Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Stop represiji nad navijačima ! ! !

elitemadzone.org :: MadZone :: Stop represiji nad navijačima ! ! !
(Zaključana tema (lock), by flylord)
Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 64773 | Odgovora: 370 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !27.04.2006. u 17:55 - pre 219 meseci
Iz prve ruke... nije!
To je sve što treba da se zna, ostalo nije za internet!
 
0

ypow
freelancer
selo Žarkovo

Član broj: 64891
Poruke: 159
*.83.beocity.net.



Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !27.04.2006. u 18:32 - pre 219 meseci
Citat:
bojan_bozovic:Nadam se da ce bar navijacima koji su na [es] sada ponesto postati jasnije: ako ne krsite zakon od istoga necete ni zazirati a tu mislim kako na baklje, tako i na nozeve po stadionima.


Sve dok organi zakona budu isto tretirali pajdomane, nasilnike & comp.-one koji bi trebali da gule mardelj i normalne (ostale) ljude, od njih cu zazirati.
I see dead pixels...
 
0

blejim
Novi Sad / Beograd

Član broj: 34299
Poruke: 251
*.neobee.net.



Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !27.04.2006. u 19:35 - pre 219 meseci
Citat:
#1130141/bojan_bozovic: E dobro, sada da objasnite malo kako obican covek na utakmici moze biti bezbedan... Tragicno je to sto se desilo, ali dok vi, dragi moji navijaci, ne budete na strani policije (vec ovde pisete "all cops are bastards") racunajte i na pokojega ubicu u svojim redovima. Nadam se da ce bar navijacima koji su na [es] sada ponesto postati jasnije: ako ne krsite zakon od istoga necete ni zazirati a tu mislim kako na baklje, tako i na nozeve po stadionima.

As simple as that: postoji podela na nornalne gradjane i gubitnike koji godinama gule mardelj - gde zelite?




Lupetanje gluposti, sta kao ko ne krsi zakon taj nece nastradati od pandura na tekmi, glupost. Prvi put sam dobio vecih batina na utakmici od pandura valjda bese 97. (ne secam se tacno) godine na finalu play-off u odbojci u novom sadu Vojvodina - C.Zvezda, igrao se peti odlucujuci mec i hala spensa je bila puna. Murija je pocela da tuce sve na tribini zato sto su je masa pocela da vice "madjarske picke" i jos neke takve prozivke. Odjednom je murija krenula sve da gazi, posto sam bio na svega nekih 2 metra od kordona murija kako je nastala guzva murija je pocela da siba i razgrnuli ljude, kad me okucao pandur preko ledje pendrekom, pa po vratu, ma ubise me, posle jos pados s tribine jel je pukla neka ograda ma ludilo. Od tog dana mrzim muriju. Nista uradio nisam, stajao i navijao, a dobio batina kao da sam mu zenu jebo, jos da napomenem da sam bio blinac 14-15 godina, ali to odvratnom pandurskom konju nije nista znacilo vec je uvatio da mlati pendrekom po detetu. Tako da zajebite me te price kao ne radis nista i kao ok si, potpuno ne tacno. Upravo to i jeste poenta cele ove price o represiji nad navijacima. da se ne retko dogadja da te ubiju ko konja, a da nista nisi uradio. Na strani zakona jesam, napravis s*****, mars na robiju, ali to mora da vazi i za pandure. Izgazis neduzne ljude mars na robiju, prekomerena upotreba sile tokom privodjenja, mars na robiju, maltretiranje pri ispitivanju i za to mora da se odgovara. Treba teziti ka tome da se zakon postuje i da su svi pred zakonom jednaki, bilo da je uniformisan ili ne. Ova stoka sto je izbola decka treba da zaglavi na dozivotnoj i tu nema nikakve dileme. Medjutim takodje ona plava stoka sto je tukla lika u nisu na polufinalu kupa treba da zaglavi malo u mardelju, pa da vidis da li bi se ponovo tako ophodili. Stvar je u tome sto su ti panduri obicno veoma glupi i primitivni ljudi (cast izuzecima), polupismen svet i onda kad im se da bilo kakva vlast oni pomahnitaju, pogotovu jos ako su svesni toga da su iznad zakona i da za svoje postupke nikada nece odgovarati.
blejanje je nauka :P
 
