Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

SNAGA negativnog primera

elitemadzone.org :: MadZone :: SNAGA negativnog primera
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 38848 | Odgovora: 282 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+711 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 19:36 - pre 203 meseci
Citat:
staticInt: Ja samo zelim da ti kazem sa moje strucne strane posto sam pravnik, a politika kao nauka mi se prozima kroz svaki predmet, da je LDP isto sto i SRS samo druga krajnost, svaka krajnost se pokazala losom kroz istoriju.

Ti (za razliku od nekih) zvučiš razumno, molio bih te da malo elaboriraš tu tezu LDP=SRS. Nije prvi put da je čujem, ali mi nikad nije bila najjasnija osnova po kojoj se te dve politike uopšte dovode u istu ravan.
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.230.*



+35 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 19:36 - pre 203 meseci
@subhuman,
onaj koji ne razume da je Sluzba najjaca politicka snaga u zemlji, ne moze se bas podiciti poznavanjem politicke situacije i shvatanjem sustine vodjenja politike u Srbiji. To nisu nikakve moje procene i paranoicni tripovi, to je jednostavno tako...
Btw,
naveo sam ti primer Zeljka Mitrovica kao jednog od najvecih konvertita.(Koja mu je stranka omiljena sada, sta mislis?)
Ja znam da se nije gadio na JUL, ali DS mu je, siguran sam, uvek bio potajna ljubav.


 
0

pyc
Marko Domanović
Beograd

Član broj: 2771
Poruke: 902

Sajt: www.getmonero.org


+80 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 19:38 - pre 203 meseci
I da završim sa http://youtube.com/watch?v=Q5JsFGb1i2w ... Brokeru, posebno me interesuje tvoje mišljenje. Odgledaj, pa mi reci na čijoj si strani. Na osnovu onoga što znam o tebi do sada, očekivao sam nešto trezvenija razmišljanja sa tvoje strane :)
 
0

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
91.150.109.*



+11 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 19:43 - pre 203 meseci
Citat:
jablan: Ne, samo biram manje zlo.


Takav izbor nas je i doveo to gde jesmo.

Citat:

Da ponovim pitanje, što ne pohapsite tolike lopove? Svi su ili gledali kako kradu, ili imaju majku/brata/šurnjaju koji se kunu kako su ih videli kako iznose kompjutere/diluju drogu/siluju dečake (ah, pardon, to rade ovi drugi)... Pa gde je ta silna rodbina da svedoči na sudu?


Koji to mi? koliko vidim, sada su se stvorili uslovi da neke stvari izadju an svetlo dana i pocelo je da se resava i suzava krug. M akoliko Ceda drecao kako je Kostunica nesto kriv, stvari pokazuju drugacije.

Neko vece, na TV Ceda u emsiji a nasuprot nejga samo jedannovinarka. Uh koliko mu je nezgodnih pitanaj postavila i ni na jedno nije odgovorio. ona ga pita jel se vidjao sa "onima" a on prica o tome kako je Kostunica ne znam ovo i ne znam ono... Ni na jedno skakljivo pitanje nije hteo da odgovori :)

Meni je i inace zanimljivo ako to ljudi mogu da odslusaju nekog politicara i da bespogovorno prihvate to sto on prica. Pa bar je nasa skorija istorija pokazala da ama basa sve sto je javnost znala nema nikakve veze sa stvarnim desvanjima. Sada, kada su poceli da cepaju bivse DOS-ove, poceli su da otkrivaju ko je tu s kim i kako petljao.. i opet to sigurno nije ni blizu poptuna inforamcija sta se sve radilo.

A kako god okrenes, Ceda u centru svih desavanja, i to izgleda, uvek na onoj strani gde su i "losi momci".

