Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Re: Fiat Panda [Classic] klub - poruke iz aprila i maja

elitemadzone.org :: AutoZone :: Fiat Panda club :: Re: Fiat Panda [Classic] klub - poruke iz aprila i maja

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 79205 | Odgovora: 338 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

inspkluzo

Član broj: 142669
Poruke: 337
147.91.108.*



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub15.04.2008. u 12:30 - pre 195 meseci
Laza-ricce Aca se kod tebe izgleda prešao samo kod male-female, imam suprotna iskustva sa renoom 4, da se sada može kupiti nov, ne bih oklevao, naleteo si na neki loš primerak. Pričao sam sa likom koji kaže da taj automobil ne valja, istrošile mu se karike odma, inače je radio u nekom servisu za kamione i u renola je sipao korišćeno ulje iz kamionskih motora, izgleda da si od njega kupio automobil. Šalu na stranu, postoje i takve face, još jedan razlog za kupovinu pande koje su održavane u fiatovim servisima sa originalnim delovima i propisanim uljima. Nego, kada je to benzin bio 7 orlova, kada se to prodavao u plastičnim flašama, ja sam to, ako je bilo, kao i "ceo" narod zaboravio. Zamislite automobile koji su pogonjeni gorivom iz plastičnih flaša kupljenim na ulici, u kojoj se to zemlji desilo, ja nikada ne bih kupio automobil koji je prošao takvu torturu, kakva su ulja bila, kako su nabavljali rezervne delove. Automobile iz takve zemlje treba izbegavati, a teško ljudima koji žive, ili su živeli u takvoj zemlji, kada su im automobili tako prošli. POzzzz!!!
 
Odgovor na temu

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.redcross.org.yu.



+1 Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub15.04.2008. u 12:38 - pre 195 meseci
Da Roberto, u stvari nisam ja (bar se ne osecam) tako mator mada sam puno blizi tom pojmu, nego nekoj mladosti. Najgore je sto sam s vremenom - posto sam svasta prosao, prikupio i podosta iskustva (za jedan dobar roman) pa na neke stvari verovatno gledam ko pravi matorac, pre nego neki mladic u najboljim godinama.

Kisa ova sto sad udara, nije bez uticaja, jer u ovim godinama, hteo ili ne postanes meteopata.....

Kod doctora ******* sam video - to crveno cudoviste od 5 litara?
Plin u njemu bi bio cisto - skrnavljenje sakralnih objekata.
Sluzbeno cesto koristim terence, uglavnom Toyota Ladcruiser, 4.2 lit Diesel, Nissan Patrol, 4.2 lit diesel, Prado, Isuzu, Landrover, Mitshubishi, Pajero, Galloper i sl, sve diesel, 3.5 - 4.2 lit.
Imamo po KiM, i nesto H-1 - vojna varijanta - ona sa platnenim vratima na driker, cini mi se 9.2 litra, Hemi motor, Ima to svoje zasto, firma je taka da se bavi nekim poslovima za koje ti treba takav terenac.
Blokiras diferencijal, prebacis na 4x4 i ides.......Rezervoari (ima ih po dva) svi od po 120 lira. Dva cepa, elektro-pumpa za pretakanje iz jednog u drugi na digme, i tako to.....Radijus kretanja 1200 km, i td.

Kad ides auto putem do 120 km/h, trose kako koji, ali od 18-25 litara, sem ovog H-1, on trosi 25-45 litara na sat, (i u knjizici se daju podaci o potrosnji na sat a ne na 100 km), zavisi dal je u leru il je u bilo kojoj brzini.

Voziti tako nesto - Privatno, pa jos po gradu, pa to je - samo usled polne nemoci - moguce, ali ko sto vidite, dosta je polno nemocnih, ali finansijski, politicki, mafijaski, itd mocnih. Seljacka logika je inace predominantna za podrucje Balkana, pa otuda u te makine se trpa Plin od 300 do 1.000 orja. Stedi se..... Naprave ljudi kucu na rubu Beograda, na tri sprata 500 kvm - sa spanskim plocicama, al klonjara - poljska, od dasaka u dnu baste, odmah do mladog lukca, mora da postoji.......Pa ogrnu slafrok u Novembru, i trkom.......

