Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Stop represiji nad navijačima ! ! !

elitemadzone.org :: MadZone :: Stop represiji nad navijačima ! ! !
(Zaključana tema (lock), by flylord)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 64761 | Odgovora: 370 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
..mtsns-ns.customer.sbb.co.yu.

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !23.04.2006. u 18:30 - pre 219 meseci
Ma ja ne vidim da je ovde neko rekao da ne trebaju panduri da odgovaraju za svoje postupke!
Ali sto se ne zatvaraju izgrednici?
Verovatno iz istog razloga zasto i panduri ostanu nekaznjeni!
Ko zgresi na sud! To se slazem!
Ali to je problem drzave, pravosudja i vlasti sto iz nekog razloga njima godi da ti navijaci ne idu u zatvor, ali da ne idem skroz u off topis to je za neku drugu temu.
 
0

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !23.04.2006. u 19:07 - pre 219 meseci
Mozda zato sto su zatvori pretrpani.
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
0

losmipfc

Član broj: 84526
Poruke: 205
*.dialup.sezampro.yu.

ICQ: 260258598


+2 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !24.04.2006. u 02:08 - pre 219 meseci
Samo ne znam odakle ti info da navijaci ne odgovaraju za svoje postupke? Vecina koja napravi nesto biva uhapsena + izmaltretirana u stanici milicije...
Danas privode zbog bacenog novcica na teren, upaljene baklje i da ne nabrajam josh milion stvari....

Do groba uz Partizan!
Grobari Crna Gora
 
0

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
..mtsns-ns.customer.sbb.co.yu.

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !24.04.2006. u 06:45 - pre 219 meseci
Prvo, biti priveden i malo izmaltretiran nije isto sto i biti uhapsen i osudjen.

Drugo, pa zar bi ti da oni ne privode zbog bacanja para na teren? Ko to jos normalan radi na ovu bedu? Postoji verovatno negde neki pravilnik o ponasanju na utakmicama, ko ne postuje, ide u zatvor (ako je nesto blaze neka plati kaznu jedno 10-20.000)
 
0

blejim
Novi Sad / Beograd

Član broj: 34299
Poruke: 251
82.208.195.*



Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !24.04.2006. u 13:45 - pre 219 meseci
Citat:
long_strider: Prvo, biti priveden i malo izmaltretiran nije isto sto i biti uhapsen i osudjen.

Drugo, pa zar bi ti da oni ne privode zbog bacanja para na teren? Ko to jos normalan radi na ovu bedu? Postoji verovatno negde neki pravilnik o ponasanju na utakmicama, ko ne postuje, ide u zatvor (ako je nesto blaze neka plati kaznu jedno 10-20.000)


Prvo, nije malo izmaltretiran, vec sem prema njemu ophodi kao prema najvecem neprijatelju.
Drugo, svako za kog postoji osnov za dizanje optuznice ostaje u stanici i protiv njega se dize optuznica, medjutim u velikoj vecini slucajeva ne postoji osnov za podizanje optuznice pa onda panduri odrade brutalno izivljavanje nad privedenima i puste ih kuci. Pa ti sad reci da je to normalno!
blejanje je nauka :P
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !24.04.2006. u 13:52 - pre 219 meseci
Hehe, uvek kad neko pomene represiju nad navijacima setim se ovog clanka ;)

http://www.blic.co.yu/arhiva/2004-08-28/strane/tema.htm#1

Citat:

Navijači Crvene zvezde divljali u avionu JAT-a u toku leta

Pored nereda na fudbalskim utakmicama, navijači fudbalskog kluba Crvena zvezda su u navijačko divljanje uneli novitet, pa su tokom leta demolirali JAT-ov „boing 737“ na liniji Beograd-Roterdam kada su krenuli na revanš utakmicu ovog fudbalskog tima sa PSV Ajndhovenom. Očevici kažu da je izgledalo kao da podivljali mladići žele da obore avion.

