Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija

elitemadzone.org :: MadZone :: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 136382 | Odgovora: 616 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija07.07.2015. u 19:43 - pre 107 meseci
Citat:
superbaka:
mene zanima zasto u Grckoj nema golih sisa kao sto ima na drugim mestima...


Zavisi gde si bio u Grckoj. Ako ides oko Paralije ili tu okolo dolaze ti malo stidljivije "dame" tako da je malo nezgodno da se Rajka, Stanojka ili Stamena razgole jer je malo sramota da joj ti kao doktor (ili tehnicar) vidis sise. Bice joj neprijatno sutra kad joj dodjes u kucu.

Ako hoces da gledas sise odes lepo na Krf (nije daleko, nije ni posebno skupo), pa pravac Kavos, a tu lepota. Mlade Engleskinje ne da su bez grudnjaka, vec setaju bez gaca, a tek kad popiju malo ili se lepo nasmrcu, onda imas orgije na svakom cosku.

Ako pak zelis malo ozbiljnije dame, onda idi u Sidari. Mozes pogledati sta te volja.




 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija07.07.2015. u 20:09 - pre 107 meseci
Ja stvarno ne znam drzavu koja dozvoljava unos hrane. U okviru EU moze ali ako se u Grcku dolazi iz zemlje koja nije u EU onda postoje restrikcije. To sto grkljani gledaju kroz prste, pa @pisac & Co. to maksimalno koriste je druga prica. Meso, mleko, ml. proizvodi...pa to je valjda u svakoj zemlji zabranjeno da se unosi. Mozda dopuste par kg nekog voca, neki sok ili slicno ali onolike kolicine razne hrane koju nasi unose u Grcku, niti jedna zemlja ne bi dopustila.

Grci su pukli ove godine. Da im nije Srba i pogotovo Rumuna, propali bi k'o Grcka. ;) Oni im vade sezonu. Smestaj se moze naci za relativno male pare ne licu mesta. I tu su poceli drasticno da spustaju cene. Takodje i u restoranima koji zvrje prazni. Dobro, ima i punih, naravno ali vecina kuburi sa gostima. Rumuni ne zalaze u kafane, samo vuku kese iz prodavnica, dok se Srbi u vecini slucajeva gicaju da ne postanu kao @pisac, pa ih ima u restoranima.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija07.07.2015. u 20:12 - pre 107 meseci
Citat:
Sceka: Ovo sam prevideo, jednostavno prevideo. "@Sceka, ja sam jednom tako koristio software za obradu audio materijala i to je bilo zesce smaranje i zato je glupo da gluplje ne moze biti da ga iko koristi. ".

Pa kakve to veze ima sa "Zanima me @Shadowed-ovo tumacenje recenice "Bolje da ode bilo kako na more nego da ostane kući. " jer je logicar, odlican." - na sta nisi odgovorio?! Samo neka (losa) analogija necemu sto sam napisao - izvadjeno iz kontexta.

Nema veze, taj primer se odnosio na isto na sta i pitanje o razlikama:

Citat:
Sceka:
Citat:
Shadowed:
Sceka, mozes li ti da shvatis da postoje ljudi koji se razlikuju od tebe?

Mogu, i vrlo dobro znam jer mi je takav posao da sam u susretu sa nekoliko puta vecim brojem ljudi godisnje nego prosecan covek za ceo zivot sto upozna.

Sudeci po tvojim odgovorima ovde, ne deluje tako.

Citat:
Sceka:
Poenta je da u negiranju onoga sto napisem napises tvoje misljenje, stav, razliku... a ne "netacno" ili slicno. A tvoje (ili necije) razlike u odnosu na moje napisano nisu pravilo koje je znacajno vec samo tvoje (ili necije) razlike u odnosu na moje napisano.

Pa, nemam sta da pisem svoje misljenje, stav, razliku. Rekao si da neka izjava implicira nesto. A ne implicira. I to sam ti i rekao. Je l' trebalo da napisem "moje je misljenje da ne implicira"? To bi bilo pogresno, jer to nije stvar misljenja.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija07.07.2015. u 21:27 - pre 107 meseci
Citat:
Sudeci po tvojim odgovorima ovde, ne deluje tako.

