Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"

elitemadzone.org :: MadZone :: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"

Strane: << < .. 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 365254 | Odgovora: 1443 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pablo.mihajlovic

Član broj: 323952
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+107 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"23.08.2014. u 17:40 - pre 117 meseci
Citat:
ali sam zato medju strancima, britancima, holandezima i sl bio heroj iako su im nalazili razne droge po koferima :)


'Oće to kad se čovek uradi. Sreća tvoja da su imali kolektivni trip da si ti Supermen, inače bi možda i ti nastavio put u prtljažniku sa pekinejzerom :)
 
Odgovor na temu

deedee6

Član broj: 174801
Poruke: 232
*.dynamic.stcable.net.



+2509 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"23.08.2014. u 17:49 - pre 117 meseci
Ljudima, koji namerno vode strance ( pogotovo devojke ) u Crnu Goru na letovanje, treba ukinuti godišnji odmor :)
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"23.08.2014. u 19:01 - pre 117 meseci
Stvarno, samo ova tema ima 7 godina, ko i dalje letuje tamo, ne može reći da nije bio upozoren.
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"28.08.2014. u 11:10 - pre 117 meseci
Šteta što se Crna Gora odvojila, baš zaslužujemo jedni druge. :-D
 
Odgovor na temu

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"28.08.2014. u 20:52 - pre 117 meseci
Citat:
Andrej013:  Ali ona je odrasla na vise od sto kilometara od bilo kakve sume, netaknute prirode i sl, letovala po hotelima na floridi pa se nije nagledala sirove prirode i krsha a i to treba preziveti i videti, jednom u zivotu, ne vise :)

[Ovu poruku je menjao Andrej013 dana 23.08.2014. u 18:40 GMT+1]


Tebra, ženska ti je južnoamerikanka, amazonka, od čega je štitiš? To je njima u krvi, kao i nama, pa može da bude rođena 100x na vrh Empajer stejt bildinga.

A ko kaže da se srbi rotiraju u CG da bi bilo bolje, želaaaa bre :)
 
Odgovor na temu

eeestablishment
srbija

Član broj: 268550
Poruke: 787
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: eeestablishment


+480 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"30.08.2014. u 10:30 - pre 117 meseci
Becici . . .

Bivsi naftagas , sve preporuke posebno ko vodi decu .

Animatorka , preko celoga dana okuplja decu ,organizuje razna sportska takmicenja , zabavlja ih i podstice na razne aktivnosti .

Hotel je bukvalno na plazi , poseduje sve sportske terene ( mali fudbal ,kosarka ,stoni tenis , mini golf , odbojka , bilijar . . . ) i veliko dvoriste koje je zelena povrsina prepuna hlada sa svojim lezaljkama i suncobranima.

Koristite hotelske lezaljke , usluge njihove poslasticarnice a kad vam se prikupa samo prosetate par desetina metara do plaze , bucnete u vodu pa ponovo na lezaljke .

Mana je jedino provod uvece , nema gotovo nicega osim nekih koliko toliko pristojnih lokala u rafailovicima .

Shvetski sto dotucak vecera ima bukvalno za svakoga po nesto .

da bi sve bilo u nasem duhu pobrinuli su se momci iz obezbedjenja . . .. . .ali nema veze ionako hotel ima sef koji cuva vas novac i dragocenosti besplatno .

Sve u svemu raj za decu , ovo je prvo lepovanje da mi sin nijedanput nije rekao TATA MENI JE DOSADNO
zašto bogati ne uživaju u bogatstvu i jelu i piću nego odmah pokušavaju da naprave

bombu i unište svijet . . . ( Bob Rock )
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"30.08.2014. u 16:59 - pre 117 meseci
sto mu nisi maznuo telefon :)
 
Odgovor na temu

kamicak

Član broj: 38051
Poruke: 630
212.178.245.*



+156 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"31.08.2014. u 08:46 - pre 117 meseci
Napiši cenu tog "raja".
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"01.09.2014. u 19:18 - pre 117 meseci
Citat:
Polomili mi vilicu jer sam branio Ukrajinke
Ivan Milićević | 01. 09. 2014. - 20:01h | Foto: A. Stanković

Beograđanin Đ. S. (28) seća se noći između 17. i 18. avgusta kada je brutalno pretučen na šetalištu u Sutomoru. Tu je pokušao da zaštiti dve Ukrajinke koje su maltretirala dvojica Barana.

