Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Stop represiji nad navijačima ! ! !

elitemadzone.org :: MadZone :: Stop represiji nad navijačima ! ! !
(Zaključana tema (lock), by flylord)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 64754 | Odgovora: 370 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
*.nat-pool.po.sbb.co.yu.



+7 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !20.04.2006. u 14:01 - pre 219 meseci
nisam citao sve ali...

Da panduri umeju da preteraju i da budu stoke umeju itekako... pogotovu ranije... ali sa druge strane iskreno na njihovoj sam strani po ovom pitanju jer navijaci (neki, ne svi) umeju da budu jos gori.

Drugim recima da su navijaci mirni, panduri ih sigurno ne bi mlatili ;).
_/|_|/|_/|/|//|_™
 
0

ZaMpA
Marko Kaćanski
Srbistan

Član broj: 73700
Poruke: 171
*.dialup.neobee.net.



+226 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !20.04.2006. u 23:48 - pre 219 meseci
Dakle dolazimo do par zakljuchaka:

1.Navijachi su ponekad STOKA (nemojte da me ispravljate, tipa nisu to navijaci to su huligani nije dza vec je bu, svi znamo na shta se misli. Takodje sa "ponekad" mislim x vremena x puta na x utakmica, znaci nekad puno nekad malo, odnosno znamo da JESU ali ne znamo tacno kada,gde,ko i koliko)

2.Panduri su ponekad STOKA (isto vazi).

Sta uraditi?
Meni je licno najzanimljiviji bio onaj predlog da navijaci naprave experiment pa da se ponashaju skroz po P.S.-u, znaci nema baklji, nema provociranja(fotka gde lik mokri na policajca), svi u red dva po dva, pa da vidimo dal' ce nekom da razbiju neshto ili da pucaju na nekog gumenim/olovnim metkom.

Sto se tice PODMETNUTIH i ISCENIRANIH tucha koje zapochinju panduri u civilkama, molio bih da nam malo navijachi pojasne zashto bi, ZA BOGA MILOGA, policajac hteo da se bije sa navijachima?? njemu je najlakshe ako nema incidenata da odstoji 90min i da ide kuci.bez pendrechenja,cimanja, rizika da ostane bogalj, ili da pogine. Policajci jesu daleko zashticeniji od navijaca (nindza kornjace?) ali navijaca ima MNOGO vishe, i da se sloze mogli bi da pojedu pandure. Jeste da ce posle da ti dobiju zatvor i mnogo batina, ali ti si bogalj ili mrtav, i od njihovog zatvaranja/prebijanja nemash ama bash nishta.

samo mirno na tribinama....
'rani bota pa šalji na forum
 
0

losmipfc

Član broj: 84526
Poruke: 205
*.dialup.sezampro.yu.

ICQ: 260258598


+2 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !21.04.2006. u 00:34 - pre 219 meseci
Citat:
Pa u tom slucaju to nije ljubav, kao sto se voli devojka, ili recimo auto, na primer... Za ljubav moras imati neki licni razlog, a ne da ti neko utuvljuje


U pocetku vjerovatno nije ljubav, ali posle toliko godina provedenih uz taj klub, uspjeha i zalosti, rodi se nesto vise od ljubavi.

Citat:
Koliko puta si pre derbija kupovao kartu bash na blagajni? Nikada nisi video otimanje para/karte?
To je bila totalno normalna pojava do pojave nindza kornjacha koje sada prave kordonchic i kod blagajni pa
nema nikakvih problema vishe i starih idijotskih varijanti ("imash pare? imash kartu? a ako ti nadjem?"). Nikada
nisi chuo za sluchaj da grupa navijacha presretne prolaznika sa pitanjem "za koga navijash?", posle kog sledi
maltretiranje? Sluchajevi bodenja nozhem choveka zbog druge boje shala na ramenima?

Proveo sam 3 godine na jugu, bodreci Partizan..... u ovoj shiptarskoj ligi. Sada volim da odem na derbi, istok ili zapad...
Ali ono shto sam shvatio jeste da su jug i sever postali stecishta najveceg moguceg shljama koji Srbija ima.


U svakom svom postu sam naveo da medju navijacima ima svakakvih budala i narkomana, ali da su u poslednje vrijeme u velikoj manjini. Na tribini sve vishe ima pravih navijaca, koji vole svoj klub iznad svega, i koji su uvjek tu. Kao sto si i sam primjetio, sve je vishe takvih.
Za maltretiranja slucajnih prolaznika nikad nisam cuo. Jedino ako nosi sal neke od ekipa. Lako se prepoznaje ko je stvarno iz neke ekipe od nekoga ko dodje na derbi jednom godisnje. Takvi ljudi se ne maltretiraju.
Bodenje nozem je jedna vrlo osetljiva stvar kojoj se svaki normalan navijac protivi. To uglavnom rade klinci koji su zeljni ne znam ni ja kakvog dokazivanja, koji nemaju grama pameti, ili jednostavno iz samoodbrane. Nazalost, u poslednje vrijeme neki ljudi nose nozeve radi samoodbrane.

