Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

SNAGA negativnog primera

elitemadzone.org :: MadZone :: SNAGA negativnog primera
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 38886 | Odgovora: 282 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

subhuman

Član broj: 94076
Poruke: 5
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 16:06 - pre 203 meseci
Citat:
A drugi deo se integrisao u DS i ostale "demokratske" stranke.(Recimo, bilo bi zanimljivo videti koliko je bivsih clanova JUL-a u redovima DS-a, ili, sto da ne i LDP-a)

Pa, sta te sprecava da nam izneses te podatke? Evo, ja mogu da ti odmah kazem da je glavni slobin covek za medije (Tijanic) u ovom momentu direktor javnog servisa Srbije i veliki DSS-ovac. Sad je na tebe red da navedes nekog SPS-ovca ili JUL-ovca koji je na nekoj bitnoj poziciji pod pokroviteljstvom DS-a ili LDP-a, ok? Narocito me zanimaju "bivsi JULovci u redovima LDP-a". ;)



Citat:
Da nije bilo srpke nacionalne svesti ti se ne bi danas zvao Marko Domanovic nego Markus Domhan ili Markici Domanici, jedino ako ti tako vise odgovara.

Ovo bas i nije validan argumet zato sto se zasniva na tvojoj slobodnoj proceni tipa "sta bi bilo kad bi bilo".

Inace, "srpska nacionalna svest" ne podrazumeva da idemo uz k***c celom svetu, teramo inat, gajimo korupciju, nalazimo opravdanje za razne vrste krimilanaca i povlacimo poteze koji nam idu na direktnu stetu. To mozda nekome deluje kao demonstracija snage nase zemlje ili "naroda", pa iz toga crpi neki osecaj moci i prkosa, ali to zapravo ima drugo ime - neracionalnost. Ili glupost, ako cemo preciznije. ;) Patriotizam je vrlo pogodan paravan za razne probisvete (ne kazem da su sve patriote probisveti), i jako je zgodno busati se u grudi i imati puna usta "srpstva" kao pokrice za sticanje sopstvene koristi. Uglavnom na racun istog tog "naroda" u koga se kunu. To je najstariji recept za te stvari u istoriji.

Po mom misljenju, "srpska nacionalna svest" podrazumva da ne budes lenj (ne mislim direktno na tebe), da korupcija ne bude deo domaceg vaspitanja, da se ksenofobija smatra idiotizmom i da zdrav rezon o radu postane opste-prisutan. I mozda jos par stvari, ali o tome drugom prilikom...

 
0

pyc
Marko Domanović
Beograd

Član broj: 2771
Poruke: 902

Sajt: www.getmonero.org


+80 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 16:08 - pre 203 meseci
http://www.youtube.com/watch?v=XWJTwtLHF8M

Link za vruću Stepu i ostale nacionaliste. Tek da vidite ko vam je u ekipi. ;)
 
0

pyc
Marko Domanović
Beograd

Član broj: 2771
Poruke: 902

Sajt: www.getmonero.org


+80 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 16:14 - pre 203 meseci
Citat:

Pa, sta te sprecava da nam izneses te podatke? Evo, ja mogu da ti odmah kazem da je glavni slobin covek za medije (Tijanic) u ovom momentu direktor javnog servisa Srbije i veliki DSS-ovac. Sad je na tebe red da navedes nekog SPS-ovca ili JUL-ovca koji je na nekoj bitnoj poziciji pod pokroviteljstvom DS-a ili LDP-a, ok? Narocito me zanimaju "bivsi JULovci u redovima LDP-a". ;)


Uzede mi reč iz usta...
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.230.*



+35 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 16:16 - pre 203 meseci
Citat:

Pa, sta te sprecava da nam izneses te podatke? Evo, ja mogu da ti odmah kazem da je glavni slobin covek za medije (Tijanic) u ovom momentu direktor javnog servisa Srbije i veliki DSS-ovac. Sad je na tebe red da navedes nekog SPS-ovca ili JUL-ovca koji je na nekoj bitnoj poziciji pod pokroviteljstvom DS-a ili LDP-a, ok? Narocito me zanimaju "bivsi JULovci u redovima LDP-a". ;)



Isto sto i tebe- nedostupnost informacija, ali potrudicu se da saznam. ;-)

Btw, Tijanic nije bio clan SPS-a, koliko je meni poznato, a nije bio ni "glavni Slobin covek za medije"...

Navedi jos nekog ti, molim te, a ja cu sad da pogledam kod mojih pouzdanih izvora... :)

@pyc, i od tebe ocekujem isto.

