Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Utvara na putu Bor-Zaječar

elitemadzone.org :: MadZone :: Utvara na putu Bor-Zaječar

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 23412 | Odgovora: 159 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar07.09.2011. u 14:43 - pre 153 meseci
U javnim glasilima je zakonom zabranjeno objavljivati licne podatke privatnih lica bez izricite saglasnosti lica ciji se podaci objavljuju, dozvole policije ili nekog drugog predstavnika zakona ovlascenog da daje takva ovlascenja.

Neki ljudi ne poznaju ni "obicaje" u svom selu, ali zato izvrsno poznaju galakticke prilike...
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar07.09.2011. u 15:47 - pre 153 meseci
@3MAJ86 , znam taj vic :D C c c, pazljivo samo :P
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar07.09.2011. u 15:59 - pre 153 meseci
Dobro, a zasto je Dacic rekao da je u pitanju muskarac sa psihickim problemima ?
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar07.09.2011. u 16:09 - pre 153 meseci
Da narod ne bi krenuo u masovnu potragu za vanzemaljcem i tako ugazio usjeve kukuruza i psenice, cime bi nanio ogromnu materijalnu stetu srbijanskom ogranku tajne vlade.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar07.09.2011. u 16:19 - pre 153 meseci
Aha, priznajes znaci da je to rekao namerno iz jedinog razloga da spreci paniku ?
 
Odgovor na temu

3MAJ86
Marko Radić
Business Development Manager, Beauty
Industry
München

Član broj: 46087
Poruke: 253
*.adsl-a-13.sezampro.rs.

Sajt: marko-radic.blogspot.com


+137 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar07.09.2011. u 16:44 - pre 153 meseci
Ma Dačić je mamlaz, i to je rekao samo da bi nešto rekao.
Mislim poznati su "profajleri" u našoj policiji, a plus kada se Dačić lati tog posla... :) čudo zaista nije rekao da policija traga za malim zelenim :)

Kažem ti, nemoj praviti od komarca magarca. Tačno je da je cilj da se cela stvar "ućutka" što pre iz prostog razloga da nekome ne bi palo na pamet da učini nešto slično ponovo.
Neko može da pogine zbog toga. Evo primera kako se to radi kada hoćeš da se zabaviš:


http://www.youtube.com/watch?v=P0_3ggv_Qco

:D
when there is a why there is no how
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar07.09.2011. u 17:06 - pre 153 meseci
Prvo, ne verujem da je Dacic to rekao bez veze. Jedno je kad objasnjava strancu, sta znaci kalemegdan a drugo kada je posao u pitanju. Nije on rekao da je u pitanju profil osumnjicenog vec da jeste tako, kao da on ustvari zna ko je to uradio. A mislim da je ovde svima jasno da sigurno u tom trenutku nije imao pojima sta se desilo.

Evo, u svakom clanku stoji lepo da policija "ne sme" cak ni na informativni razgovor da ih privede. Ako to nije ohrabrenje svima ostalima da prave jos vece gluposti onda ne znam sta je.

Naravno daje mogao neko da pogine, po izjavama ocevidaca se lepo vidi koliko su bili isprepadani. Cak je i cudo sto neko nije povredjen. Zato je van svake pameti da ih policija ne uhapsi i ispita. Nek posle sudiji objasnjavaju da li su ili nisu saljivdzije. Ajmo sad svi na autoput sa helijumskim lutkama. Da vidis za koliko ce interventna da dodje da te priupita za zdravlje.


[Ovu poruku je menjao Ankalagon the Black dana 07.09.2011. u 19:21 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar07.09.2011. u 18:23 - pre 153 meseci
Dobro, i sada kad smo se slozili da je Dacic slagao da umiri uspanicene ljude, da li je logicno da ce policija da nastavi delovanje u tom stilu dok se ljude ne smire ?
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar07.09.2011. u 21:23 - pre 153 meseci
Jok, sad ce da preuzme vojska, tajna sluzba ce da likvidira ocevidce, naci ce neku bracu koja ce za gomilu para pristati da lazu da su to bili oni, a ti ces udariti jos jednu recku u svesku sa spiskom zavjera koje si raskrinkao.

Nego, reci mi, postoji li po tebi ijedan jedini slican slucaj, a da se neko zaista zajebavao?

Nego, ako ja sad npr. kazem da sam kao klinac ucestvovao u smisljanju u izvodnjenju slicnih zajebancija sa ostalim klincima, oces li ti da "objasnis" ovdje ljudima da ja radim za tajnu vladu i da sam to izmislio samo da odvratim ljude od prave istine, a to je da na ovom svijetu ne postoji zajebancija radi zajebancija, nego samo "izmisljena" zajebancija s ciljem prikrivanja "prave" istine - o vanzemljacima?
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar07.09.2011. u 22:14 - pre 153 meseci
Citat:
Jok, sad ce da preuzme vojska, tajna sluzba ce da likvidira ocevidce, naci ce neku bracu koja ce za gomilu para pristati da lazu da su to bili oni, a ti ces udariti jos jednu recku u svesku sa spiskom zavjera koje si raskrinkao.


