Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vreme je da Freakujemo policiju

elitemadzone.org :: AutoZone :: Vreme je da Freakujemo policiju

Strane: << < .. 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 559091 | Odgovora: 1783 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dr.sima

Član broj: 6237
Poruke: 478



+119 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju19.08.2008. u 15:16 - pre 190 meseci
Verovatno je samo zapisao tvoje podatke, da napise u svom dnevnom izvestaju da te je legitimisao...
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16343



+2921 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju19.08.2008. u 19:01 - pre 190 meseci
e pa momci nije bas tako... :(

Pre oko 2 meseca mene je zaustavila saobracajna patrola, radarom je utvrdjeno da sam prekoracio brzinu, uz malo zezanja sa pandurima uzeli su mi samo podatke i upisali u svesku (novac nisu ni trazili) i pustili me uz opomenu.

Pre oko 2 nedelje dobijem poziv od sudije za prekrsaje zbog prekoracenja brzine (ogranicenje 40 a ja 78), iskreno ja se i ne secam koliko je to tada bilo na radaru, zapisnik mi nisu pisali na licu mesta, i na taj dogadjaj sam zaboravio...a kao sto vidite poziv sam dobio.

Ima li neko predlog sta reci u svoju odbranu?
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

zmanojlovic
Beograd

Član broj: 50427
Poruke: 45
*.static.ikomline.net.



Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju19.08.2008. u 22:16 - pre 190 meseci
bakara, o tvom slucaju je jako mnogo napisano u ranijim postovima, procitaj to pazljivo.
Invest in Your future
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16343



+2921 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju19.08.2008. u 22:38 - pre 190 meseci
u bre...pa necu stici do 25tog (samo 67 strana)
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

Pejacar
Beograd

Član broj: 55571
Poruke: 6
*.adsl.beotel.net.



+10 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju20.08.2008. u 09:21 - pre 189 meseci
O tome sam ja upravo i pricao, Bakara :)
 
Odgovor na temu

skymobile
Sibir u Srbiji

Član broj: 21411
Poruke: 1565
93.86.68.*



+8 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju20.08.2008. u 13:19 - pre 189 meseci
@bakara
Procitaj moj post na prethodnoj strani i onda pusti masti na volju kad odes kod sudije.

Skoro mi se desilo da me jedan kreten zapisao kako sam vozio motor sa stranim tablicama i prekoracio ogranicenje od 60km/h za citavih 118km/h, a nije me ni zaustavio, nije mogao da me prepozna jer sam imao kacigu, ali posto se u mom gradicu skoro svi znamo, pitao je verovatno nekog i dobio info da sam to ja. Elem ja dobijem poziv, odem kod sudije i kazem da nista tacno nije. Da ja uopste nisam vozio motor, a da jesam, posto nemam strano drzavljanstvo trebao je da mi isti oduzme jer cinim carinski prekrsaj. Rekao sam da ja uopste nemam takav motor i da isti nikad nisam ni video.Navedem da sam tog dana bio u skroz drugom gradu, 3 svedoka da sam bio sa njima i na suocenju ga pandur izduva.

Kad sam ovo doziveo, nista mi nije vise cudno....
When things look bad, I just remember that I've got a real big dick and things seem much better...
 
Odgovor na temu

milnen
Nis

milnen
Član broj: 73950
Poruke: 332
*.rcub.bg.ac.yu.



+5 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju20.08.2008. u 18:12 - pre 189 meseci
Citat:
skymobile: Skoro mi se desilo da me jedan kreten zapisao kako sam vozio motor sa stranim tablicama i prekoracio ogranicenje od 60km/h za citavih 118km/h, a nije me ni zaustavio, nije mogao da me prepozna jer sam imao kacigu...


Hoces da kazes da si stvarno vozio ~180 km/h tamo gde je ogranicenje 60!?
 
Odgovor na temu

skymobile
Sibir u Srbiji

Član broj: 21411
Poruke: 1565
93.86.68.*



+8 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju20.08.2008. u 20:14 - pre 189 meseci
Da, vozio sam, motor od skoro 120ks ne moze da se vozi polako, tj moze,ali.....Inace to je jedna deonica puta van grada, tu je nekada bila neka farma i taj znak stoji od tada,tj ima bar 15 god ako ne i vise kako to ne radi. Sada tu nema nista, nema kuca, nema nicega, samo cistina, nov asfalt, i pravac od nekih 3-4 km. I tu cesto stanu sa radarom i love one koji ne primete znak.
When things look bad, I just remember that I've got a real big dick and things seem much better...
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-221-177.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju20.08.2008. u 21:15 - pre 189 meseci
pa postoje i kamere na radarima ;),nije se morao raspitivati,mogao je uslikati :)
 
Odgovor na temu

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.rs.



