Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Stop represiji nad navijačima ! ! !

elitemadzone.org :: MadZone :: Stop represiji nad navijačima ! ! !
(Zaključana tema (lock), by flylord)
Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 64711 | Odgovora: 370 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !28.04.2006. u 18:10 - pre 219 meseci
Citat:
#1131530/Deda_Mraz: Unose se baklje jer je svuda u svetu to dozvoljeno, jedino kod nas je naopak sistem i svi mrze navijače pa je zabranjeno!
Kod nas ti je batice moj zabranjeno da uneseš zastavu i da je okačiš na ogradu, za to dobiješ 5 dana padinjaka, onda ti je jasno koliko država i vlasnici klubova u Srbiji mrze navijače!

Pa da zastavom ću da ubijem i zadavim pola tribine...bože..


e ovo je tipicno razmisljanje nekoga ko ima 15 godina...kad budes ziveo u svetu, onda unosi baklje...
to se zove INAT, i onda nemoj da se cudis zasto te pandur bije - iz tog istog inata...
btw, ti kao ne znas da sakrijes baklju u zastavu?

a evo i i jednog primera...u 'svetu' je dozvoljeno da ubijes uljeza u svojoj kuci, kod nas nije, pa da li onda svi treba da pucamo na ljude koji nam ulaze u kucu a ne svidjaju nam se?
 
0

vertex
Beograd

Član broj: 32795
Poruke: 450
*.diners.co.yu.



+8 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !28.04.2006. u 18:11 - pre 219 meseci
Citat:
#1131518/Floyd: Thug 4 life moj beli crncu.
Steta sto policija ne UBIJA bre! Treba sagraditi jos 5 puta ovoliko zatvora pa svakog ko se kurci ODMA bre u zatvor na terapiju, pa da vidimo kolko ce se kuriciti kad malo skonta gde se nalazi.


Shvatash li ti choveche shta prichash? Shteta shto policija ne ubija? znachi ti si za to da se deca ubijaju? Niko nije rekao da bilo ko treba da uradi s***** i da ne odgovara za njega... Nego nije bash prijatno kad te murija saleti bez razloga... Koliko puta se desilo da su me bez razloga pretresali i urlali na mene... ali nebitno.. ne vredi prichati nekome k'o je policiju video jedino na TV-u...
Son: Dad, what are clouds made of?
Dad: Linux servers, mostly.
 
0

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !28.04.2006. u 18:11 - pre 219 meseci
Citat:
@deda mraz

Ti si taj koji ne vidi drugu stranu. Taj "vodja" navijackog tima koji je, kako neko od vas rece, "posvetio ceo zivot tribini" je gubitnik koji ce zivot da provede u kafani, da skocka svu imovinu, i imati cast da ga se deca secaju kao budalu koja ne samo da im nista nije ostavila, vec je upropastila porodicu. Porazmisli, ko je taj ko te vodi, i gde?


To je valjda neki osecaj sigurnosti koji se dobija osecajem pripadanja nekoj ulicnoj grupi (ili navijackoj, svejedno). Svako prodje kroz to, samo mi nisu jasni upravo ti matori likovi sto ih to nikad ne prodje.
dr. Floyd (potencijalni pacijenti mogu da se javi na PP)
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
0

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !28.04.2006. u 18:12 - pre 219 meseci
@deda mraz

Postoje mnogo vaznije stvari od navijanja... recimo, uspeti u zivotu ;-)
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !28.04.2006. u 18:12 - pre 219 meseci
Citat:
Mozda bolje da upotrebis te grublje reci posto ne verujem da te je iko ovako razumeo. Vidis sta navijanje uradi od coveka? Pokusas normalno da pricas i pocnes da se gubis


Zbog čega? Ako ti voliš grubo, to je druga priča
Ja je ne volim, niti sam je ikada voleo...
Ima ovde i normalnih ljudi, ništa se ti moj druže ne brini...

