziacija majke ti ? Pa ovaj narod ni ( ni nas a ni afganstanski ) nije uspeo za 20 godina, ej 20 godnina da napravi nesto sto lici na
drzavu ej.

Ljudima se sudilo za zlocine protiv covecnosti u hagu ej, kao nacistima. Zato sto su klali i mucili ljude, zene, decu

Ej glavo

Nebeskoleteci duhovni narod koji ima paravojne formacije i formira logore za druge nacije.


Nema pravdanja svojih zlocina tudjim zlocinima NEMA.


[Ovu poruku je menjao ssi dana 19.08.2021. u 13:48 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16681
2a02:8071:31e1:dd00:935:456d..



+7166 Profil

icon Re: Avganistan - NATO se čudi kako se nije desio građanski rat ??!?19.08.2021. u 12:47 - pre 31 meseci
Cak ni 2008-me, Srbija nije potpisnik konvencije o zabrani kasetne municije:

https://en.wikipedia.org/wiki/Convention_on_Cluster_Munitions

Ej bre, 9 godina posle rata gde je sama Srbija bila zrtva tog nehumanog oruzja koje nema sta da trazi van zabrane - nije potpisnik.

Ajde da se ne lazemo - jel biznis? Biznis je. Dakle, proizvodi se. Proizvodi se da bi se prodalo. A kad ga proda, to ce ubiti nekoga - negde. I to na odvratan nacin, sa smanjenim izgledima za prezivljavanje - sto je glavni cilj ove municije i ono sto je cini apsolutno neljudskom.

Jos malo trivije:

- Barak Obama je glasao za potpisivanje konvencije u senatu, Hilari i McCain - protiv
- Najveci oponenti su USA, Rusija, USA, Indija, Izrael, Pakistan, Indija i Brazil
- Srbija, takodje, poseduje ovu municiju

Tako da, @Java - mani se toga. Mislim, da, Ameri ubeju da budu i bivaju agresori - cudna mi cuda, valjda bi svakome posle onih klipova iz Vijetnama to trebalo biti kristalno jasno.

Ali to i dalje ne menja cinjenicu da, sasvim sigurno, ne bi hteo da zivis u Talibanlendu.

Citat:
BuzzLightyear
Gde su bili Talibani dok su mudžahedini igrali polo sa Rambom i šta se desilo sa dobrim mudžahedinima, gde su nestali?


Dobri mudzahedini su bili poznati kao "severna alijansa" u ratu izmedju USA i Avganistana.

Hrpica ratnih gospodara svako sa svojom mini armijom finansiranom od strane USA, bliskog istoka... ocigledno "business friendly", ljudi hoce da se bave agrikulturom i stvaraju nova radna mesta ;-)

Talibani nisu postojali u vreme SSSR - sumnjam da je iko tada verovao da mozes da sprovedes tako nesto. Pad SSSR i vakuum koji je nastao tamo sa finansiranjem je stvorio novu generaciju.

Mada, iskreno, ja nikad nisam gledao na Talibane kao na neke lude fanatike - da se razumemo, fanatici jesu, ali su i te kako ukalkulisani. Mislim da su 2001 debelo lose procitali situaciju i mislili da USA nece da gubi vreme na Avganistan. Ali sad znaju, mozes biti siguran da ce Ameri fino i u miru napustiti Avganistan bez zle krvi.

To je ucenje na greskama: fanatizam protiv USA je doneo Osama i njegova ekipa iz Saudi Arabije. Talibani daleko vise deluju kao ekipa koja bi lokalno da vlada a-la "party like it's 699", umesto da vode nekakve svete ratove protiv Amerike i izraela.

Ovog puta ce im verovatno uspeti - ako nisu trn nekom, ko ce uopste da ide tamo? Sve u svemu, ovog puta "kalifat" ima daleko vece sanse.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9420
79.101.120.*



+10236 Profil

icon Re: Avganistan - NATO se čudi kako se nije desio građanski rat ??!?19.08.2021. u 12:49 - pre 31 meseci
WTF, šerijat ?!? Pa šerijat je na pola planete !!!

Saudijska Arabija, na primer. Ali, jbg, oni masovno kupuju oružje od USA.
Jeste tamo šerijat, ali to je dobar šrijat, jer tamo žive good guys!!!





Singapur! Šibanje, naravno! Jok nego će da te maze.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9420
79.101.120.*



+10236 Profil

icon Re: Avganistan - NATO se čudi kako se nije desio građanski rat ??!?19.08.2021. u 12:52 - pre 31 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:Cak ni 2008-me, Srbija nije potpisnik konvencije o zabrani kasetne municije:


Ali bre ljudi, pisao sam o bacanju kasetne municije na grad, na civile. Ne na front. Da li IKO kapira razliku ??!!?!?

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.dynamic.stcable.net.



+377 Profil

icon Re: Avganistan - NATO se čudi kako se nije desio građanski rat ??!?19.08.2021. u 12:59 - pre 31 meseci
Citat:
Java Beograd:
WTF, šerijat ?!? Pa šerijat je na pola planete !!!

Saudijska Arabija, na primer. Ali, jbg, oni masovno kupuju oružje od USA.
Jeste tamo šerijat, ali to je dobar šrijat, jer tamo žive good guys!!!

....


Glavo, ko ti je i gde rekao da je to "dobar" serijat ? Gde ?

Imas gomile tekstova raznih boraca za ljudska prava o UAE.

Imas sliucaj onog mule sto je mucio i ubio devojcicu.

Mozda u domacim medijima procitao da je to "dobar" serijat ?