Citat:
staticInt: Dobro do sada ste malo pricali o fikciji ali ako ste vec uleteli u istoriju to je druga prica i istorija je nauka, posto sam ja delom istoricar da razjasnimo neke stvari, Srbi kao Slovensko pleme dolaze na ove prostore u 6. veku za vreme cara Iraklija(610-641), Iraklije je naime sva Slovenska plemena uvukao u Vizantiju kako bi branili granice, naravno tada Sloveni uzimaju pravoslavlje kao svoju veru. Ovo su sve podatci koji su 100% tacni tako da nema nikakve sanse da mi imamo bilo sta zajednicko sa "Vincanskom" civilizacijom koja je ovde zivela,


Znas kako ja nisam istoricar, ali ne bih od tebe bas rado slusao o istoriji. Sama tvrdnja da je to sto pricas 100% tacna je besmislena, posto se cela nauka slaze da je vrlo tesko utvrditi istorijske cinjenice iz tog perioda i da se sve svodi na pretpostavke.

Druga stvar, koliko sma ja nesto malo citao, Srbi su prvo prihvatili katolicanstvo pa su onda u jednom relativno dugom periodu cas prelazili u pravoslavlje, cas u katolicanstvo dok se konacno pravoslavlje nije ucvrstilo, mnogo kasnije, ane tako mnogo pre Svetog Save.

Citat:

Ja samo zelim da ti kazem sa moje strucne strane posto sam pravnik, a politika kao nauka mi se prozima kroz svaki predmet, da je LDP isto sto i SRS samo druga krajnost, svaka krajnost se pokazala losom kroz istoriju.


U ovome sam 100% saglasan i to je srz mog odnosa prema LDP-u.

 
0

maliradojca

Član broj: 55393
Poruke: 242
*.tron-inter.net.



+132 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 19:45 - pre 203 meseci
Haha LDP sucks! Ceda zavrsio FDU preko veze rekao mi komsija.
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 19:46 - pre 203 meseci
Citat:
kelja
onaj koji ne razume da je Sluzba najjaca politicka snaga u zemlji, ne moze se bas podiciti poznavanjem politicke situacije i shvatanjem sustine vodjenja politike u Srbiji. To nisu nikakve moje procene i paranoicni tripovi, to je jednostavno tako...


Mislim da mnogi ljudi precenjuju nekakvu "Sluzbu" - u Srbiji danas postoji mnogo interesnih grupa (opet, to je sasvim normalno) - i vrlo malo stvari njih vezuje zajedno osim cestih situacija da imaju zajednicki interes (recimo, usvajanje nekog zakona koji svima njima koristi). Situacija da su svi okupljeni oko neke sveznajuce i svemocne "Sluzbe" kao nekada ranije je danas prakticno potpuno nemoguca, jer postoji vec dovoljan broj "stakeholdera" sa vrlo razlicitim i suprotstavljenim prohtevima i sa kolicinom novca dovoljnom da budu potpuno autonomni u odlucivanju sta da rade sa njiim i sa svojim uticajem :-)

Najveci problem Srbije je zapravo zabrinjavajuce nizak nivo politicke svesti glasackog tela tj. prosecnog biraca, sto za posledicu ima politicki i socijalni sistem sa vrlo malo javne kontrole i mogucnosti uticanja na njega od strane sire javnosti. Na zalost, sa usvajanjem Ustava prosle godine se stvar u tom pogledu zapravo pogorsala jer je novi Ustav dao punu vlast (tj. vlasnistvo) nad poslanickim mestima interesnim grupama olicenim u tzv. "partijama" - to je jedan korak nazad. Opet, taj Ustav ima i neke stvari koje su korak napred, tako da kad se sve sabere i oduzme nije tako lose, mada je moglo biti bolje.

