Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"

elitemadzone.org :: MadZone :: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"

Strane: << < .. 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 365867 | Odgovora: 1443 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Andrej013

Član broj: 157053
Poruke: 321
*.pools.spcsdns.net.



+694 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 20:52 - pre 117 meseci
Citat:
Braksi:
Od 60 miliona Italijana jedan postotak se redovito zajebe. Statisticka greska. A ogroman broj su zapravo vikend turisti iz triveneta koji vole stenovite plaze pa silaze u Istru gde ih ceka jezik i lokalna kuhinja cisto da ne bi potezali za Liguriju.

A ima i neopisivih kretena koji iz nyc umesto na Bahame ili hawaje idu za Rovinj ili kakvu slicnu balkansku vukojebinu !

Tesko da ima vecih kretena od seljobera koji pate sto su iz sela pa iz njega beze sto dalje, ali dzaba kad im selo ostaje u glavi. Haha, hteo bi selja da kaze da je "bijo u Bahamu", samo zato sto su bahami daleko, pa kad se vrati u selo da moze da se puva pred simpatijom iz osnovne. Da kaze da je bio u opatiji, na hvaru, u dubrovniku, piranu il portorozu ne bi mogao jer verovatno ne bi bio jedini u selu pa bi ga to u dubini grizlo I kopkalo.
On bi pre isao na karibe samo da se zna da je bio, makar morao da se skriva po resortovima I makar mu trebala dozvola policije da napusti resort gde ce taksista da nosi macetu u kolima, ali ce zato taj isti selja da se zali kako hrvatska nije bezbedna za turiste. Uostalom, cinjenica da su hoteli od 500 eura za dan u Rovinju puni govori o tome koliko selja ima veze sa zivotom I kvalitetnom turistickom ponudom. Nemoj da pocnem da kacim slike italijanskih g0vniavih plaza pa da se vidi da za ono gde ti zivis, ni crna gora nije losa, a zalis se na "prljavu hrvatsku obalu" :D


Da ne bude zabune, karibi su takodje prelepi, devicanska ostrva su mi omiljena, ali zavaravati se da je ponuda turskog/hrvatskog/grckog primorija za klasu ispod moze samo seljober kome je to skupo I daleko(vise od ovih lokalnih opcija) nije pa onda pati od komplexa. Masa ljudi koji su proputovali karibe a bili I u dubrovniku, istri, na rodosu, hvaru I sl ima pozitivnije utiske sa potonijih destinacija, mozda bas zato sto je njima jugoistocna evropa egzoticnija destinacija. Dzaba selji objasniti kad on na svet gleda iz svoje seljacke perspektive. Koja seljacina :)
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 21:00 - pre 117 meseci
Rvacka nikad nije uspela da bude top destinacija uprkos prelepom moru.

To je ciimbenik
 
Odgovor na temu

7.scena

Član broj: 324066
Poruke: 125
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://www.kupacikostimi..


+355 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 21:07 - pre 117 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Citat:
Otto23
Sve je to tacno, smo sto na pojedinim destinacijama, vrlo realno, postoji mnogo veca sansa da se dogodi exces, mnogo loshija turisticka usluga ili neprijatnost koja upropastava letovanje, a mozda i ostatak zivota (hint: Hrvatska, CG, barem sto se tice Srba - ako si Nemac, verujem da je u Hrvatskoj npr. banja).


Sto se turisticke usluge tice, ono sto sam ja video po Hrvatskoj (za CG ne znam, nisam tamo bio turisticki 15 godina) na Bracu i Istri je na prilicno visokom nivou, nesto boljem od mnogih mainstream mesta po Italiji / Spaniji IMHO.

Nisam neki turista, vecinu "ekstremnijeg" putovanja sam doziveo u prvoj polovini 20-tih godina (sad preferiram Mediteran), tako da ne mogu sebe da smatram previse strucnim za to.