Jug nikada nije bio, niti ce biti, steciste najveceg srama. U svakoj grupi ima izuzetaka, ali nemoj da omalozavas veliki broj ljudi, tako banalno globalizujuci.
Do groba uz Partizan!
Grobari Crna Gora
 
0

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Gojko Vujovic
Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !21.04.2006. u 00:51 - pre 219 meseci
Prikačeni fajlovi
 
0

blejim
Novi Sad / Beograd

Član broj: 34299
Poruke: 251
*.neobee.net.



Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !21.04.2006. u 15:47 - pre 219 meseci
Receno je vec zilion puta, ali ajde da ponovim jos jednom, posto neki ljudi su jednostavno slepi ili glupi, pa nece da procitaju. Na stadion dodje par hiljada ljudi, tu ima svakakvih ljudi, od klinaca sto su pobegli iz skole da bi gledali tekmu, pa zatim gomila studenata i mladih ljudi koji su dosli da se opuste uz prijatnu i pozitivnu atmosferu na tribini, pa ljudi koji su od nedavno poceli da se pronalaze u tom navijackom zivotu, pa sve do likova koji su vec odavno u celoj prici (tu mislim na ljude koji pripadaju nekoj grupi). Naravno da medju toliko ljudi ima i budala, ali je jako mali broj takvih individua. Medjutim niko to ne gleda tako, da od par hiljada ljudi mozda ima 10 budala, neeeeeee sve to mora odmah da se generalizuje, da se kaze "ma sve je to sljam, ne izgradjene licnosti, huligani, narkomani, alkoholicari...". Pa to je rajnje razumno i zrelo razmisljanje, potkrepljeno gomilom argumenata?! "I onda je mrmot zavio cokoladu u foliju..." Najvise od svega me odusevljava cinjenica da to pisu ljudi koje cela ta prica o navijacima ni malo ne dotice, ne idu na utakmice, niti su ikada i isli, ali zato kad treba da se k**** protiv navijaca uvek su tu.

Neko je spomenuo kao glupost je ta prica o izreziranim incidentima, pa dajte ljudi upalite malo mozak. Pogledajte u kakvoj drzavi zivimo. Problema na sve strane, ne zna se s koje strane vise duva. Zar vam nije palo na pamet da je najlakse uz pomoc medija skrenuti ljudima paznju od pravih problema i smarati se s nekim incidentima i od navijaca napraviti drzavnog neprijatelja broj jedan, samo da bi se bar malo skrenula paznja od svega ostalog sto se desava u zemlji, pa to mozda za koji dan produzi necije mesto u "fotelji". Da ne spominjem da isto tako u ocima javnosti mora se opravdati abnormalno velika suma novca koja se trosi na potrebe zandarmerije i policije generalno. Pogledajte nase zandare, opremljeni su bolje nego pola svetskih pandura, SWAT im nije ravan. Sta god da je potrebno da se nabavi za njih uvek se nadje para iz budzeta za to. Sta bi bilo da nema incidenata, ljudi bi poceli da se zapitkuju pa ***ote gde sve te pare idu, zasto se oni toliko opremljuju, pa nismo u Bejrutu. Medjutim onda se izrezira par incidenata, pa ta zandarmerija "spreci vece incidente", koje je inace sama izazvala, ali boze moj tu je "slobodno" novinarstvo koje ce napraviti reportazu o tome kako su vandali nasrtali na zandare eto tako iz cista mira. Vole ljudi da se zalecu golih ruku na ogromne skotove koji su svi u oklopima, sa stitom i pendrekom u ruci, a tu je i suzavac i gumeni meci ako zatreba, jel ipak zajebani su ti navijaci. Pa se na kraju ispostavi da sva ta oprema sto su je nakupovali nije dovoljna, jel ipak pripadnici zandarmerije, koji su inace utrenirani konji, koje su mesecima trenirali kako da lome ljude, sa svim stitovima, pendrecima, shok palicama i ostalim naoruzanjem nisu u stanju da zastite obican svet od nasrtaja vandala, pa je potreno iz budzeta izdvojiti jos 9760985298057243 din za njihove potrebe.

