Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Utvara na putu Bor-Zaječar

elitemadzone.org :: MadZone :: Utvara na putu Bor-Zaječar

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 23391 | Odgovora: 159 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar09.10.2011. u 23:26 - pre 152 meseci
Eto, upravo si sam objasnio kako nastaju "utvare", "ukleta mjesta", "natprirodne pojave" i sl. : - neki zajebanti precute ujutro sta su radili prethodnu noc.... Bolji primjer nisi mogao da das, iako si njime sam sebe ukopao...
 
Odgovor na temu

kandorus

Član broj: 266404
Poruke: 429
*.yourproxyhost.com.



+443 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar09.10.2011. u 23:34 - pre 152 meseci
Citat:
Ankalagon the Black:

Mesto bi valjda bilo ukleto ili ne, kakve veze ima da li je neko to primetio ili nije ili da li je nekome drugom rekao o tome ili nije ?

Ukleta mesta i nadprirodne sile deluju samo na ljude. U odsustvu ljudi sva "ukleta" mesta su obična. "Ukletost" nekog mesta raste prenošenjem saznanja o postojanju ukletih sila na tom mestu.

Dakle, ako niko ne primeti da je mesto ukleto onda to mesto i nije ukleto.
 
Odgovor na temu

daksi990

Član broj: 277227
Poruke: 499
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+41 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar09.10.2011. u 23:40 - pre 152 meseci
Citat:
Odin D.: Eto, upravo si sam objasnio kako nastaju "utvare", "ukleta mjesta", "natprirodne pojave" i sl. : - neki zajebanti precute ujutro sta su radili prethodnu noc.... Bolji primjer nisi mogao da das, iako si njime sam sebe ukopao...

Ja sam samo naveo primer a na tom mestu su stvarno vidjene te pojave taj drug je video decu a moj otac svadbu.Dakle ako neke stvari ne mogu svi videti ne treba ih praviti ludim kao sto sigurno znam da moj otac nije lud zato on i ne prica o tome jer to ljudi odmah prevode u izmisljotine i drogu.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar09.10.2011. u 23:41 - pre 152 meseci
A sta cemo sa ovima sto su rodjeni u subotu u razlicitim casovnim zonama?
Da li to vazi samo za one sto su u Srbiji ( ili odgovarajucoj casovnoj zoni ) rodjeni u subotu ili mozda njihovo vidjanje pojava zavisi od casovne zone.
Na primer, jedan je rodjen u Srbiji negde uvece, a tada je u Australiji vec nedelja. Da li on isto vidi u Australiji ili to vazi samo za Srbiju?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar09.10.2011. u 23:43 - pre 152 meseci
Citat:
daksi990:Dakle ako neke stvari ne mogu svi videti ne treba ih praviti ludim kao sto sigurno znam da moj otac nije lud zato on i ne prica o tome jer to ljudi odmah prevode u izmisljotine i drogu.


Milion puta sam rekao do sada.
Kada covek vidi nesto - to ne znaci NISTA. U lancu dokazivanja neke pojave covek je najslabija karika. Cak i sudovi vidjenja svedoka ne uzimaju za merodavna ukoliko ne postoje odgovarajuci materijalni dokazi.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

daksi990

Član broj: 277227
Poruke: 499
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+41 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar09.10.2011. u 23:48 - pre 152 meseci
"3way" ti si za mene spam i nista vise zabole mene da ja tebi iznosim neke dokaze i vec sam ti rekao ako ne verujes nemoj da kvaris temu tvojim glupim komentarima "pa sta" pa nista smaraj na nekoj drugoj temi nemoj ovde.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar09.10.2011. u 23:51 - pre 152 meseci
Za vas sto verujete u svakakve kojestarije svaki razuman komentar kojim se neko trudi da logicno objasni nesto i jeste spam :)
To mi je poznato odavno :)
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

daksi990

Član broj: 277227
Poruke: 499
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+41 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar09.10.2011. u 23:57 - pre 152 meseci
Ma jel to tvoj problem ? ako ja verujem u nesto to je moja stvar sta ti objasnjavas? jel moj otac lud? da nije mozda alkoholicar ili pije lekove za zivce? ako jos neko veruje ili je doziveo nesto slicno pusti ljude neka pricaju jer je Ultra MadZone zbog toga napravljen a ne da neki smarator samo kvari teme.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar10.10.2011. u 00:01 - pre 152 meseci
Otkud ja znam dal je tvoj otac lud ili pije lekove. A i da ne pije.
Procitaj opet ono sto sam napisao o svedocima.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

vlada131
Niš

Član broj: 222787
Poruke: 14
*.dynamic.sbb.rs.



