Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Utvara na putu Bor-Zaječar

elitemadzone.org :: MadZone :: Utvara na putu Bor-Zaječar

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 23413 | Odgovora: 159 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
89.216.32.*



+10255 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar07.10.2011. u 12:38 - pre 152 meseci
Citat:
DrFill2Good: A mozda su baloni bili napunjeni helijumom spolja umesto iznutra upravo zato da bi automobili mogli da prodju kroz njih?
Ekstra ! Biće da je to u pitanju !
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

daksi990

Član broj: 277227
Poruke: 499
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+41 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar07.10.2011. u 21:31 - pre 152 meseci
Ma ne vredi vidim ja da je ovo skup dileja koji samo kvare teme ja vam lepo pricam sta je covek video i to pre no sto je to izaslo u javnost ma da sigurno 2 debila nemaju sta da rade pa plase ljude po putevima zadnjih 10 godina? ukljucite i vi malo mozak! Ako ne verujete nemoj te i ne pravite debile od sebe slusajuci onog dileju Dacica i neke "dokaze" koja je milicija nasla.Isto tako se desilo sa Poljskim drzavnim vrhom natovarili Rusi sve to u avion i nema ih pa posle navodno neki kvar na avionu i cvrc nista nigde sve zatackano i posle ce neko da mi prica da veruje u politicke gluposti i lazi? Nego vidim ja da ovde pojedinci samo vole da se sprdaju iako nemaju pojma o cemu se radi oni su culi Dacica i verovatno nekog inspektora kako su pronadjeni ostaci vencanice i balona i odjedanput su krivci pronadjeni i slucaj zatackan.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar07.10.2011. u 21:39 - pre 152 meseci
Pa sta ako su videli?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

daksi990

Član broj: 277227
Poruke: 499
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+41 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar07.10.2011. u 21:56 - pre 152 meseci
Pa nista i nemojte to onda da osporavate a zanima me posto nisam nasao na netu kako se zovu ta dvojica? kolika im je kazna izrecena?koliko godina vec rade to zastrasivanje ? molim vas ako mozete da mi nadjete taj podatak.I jos nesto malo ne vezano za temu sta znate o ljudima koji su rodjeni u subotu ili takozvani subotari (ali ne sektasi nemaju veze sa njima)?
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar07.10.2011. u 23:30 - pre 152 meseci
Ti rodjeni u subotu su najgori.
Ja sam rodjen u utorak, pa sam malo bolji.

Ako je nista, sto ih onda spominjes?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

daksi990

Član broj: 277227
Poruke: 499
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+41 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar07.10.2011. u 23:45 - pre 152 meseci
Pa vidim da nemas pojma o tome a kazes da su najgori neko ko je mozda to i doziveo sigurno to nece ovde da iznosi jer naravno odmah ga naprave na budalu.Ajd neka mi neko iskopa podatke o tim mladicima posto ja nisam nasao nista konkretno.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar07.10.2011. u 23:51 - pre 152 meseci
A sta si ocekivao da pronadjes?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

daksi990

Član broj: 277227
Poruke: 499
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+41 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar07.10.2011. u 23:59 - pre 152 meseci
Pa zelim da znam sta je bilo sa njima,ko su oni,dai su kaznjeni,koliko vec to rade to sam vec naveo ako su to oni uradili da vidimo neke dokaze i detalje okrivljenih.A posto milicija nema nista od dokaza mogu samo da lupaju gluposti i smiruju narod.da li je to neka anomalija ne znam ali da postoji verovatno da postoji.

[Ovu poruku je menjao daksi990 dana 08.10.2011. u 01:15 GMT+1]
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar08.10.2011. u 00:40 - pre 152 meseci
Okrivljenih za sta?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+165 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar08.10.2011. u 06:39 - pre 152 meseci
Ok, da ne idemo previse u off.
A gde su tvoji dokazi da je bas "taj" neko video utvaru.On samo prica da je video.Ja sam dao linkove o tome sta moze da bude.I da masta moze da igra kljucnu ulogu.Isto je fora sa NLO.Svi su snimili slikali,a dal je to bas ono sto misle.


 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar08.10.2011. u 10:02 - pre 152 meseci
Citat:
daksi990: Pa zelim da znam sta je bilo sa njima,ko su oni,dai su kaznjeni,koliko vec to rade to sam vec naveo ako su to oni uradili da vidimo neke dokaze i detalje okrivljenih.A posto milicija nema nista od dokaza mogu samo da lupaju gluposti i smiruju narod.da li je to neka anomalija ne znam ali da postoji verovatno da postoji.