Sto vam je tako tesko da shvatite da su 'demokrate' isto tako djubrad i lopovi kao i 'patriote'?!?
Pogledajte onu Ivanovu new age reinterpretaciju dela jednog od mojih postova(o buzzwords i o onima koji stoje iza velikih reci) pa razmislite o tome. :)
 
0

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 16:18 - pre 203 meseci
Citat:
kelja:
@Hot_Steppa,
ti verovatno pomno proucavas dela Jovana Deretica(ne istoricara knjizevnosti, nego onog 'istoricara')???


Da, i sta tu ima lose?
 
0

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.adsl.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 16:20 - pre 203 meseci
Citat:
Marko_L: Bogme, beše Ivan u pravu kad reče da se svakog leta na ES-u pojavi po jedan teoretičar zavere, verovatno nastao pod uticajem sunčevih pega :)


Sinoć je bio pun mjesec. Sigurno i to ima neke veze.
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
0

nkrgovic
Nikola Krgović
Beograd

Član broj: 3534
Poruke: 2807

ICQ: 49345867
Sajt: https://www.twinstarsyste..


+655 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 16:22 - pre 203 meseci
Citat:
13. Bez političkih i verskih tema!

Strogo je zabranjeno pokretati političke i verske teme! Svaka rasprava na nacionalnoj, verskoj i političkoj osnovi biće momentalno obrisana! Ovo je stručni forum i molimo Vas da to poštujete, a svoje emocije iskaljujte na nekom drugom mestu.


I ovo jos nije lockovano/obrisano?

Da bar nesto pametno kazu, nego svako navodi vodu na svoju vodenicu, svako brani "svoju" i napada "protivnicku" partiju, kao da ne vide da su svi redom zreli za zatvor... I poste sto nemamo normalnu vlast - pa kako da se pojave pored svog olosa u opticaju.
Please do not feed the Trolls!

Blasphemy? How can I blaspheme? I'm a god!'
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.230.*



+35 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 16:22 - pre 203 meseci
Citat:
HoT_Steppa: Da, i sta tu ima lose?

Nista...tip je tezak diletant(masinac po struci) koji ne zna cak ni latinski(o starogrckom da ne govorimo) a upinje sa da se bavi istorijom i tumaci i reinterpretira istorijske dokumente...
Pogubno stivo.
 
0

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 16:23 - pre 203 meseci
Citat:
kelja: Isto sto i tebe- nedostupnost informacija, ali potrudicu se da saznam. ;-)

Btw, Tijanic nije bio clan SPS-a, koliko je meni poznato, a nije bio ni "glavni Slobin covek za medije"...

Navedi jos nekog ti, molim te, a ja cu sad da pogledam kod mojih pouzdanih izvora...

@pyc, i od tebe ocekujem isto.

Sto vam je tako tesko da shvatite da su 'demokrate' isto tako djubrad i lopovi kao i 'patriote'?!?
Pogledajte onu Ivanovu new age reinterpretaciju dela jednog od mojih postova(o buzzwords i o onima koji stoje iza velikih reci) pa razmislite o tome.


Tijanić možda nije bio član SPS-a, ali je čovek "za sva vremena" i sve režime, uvek se dobro uglavi negde. Kako mu to polazi za rukom je verovatno za neku posebnu temu. Što se tiče o demokratama i ostalima, nije nebitno od dva zla izabrati manje.
 
0

pyc
Marko Domanović
Beograd

Član broj: 2771
Poruke: 902

Sajt: www.getmonero.org


+80 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 16:26 - pre 203 meseci
Citat:
kelja:
Btw, Tijanic nije bio clan SPS-a, koliko je meni poznato, a nije bio ni "glavni Slobin covek za medije"...


Meni je poznato da je Aleksandar Tijanić bio ministar informisanja u vladi Mirka Marjanovića. Ako on tada nije bio Slobin čovek za medije, ko je to?

Citat:
Sto vam je tako tesko da shvatite da su 'demokrate' isto tako djubrad i lopovi kao i 'patriote'?!?


Zato što to jednostavno nije tako. Prosečno gledano.
 
0

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 16:26 - pre 203 meseci
Citat:
kelja: Nista...tip je tezak diletant(masinac po struci) koji ne zna cak ni latinski(o starogrckom da ne govorimo) a upinje sa da se bavi istorijom i tumaci i nanovo interpretira istorijske dokumente...
Pogubno stivo.

Ako on ne zna, ima ko zna oko njega, nije on jedini koji na tome radi. Iz prve ruke.
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.web.vodafone.de.



+7177 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 16:27 - pre 203 meseci
Citat:
HoT_Steppa
Da, i sta tu ima lose?