Ono sto je isto tako tacno, za Srbiju, da ce promene ici vrlo polako - kroz postepenu izgradnju civilnog drustva i drzavnih institucija koje bi bile transparentne i kontrolisane iskljucivo od strane birackog tela - neke stvari su se vec promenile, a za neke druge ce se opet cekati jos verovatno dosta vremena, jer postoji neki realni kapacitet koji ta zemlja ima za modernizaciju i pretvaranje u jednu razvijenu slobodnu drzavu.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

pyc
Marko Domanović
Beograd

Član broj: 2771
Poruke: 902

Sajt: www.getmonero.org


+80 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 19:55 - pre 203 meseci
izvinte me, al evo jos materijala http://youtube.com/watch?v=OdIBtWfc1EY velja ilic

napisao sam jednu pogrdnu rec za tog nitkova... ali sam editovao... necu da se spustam toliko...... odo ja odavde. narod je, i dalje, uglavnom slep.
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.230.*



+35 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 20:01 - pre 203 meseci
Ivane,
ako ubistvo Zorana Djindjica, desetine neresenih slucajeva,... ne dokazuju ko vodi igru ovde, onda ne znam sta jos treba da se desi...
Zabrinjavajuce nizak nivo politicke svesti je jedna GLOBALNA karakteristika, cini mi se...
Inace, nije li jedan od najmocnijih i najuticajnijih ljudi ovde bio Karic?

Pa gde je sad?
 
0

maliradojca

Član broj: 55393
Poruke: 242
*.tron-inter.net.



+132 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 20:05 - pre 203 meseci
Bice belog kad dodju LDP-ovci, da se veselimo za malu kintu, ako vec nista drugo.Luzeri
 
0

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
91.150.109.*



+11 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 20:11 - pre 203 meseci
Citat:
pyc: I da završim sa http://youtube.com/watch?v=Q5JsFGb1i2w ... Brokeru, posebno me interesuje tvoje mišljenje. Odgledaj, pa mi reci na čijoj si strani. Na osnovu onoga što znam o tebi do sada, očekivao sam nešto trezvenija razmišljanja sa tvoje strane :)


Citat:
pyc: izvinte me, al evo jos materijala http://youtube.com/watch?v=OdIBtWfc1EY velja ilic (svinja)


Marko, obrati paznju da ja sagovornike ne okrpljavam raznim etiketama, a ti kao pravi ucenik LDP-a to radis. Zao mi je stvarno, ali ja ne mogu da smatram da je normlano i trezveno vredjati politicke neisto misljenike, nazivajuci ih recimo svinjama, ili bagrom, kao lepo rece predstavnik LDP-a u prosloj izbornoj kampanji kao odgovor na pitanje sta misli o svim ostalim politickim opcijama.

Hvala na pitanju, ali ja verujem da ja trezveno razmisljam i da nisam zadojen nikakvo politickom opcijom, kao sto ti ocigledno jesi. Cudi me kako si mogao uopste da pomislis da bih ja u nekom trenutku podrzavao LDP, s obzirom da godinama imas priliku da cujes moje stavove o mnogo cemu?

I sad je kao trik pitanje da li podravam SRS ili LDP? Mislim da je moje politicko opredeljenje ovde odavno iskazano: ja na politickoj sceni ne vidim nikoga ko Srbiji nudi pozitivnu buducnost, i nazalost, ne vidim nikoga ko moze da ih zameni. Za razliku od drugih, smatram da je biranje izmedju dva zla najgori moguci izbor i na pristajem na tako nesto.

LDP smatram ozbiljnijim zlom, zato sto je perfidno, prikriveno i podmuklo.
 
0

maliradojca

Član broj: 55393
Poruke: 242
*.tron-inter.net.



+132 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 20:15 - pre 203 meseci
Citat:


LDP smatram ozbiljnijim zlom, zato sto je perfidno, prikriveno i podmuklo.