[Ovu poruku je menjao daksi990 dana 08.10.2011. u 01:15 GMT+1]


Ne postoji nikakav podatak. Niko nije ni uhapsen ni priveden iako su neki od ocevidaca podneli prijavu protiv NN lica za ometanje saobracaja i ugrozavanje bezbednosti. Postoje samo izjave nekih zvanicnika gde su se najvise trudili da objasne zbog cega ne mogu da izvrse hapsenje a cak ni privodjenje odgovornih osoba. Zbog toga sto su ih naravno izmislili da bi smirili narod.


Citat:
deki77: Ok, da ne idemo previse u off.
A gde su tvoji dokazi da je bas "taj" neko video utvaru.On samo prica da je video.Ja sam dao linkove o tome sta moze da bude.I da masta moze da igra kljucnu ulogu.Isto je fora sa NLO.Svi su snimili slikali,a dal je to bas ono sto misle.


Vidi, u redu je to da se ukljuci i masta. Ali samo u domenu gde odgovara cinjenicama. Ne mozes mastom da menjas cinjenice. Masta moze samo da posluzi da se pretpostave objasnjenja koja nisu na prvi pogled intuitivna ali su moguca. Kao ogranicavajuci faktor maste treba da uzmes izjave svih dostupnih svedoka i podataka. Resenje koje predlozis trebalo bi da se uklapa u te ogranicavajuce faktore sa izvesnom razumnom dozom prostora ostavljenom za greske. Kao sto su greske u interpretaciji dogadjaja, greske u pamcenju svedoka, greske u izrazavanju svedoka.... Tamo gde imas toliko veliki broj svedoka kao u dve oblasti koje si naveo sve te greske se u globalu smanjuju sa povecanjem broja svedoka. I kada uzmes u obzir sve dostupne faktore dobijes polazni model u koji treba da uklopis izmastano resenje. Nikako ne obrnuto, kako veliki broj ljudi pokusava da uradi a pozivaju se na nekakvu svoju logiku.
 
Odgovor na temu

daksi990

Član broj: 277227
Poruke: 499
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+41 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar08.10.2011. u 13:26 - pre 152 meseci
Ma nemaju dokaza i vidite neko je naredio da se prica zatacka i niko to vise ne pomije.Ankalagon the Black dali si upoznat da pojedini ljudi rodjeni u subotu takodje vidjaju razne stvari mozda ne bas utvare ali desava se da vide stvari koji ljudi rodjeni u ostalim danima ne mogu da vide?
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar08.10.2011. u 13:38 - pre 152 meseci
Pa da, evo ja sam rođen u subotu i svaki dan viđam koješta!

Pozdrav
 
Odgovor na temu

daksi990

Član broj: 277227
Poruke: 499
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+41 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar08.10.2011. u 13:51 - pre 152 meseci
Ma dobro vama je do zezanja ali ja vam kazem da pojedinci vidjaju cudne stvari.Naime moj drug je pre par godina vracajuci se od drugara oko 2 pola 3 posle ponoci video je kod jedne skole koja se nalazi pored crkve decu kako se igraju.On onako zbunjen je otrcao do tog mesta da vidi koja su to deca i kad je stigao tamo svatio je da to sigurno ne mogu biti deca u to vreme i bukvalno se ukocio od straha.Sutradan kada je to poceo da prica sta je video mestani su ga pravili da je bio pijan,drogiran i td.Ali jedan covek mu je onda rekao da se ne plasi jer je i njegova zena cula tu decu jer zive tu pored skole.E sve to ajde ne mora da bude istina ali sto je najgore cak je i moj otac koji je rodjen u subotu kad je bio mali i sa roditeljima isao na autobus u slcno vrema tako 2 pola 3 posle ponoci na tom istom mestu stao i poceo da gleda.Njegova keva moja baba ga je pitala sta to gledas on je rekao gledam svadbu!.Baba se onako zgranuta samo prekrstila i to se tako zavrsilo.Kaze da je vidjao jos tosta takvih stvari koje ne moze svako videti ali ne zeli da prica o tome da ne bi ispao kao moj drug.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar08.10.2011. u 14:09 - pre 152 meseci
Citat:
daksi990: Ma nemaju dokaza i vidite neko je naredio da se prica zatacka i niko to vise ne pomije.Ankalagon the Black dali si upoznat da pojedini ljudi rodjeni u subotu takodje vidjaju razne stvari mozda ne bas utvare ali desava se da vide stvari koji ljudi rodjeni u ostalim danima ne mogu da vide?