Meni, Pandojla za sad vrsi poso, a i da ne vrsi, finansijski sam toliko mocan, da nemam za bolje, onako da budemo iskreni....... Znas, malo boli coveka srednjih godina, to kad te gledaju ko smrdljiv sir s visine s 5 litara ergele.....
Naviknes s vremenom, ali ipak nije to bas pravda - a cini mi se ni preterivanje....
 
Odgovor na temu

roberto_s
Roberto Sotirov
Shadows, Beograd
Beograd

Član broj: 158457
Poruke: 290
*.yu
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub15.04.2008. u 12:48 - pre 195 meseci
>

A jok more, crveno cudoviste koje si video kod***** je imalo fabricki plin
i nije 5000 kubika. Mislim da je fordov terenac od 4200 kubika . Ne pricam o
tom vozilu nego o nekoj mecki ,cini mi se G klase!!!!
 
Odgovor na temu

iza

Član broj: 178635
Poruke: 3
*.bvcom.net.



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub15.04.2008. u 13:15 - pre 195 meseci
zdrawo swima! prwo da se izwinim za owo duplo w, prawo w se slomilo na tastaturi (!) pa dok ga ne zamenim moracu owako. pratim owaj forum wec neko wreme, odlican je, stwarno ste zarazni, pa cu i ja morati da kupim pandu izgleda. a swe wase postowe cu onda lepo da odstampam i da ih nosim u kolima kao uputstwo za upotrebu :). elem, da bih uopste kupila auto moram da nadjem nekog ko bi isao sa mnom u shoping, i zato bi bilo super ako bi neko mogao da me posawetuje kako da dodjem do tog wec cuwenog doktor lexana ili nekog drugog doktora. hwala :)
 
Odgovor na temu

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.redcross.org.yu.



+1 Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub15.04.2008. u 13:23 - pre 195 meseci
Pa zar to crveno, nije skrnavljenje sakralnih objekata?.
Trokraka zvezdica, G klase, hm plin?, Isto, skrnavljenje sakralnih objekata pod zastitom UN, tako bi to okarakteriso.

E pa momci - mladi, brzo mi Vi, neke stvari zaboravljate! To sto su neki u toj i toj sad vec nepostojecoj zemlji tada - bili u pelenama, ne znaci .... Mislim nadam se da nece, ali........ po malo vec mirisi.........

Nego da ne mracim dalje, evo idemo na bolje, sad imamo Pande Classic, pa kad udjemo u EU, ono prc......Nemoz da ih registrujes zbog bezbednosnih normi........

Kako god okrenes..............

Cartooon Town,........ We like this City, oooo, ooooo, oooo, We like this City, ooo, oo ooo, ima jedna pesma stara......
 
Odgovor na temu

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.redcross.org.yu.



+1 Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub15.04.2008. u 13:29 - pre 195 meseci
Pozdrav Izo, prvo da pitam jesil musko, il zensko da ne bude posle........Aca tu nesto....

Ako si zensko (streight) onda ti ima pomoci....., ako ne........

Salim se, imas resenje, tu u predhodnoj prepisci.......
 
Odgovor na temu

roberto_s
Roberto Sotirov
Shadows, Beograd
Beograd

Član broj: 158457
Poruke: 290
*.yu
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub15.04.2008. u 13:46 - pre 195 meseci
> Aman Aco, idi negde prilegni dok ne stane kisa.
Kad udjemo u EU vozicemo ih kao raritete a cena ce im ici i do 20000 ojra
po komadu, zavisi od originalnosti. Pola Rumunije vozi i dalje Dacije -reno
11 pa nista. Idi malo iskuliraj , probaj sa pivom ili vinjakom, pa se onda
javi sa nekom lepom oi duhovitom porukicom. Bas delujes ohrabrujuce!!!
 
Odgovor na temu

inspkluzo

Član broj: 142669
Poruke: 337
147.91.108.*



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub15.04.2008. u 13:48 - pre 195 meseci
Izo, Aca će ti konvertovati W u V ako bude trebalo, ali vidiš da ima problem sa prepoznavanjem polova, na PP-u imaš broj doktor lexan-a. POzzz!!!
 
Odgovor na temu

iza

Član broj: 178635
Poruke: 3
*.bvcom.net.