...
Svratili su u jedan kafić na šetalištu u kojem je godinama bio sezonski radnik. Tu su upoznali dve mlade Ukrajinke, a nakon zatvaranja kafića, sat posle ponoći, krenuli su šetalištem.

- Iznenada su nam prišla dvojica nabildovanih momaka. Odmah su se obrušili na devojke i pitali ih odakle su. One su učtivo odgovorile da su Ukrajinke, ali su oni počeli da ih vređaju i nazivaju ruskim prostitutkama - rekao je za “Blic” Đ. S.

On je pokušao da umiri situaciju, ali mladići su tek onda podivljali.

- Jedan je vikao: Šta je, ‘oćeš da se biješ! Drugi je s leđa udario mog brata koji je pao na zemlju. Pokušao sam da ga zaštitim i udario sam nasilnika, ali me je potom drugi udario u glavu. Prolaznici su sve to posmatrali, ali niko nije ni pokušao da se umeša sve dok nije stigla policija - priča Beograđanin.

...
Spasli tri zuba
„Na Klinici za maksilofacijalnu hirurgiju u Beogradu operisali su mi vilicu i jagodičnu kost, a tri zuba koja su mi se klatila nakon tuče, uspeli su da spasu. U bolnici sam više od 10 dana i trpim bolove“, kaže Đ. S.

http://www.blic.rs/Vesti/Hroni...ilicu-jer-sam-branio-Ukrajinke

 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 14:57 - pre 117 meseci
Otto23, zabrinjavaš me - jel si zaboravio da vest propratiš komentarom tipa "ako, tako im i treba kad brane fašistkinje iz Ukrajine koje su verovatno pokrale dragocenosti iz kuća slobodarskih Rusa nad kojima se vrši genocid u Ukrajini, pa to prodale i došle do novca za letovanje sve pod direktnim uticajem NATO pakta i EU"?

Objektivno gledajući, s*anja ovog tipa između gostiju i lokalaca po turističkim mestima jesu česta pojava i daleko izvan Crne Gore - uopšte ne komentarišem konkretan događaj i svakako da je vrlo tužno da se bilo kome letovanje pretvori u ovakav pakao iz bilo kog razloga. Svako nasilje ovog tipa je potrebno posmatrati kao poseban slučaj, ne može se generalizovati da su uvek krivi turisti ili uvek krivi lokalci - gluposti prave i jedni i drugi i glavna je tu stvar na koji način je organizovana konkretna država, kakvi su zakoni, policija i sudovi, koliko je to sve efikasno i delotvorno u realnosti itd.

Izgube i turisti kompas često - pa im razne stvari padaju na pamet koje je teško uopšte opisati rečima i racionalno objasniti, ali ima i lokalaca koji turiste posmatraju kao hodajuće novčanice sa statusom zatvorenika u logoru u kom oni rade kao stražari, čuvari i upravnici dok će uvek biti i "novinara" (posebno na Balkanu) koji će informaciju o nesrećnom događaju preneti tako da je nasilnik (ustvari žrtva) udarala žrtvu (ustvari nasilnika) glavom u pesnicu i šipku.
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 15:08 - pre 117 meseci
Citat:
Otto23, zabrinjavaš me - jel si zaboravio da vest propratiš komentarom tipa "ako, tako im i treba kad brane fašistkinje iz Ukrajine koje su verovatno pokrale dragocenosti iz kuća slobodarskih Rusa nad kojima se vrši genocid u Ukrajini, pa to prodale i došle do novca za letovanje sve pod direktnim uticajem NATO pakta i EU"?

I sad ja treba kao nesto da odgovorim na ovu prozivku dostojnu osnovne skole - pa da se cela tema zg0*na kao ona o Rusiji i suzbijanju uticaja? Neka hvala, to cuvaj za veliki odmor sa drugarima.

Citat:
Objektivno gledajući, s*anja ovog tipa između gostiju i lokalaca po turističkim mestima jesu česta pojava i daleko izvan Crne Gore - uopšte ne komentarišem konkretan događaj i svakako da je vrlo tužno da se bilo kome letovanje pretvori u ovakav pakao iz bilo kog razloga. Svako nasilje ovog tipa je potrebno posmatrati kao poseban slučaj, ne može se generalizovati da su uvek krivi turisti ili uvek krivi lokalci - gluposti prave i jedni i drugi i glavna je tu stvar na koji način je organizovana konkretna država, kakvi su zakoni, policija i sudovi, koliko je to sve efikasno i delotvorno u realnosti itd.


