Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

SNAGA negativnog primera

elitemadzone.org :: MadZone :: SNAGA negativnog primera
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 38828 | Odgovora: 282 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
212.200.100.*



+558 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera30.07.2007. u 05:37 - pre 203 meseci
Osim ako nisi profesionalni drug clan. Onda je OK. Ako jesi to, sto vise stranaka promenis - to si veci delija. Krasan junak na ovome svetu. Ali dobro, i to treba iskulirati. Ne treba da se ljudima zbog takvih zgadi demokratija. To su samo jadnici koji bi van tog njihovog "sistema" sakupljali ono sto ja, ti, on bacimo, da bi imali sta da jedu. Zato se tako i trude da taj njihov "sistem" odrze. Samo sto im nece uspeti, kao sto nigde i nije, i to nema nikave veze sa "trzistem" , samo da kazem unapred.
 
0

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera30.07.2007. u 05:46 - pre 203 meseci
Nije ti dobar primer. Ja bih vise uzeo ovaj. Zamisli da se svi mi koji smo diskutovali ovde dogovorimo da skupimo novac i kupimo jedan autobus. E sad kupili smo taj autobus u koji svi mozemo da stanemo. Ostaje jos da nadjemo vozaca i vodju puta koji ce u nase ime odluciti kojim putem cemo ici a vozac kojom brzinom cemo ici. Ne zaboravi , autobus smo svi platili on je zajednicki. Da li ces pustiti da ti vozac i vodja puta odredjuju kuda i kojom brzinom ces ici ili ces ti njima narediti sta treba da rade ?
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera30.07.2007. u 06:08 - pre 203 meseci
Ja cu najradije izaci iz tog autobusa jer moram da slusam cecu, gledam kako neko povraca kroz prozor, izuven drzi noge da susednom sedistu, spava pri tome i hrce, neki dvoje se svadjaju preko pola autobusa, autobus je prljav, truo i dimi se, jer je novac koji je ostao posle kupovine popijen umesto da se plate peraci i majstori itd. Pored toga vidim da od sve galame putnika gde hoce da idu, vodja puta odustaje i kaze vozacu da vozi preko autoputa gde njegov kum naplacuje putarinu...
mada vidim da ima jos par onih koji se normalno ponasaju tamo podalje, u drugom kraju i nesto mi izgleda da bi i oni rado presli u drugi bus.

Sto je najgore nikako nece da nas puste u taj drugi jer dolazimo iz onog gde je vecina onakva, gore opisana, iako bismo se mi trudili da se ponasamo kulturno i kako zahtevaju pravila tog autobusa u koji dolazimo.
 
0

pyc
Marko Domanović
Beograd

Član broj: 2771
Poruke: 902

Sajt: www.getmonero.org


+80 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera30.07.2007. u 07:02 - pre 203 meseci
Citat:
Dakle, koji je to bivsi kadar iz JUL-a koji i dalje obavlja vazne drzavne funkcije pod pokroviteljstvom DS-a. I dalje nisi naveo neko ime, a ja mislim da je to zato sto takav ne postoji. No, nije problem, sacekacu odgovor kad budes pronasao neko ime...


Svaki put kad pročitam ovo, nasmeje me.... Pusti čoveka vidiš da je odvalio nešto i ostao živ. Sad mu je teško da prizna da je izrekao laž. :) Kurirski je to vajb.
 
0

pyc
Marko Domanović
Beograd

Član broj: 2771
Poruke: 902

Sajt: www.getmonero.org


+80 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera30.07.2007. u 07:05 - pre 203 meseci
http://forum.b92.net/index.php?showtopic=29644

Eto jednog veoma korisnog linka za sve one koji nisu upoznati sa pisanim radovima Teofila Pančića. Taj čovek tako dobro prodire u suštinu. Verovatno najbolji politički komentator danas, ovde. Uz to, prepun je odličnog smisla za humor i fond reči mu je takav da mi se dešava da ponekad ne znam šta nešto znači.
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
212.200.100.*



+558 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera30.07.2007. u 07:25 - pre 203 meseci
To je verovatno zato sto on voli da koristi kovanice koje sam smislja, i turcizme tipa "cha(m)pras divan" itd, verovatno zato sto je rodjen u Skoplju, pa je onda posle ziveo u Sarajevu, do tzv rata. Ali da je car, jeste. I plus je isto ekstremista.

Uzgred, to o autobusima, tu je neprikosnoveni car Sergej Trifunovic u filmu Bure baruta. Tako se to radi, u ovoj zemlji. OK, neki ce reci da si onda isti kao "oni" , ili gori, ali sta da radis, k'o sto rece jedan Nemac, kad se neko stalno bori sa azdajama, onda je nekako normalno da i on postane azdaja. Postoji velika verovatnoca za to. Tu je negde i odgovor na to pitanje, da li su LDP (i ona opcija koju oni simbolizuju) "ekstremisti" ili nisu.
 