Ko to sudi? Ili mislis da je tvoje vidjenje necega vrhunski, ispravno, tacno, neprikosnoveno...? Moze biti da cenis svoje misljenje toliko, nema se tu sta reci a cinjenica je da imas forumskog iskustva "vanserijski" te opet ne svrstava u nekoga ko moze da samo na osnovu napisanog proceni neciji zivot i ostalo.

Citat:
Pa, nemam sta da pisem svoje misljenje, stav, razliku. Rekao si da neka izjava implicira nesto. A ne implicira. I to sam ti i rekao. Je l' trebalo da napisem "moje je misljenje da ne implicira"? To bi bilo pogresno, jer to nije stvar misljenja.

Ne treba da preformulises "netacno" nego da opovrgnes moje napisano svojim stavom, misljenjem jer nema smisla (gubi se smisao) i nista nije receno kad se napise samo "netacno". I opet, sta tvom "netacno" daje vaznost, tacnost, autoritativno - ultimativno ispravno...?

Mislim, forum i sluzi za iskazivanje svog misljenja. Ili gresim?


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija07.07.2015. u 21:50 - pre 107 meseci
Citat:
Mislim, forum i sluzi za iskazivanje svog misljenja. Ili gresim?


Gresis.
Inace si isti kao ovaj na koga se ljutis. koliko puta si plakao kada neko iznese svoje misljene (kao ja na primer), a ti nemas kontra argumente da pobijes izneseno misljene, pa ides okolo i places da se neko banuje (ne samo je vec i drugi diskutanti, mada si kasnije uz sudnje muke razumeo da je ovo privatna imovina i da si ti takodje ovde gost), onda si zapomagao da se nekim diskutantima brisu komentari i tako dalje.

Tako da nema potrebe ti da se zalazes za pravo da se na forumu iznosi misljenje diskutanata, kad si jedan od zescih protivnika toga. Narodski receno, jedan od vecih demagoga.

[Ovu poruku je menjao 2012 dana 08.07.2015. u 00:02 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija07.07.2015. u 23:28 - pre 107 meseci
Citat:
Sceka: Ne treba da preformulises "netacno" nego da opovrgnes moje napisano svojim stavom, misljenjem jer nema smisla (gubi se smisao) i nista nije receno kad se napise samo "netacno". I opet, sta tvom "netacno" daje vaznost, tacnost, autoritativno - ultimativno ispravno...?


Da li iz jednog tvrdjenja sledi neko drugo NIJE stvar misljenja ili stava te stoga ne mogu ni navoditi misljenje ili stav o tome.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija07.07.2015. u 23:30 - pre 107 meseci
Citat:
Sceka:
Citat:
Sudeci po tvojim odgovorima ovde, ne deluje tako.

Ko to sudi? Ili mislis da je tvoje vidjenje necega vrhunski, ispravno, tacno, neprikosnoveno...? Moze biti da cenis svoje misljenje toliko, nema se tu sta reci a cinjenica je da imas forumskog iskustva "vanserijski" te opet ne svrstava u nekoga ko moze da samo na osnovu napisanog proceni neciji zivot i ostalo.

Tvoj odgovor nije u skladu sa onim sto si citirao. Odgovaras na nesto sto u tom citatu ne pise.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija08.07.2015. u 21:41 - pre 107 meseci
Citat:
jnk:
Ne treba ici iz krajnosti u krajnost al kad neko kaze da ponese SVU hranu od kuce mora se primetiti neka patologija pogotovo kad se uzme u obzir ranija reputacija :) Nije ni to nesto strasno(postoje mnogo gori gresi i ljudske osobine koje karakterisu recimo ovog 2012) al nije ni da nije za zezanciju.