Sve je to tacno, smo sto na pojedinim destinacijama, vrlo realno, postoji mnogo veca sansa da se dogodi exces, mnogo loshija turisticka usluga ili neprijatnost koja upropastava letovanje, a mozda i ostatak zivota (hint: Hrvatska, CG, barem sto se tice Srba - ako si Nemac, verujem da je u Hrvatskoj npr. banja).
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 15:23 - pre 117 meseci
Zavisi kako definišeš "mnogo veću šansu" - za početak treba podeliti broj turista i noćenja sa brojem prijavljenih i procesuiranih incidenata, pa onda sagledavati statistike iz godine u godinu.

Hrvatska je, nemam konkretne podatke - ali po mojim iskustvima, po ovom pitanju toliko bolja u odnosu na CG da je glupo i stavljati je u takvo nabrajanje čak i ukoliko isključivo posmatramo turiste koji pričaju ekavicom sa BG tablama na autu (uprkos tragičnim događajima tokom prve polovine devedesetih godina prošlog veka i činjenici da je ogroman broj nedužnih ljudi tamo izginuo/bivao podvrgnut torturi na teritoriji vlastite države samo usled svojih nacionalnih, religijskih i/ili političkih opredeljenja).

Osnovna razlika između Hrvatske i CG jeste što su Hrvati tradicionalno okrenuti turizmu i što imaju svest o tome koliko im je turizam važan u ekonomskom smislu - što daje solidne rezultate u kombinaciji sa geografijom (1000 km prelepe obale, više od 1000 ostrva itd.) i državom koja je članica EU: čak i da ti se neko s*anje ni krivom, ni dužnom dešava na ulici, neverovatno bi bilo da okolina ne reaguje u tvoju zaštitu, da policija neće da interveniše, da bolnica neće da pruži zdravstvenu uslugu... sve je to na dosta višem nivou od CG, više poredljivo sa nekom Grčkom, naprimer (što se mojih iskustava tiče - možda grešim).
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 15:51 - pre 117 meseci
Citat:
državom koja je članica EU: čak i da ti se neko s*anje ni krivom, ni dužnom dešava na ulici, neverovatno bi bilo da okolina ne reaguje u tvoju zaštitu, da policija neće da interveniše, da bolnica neće da pruži zdravstvenu uslugu...

Svako ima pravo da veruje u sta hoce. Pa i u Deda Mraza. Nego, zacjelo, mora se cjeniti ta (Europska) posvjecenost Croata da ugoste i "najgoreg agresora"... slusaju mrsko "bre", ekavicu, i gledaju chetnicke BG tablice, posle svjega... ali ovo nije tema o HR "demokraciji".

IMHO, balkansko bure baruta treba zaobilaziti za bilo kakva letovanja - ako se moze... jednostavno, nit' cena, nit' usluga nisu na nivou koji moze da se dobije na drugim lokacijama, koje pored svega toga imaju i drasticno manji procenat "pojedinacnih slucajeva" raznoraznog "gostoprimstva i kulture"...


 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 16:24 - pre 117 meseci
Nemam ja šta da verujem - ja odem pa vidim, prosto ne dozvoljavam nekim izlizanim pričama, propagandi manipulatora ili pogubnim ideologijama da mi oblikuju pogled na svet pored zdravih očiju i ušiju i funkcionalnih nogu.

Ništa Istra ili Dubrovnik nisu manje bezbedni od Beograda ili Novog Sada, može da biva samo da su još bezbedniji usled činjenica da su tamo tradicionalno naviknuti na prisustvo velikog broja stranih turista, da imaju više novca i da ispunjavaju EU standarde i po ovom pitanju.

HR "demokracija" kakva god da je - ipak nije ratovala po Somboru i Pančevu, nego je branila i odbranila svoju državu od agresije okupatora (to je valjda svima danas jasno?). Ne vidim oko čega bismo tu imali uopšte da polemišemo čak i da je ova tema najbolje mesto za takvu nepostojeću diskusiju. To što tebe peku porazi tragičnih priča kojih si žrtva i kojima ne uspevaš da prestaneš da robuješ i činjenica da Srbija ima Leskovac, Bajčetinu i jezero Pariguz u Resniku, a Hrvatska Poreč, Hvar i Opatiju - nije obavezujuće za bilo koga osim za tebe i tvoje raspoloženje.