0

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !27.04.2006. u 20:15 - pre 219 meseci
Citat:

Murija je pocela da tuce sve na tribini zato sto su je masa pocela da vice "madjarske picke" i jos neke takve prozivke.


ma kako to, navijaci nikad nista ne radi, nego sade cvece i pleve basticu, a odjednom se pojavio 100 do zuba naoruzanih pandura i krenu da ih mlate...

daj budi realan, po tebi a i po dedamrazu se nikad nije dogodio nijedan incident sa navijacima...
 
0

mitar1982

Član broj: 17439
Poruke: 1042
*.ptt.yu.



+2 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !27.04.2006. u 20:34 - pre 219 meseci
@blejim

Stvar je u tome sto su ti navijači obicno veoma glupi i primitivni ljudi (cast izuzecima), polupismen svet i onda kad im se da bilo kakva mogućnost oni pomahnitaju, pogotovu jos ako su svesni toga da za svoje postupke nikada nece odgovarati.

Zvuči poznato???
 
0

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
*.nat-pool.po.sbb.co.yu.



+7 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !27.04.2006. u 23:22 - pre 219 meseci
To je masovna tuca i sigurno panduri nece da upadnu i onda da stanu pa gledaju ko je miran ko nevin, pa jos da pitaju "a ko je prvi poceo" itd... Ali ja bih pre mrzeo te sto zapocnu tucu nego pandure, jer da ti ne zapocnu tucu panduri ne bi ni uletali. I to sto kazes da su te prebili panduri, prebili su te zbog tih navijaca sto su napravili s*****, trebao bi njih da mrzes malo vise.
_/|_|/|_/|/|//|_™
 
0

blejim
Novi Sad / Beograd

Član broj: 34299
Poruke: 251
*.neobee.net.



Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !27.04.2006. u 23:57 - pre 219 meseci
Nikad, ali nikada nisam rekao da su navijaci cvecke i da nikada nisu napravili s*****. Medjutim naveo sam gomilu incidenata koje je zapocela murija, a ne navijaci. To upravo i jeste ono sto je poenta cele ove price, ko god napravi s***** za to treba da odgovara. Navijaci naprave s*****, ok uhapsi te sto prave s*****, podigni optuznicu pa neka odgovaraju za svoje postupke. Ono sto svo vreme pokusavam da naglasim je da svi treba da odgovaraju za svoje postupke.

Citat:
#1130758/abishai: To je masovna tuca i sigurno panduri nece da upadnu i onda da stanu pa gledaju ko je miran ko nevin, pa jos da pitaju "a ko je prvi poceo" itd... Ali ja bih pre mrzeo te sto zapocnu tucu nego pandure, jer da ti ne zapocnu tucu panduri ne bi ni uletali. I to sto kazes da su te prebili panduri, prebili su te zbog tih navijaca sto su napravili s*****, trebao bi njih da mrzes malo vise.


fora i jeste u tome sto je murija zapocela tucu, ali dzaba ja to vama da govorim, jel to je u vasim glavama ne moguce, a ja stvarno ne mogu da shvatim kako vam nije jasno da se takve stvari redovno dogadjaju. Pa to je ista ona murija sto vas je tukla dok ste bili na demonstracijama, zar mislite da su se promenili. Ponavljam jos jednom, postoji i dosta incidenata koje su navijaci zapoceli npr. incidenti koji su nastali kad se sukobe dve navijacke grupe. Takve stvari su ne osporive i niko ni ne pokusava da ih ospori. Samo se naglasava to da su navijaci bezbroj puta stradali tj. bili brutalno napadnuti od strane policije, a da pre toga nisu napravili apsolutno nikakvo s*****.