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub15.04.2008. u 13:49 - pre 195 meseci
jest aco, zensko sam :) hwala na jawljanju. jel ima sanse da mi neko posalje broj? pliiiz :)

jao widi wec stiglo!! diwni ste :) hwala inspektore!
 
Odgovor na temu

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.redcross.org.yu.



+1 Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub15.04.2008. u 13:56 - pre 195 meseci
Bravo, Robi, odoh na vinjak i pivo.......


Shaj-laj-laj, subi-dubi-dooobi do, Shaj - laj - laj, subi dubi, dooobi do,

This is The end, .........mu only friend The end.......(The Doors), (Apocalipse Now), De Niro.......pa scena sa vijetnamskim selom...........
 
Odgovor na temu

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.redcross.org.yu.



+1 Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub15.04.2008. u 14:08 - pre 195 meseci
http://www.youtube.com/watch?v=vHjWDCX1Bdw
 
Odgovor na temu

kuntalo

Član broj: 101218
Poruke: 382
212.200.151.*



+2 Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub15.04.2008. u 15:13 - pre 195 meseci
Roberto, pričao mi čika Pera (nadaleko čuveni dobanovački brica, za neupućene) o naglo raskalašenim Sremcima. Kaže, to sve poludelo, pobesnelo, te kola, te apartmani na Kopaoniku, stanovi u Beogradu... A šta ćeš, proste duše, ispucaće to "malo" što su "zaradili", pa 'ajte unuci Jovo na novo... Žena mi iz Apatina, pa znam kako je to sve išlo sa akcijama pivare... Već su se izduvali, već se 'fataju za glave...

Elem, Lazare, izvini, stvarno nisam imao nameru da vređam, ali Ti k'o da nisi odavle'. Potpuno razumem tu želju za izbegavanjem komplikacija, ali JBG- Balkan.
Mislim da posle Pande, ako si već spreman dati oko 4k Eura za polovni auto, sledi samo nova Zastava 10. Dok ne počnu da prodaju ove što sklapaju naši... Sve ostalo podrazumeva baš ono što ne želiš... govorimo o živcima...

Aco, kriza srednjih godina all the way, De Nira nema u Apokalipsi, mada bi definitivno bolje leg'o kao kapetan Vilard od bledunjavog Šina... Ipak, jedan je taksista- mada je Serpiko nenadwebiv... Kad smo već kod posledično- psihotičnih likova...


Save the Panda!
 
Odgovor na temu

inspkluzo

Član broj: 142669
Poruke: 337
*.publikum.co.yu.



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub15.04.2008. u 16:38 - pre 195 meseci
Guru, kažu da jedna generacija stiče i zarađuje, druga čuva i troškari pomalo, treća uživa u nekrofilnom novcu i razj..... sve. Meni samo nije jasno koja sam ja generacija, ne troškarim, nemam šta da čuvam, ništa nisam razj....., a ne stičem ništa uz izuzetak pande. Pozzz!!!

[Ovu poruku je menjao inspkluzo dana 15.04.2008. u 18:09 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao inspkluzo dana 15.04.2008. u 18:11 GMT+1]
 
Odgovor na temu

valter1976
ognjen jovic
Vojska Republike Srpske
Banjaluka

Član broj: 177982
Poruke: 11
195.222.49.*



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub15.04.2008. u 18:15 - pre 195 meseci
Veliko hvala, Aco , na odgovoru i na savjetima.
Htio bih da dodam samo da sam u Fiestu (koju je sad prisvojila moja zena), ugradio sekvent-uredjaj, i da je razlika u potrosnji plina, u odnosu na benzin, neznatna.
A majstori u Bosni i nisu bas neki poznavaoci, ali nema se sta tu puno zajebati.
LONG LIVE FIAT PANDA
 
Odgovor na temu

lazaricca

Član broj: 175540
Poruke: 7
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub15.04.2008. u 18:52 - pre 195 meseci
Sad smo kompletni odje-muskarac sa zenskim imenom,zena sa muskim,sve strejtas do strejtasa...ako kojim slucajem ne kupim Pandu bilo bi mi krivo da ne dodjem na zakazano druzenje u Surcinu/Mislodjinu/Adi...gde vec.
Kuntalo,nema nikakve ljutnje,ja samo spadam u onu "koga zmija ujede...",a da ce biti intervencija-bice,samo da ih nema kao sto ih jebilo.
U vezi Z10-8k za osnovni model je ipak duplo vise od 4 i cetvorostruko vise od 2.
 