Ako se incident/incidenti ponove verovatno ce tako nesto biti neophodno. Bez likvidacija ali pretnje da.

Citat:

Nego, reci mi, postoji li po tebi ijedan jedini slican slucaj, a da se neko zaista zajebavao?


Mi ovde pricamo o konkretnom slucaju.

Citat:
Nego, ako ja sad npr. kazem da sam kao klinac ucestvovao u smisljanju u izvodnjenju slicnih zajebancija sa ostalim klincima, oces li ti da "objasnis" ovdje ljudima da ja radim za tajnu vladu i da sam to izmislio samo da odvratim ljude od prave istine, a to je da na ovom svijetu ne postoji zajebancija radi zajebancija, nego samo "izmisljena" zajebancija s ciljem prikrivanja "prave" istine - o vanzemljacima?


Ako ti uspe da istripujes ovoliko ljudi, da se prakticno kunu da su videli nesto sa "onoga sveta" ja skidam kapu odma.

Nego pitanje za ovde tehnicki potkovane. Koliko veliki helijumski balon je potreban da bi se na njega mogla okaciti vencanica a da on i dalje moze da lebdi ? Znaci, tezina vencanice jednaka potisku balona. Evo bidermajer cemo da zanemarimo, sto znaci da idemo na stranu sigurnosti. Mozete sami da proverite racun, za svaki kilogram (masa ne tezina) potrebna je zapremina helijuma od oko 1 metra kubnog. Neka prosecna tezina vencanice je recimo 4-5 kilograma.

Kako ces da smestis helijumske balone u vencanicu ? Jednostavno nema dovoljno "zapremine" u vencanici za tako nesto.

 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar07.09.2011. u 22:37 - pre 153 meseci
Da da, jasno je da se radi o utvari ili vanzemaljcu.
Ajde sad obuci gace naopako, zavezi crveni konac oko palca, opasi se bijelim lukom i stavi aluminijusmsku foliju na glavu, pa na spavanje, sutra te ceka pun dan cudesa....
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar07.09.2011. u 22:40 - pre 153 meseci
Citat:
Da da, jasno je da se radi o utvari ili vanzemaljcu.


Ko je to rekao ? Ja nisam. Lepo sam rekao da nemam pojima sta je u pitanju. Nisam ja kriv sto su zvanicne price (sve 3,4 koliko ih ima) suplje ko svajcarski sir.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar07.09.2011. u 23:11 - pre 153 meseci
Normalno je da ce biti "suplje", posto niko nije lud da angazuje vojsku, policiju, vatrogasce, tajnu drzavnu sluzbu, Lava Gersmana i Memedovica da istraze do tancina obicnu seosku zajebanciju uz trosak od 9 miliona dolara.

Moze biti da je tebi jos nesto suplje sem tih prica....

Citat:
Ankalagon the Black:  Lepo sam rekao da nemam pojima sta je u pitanju.

Da, izuzetno je bitno da li su se zajebavali Marko i Janko ili Stevo i Branko. Dok se to ne utvrdi - sve je suplja prica...
A i to kad se sazna, onda da se vidi jesu li Stevo i Branko od Laze i Mare ili Stevo i Branko od Pere i Smiljke....
Nisu tu cista posla dok se sve ne istjera na konac.
A kad Stevo i Branko od Pere i Smiljke priznaju da su to bas oni radili - to je zato jer su pod pritiskom morali dati takvu izjavu ili im je placeno od strane tajne vlade da tako izjave.

Nema sta, nenadjebiv si u svome sportu...
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar08.09.2011. u 00:20 - pre 153 meseci
Nemoj da se nerviras samo molim te :) Obrati paznju na poentu ovoga :



Ovo nije vezano samo za to kako osoba vidi boje vec i kako vidi celokupnu realnost. Ima veoma veze sa ovim slucajem i razlogom zbog cega neko vidi dublje sta se desava a neko ne iako svi citaju isti tekst u novinama.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar08.09.2011. u 00:26 - pre 153 meseci
Samo ti gledaj dublje, nemam ja vremena da obracam paznju na tvoje halucinacije, imam pametnija posla...
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar08.09.2011. u 06:44 - pre 153 meseci
Citat:
Ankalagon the Black:
Ovo nije vezano samo za to kako osoba vidi boje vec i kako vidi celokupnu realnost. Ima veoma veze sa ovim slucajem i razlogom zbog cega neko vidi dublje sta se desava a neko ne iako svi citaju isti tekst u novinama.


