Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

elitemadzone.org :: MadZone :: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

Strane: << < .. 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 332635 | Odgovora: 2054 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju25.11.2016. u 21:23 - pre 89 meseci
Citat:
student_apsolvent

Gore će proći onaj ko pominje Ruse od onog ko pominje Njemce.
.

Pa normalno jer su pristupili nacističkoj Nemačkoj i potpisali sporazum sa Hitlerom .
Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2282 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju25.11.2016. u 21:51 - pre 89 meseci
Citat:
student_apsolvent:
Ne znam kako tebi izgleda, no ja sam mišljenja da su Bugari baš "iskreno" naklonjeni Rusima, veoma naginju ka njima i imaju veoma prijatna sječanja kad su zakonom zabranili pominjanje tog perioda.

Ne znam zasto stavljas znak jednakosti izmedju Rusije i komunizma. Sustina je - jedina ideologija u 21. veku je novcanik, to bi ti trebao da znas, zbog novcanika se ide i u NATO, ako se veruje da ce ga to napuniti. Konkretno, sve pomenute drzave iz svog novcanika placaju neciji interes da ekonomski slabi Rusiju. Male drzave nemaju nikakvog interesa da is svog novcanika finansiraju interese velikih drzava. One ce uvek ici putem koji im se vise isplati. Nego, kad smo vec kod aviona, kupiste li vi vise onaj avion za gasenje pozara, ili ce na leto kad plane ono brdo iznad Budve opet biti "Braco Rusi, pomagajte"?

Citat:
Mene nešto drugo iznenađuje, ne pratim Sputnik i ostala ruska sranjja, pa ne znam što oni javljaju, no ođe ništa ne govorite o prisustvu vašeg premijera na NATO samitu. Biće ipak da će Srbija prije u NATO no u savez sa Rusima i Bjelorusima.

Sto taj voli da ide po kasarnama, to je cudo jedno
Pa i on je nista drugo nego taj koji '44 ide u cetnike. Nedavno je izjavio da je mnogo pametan sto podrzava Hilari u Kampanji, danas je isto mnogo pametan pa podrzava NATO skupove svojim prisustvom... Ali, u isto vreme Srbija sa Rusijom pravi ugovore za Migove 29 koji ce biti operativni do 2027 godine. Znaci, barem do tad sigurno nema ulaska u NATO.

Nego, meni je Milo mnogo interesantniji za posmatranje - nikako da te pitam, a sigurno se secas - pre dve godine su Amerikanci po svim medijima pisali da su Milo i ovi njegovi ruski spijuni, koji se pretvaraju da su prozapadni kako bi se infiltrirali u NATO i odatle snadbevali Ruse informacijama. Kako bi dokazali da je to netacno? Matematicki, trebalo bi krenuti od suprotne pretpostavke, dakle da Milo jeste ruski spijun na ivici razotkrivanja. Kako bi se on ponasao? Pa upravo - hvalio NATO, kritikovao Ruse, uvodio Rusiji sankcije (interesantno Rusi jedino njemu nisu).... U jednom trenutku Amerikanci su prestali to da spominju. Tako se druga strana obicno ponasa kad spijun postane dvostruki spijun...
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju25.11.2016. u 22:20 - pre 89 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Ne znam zasto stavljas znak jednakosti izmedju Rusije i komunizma. Sustina je - jedina ideologija u 21. veku je novcanik, to bi ti trebao da znas, zbog novcanika se ide i u NATO, ako se veruje da ce ga to napuniti. Konkretno, sve pomenute drzave iz svog novcanika placaju neciji interes da ekonomski slabi Rusiju. Male drzave nemaju nikakvog interesa da is svog novcanika finansiraju interese velikih drzava. One ce uvek ici putem koji im se vise isplati. Nego, kad smo vec kod aviona, kupiste li vi vise onaj avion za gasenje pozara, ili ce na leto kad plane ono brdo iznad Budve opet biti "Braco Rusi, pomagajte"?


Normalno da ću stavljati znak jednakosti između Rusije i komunizma, njihovo današnje ponašanje nije se promjenilo.
Pokušaj mi objasniti kako to male države plačaju cijenu oslabljivanja Rusije? Nije mi nekako logična ta tvrdnja.

Za avion ne brini, imaju Hrvati avione, pomoćiće nam, a tu su i Italijani.