Sticajem okolnosti i ja sam rodjen u subotu ali nisam nikada video stvari koje opisujes. Zbog toga sto kalendar nije savrsen, (otuda i korekcija svake 4 godine, prestupna godina), pa onda kontinualna evolucija solarnog sistema, uticaji varijabilnog zracenja iz solarnog sistema i kosmosa... vezivanje za datume po kalendaru, kao subotu na primer kao uzrok ili neku posebnu vezu sa paranormalnim vidjanjima gledam jako sumnjicavo. Kao sto si i rekao, neki ljudi rodjeni u subotu vide razne stvari. Prilicno sam siguran da ih vidjaju i ljudi rodjeni u svim ostalim danima. Ja recimo nikada nisam video nesto tog tipa. Par puta sam video nesto sto bi se najbolje okarakterisalo kao UFO, ali u tom trenutku to nije bio nikakav big deal.

Ukratko ne vidim nista sto bi subotu izdvajalo kao nekakav poseban dan. Ako imas nekakav link, izvor, ka materijalu koji malo bolje objasnjava to sa subotom mozes da postavis pa da vidimo malo bolje o cemu se radi.
 
Odgovor na temu

daksi990

Član broj: 277227
Poruke: 499
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+41 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar08.10.2011. u 14:14 - pre 152 meseci
Ne znam sto bas subota postoje neka starinska verovanja vezana za te ljude koji su rodjeni u subotu u kojima nisam upucen ali za ovo siguno znam sto su videli i culi da mogu samo oni koji su rodjeni u subotu.
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar08.10.2011. u 14:19 - pre 152 meseci
Pričaj još malo o tome, postaje zabavno.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

daksi990

Član broj: 277227
Poruke: 499
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+41 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar09.10.2011. u 20:40 - pre 152 meseci
Ma dobro ja vam pricam sta sam cuo ovo za mog oca sam 100 % siguran jer covek nema potrebe da laze jer se takve price najcesce pricaju na veseljima (ako ih ne pretekne politika :-) ) Ali kazem vam ne zeli to nikom da prica jednom sam samo krisom cuo kada je pricao o tome jednoj zeni (ne znam ni zasto je to pricao jer nisam cuo ceo razgovor :-) ) .Nisam upucen u to starinsko verovanje ''Subotar" negde sam procitao ako je dete rodjeno na neki veliki praznik u subotu onda valjda vidja takve stvari,do duse moj drug koji je to video kaze da nije rodjen na nikakav praznik .Cak sam cuo da je svestenik pricao da se na tom mestu (pored crkve)desilo nesto pre mnogo godina ali nisam toliko zalazio u detalje ako nekada budem imao prilike pitacu ga licno.Mozda ovo zvuci kao uvod u horor film ali sigurno postoje neke anomalije,vise sile i dr.U vecini slucajeva covek sam sebe uplasi vidi neku senku ili nesto slicno pa se uplasi i u tom srahu mu deluje sve stvarno.Ko zna na svu srecu nisam imao takvih dogadjaja ali smo zato na tom mestu o kome sam pricao ja i moj brat tako isprepadali jednog druga da je od straha otrcao do prve kuce i poceo da lupa ljudima na vrata da ga puste unutra.I mi onako sta cemo da nas komsija ne odrobija otisli kuci.I da situacija bude jos gora ni taj komsija nije smeo da ga otprati kuci vec je morao da spava kod njega.I da nismo sutradan rekli sta se desilo to mesto bi postalo ukleto a taj drug ne bi smeo vise nikad nocu da izadje iz kuce.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar09.10.2011. u 22:42 - pre 152 meseci
Kako objasnjavas to da vi imate moc da odlucite da li ce mesto biti ukleto ili ne u zavisnosti od toga da li vi kazete sta ste videli ili ne ? Licno ne verujem u ukleta mesta, ali ajde da uzmemo razmisljanja radi da je to moguce. Mesto bi valjda bilo ukleto ili ne, kakve veze ima da li je neko to primetio ili nije ili da li je nekome drugom rekao o tome ili nije ?
 
Odgovor na temu

daksi990

Član broj: 277227
Poruke: 499
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+41 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar09.10.2011. u 22:54 - pre 152 meseci
Nisi zarumeo ne pricam ja o nikakvoj moci. Nego ili bi ljudi poceli da se plase tog mesta ili bi i tog druga napravili na drogiranog,pijanog,ludog.Jer da smo cutali sigurno ne bi bilo svima sve jedno.To sto kazes ukleta mesta ja sam to rekao kako bi mozda ljudi pricali.Ja se ne razumem u te natprirodne moci ili kako god to moze da se objasni,znam da obicno ljudi kazu da je to mesto "ukleto" gde se pojavljuju te natprirodne pojave a sad kako to drugacije moze da se objasni ne znam.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Utvara na putu Bor-Zaječar

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 23413 | Odgovora: 159 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.