+843 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju20.08.2008. u 21:24 - pre 189 meseci
nadam se da kad prospes mozak neces nekog povesti sa sobom!

o kre...a!!!
 
Odgovor na temu

milnen
Nis

milnen
Član broj: 73950
Poruke: 332
*.rcub.bg.ac.yu.



+5 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju21.08.2008. u 07:38 - pre 189 meseci
Motorciklisti ginu na sve strane, ali pamet ne dobijaju.
Bilo bi dobro da ova tvoja izjava moze da se iskoristi na sudu priotiv tebe, pa da i ti i tvoji "svedoci" odete tamo gde vam je mesto!
 
Odgovor na temu

Zeleni zub
Darko Milicevic
dipl mat inf
Paracin

Zeleni zub
Član broj: 14108
Poruke: 877
*.biz
Via: [es] mailing liste



+85 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju21.08.2008. u 09:05 - pre 189 meseci
Sto navaliste na coveka ?
Nije ni prvi ni poslednji ni jedini koji je prekoracio brzinu na takvom pravcu (kojih ima i kod mene u Pomoravlju), ali je jedini koji je bio iskren medju nama na forumu.

PS
Nisam ljubitelj motora, niti velike brzine... motorom ;)
--
ES is the bes' ! ;)
 
Odgovor na temu

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.rs.



+843 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju21.08.2008. u 14:39 - pre 189 meseci
da, a sta ako on bude jos jedan "ni prvi ni poslednji" koji je ubio nekog nevinog na putu? nekog koga ti poznajes npr? izvini sto sam navalio na coveka.

sto se tice iskrenosti, znas onu narodnu: cega se pametan stidi, budala se ponosi.

ja kad cujem da se neko skrljo motorom pri 200 na sat i pri tome raskomadao samo sebe, ja uopste nisam tuzan. naprotiv.
jedan potencijalni ubica mojih prijatelja, moje dece, mene, vise nije na putu.

koja je razlika izmedju one babe koja vozi suprotnom trakom na autoputu i budale koja vozi 180 gde je ogranicenje 60?
po meni nema razlike i da se ja pitam takvi bi sadili sargarepe u zabeli puuuuno godina.

 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-221-177.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju21.08.2008. u 14:51 - pre 189 meseci
i ne,nije priznao ;)
da je priznao otisao bi na sud i snosio odgovornost ;)
 
Odgovor na temu

skymobile
Sibir u Srbiji

Član broj: 21411
Poruke: 1565
212.200.207.*



+8 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju21.08.2008. u 19:18 - pre 189 meseci
@mrkii
Jao sto si ti neki fin decko, auuuuuuuu. Smeo bih da se opkladim u zivot da nikada nisi seo na motor a kamoli provozao, stoga tvoja prica je klasicno filozofiranje tj sviranje q..., a i uopste me ne dotice. Drzim se one narodne: Pas laje vetar nosi.....
A i mislim da ti nisi kompetentan da nekom dajes epitete da je budala, lud nenormalan i slicno....

Nisam priznao, jer su cinjenice bile na mojoj strani a Vi ako se nadjete u slicnoj situaciji, da Vam OSL napise prijavu a nije Vas ni legitimisao, tj ni zaustavio nego eto onako, zna Vas, slobodno na sudu tovarite sebe koliko mozete, jer ste Vi fini momci koji uvek postuju pravila.

@Horvat
Nije bilo kamere a i da je bilo ne moze da dokaze da sam ja jer je motor bio sa stranim tablicama.

When things look bad, I just remember that I've got a real big dick and things seem much better...
 
Odgovor na temu

skymobile
Sibir u Srbiji

Član broj: 21411
Poruke: 1565
212.200.207.*



+8 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju21.08.2008. u 19:20 - pre 189 meseci
Citat:
milnen: Motorciklisti ginu na sve strane, ali pamet ne dobijaju.
Bilo bi dobro da ova tvoja izjava moze da se iskoristi na sudu priotiv tebe, pa da i ti i tvoji "svedoci" odete tamo gde vam je mesto!


Cinjenica je da ginu, i nije to nista novo. Ova moja izjava, na tvoju zalost ne moze da se iskoristi na sudu i mi i moji svedoci nikad necemo biti tamo gde nam je mesto nego cemo stalno zagorcavati tih i miran penzionerski zivot
When things look bad, I just remember that I've got a real big dick and things seem much better...
 