Citat:
Darko Nedeljković: Sto taj voli da ide po kasarnama, to je cudo jedno :D
Pa i on je nista drugo nego taj koji '44 ide u cetnike. Nedavno je izjavio da je mnogo pametan sto podrzava Hilari u Kampanji, danas je isto mnogo pametan pa podrzava NATO skupove svojim prisustvom... Ali, u isto vreme Srbija sa Rusijom pravi ugovore za Migove 29 koji ce biti operativni do 2027 godine. Znaci, barem do tad sigurno nema ulaska u NATO.

Nego, meni je Milo mnogo interesantniji za posmatranje - nikako da te pitam, a sigurno se secas - pre dve godine su Amerikanci po svim medijima pisali da su Milo i ovi njegovi ruski spijuni, koji se pretvaraju da su prozapadni kako bi se infiltrirali u NATO i odatle snadbevali Ruse informacijama. Kako bi dokazali da je to netacno? Matematicki, trebalo bi krenuti od suprotne pretpostavke, dakle da Milo jeste ruski spijun na ivici razotkrivanja. Kako bi se on ponasao? Pa upravo - hvalio NATO, kritikovao Ruse, uvodio Rusiji sankcije (interesantno Rusi jedino njemu nisu).... U jednom trenutku Amerikanci su prestali to da spominju. Tako se druga strana obicno ponasa kad spijun postane dvostruki spijun...


Raskinuli su Bugari veći ugovor od ugovora za održavanje aviona. Ako vam kažu da ulazite u NATO ode taj ugovor u zaborav.

Ne znam ja ko je kome špijun, nijesu u NATO savezu ovce da ne razumijeju što im valja činiti. Nama je jedino važno da nam čuvaju granice i da nas oslobode pritiska Beograda, sve drugo je sporedna stvar.
 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju26.11.2016. u 07:19 - pre 89 meseci
Kada te Beograd ne odgovara , što li seretaš ovuda toliko . Mora da si izgubio vezu pa ćeš doći do diplome doći na kurev dan .
Idi malo do svog Nato , možda ti daju da im čistiš čizme i cevke .
Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2282 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju26.11.2016. u 07:34 - pre 89 meseci
Sankcije protiv Rusije (u kompletu sa reciprocnim) previse kostaju istocnoevropske EU drzave. Sa druge strane USA i UK ne kostaju gotovo nista. Male istocnoevropske drzave nemaju nikakav interes da plate bilo koju cenu za ekonomsko slabljenje Rusije. NATO u istoriji nije imao tezu godinu od poslednjih godinu dana. Brexit, Putin, Turska, Sirija, Trump... nista ne ide po planu. Mnogi zapadni analiticari izrazavaju bojazan da li ce NATO uopste doziveti 70. rodjendan. Zbog toga ja iznosim sumnju da je ovaj nas glup sto '44 ide u cetnike. A taj vas je pametan, da nije pametan ne bi zgrnuo takvo bogatstvo. Ja mislim da je on zalaganje za ulazak u NATO dobro unovcio iz ruske kase. Jel ima ogromno bogatstvo? Ima. Je li za vecinu tog pogatstva poreklo potpuna misterija? Jeste.

Ta prica o zastiti, granicama i nekakvim pritiscima Beograda na inostrane drzave (a da istovremeno prepusta strancima kontrolu nad sopstvenom teritorijom) pametnom coveku ne pije vodu. To je prica za one koji odgledaju propagandni program ne ukljucujuci mozak. Ja ne mogu da se setim nijednog primera iz hiljadugodisnje istorije Crne Gore da je drzava bila ugrozena, a da to nije bilo upravo od strane NATO drzava.
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju26.11.2016. u 11:07 - pre 89 meseci
@Darko

Onda ti znaš ono što mi ne znamo, a igra postaje toliko zamršena, da i oni koji je kreiraju jedva uspevaju da pohvataju sve konce. Palo mi je na pamet da razmišljam u istom pravcu i za ovog našeg AVAV-a, kao i za don Mila, kojeg ti sada pominješ. Nije nemoguće, za vreme hladnog rata bilo je špijuna i spavača duboko infiltriranih i visoko pozicioniranih na obe suprotstavljene strane(SAD i SSSR), pa me ni ovo ne bi iznenadilo.