U MUP-u za „Blic“ kažu da su navijači Crvene zvezde nered u JAT-ovom avionu pravili u odlasku za Holandiju, kada nisu imali policijsku pratnju. Naš izvor iz MUP-a kaže da su u JAT-u štetu procenili na 50.000 dolara.
Let JR 26-26 od Beograda ka Roterdamu obeležilo je, kao ni na jednom do sada, „strahovito i opšte divljanje“, kažu za „Blic“ u upravi JAT-a. Unutrašnjost aviona poprilično je oštećena.
- Deveti i deseti red u avionu su uništeni. Polomljene su ručke, nasloni... Deset pojaseva za spasavanje uništeno je jer su ih naduvali. U dvanaestom redu kućište pojaseva za spasavanje je vidno oštećeno. Jedna kiseonička maska nedostaje, a jednu smo našli bačenu pozadi u avionu - prenosi za „Blic“ posledice divljanja navijača Rade Tomašević, šef Sektora održavanja aviona.
Osim oštećenja aviona u kome su bili navijači i pričinjenje materijalne štete kompaniji JAT, navijači su, kako kažu, u kompaniji sve vreme leta divljali.
- Želeli su da uđu u kokpit, napadali su stjuardese, na 10.300 metara visine najednom su svi skočili na desnu stranu, kao da im je bio cilj da obore avion - kaže za „Blic“ očevidac događaja u avionu na letu Beograd- Roterdam.
Navijači Crvene zvezde insistiraju da su u Holandiju putovali turistički, a to, kako oni kažu, znači da nisu pravili nikakve nerede na čarter letu za Roterdam i u povratku za Beograd.
- To što se u javnosti spominje da smo napravili štetu u avionu od 50.000 dolara nije nikako moguće. Jedna stolica se pokvarila, nije mogla da se vrati u normalan položaj, i to je sve. Kako to onda može toliko da košta? Mislim da je to JAT sve smislio samo da bi ojadio Zvezdu za pare. Otpadaka je zaista bilo, jer smo morali nešto da jedemo i pijemo za vreme dvoipočasovnog leta, a to što nas niko nije obilazio i kupio smeće, nije do nas. Malo smo se zezali, pušili cigarete, ali ništa više - kaže za „Blic“ jedan od „delija“ i demantuje da nije bilo provociranja i štipanja stjuardesa na putu za Holandiju.
- Ma, kakvi! To je potpuna laž! Istina je da smo imali žensku posadu kad smo išli tamo, bile se dve gospođe, ali one nas nisu ni obilazile, tako da nije bilo nikakvog međusobnog kontakta.
U povratku su radili stjuarti, a ni tada nije bilo problema, a čak ni jedna jedina cigareta nije upaljena - napominju Zvezdini navijači, koji će se verovatno uskoro obratiti javnosti zbog spominjanih incidentnih situacija.
- Isto je i sa pričom o hotelu „Hilton“ koji smo, navodno, demolirali. To nije tačno. Mi kad lomimo, stvarno lomimo, to posle ne može da se sredi. U liftu je bilo udareno a ne slomljeno ogledalce, a čak nisam siguran da je to uradio neko naš. Mi smo hteli da se provedemo u Amsterdamu, a ne da jurimo i gubimo vreme po ekskluzivnom hotelu, to ne bi imalo smisla - tvrde „delije“.
U policiji kažu da su zbog štete nanete JAT-u podneli krivične prijave protiv N. N. lica i da još niko nije uhapšen.


Bas me zanima da li je neko nesto platio - a za ugrozavanje bezbednosti u avionu skakanjem i demoliranjem se u nekim drugim zemljama glavi dug mardelj + porpilicno socne novcane kazne :)

HEhe i ta ekipa se onda zali na represiju nad njima :)

[Ovu poruku je menjao Ivan Dimkovic dana 24.04.2006. u 14:54 GMT+1]
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

DDN
Bg

Član broj: 73827
Poruke: 16
*.iiu.ie.



Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !24.04.2006. u 14:01 - pre 219 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Hehe, uvek kad neko pomene represiju nad navijacima setim se ovog clanka ;)

http://www.blic.co.yu/arhiva/2004-08-28/strane/tema.htm#1



Bas me zanima da li je neko nesto platio - a za ugrozavanje bezbednosti u avionu skakanjem i demoliranjem se u nekim drugim zemljama glavi dug mardelj + porpilicno socne novcane kazne :)

HEhe i ta ekipa se onda zali na represiju nad njima :)

[Ovu poruku je menjao Ivan Dimkovic dana 24.04.2006. u 14:54 GMT+1]



Ne razumem tvoj odgovor....Cekaj, znaci ti podrzavas represiju nad navijacima?