+168 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar23.12.2011. u 22:12 - pre 150 meseci
Citat:
Bor: Detalji o utvari u venčanici
Izvor: Večernje novosti

Bor -- Dva rođena brata, koja su početkom septembra, obučeni u venčanicu, sa velom i bidermajerom, plašila vozače na putu ka Zaječaru nesvakidašnju „šalu“ su snimili.

Namerni da se pohvale prijateljima - pre nego što su uspeli da snimak postave na „Jutjub“, što im je i bio cilj - pohvalili su se nekolicini prijatelja i, „za probu“, posredstvom mobilnih telefona, prosledili im svojevrsne spotove.

Snimljena dogodovština, veoma brzo, postala je hit u gradu, ali je braću - policiji od ranije poznatu po posedovanju manjih količina narkotika - silno uplašila reakcija ministra Dačića. U panici, spalili su i venčanicu, i kasetu na kojoj je zabeleženo kako su plašili vozače, a onda su - uz mnogo molbi, zaklinjanja, pa i pretnji - uspeli da i prijatelje ubede, kako bi i oni iz svojih telefona izbrisali video-zapis...

Inače, da je pojavljivanje „utvare“ na putu Bor - Zaječar prošlo kako su braća zamislila, već naredne večeri, bili su planirali da se, na istom mestu gde je viđena „mlada“, pojavi i „mladoženja“: u crnom odelu, sa sve karanfilom zadenutim za rever! Po „scenariju“, u mrklom mraku, on bi nailazio vozilima u susret i pružao ruke - kao da duh ženika traga za odbeglom nevestom...

Netačna je i informacija da su braća u belu venčanicu obukla lutku napunjenu helijumom. Naprotiv, jedan od njih bio je obučen u belu svadbenu haljinu, a ispod „kostima“ nosio je trenerku i crne patike, pa se vozačima činilo kao da utvara lebdi iznad puta. Na kraju, posle mahanja ili pretrčavanja puta, neke šokirane učesnike u saobraćaju su i stopirali!

Iako policija zna ko su braća, protiv njih nije mogao biti pokrenut bilo kakav postupak. Jer, „potkovani“ za razgovor sa organima reda, mogli bi da izjave kako su samo stopirali, a mogu da se obuku kako god žele, pa i u venčanicu...


Link
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar23.12.2011. u 23:11 - pre 150 meseci
Nema sanse.
Sad je jos sumnjivije.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Teratron

Član broj: 293911
Poruke: 291
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+187 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar24.12.2011. u 00:04 - pre 150 meseci
Citat:
3way: A sta cemo sa ovima sto su rodjeni u subotu u razlicitim casovnim zonama?
Da li to vazi samo za one sto su u Srbiji ( ili odgovarajucoj casovnoj zoni ) rodjeni u subotu ili mozda njihovo vidjanje pojava zavisi od casovne zone.
Na primer, jedan je rodjen u Srbiji negde uvece, a tada je u Australiji vec nedelja. Da li on isto vidi u Australiji ili to vazi samo za Srbiju?


Citat:
Subota je – kao „poslednji”, ali i „ženski” dan – nesrećan i nečist dan. Ona je i dan mrtvih, odnosno zadušni dan. Subota je po svom mestu u nedelji „zaklopit” dan (zaklapa sedmicu), te je i zato nesrećan dan. Na ovaj dan čovek treba da bude oprezan da mu se ne desi kakvo zlo. U Bosni se kaže: „Subotom dalje od jezera.” Ovaj dan nije povoljan za počinjanje poslova jer neće dobro napredovati, a ni povoljno završiti. Subota je nesrećan dan za početak tkanja i svih ženskih poslova, veruju u Boljevcu. Dete rođeno u subotu biće neobično i nesrećno, smatra se u mnogim srpskim krajevima. Ko se rodi u ovaj dan, njemu će se „priviđati” natprirodna bića, kažu u Gruži. Za ovo dete veruje se da je vidovito, da može da vidi i što drugi ne vide.


info http://www.politikin-zabavnik....tekstovi/srecno-dete-subotnjak

Nasi politicari su vecinom subotnjaci
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar24.12.2011. u 01:30 - pre 150 meseci
Neverovatno, jos jedna verzija dogadjaja. I jos uvek stoji sve sto sam rekao o ovom slucaju:

1. nikada se nece cuti ni saznati imena ili bilo kakav drugi identifikacioni podatak ove brace. A o pomenutom video snimku moze samo da se sanja posto ni on ne postoji kao ni braca.