U svakom slučaju, a povezano sa ovim, jedna stvar mi je jako zanimljiva. Špartajući internetom i proučavajući domaću političku scenu naišao sam pre oko godinu dana na neke zanimljive stvari. Pokojni Miki Rakić, koji je kod Tadića važio za jednog od najmoćnijih ljudi i čoveka od poverenja, bio je ako se ne varam, zadužen za isporučivanje Hagu Mladića i Karadžića. Više se ne sećam svih detalja nekih novinskih članaka, ali bilo je nešto povuci-potegni sa Rusima. Susret radnika ruske ambasade i našeg zvaničnika koji je prisustvao sastancima u Hagu, završio se tako što mu je ovaj Rus nabrojao sve učesnike sastanka i raspored sedenja za stolom, a to je ovog našeg ostavilo zabezeknutim.
 
Odgovor na temu

perkom

Član broj: 335077
Poruke: 534



+359 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju26.11.2016. u 12:20 - pre 89 meseci
Što se tiče CG i Don Mila, on samo izvršava sve što mu je naloženo. Ameri su stopirali optužbe Italijanskog suda pod uslovom da radi sve što mu se kaže.
On je samo prihvatio ono što je bolje za njega a za CG baš ga zabole.
AV je u nešto boljem položaju ali i on je sadio tikve sa đavolom i tu je gde je.
Jedini političar koji trenutno ne igra kako mu zapad svira je Mile Dodik i to mu dođe sa američke strane Dodick?
Imam utisak da je to njegovo ponašanje proizvod ruskih garancija?!
Često boravi u Moskvi i svaki put po povratku sve je kuražniji a time i veći trn u očima zapada.
Šta će od svega biti, teško je reći jer je Balkan područje koje je uvek bilo nabijeno eksplozivom.
Definitivno, sadašnje stanje nije održivo i pitanje je šta će se tokom sledeće godine desiti.
Ako "elita" spreči Donalda Trampa da preuzme predsedničko mesto i postavi ono zlo od Klintonove, sve je moguće
Sa Trampom, postoje nagoveštaji i kompromisa sa Rusijom.
Rusija ne krije da su joj Srbija, CG, Makedonija, Bugarska i Grčka od nacionalnog interesa. Možda će administracija pod D.Trampom prihvatiti da i Rusija ima nacionalne interese kao što ih ima i SAD. Znači, možda će nova administracija prihvatiti da je kompromis bolje rešenje od tenzija koje mogu prerasti u rat koji nikome neće doneti dobro.
Ostaje da se nadamo da će preovladati razum i u SAD-u a što je malo verovatno s obzirom na uticaj "elite"!
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2282 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju26.11.2016. u 14:55 - pre 89 meseci
Citat:
Bradzorf012:
@Darko

Onda ti znaš ono što mi ne znamo, a igra postaje toliko zamršena, da i oni koji je kreiraju jedva uspevaju da pohvataju sve konce. Palo mi je na pamet da razmišljam u istom pravcu i za ovog našeg AVAV-a, kao i za don Mila, kojeg ti sada pominješ. Nije nemoguće, za vreme hladnog rata bilo je špijuna i spavača duboko infiltriranih i visoko pozicioniranih na obe suprotstavljene strane(SAD i SSSR), pa me ni ovo ne bi iznenadilo.

Ne znam ja bas nista sto drugi ne mogu saznati u roku od sat vremena - internet je te 2014. bio pun americkih tvrdnji da su Don Milo i ekipa ruski igraci koji glume da vole NATO kako bi se infiltrirali i spijunirali ili na drugi nacin bili u sluzbi ruskih interesa u nekom eventualnom presudnom trenutku. Takvi novinski clanci su postavljeni online tokom 2014. i jos uvek tamo stoje, kako na engleskom tako i na srpskom jeziku i mogu se lako pronaci koristeci google. AV je suprotnost od Mila, jasno je da je od druge strane dobio pare da promeni politiku i jasno je u cijem interesu danas radi i sa kojom ekipom deli prljav novac. Jedino sto je Don Milo nakon razotkrivanja verovatno dobio instrukcije da glumi totalnog mrzitelja Rusa, a ovaj nas je dobio instrukcije da glumi neutralnost. Da me ne razumes pogresno, nista ja ne tvrdim, nego samo smatram da bi svaki pametan covek trebalo da sagleda malo veci spektar mogucih desavanja od onoga sto mu se prikazuje kao rezirana predstava za siroke narodne mase.
Student pomenu - u NATO ne sede ovce, vec ljudi koji bi tu igru prozreli i sprecili i ja se sa tim slazem, nego NATO nekako nalazi interes da u svojoj ekipi ima i igrace cija je lojalnost pod znakom pitanja. Dokaz: Erdogan. Hoce li ga izbaciti iz NATO? Nece, ma sta da uradi.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju26.11.2016. u 14:58 - pre 89 meseci
Nije normalno stavljati jednakost izmedju komunizma i Rusije. Za Kinu je to normalno, ali ne vise i za Rusiju.