Kompletna hrana i sokovi i mleka (sve kupljeno na akcijama) koje sam odneo me je koštala samo 100€ i trajala je 21 dan i pri tome sam vratio i višak hrane (za još par dana) koje sam ostavio u selu. U Grčkoj sam kupovao nešto kvarljive hrane (hlebova, mleka, sokova, sireva) za još oko 30-40€. Da sam sve kupovao tamo to bi izašlo okvirno oko 300€ ukupno. Znači uštedeo sam oko 160€. Za sladolede, povremene girose, flipere i drugi večernji provod sa decom i ženom sam potrošio otprilike upravo tako neku sumu (obračunaću sve kasnije pa ću da znam tačne cifre).

Smeštaj me je koštao 350€ za svo to vreme, a imao sam odvojene sobe, kuhinju, terasu, klimu... Obilazak gomile plaža me je koštao nekih 40€ (toliko sam goriva sipao u Grčkoj), a hranu mogu uvek da ponesem i imam je gde god da odem i koliko god tamo da ostanem.

Deca kažu da im je to najbolji odmor u životu do sada. Mene je to koštalo isto koliko su me koštali raniji odmori koji su trajali 3x kraće, jer sam sada sve organizovao skoro do perfekcije.

Da li treba da se obazirem na ove sub-likove što tvrde da treba da skratim odmor 3x i smaram decu čekanjem po restoranima ili vezivanjem za jednu plažu i gledanjem na sat da bih ručao u hotelu u predviđeno vreme, samo da ne bih bio "paradajz turista" (što bi valjda trebao da bude neki pogrdan epitet, neki kompleksi šta li već)? Naravno da me zabole qrc za njihovo smešno mišljenje dok god su moja deca zadovoljna. Da imam duplo više para isto bih postupio samo bih išao 2 puta na more (što nije isključeno) ili bih ostao duplo duže. A dotični likovi koji se ježe paradajza neka žive u svojim kompleksima i neka plaćaju pune pansione u hotelima, meni to ne smeta i boli me stojko kako će neko da provodi svoj odmor i da li će dnevno da plaća 20€ ili 200€.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija08.07.2015. u 22:01 - pre 107 meseci
To sto si poneo kostalo te u Srbiji 100 evra, ali to isto da si kupio u Grckoj kostalo bi te 160 evra vise. Koga lazes? Nema terorije da cena hrane u Grckoj 160% skuplja.
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.dynamic.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija08.07.2015. u 22:16 - pre 107 meseci
Citat:

Kompletna hrana i sokovi i mleka (sve kupljeno na akcijama) koje sam odneo me je koštala samo 100€ i trajala je 21 dan


Ovo je malo... neverovatno. Za 1 ili 2 osobe ali 21 dan, nikako.
 
Odgovor na temu

BluesRocker

Član broj: 20536
Poruke: 1130



+394 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija08.07.2015. u 22:21 - pre 107 meseci
Citat:
pisac: A dotični likovi koji se ježe paradajza neka žive u svojim kompleksima i neka plaćaju pune pansione u hotelima, meni to ne smeta i boli me stojko kako će neko da provodi svoj odmor i da li će dnevno da plaća 20€ ili 200€.

Potpuno se slažem. Ljudi se bez veze primaju. Čim ti Grk kaže "My friend", to je drugo ime za ovcu. :)

U hotelima je jedino dobro što ti svaki dan čiste i menjaju peškire. Sve ostalo je no name roba koju uvaljuju i prženo meso i pomfrit. Kvalitetnija je bila hrana u našim radničkim odmaralištima, kada si svaki dan za ručak i večeru imao kuvano jelo.