2. drzava nastavlja sa menjanjem zvanicne price po ko zna koji put iz razloga i sa efektima koje sam vec davno naveo.
 
Odgovor na temu

dava
Banja Luka

Član broj: 27208
Poruke: 893



+384 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar24.12.2011. u 16:31 - pre 150 meseci
A najjači je zadnji pasus. Nisu ih priveli ni na razgovor jer su ovi "potkovani" pa su mogli da izmisle neki izgovor. Ahahaha
SELECT * FROM หน่วยงานหลัก WHERE ยสันติ LIKE 'โดย%'
 
Odgovor na temu

nekavambude

Član broj: 295589
Poruke: 20
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+86 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar24.12.2011. u 21:57 - pre 150 meseci
Ma mogu oni da lupaju koliko hoce i izmisljaju zasto lepo ne postave skrivenu kameru i videce o cemu se radi za taj slucaj se zna jos od ranije,sad da su ti isti plasili i pre 10 godina cisto sumnjam nego ajd da zatackaju situaciju.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar24.12.2011. u 22:04 - pre 150 meseci
Citat:


Boris Tadic - sreda
Toma Nikolic - petak
Slobodan Milosevic - sreda
V. Seselj - ponedeljak
Ivica Dacic - subota
Z Djindjic - petak

itd...mogu da se kladim da bi otprilike 1/7 politicara koje bi uzeli u analizu bilo rodjeno u subotu.

Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar24.12.2011. u 22:06 - pre 150 meseci
Citat:
nekavambude: Ma mogu oni da lupaju koliko hoce i izmisljaju zasto lepo ne postave skrivenu kameru i videce o cemu se radi za taj slucaj se zna jos od ranije,sad da su ti isti plasili i pre 10 godina cisto sumnjam nego ajd da zatackaju situaciju.


A sto ti ne postavis kameru? Ili sto se ne nacrtas tamo sa mobilnim telefonom, pa snimis utvare ili vanzemaljce, sta god da je, pa to okacis na YT?

MIslim, ovo je stvarno mad...ocekujete da se policija bavi kojekakvim glupostima...
Ako smatrate da nesto nije u redu, put pod noge, vozite se tim putem, snimajte iz kola i izvan kola, pa da vidimo...
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

nekavambude

Član broj: 295589
Poruke: 20
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+86 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar24.12.2011. u 22:26 - pre 150 meseci
Pa tebi su sve gluposti a to sto neko od straha moze da izazove udes to nema veze to su za tebe gluposti pa i da su to dvoje u pitanju treba pokrenuti istragu stavljanje kamere je mnogo lakse od klasicne sacekuse.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar24.12.2011. u 22:29 - pre 150 meseci
Pa sad, tacno je da od straha neki mogu da izgube kontrolu nad volanom. Medjutim, kod nas se i mnoge druge stvari ne istrazuju...nema to veze sa zaverom.
A ti, ako mislis da treba postaviti kameru, ocigledno znas na kom se to mestu desava. Zasto TI ne postavis kameru, pa snimis autenticnu sablast?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

nekavambude

Član broj: 295589
Poruke: 20
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+86 Profil

icon Re: Utvara na putu Bor-Zaječar24.12.2011. u 22:37 - pre 150 meseci
A zasto ti ne prekines da se pravis naivan i glup? Da je to moj posao zasto da ne ? da sam neki novinar,imam opremu pa hajde.Mada opet to je prvenstveno stvar policije jer se ugrozava bezbednost saobracaja e kada oni zavrse posle toga moze da ispituje ,snima i dr.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Utvara na putu Bor-Zaječar

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 23391 | Odgovora: 159 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.