Mada ne vidim sta je problem sa doticnim komunizmom ili ruskim patronatom? Ili se bas ne primecuje preterani procvat pod EU cizmom i pravilima..

Ili je to devijacija zapadne propagande, bau bau komunizam i gulazi, a ovamo konforna robija, laki krediti duznicko ropstvo, i ako budete dobri robovi, dobicete priliku da obidjete Bon i Pariz..da vidite kakvi ste mogli da budete da ste bili bolji i vise poslusni

A ne kao Kazahstan, pod Ruskom cizmom, sirotinja glad i beda..
http://ngm.nationalgeographic....2/02/astana/ludwig-photography
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Sarastro
No, thanks
300933 ES

Član broj: 300933
Poruke: 1
*.adsl-a-5.sezampro.rs.



+531 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju27.11.2016. u 13:00 - pre 89 meseci
Citat:
student_apsolvent: Za avion ne brini, imaju Hrvati avione, pomoćiće nam, a tu su i Italijani.

E bas mi drago zbog vas da ste se obezbedili. Kad krenu pozari odrzace NATO jednu vezbu sa vama, kao i ovo sad za poplave, pa nogu u doope i snalazite se sami ... osim ako im ne iskesirate za pomoc. A najvaznije da vise necete nas Srbe da smarate da vam pomazemo.
Srecno vam bilo!
Ono što se dogodi, ima sasvim dovoljno razloga da se dogodi nego da se ne dogodi, ili da se dogodi ovako a ne nekako drugačije.
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju27.11.2016. u 13:12 - pre 89 meseci
@Sarastro

Stvar je u tome što nisu. Pre dve tri godine, kada su bili požari u Hrvatskoj, tražili su pomoć od EU i nisu je dobili pod obrazloženjem da za to nema potrebe/požari nisu veliki ili ne znam koja već glupost. Dakle, zemlja članica nato i eu, od te iste je dobila šipak. Tu uskaču Rusi i nude svoju avijaciju da pomogne u gašenju, a oni hteli ne hteli, to svakako nisu smeli da prihvate. Sećam se dobro jednog komentara sa nekog hrvatskog portala, nešto u stilu: "kruh te hebo, Rusi, ej Rusi nam nude pomoć, a eu ćuti...".
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju27.11.2016. u 15:05 - pre 89 meseci
Citat:
perkom:

Rusija ne krije da su joj Srbija, CG, Makedonija, Bugarska i Grčka od nacionalnog interesa. Možda će administracija pod D.Trampom prihvatiti da i Rusija ima nacionalne interese kao što ih ima i SAD. Znači, možda će nova administracija prihvatiti da je kompromis bolje rešenje od tenzija koje mogu prerasti u rat koji nikome neće doneti dobro.


Jedini interes Rusije na Balkanu je izazivanje nemira, tenzija ili ratova čime bi uz pomoć idiota koje bi rado žrtvovala i za koje ne mari, izazivala probleme iza "prve linije fronta".

Uz pomoć idiota (zaljubljenih u Rusiju iz nepoznatih razloga) Rusija već dugi niz godina uspjeva biti remetilački faktor na Balkanu. Od prije početka I svetskog rata Rusija uspjeva namagarčiti Srbe da ginu za njenje interese.

To bi bilo ukratko o "nacionalnim interesima Rusije" i idiotima koji su u funkciji ostvarivanja njenih interesa.
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju27.11.2016. u 15:10 - pre 89 meseci
Citat:
Sarastro:
Citat:
student_apsolvent: Za avion ne brini, imaju Hrvati avione, pomoćiće nam, a tu su i Italijani.

E bas mi drago zbog vas da ste se obezbedili. Kad krenu pozari odrzace NATO jednu vezbu sa vama, kao i ovo sad za poplave, pa nogu u doope i snalazite se sami ... osim ako im ne iskesirate za pomoc. A najvaznije da vise necete nas Srbe da smarate da vam pomazemo.
Srecno vam bilo!