Ja preferiram Grčku, odgovara mi odnos ponuda/cena na mestima koje posećujem, ali je iluzorno ne konstatovati neverovatne lepote i napredak Hrvatske što se razvijanja turizma tiče - prelepo more, vrhunska usluga često i isuviše ljubaznih domaćina (pogotovo kad skontaju da si iz Srbije), ukusna hrana, neviđeno dobri putevi i daleko od toga da se glupakom ili avanturistom može smatrati državljanin Srbije koji je tu pronašao računicu za svoj odmor iz snova, čim istu računicu pronalaze i desetine miliona ljudi sa svih kontinenata.

Znam neke Australijance koji, uprkos tome što bilo kakve veze nemaju ne samo sa ex YU, nego sa čitavom Evropom, svake godine letuju u Hrvatskoj - da ih povežem sa tobom da im objasniš kako je glupo to što rade? :-D
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 16:54 - pre 117 meseci
Citat:
nego je branila i odbranila svoju državu od agresije okupatora (to je valjda svima danas jasno?).

Za nekog su etnicko ciscenje i zlocini ka sopstvenom stanovnistvu (srpske nacionalnosti), koje je polozilo btw. zakletvu da ce braniti celovitost dotadasnje zemlje Jugoslavije - odbrana od "agresije". Da ne ulazimo u prebogatu istoriju istog takvog ponasanja, sa istom simbolikom (zastava, grbovi, pesme), sve sa koncentracionim logorima, jedinim logorom za decu u Evropi, i politikom 1/3 ubijenih, 1/3 proteranih, 1/3 pokatolicenih-asimilovanih. Nego, jes' l' pevo sa domobranima za "Dan pobjede i domovinske zahvalnosti."...

Citat:
Jastrebarsko, logor za srpsku decu u Nezavisnoj Državi Hrvatskoj, bio je u II svetskom ratu jedini koncentracioni logor (zatvor, tamnica, stratište) u svetu specijalizovan za smeštaj i pogrom dece. Patent hrvatskog nacionalizma, nepoznat i nemačkim fašistima, jedinstven u istoriji civilizacije, kojim je, nedvosmisleno, vršen genocid nad Srbima.[1][2] [3][4][5]
Oko 1.300 logoraša prebačeno je u Jasenovac. Ali kroz dečji logor Jastrebarsko, u periodu 12. jul 1942 — 26. avgust 1942. prošlo je 3.336 dece, najviše srpske, od toga više od 2.000 sa Kozare. Logor je bio pod upravom časnih sestara kongregacije sv. Vinka Paulskog. Za nepunih mesec i po dana umrlo je 768 dece (po izjavi grobara Franje Ilovara, koji je bio plaćen „po komadu"!).

http://sr.wikipedia.org/wiki/%...%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%BE


Ja sam tamo ziveo svake godine po najmanje 3 meseca, bas na tom primorju - i pouzdano znam da odnos prema Srbima nikad nije bio kao odnos prema "svojima", uvek je postojao zazor, distanca i gadjenje kod velikog broja lokalaca - i pored svog tog "bratstva i jedinstva".

Mislim, sta ja realno imam da pricam sa tobom - pricaj sam sa sobom, o nekim "agresijama" i "oslobodiocima"... tako je najbolje.

[Ovu poruku je menjao Otto23 dana 02.09.2014. u 18:04 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 17:29 - pre 117 meseci
Au *ebote, ne može čovek sa srpskim prdež rusofilčićima da razmeni tri reči ni na temu izbora destinacije za letovanje - a bez da se pojave ustaše, logori za decu, kemtrejlsi i HAARP (šta je to Srbija Bogu zgrešila?).

Ali, ajde da probam...

Citat:

http://sr.wikipedia.org/wiki/%...%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%BE

Ja sam tamo ziveo svake godine po najmanje 3 meseca, bas na tom primorju - i pouzdano znam da odnos prema Srbima nikad nije bio kao odnos prema "svojima"


Gde si ti, na kraju, živeo "po najmanje 3 meseca": u logoru ili na primorju (pošto se ovaj logor nalazio, sudeći po linku koji si naveo, u blizini Zagreba - daleko od primorja)?

Šta podrazumevaš pod "odnos prema svojima"? Ja tebe lično, ni sve tebi slične, ni u ludilu ne bih smatrao "svojim" - iako pripadamo istom narodu. Za mene je uvreda da me bilo ko stavlja u sličan koš.

Baškario si svoju "slobodarsku" telesinu po hrvatskom primorju 3 meseca godišnje, lepo beše, pa sada kada se malo ostarilo - "posle mene potop", jel to taj sindrom? Ti "pouzdano znaš" i niko iz Srbije da nije otišao na letovanje u Hrvatsku nikad više (posle tebe)?

