Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

SNAGA negativnog primera

elitemadzone.org :: MadZone :: SNAGA negativnog primera
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 38896 | Odgovora: 282 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.adsl.beotel.net.



+968 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 16:47 - pre 203 meseci
Citat:
HoT_Steppa: Ja citam evo vec peti put sta sam napisao i ne vidim to sto ti hoces da kazes. Spustanje nase rase u odnosu na druge znaci nedopustanje da ostvaruje svoja medjunarodno priznata i zagarantovana prava, nista drugo. Na to sam mislio.

prijatelju, snaga ne počiva u boji kože nego u količini nuklearnih bojevih glava. simple as that.
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.230.*



+35 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 16:52 - pre 203 meseci
Citat:

Takodje, moram da ti kazem da si potpuno pogresno interpretirao moje reci. Nisam ja za ove i protiv onih, a ako malo bolje procitas moju prethodnu poruku sa 3. strane, videces da se stanoviste koje ja zastupam ne moze interpretirati kao "za ovu partiju, a protiv one".

Kao sto rekoh, ne mislim da postoji savrsena partija u Srbiji, niti bih voleo da bilo koja uzme apsolutnu vecinu. Takodje, mislim da je trenutni odnos snaga/broja glasova stranaka u Srbiji jako nepovoljan za gradjane ove zemlje. Necu da ulazim ko je za to kriv, ali licno ne ocekujem nikakav veci pomak ka boljem kvalitetu zivota dok god bude ovakva raspodela glasova.


A ja ne ocekujem ni posle...

Elem, ljubitelji Cede & ekipe, raspitajte se u kojoj (vam) je partiji Zeljko Mitrovic, a ako nije ni u jednoj, onda je i vama valjda ocito koju partiju 'intenzivno simpatizira'(ne kazem da je Cedina, al' da je demokratska- to sigurno).
Tijanic je bio ministar za informisanje, a to (u Srbiji) ne znaci automatski i 'glavni covek za medije'.

Citat:

Mislim da je malo naivna ta podela na "demokarate" i "patriote".


U pravu si, naivno je misliti da se oni pitaju o necemu...Oni su samo exponenti sudara razlicitih struja/frakcija Sluzbe i njihova 'borba' je samo merkanje snaga izmedju mnogo ozbiljnijih (i opasnijih) igraca...
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.web.vodafone.de.



+7177 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 16:53 - pre 203 meseci
Citat:
Hot_Steppa
Ja citam evo vec peti put sta sam napisao i ne vidim to sto ti hoces da kazes. Spustanje nase rase u odnosu na druge znaci nedopustanje da ostvaruje svoja medjunarodno priznata i zagarantovana prava, nista drugo. Na to sam mislio.


Dobro - hajde da podjednostavimo ;-)

1. Koja je to nasa rasa?
2. U odnosu na koje druge rase se ta rasa sputava?
3. Ko to radi?

Hvala na odgovorima ;-)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 16:56 - pre 203 meseci
Ti si rekao rasa, ja sam rekao Srbi. Ono sto si boldovao je preneseno iz tvog citata.
 
0

subhuman

Član broj: 94076
Poruke: 5
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 17:01 - pre 203 meseci
Sto se tice "posebnosti srpske rase", ne bi bilo zgoreg da se podsetimo par lekcija iz ne tako davne istorije. Naime, nakon sto je Nemacka prsla u WW1 i zapala u ekonomsku krizu, pocele su da se radjaju zanimljive ideje. Te ideje su svoju kulminaciju (i nazalost, sprovodjenje u delo) dozivele za vreme WW2, a prethodio im je (izmedju ostalog) i razvoj jedne pseudo-nauke.


Inace, prica o posebnosti srpske rase je deo recepta koji se u istoriji ponavljao, i glasi ovako:

1) indukuj strah medju ljudima od raznih neprijatelja (unutrasnjih i spoljasnjih)
2) proturi ideju o bozanskom narodu, uzvisenoj rasi, itd
3) strah ce se vrlo brzo razviti u mrznju koju mozes usmeravati kako god zelis uz pomoc dobre propagande - tvoj neprijatelj je neprijatelj naroda.
4) sa gomilom koja se plasi i istovremeno mrzi mozes da radis sta hoces

NI JEDAN takav eksperiment se nije dobro zavrsio ni za koga.
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.230.*



+35 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 17:05 - pre 203 meseci
@subhuman,
rekao si da te zanimaju cinjenice.

Pa hajde, dokazi mi da se smece iz SPS-a uguralo(SAMO) u DSS, a da su navale konvertita ostali postedjeni DS , i ostale 'demokratske' stranke.

Pricalo se(posle revolucije) da SPS mnogo voli DSS, ali zato JUL nalazi da mu je mnogo blizi DS???
Ja ne znam, ali nije mi to tako daleko od istine, pogotovo kad sagledam dugogodisnji 'uspesan rad' DS-ovaca u mojoj opstini...U cudo jedno, kako su nas "evropeizirali"...