Dacicu, priznaj ad su vanzemaljci, spasi nas ovih muka.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar08.09.2011. u 09:44 - pre 153 meseci
^ Sta vredi i da prizna, ovaj ce odma reci: "To je zato sto je nesto drugo vaznije u pitanju, pa da zavaraju trag...."
Ne postoji apsolutno nista sto se moze uraditi, reci, priznati... a da on to ne produzi dalje u sledeci korak zavjere.
To je u psihologiji vec objasnjeno pod pojmom perzistirajući sumanuti poremećaj u kombinaciji sa paranoidnom shizofrenijom u nekom pocetnom stadijumu.
Osoba pogodjena ovim poremecajem ce naravno reci da je i to izmisljeno od strane psihologa pod uticajem tajne vlade da bi se ljudima koji "znaju istinu" oduzeo kredibilitet proglasavajuci ih poremecenima...

Ljecenje je dugo i komplikovano sa neizvjesnim ishodom.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar08.09.2011. u 10:35 - pre 153 meseci
Ne zelim ja da nasilno menjam vas sistem verovanja. Tako da nema potrebe da se gubite ovde sa nekim kvazi medicinskim postovima.

Rekao sam lepo da ce da se pojavi jos koje objasnjenje misterije (razlicito prethodnih) i to se i desilo. Takodje sam objasnio logiku i imperativ iza takvog razvoja situacije. To je prosto tehnika koja se decenijama unazad uspesno primenjuje u psiholoskim operacijama i funkionise.

Naravno, ako biste priznali sam u pravu onda bi to pokrenulo neka druga pitanja. Koja bi vodila ka prvoj recenici u ovom postu.

Tako da, opusteno samo. Kao i obicno, mene je totalno briga sta vas dvojca mislite. Deal with it.
 
Odgovor na temu

vaske71

Član broj: 61960
Poruke: 1438
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+109 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar08.09.2011. u 11:24 - pre 153 meseci
Razgovor sa prijateljim koji od svega najvise mrzi laz

1
- Mozes li mi otprilike reci sta je to bilo obzirom da si na tom putu veoma cesto ? Sta se prica i tako to ...
- Ja licno nisam nista video iako vozim na tom putu vise od 10 godina ,stovise -5 sati nakon dogadjaja sam bio tamo zbog posla koga vec radim
- Sta prica narod tamo?
- Narod ko narod jedni su u panici pa je skocio broj poseta vracarama ,drugi sumnjaju na bolesnu zahebanciju ,treci veruju da dolazi 2012 ; ali ima jedna grupa ljudi koja suska o nekom liku koji je nasao nesto veoma vredno, sto nije trebao niko da vidi , pa je paznja javnosti usmerena na sasvim drugi kraj ,dok lik ne prodje s pratnjom !?
- cekaj dali uopste postoje akteri dogadjaja koji se navode da ih je policija razotkrila ?
- interesantno je da jedni navode jedne ,drugi,druge,treci trece , sto samo znaci da ljudi pojma nemaju ko su zapravo ti bolesnici koji su se oblacili u vencanice ...
- sto bolesnici :-) mozda su se ljudi samo zahebavali :-)
- sto bolesnici !???!! zamisli da je obukao belu vencanicu na kojoj bi za primer nasuo ''kecap'' ...
- nebih da zamisljam ali u pravu si ... bilo bi svasta ...
- bilo bi ,bilo bi ...
- Dali uopste ljudi veruju i u kolikom procentualnom broju po tvom misljenju da je to zaista bila prikaza ...
- Pa rekao bih u mnogo velikom broju , mozda i u 80% da je to zaista bila prikaza , jer postoji zaista lokalna prica o tome ...
- sta licno ti verujes ?
- i ja sam uz narod ...
- ima li nesto sto je zanimljivo tebi u vezi dogadjaja koji se desio ?
- mislim da nista ljudsko ne moze da uporedo prati automobil koji ide 80 km/h a da ga vidite 2 metara do vas ...
- ???
- ali mediji kazu drugacije
- da,ali i narod kaze drugacije ...

Pozdrav


[Ovu poruku je menjao vaske71 dana 08.09.2011. u 12:39 GMT+1]
 
Odgovor na temu

3MAJ86
Marko Radić
Business Development Manager, Beauty
Industry
München

Član broj: 46087
Poruke: 253
*.static.sbb.rs.

Sajt: marko-radic.blogspot.com


+137 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar08.09.2011. u 11:35 - pre 153 meseci
Pa taj tvoj prijatelj ne voli laž, ali zato voli bapske priče i vračare izgleda. :D

Zašto je svima toliko neverovatno da su se dva klinca zahebavala sa helijumskim balonom, već vam je verovatnija priča da je u pitanju nešto nadrealno?

Ili ste samo trolovi, a ja, naivan, naseo i to žestoko? ;)
when there is a why there is no how
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Utvara na putu Bor-Zaječar

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 23412 | Odgovora: 159 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.