Slazem se sa ovim, ova zemlja kao da je prokleta.Dokle ce neobrazovani i isfrustrirani likovi(LDP,SRS,SPS) da se pitaju za buducnost svih nas.
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 20:22 - pre 203 meseci
Citat:
Broker
I sad je kao trik pitanje da li podravam SRS ili LDP? Mislim da je moje politicko opredeljenje ovde odavno iskazano: ja na politickoj sceni ne vidim nikoga ko Srbiji nudi pozitivnu buducnost, i nazalost, ne vidim nikoga ko moze da ih zameni. Za razliku od drugih, smatram da je biranje izmedju dva zla najgori moguci izbor i na pristajem na tako nesto.


Na zalost, Pedja - ako vecina razmislja ko ti (bez ulaska u to da li je to sto ti mislis stvarno istina ili ne - u pogledu pozitivne buducnosti) nastaje jos jedan problem, jer onda vlast biraju upravo najradikalniji koji su uvek spremni da podrze svoju opciju i koji nece imati problem da izadju da glasaju i podrze svoju ekipu u bilo kom momentu.

Zaista ne znam sta je gore, ali ni to sto ti radis mi ne izgleda kao preterano dobro - doduse, mozda si i u pravu, ko zna...

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
212.200.100.*



+558 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 20:34 - pre 203 meseci
Citat:
maliradojca: Slazem se sa ovim, ova zemlja kao da je prokleta.Dokle ce neobrazovani i isfrustrirani likovi(LDP,SRS,SPS) da se pitaju za buducnost svih nas.

Sve dok ima onih kojima je sluzba dobro isprala mozak i ubedila ih da i oni imaju neko misljenje, kao sto je na primer da su LDP i SRS jedno isto.
Citat:
staticInt: Ja samo zelim da ti kazem sa moje strucne strane posto sam pravnik, a politika kao nauka mi se prozima kroz svaki predmet, da je LDP isto sto i SRS samo druga krajnost, svaka krajnost se pokazala losom kroz istoriju.

Ljudi ne bi trebalo da se hvale svojom sramotom. Mislim, to sto si ti pravnik te diskvalifikuje za ove diskusije, jer si ti izabrao da budes deo sistema, i normalno je da imas zelju da ga branis i da nazivas imenima one koji su protiv tog sistema. Tu je vasa greska, razumes? Sto vi LDP shvatate kao deo sistema. Ne razumes, znam, a nema ni veze. Neko pominje gnev koji lije iz pojedinaca iz LDP. Pa i treba. Ko ovde nije gnevan na sve, taj je odavno odsvirao svoje. A ako neko jeste gnevan, to je znak da je ostao zdrav. Ovde samo gnevni mogu nesto da promene, a od ovih drugih nema nista. Sta ce oni da menjaju, kad svi oni sisaju istu sisu, od ovih "tajkuna" pa do poslednjeg pisara u nekoj vukojebini. Onoga sto nije sisao sisu i sto je hteo da sve to promeni su ubili, po starom dobrom Staljinovom receptu - ideja je covek, i sad mogu mirno da kuliraju i da sisaju. E zato, da LDP ne postoji trebalo bi ga izmisliti. Cisto da burgija po ganglijama Kostunici, Tadicu i svim onim isprdcima koje je Djindjic drzao podalje od sebe. Pa mozda na kraju i oni nauce kako se to na pravi nacin kanalise gnev.
 
0

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 20:38 - pre 203 meseci
Jedna recenica. " Ako vam je dobro , onda nista " .
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.230.*



+35 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 20:39 - pre 203 meseci
Citat:

Sta ce oni da menjaju, kad svi oni sisaju istu sisu, od ovih "tajkuna" pa do poslednjeg pisara u nekoj vukojebini.

Dobro Lesli, a ciju sisu sisaju LDP-ovci???
Da se razumemo, Ceda je sad postao neki kao bitan politicki igrac, pa ce mu se pripisati i gresi koje nikad nije pocinio, ali... zanimljivo je da je za prljave poslove bio uglavnom zaduzen taj momak.
Sta ga je kvalifikovalo za te stvari?
Pamet?
Odlucnost?
Moral?
 
