Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija

elitemadzone.org :: MadZone :: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 136279 | Odgovora: 616 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija10.07.2015. u 01:12 - pre 107 meseci
Pa, mislio sam da ti obrisem taj `2012`, ako se slazes? Inace, prikupio sam 4 IP adrese za sada sa tvojih naloga.

Dobre sam volje, tako da nastavi....
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

KrkaCiC

Član broj: 71173
Poruke: 2184
*.exe-net.net.



+784 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija10.07.2015. u 01:13 - pre 107 meseci
Citat:
2012:
@KrkaCiC

O tome i ja pricam, ali ajde.

Imam jedno dopunsko pitanje.

Zasto je jeftinije letovati u Grckoj (u organizaciji engleskog operatera) i doci iz Londona na Krf avionom od recimo letovanja u Grckoj u organizaciji turistickih agencija iz Srbije (uz autobuski prevoz i Grcko-Srpsko prijateljstvo)


Zasto mislis da je tako?

Avionska karta moze biti jeftina jer se dosta unapred proda,i prakticno ceo avion je pun

Koliko se ja razumem u te agencije i to,cena zavisi od moci pregovaranja menadzera/vlasnika agencije i kasnije njegove pohlepe?

npr apartman gde sam ja letovao je prosle godine kostao 500e*,a sada u istom terminu kosta 469e*. Ili su grci smanjili cenu zakupa,ili je agencija manje pohlepna *samo smestaj bez prevoza

Bus je 70e iz Bg-a i kom je skupo moze doci i svojim autom,manje vise bitna stvar
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija10.07.2015. u 01:17 - pre 107 meseci
Citat:
gilopile: prikupio sam 4 IP adrese za sada sa tvojih naloga.



Amater, trazi jos.

 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija10.07.2015. u 01:30 - pre 107 meseci
Amater?!

OK!
5 REM ***delete user****
10 IF `2012` troll THEN GO TO 20
20 RANDOMIZE USR ES. BASE 2a3er5 sys543456 POKE144.54 -USR `2102`ERASE
30 RUN
40 BEEP 3.4 - STEP 1.2

(1982) Sinclair Research Ltd

L
Ako stisnem `enter` tvoje ucesce na ES-u je zavrseno, jbg.
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija10.07.2015. u 01:36 - pre 107 meseci
Amater Trol, mora da te ucim da trolujes.

Tema je o paradajzu, Grckoj, turistima. Tema je ozbiljna, nemoj ovde da programiras, napasce te medved.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija10.07.2015. u 01:45 - pre 107 meseci
Citat:
Ako stisnem `enter` tvoje ucesce na ES-u je zavrseno, jbg.


Nemas spremno resenje ako se apdejtujem (update) u verziju V6 ili neku noviju.
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija10.07.2015. u 01:55 - pre 107 meseci
Citat:
2012:
Amater Trol, mora da te ucim da trolujes.

Tema je o paradajzu, Grckoj, turistima. Tema je ozbiljna, nemoj ovde da programiras, napasce te medved.


A cek`.... Koga boli ona stvar uopse. Kome se ide u Grcku, taj ce i da ode, tako, da, po meni, cela tema je zesci trolll. Mislim, pazi, neko ce da pita ovde trolove da li da ide u Grcku ili pak ne? LOL

Da pitam ja tebe sad kad si tu; Da li mislis da li je ok da ja sutra odem na pecanje, a nemam dozvolu? Nisam izvadio ove godine...Nemam kintu za nju. A?

Mislis li da cu dobiti `pravi` odgovor od tebe i od bilo koga, a da ga ja sam ne znam? Vrlo dobro ja znam odgovor, kao i pokretac teme da li da zapali za Grece.

[Ovu poruku je menjao gilopile dana 10.07.2015. u 03:09 GMT+1]
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

nick2

Član broj: 31563
Poruke: 169
*.dynamic.sbb.rs.



+9 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija10.07.2015. u 13:04 - pre 107 meseci
Grcka pristala na uslove kreditora, ipak je bilo ono ne a ustvari da, toliko o tome, bar sad mogu da idem na more na miru.
Guess I'll always be a soldier of fortune...
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija10.07.2015. u 13:28 - pre 107 meseci
Citat:
ssi:@pisca sam prvi put upoznao na temi o digitalizacijiji (gde je mislio da je superpametan kada je kupio neke matore CRTe na rasprodaji).


Ovo je čista laž koju pokušavaš da proturiš kao istinu samo da bi uzdigao svoje stavove, i tebe ubuduće tretiram kao lažova i prevaranta koji misli da mu je sve dozvoljeno da bi održao pred drugima i pred sobom sliku o sebi kao superiornijem. Mada sam i do sada znao da si veoma nezreo, ali sada to i dokazuješ.