Verovatno da jesi, posto vidim da ti je mozak dobro ispran domacom propagandnom.

Pazi...

imamo i mi "zapadnjacki" medjij koji laze sve u 16'

zove se:

RTS.

Citat:
Java Beograd:
Citat:
Ivan Dimkovic:Cak ni 2008-me, Srbija nije potpisnik konvencije o zabrani kasetne municije:


Ali bre ljudi, pisao sam o bacanju kasetne municije na grad, na civile. Ne na front. Da li IKO kapira razliku ??!!?!?


To je rat, crn i gadan kao svaki rat.

Najmanje sto je drzava mogla jeste da potpise he*enu konvenciju i ugasi proizvodnju.

Ali ne ... slatka je to lova.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16681
2a02:8071:31e1:dd00:935:456d..



+7166 Profil

icon Re: Avganistan - NATO se čudi kako se nije desio građanski rat ??!?19.08.2021. u 13:02 - pre 31 meseci
Citat:
Java Beograd:
WTF, šerijat ?!? Pa šerijat je na pola planete !!!

Saudijska Arabija, na primer. Ali, jbg, oni masovno kupuju oružje od USA.
Jeste tamo šerijat, ali to je dobar šrijat, jer tamo žive good guys!!!

Singapur! Šibanje, naravno! Jok nego će da te maze.


Ja bas pomenuh Saude, mislim da se slazemo. Talibani su isto to, samo bez nafte i daleko manje sofisticirano zato sto su par vekova iza Sauda.

Da, jbt, Saudi u ambasadi istranziraju coveka kao kebab - normalna stvar, njihov je, sta qr? Ameri nemusto kazu "nije lepo... ne sme se to... OK, rekli smo im".

Sta, to je nekako umanjilo cinjenicu da su pogresili eru, ubacili su ih u igricu 1000 godina kasnije nego sto treba.

CNN ne prica puno o tome, vise vole da pricaju o Talibanima? I?

Smara bre to gledanje "sta Amerikanci kazu" - boli me costak sta Amerikanci kazu, kazu ono sto njima odgovara kao i, uostalom, svako na ovoj planeti osim totalnih budala. Ako se tale sa nekim on je "good guy", sad ispada da je to nesto specijalno.

Citat:

Singapur! Šibanje, naravno! Jok nego će da te maze.


Da, kapiram - samo ostro.

Samo da ne dolaze ovde jel da, ko na onoj temi o Svajcarskoj i 5 minareta :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16681
2a02:8071:31e1:dd00:935:456d..



+7166 Profil

icon Re: Avganistan - NATO se čudi kako se nije desio građanski rat ??!?19.08.2021. u 13:07 - pre 31 meseci
Citat:
Java Beograd
Ali bre ljudi, pisao sam o bacanju kasetne municije na grad, na civile. Ne na front. Da li IKO kapira razliku ??!!?!?


Ja ne kontam razliku.

Sta, ako bacis kasetnu municiju na front to je bolje?

Sto da se smaramo onda, bolje odmah da se baci neki bojni otrov, potrujes g*vna a sa nekim nervnim agentom i nemas problem sa radijacijom + ostane ti glavna infrastruktura manje-vise netaknuta? Sto da se stidimo ako cemo to razmisljanje da nazivamo smislenim.

Moze malo i takticka nuklearna municija da vidis lepote - mnogo lakse, umesto da se smaras sa artiljerijom ili preciznim bombardovanjem, tamo gde ti treba samo dostavis nekoliko komada od par desetina kt, i ima bude tisina k'o u pozoristu posle.

Kasetna municija je optimizovana za sto vece povrede - od kojih ce dobar deo biti NE FATALAN.

Znaci municija, ciji je cilj da obogalji ljude, ucini ih invalidima do kraja zivota... bez biranja koga ce, krivog ili nevinog. Gde, jbt, to ima smisla primenjivati? Ima smisla bas koliko i antraks.

Cilj kasetne municije je nista drugo nego psiholoski rat sa neprijateljem - unistiti mu zelju za borbu sa stravicnim povredama, vojske ili stanovnistva: nebitno.

Amerikanci to koriste i brane, Rusi to koriste, Indija, Pakistan... A Srbija? Javno mozda ne brani, ali proizvodi i ima "da se nadje". Da, Amerikanci i Rusi nemaju problem da to upotrebe, Amerikanci najvise od svih. To ih mozda cini najgorim od svih.

Ali, prijatelju, neces me ubediti da proizvodnja toga moze biti moralno opravdana. To je oruzje kome nema mesta u ovom veku zato sto mu je cilj a priorno zao.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.dynamic.stcable.net.



+377 Profil

icon Re: Avganistan - NATO se čudi kako se nije desio građanski rat ??!?19.08.2021. u 13:11 - pre 31 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: ...

Ali, prijatelju, neces me ubediti da proizvodnja toga moze biti moralno opravdana. To je oruzje kome nema mesta u ovom veku zato sto mu je cilj a priorno zao.


Bojim se da, opijen domacom propagandom, upravo to pokusava.

Jer eto vojska srbije ne koristi to oruzije, vec se ono eto, samo prodaje.... nekom ko ce ga mozda koristiti.

:)

U takvim lobanjama to je sasvim OK.

Ali dobro njima je bilo kul kada su nahvatali drzavnu pevaljku na TV-u sa nacionalnim pokrivanjem kako nosi ogrlicu skinutu
sa ko zna cijega lesa ( ubijenog, zaklanog ili ko zna sta u ratu )
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Avganistan - NATO se čudi kako se nije desio građanski rat ??!?

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 16638 | Odgovora: 149 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.