Jos samo da prokomentarisem i ovo za masovnu tucu. Pa znaci po tebi je sasvim ok, da ako se na tribini potuce npr. 10 ljudi i to ti ljudi se nalaze u sred mase, a onda uleti murija i pogazi par stotina ljudi. Dakle to je po tebi ok?
Pa to je kao da kazes u mojoj zgradi su zivela dva studenta i pobili su se u svom stanu, a zatim je dosla interventna i poceli su da tuku sve stanare u toj zgradi, ali to je ok, ne treba kriviti policiju vec tu dvojicu. Ko tebe jebe sto nisi uradio nista, ako je neko na tvojoj tribini uradio nesto znaci svi su krivi za s*****. Dakle od 4-5 hiljada ljudi na toj tribini potuce se njih 10, a onda od murije nastradaju svi i to je sasvim ok, jel ipak tih 10 se pobilo. Zar ti nije malo logicnije resenje to sto se npr. radi u Engleskoj, izbije s***** na tribini OK, osumnjiceni se identifikuju i po izlasku sa stadiona ih pokupi murija i zavrse u stanici, podigne se optuznica i onda pred sudom odgovaraju za svoje postupke. Zar ti takvo resenje nije malo razumnije i bolje?!
blejanje je nauka :P
 
0

-sfx-

Član broj: 18965
Poruke: 206
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !28.04.2006. u 00:27 - pre 219 meseci
Sta, samo su vikali "madjarske picke"? Pa za to svi treba da odu na robiju! Medjunacionalna mrznja.
 
0

Milos niks

Član broj: 24617
Poruke: 539
*.vdial.verat.net.



+1 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !28.04.2006. u 00:47 - pre 219 meseci
hmma , na utakmicama 100 kamera , neki nezavisno sastavljen tim - uzumiraju i definitivno identifuikuju ljude koji pocnu da prave sranja
bilo pandura , bilo navijac , bilo klinac ... izvedu ga na centar terena i puste snimak svima na bimu . E onda lomljenje kostiju pred svima ...
ovo se naravno nikada nece desiti jer panduri stite svoje i a vi "vatreni"navijaci svoje .. a oba dve grupacija imate problema sa preterenim nasilnistvom
i izlivima istog na bilo kome .

A ako vas malteretiraju prestanite da idete na "tekme" imate i lepsih stvari u zivotu ...

poz
 
0

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
222.66.57.*



+6455 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !28.04.2006. u 01:24 - pre 219 meseci
Citat:
blejim:
fora i jeste u tome sto je murija zapocela tucu, ali dzaba ja to vama da govorim, jel to je u vasim glavama ne moguce, a ja stvarno ne mogu da shvatim kako vam nije jasno da se takve stvari redovno dogadjaju. Pa to je ista ona murija sto vas je tukla dok ste bili na demonstracijama, zar mislite da su se promenili.


Da da, a onda je mrmot zavio cokoladu... Ma koliko panduri bili stoka, ja ipak imam malo više poverenja u njih nego u neke tamo neiživljene klince kojima zaslužuju jedan dobar pendrek po leđima...

Evo već mogu da zamislim čoveka koji je pandur, i kome izvuku nagradno putovanje na stadion, koji umesto da sedi kući vikendom sa ženom i decom, on mora da oblači oklop i da ide na stadion da dežura pored razularene mase, a onda još mu i to nije dovoljno, pa sam započne tuču, da ne bude da je za džaba dolazio... Ma daj...

Citat:
blejim:
Ponavljam jos jednom, postoji i dosta incidenata koje su navijaci zapoceli npr. incidenti koji su nastali kad se sukobe dve navijacke grupe. Takve stvari su ne osporive i niko ni ne pokusava da ih ospori. Samo se naglasava to da su navijaci bezbroj puta stradali tj. bili brutalno napadnuti od strane policije, a da pre toga nisu napravili apsolutno nikakvo s*****.


Da, postoji dosta incidenata koji su započeli navijači... Tačnije 99.99% slučajeva... A onih 0.001% slučajeva je vezano za to kada navijač izvadi k**** na sred stadiona i ispiša se po policajcu... I onda ova uleti i razbije mu lobanju pendrekom, i posle navijači kukaju na pandursku represiju i brutalnost policajaca, i nepravedne i ničim izazvane batine...