Odgovor na temu

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.rs.



+843 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju21.08.2008. u 22:18 - pre 189 meseci
@skymobile

koja moja prica?
kakvo filozofiranje?
ko je uopste pokusao da te "dotakne"?
koje su "kompetencije" neophodne da nekog ko juri 180 na mestu gde je dozvoljeno 60 nazovem budalom, ludakom i nenormalnim? da kazem da tako ugrozava zivot nevinih? da kazem da je opasnost na putu i da zasluzuje zatvor? reci mi pa da zavrsim tu skolu i "kompetentno" te procenim.

a i dalje se hvalis kako su "cinjenice bile na tvojoj strani". najbitnije u celoj ovoj prici je da ti si ostao nekaznjen, zar ne?

savet ti je moram da priznam veoma koristan i cenim tvoju "kolegijalnost" sa svim drumskim ubicama.
 
Odgovor na temu

pajaja
Beograd

Administrator
Član broj: 41598
Poruke: 3430
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: pajaja@elitesecurity.org
ICQ: 253317269


+144 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju21.08.2008. u 22:25 - pre 189 meseci
drzite se teme...
xxx
mali mali mali kamičak...nebo plave boje.
In Memoriam: Madzone Zeka(15.09.2005-16.09.2005)
 
Odgovor na temu

Marisav
Guberniя Serbiя

Član broj: 149900
Poruke: 99
91.143.222.*

Sajt: www.gamezer.com/billiards


+1 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju23.08.2008. u 22:00 - pre 189 meseci
Ovo je slucaj mog dobrog prijatelja, ispricacu po secanju i molim za odgovor na kraju teksta.

"Dosao sam kuci sa posla oko 8 ujutro, lezao jos malo u fotelji i dremao uz TV. Cuo sam nekoga da izgovara moje prezime M.... ja otvorim vrata kad cetiri pandura. Kazu mi da moraju da me privedu u MUP. Pitam ih zbog cega, koji je razlog. Nisu mi hteli reci. Dodjem u MUP, neka prostorija, kad vidim dva poznanika iz istog sela (nikada se nisam sa njima druzio, samo sam ih znao iz vidjenja), naredjeno nam je da se ne gledamo, da ne pricamo i da gledamo svako u svoj zid. Tu sam sedeo oko 4 sata. Negde oko podne jedan pandur me na sprat odveo kod nacelnika. Pitao me je nekoliko pitanja tipa: imas li auto, da li sam ozenjen/deca. Uzeo mi je mobilni i gledao u imenik i ispitivao: ko ti je ovaj...ova. A ja njega pitam: zbog cega sam priveden? (jer nije mi jasno ni dan danas zbog cega. Zivim miran zivot, bez ikakvih problema). A on mi je rekao, parafraziracu: to tebe ne treba da interesuje, a ja njega ponovo pitam isto, ali sad sam vec popiz*** iz razloga sto ne znam zbog cega, a on mi kaze: mozes sad da ides kuci. Nista ja sidjem, dodjem kuci.... u ulici "babe tracare" uz kafu su vec razglasile da sam kriminalac. Kad me pitaju bliznji zbog ceka sam priveden ja im kazem da ne znam. Svi oni misle da nesto skrivam cega se stidim, nekog zlocina, pa zato odgovaram sa ne znam." Ali ja stvarno ne znam ni dan danas, a to me kopka!

Pitanje: da li ja po zakonu imam pravo da znam zbog cega sam priveden u MUP?
 
Odgovor na temu

skymobile
Sibir u Srbiji

Član broj: 21411
Poruke: 1565
212.200.207.*



+8 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju24.08.2008. u 11:11 - pre 189 meseci
Normalno da ima pravo da zna. Kad su dosli da ga privedu trebao je da trazi nalog za privodjenje. Ako isti imaju, podjes sa njima, njih ne pitas nista, jer oni samo izvrsavaju naredjenje. Trebao je inspektor da mu objasni zbog cega je priveden, mada i ne mora ako je istraga u toku i ako smatra da tako moze ugroziti istragu. Na kraju krajeva mogao je da se posavetuje sa advokatom i podnese prestavku nacelniku PS na ponasanje inspektora. E sad ako je to sve bilo u vreme SM, onda nista nije cudno.
When things look bad, I just remember that I've got a real big dick and things seem much better...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Vreme je da Freakujemo policiju

Strane: << < .. 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 559091 | Odgovora: 1783 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.