 
0

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 17:12 - pre 203 meseci
Onima sto broje krvna zrnca. Ako ste iskreno to zasta se predstavljate da ste. Izbacite iz kuce svaki proizvod , aparat na kojem ne pise Made in Serbia , pa se onda javite ako mozete ; )
 
0

subhuman

Član broj: 94076
Poruke: 5
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 17:31 - pre 203 meseci
Citat:
Pa hajde, dokazi mi da se smece iz SPS-a uguralo(SAMO) u DSS, a da su navale konvertita ostali postedjeni DS , i ostale 'demokratske' stranke.

Keljo, ako zelis da izneses neki arugment, treba i da ga dokazes. Nije na meni da dokazujem nesto sto nisam rekao (da se djubre iz SPS-a uguralo "samo" u DSS) nego je na tebi da dokazes ono sto tvrdis. Zasto je toliko tesko da navedes ime jednog jedinog JUL-ovca koji je sada istaknuti clan i portparol LDP-a, i tako izneses svoju poentu (ako ti je to uopste poenta). Ja sam nesto slicno ucinio na relaciji DSS-SPS. Tvoj red.

Citat:
Pricalo se(posle revolucije) da SPS mnogo voli DSS, ali zato JUL nalazi da mu je mnogo blizi DS???

Super. Jedno su price i radio mileva, a drugo su konkretna imena. Jos jednom bih te zamolio da ih izneses. Ja sam ti predocio da je covek koji je u najcrnje slobino vreme bio ministar informisanja (rigorozno kontrolisani mediji i suzbijanje slobode govora i istine) i dan danas na veoma uticajnom mestu i to pod pokroviteljstvom DSS-a.
Da li to znaci da sam ja vatreni fan DS-a ili LDP-a?

Citat:
Ja ne znam, ali nije mi to tako daleko od istine, pogotovo kad sagledam dugogodisnji 'uspesan rad' DS-ovaca u mojoj opstini...U cudo jedno, kako su nas "evropeizirali"...

Ne vidim kako tvoje nezadovoljstvo radom DS-a u tvojoj opstini ima veze sa mojom zeljom da raspodela glasova bude drugacija. Ja iznosim svoje misljenje po kome vlast, kakvu danas diktira raspodela glasova, nije dovoljno dobra za Srbiju. Ne sumanjm da ima i ljudi kojima je super i nikad bolje. Svoje misljenje sam bazirao na osnovu postupaka te vlasti u prethodnom periodu. Ako pogledam odakle dolazi glavna opstrukcija, i ko najvise zabada klin u tockove, cini mi se da su to DSS i SRS. Da li to znaci da sam ja vatreni pristalica DS-a i da drzim Cedinu sliku u novcaniku? Naravno da ne.


Citat:
U pravu si, naivno je misliti da se oni pitaju o necemu...Oni su samo exponenti sudara razlicitih struja/frakcija Sluzbe i njihova 'borba' je samo merkanje snaga izmedju mnogo ozbiljnijih (i opasnijih) igraca...

Da li si ovaj zakljucak doneo na osnovu nekih podataka ili je to proizvod tvog razmisljanja na slobodnu temu. Ne omalovazavam tvoje zakljucke, samo me zanima gde si nasao utemeljenje za njih i koliko pouzdano mozes da fingiras "opasnije igrace". Zapravo, imam utisak da si hteo da kazes kako nasu sudbinu kroji neka "visa sila", neko sa strane, neki spoljasnji/unutrasnji "neprijatelj" ili sta vec...?

 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.web.vodafone.de.



+7177 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 18:29 - pre 203 meseci
Citat:
Hot_Steppa
Ti si rekao rasa, ja sam rekao Srbi. Ono sto si boldovao je preneseno iz tvog citata.


Ne, Hot_Steppo, rasu, i to "nasu" i njenu "ugrozenost" si pomenuo TI.

Hoces ponovo da citiram i linkujem tvoju poruku? ;-)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 18:39 - pre 203 meseci
U redu ja sam rekao rasa, a mislio sam na naciju, nema ovde rasista pobogu.
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 18:44 - pre 203 meseci
Samo nacista?
 
0

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 18:46 - pre 203 meseci
Nema ni nacista.
 
0

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
89.216.220.*

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 18:52 - pre 203 meseci
Nego rasista ? :)
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
0

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 18:56 - pre 203 meseci
citaj prethodni post
 
0

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
91.150.109.*



+11 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 19:15 - pre 203 meseci
Citat:
jablan:

Pre će biti da ste i ti i Broker od onih poput našeg premijera što su petog oktobra u Fotošopu brže bolje docrtavali sebi pištaljku oko vrata.


Vidi se da si poklonik LDP-a :) Ovo je kalsican LDP nacin diskusije: pljuvacina i podmetanje bez ikakvog osnova.

Nie ni cudo sto ih tako zdusno podrzavas.
 
0

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
91.150.109.*



+11 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 19:17 - pre 203 meseci
Citat:
kelja:
Inace, poznajem coveka koji je organizovao proteste u Subotici u to vreme(da, imao je ciste i plemenite namere). Kaze da se nikad i nigde nije naslusao i nagledao takvih prljavstina i kad je video ko je tu sve u igri, i kuda to sve zapravo vodi, povukao se...