Ali opet, mislim da sam bio na dovoljnom broju morskih turistickih destinacija (Italija ukljucujuci Sardiniju, Spanija, Francuska ukljucujuci Korziku i Monako, Turska, Hrvatska, Indonezija - Bali, Tajland, Maldivi, Tenerife, Madeira, Egipat, Izrael cak i USA morske destinacije tipa Florida i par manjih mesta na zapadnoj obali sticajem okolnosti) pa da mogu da uporedim Hrvatsku ponudu (2012 i 2013 godina) sa ostalim tipicnim destinacijama.

Sa tim u vidu, IMHO, Hrvatska (Istra, Brac) je meni licno prilicno visoko sto se tice mediteranske ponude. Usluga je relativno skupa (mada i dalje jeftina u odnosu na, recimo, Korziku) ali se za ulozen novac dobija dobra usluga.

Niti je najekskluzivnija destinacija niti je budzetska destinacija, ali je IMHO u rangu vrlo dobrih destinacija na Mediteranu. Kome se to svidja, nece zazaliti (ko voli beskonacne pescane plaze, onda su neke druge destinacije pogodnije). Sto se mene licno tice, od mediteranskih destinacija mi je Brac u Hrvatskoj visoko na listi, zajedno sa Sardinijom, mada moram da posetim Grcku tj. ostrva kako bih imao jos bolju "sliku" Mediterana.

--

Naravno, ko ima neki strah da ce imati probleme zbog balkanskih ratova 90-tih, svakako treba da ide negde drugde iz vrlo jednostavnog razloga: sta god da je tacno ili nije tacno, ako neko u glavi ima strah od toga, besmisleno je da sebe muci.

Kao sto vec rekoh, ja licno nisam primetio nikakve probleme sa tim sto pricam ekavski (niti sam, iskreno, tako nesot i ocekivao), stavise na nekoliko mesta su ljudi bili vrlo srecni sto mogu da se ispricaju na "nasem" (originalno mislili da sam Nemac iz nekih razloga), na nekoliko mesta su me castili posle klope sa nekim rakijama i sl... i, sve u svemu, bilo je lepo provedeno vreme.

U Grckoj nisam nikad bio, pa ne mogu da komentarisem, ali Turska, bar ono sto sam video, je bila jeftinija sa uslugom koja je vrlo dobra i veca od bilo koje balkanske. Medjutim, Turska ima drugaciju obalu, pa moze privlaciti druge ljude (ili odbijati neke koji traze nesto sto lici na Jadran, stagod). Ista prica, naravno, vazi za druge ne-mediteranske destinacije, to je onda stvar ukusa (neko voli topla mora, neko hoce da roni i gleda egzoticne ribe, neko voli miris rastinja kakav se samo na Mediteranu vidja itd...).

Kao sto si napisao stvar je ukusa kako ko dozivi pojedinu destinaciju, ne samo ukusa, vec i drustva i godina u kojima je posetio odredjenu destinaciju.

Meni je hrvatsko primorje dugo bilo definicija toga sto ocekujem od mora. Ali onda je na duzi rok postalo nedostupno. Mislim da je to kod mnogih nasih ljudi bitna odrednica i stara emocija veznana za hrvatsku, srecna letovanja iz detinjstva.

Ipak iz danasnje perspektive, a imao sam prilike da plovim pristojnim delom mediterana, ne vidim hrvatsko primorje iznad ostalih kao pre.
U sustini Grcka dobrim delom nudi prakticno istu primorsku topografiju kao Hrvatska, ali obrnuto ne vazi, jer Grcka nudi mnogo vise. Naravno pitanje je ukusa, ja sam kao mladji preferirao hladno more i stene. Sada mi se vise dopada toplo more, stene i male plaze. Sve vise pocinjem da uzivam u velikim i dugim plazama okrenutim ka otvorenom moru, nekada sam ih izbegavao u sirokom luku.
Za Grcku me vezuju i najlepsa secanja vezana za situacije kada ti neko na neverovatne i potpuno neocekivane nacine izadje u susret samo zato sto si iz Srbije. Ne desava se to cesto, ali je upecatljivo i prijatno.