Ok, svi treba da budu kaznjeni za svoja nedela poput ovih, samo dali to treba da bude bas pendrekom?
Ne verujem da su tukli Jocu Amsterdama ili Legiju u CZ-u, ti smatras da bas navijaci zasluzuju tako nesto?
 
0

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
*.nat-pool.po.sbb.co.yu.



+7 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !24.04.2006. u 14:06 - pre 219 meseci
^ a ti smatras da ljudi koji su tog dana bili u avionu zasluzuju da trpe takva sranja dok putuju ?

btw. to je uvek tako, kriminalci ce se uvek zaliti kako se neka "nepravda izvrsava nad njima", oni koji su puni para kukace kako nemaju itd... Tako da cisto sumnjam da su ovi "zlatni", naravno nisu ni novinari zlatni...

Citat:
na 10.300 metara visine najednom su svi skočili na desnu stranu


lol

[Ovu poruku je menjao abishai dana 24.04.2006. u 15:17 GMT+1]
_/|_|/|_/|/|//|_™
 
0

blejim
Novi Sad / Beograd

Član broj: 34299
Poruke: 251
82.208.195.*



Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !24.04.2006. u 14:14 - pre 219 meseci
Da Ivane to je sigurno tako bilo cim pise u novinama, jel boze moj novine nikada ne lazu?!

Napadanje na navijace po medijima je cesta pojava, razumem ja te novinare, pa takvi clanci im podizu tiraz. Novinski clanci apsolutno nisu nikakvo merilo za ovu tematiku, gomila lazi! Pogledaj clanak u novinama posle incidenta kad je malom Milanu Vasicu pucano u facu, prvo je bila prica da pripadnici zandarmerije uopste nisu ni imali gumene metke na toj utakmici, zatim je bila prica da je povredjen huligan koji je nasrnuo na policajca, pa da je ovaj u samoodbrani pucao da bih se zastitio (onolka konjina zandarmerac mora da puca gumenim metkom u glavu detetu od 14 godina, nije u stanju da se odbrani od deteta od 14 godina?!), pa kad je keva od malog Milana izasla u javnost i rekla da njen sin nije nikakav opasni huligan, vec dete od 14 godina i da je nacinjena nepravda, onda je u novinama prica bila, kako je oruzje samo opalilo, da je sve to jedan veliki nesrecni slucaj. Pa eto uzmi samo taj jedan incident za primer kolko su verodostojni novinski clanci.
blejanje je nauka :P
 
0

DDN
Bg

Član broj: 73827
Poruke: 16
*.iiu.ie.



Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !24.04.2006. u 14:18 - pre 219 meseci
Citat:
abishai: ^ a ti smatras da ljudi koji su tog dana bili u avionu zasluzuju da trpe takva sranja dok putuju ?

btw. to je uvek tako, kriminalci ce se uvek zaliti kako se neka "nepravda izvrsava nad njima", oni koji su puni para kukace kako nemaju itd... Tako da cisto sumnjam da su ovi "zlatni".



lol

[Ovu poruku je menjao abishai dana 24.04.2006. u 15:12 GMT+1]


Ne, ne smatram da iko treba to da trpi, ali zar nije zakon isti za sve?
Po cemu ti navijaci treba da dobiju vise batina?
Zasto policija ne tuce ratne profitere, privredne kriminalce ili haske optuzenike isto kao navijace?

Po cemu su oni gori od njih?
 
0

blejim
Novi Sad / Beograd

Član broj: 34299
Poruke: 251
82.208.195.*



Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !24.04.2006. u 14:18 - pre 219 meseci
Citat:
abishai: ^ a ti smatras da ljudi koji su tog dana bili u avionu zasluzuju da trpe takve delikvente ?