Kad za doručak vidiš prženu salamu, znaj da se pokvarila pa je ispržili da se ne baci. :)

BTW, ako si imao Lidl u blizini, ne isplati se da bilo šta nosiš iz Srbije, u suprotnom je sve duplo skuplje.
Romanes Eunt Domus
 
Odgovor na temu

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
2001:420:c0c0:1006:.*



+395 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija08.07.2015. u 22:25 - pre 107 meseci
Pa rece covek da je jurio akcije moze da se nabere svasta koga ne mrzi, ko zna koliko su vremenski tekle pripreme.
Osim toga ima dosta ljudi koji hranu (meso, dzemovi domaci, itd) nabave/kupe iz domace radinosti tj. sa sela od komsija, rodjaka koje tamo zive ili imaju neku farmu, pa prodju jos jeftinije.
Viva lollapalooza
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija08.07.2015. u 22:47 - pre 107 meseci
U Lidlu je ogromna gužva, a mrzi me da se smaram odlaskom, kupovinom, čekanjem, vraćanjem.... mnogo je bolje to smaranje uraditi pre odmora, i onda čitav odmor samo kupuješ hleb i sir u lokalnoj prodavnici iza ugla za nekoliko minuta. To je uživancija od odmora a ne nabadanje kada je termin za ručak u punom pansionu (najgori odmor mi je bio upravo kada sam morao da ustajem/prekidam/odlazim u određeno vreme da bih nabo termin za doručak/ručak/večeru).

Inače, ko je pomenuo da u Grčkoj nema golih sisa... ima, kako da nema, samo ne baš svuda. A ako odeš na pravu plažu mož i *ička da se vidi u Grčkoj.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija08.07.2015. u 23:03 - pre 107 meseci
Citat:
ssi: Ovo je malo... neverovatno. Za 1 ili 2 osobe ali 21 dan, nikako.

Nije neverovatno. Pisac je racundzija i to od onih koji mere na grame porcije i zeni i deci i samom sebi.

Nije poenta ustedeti na hrani na moru. Poenta je da se ne zamara/smara gomilom hrane spakovane u kola (jos gore ako nije svojim kolima, mada ne verujem...).

Mislim, kupovina na akcijama, kupovina hrane na akcijama?! Pa imaju one radnje Aman ili kako se vec to zove, tu je valjda sve dosta jeftinije i bez akcija. Ne kupujem tamo ali znam nekoliko iz kraja koji rade tamo - preporucuju svim komsijama da ne kupuju jer je to sve loseg, najlosijeg kvaliteta a ako kupuju onda da strogo vode racuna o datumima jer je skoro sva roba na granici isteka roka. A na akcijama, hrana - pa to nema sanse da je dobro, sanse nema!

Nije samo hotelska varijanta u opticaju. Ja nikada nisam imao nista protiv hotelske varijante ali se nikada nisam smarao sa obavezom obedovanja tamo. Bar restorana ima uvek i svuda do mile volje... ali to za pisca ne vazi, ako nije isplanirano onda ne postoji.

Pa ok, ima nas raznih i to je i jasno i dobro je da je tako.

Ja licno nikada nista ne planiram a narocito ne mesecima unapred. Mozda zato i ne razumem sta je tu dobro. A mozda i ne zelim da razumem jer "kupovina hrane na akciji" - to je po meni uzas strasni. Po meni, za mene.



Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija08.07.2015. u 23:24 - pre 107 meseci
Ne kupujem hranu koja je pred istekom roka trajanja. Kada bi znao da sem roka trajanja postoje i drugi razlozi za akcije, onda bi shvatio da vredi obići nekoliko prodavnica i kupiti u svakoj ono što je na akciji ili je drastično jeftinije. Ili misliš da treba da idem baš u prodavnicu u kojoj je to isto najskuplje da ne bih slučajno ispao škrtica? Eventualno da napravim selfi ispred rafova sa najskupljom hranom?
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija08.07.2015. u 23:41 - pre 107 meseci
Citat:
pisac:
U Lidlu je ogromna gužva, a mrzi me da se smaram odlaskom, kupovinom, čekanjem, vraćanjem.... mnogo je bolje to smaranje uraditi pre odmora, i onda čitav odmor samo kupuješ hleb i sir u lokalnoj prodavnici iza ugla za nekoliko minuta. To je uživancija od odmora a ne nabadanje kada je termin za ručak u punom pansionu (najgori odmor mi je bio upravo kada sam morao da ustajem/prekidam/odlazim u određeno vreme da bih nabo termin za doručak/ručak/večeru).