0

pyc
Marko Domanović
Beograd

Član broj: 2771
Poruke: 902

Sajt: www.getmonero.org


+80 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera30.07.2007. u 07:27 - pre 203 meseci
Citat:
kad se neko stalno bori sa azdajama, onda je nekako normalno da i on postane azdaja.


veoma dobro zapažanje
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
212.200.100.*



+558 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera30.07.2007. u 07:29 - pre 203 meseci
Nisam ja to smislio nego Nice.
 
0

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.ptt.yu.



+257 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera30.07.2007. u 08:20 - pre 203 meseci
Moilim moderatore, supermoderatore, administratore, i ostale na "funkciji" da vec jednom OTVORE taj forum politika i prebace ovu temu u taj odgovarajuci forum, da mi, korisnici neoptereceni politikom, mozemo da ga stavimo lepo na ignore listu. A onda se dalje prepucavajte i navijajte koliko zelite u za to odgovarajucem forumu. Muka mi je vec da kad otvorim listu poruka bude milijardu poruka na ovoj temi. Na ES godinama dolazim samo zato sto NEMA politike, a verujem da ima jos dosta takvih kao ja koji ne zele to da citaju na ES-u.

P.S. Ima li mogucnosti da se ignorise TEMA?
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
212.200.100.*



+558 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera30.07.2007. u 08:29 - pre 203 meseci
Ima. Ne klikas na naziv teme. E sad, kako niko jos nije smislio univerzalni nacin da prevari ljudsku prirodu koja tera pojedine ljude na to da ih vise privlaci destrukcija nego stvaranje, mracna strana nego svetlo itd, ostaje da jos uvek to mora da resi svako sam sa sobom. Znaci, sloboda i demokratija. Ako ti se tema ne svidja, ne ulazis. Ili udjes jednom, pa vise ne.
 
0

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.ptt.yu.



+257 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera30.07.2007. u 08:47 - pre 203 meseci
Da, ali to i dalje ne izbacuje iz spiska novih poruka. Ne nervira mene tema, slobodno vi diskutujte, ali na mestu koje je predvidjeno za to. MadZone ima ponekad korisnih i zanimljivih za***cija, i od silnih "SNAGA negativnog primera" ne mogu da vidim korisne poruke...

Da li bi ti voleo da u npr. smesne slike forumu (kojeg nema, samo primer) neko pise o politici i ne mozes od silnih postova da vidis ono sto te zanima? Lepo OTVORITE odgovarajuci forum, promenite PRAVILNIK kad se vec ne pridrzavate istog, pa picite po pljuvanju jedni drugih, slobodno, nista mi ne smeta. Ostavite nas OSTALE da normalno funkcionisemo na ES. (sto je postalo vrlo tesko, mozda je vreme za promeniti forum...)
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
0

drbogi

Član broj: 5045
Poruke: 601
77.46.240.*

ICQ: 454238854


+3 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera30.07.2007. u 08:51 - pre 203 meseci
Tamni vilajet je to. Ko uđe kajaće se, a ko ne uđe kajaće se još više.
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
212.200.100.*



+558 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera30.07.2007. u 09:11 - pre 203 meseci
Niko nije pljuvao ni po kome. I sto su sad diskutanti koji vole da kuliraju uz ovakve teme krivi sto "mali covek zeli preko crte, preko crte zeli ali ne sme..." , njega guse znatizelje mnoge... Ha ha ha. Zato ovi i uspevaju da izguraju izbore.
 
0

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
91.150.109.*



+11 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera30.07.2007. u 09:40 - pre 203 meseci
Citat:
stil:
Nije ti dobar primer. Ja bih vise uzeo ovaj. Zamisli da se svi mi koji smo diskutovali ovde dogovorimo da skupimo novac i kupimo jedan autobus. E sad kupili smo taj autobus u koji svi mozemo da stanemo. Ostaje jos da nadjemo vozaca i vodju puta koji ce u nase ime odluciti kojim putem cemo ici a vozac kojom brzinom cemo ici. Ne zaboravi , autobus smo svi platili on je zajednicki. Da li ces pustiti da ti vozac i vodja puta odredjuju kuda i kojom brzinom ces ici ili ces ti njima narediti sta treba da rade ?


I sta? Dogovorimo se da cemo da izaberemo ko ce da vozi a da bude demokratski moraju da budu bar dva kandidata. Pojave se tri. U izbornoj kampanji se otkrije da jedan od njih i nema vozacku dozvolu, a drugi ima ali je ranije vec zgazio jednu babu na pesackom i dva puta su mu oduzimali vozacku zbog prebrze voznje u pijanom stanju. Treci kandidat je profesionalni vozac ali ga ova da tako napljuju da se covek sam sebi zgadi i povuce kandidaturu. Niko drugi nece da se prijavi za vozaca...