Nego da se vratimo na temu... možemo ovo i preko nekog chata da raspravimo ko voli grubo a ko ne
 
0

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !28.04.2006. u 18:16 - pre 219 meseci
Citat:
#1131545/vertex: Shvatash li ti choveche shta prichash? Shteta shto policija ne ubija? znachi ti si za to da se deca ubijaju? Niko nije rekao da bilo ko treba da uradi s***** i da ne odgovara za njega... Nego nije bash prijatno kad te murija saleti bez razloga... Koliko puta se desilo da su me bez razloga pretresali i urlali na mene... ali nebitno.. ne vredi prichati nekome k'o je policiju video jedino na TV-u...


Molim te nemoj da donosis zakljucke o meni zato sto pisem na internetu. Nemas pojma ni ko sam, ni gde zivim, ni sta radim-sta sam radio u zivotu. Ne bi policija trebala bukvalno da ubija, ako si me bukvalno svatio onda stvarno nemam komentar... Ali definitivno trebaju da budu oshtriji prema kurcevitim klosarima koji misle da jedino sto treba raditi u zivotu je kurcenje.
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !28.04.2006. u 18:17 - pre 219 meseci
Citat:
e ovo je tipicno razmisljanje nekoga ko ima 15 godina...kad budes ziveo u svetu, onda unosi baklje...
to se zove INAT, i onda nemoj da se cudis zasto te pandur bije - iz tog istog inata...
btw, ti kao ne znas da sakrijes baklju u zastavu?

a evo i i jednog primera...u 'svetu' je dozvoljeno da ubijes uljeza u svojoj kuci, kod nas nije, pa da li onda svi treba da pucamo na ljude koji nam ulaze u kucu a ne svidjaju nam se?


Ti mora da redovno gledaš film Hooligans?
Čoveče ne da si me zasmejao ovim, da sakrijem baklju u zastavu? A kako da sakrijem baklju kada pre nego što unesem zastavu moram da je dam petorici ljudi da je pregledaju pre nego što je unesem? I to retko kada se unese zastava, i svaki put se pregleda!

Inače imam 19 godina Klinac jesam ali šta da radim, nisam ja kriv što sam mlad zar ne?

Ubijati ljude i paliti baklje nije isto...bar za mene....

Citat:
#1131547/bojan_bozovic: @deda mraz

Postoje mnogo vaznije stvari od navijanja... recimo, uspeti u zivotu ;-)


Naravno, a još ako si navijač a uspšeš u životu, tio si druže u velikom plusu. "Radiš" navijanje iz hobija vamo mlatiš lovu i boli te uvo
 
0

vertex
Beograd

Član broj: 32795
Poruke: 450
*.diners.co.yu.



+8 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !28.04.2006. u 18:20 - pre 219 meseci
@Floyd - samo mi reci kad smo Deda_Mraz i ja podrzavali kurchenje, ubice, manijake, huligane i sl?
Son: Dad, what are clouds made of?
Dad: Linux servers, mostly.
 
0

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !28.04.2006. u 18:20 - pre 219 meseci
Citat:
e ovo je tipicno razmisljanje nekoga ko ima 15 godina...kad budes ziveo u svetu, onda unosi baklje...
to se zove INAT, i onda nemoj da se cudis zasto te pandur bije - iz tog istog inata...


Vidis deda mraz, zaraza ti je odgovorio.
 
0

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !28.04.2006. u 18:21 - pre 219 meseci
Citat:

Nego da se vratimo na temu... možemo ovo i preko nekog chata da raspravimo ko voli grubo a ko ne


Lmao
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !28.04.2006. u 18:21 - pre 219 meseci
Hvala ti Boki puno, nisam video...
 
0

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !28.04.2006. u 18:24 - pre 219 meseci
Citat:
@Floyd - samo mi reci kad smo Deda_Mraz i ja podrzavali kurchenje, ubice, manijake, huligane i sl?