U Hrvatskoj mi se licno ne dopada osecaj ogranicene slobode. Jer postoje mesta u kojima ces biti cascen picem i ostati u prici do kasno u noc sa vlasnikom restorana, a postoje i ona u kojima je bolje da cutis ako koristis ekavicu. U toku leta postoje nacionalni praznici na koje nije pametno da budes u guzvi proslave na rivi. A meni je srz letovanja sloboda i stalna promena lokacije.
To me ne sputava da odem u Hrvatsku kada se ukaze prilika, ali ne treba zatvarati oci nad cinjenicama.






 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.hsi.kabelbw.de.



+7177 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 21:11 - pre 117 meseci
Citat:
Braksi
A ima i neopisivih kretena koji iz nyc umesto na Bahame ili hawaje idu za Rovinj ili kakvu slicnu balkansku vukojebinu !


Bahami veze nemaju sa Mediteranom, potpuno drugaciji tip destinacije, pa je potpuno besmisleno porediti.

Iskreno, USA sama ima toliko razlicitih destinacija za svaciji ukus da covek ne bi morao uopste da napusta USA i da celog zivota ide negde drugde.

Medjutim, ljudi idu dalje odatle kako bi videli i iskusili nesto novo. Za nekoga iz NYC-a ko voli da vidi nesto drugo od destinacija koje su optimizovane za USA turiste Mediteran i destinacije na njemu (ukljucujuci Hrvatsku) mogu biti daleko zanimljivije.

Tako da, ne znam na osnovu cega nekoga tek tako mozes nazvati "kretenom" samo zato sto hoce da vidi nesto drugo a ne samo standardne destinacije za U.S. turiste.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 21:15 - pre 117 meseci
Zato sto je kretino.

Decko ovde dolazi samo da bi vredjao sagovornike, prelistaj malo njegove postove, nemoras mnogo ni da se tudis imas odmah dva ovde sa beskrajnom listom uvredA...
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.95.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 21:21 - pre 117 meseci
mislim da sam već rekao ali ajde opet (ima ova tema dosta strana pa se zaboravi)

Mi iz Srbije kojima je Grčka skoro isto daleko kao i CG, stvarno ne bi trebalo da imamo dileme gde da idemo na letovanje (u korist Grčke naravno)

Samo neko ko nije bio i na jednom i na drugom mestu može da misli drugačije.

Grčka i grčka ostrva su svetska destinacija za letovanje. CG to nikad ne može biti, pa makar im se celo stanovništvo resetovalo.

Hrvatska mi jednostavno zbog politike i prošlog rata nije zanimljiva i uvek ima ta doza (makar i umišljena doza) nesigurnosti.

Kada idem da se odmorim onda zaista idem da se odmorim i ne razmišljam ni u podsvesti o tome da li nekom smeta što sam iz Srbije.

Mislim, ne moraju da me vole što sam odavde (iskreno ne volim ni ja što sam odavde), ali ne moraju ni da imaju predrasude.

Lepota plaža u Grčkoj je nešto što se retko gde može doživeti. Osećaj kada si sam na peščanoj plaži dugačkoj oko, npr, kilometar je nešto što je mene
kupilo za ceo život.
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 21:30 - pre 117 meseci
Interesantno, ja sam bio u CG i bas tamo na prevlaci pricam sa jednim Monahom i kaze on meni znas CG ne vole more, a i nije u naravi Cg d budu sluge (konobari, ugostitelji). Dobro je mislim, al jbg onda nista nema od turizma. Hrvati su im rodjena braca. Nikad i nigde nisam video tako prepotentan i uobraEn svet a bez pokrica. Takvi su pomalo i sicilijanci ali oni imaju bar neki sarm, ovi nemaju ni to.

Sto se tice Grcke to je zapadna zemlja, a ne Balkan. Poslovni su ljubazni i maksimalno su iskoristili sve. A da ne govorim o civilizaciji. rodos, Mikonos, Krf to su svetska mesta kojima hr top destinacija Dubrovnik ne moE ni da parira da ne spominjem smesni Svetistefan
 
Odgovor na temu

Andrej013

Član broj: 157053
Poruke: 321
*.pools.spcsdns.net.



+694 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 21:37 - pre 117 meseci
Citat:
Braksi:
Zato sto je kretino.