Glasao bi ili izasao iz tog autobusa?
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
212.200.100.*



+558 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera30.07.2007. u 09:47 - pre 203 meseci
I uzgred mu izbusio par guma. Kao onaj car u Engleskoj, onaj sto sam pisao, onaj sto je silom izbusio nekoliko stotina guma zato sto su ga par puta poprskali dok je vozio bicikl. Na primer, u ovom slucaju, glasajuci za one koji najvise idu na ganglije onima sto se dobro snalaze u tom autobusu, i to trenutno samo iz tog razloga - da im se ide na ganglije. Posle se mozda nadje i neki drugi razlog, ali za sad je ovaj sasvim OK.
 
0

Urkelele
Sistem Administrator

Član broj: 21350
Poruke: 516
*.medianis.net.



+141 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera30.07.2007. u 10:20 - pre 203 meseci
E, mnogo ste pisali, nisam procitao sve ali...

Citat:
I? Sta ja da mislim o vlasti koja bahato i nadmeno krsi sopstvene zakone?

Nista. Toga je uvek bilo i uvek ce da ga bude. Bruka.

Citat:
Sta ja da mislim o zemlji koja ima takvu vlast?

Nista.

Citat:
Sta ja da mislim o narodu koji zivi u takvoj zemlji?

Nista. To nije narod, to je stoka! Kako god bilo o5 ce nekog takvog da glasaju.

Citat:
Sta ja da mislim o sebi koji je deo tog naroda?

Stidi se kao i ja

I jos da dodam, cuo sam odavno i mog'o bih reci da je pouzdana informacija, da je Ceda Jovanovic, kada je bio student bavio piraterijom i to velikom. Ovim nisam hteo nikog da uvredim.
A ovo povlaci i jos neka pitanja. Da li je tacno da je M.Milosevic zaradio pare brajuci marele? Zasto je ubijen Z. Djindjic? Zasto je srusena ona kuca odmah nakon njegovog ubitstva? Zasto to nije ranije uradjeno? Zasto je legija tek tada uhvacen? Odakle Djelicu tolike pare? Ma daaaaajteeeee... ne mogu vise da se setim...
Stvarno je zalosno...

qq meni, ja da sam normalan pored vas bih poludeo!
Tek sad znam koliko ne znam...
 
0

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera30.07.2007. u 10:51 - pre 203 meseci
@ broker Ok . Dokle god postojimo na ovom svetu iz tog autobusa ne mozemo da izadjemo. To je cinjenica. Imamo dve opcije. Prva je da u pocetku biramo vozace i vodje puta po kvalitetu . Ovakvim postupkom standardi koji su potrebni da se dobije taj posao stalno ce se podizati i autobus ce ici sve sigurnije i brze. Druga je da prepustimo da drugi koji redovno izlaze na izbore to rade umesto nas i da se stalno zalimo kako je lose i kako je ovde uzasno ziveti.
 
0

maliradojca

Član broj: 55393
Poruke: 242
*.tron-inter.net.



+132 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera30.07.2007. u 10:59 - pre 203 meseci
Pokojni Djindjic je bio doktor nauka filozofije, i to je doktorirao u Nemackoj, bio je profesor na fakultetu,EJ.
Cedica je "no name" lik u celoj prici, sem u nekim kriminalnim pricama.
I LDP je stanka sa ljudima bez ideje. Stalno se pozivaju na pokojnog Djindjica,ne znam po cemu su oni najpreci da se pozivaju na njega, smaraju sa Milosevicem non stop.
Par mojih prijatelja su u LDP-u, to su sve dobri momci samo malo isprani mozgovi o politici. Tako da i ja mislim isto sto i nekoliko ljudi ovde - NE GLASAM ! Bolje da nemas ribu u zivotu nego da hebes neku sidasicu, jel tako?
 
0

Urkelele
Sistem Administrator

Član broj: 21350
Poruke: 516
*.medianis.net.



+141 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera30.07.2007. u 11:11 - pre 203 meseci
I ja se pridruzujem NE glasanju. EEeeeeej bre, ma svi oni gledaju da svoje d. bace u kozne fotelje. Oni su na dza i bu dosli na vlast, ali izgleda da ni tako nece moci da se skinu. Stvarno je zalosno...
qq meni, ja da sam normalan pored vas bih poludeo!
Tek sad znam koliko ne znam...
 
0

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera30.07.2007. u 11:31 - pre 203 meseci
Ponasanje kada se iznose lazi u cilju diskvalifikacije bilo koga je veoma lose i kod mene izaziva upravo suprotan efekat. Ja razumem kada se iznese optuzba a odmah zatim i argumenti koji je potkrepljuju. Medjutim ono tipa cuo sam da je ... Takvi ljudi tim postupcima samo pripremaju teren atentatorima , kao sto su to u novinama radili neposredno pre ubistva premijera. To je tip ljudi koji kada je sa tobom prica sve brate ovo ono ,a kad mu okrenes ledja on te ogovara iznoseci neistine. Takve ljude , sa takvim zanatom prezirem.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: SNAGA negativnog primera
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 38828 | Odgovora: 282 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.