Inače, ko je pomenuo da u Grčkoj nema golih sisa... ima, kako da nema, samo ne baš svuda. A ako odeš na pravu plažu mož i *ička da se vidi u Grčkoj.


Da li to pokasavas da nam objasnis kako u grckoj nije dozvoljeno da odes u kupovinu prvi dan kada dodjes i kupis sta ti treba za naredna desetak dana ili ajde sedam dana, ako ostajes dve nedelje odes jos jednom i toliko. Sto pi isao u prodavnicu svaki dan.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija08.07.2015. u 23:44 - pre 107 meseci
Citat:
Ne kupujem hranu koja je pred istekom roka trajanja. Kada bi znao da sem roka trajanja postoje i drugi razlozi za akcije, onda bi shvatio da vredi obići nekoliko prodavnica i kupiti u svakoj ono što je na akciji ili je drastično jeftinije. Ili misliš da treba da idem baš u prodavnicu u kojoj je to isto najskuplje da ne bih slučajno ispao škrtica?

Uopste nije rec o skrtosti. Rec je o tome da se hrana kupuje tamo gde je najkvalitetnija, narocito kad su deca u pitanju. Jednostavno ja licno ne mogu da verujem da neko stedi na hrani (a ne mora, nije nestasica, finansijska kriza... bar tako kazes!).

A ne znam te druge razloge za kupovinu hrane na akciji. Koji su to razlozi, da naucim nesto?


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

BluesRocker

Član broj: 20536
Poruke: 1130



+394 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija08.07.2015. u 23:54 - pre 107 meseci
Citat:
Sceka: Uopste nije rec o skrtosti. Rec je o tome da se hrana kupuje tamo gde je najkvalitetnija, narocito kad su deca u pitanju. Jednostavno ja licno ne mogu da verujem da neko stedi na hrani (a ne mora, nije nestasica, finansijska kriza... bar tako kazes!).

A ne znam te druge razloge za kupovinu hrane na akciji. Koji su to razlozi, da naucim nesto?

To što kupuje na akciji ne mora da znači da hrana nije kvalitetna. Imaš neki trapist koji svuda košta 1000 din, a u određenoj prodavnici često je 660 na akciji i ne fali mu ništa. Takođe i neka dimljena pečenica za 800 din, u boljem je stanju nego neki slični proizvodi za 1300 koji se usmrde posle 1 dana u frižideru.

Zatim, rio mare tunjevina kad je na akciji košta skoro duplo manje, a konzerve se bar ne kvare.

Zatim najkvalitenije trajno mleko je ponekad na akciji, a rok trajanja je još 4 meseca, tako da ne mora da znači da je loše kupiti nešto na akciji.

Često su i neka kvalitetna vina na akciji. Da li to znači da im ističe rok trajanja?
Romanes Eunt Domus
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija09.07.2015. u 00:01 - pre 107 meseci
Jos samo da dokucim cemu te akcije sluze? Zasto bi neko za nesto smanjivao cenu, kod nas narocito?

Znam za inostranstvo, od voca i povrca koje je jeftinije popodne nego ujutru (po radnjama...) do akcija tipa "kupis vecu kolicinu i bude jeftinije" i slicne stvari. Ali kod nas to nikada nije postojalo (po radnjama i voce i povrce od juce, svo sparuseno, kosta kao i prvog dana, i svakog dana..., pa cak i u malim privatnim prodavnicama...) a ne znam ni da postoje akcije na kolicinu...


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

miki069

Član broj: 161528
Poruke: 1951
*.vs.rs.



+370 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija09.07.2015. u 00:13 - pre 107 meseci
Gde i kada je tunjevina RioMare bila na akciji u 50% cene?
Nemojmo pisati napamet.

Pečenica od 800 dinara?
Ima u Amanu i za 600 dinara? Dao sam kučetu i ono se samo okrenulo.
To je mokro ko u bazenu.

Svinjska pečenica ispod 1.500 dinara je užas.
Ta se narodu valja kao pršuta.
O pršutama dugi put.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 136382 | Odgovora: 616 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.