Citati knjige nije lose, svakako - samo treba razluciti fikciju od necega drugog ;-)

U svakom slucaju, da bi neki primerak neke biljne ili zivotinjske vrste nazvao posebnom rasom, moras imati razlog da to cinis. To moze biti bitno drugaciji izgled, neke znacajne razlike u genima i sl... Moram priznati, da i uz najveci mentalni napor ne mogu da uvidim takvu razliku izmedju, recimo, jednog Srbina, jednog Rusa i, recimo, jednog Francuza ili Nemca.

Dakle, sve govori da je u pitanju identicna rasa Homo Sapiensa, i to kavkaskog tipa - tako se bar uci u skoli :)

E, sad, mozda ti i naucnici na koje se pozivas imate neke nove dokaze da Srbi imaju bitno drugaciji DNK, te neke specificnosti koje ih cine dovoljno posebnim da bi smo ih stavili u posebnu rasu Homo Sapiensa van tipicne evropske bele - bilo bi jako lepo, i nadasve vrlo korisno za nauku, da vi te razlike ovde lepo navedete :-)

Sta znas, mozda dobijete i Nobelovu nagradu za takvo epohalno naucno delo...

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
89.216.213.*

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 16:29 - pre 203 meseci
Citat:
I ovo jos nije lockovano/obrisano?

Da bar nesto pametno kazu, nego svako navodi vodu na svoju vodenicu, svako brani "svoju" i napada "protivnicku" partiju, kao da ne vide da su svi redom zreli za zatvor... I poste sto nemamo normalnu vlast - pa kako da se pojave pored svog olosa u opticaju.

Lakše je pustiti da se malo ljudi izduvaju, pa onda skembati celu temu odjednom :)
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
0

pyc
Marko Domanović
Beograd

Član broj: 2771
Poruke: 902

Sajt: www.getmonero.org


+80 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 16:32 - pre 203 meseci
evo ja jos malo da se izduvam

http://www.youtube.com/watch?v=Ro6SZc2hVt0
 
0

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 16:33 - pre 203 meseci
Ne preteruj, niko nije rekao da Srbi imaju poseban DNK, samo kazem da se u zvanicnim knjigama ne nalazi cela i potpuna istina. Svaka nauka se razvija, i ono sto smo ti i ja ucili u skoli vec moze da se razlikuje od onoga sto se ucilo pre 100 godina i onoga sto klinci uce danas posle samo 15-20 godina. Pronadjena je veza izmedju Vincanske kulture i nas, Srba, samo to kazem. A Amerikanci arheolozi je ne osporavaju.
 
0

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 16:35 - pre 203 meseci
@ kelja Dakle , video sam da nije sprecio oruzanu pobunu , a imao je sredstva , jedini u zemlji. Potapsao ih je po ramenu umesto da ih smesti u zatvor. Ti ljudi su sa oruzjem izasli na nenaoruzane gradjane koji ih placaju i uperili cevi u njih. Nekoliko meseci posle su pokusali drzavni udar. I ako nije to sto ti navodis koji je onda njegov motiv da ne zastiti gradjane od jedinice koja je ostala bez ikakve kontrole drzave .
 
0

subhuman

Član broj: 94076
Poruke: 5
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 16:40 - pre 203 meseci
Citat:
Isto sto i tebe- nedostupnost informacija, ali potrudicu se da saznam. ;-)

Ajd', pa kad saznas, ti javi. ;)

Citat:
Btw, Tijanic nije bio clan SPS-a, koliko je meni poznato, a nije bio ni "glavni Slobin covek za medije"...

A sta je ministar za informisanje ako ne "glavni covek za medije". Doticni je bio upravo ministar informisanja kod Slobe (preciznije, u vladi Mirka Marjanovica). Za vreme njegovog mandata ugasene su na primer, dve radio stanice: Index i B92. Ja stvarno ne volim totalnitarne rezime sklone represiji, ne zato sto sam neki buntovnik ili ne znam ni ja sta, vec zato sto takvi rezimi, i ljudi koji ga cine, ne mogu da donesu gradjanima zemlje u kojoj vladaju neki boljitak. Dokazano i u novijoj istoriji. Kazem ja, kratko i selektivno pamcenje...

Citat:
Navedi jos nekog ti, molim te, a ja cu sad da pogledam kod mojih pouzdanih izvora... :)

A, pa necemo tako da se igramo. Quid pro quo. ;)

Citat:
Sto vam je tako tesko da shvatite da su 'demokrate' isto tako djubrad i lopovi kao i 'patriote'?!?