Nemoj mi samo reci molim te da navijacima nije kurcenje u glavi 24 sata dnevno.
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
0

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !28.04.2006. u 18:35 - pre 219 meseci
Citat:
Inače imam 19 godina

Sto ne rece ovo malo ranije, uz qurac sam se cimao da odgovaram na temu. Proci ce te sve te gluposti kad malo porastes i shvatis neke stvari.

A sto se cele diskusije tice mislim da je poprilicno besmislena. Isto bi bilo kada bi ovde neki kriminalac otvorio temu "Stop represiji nad kriminalcima" i poceo da se zali kako ga panduri maltretiraju a oni (kriminalci) su tako dobri i ne rade nista protivzakonito...ovi ih biju iz cista mira. Mislim, smesno. Ako ti smeta sto te pandur bije na utakmici, nemoj ni da ides na istu. Sacekaj da se uvede zakon koji ce pre svega da zastiti NAS, normalne ljude, koji idemo da gledamo fudbal zato sto volimo bas to da radimo, da gledamo, od VAS koji tamo idete samo neko s***** da napravite i da nadomestite nedostatak paznje u detinjstvu. Tada cemo svi mirno moci da odemo na stadion.

A inace, sve ovo sto si do sada pisao su cista baljezganja. Ljudi ti postavljaju jasna i konkretna pitanja a ti im odgovaras "mogao bih ja da ti odgovorim kada bih hteo, ali necu...ti nisi moj navijacki nivo''...miiisssiiimm sta reci...stvarno nisam mogao da skapiram to...ali kada si napisao koliko imas godina bilo mi je sve poprilicno jasnije...grow up or get a job.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
0

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !28.04.2006. u 18:39 - pre 219 meseci
A sta cemo s onim likovima od 40 godina?
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
0

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !28.04.2006. u 18:41 - pre 219 meseci
Citat:
grow up or get a job.


Ovaj drugi deo trenutno ide malko teze.
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !28.04.2006. u 18:54 - pre 219 meseci
Citat:
#1131572/Nabukodonosor: Sto ne rece ovo malo ranije, uz qurac sam se cimao da odgovaram na temu. Proci ce te sve te gluposti kad malo porastes i shvatis neke stvari.

A sto se cele diskusije tice mislim da je poprilicno besmislena. Isto bi bilo kada bi ovde neki kriminalac otvorio temu "Stop represiji nad kriminalcima" i poceo da se zali kako ga panduri maltretiraju a oni (kriminalci) su tako dobri i ne rade nista protivzakonito...ovi ih biju iz cista mira. Mislim, smesno. Ako ti smeta sto te pandur bije na utakmici, nemoj ni da ides na istu. Sacekaj da se uvede zakon koji ce pre svega da zastiti NAS, normalne ljude, koji idemo da gledamo fudbal zato sto volimo bas to da radimo, da gledamo, od VAS koji tamo idete samo neko s***** da napravite i da nadomestite nedostatak paznje u detinjstvu. Tada cemo svi mirno moci da odemo na stadion.

A inace, sve ovo sto si do sada pisao su cista baljezganja. Ljudi ti postavljaju jasna i konkretna pitanja a ti im odgovaras "mogao bih ja da ti odgovorim kada bih hteo, ali necu...ti nisi moj navijacki nivo''...miiisssiiimm sta reci...stvarno nisam mogao da skapiram to...ali kada si napisao koliko imas godina bilo mi je sve poprilicno jasnije...grow up or get a job.