Kome ćete vi jadni pomagati, vi lopate nijeste imali kad su vam bile poplave. Koliko se sećam pare ste tražili i dobili od Evrope, EU vam je pomagao i obnavljao objekte posjije poplave. Donatorske konferencije su organizovane u Evropi, nijesu u Evro-Aziji. I dan dans novac dobijate od Evrope, od Rusije dobijete samo kredite i ništa više.
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju27.11.2016. u 15:33 - pre 89 meseci
Citat:
Bradzorf012: @Sarastro

Stvar je u tome što nisu. Pre dve tri godine, kada su bili požari u Hrvatskoj, tražili su pomoć od EU i nisu je dobili pod obrazloženjem da za to nema potrebe/požari nisu veliki ili ne znam koja već glupost. Dakle, zemlja članica nato i eu, od te iste je dobila šipak. Tu uskaču Rusi i nude svoju avijaciju da pomogne u gašenju, a oni hteli ne hteli, to svakako nisu smeli da prihvate. Sećam se dobro jednog komentara sa nekog hrvatskog portala, nešto u stilu: "kruh te hebo, Rusi, ej Rusi nam nude pomoć, a eu ćuti...".



I što je poslije bilo, jesu li Hrvati izgorjeli u požarima?

Postoje standardi u EU što koja država mora obezbjedidi i kad može tražiti pomoć od ostalih, Hrvati su se zaljeteli i nijesu dobili pomoć no su se morali sami spravljati sa problemom.
Gašenje požara i kupovina aviona je stvar ekonomske isplatljivosti, ako se više isplati kupovina aviona, onda se avion ili ostala sredstva kupuju, ako se kupovina ne isplati, onda se komšijama plati za usluge gašenja požara.
 
Odgovor na temu

perkom

Član broj: 335077
Poruke: 534



+359 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju27.11.2016. u 17:11 - pre 89 meseci
Citat:
student_apsolvent:
Citat:
perkom:

Rusija ne krije da su joj Srbija, CG, Makedonija, Bugarska i Grčka od nacionalnog interesa. Možda će administracija pod D.Trampom prihvatiti da i Rusija ima nacionalne interese kao što ih ima i SAD. Znači, možda će nova administracija prihvatiti da je kompromis bolje rešenje od tenzija koje mogu prerasti u rat koji nikome neće doneti dobro.


Jedini interes Rusije na Balkanu je izazivanje nemira, tenzija ili ratova čime bi uz pomoć idiota koje bi rado žrtvovala i za koje ne mari, izazivala probleme iza "prve linije fronta".

Uz pomoć idiota (zaljubljenih u Rusiju iz nepoznatih razloga) Rusija već dugi niz godina uspjeva biti remetilački faktor na Balkanu. Od prije početka I svetskog rata Rusija uspjeva namagarčiti Srbe da ginu za njenje interese.

To bi bilo ukratko o "nacionalnim interesima Rusije" i idiotima koji su u funkciji ostvarivanja njenih interesa.

Opšte je poznato na forumu da ti nisi sam, da imaš podstanara u glavi ali da je taj postanar težak psihopata, nisam znao?
Tebi stvarno treba pomoć neke specijalizovane klinike za mentalno zdravlje.
 
Odgovor na temu

Sarastro
No, thanks
300933 ES

Član broj: 300933
Poruke: 1
*.adsl-a-5.sezampro.rs.



+531 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju27.11.2016. u 17:20 - pre 89 meseci
Citat:
student_apsolvent:
Kome ćete vi jadni pomagati, vi lopate nijeste imali kad su vam bile poplave.

Ne znam kome cemo mi pomagati ali znam kome vise necemo, jado.
Ono što se dogodi, ima sasvim dovoljno razloga da se dogodi nego da se ne dogodi, ili da se dogodi ovako a ne nekako drugačije.
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju27.11.2016. u 18:18 - pre 89 meseci
Citat:
perkom:
Citat:
student_apsolvent:
Citat:
perkom:

Rusija ne krije da su joj Srbija, CG, Makedonija, Bugarska i Grčka od nacionalnog interesa. Možda će administracija pod D.Trampom prihvatiti da i Rusija ima nacionalne interese kao što ih ima i SAD. Znači, možda će nova administracija prihvatiti da je kompromis bolje rešenje od tenzija koje mogu prerasti u rat koji nikome neće doneti dobro.