Citat:
blejim:
Jos samo da prokomentarisem i ovo za masovnu tucu. Pa znaci po tebi je sasvim ok, da ako se na tribini potuce npr. 10 ljudi i to ti ljudi se nalaze u sred mase, a onda uleti murija i pogazi par stotina ljudi. Dakle to je po tebi ok?


Ne bih rekao da potuče par stotina, već možda 15-tak ljudi, i to koji se neposredno nalaze u tuči ili vrlo blizu... Ako si ti na stadionu, i pored tebe krenu majmuni da se biju, ti ćeš:
a) Nastaviti da gledaš utakmicu ne obazirujući na to da je pored tebe masovna makljaža
b) Pomeriti se odatle kako i tebe neko ne bi zakačio (neko: navijač ili pandur)

Baš me zanima tvoj odgovor...

Citat:
blejim:
Pa to je kao da kazes u mojoj zgradi su zivela dva studenta i pobili su se u svom stanu, a zatim je dosla interventna i poceli su da tuku sve stanare u toj zgradi, ali to je ok, ne treba kriviti policiju vec tu dvojicu. Ko tebe jebe sto nisi uradio nista, ako je neko na tvojoj tribini uradio nesto znaci svi su krivi za s*****. Dakle od 4-5 hiljada ljudi na toj tribini potuce se njih 10, a onda od murije nastradaju svi i to je sasvim ok, jel ipak tih 10 se pobilo. Zar ti nije malo logicnije resenje to sto se npr. radi u Engleskoj, izbije s***** na tribini OK, osumnjiceni se identifikuju i po izlasku sa stadiona ih pokupi murija i zavrse u stanici, podigne se optuznica i onda pred sudom odgovaraju za svoje postupke. Zar ti takvo resenje nije malo razumnije i bolje?!


Jes ti bio nekad u Engleskoj na tribinama?

Kako znaš šta rade Englezi? Čuo si od prijatelja?

Ili je to ona klasična priča "Na zapadu... A kod nas..."

 
0

DDN
Bg

Član broj: 73827
Poruke: 16
*.iiu.ie.



Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !28.04.2006. u 09:59 - pre 219 meseci
Citat:
#1130861/ventura:

Evo već mogu da zamislim čoveka koji je pandur, i kome izvuku nagradno putovanje na stadion, koji umesto da sedi kući vikendom sa ženom i decom, on mora da oblači oklop i da ide na stadion da dežura pored razularene mase, a onda još mu i to nije dovoljno, pa sam započne tuču, da ne bude da je za džaba dolazio... Ma daj....


Ti verovatno puno sedis pred kompjuterom ako tako mislis o pandurima.
Nje pandur postao pandur da bi sedio sa zenom pred tv-om, nego bas suprotno, da bi ubukao oklop i iskalio svoj bes/kompleks/snagu na drugima.
Ne pricam o pandurima u globalu, vec o tim specijacima, tabarosima, interventnim jedinicama i ostalim budalama...

Svaki mesec mozes da cujes kako je uhapsen taj i taj, bivsi specijalac itd zbog, kradje/iznude/pretnje itd.

Jesu te ikad zaustavili oni prijatni momci u uniformama u u onom dzipu intervetne policije.
Da, bas su mi ostavili utisak kako samo o zeni i deci razmisljaju. Oni te prvo bace na haubu pa te onda nesto pitaju.
Pa ti majmuni samo treniraju citav dan i cekaju vece da nadju koga ce da prebiju.
Garantovano su svakog od nas bar jednom gnjavili i maltretirali panduri u zadnjih 15 godina. I nisu se promenili.

Panduri su toliko zla naneli obicnom narodu ( ne samo navijacima ) da je stvarno cista glupost ovo sto pises.
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !28.04.2006. u 12:32 - pre 219 meseci
Ajde vi što tako pametno odgovarate, navijači mirni pleve baštu, sade cveće i ostalo...
Koliko godina ste na tribini?
Koliko gostovanja imate iza sebe?
Koliko puta ste dobili batina ni za šta?
Koliko puta ste prisustvovali mučnim scenama prebijanja tvog najboljeg ortaka sa tribine/ulice/škole opet nizbogčega?
Koliko puta ste u jednoj godini otišli na utakmicu?