Zanimljivo, isto se desilo i sa uzickim otporasima...
 
0

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+711 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 19:21 - pre 203 meseci
Citat:
broker: Vidi se da si poklonik LDP-a

Ne, samo biram manje zlo.

Da ponovim pitanje, što ne pohapsite tolike lopove? Svi su ili gledali kako kradu, ili imaju majku/brata/šurnjaju koji se kunu kako su ih videli kako iznose kompjutere/diluju drogu/siluju dečake (ah, pardon, to rade ovi drugi)... Pa gde je ta silna rodbina da svedoči na sudu?
 
0

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
91.150.109.*



+11 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 19:22 - pre 203 meseci
Citat:
jablan:

Mene taj Čeda uopšte ne interesuje, stalo mi je da Srbija bude normalna zemlja, a neće skoro postati takva, barem ne sa takvim navijačkim pristupom birača.


Pa vi koji ste za LDP ste navijaci. Mi smo rekli svoj stav o tome i to je sve, a vi ste ti koji bez ikakvog osnova slepo verujete sta vam ceda i njegovi sledbenici pricaju, a oni, opet, tacno znaju sta zelite da cujete pa vam to i pricaju :)

Upravo zato sto zelimo da Srbiaj bude normlana zemlja, zelimo da se takvi likovi marginalizuju na srpskoj politickoj sceni. Ne treba nam vise radikalizam, arlakanje i pomdetacina. Srbiji trebaju normalni, razumni i kulturni ljudi. LDP-ovi ne umeju ni o cemu daprogovore a da to bude normlanim tonom. Kako otvore usta a ona se iskrive od kolicine gneva. Da mogu, oni bi uveli giljotinu kao najbolji nacin da sprovode svoje ideje, koliko mrze sve koji se sa njima ne slazu.
 
0

staticInt

Član broj: 66101
Poruke: 485
*.3dnet.co.yu.



+43 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 19:22 - pre 203 meseci
Dobro do sada ste malo pricali o fikciji ali ako ste vec uleteli u istoriju to je druga prica i istorija je nauka, posto sam ja delom istoricar da razjasnimo neke stvari, Srbi kao Slovensko pleme dolaze na ove prostore u 6. veku za vreme cara Iraklija(610-641), Iraklije je naime sva Slovenska plemena uvukao u Vizantiju kako bi branili granice, naravno tada Sloveni uzimaju pravoslavlje kao svoju veru. Ovo su sve podatci koji su 100% tacni tako da nema nikakve sanse da mi imamo bilo sta zajednicko sa "Vincanskom" civilizacijom koja je ovde zivela, neki prave razne paralele ali razumite da Srba tada na ovim prostorima uopste nije ni bilo tako da mi svakako nemamo nikakve veze sa njima, niti je njihovo pismo "slicno" nasem iako ima kvazi-istoricara koji tvrde suprotno praveci neku abecedu od njihovog pisma koje svakako nema nikakve veze sa nasom cirilicom. O nasem plemenu imas zapise od Pseudo-Mavrikija a takodje se pominjemo i u strategikonu(knjiga o ratovanju) i tu su Srbe opisali fantasticno celu psihologiju naseg naroda, kad uzmete da citate strategikon mislite da citate nekog pisca iz 21. veka koji analizira Srbe, sve su potrefili.

Dalje sto se tice nase "ugrozenosti", nismo mi ugrozeni vec je situacija takva da smo izvlacili deblji kraj proteklih godina i da nismo imali iza sebe nekog jakog da nas zastiti, mozda je bio problem lose vodjenje drzave ali opet nekada i kada radite sve najbolje sto mozete opet izvucete deblji kraj jer su tako zacrtali veliki.
Nismo mi nista ugrozeniji nego bilo ko drugi ali cinjenica jeste da imamo kucu na dzadi, a kada imate kucu na dzadi imate 2 opcije ili da ratujete sa svima ili da otvorite kafanu, nazalost mi smo tu kafanu renovirali samo par puta i uglavnom smo radili ovo prvo. Ima ugrozenijih naroda od nas pa su se opet izvukli, nije stvar to vec okolnosti, sreca, pamet itd...

Citat:
jablan: Ne, samo biram manje zlo.


Ja samo zelim da ti kazem sa moje strucne strane posto sam pravnik, a politika kao nauka mi se prozima kroz svaki predmet, da je LDP isto sto i SRS samo druga krajnost, svaka krajnost se pokazala losom kroz istoriju.
 
0

pyc
Marko Domanović
Beograd

Član broj: 2771
Poruke: 902

Sajt: www.getmonero.org


+80 Profil

icon Re: SNAGA negativnog primera29.07.2007. u 19:32 - pre 203 meseci
Citat:
broker:Kako otvore usta a ona se iskrive od kolicine gneva. Da mogu, oni bi uveli giljotinu kao najbolji nacin da sprovode svoje ideje, koliko mrze sve koji se sa njima ne slazu.


Količina gneva iz njihovih usta sasvim je srazmerna nedelima koje čini aktuelna vlast.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: SNAGA negativnog primera
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 38896 | Odgovora: 282 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.