A ti si bas siguran da je sve to tako bilo?! Nemoj da se pravis lud i blesav, kad nisi. Zapitaj se malo o svemu tome, policija koja i ovako maltretira navijace, mislis da ne bi pohapsili sve do jednog da je to stvarno tako bilo?! Veruj mi da bi svi ti odmarali u buvari da je postojao bilo kakav osnov za podizanje optuznice za vandalizam u avionu i ugrozavanje bezbednosti putnika.
blejanje je nauka :P
 
0

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
*.nat-pool.po.sbb.co.yu.



+7 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !24.04.2006. u 14:22 - pre 219 meseci
@blejim - procitaj jos jednom sta sam ja napisao, ja nigde nisam napisao da se to tako desilo. Nadovezao sam se na ovo sto je ddn rekao.

@DDN - ne treba nikoga mlatiti bez razloga. Ostavio sam ovde vec jednu poruku gde sam napisao, da panduri umeju da budu..... umeju, a opet sa druge strane da se ne izbijaju sranja na stadionima, ne verujem da bi bas uleteli iz cista mira i poceli da biju nekoga

Istina je inace uvek negde u sredini... (evo npr ovaj clanak iz novina) znaci nije bas ni kako navijaci kazu da su bili mirni samo tako, a nije ni kako ostali kazu da su navijaci hteli da sruse avion..... znaci verovatno nisu bili bas najmiriniji, ali sa druge strane ne verujem ni da su krenuli da sruse avion... mislim... :)

[Ovu poruku je menjao abishai dana 24.04.2006. u 15:26 GMT+1]
_/|_|/|_/|/|//|_™
 
0

blejim
Novi Sad / Beograd

Član broj: 34299
Poruke: 251
82.208.195.*



Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !24.04.2006. u 14:35 - pre 219 meseci
Niko ovde ni ne govori da su navijaci cvecke, ali nije rec o tome, rec je o tome da je zakon isti za sve, ako neko napravi neko s***** na tribini, onda se fino ta osoba identifikuje i pokupi pri izlasku sa stadiona, odvede se u stanicu i podigne se optuznica protiv njega, a ne da se uleti i pomlati pola tribine. Takodje rec je o tome da kad murija nekog privodi nema prava da ga maltretira, da nema prava nekome da lomi glavu pendrekom, cipelom, sakom, kundakom i sl. Ako je neko nesto uradio tj. prekrsio neki zakon onda se on hapsi i sprovodi do stanice gde ce se pokrenuti krivicni postupak protiv istog, pa onda fino na sud pa ako ga optuze molim lepo idi lezi malo u buvari, pa razmisli o svemu. Napominjem jos jednom da niko ovde ne govori o tome da protiv navijaca koji naprave neko s***** ne treba da se podigne optuznica, vec se govori o tome da murija nema pravo da pendrekom ispravlja krive drine i usput krajnje brutalno izgazi bar desetak nevinih ljudi, pa ne samo nevinih, vec i ove sto su prekrsili zakon nemaju prava da gaze kao stoku. Jesmo li mi zemlja u kojoj treba da se postuje zakon ili zemlja koja treba da uvede kamenovanje izgrednika na trgu. Zapitajte se malo kuda vodi sva ta represija. Za sada su na tapetu samo navijaci, a ko zna koja grupa ljudi je sledeca na redu, razmislite malo o tome.
blejanje je nauka :P
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !24.04.2006. u 15:34 - pre 219 meseci
Dimkovicu taj članak nije tačan. Uprava zvezde je demantovala da je bilo ikakvih lomova skakanja i demoliranja.
Isto tako JAT je izdao saopštenje da nije bilo divljanja, nego da je igrom slučaja jedan navijač nezgodno seo i slomio stolicu aviona.
Ta stjuardesa koju su NAVODNO maltretirali na poziv za svedočenje se nije pojavila...

Toliko o tome i dotičnim novinama koje su prenel tu (dez)informaciju!


REPRESIJA SE NASTAVLJA!

Grobari za dva dana idu u Novi Sad.... videćemo kakva će situacija da bude!
 
0

-sfx-

Član broj: 18965
Poruke: 206
*.adsl.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !24.04.2006. u 16:39 - pre 219 meseci
Citat:
Deda_Mraz: Dimkovicu taj članak nije tačan.