Što nisi tada sa Hrvatima razjasnio, nekom prilikom tokom tih "po najmanje 3 meseca" postojanje tog logora i njihov odnos prema Srbima, nego si ćutao ko mula i čekao 1991. da gledaš tuđu decu kako ginu po Vukovaru i navijaš za "naše" sa pivom u ruci uz televizor, a sada ovde prdiš i podriguješ o tome kako je zemlja, članica EU, nesposobna da ugosti par desetina ili stotina hiljada turista iz Srbije, a sposobna je da ugosti desetine miliona turista sa svih kontinenata?

Niko tebi ne brani da sada, pošto si uveliko prs'o, letuješ po 3 meseca godišnje i u Gjakova-i (Đakovica), ali nemoj pokušavati da praviš budalama normalne ljude iz Srbije koji u Hrvatskoj pronalaze idealna mesta za savršen odmor po prihvatljivoj ceni (moje iskustvo kaže - doduše potpuno neobavezujuće, jer me Vlade Srbije i Hrvatske ne plaćaju da se profesionalno bavim bezbednošću srpskih turista u Hrvatskoj i obrnuto - da Srbima koji letuju u Hrvatskoj može da nastrada jedino jetra od bezbrojnih tura koje okreću ljubazni domaćini po kafićima i restoranima).
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 17:42 - pre 117 meseci
Citat:
Baškario si svoju "slobodarsku" telesinu po hrvatskom primorju

Jugoslovenskom primorju... bitna razlika - znas ono, jedna zemlja, bratstvo i jedinstvo itd.
Ti sto su i tada smatrali to iskljucivo Hrvatskim primorjem - su nastavili samo sa idejama koje su bile zaustavljene '45.

Citat:
nemoj pokušavati da praviš budalama normalne ljude iz Srbije koji u Hrvatskoj pronalaze idealna mesta za savršen odmor po prihvatljivoj ceni.

Sebe verovatno smatras delom tih normalnih. LOL.
I nemam ja sta ja koga da pravim... uzaludno je.

Nastavi slobodno... nemam ja vremena da se prenemazem sa likovima koji ni blisku istoriju na ovim prostorima ne znaju.
Njima istorija pocinje od EU-povelje, i zavrsava se sa njom... smehotresno.
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 17:45 - pre 117 meseci
Citat:
Hank:
Au *ebote, ne može čovek sa srpskim prdež rusofilčićima da razmeni tri reči ni na temu izbora destinacije za letovanje

E, nemoj da se foliras, dosao si na ovu temu upravo da bi izazvao te rusofile koji te kao nerviraju, a u realnosti su ti duhovna hrana na forumu. A sad hoces da upropastis i ovu temu prepucavanjima oko nicega.
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 17:52 - pre 117 meseci
Ma treba ga ignorisati... ali i pored najbolje volje nesto ne moze da se precuti.
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 18:02 - pre 117 meseci
Citat:
DaliborP:

E, nemoj da se foliras, dosao si na ovu temu upravo da bi izazvao te rusofile koji te kao nerviraju, a u realnosti su ti duhovna hrana na forumu. A sad hoces da upropastis i ovu temu prepucavanjima oko nicega.


Ja samo kažem da Hrvatska ni u kom slučaju ne može da se poredi sa CG po bilo kom osnovu (uključujući tu i bezbednost srpskih turista) i da je usled geografske blizine svakako jedna od opcija koje je racionalno uzeti u razmatranje prilikom izbora destinacije za letovanje, been there done that.

Šta ja sada da radim što i ove i mase drugih, krajnje logičnih, konstatacija izazivaju burne reakcije u telima srpskih prdež rusofilčića? Još bitnije, nisam ja "upropastio i onu temu" - ako misliš na temu "Rusija suzbija uticaj Zapada": nema niti jednog mog posta na poslednje 4 strane zaključane teme, dok tvojih postova ima.

Idu ljudi iz AUSTRALIJE da letuju u Hrvatskoj, ne mogu da se pobroje strani turisti iz celog sveta po hrvatskom primorju dok Otto23 prdi ovde o logorima za decu i da je Hrvatska "balkansko bure baruta koje treba zaobilaziti za bilo kakva letovanja - ako se moze... jednostavno, nit' cena, nit' usluga nisu na nivou koji moze da se dobije na drugim lokacijama".

Mora čovek da reaguje na ovoliku imbecilnost.

[Ovu poruku je menjao Hank dana 02.09.2014. u 21:57 GMT+1]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"

Strane: << < .. 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 365254 | Odgovora: 1443 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.