@Gojko
WTF ?!


blejanje je nauka :P
 
0

pajaja
Beograd

Administrator
Član broj: 41598
Poruke: 3430
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.

Jabber: pajaja@elitesecurity.org
ICQ: 253317269


+144 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !21.04.2006. u 15:59 - pre 219 meseci
Citat:
blejim: Pogledajte nase zandare, opremljeni su bolje nego pola svetskih pandura, SWAT im nije ravan.


Nisam bas siguran u ovo...
xxx
mali mali mali kamičak...nebo plave boje.
In Memoriam: Madzone Zeka(15.09.2005-16.09.2005)
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !21.04.2006. u 17:02 - pre 219 meseci
Pajoslave mogao bi malo da dodješ na tekmu i uživo gledaš i psihičke i fizičke spretnosti tog žandara, pa bi mogao sam da prosudiš kakvu, snagu, kondiciju i spremnost imaju.

Ne znam da li bi ovako bio uveren kada bi ih video da jure za nekim...
 
0

losmipfc

Član broj: 84526
Poruke: 205
*.dialup.sezampro.yu.

ICQ: 260258598


+2 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !21.04.2006. u 22:45 - pre 219 meseci
O njihovom izgledu mogu samo da kazem: Robokap im nije ravan!
Do groba uz Partizan!
Grobari Crna Gora
 
0

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
..mtsns-ns.customer.sbb.co.yu.

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !21.04.2006. u 23:10 - pre 219 meseci
Hocete vi momci dobrocudni navijaci da raspravljate o sociologiji masa?

Nisam ni mislio da hocete.

Proveo sam cca 4-5 godina na Gradskom Stadionu u Novom Sadu i video sam svasta, nekad sam i ja mislio da se klub voli da se navija za klub i ta ostala sra*a. Ma koga volis? Veruj mi ako navijas za klub navijaj zato sto imas razlog a ne zbog navike.
Ja navijam za Arsenal, zato sto imaju Venger-a i Henry-ja i igru kakvu imaju, nema tu nista licno, oni ne znaju ko sam ja!
Kako mozes da volis nekog ko tebe ne voli?

Da se vratim na ponasanje masa, to je sto bi se reklo 1o1 u sociologiji, kada je osoba u masi ona se ne ponasa kao licnost nego kao deo mase a grupacija navijaca je takva da je po pravilu nemirna i pravi gluposti.

A vi dobri navijaci, sto ne izbacite one lose? Pa vas panduri nece mlatiti ako niko ne bude pravio probleme.

Neka me neko molim vas ubedi da navijaci ne napadaju prolaznike samo zato sto idu pored stadiona.
Ja sam se nekoliko puta izvukao praveci se lud kao ne znam da se igra tu fudbal ja sam samo geek :P (a sal vezan oko struka ispod trenerke) Fiju!!!!

Manite se stadiona, los fudbal + nesigurno!!!

Kupite pivo ukljucite TV i gledate dobar fudbal sa ekipom na miru :)
 
0

losmipfc

Član broj: 84526
Poruke: 205
*.dialup.sezampro.yu.

ICQ: 260258598


+2 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !22.04.2006. u 12:02 - pre 219 meseci
Ja nikada nisam rekao da navijam iz navike.

E vidis ja ne mogu da navijam za Partizan zato sto tamo igra neki nadj ili bata, ja navijam za PARTIZAN, a ne za njih. Pravo da ti kazem igraci uprava i kompletno osoblje me ne interesuje, bitan je sam klub, institucija, koja je iznad svih nas zajedno.

Za ponasanje masa si 101% u pravu.

Ne mozemo mi nikoga da otjeramo da tribine, ona je slobodna i moze svako da dodje, pod uslovom da navija za isti klub, naravno :)

Ako imas sal protivnicke ekipe vjerovatno ces doci u siutaciju da te neko maltretira, ali opet kazem da IMA navijaca sa kodeksom, koji ne napadaju 10 na 1, koji ne nose nozeve itd. U vrijeme utakmice oko stadiona se skuplja ko zna koliko hiljada ljudi, vecina ih je u pripitom stanju (sto ne znaci da su pijane budale), tako da ako tuda prolazis sa salom neke ekipe, velike su sanse da budes primjecen.
A ti ako ides da gledas fudbal, ostavi sal kuci, pa na utakmicu.

Dodjite na stadion, navijajte srcem, uz zajebanciju na tribini, provod zagarantovan !!!
Do groba uz Partizan!
Grobari Crna Gora
 
0

pajaja
Beograd

Administrator
Član broj: 41598
Poruke: 3430
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.