Vaš odgovor na sve ovo je u fazonu "none", zato i pišete takve stvari, jer ništa od gorenavedenog ne ispunjavate pa i ne znate u kom pravcu da se postavite prema navijačima, da znate samo jedan delić stvar bi bila mnogo jasnije i nebi toliko PREZIRALI navijače?

Zašto ne mrzite navijače Atletiko Madrida, Barselone ili WestHam United-a??


Mnogi sebi ovde daj veliko pravo da govore u ime navijača i njihovoj psihologiji i ideologiji postojanja, kao navijačkog pokreta u Srbiji i šire, a pri tome ne znaju ni "A" o njima...
 
0

-sfx-

Član broj: 18965
Poruke: 206
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !28.04.2006. u 12:37 - pre 219 meseci
Citat:
Koliko godina ste na tribini?
Koliko gostovanja imate iza sebe?
Koliko puta ste dobili batina ni za šta?
Koliko puta ste prisustvovali mučnim scenama prebijanja tvog najboljeg ortaka sa tribine/ulice/škole opet nizbogčega?
Koliko puta ste u jednoj godini otišli na utakmicu?


Jel imas posao?
Jel imas devojku?
Kolko imas prijatelja?
Kolko si knjiga procitao?
Kolko si puta u jednoj godini otisao u pozoriste?


Za prebijanje navijaca, panduri primaju platu.

Sa druge strane, navijaci ne primaju platu. Stavise, njihov novac se u ogromnim kolicinama sliva u dzepove rukovodilaca kluba za koji navijaju. A te rukovodioce nesto ne vidim na tribinama.

Panduri su placeni da biju.

Navijaci placaju da budu biveni.

CASE CLOSED.



[Ovu poruku je menjao -sfx- dana 28.04.2006. u 13:42 GMT+1]
 
0

-sfx-

Član broj: 18965
Poruke: 206
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !28.04.2006. u 12:44 - pre 219 meseci
@deda_mraz

Pretvori se u gumicu i brisi...

Jos se nisam osvestio.
 
0

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
..mtsns-ns.customer.sbb.co.yu.

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !28.04.2006. u 12:50 - pre 219 meseci
Citat:
#1131217/-sfx-: @deda_mraz

Pretvori se u gumicu i brisi... :D :D :D

Jos se nisam osvestio.


Word! ;)


Citat:
#1131190/Deda_Mraz: Ajde vi što tako pametno odgovarate, navijači mirni pleve baštu, sade cveće i ostalo...
Koliko godina ste na tribini?
Koliko gostovanja imate iza sebe?
Koliko puta ste dobili batina ni za šta?
Koliko puta ste prisustvovali mučnim scenama prebijanja tvog najboljeg ortaka sa tribine/ulice/škole opet nizbogčega?
Koliko puta ste u jednoj godini otišli na utakmicu?


Bio na tribini oko 5-6 godina.
Gostovanja 0.
Batina dobio ni jedno, nula, zero, null!
Na stadionu? Ni jednom! Svi moji drugari su dovoljno pametni da se sklone na vreme!
Siguran sam da sam bar jednom otisao na sve domace utakmice Vojvodina (kosarku, odbojku, ragbi, zensku kosarku, hokej ne racunam)


Citat:
#1131202/-sfx-:

Panduri su placeni da biju.

Navijaci placaju da budu biveni.

CASE CLOSED.

[Ovu poruku je menjao -sfx- dana 28.04.2006. u 13:42 GMT+1]


-sfx- hoces li ti vala da se kandidujes da glasam za tebe? :P
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !28.04.2006. u 12:56 - pre 219 meseci
long_strider nije tebi bilo upućeno
 
0

blejim
Novi Sad / Beograd

Član broj: 34299
Poruke: 251
*.neobee.net.



Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !28.04.2006. u 15:28 - pre 219 meseci
Citat:
ventura: Jes ti bio nekad u Engleskoj na tribinama?
Kako znaš šta rade Englezi? Čuo si od prijatelja?


Ja nisam, ali imam par drugara koji jesu, pa sam čuo od njih.

Citat:
ventura:
Da da, a onda je mrmot zavio cokoladu... Ma koliko panduri bili stoka, ja ipak imam malo više poverenja u njih nego u neke tamo neiživljene klince kojima zaslužuju jedan dobar pendrek po leđima...

Evo već mogu da zamislim čoveka koji je pandur, i kome izvuku nagradno putovanje na stadion, koji umesto da sedi kući vikendom sa ženom i decom, on mora da oblači oklop i da ide na stadion da dežura pored razularene mase, a onda još mu i to nije dovoljno, pa sam započne tuču, da ne bude da je za džaba dolazio... Ma daj...


Upravo je to taj rad, zakači ga dežurstvo na utakmici i umesto da je otišao kući da provede vikend sa ženom i decom ili da je otišao na pecanje on mora da navlači oklop i da stoji kao kreten u nekom kordonu. Sama ta činjenica da će svoje nedeljno popodne provesti u oklopu u kordonu umesto kući ga nervira i u njegovoj glavi već raste pritisak. Onda još ako se zadesi da je sunčan dan pa mu vrućina u onom oklopu sve je više i više nervozan. Pa se onda desi da ga napuši komandir, onda se tolko iznervira da bi mogao nekoga da ubije. Onda samo šmeka masu i čeka prvu priliku da sav taj svoj bes iskali nad nekom, bilo da je to klinac od 14 godina ili ne. Onda još dodje komandir pa im prospe priču kako je to utakmica visokog rizika i da moraju reagovati brzo i žestoko kako bi sprečili dalje incidente (bože koja ironija). On stoji sav tako nervozan i pun mu je k**** svega, onda se zadesi da neko nešto uzvikne ili da ga popreko pogleda i on ga odvali od života, a uzmimo u obzir to da se 99% pandura oseća isto onda nastaje opšte ludilo pa svoj bes (zbog svega gore navedenog) iskali nad ljudima koji su došli da navijaju, jel komandir im je rekao da su to sve huligani i da moraju žustro reagovati. Onda prvo krene prekomerena upotreba sile tj. pendrecenje, a onda ako se iole osete ugroženim jel zamisli navijači neće da ih puste da ih gaze od batina, onda se poseže za oružjem prvo s gumenim mecima, a nekad i za pištoljima sa bojevom municijom, nisu retki slucajevi vadjenja utoke.

Citat:
ventura:
Da, postoji dosta incidenata koji su započeli navijači... Tačnije 99.99% slučajeva... A onih 0.001% slučajeva je vezano za to kada navijač izvadi k**** na sred stadiona i ispiša se po policajcu... I onda ova uleti i razbije mu lobanju pendrekom, i posle navijači kukaju na pandursku represiju i brutalnost policajaca, i nepravedne i ničim izazvane batine...


Da, da, naravno da je tako, ajde sad ćemo svi da se pravimo da živimo u zemlji sa normalnom murijom koja nikada nikoga nije maltretirala bez razloga. Pa onda posle par minuta maštanja o životu u takvoj zemlji se vraćamo u Srbiju i realnost, gde panduri misle da su uvatili boga za muda i da im je sve dozvoljeno i da mogu da rade šta god hoće, a ne govorim samo o navijačima i utakmicama, ne retki su slučajevi da se pandur iživljava nad nekome samo zato što mu se digo i što mu se može pa je uvatio da se izdrkava nad nekim gradjaninom, siguran sam da svi znate za bar desetak takvih slučajeva, možda niste lično to doživeli, ali neko od vaših poznanika jeste. Ne shvatljivo mi je da čovek koji živi u Srbiji može da priča ovakve priče kako je murija zlatna, poštena i pravedna i da je ozbiljan dok to govori, to je stvarno zabrinjavajuće.