Jedini interes Rusije na Balkanu je izazivanje nemira, tenzija ili ratova čime bi uz pomoć idiota koje bi rado žrtvovala i za koje ne mari, izazivala probleme iza "prve linije fronta".

Uz pomoć idiota (zaljubljenih u Rusiju iz nepoznatih razloga) Rusija već dugi niz godina uspjeva biti remetilački faktor na Balkanu. Od prije početka I svetskog rata Rusija uspjeva namagarčiti Srbe da ginu za njenje interese.

To bi bilo ukratko o "nacionalnim interesima Rusije" i idiotima koji su u funkciji ostvarivanja njenih interesa.

Opšte je poznato na forumu da ti nisi sam, da imaš podstanara u glavi ali da je taj postanar težak psihopata, nisam znao?
Tebi stvarno treba pomoć neke specijalizovane klinike za mentalno zdravlje.



Baš naprotiv, ti si sebe prepoznao među idiotima koji zarad ruskih interesa rade na štetu vlastitog naroda. Tito koji je Ruse poznavao "u duši" rekao im je NE, svi koji su bili u savezu sa njima rekoše im NE, samo jedna manja grupa prodanih duša gaje ljubav prema Rusima. Nijeste se pošteno ni prodali, no odrađujete posao na nekakvoj nastranoj osnovi, potpuno nerazumljivo za normalne ljude.

Nijesam ja protiv toga da se sa Rusima trguje ili poslovno sarađuje, no nekakvo dublje prijateljstvo ili savez samo na zlo može izaći.
 
Odgovor na temu

perkom

Član broj: 335077
Poruke: 534



+359 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju27.11.2016. u 18:21 - pre 89 meseci
Rekoh ti, obrati se nekoj klinici za mentalno zdravlje. To što ti umeš da napišeš normalan čovek ne može ni da pomisli!
Lupaš za medalju!
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2282 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju27.11.2016. u 19:06 - pre 89 meseci
Citat:
student_apsolvent:
Gašenje požara i kupovina aviona je stvar ekonomske isplatljivosti, ako se više isplati kupovina aviona, onda se avion ili ostala sredstva kupuju, ako se kupovina ne isplati, onda se komšijama plati za usluge gašenja požara.

Pa ne znam bas - ako drzava svake godine ima pozare, a nije u stanju da opremi jednu vatrogasnu ekipu, to je onda pokazatelj jedne od dve stvari - ili je drzava totalno u k...u pa nema para ni za najosnovnije potrebe, ili je rukovodstvo alavo i kilavo pa novac nece/ne ume da usmeri tamo gde treba. Turisti leti dolaze na primorje zato sto veruju da to pozitivno utice na disajne organe. Ako tamo provedu vreme udisuci dim, onda tesko da ce opet da dodju i da to turisticko mesto preporuce prijateljima. Moja poslednja poseta Budvi je bila upravo takva da sam dosao, video dim svuda okolo po brdima, okrenuo se i vratio bez da okvasim noge u morskoj vodi. I pored toga, nisam ja iskljuciv pa da kazem - necu vise nikad da dodjem, ali brate, ako kenjate o ekoloskoj drzavi onda ocekujem da udeo otrovnih gasova u vazduhu bude daleko ispod nivoa najzagadjenijih zemalja sveta. Opremite vatrogasnu brigadu, a ne da se kad izbije pozar dopisujete sa Briselom i Moskvom kao najgora banana drzava!
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju27.11.2016. u 20:43 - pre 89 meseci
Pošao si ti nazad jer nijesi našao restoran koji služi hranu u plastičnim tanjirima, morao si da platiš da bi došao do vode, a ti si mislio da ti je Crna Gora Moldavija i da ćeš sa 50 evra glumiti gospodu. Nijesi ti bežao od požara no si se uplašio realnosti.

Postoje podaci o broju posjeta / ljetovanja i vrijeme požara, broj posjeta se povećava iz godine u godinu, tako da možemo zaključiti da si opet pogrešio u izvođenju zaključaka.

Vatrogasne ekipe su opremljene taman kako valja, kad avion bude neophodan pribaviće se neki.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

Strane: << < .. 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 332635 | Odgovora: 2054 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.