P.S. Ja kada sam kupio CRT-ove LCD-ovi nisu ni postojali. Ali previše si ti infantilan da bi to mogao da shvatiš i prihvatiš.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija10.07.2015. u 14:28 - pre 107 meseci
Citat:
ssi:
Sto se grcke tice idite, ponesite kes, za svaki slucaj. Ja licno nisam imao problema. Sve je delovalo manje vise normalno.

Najbolje da se sklonim sa teme. Jer vidim da ovde komentarisu likovi koji idu na put sa, gomilom dece, od 1000 km sa neispravnim autom !?!?

@pisca sam prvi put upoznao na temi o digitalizacijiji (gde je mislio da je superpametan kada je kupio neke matore CRTe na rasprodaji).

Covek je legenda. Da ga nema trebalo bi ga izmisliti.

Predlog za admine: stavite neki "disclaimer" iznad njegovih postova, jer isti mogu biti opasni po zivote ljudi.

[Ovu poruku je menjao ssi dana 10.07.2015. u 11:28 GMT+1]


Bio si u Grckoj, sve je to lepo, ali nisi napisao koje pastete najbolje podnose vrucinu. Kaze Pisac da ce ponovo na more, a nema akcija pa se raspituje koje pastete najbolje da ponese, put je dugacak.
Raspitivao se i da li da ponese neki CRT monitor, ide li to u Grckoj? Kupio neke na rasprodaju pa mu ostali neprodati. Ako bi mogao da ih menja za sladoled.
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.static.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija10.07.2015. u 17:05 - pre 107 meseci
Citat:
2012: Bio si u Grckoj, sve je to lepo, ali nisi napisao koje pastete najbolje podnose vrucinu. Kaze Pisac da ce ponovo na more, a nema akcija pa se raspituje koje pastete najbolje da ponese, put je dugacak.
Raspitivao se i da li da ponese neki CRT monitor, ide li to u Grckoj? Kupio neke na rasprodaju pa mu ostali neprodati. Ako bi mogao da ih menja za sladoled.



Ne, jeo sam po restoranima. Sto se monitora tice, nisam tamo video CRTove. U sobi nije bilo TVa (ne treba mi) a napolju po bastama su visili uglavnom LCD (sunce im digitalno, mora da je to dovelo do bankrota).
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija14.07.2015. u 18:52 - pre 106 meseci
Konislave, ne reče mi da li smem da nosim isti čamac svake godine ili moram da kupujem novi svaki put? Sad sam kupio i neke stolice, jel smem da ih ponesem sledeće godine? Paštete inače uopšte ne jedem.

Nego, 2400km pređeno, 886 evra potrošeno (plus neke stolice kupljene ali to ne računam), 20 dana

50 osiguranje
174 gorivo (55e po halkidikiju)
7 putarina makedonija
15 putarina srbija
350 smeštaj
100 hrana srbija
40 hrana grcka
150 provod (sokovi,sladoledi,fliperi,girosi...)

Ako bi uračunali amortizaciju vozila, to bi bilo još jedno 100-200€

Aj' baš me zanima kako izgleda obračun vas koji letujete u pansionima/restoranima kao džekovi?
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija14.07.2015. u 18:59 - pre 106 meseci
Kad mozes da nosis paradajz i pastete sto ne bi mogao da nosis stolice.

Inace koliko sam razumeo ti bi sada da merimo ciji je duzi.

Nije vazno ko je koliko potrosio, vazno je da si ti ispao"pametan" i da si ustedeo tako sto si poneo pastete i toalet iz Srbije.
Nisi ti kriv, tebi je kapacitet toliki, krivi su carinici sto vas pustaju da unosite hranu.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija14.07.2015. u 19:11 - pre 106 meseci
Mnogo brate za "provod".

Secam se turista iz nemacke i cehoslovacke sa kesicama soka, pa u restoranu traze samo vodu..to je domacinska stednja.

Sada bar ima i sladoleda u kesicama, samo se zamuti i u friz

A moze se poneti sah, ili nekoliko knjizica sudoku zabave, jedino je giros zanimljiv, ali za to ne treba vise od 30-40 evra..ne mora bas svaki dan..
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija14.07.2015. u 22:25 - pre 106 meseci
Citat:
2012: Nisi ti kriv, tebi je kapacitet toliki, krivi su carinici sto vas pustaju da unosite hranu.