[Ovu poruku je menjao blejim dana 28.04.2006. u 16:29 GMT+1]
blejanje je nauka :P
 
0

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !28.04.2006. u 15:56 - pre 219 meseci
Irony mode: ON. Evo ja sam dosao do zakljucka...panduri su za sve krivi. Navijaci su toliko dobri da pandure to jednostavno nervira, (nervira ih to sto ovi nece da urade nista lose) pa ih zato prebijaju. A ovi na zapadu i istoku su toliko losi (lome stolice, biju se medjusobno, pisaju po pandurima, ispaljuju rakete na suprotne tribine, bodu se nozevima, bacaju kamenje od kaldrme na suparnicku tribinu itd. itd.) da je pandurima toliko lepo to da gledaju da ih samo mirno posmatraju i nista ne preduzimaju. Irony mode: OFF.
Ali ne mogu da poverujem da je svim ovim "navijacima" toliko isprano ono malo sto im je ostalo u glavi da oni jednostavno veruju u ovu globalnu zaveru protiv njih. Svi su krivi osim njih. UVEK je neko drugi kriv.

Citat:
Panduri su placeni da biju.

Navijaci placaju da budu biveni.

Word!

Citat:
Da, postoji dosta incidenata koji su započeli navijači... Tačnije 99.99% slučajeva... A onih 0.001% slučajeva je vezano za to kada navijač izvadi k**** na sred stadiona i ispiša se po policajcu... I onda ova uleti i razbije mu lobanju pendrekom, i posle navijači kukaju na pandursku represiju i brutalnost policajaca, i nepravedne i ničim izazvane batine...

Word!

Citat:
Ne bih rekao da potuče par stotina, već možda 15-tak ljudi, i to koji se neposredno nalaze u tuči ili vrlo blizu... Ako si ti na stadionu, i pored tebe krenu majmuni da se biju, ti ćeš:
a) Nastaviti da gledaš utakmicu ne obazirujući na to da je pored tebe masovna makljaža
b) Pomeriti se odatle kako i tebe neko ne bi zakačio (neko: navijač ili pandur)

Word!

Citat:
A ako vas malteretiraju prestanite da idete na "tekme" imate i lepsih stvari u zivotu ...

Word!
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !28.04.2006. u 16:02 - pre 219 meseci
Citat:
#1130861/ventura: Jes ti bio nekad u Engleskoj na tribinama?

Kako znaš šta rade Englezi? Čuo si od prijatelja?

Ili je to ona klasična priča "Na zapadu... A kod nas..."


E ko do sada ne zna šta rade Englezi ne treba ni da se javlja na ovu temu....
Ništa protiv tebe lično, nego mi nije jasno, da se upuštaš u ovoliko duboke diskusije a ne znaš kako je u Engleskoj.
Jer ako se razumš u navijače, (tim mislim, poznaješ dosta ortaka, tribinu, interesuješ se za zakone drugih navijača u zemlji, išao si na gostovanja..) ti bi znao kako se radi u Engleskoj....

Toliko...
 
0

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !28.04.2006. u 16:15 - pre 219 meseci
Citat:
Jer ako se razumš u navijače, (tim mislim, poznaješ dosta ortaka, tribinu, interesuješ se za zakone drugih navijača u zemlji, išao si na gostovanja..) ti bi znao kako se radi u Engleskoj....


Imam ja mnogo pametnija posla nego da poznajem dosta ortaka, tribinu, interesujem se za zakone drugih navijača u zemlji... Ako ne shvatas da su to gubitnici koji pisaju uz vetar, sazaljevam. Ako hoces da mi odgovoris, prvo mi odgovori na sledece:

Zasto unosite jebene baklje na jebeni stadion, kad je to vec protiv pravila? Zato sto hocete da pisate uz vetar? Pisajte, ko vam brani ;-) ali nemojte da kukate kad vas policija umlati.

 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Stop represiji nad navijačima ! ! !
(Zaključana tema (lock), by flylord)
Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 64773 | Odgovora: 370 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.