Decko ovde dolazi samo da bi vredjao sagovornike, prelistaj malo njegove postove, nemoras mnogo ni da se tudis imas odmah dva ovde sa beskrajnom listom uvredA...

Ja tebe vredjam?! Lol, ti mene nazivas kretenom a ja sam samo rekao da nije istina da je cro obala prljava kako si ti pricao, tacnije, rekao sam da lazes. Sto je I ispravno jer je ocigledno da je u pitanju laz kad je hrvatsko more konstantno proglasavano za najcistije u grupi sa grckom, maltom I kiprom.

Inace, nko nije ni rekao da je cro ubedljivo najbolja svetska destinacija, ispred havaja, francuske polinezije I sl, ali definitivno ne moze da se poredi sa crnom gorom koliko je cistija, lepsa, uredjenija I prijatnija, a jos definitivnije nije prljava destinacija, kako si ti hteo da je predstavis u svojim, ocigledno mrznjom obojenim, lazima(pardon na recniku, nemoj da si osetljiv, ne lazima nego neistinama)
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 21:41 - pre 117 meseci
Mozda krreten nije prava rec, ali ti definitvno nisi cist u glavi.
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 22:04 - pre 117 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Sto se turisticke usluge tice, ono sto sam ja video po Hrvatskoj (za CG ne znam, nisam tamo bio turisticki 15 godina) na Bracu i Istri je na prilicno visokom nivou, nesto boljem od mnogih mainstream mesta po Italiji / Spaniji IMHO.

Iskreno ne znam sta je tacno na visokom nivou. Meni se licno svidja miris rastinja, mora i kamencine po HR ali reci da je ponuda i usluga bolje nego od mainstream Spanije ili Italije je po meni daleko od istine.

Recimo Brac, o kakvoj ponudi i uslugi pricamo? Osim Bola u svim ostalim mestima ponuda se sastoji od rentanja stana ili sobe kod neke babe, tu i tamo neko izdaje apartmane a ponekad se zadesi i neki hotel, mozda u Supetru. Ja sam obisao sva mesta na Bracu, bio vise puta...koja usluga? O cemu pricamo, kad sidjes sa trajekta cekaju te babe da ti ponude sobu.
Turisticke infrakstrukture tamo slabo ima. Brac je lepo ostrvo, priroda i sve to stoji, ali slab je to turizam a kamoli reci da je bolji od Spanije ili Italije.

Ili Istra, lepo je to nema sta, Motovun, Groznjan, Rovinj...stvarno je super. Ali gde su plaze? Nema jedne pristojne plaze u Istri.

Jedna Majorka ili Ibiza ima vise da ponudi nego cela Hrvatska sto se tice turizma. A verovatno privuku i vise turista.

Da me neko pogresno ne razume, meni je Hr obala sasvim ok, samo ne delim misljenje da moze vise da ponudi od ostalih med. destinacija.
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 22:04 - pre 117 meseci
Citat:
Braksi:
Zato sto je kretino.

Decko ovde dolazi samo da bi vredjao sagovornike, prelistaj malo njegove postove, nemoras mnogo ni da se tudis imas odmah dva ovde sa beskrajnom listom uvredA...


Ne možeš sve postove Andrej013 da podvedeš pod "ovde dolazi samo da bi vređao sagovornike" i "beskonačna lista uvreda" samo zato što ti se ne sviđa njegov stil pisanja što ponajmanje može da bude opravdanje da ga nazivaš kretenom. Zapazio je čovek neke stvari vrlo ispravno: evo, u onom postu je, po meni, za sve bio u pravu - nevezano za tebe lično, nego je poprilično efektno opisao ono što postoji u velikom broju ljudi (svugde, ali pogotovo u Srbiji). Ne bih ja takve ljude nazivao seljacima (mislim da "malograđanin" preciznije opisuje suštinu), ali svakako da ih ima mnogo - neće objektivno sagledati kvalitet destinacije, usluge i odmora/cena nego će im možda i najbitniju komponentu tokom "razmišljanja" o izboru destinacije činiti nagađanja šta će drugi članovi krda kom pripadaju da misle/kažu o tome, kako će prokomentarisati slike na fejsbuku i slične stvari u skladu sa čim ne biraju neko mesto u Grčkoj (zbog koje mnogi stranci provode u avionu i po više od 12 sati!), jer je Grčka "isuviše blizu" nego mora neka egzotika po svaku cenu ("kre*en koji ne ide na Bahame, a živi u Njujorku..." - to je otprilike džiberizam tog tipa).