0

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
89.216.199.*



+165 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 20:46 - pre 203 meseci
I koliko god da Vas lažemo više...
više nam verujete
edit
Kurir Press
Posvećeno: Broker & co


 
0

VladaSu

Član broj: 31634
Poruke: 1099
77.46.156.*



+218 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 20:50 - pre 203 meseci
LDP u nardnih 30 godina moze da ima povecanje od 3% i to je njihov max.
Sudbina im je slicna kao Karicu.
LDP nije samo stranka vec politicka koalicija sastavljena od vise malih marginalnih politickih stranaka koje
samostalno ne mogu da nastupaju na politickoj sceni. Predstavljaju se kao nastavak Djindjiceve politike a to sto
rade nema nikave veze sa tim.
Njima ama bas bas nista ne valja u ovoj zemlji. Rade na principu Miloseviceve politicke-psihologije tj govori ono sto slep narod zeli da cuje.
Malo sam ih kritikovao ali meni je svejedno ko je na vlasti jer u ovoj zemlji nema zdrave politicke stranke.
Danas je lakse bez radnog iskustva postati predsednik drzave nego dobiti bilo kakav posao.

Bivisi ministar sporta u Subotici ima privatnu teratanu. Radnici nisu prijavljeni, nema fisklnu kasu.
Moze mu se i ne krivim ga. U ovoj drzavi i ja bih tako radio.
To je ono sto licno znam. Ovde se stranke pred izbore medjusobno pljuju a posle dele plen.
Cak se i podnesu krivicne prijave ali to zastari.
I tacno se vidi da se pred neku vecu podelu opet malo pljuju i onda posle za 1.maj naprave zajednicki rostilj. SVE STRANKE.

Ovo se nece nikada promeniti. Ne izlazim na izbore, to je moj vid glasanja. Glasanje je samo vaganje politicki stranaka u ciji ce dzep vise ici para.
Kazu "odliv mozgova" se desio i desava se svaki dan. Niko se ne zapita ko onda ovde ostaje i ko onda glasa a njih. Takve price i prosipaju
Od 2000.-te jedina promena koja se desila je ta sto se malo poboljsao standard gradjana. Nista vise.

OVAKVE TEME MODERATORI S VREMENA NA VREME PUSTE KAKO BI SE LJUDI MALO OSLOBODILI STRESA
[Ovu poruku je menjao VladaSu dana 14.06.2003. u 11:22 GMT+1]
 
0

staticInt

Član broj: 66101
Poruke: 485
*.3dnet.co.yu.



+43 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 21:09 - pre 203 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Ljudi ne bi trebalo da se hvale svojom sramotom. Mislim, to sto si ti pravnik te diskvalifikuje za ove diskusije, jer si ti izabrao da budes deo sistema, i normalno je da imas zelju da ga branis i da nazivas imenima one koji su protiv tog sistema. Tu je vasa greska, razumes? Sto vi LDP shvatate kao deo sistema. Ne razumes, znam, a nema ni veze. Neko pominje gnev koji lije iz pojedinaca iz LDP. Pa i treba. Ko ovde nije gnevan na sve, taj je odavno odsvirao svoje. A ako neko jeste gnevan, to je znak da je ostao zdrav. Ovde samo gnevni mogu nesto da promene, a od ovih drugih nema nista. Sta ce oni da menjaju, kad svi oni sisaju istu sisu, od ovih "tajkuna" pa do poslednjeg pisara u nekoj vukojebini. Onoga sto nije sisao sisu i sto je hteo da sve to promeni su ubili, po starom dobrom Staljinovom receptu - ideja je covek, i sad mogu mirno da kuliraju i da sisaju. E zato, da LDP ne postoji trebalo bi ga izmisliti. Cisto da burgija po ganglijama Kostunici, Tadicu i svim onim isprdcima koje je Djindjic drzao podalje od sebe. Pa mozda na kraju i oni nauce kako se to na pravi nacin kanalise gnev.