Jabber: pajaja@elitesecurity.org
ICQ: 253317269


+144 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !22.04.2006. u 12:23 - pre 219 meseci
Citat:
Deda_Mraz: Pajoslave mogao bi malo da dodješ na tekmu i uživo gledaš i psihičke i fizičke spretnosti tog žandara, pa bi mogao sam da prosudiš kakvu, snagu, kondiciju i spremnost imaju.


Nije rec o tome nego o opremi koju imaju... A drago mi je sto imaju snagu, kondiciju i spremnost... [ ne, ovo nema veze sa navijacima, govorim uopste ]..

[Ovu poruku je menjao pajaja dana 22.04.2006. u 13:24 GMT+1]
xxx
mali mali mali kamičak...nebo plave boje.
In Memoriam: Madzone Zeka(15.09.2005-16.09.2005)
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !22.04.2006. u 13:32 - pre 219 meseci
A i oprema im je na visokom nivou, ništa se ti ne brini, spremni su oni za tebe, mene, nas...
 
0

pajaja
Beograd

Administrator
Član broj: 41598
Poruke: 3430
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.

Jabber: pajaja@elitesecurity.org
ICQ: 253317269


+144 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !22.04.2006. u 13:43 - pre 219 meseci
Slucajno sam imao prilike pre nekog vremena da razgledam svu opremu koju imaju... nisam video nista ultra-mega-giga sto bi ih stavilo iznad swata, robokapa, mocnih rendzera, nindza kornjaca i ostalih...
xxx
mali mali mali kamičak...nebo plave boje.
In Memoriam: Madzone Zeka(15.09.2005-16.09.2005)
 
0

tosa
上海, 中国

Član broj: 1811
Poruke: 1342
222.64.103.*

ICQ: 14293955
Sajt: https://github.com/milost..


+48 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !22.04.2006. u 19:07 - pre 219 meseci
Kao sto rece Muamar Al Gadafi: "oni koji nemaju inicijativu da urade nesto sami u zivotu, to su ti marginalni ljudi koji popunjavaju stadione".
Dodao bih da to vazi i za navijace i za pandure ;) (inace, parafrazirao sam deo teksta iz "Zelene Knjige").
 
0

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !22.04.2006. u 19:15 - pre 219 meseci
Citat:
long_strider:
Ja navijam za Arsenal, zato sto imaju Venger-a i Henry-ja i igru kakvu imaju, nema tu nista licno, oni ne znaju ko sam ja!


Manite se stadiona, los fudbal + nesigurno!!!

Kupite pivo ukljucite TV i gledate dobar fudbal sa ekipom na miru :)


Amin
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
0

-sfx-

Član broj: 18965
Poruke: 206
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !23.04.2006. u 01:30 - pre 219 meseci
Citat:
tosa: Kao sto rece Muamar Al Gadafi: "oni koji nemaju inicijativu da urade nesto sami u zivotu, to su ti marginalni ljudi koji popunjavaju stadione".


Diktatori uvek kazu to tako da i deda mraz moze da razume!

[Ovu poruku je menjao -sfx- dana 23.04.2006. u 14:41 GMT+1]
 
0

DjoleReject
Djordje Knezevic
Zvezdara

Član broj: 85258
Poruke: 309
..taman-bg.customer.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !23.04.2006. u 03:32 - pre 219 meseci
Svako od vas/nas moze da pravi sranja kakva god hoce, i za to postoje legitimne kazne (neki ljudi su seli i dogovorili se da odredjeni prekrsaji nose odredjene posledice). Ali trenutak kad obuces uniformu to pada u vodu jer si se zakleo da ces braniti upravo te zakone koji su napisani, na nacin na koji je napisano. I koga boli k**** da li vi volite Arsenal ili mislite da je gledanje sporta glupo??? To nije ni vase, ni pandurevo da ocenjuje.
Kad se krene sa ukidanjem ljudskih prava odredjenih grupacija, casni ljudi ne cekaju da bas njihova grupacija dodje na red. Uz samo malo inteligencije, shvatice da kada njihov nacin zivota dodje na udar, moze biti kasno. Isto tako neko moze reci - Pa ja sam da sve bude po zakonu i da svi imamo ista prava na sudjenje i saslusanje, osim kad se radi o Jevrejima... Njih treba odma` u logor jer otimaju novac postenim belim ljudima.

A ovi sto ne idu na stadion zbog huligana su izrazito zanimljivi. Ne znam samo koga lazu, kad izvan kopa (koji se ovde smatra gomilom divljaka - 4 - 5000 ljudi) na Marakani obicno dodje par stotina. Decenijama se ne secam incidenta na zapadu, ali oni su od necega uplaseni...
De si Deda...
 