Pa naravno da neću da im odgovaram jer šta god im napišem oni će da sabotiraju to (iako sam u pravu jer govorim istinu ovde) i da mene prave budalom!
Tužno je to što ti je merilo za znanje prosek godina, vidiš ti znaš recimo neke stvari bolje od mene, a ja recimo znam neke stvari bolje od tebe, pa i izmedju ostalog o navijačkom životu jer sam već dosta dugo godina na tribini, i kao još manji sam se nagledao i bar imam kolko tolko iskustvo, sobzirom na moje godine.
A ja u svojim godinama nemam šta da krijem, i ne bih nikada nikoga, kao ti mene omaložavao i smanjivao mi ugleda time što imam malo godina (mislima malo u odnosu na šta, na tebe možda..?), već bih ga poštovao zbog toga što se razume u neku oblast više nego ja!

Ja tebe poštujem za mišljenje što mi daješ savet o životu, i budućnosti, jer si stariji od mene, ali te ne poštujem jer mi umanjuješ ugled i omaložavaš tim starinskim načinom..."Ma klinac"... ali dobro uvek će postojati ljudi koji misle što ima manje godina manje znaš...

A kao drugo mene nemoj da svrstavaš u grupu "VAS što idete da se bijete" ja ne idem da se bije, ja isto odem normalno na utakmicu na tribinu otpevam par pesama svom voljenom klubu i odem kući. JA to radim, a drugi rade nešto drugo, ali šta god oni radili opet ću aj sa njima da najebem, o tome se radi ovde. Što oni nevini dobijaju batine uvek, jer oni što treba da dobiju batine se u principu nikad i ne žale, prema tome ovde nema niko ko napravi s***** pa se posle žali što ga tuku...

Poz i sve najbolje!
 
0

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !28.04.2006. u 23:14 - pre 219 meseci
Pazi, ovo sto ti pokusavas da proguras je staro koliko i svet...nevini najebu najvise. Pa to nije nista novo i ti to ne mozes da promesis. Policija kada pocne da bije u tom haosu (a to i je pod 1. u opisu posla) NE MOZE da stane i da pita ponaosob "izvinite gospodine, jeste li i vi ucestvovali u neredu?" i samo ako ti odgovoris potvrdno oni te prebiju. Pa jel ti to realno?!? Znaci oni biju po slobodnoj proceni. Tvoje je da i ti napravis istu procenu i sklonis se kada mislis da je vreme. E tu dolazi do izrazaja razlika izmedju nas i zivotinja...mada se i one sklanjaju kada zagusti.

Citat:
A sta cemo s onim likovima od 40 godina?

Ma daaaj....to su likovi praznih glava bez i malo ambicije u zivotu. O njima je smesno i raspravljati. Oni nemaju cime ni da razmisljaju. Da imaju, shvatili bi do 40. da su se u Zvezdi i Partizanu za vreme njegove navijacke karijere smenile generacije i generacije i svi su postali nesto u zivotu, dok je on i dalje na tribini i zica pare za cigare jer nema nikakvih sansi da nesto uradi za sebe...a iste te fudbalere cisto zabole za njega...On ne moze da skapira da oni to rade jer im je to posao. Sto mu neki od njih sada ne salje 100 eura mesecno zbog njegovog navijanja?! Ma bas ih boli tuki nesto za njega!
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
0

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !29.04.2006. u 13:34 - pre 219 meseci
Kontam da su oni glavne paljevine i vodje kojima je jedino to ostalo. Pa okupljaju klince oko sebe.
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !29.04.2006. u 13:56 - pre 219 meseci
Ne okupljuju oni sami dolaze, jer tebe niko ne trea da navijaš za neki klub, do samoinicijativno dodje samo od sebe!

Pozzz...
 
0

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !29.04.2006. u 14:41 - pre 219 meseci
Nisam mislio da idu od vrata do vrata i biraju nove "podanike" za sektu ;)
Samo kazem da su glavni likovi tamo i da odrzavaju ekipu i kao takvi "daju motivaciju" drugima da budu deo ekipe. Ne znam kako drugacije da se izrazim.
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Stop represiji nad navijačima ! ! !
(Zaključana tema (lock), by flylord)
Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 64711 | Odgovora: 370 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.