Ja ne mogu da verujem dokle vase idealiziranje navijaca moze da ide. Gore navedeni citat mi samo otkriva koliko ste svi vi navijaci indoktrinirani i nesposobni da donosite cisto zravorazumske zakljucke. Kakva novina bi mogla da IZMISLI takvu pricu?

Citat:
Uprava zvezde je demantovala da je bilo ikakvih lomova skakanja i demoliranja.


Uprava krade, ubija, sacinjena je od najgorih kriminalaca, ali nikada ne laze!

Po ko zna koji put, jbt ljudi, RADITE NESTO!
 
0

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !24.04.2006. u 17:09 - pre 219 meseci
eh, pitao sam se kad ce neko da se javi sa recenicom 'to je izmisljeno'....
vi pokusavate da budete fer i fini sa pricom da postoje i huligani i da njih treba kazniti, medjutim tih huligana nigde nema.

inace, ne znam bas koliko redovnih putnika 'nezgodno sedne' pa polomi stolicu...
 
0

DDN
Bg

Član broj: 73827
Poruke: 16
*.iiu.ie.



Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !24.04.2006. u 17:31 - pre 219 meseci
Citat:
zaraza: eh, pitao sam se kad ce neko da se javi sa recenicom 'to je izmisljeno'....
vi pokusavate da budete fer i fini sa pricom da postoje i huligani i da njih treba kazniti, medjutim tih huligana nigde nema.

inace, ne znam bas koliko redovnih putnika 'nezgodno sedne' pa polomi stolicu...


Kao prvo, tema je "dosta represije nad navijacima" i ocigledno je vise puta u tekstu objasnjeno o cemu se radi, dakle policija tuce ljude bez razloga, ne pricamo o tekstu iz Blica, dali se neko napio, itd.
Zaista ne znam sta sad ovo vase pametovanje treba da znaci.
Posto verovatno 80% vas sto postujete nikad niste bili na utakmici pa ne znate kako izgleda ta represija, najbolje je da se vratite svojim kompjuterskim temama i poslovma.










 
0

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !24.04.2006. u 18:28 - pre 219 meseci
eto ti ga na sad...
odavno smo ustanovili i slozili se sa time da postoje budale koje ce uvek da prave s*****, kao i da postoje panduri koji ce da biju koga stignu, bez obzira da li je ovaj kriv ili ne...
a sto se tice naseg pametovanja, to znaci da kada god se spomene slucaj u kom navijaci divljaju vi imate komentar - to nije tako bilo...
e pa ja isto tako mogu da kazem da je onaj pandur pucao u glavu decku zato sto je ovaj izvukao pistolj na njega...
 
0

losmipfc

Član broj: 84526
Poruke: 205
*.dialup.sezampro.yu.

ICQ: 260258598


+2 Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !24.04.2006. u 19:39 - pre 219 meseci
Stvarno bi bilo glupo kad bi na svaki post odgovarao, jer bi mi trebalo ko zna koliko vremena. Nego vi fino procitajte ponovo ovaj post, ako vec niste...

@blejim: Niko ovde ni ne govori da su navijaci cvecke, ali nije rec o tome, rec je o tome da je zakon isti za sve, ako neko napravi neko s***** na tribini, onda se fino ta osoba identifikuje i pokupi pri izlasku sa stadiona, odvede se u stanicu i podigne se optuznica protiv njega, a ne da se uleti i pomlati pola tribine. Takodje rec je o tome da kad murija nekog privodi nema prava da ga maltretira, da nema prava nekome da lomi glavu pendrekom, cipelom, sakom, kundakom i sl. Ako je neko nesto uradio tj. prekrsio neki zakon onda se on hapsi i sprovodi do stanice gde ce se pokrenuti krivicni postupak protiv istog, pa onda fino na sud pa ako ga optuze molim lepo idi lezi malo u buvari, pa razmisli o svemu. Napominjem jos jednom da niko ovde ne govori o tome da protiv navijaca koji naprave neko s***** ne treba da se podigne optuznica, vec se govori o tome da murija nema pravo da pendrekom ispravlja krive drine i usput krajnje brutalno izgazi bar desetak nevinih ljudi, pa ne samo nevinih, vec i ove sto su prekrsili zakon nemaju prava da gaze kao stoku. Jesmo li mi zemlja u kojoj treba da se postuje zakon ili zemlja koja treba da uvede kamenovanje izgrednika na trgu. Zapitajte se malo kuda vodi sva ta represija. Za sada su na tapetu samo navijaci, a ko zna koja grupa ljudi je sledeca na redu, razmislite malo o tome.