Mislim da je malo naivna ta podela na "demokarate" i "patriote". Takodje, moram da ti kazem da si potpuno pogresno interpretirao moje reci. Nisam ja za ove i protiv onih, a ako malo bolje procitas moju prethodnu poruku sa 3. strane, videces da se stanoviste koje ja zastupam ne moze interpretirati kao "za ovu partiju, a protiv one".

Kao sto rekoh, ne mislim da postoji savrsena partija u Srbiji, niti bih voleo da bilo koja uzme apsolutnu vecinu. Takodje, mislim da je trenutni odnos snaga/broja glasova stranaka u Srbiji jako nepovoljan za gradjane ove zemlje. Necu da ulazim ko je za to kriv, ali licno ne ocekujem nikakav veci pomak ka boljem kvalitetu zivota dok god bude ovakva raspodela glasova.

 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.web.vodafone.de.



+7177 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 16:42 - pre 203 meseci
Citat:
Hot_Steppa
Ne preteruj, niko nije rekao da Srbi imaju poseban DNK, samo kazem da se u zvanicnim knjigama ne nalazi cela i potpuna istina.


Nece biti da je tako - ono sto si TI rekao je, da citiram:

http://www.elitemadzone.org/p1654503

Citat:
Hot_Steppa
U nasem slucaju nije nacionalizam velicanje nase rase u odnosu na druge nego nedopustanje spustanja nase rase u odnosu na druge.


Dakle, sa ovim citiranim gore se vidi da si vrlo jasno implicirao da mislis da je tvoja nacija zapravo posebna rasa, i da je "nacionalizam" zapravoaca" borba protiv nekakvog sputavanja te rase u odnosu "na druge" :-) Sto je naravno nonsens, osim ukoliko ti imas neke naucno validne dokaze koji dokazuju da su Srbi neka posebna rasa Homo Sapiensa.

Citat:

Svaka nauka se razvija, i ono sto smo ti i ja ucili u skoli vec moze da se razlikuje od onoga sto se ucilo pre 100 godina i onoga sto klinci uce danas posle samo 15-20 godina.


Ovo je svakako tacno, ali na zalost (za tvoju tvrdnju) ni za milimetar ne dokazuje ono sto si ti postavio kao tezu ;-)

Citat:

Pronadjena je veza izmedju Vincanske kulture i nas, Srba, samo to kazem. A Amerikanci arheolozi je ne osporavaju.


Takodje, i ovo sto si rekao moze biti tacno, ali - opet, to nema ama bas nikakve veze sa onim sto si tvrdio pre koji minut. Na zalost, nece ti puno pomoci boldovanje "Amerikanaca" jer fakat da se neki naucnici u Americi slazu sa tim sto si napisao nema puno (zapravo, nema nikakve) veze sa pojmom "rase" :-)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

nkrgovic
Nikola Krgović
Beograd

Član broj: 3534
Poruke: 2807

ICQ: 49345867
Sajt: https://www.twinstarsyste..


+655 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 16:44 - pre 203 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Dakle, sa ovim citiranim gore se vidi da si vrlo jasno implicirao da mislis da je tvoja nacija zapravo posebna rasa, i da je "nacionalizam" zapravo borba protiv nekakvog sputavanja te rase u odnosu "na druge" :-) Sto je naravno nonsens, osim ukoliko ti imas neke naucno validne dokaze koji dokazuju da su Srbi posebna rasa Homo Sapiensa.


Ivane, pusti decka, vidis da i ne kapira o cemu se radi. Zamisli jos da mu kazes da je ista rasa sa Hrvatima i Nemcima? :)

P.S. Da, i sa vecinom Amerikanaca. :) Bar onim belima :).
Please do not feed the Trolls!

Blasphemy? How can I blaspheme? I'm a god!'
 
0

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 16:46 - pre 203 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Dakle, sa ovim citiranim gore se vidi da si vrlo jasno implicirao da mislis da je tvoja nacija zapravo posebna rasa, i da je "nacionalizam" zapravo borba protiv nekakvog sputavanja te rase u odnosu "na druge" :-) Sto je naravno nonsens, osim ukoliko ti imas neke naucno validne dokaze koji dokazuju da su Srbi posebna rasa Homo Sapiensa..

Ja citam evo vec peti put sta sam napisao i ne vidim to sto ti hoces da kazes. Spustanje nase rase u odnosu na druge znaci nedopustanje da ostvaruje svoja medjunarodno priznata i zagarantovana prava, nista drugo. Na to sam mislio.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: SNAGA negativnog primera
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 38886 | Odgovora: 282 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.