Odgovor na temu

inspkluzo

Član broj: 142669
Poruke: 337
*.publikum.co.yu.



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub15.04.2008. u 19:05 - pre 195 meseci
Lazo-rice svakoga od nas je ujela zmija, inače na pandapiknik si dobrodošao i bez pande pa i sa ženskim imenom! pOzzz!!! Aco, probaj gorki list i pivo!
 
Odgovor na temu

D.B.

Član broj: 174235
Poruke: 21
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub15.04.2008. u 19:12 - pre 195 meseci
Zdravo društvo.

Ovde postaje sve zabavnije. Ima politike, ekonomije, filma, životne filozofije, humora ...
Prava uživancija, stvarno. Ja sad i ne vozim Pandicu nego sedim uz komp. i uživam čitajući vaša pisanija. Em mi je lepo, em štedim gorivo:)) Samo tako nastavite.

Pozdrav svima, Dejan
 
Odgovor na temu

AcaDorcol
dipl.ecc.

Član broj: 162574
Poruke: 880
*.exe042.net.



+1 Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub15.04.2008. u 20:42 - pre 195 meseci
Uffffffff. Jedva stukoh sve to u sebe (iz chasha), da bi pomalo nesto ispusto iz sebe, sad sam stigo kuci, i pre nego uzmem bensedin, pa da se komiram, ………skroz….

@ Kuntalo, ima De Nira, ako si gledo ceo film, samo se za tu ulogu morao ugojiti celih-25 kg, i obrijati kosu do glave. Bilo je to na Festu 1981., i to samo su tada - pustili film sa oba kraja, a kasnije su kod nas pustali samo jedan kraj fima (poslednjuh 20-tak minuta filma postoji u dve verzije)
Obrati paznju, pri kraju filma, kad plovec rekom - uzvodno prodju onaj rep od aviona sto viri iz shume, tu zapravo - ulaze na ``De Nirovu``- ``teritoriju``, - (veoma slicnu teritoriju po kojoj sad mi odamo). Ipak mi je De Niro tu nekako, mio i drag, nekako deluje mi ko razuman covek koji je shvatio…….ali u ovom kraju koji pustaju kod nas, Villard je neumoljiv………te se na samom kraju, oseca samo miris…….miris napalma……

Ipak od celog tog - filma, nekako najvise volim ovaj deo koji sam linkovao, podseca me na nesto …… (ne daj Boze nikome – ne povratilo se) – to samo vinjak i pivo, i bensedin ``lechi``……

@ Valter, onda ne casi ni casa, ugradjuj, cim skupis sumu- Ekonomska racunica sve govori.

@ Inspektore, dobra kombinacija, ali ovi moji u skladistu - u steku imaju (preferiraju od rodjenja cini mi se) vinjak sa akciznom markicom – original…..

Hvala Vam drustvo svima - na razumevanju, trpeljivosti, i postovanju, jako Vas cenim, najbolji ste zaista…..

Pozz, vidimo se u nekom drugom (mom) raspolozenju
 
Odgovor na temu

MaxMaca

Član broj: 177803
Poruke: 14
*.jotel.co.yu.



Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub15.04.2008. u 20:53 - pre 195 meseci
ako skinu zadnju plasticnu kantu sa Van verzije i postave sedista da li treba da se zvanicno registruje kao putnicko vozilo i doplati neka kinta i koliko?

ne verujem da ce Autoplac snositi troskove toga, pa da pitam...
 
Odgovor na temu

kuntalo

Član broj: 101218
Poruke: 382
*.opera-mini.net.



+2 Profil

icon Re: Fiat Panda [Classic] klub15.04.2008. u 20:58 - pre 195 meseci
Aco, covece, pa to stvarno neki bedak? Nadam se da nista ozbiljno nije, nemo' da nas plasis.
Save the Panda!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Fiat Panda club :: Re: Fiat Panda [Classic] klub - poruke iz aprila i maja

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 79205 | Odgovora: 338 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.