...ali i pored svega nikada mi nece biti jasno zasto vecina vas misli da su navijaci stoka, debili, narkomani, ludaci, bolesnici, lopovi.... jesam li zaboravio nesto?? nastavite da kuckate po drugim temama...

Do groba uz Partizan!
Grobari Crna Gora
 
0

blejim
Novi Sad / Beograd

Član broj: 34299
Poruke: 251
82.208.195.*



Profil

icon Re: Stop represiji nad navijačima ! ! !24.04.2006. u 22:29 - pre 219 meseci
Diskusija o ovoj temi na ovom forumu nema smisla, samo iz razloga sto postoji veliki broj ljudi koji ovde pise i kontrira samo zbog toga sto im je dosadno i hoce da vidi dal ce se neko primiti na provokacije, pa ce onda u nekoj raspravi uspeti da ubije neki odredjeni vremenski period i na taj nacin sebi malo ublazi dosadu. Takvi ljudi mi se gade iz vise razloga, ali neki osnovni su to sto ovu krajnje ozbiljnu temu shvataju kao "paljenje pojedinaca oko ne bitnih stvari", znas kao mi smo ludi sto se zalimo sto nas murija gazi, to je jedna krajnje glupa tema i umesto da cutimo i pustimo da nas gaze mi se kao nesto bunimo, svasta od nas. Takodje mi se takvi ljudi gade zbog toga sto uporno pricaju jednu pricu, a kad im se argumentovanom pricom pokaze da nisu u pravu onda uslede komentari koji nemaju veze s mozgom, samo da bi se prica skrenula i da bi oni uspeli da ubiju jos malo svoje dosade. Posebno su mi odvratne i neshvatljive pojedine izjave, tipa "sve su to drogirani idioti", "na stadionima se skuplja najveci sljam ove zemlje", "pijane budale treba ih sve pobiti", "i treba policija da ih gazi, ne ovako vec jos gore" i slicne budalastine izrecene u dosadasnjoj diskusiji, to mi se bas gadi. Do sada sam ignorisao samo poruke lika pod pseudonimom -sfx- posto je lik sam vec jednom priznao da ucestvuje u diskusiji samo zato sto mu je dosadno, pa se onda zakljucuje da samo zeli da potpali masu kako bi ubio po koji minut dosade dnevno, ali vidim da cu sada spisak morati malo da prosirim, jel takvih kao on ima jos. Takodje bih zamolio sve ostale koji ucestvuju u ovoj diskusiji i da su je ozbiljno shvatili, da ne obracaju paznju na razno razne -sfx-(ove) koji ucestvuju na ovoj temi samo da bi se izdrkavali, pa se onda ode od sustine problema, a to je da napomenem jos jednom REPRESIJA NAD NAVIJACIMA. Niko nema prava nekome da skace po glavi, ako je neko prekrsio zakon, postoje sudovi koji ce mu suditi, a ne da ga neki maloumnik u uniformi izgazi, a pritom ubije od batina jos na desetine nevinih ljudi. Takodje ako pripadnici policije zapocnu incident, oni za to moraju da odgovaraju, ako se izivljavaju nad nekim i za to se mora odgovarati, prekomerena upotreba sile i za to se mora odgovarati i sve ostalo vec izreceno na ovoj temi, da se ne ponavljam iako je izgleda neophodno ponavljati po sto puta!


[Ovu poruku je menjao blejim dana 24.04.2006. u 23:35 GMT+1]
blejanje je nauka :P
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Stop represiji nad navijačima ! ! !
(Zaključana tema (lock), by flylord)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 64761 | Odgovora: 370 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.