0

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Nemanja Avramović
Član broj: 32202
Poruke: 4391
195.252.99.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !23.04.2006. u 12:24 - pre 219 meseci
Citat:
svi koji tvrde da nije bezbedno ici na utakmice zbog navijaca ili policije nisu upravu.
ukoliko idete sa klincima, devojkom i sl. na tribinu gde nema organizovanog navijanja sa ili bez obelezja kluba MALE su sanse da vam se nesto desi


Mozda samo zelimo da nisu male, nego da NEMA sanse da nam se nesto desi.
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
0

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
..mtsns-ns.customer.sbb.co.yu.

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !23.04.2006. u 12:45 - pre 219 meseci
Stadioni nisu 5km2 pa da mozes da zaobidjes navijace drugog tima.

A sto bi nekom pravilo razliku da li ja idem sa klincima, devojkom, roditeljima bez obelezja mog tima ili sa jos 5 drugara sa sve dresevima i salovima?
Oni ce da pridju i pitaju "Jeste li vi huligani pa dosli da se bijete ili ste samo navijaci?" ili ce prvo da me opale motkom, ciglom, pesnicom ili bilo cim drugim? Hajde da se ne lazemo!
 
0

blejim
Novi Sad / Beograd

Član broj: 34299
Poruke: 251
*.neobee.net.



Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !23.04.2006. u 18:19 - pre 219 meseci
Citat:
DjoleReject: Svako od vas/nas moze da pravi sranja kakva god hoce, i za to postoje legitimne kazne (neki ljudi su seli i dogovorili se da odredjeni prekrsaji nose odredjene posledice). Ali trenutak kad obuces uniformu to pada u vodu jer si se zakleo da ces braniti upravo te zakone koji su napisani, na nacin na koji je napisano. I koga boli k**** da li vi volite Arsenal ili mislite da je gledanje sporta glupo??? To nije ni vase, ni pandurevo da ocenjuje.
Kad se krene sa ukidanjem ljudskih prava odredjenih grupacija, casni ljudi ne cekaju da bas njihova grupacija dodje na red. Uz samo malo inteligencije, shvatice da kada njihov nacin zivota dodje na udar, moze biti kasno. Isto tako neko moze reci - Pa ja sam da sve bude po zakonu i da svi imamo ista prava na sudjenje i saslusanje, osim kad se radi o Jevrejima... Njih treba odma` u logor jer otimaju novac postenim belim ljudima.


Covek je sve rekao!

Citat:
long_strider: Stadioni nisu 5km2 pa da mozes da zaobidjes navijace drugog tima.
A sto bi nekom pravilo razliku da li ja idem sa klincima, devojkom, roditeljima bez obelezja mog tima ili sa jos 5 drugara sa sve dresevima i salovima?
Oni ce da pridju i pitaju "Jeste li vi huligani pa dosli da se bijete ili ste samo navijaci?" ili ce prvo da me opale motkom, ciglom, pesnicom ili bilo cim drugim? Hajde da se ne lazemo!


Pa hajde da se ne lazemo, na zapadnoj tribini incidenta nije bilo godinama, ali ona je i dalje prazna, tako da ta prica pada u vodu. Takodje ispred stadiona ako je npr. cale dosao i izveo klinca na utakmicu i usput se mali zakitio sa 1001 navijackim obelezjem niko mu nece prici i skinuti sal, to garantujem! Draga gospodo posmatraci, drago mi je da ste se upustili u raspravu jel treba cuti svacije misljenje, ali molim vas nemoj da se lazemo ovde. Pa to bi bilo kao kad bih ja sada napisao "nikada na svetu ni na jednoj jedinoj utakmici nije izbio nikakav incident". Predstavimo stvari onako kako jesu, a ne da se gadjamo izmisljenim pricama.

Djole Reject je sve lepo rekao, nije ovde rec o tome zasto neko ide na utakmicu ili zasto voli neki klub, ako se tezi ka tome da Srbija kad tad postane normalna drzava, onda se stvari moraju raditi u skladu sa zakonom i taj zakon je isti za sve. Ako neko nije zadovoljan odredjenim clanom zakona (misli da su preblage kazen za neko delo) to mu ne daje za pravo da uzima "pravdu" u svoje ruke. Napominjem zakon vazi za sve, kako za navijace tako i za zandare i mora se teziti ka tome da jednog dana svi (bili oni zandari ili ne) odgovaraju za svoje postupke
blejanje je nauka :P
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Stop represiji nad navijačima ! ! !
(Zaključana tema (lock), by flylord)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 64754 | Odgovora: 370 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.