Egzotika sama po sebi ne mora da bude loša, nego je poenta da to što se konkretno traži po dalekim egzotičnim destinacijama mogu isto ili bolje da ponude "anonimna" mesta (ostrva) po Grčkoj, Turskoj, Italiji, Francuskoj, Španiji, Malti, severu Afrike ili Hrvatskoj sa mnogo manje cimanja i dosta jeftinije - ukoliko se ne radi o nekim specifičnim stvarima (ronjenje, poreklo, prijateljstva, jaka želja da se baš "to i to" vidi zbog "toga i toga"...).

"Naseo" sam jednom na te priče Tajland, pa Tajland... i bio sam 3 puta na odmoru tamo - prvi put, poslednji put i nikad više. Svi toroču o tom Tajlandu, a ja užasnije letovanje nisam imao u životu (odvratna hrana, štroka na sve strane, grozna klima - sve je nekako "ulepljeno" i sve ima neki specifično užasan vonj, nikakve plaže, opšta prostitucija na nekom nivou od kog se normalnom čoveku povraća, prosjaci, siromaštvo, korupcija, "država" kao preneta vremeplovom iz srednjeg veka...). Čini mi se da je naspram Tajlanda i dobijanje batina na pravdi Boga u Budvi od 5 irvasa tek pristiglih sa većih nadmorskih visina - pravi odmor i dobro zezanje.

I mogu malobrojni ljudi koji su u posedu takvog ukusa i pozitivnih iskustava da pričaju o Tajlandu šta god hoće do sutra, mogu malograđani da onanišu do prekosutra - sve to ništa ne menja činjenicu da se ja tamo više nikad neću pojaviti i da ću svakoga dobronamerno uputiti da izbegne Tajland po svaku cenu (pogotovo ukoliko je iz Srbije - ukoliko živi negde bliže Tajlandu i treba da ode da vidi koliko su ljudi u stanju da lupetaju gluposti).

Citat:
DaliborP:

Jedna Majorka ili Ibiza ima vise da ponudi nego cela Hrvatska sto se tice turizma. A verovatno privuku i vise turista.


Ali ko spori ovo?

Pričamo iz ugla turiste iz Srbije - put do Hrvatske je u svakom slučaju jeftiniji uz postojanje više opcija prevoza, ne mora da zna engleski/španski, ne mora da se drnda sa turističkim agencijama, opcija obnavljanja starih/stvaranja novih poznanstava ili čak prijateljstava i još mnogo drugih aduta u korist Hrvatske.

Ko hoće i može da ide u Španiju - svakako treba da proba, neće se razočarati, ali ako nameravaš da letuješ sa ženom i dvoje male dece u skladu sa čim bi voleo najviše da ideš svojim autom, naprimer, iluzorno je pričati o Majorci i Ibici. Ili nije?

[Ovu poruku je menjao Hank dana 02.09.2014. u 23:23 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 22:17 - pre 117 meseci
Evo vam npr Jesolo pored Venecije


Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

KrkaCiC

Član broj: 71173
Poruke: 2184
*.exe-net.net.



+784 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 22:18 - pre 117 meseci
Kad vec pominjete Hrvatsku,inace tema je o CG ,posetio sam samo Dubrovnik,i mogu reci da sam odusevljen,nista drugo
Ima Hrvatska bas lepih plaza,ali mi smeta sto je tamo mnogo skupo tako da necu jos za neku godinu posetiti CRO,a moracu
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 22:20 - pre 117 meseci
Osim prirodnih lepota i ljudi, vazna je i infrastruktura, posebno kanalizaciona. U Grckoj na primer, kanalizacije se reciklira u fabrikama otpadnih voda i apsolutno nista ne dolazi do mora.
Takodje Grcka je drasticno razvijenija Hrvatske, a Crna Gora nije ni za poredjenje.
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 22:29 - pre 117 meseci
Meni je odmor u hrvackoj apsolutno neprihvatljiv. cak oksimoron. Ja mogu tamo da idem kao. Italijan ali za mene je apsolutno neprihvatljivo otici u jednu tako neprijateljsku zemlju. Svakog leta slusamo o raznim gadostima koje trpe Srbi i njihova se policija uvek pravi gluva na sve to.