Ja sto sam pravnik diskvalifikuje me, kako sam ja to izabrao da budem deo sistema kad ja i nisam deo sistema, zasto mislis da ako si pravnik moras biti deo sistema?
Prva stvar je da unosis previse tenzije u diskusiju sto nije dobro, kad slusam tebe zvucis kao sekretar komiteta i govoris o nekim stvarima za koje nemas dokaze vec samo nagadjanja, da bi se bavio analizom situacije moras imati podatke koji se ne prikazuju na TVu, moras biti u krugovima ljudi koji drze kapital a samim tim i moc u ovoj zemlji. Taj gospodin za koga se ti zalazes sa 0 dana radnog staza vozi 2 dzipa i ima 8 telohranitelja svaki put sa sobom, ja sam se licno u to uverio dok sam rucao u restoranu u kome je i on rucao, ne zelim da zvucim ko baba kad kazem da pije najskuplji sampanjac i jede najskuplja jela i to u elitnim restoranima u Beogradu.


@broker

Podatci sa kojima sam ja baratao su istiniti i tu nema sta nejasno, to su knjige i spisi koji su autenticni a isti podatci se ne nalaze samo na jedom mestu vec na vise, Srbi kao pleme se pominju kao i Hrvati po dux Chrovatorum to je bio vojskovodja u stanju "vojnicke demokratije", dalje Srbi nikada nisu bili Rimo-katolici, uvek su bili Hriscani a kad se desio raskol pravoslavni uticaj je preovladao u Srbiji dok je "drzava" Hrvata potpala pod uticaj Rimo-katolicke crkve. Pogresno je reci Katolik jer Catolicus znaci svi hriscani, dok orto doxus = pravi put, sto znaci da su Katolici svi Hriscani a onda se Hriscani dele na Rimo-katolike i Ortodoxne ili Pravoslavne.

[Ovu poruku je menjao staticInt dana 29.07.2007. u 22:29 GMT+1]
 
0

pyc
Marko Domanović
Beograd

Član broj: 2771
Poruke: 902

Sajt: www.getmonero.org


+80 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 21:32 - pre 203 meseci
Moja etiketa za Velju Ilica je bila potkrepljena argumentom (samo jednim od 1000 ispada)....Reč koju sam napisao mu stoga sasvim dobro pristaje, ali dobro, rekoh ajde da nepodgrevam previše - pa sam je izbrisao, no... videla se u citatu... I neka je. Sramota je velika za Srbiju to ko je ovde elita.
 
0

vaske71

Član broj: 61960
Poruke: 1438
91.150.120.*



+109 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 21:34 - pre 203 meseci
I tako prekrsiste ES zakonik da nema politike - a u politiku udoste do j*ja !
Neverovatno je kako pametni umovi poput vas gube zivce na politicke budalastine samo da bi dokazali jedan drugome da ste bas vi u pravu -
a istina je da nemate dve blage o politici -( doduse Lesli je nesto bar okrznuo ) Hocete li kada krenete da spavate biti bistre glave te biti zadovoljni sto ste jedan drugome ukazali na mnooooooooogo bitne stvari u politici koje mozda obican osiromaseni narod nije znao !? Dok ste naglabali o stvarima koje mislite da znate a garantujem vam da neznate sigurno , 50 - 100 mladih korisnika je cekalo da im pomognete u nekom problemu ali vi ste bili prezauzeti veoma bitnim stvarima oko dokazivanja da ste izmislili toplu vodu ! Zar je sada popularno da IT strucnjaci budu politicari ?
I to obratite paznju da razgovaraju u ovoj glupoj smornoj politickoj temi Moderatori , Administratori ,Konsultanti i stariji korisnici sa po xxxx postova ???
Zaista su cudni putevi gospodnji !
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: SNAGA negativnog primera
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 38848 | Odgovora: 282 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.