Vi džekovi što letujete samo pun pansion u hotelima u Budvi i slično, jeste li čuli da je zabranjen unos samo mesa i mleka a sve ostalo može? Niste?
Jeste li znali da (kada carinik izbaci meso i mleko u skladu sa zakonom) hrana (koja ostane) može biti i pirinač, pšenični i kukuruzni grizevi, makarone/testenina, grašak/pasulj, kukuruz, keksevi, slatkiši... Naravno da ne znate, vama je kapacitet toliki, jedete samo ono što vam neko servira i nemate u stvari pojma o hrani od koje živite.

Citat:
vladd: Mnogo brate za "provod".


More/talasi i paralia-touring je glavni provod, sladoledi i ostalo su samo šlag na torti. Za šlag je 150€ i više nego dovoljno
Sledeće godine režem to na 5€ dnevno i ostajemo ceo mesec
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija14.07.2015. u 22:44 - pre 106 meseci
Citat:
Vi džekovi što letujete samo pun pansion u hotelima u Budvi i slično, jeste li čuli da je zabranjen unos samo mesa i mleka a sve ostalo može? Niste?
Jeste li znali da (kada carinik izbaci meso i mleko u skladu sa zakonom) hrana (koja ostane) može biti i pirinač, pšenični i kukuruzni grizevi, makarone/testenina, grašak/pasulj, kukuruz, keksevi, slatkiši... Naravno da ne znate, vama je kapacitet toliki, jedete samo ono što vam neko servira i nemate u stvari pojma o hrani od koje živite.


Opet nastavljas sa sektaskim trikovima. Zasto uvlacis u pricu hotele i pun pansion. Ja letujem takodje u privatnom smestaju, hranim se isto kao i svi ostali Grci koji tamo zive, ali mi ne pada na pamet da nosim pastete i pirinac zato sto su 10% jeftiniji.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija14.07.2015. u 23:05 - pre 106 meseci
Dotična hrana bi na Halkidikiju (makar kupovana i u Lidlu) koštala najmanje 300€, a ti ako ne možeš da ukapiraš zašto i kako ja ti ne mogu mnogo pomoći jer izgleda nažalost nemaš te kapacitete
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija14.07.2015. u 23:14 - pre 106 meseci
Citat:
pisac: Dotična hrana bi na Halkidikiju (makar kupovana i u Lidlu) koštala najmanje 300€, a ti ako ne možeš da ukapiraš zašto i kako ja ti ne mogu mnogo pomoći jer izgleda nažalost nemaš te kapacitete :D


Pricaj to nekom drugom, najbolje nekom ko nije video i za koga pozudano znas da nikad nece imati priliku da proveri.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija15.07.2015. u 00:01 - pre 106 meseci
I kako ja sad tebi da objasnim da nemaš pojma o hrani kada si ti ubeđen da si nekakav ekspert za sve?

Recimo običan keks Petit Beurre (Mali Maslac): ovde nakupujem kvalitetne kekseve Soko Štark, Kraš, Takovo... (i legalno ih prenesem preko granice), a koji tamo uopšte ne postoje dok njihov najjeftiniji Grčki ekvivalent (koga nema više u Lidlu već moram da jurim po drugim marketima) košta "samo" 20%-30% više nego ovde ali pri tome greje usta kada počneš da jedeš - znači ima neki otrov/aditiv/pojačivač ukusa, kako god zvali tu hemiju. Dok su oni koji su po zdravlju ekvivalentni ovdašnjima po ceni skuplji 3-4x od ovdašnjih. I sada ćeš ti mene da ubeđuješ da treba da kupujem 20% skuplje a 300% lošije u Grčkoj samo da ne bih vukao zdravije i jeftinije iz Srbije, a sve to samo zato što ti jadan neuk bez kapaciteta za razumevanje hrane tako radiš i misliš da si prepametan?

Pa, nisi.

Imam ja ovde sve račune sa hranom i iz Srbije i iz Grčke (čak i od prošle godine iz Lidla i drugih marketa), ali što bih se ja sada smarao dokazujući tebi bilo šta, hoću li ja imati neke koristi od toga što ću tebe neukog nešto naučiti o povoljnijoj ishrani cele porodice na moru? Neću. Ja tebi ne govorim kako treba da se hraniš na moru, pa vidi ako bi mogao biti ljubazan da ukapiraš da ti nisi tako superprepametan kao što si uobrazio, pa shodno tome ako bi se udostojio da smanjiš doživljaj svoje superiornosti i prestaneš da učiš druge o ishrani porodice na moru jer očigledno nemaš pojma o tome.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija15.07.2015. u 00:07 - pre 106 meseci
Nije valjda da pokusavas da mi objasnis kako je hrana u Srbiji kvalitetnija od hrane u Grckoj? Nemoj, molim te. Svasta sam se ja nslusao i nacitao od tebe, ali ovo je previse.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Odlazak u Grcku ove godine, politička situacija, ekonomska situacija

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 136279 | Odgovora: 616 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.