A voleo bih da nadjem i najoptimisticnijeg Srbina koji je u hrvatskoj bio totalno opusten. Hehe...
 
Odgovor na temu

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
185.13.9.*



+395 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 22:31 - pre 117 meseci
Citat:
@Braksi
Evo vam npr Jesolo pored Venecije

Ne bih da komentarisem uslugu, sadrzaje i cene, ali hebote nidje jednog jedinog drveta ni zbuna na x kilometara peska i betona,
na plazi iz ove perspektive kao da su formacije rimskih legionara poredjane a ne turista koji odmaraju :)

Licno, Hrvatska je za ovo i Maldivi , Ibica i Tajland zajedno ako se zadrzimo na prirodnim lepotama,
bez uplitanja u istoriju odnosa sa komsijama ..al dobro o ukusima ne treba razglabati previse.

Viva lollapalooza
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 22:33 - pre 117 meseci
Pa Italijan ide na plazu da se sunca, a ne u sumu da ladi jajca kad izadje iz vode. A suncobran i dve lezaljke moze dobiti za tricavih 10 evra, a na svakih 50 metara je snack bar.

Anything else ?
 
Odgovor na temu

Andrej013

Član broj: 157053
Poruke: 321
*.pools.spcsdns.net.



+694 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 22:34 - pre 117 meseci
Citat:
Braksi:
Evo vam npr Jesolo pored Venecije



Jbt pa ovo je jos gore od long islanda I rima zajedno! Kacim sliku kad dodjem kuci, ali ovo mi se cini da je zahebalo I crnu goru. Nije ni cudo da masovno dolaze u hrvatsku.. da su videli adu ciganliju verovatno bi u bgu blejali celo leto
 
Odgovor na temu

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
185.13.9.*



+395 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 22:40 - pre 117 meseci
Citat:

Nije ni cudo da masovno dolaze u hrvatsku.. da su videli adu ciganliju verovatno bi u bgu blejali celo leto

Da Braksi , i da dobiju dzabe lezaljku na plazi sa jednim picem a snack bar na <10 metara od plaze, ima hlada koliko hoces da ne pregore
sve jeftinije po 2x i sto je jos bolje ostave nama pare ovde a ne hrvatima :)
Viva lollapalooza
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 22:42 - pre 117 meseci
Citat:
Braksi:
Meni je odmor u hrvackoj apsolutno neprihvatljiv. cak oksimoron. Ja mogu tamo da idem kao. Italijan ali za mene je apsolutno neprihvatljivo otici u jednu tako neprijateljsku zemlju. Svakog leta slusamo o raznim gadostima koje trpe Srbi i njihova se policija uvek pravi gluva na sve to.

A voleo bih da nadjem i najoptimisticnijeg Srbina koji je u hrvatskoj bio totalno opusten. Hehe...


O tome se zapravo i radi - večito unošenje politike i ideologije i stotinu drugih gluposti u svaki aspekt života, pa i u izbor destinacije za letovanje.

Onaj ko se plaši za svoju bezbednost u Hrvatskoj i ne treba da ide u Hrvatsku - neka ide negde drugde, prosto je glupo razmišljati o bezbednosti na letovanju.

Onaj ko se nadao da će Velika Srbija obuhvatati i delove teritorije Hrvatske, pa je dobio "malo" preko pi*ke - taj prdi o bezbednosti na hrvatskom primorju, a žuljaju ga i peku neke sasvim druge stvari koje sa bezbednošću nemaju veze.

Onaj ko se plaši da će Hrvatska propasti bez njegovih 300 ili 500 evra - taj takođe neka ide negde drugde i ništa da se ne sekira za Hrvatsku.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"

Strane: << < .. 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 365867 | Odgovora: 1443 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.