@Grado,
pošto si me "prozvao" osećam se "obaveznim" da ti odgovorim.
98 % je pokazao komšijin kompjuter.I ja mu verujem.
A pravo da ti kažem,da li je 98,92 ili 29 % baš me briga.
Ja sam potrošio TONU PELETA i to mi je najbitnije.
Imam efektivno grejanje na 22 * C i to 20 sati u toku dana.
U kući svi zadovoljni.
Kada si pametan,doznaješ se bar malo u ono što ti treba,imaš prijatelje kojima veruješ
onda nije problem da uradiš šta si zamislio.
Kada imaš solidnu izolaciju,dobru stolariju i odličnu regulaciju onda možeš i da postigneš dobre rezulatate,kako u merenju tako i u potrošnji.
Naravno,sve to treba da bude povezano u jednu celinu i onda nema problema prilikom rada.
I da mi je u sistemu popularni "Smederevac" bilo bi isto.
- 110m² (70 m² + 40 m²)
-2 X Gree Viola + Gree G Tech 12000
Btu/h
-izolacija:5 cm zid, 30 cm plafon (10
stiropor+20 staklena vuna)
-PVC stolarija