Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"

elitemadzone.org :: MadZone :: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"

Strane: << < .. 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 366063 | Odgovora: 1443 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 22:44 - pre 117 meseci
Citat:
Braksi: Evo vam npr Jesolo pored Venecije


Očajna plaža, pojeli je suncobrani, čak su i na Tajlandu skontali da tako ne treba

http://edition.cnn.com/2014/08/07/travel/phuket-beaches-opinion/
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 22:45 - pre 117 meseci
Da jeste, kad bu doslo 100,000 Srba u Jesolo Italijani bi im samo rekli no grazie idite sa kobasicama u rvatsku mi smo ionako puni Svaba i Ruse, koji voze dzipove i trose pare ko sumanuti...

Italija je puna turista cele godine imamo ih toliko da ne znamo sta da radimo...
 
Odgovor na temu

KrkaCiC

Član broj: 71173
Poruke: 2184
*.exe-net.net.



+784 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 22:48 - pre 117 meseci
I meni se ovo iznad ne svidja,nikako. Ne lici na more nego na neku industriju

Letos u Grckoj pricam sa "komsijom" iz apartmana pored,bio prosle godine u Cro,kaze extra,ni jedan jedini problem imao nije,samo mu se cene nisu svidjale

Licno ne poznajem Cro uopste,gde je ko sa kim ratovao itd... za to me trenutno znate vec sta,ali u Dubrovniku sam se mnogo lepo proveo,cak je nekima koji rade tamo bilo drago da cuju nas/njihov jezik,da se ne smaraju engleskim. Jedna zena nas je cak zvala na kafu kod nje,zivi skoro na stradunu,a upoznali je na stepenicama na pus pauzi
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 22:52 - pre 117 meseci
Pa da tako sam i mislio. Vazno da je tebi i tvom komsiji bilo dobro, a to sto je neko naj ili sto cete naj. Vi sledeci put nema veze. Nikom nista. Takvi smo mi Srbi.

Umesto da ih slozno kao jedan odj dok ne odluce dal ce da se bave turizmom ili terorizmom.
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 22:54 - pre 117 meseci
Pričamo o letovanju, a turisti u Italiju dolaze mahom iz sasvim drugih razloga. Ni Prag ne zna šta će sa turistima, verovatno ima više turista nego Istra, pa je glupo reći "idem u Češku na more".

Bio sam u "legendarnom" Riminiju što se Italije tiče i stvarno - ništa specijalno, realno, 96% hrvatskog primorja je bolje za odmor u svakom smislu. U tom Riminiju sam imao prilike i da pojedem najgoru picu u životu (u restoranu, ne na ulici).

Venecija - neopisivo lepa, ali opet ne vidim tu sadržaje koji bi me zadržali 15 dana tokom leta. Porediš babe i žabe: ne možeš da podneseš što su nam Hrvati isprašili zadnjice u ratu, to je ceo problem.
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 22:59 - pre 117 meseci
Nisi nasao sadrzaj u Veneciji, a naso si u igranima kod Makarske. Aj ne ....
 
Odgovor na temu

7.scena

Član broj: 324066
Poruke: 125
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://www.kupacikostimi..


+355 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 23:01 - pre 117 meseci
Citat:
Hank:
Ko hoće i može da ide u Španiju - svakako treba da proba, neće se razočarati, ali ako nameravaš da letuješ sa ženom i dvoje male dece u skladu sa čim bi voleo najviše da ideš svojim autom, naprimer, iluzorno je pričati o Majorci i Ibici. Ili nije?


Pa i nije. Naravno zavisi od finansija.
Ali za porodice koje dugorcno planiraju u napred ni to nije neizvodljivo. Ja sam pre 6-7 godina za Ibizu leteo za 100 dolara, povratna karta. Kupljena 6 meseci ranije, ali eto jeftnije nego gorivo za auto do prvog mora.

Majorka jeste primerenija sporijem i porodicnom letovanju, ali i ostrvo Ibica ima penzionerske delove, plaze i hotele nakrcane porodicama sa malom decom. Kad je vec pomenuta Ibica, odmah pored je Formentera koja ima neuporedivo lepse more i plaze, nesto sto se ne moze videti nigde na Jadranu, a nema nocni zivot.

Neko voli vise da ide svojim autom na letovanje, obilazi razne plaze i mesta, tu Hrvatska opet ima problemcic sa BG tablicama. Pa se svede na isto, uzmes rentacar da ne razmisljam da li ce ga neko ogrebati, izbusiti gume itd..
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 23:05 - pre 117 meseci
Citat:
Braksi:
A voleo bih da nadjem i najoptimisticnijeg Srbina koji je u hrvatskoj bio totalno opusten. Hehe...


Evo, nasao si ga.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

KrkaCiC

Član broj: 71173
Poruke: 2184
*.exe-net.net.



+784 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 23:06 - pre 117 meseci
Citat:
Braksi:
Pa da tako sam i mislio. Vazno da je tebi i tvom komsiji bilo dobro, a to sto je neko naj ili sto cete naj. Vi sledeci put nema veze. Nikom nista. Takvi smo mi Srbi.

Umesto da ih slozno kao jedan odj dok ne odluce dal ce da se bave turizmom ili terorizmom.


Preksinoc taksista upucao nekog lika na Dorcolu,i sta onda. Aj svi da se slozimo da bijemo taksiste,ili da bijemo one koji hoce da biju taksiste?

Zasto je taj neko na*ebao to on sam zna. Valjda kad odes negde,nebitna destinacija,cutis i pravis se turista i nikog ne "bodes u oci" jel tako? Ili ipak treba svuda pokazati odakle si,iskazati nas mentalitet,i obavezno pokazati svima 3 prsta?
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 23:08 - pre 117 meseci
Ali okretao si se, jesi, jesi.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 23:10 - pre 117 meseci
Citat:
Braksi: Ali okretao si se, jesi, jesi.


Ako mislis na mene - da jesam. Prvi put kada sam otisao, bio sam pod uticajem onih koji misle slicno kao ti i jesam se okretao.
Medjutim, vrlo vrzo sam shvatio da to nema veze s mozgom...
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 23:12 - pre 117 meseci
Ako odbijas pricati Srpski na glas i vozikati se sa SRB tablama onda jest stvarno mozes uzivati u ugodzaju.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 23:14 - pre 117 meseci
Nego kako cu da pricam srpski, nego naglas?
Auto nisam vozio, jer sam isao avionom.
...
U stvari, jednom sam isao i autobusom...Lasta, Bg table, pravo u Split...i nista...
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 23:16 - pre 117 meseci
Pametno, pametno.
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 23:22 - pre 117 meseci
Citat:
Braksi:
Nisi nasao sadrzaj u Veneciji, a naso si u igranima kod Makarske. Aj ne ....


Ma našao sam ja sadržaje po Veneciji, nego pričamo o letovanju, a Venecija se nešto ne rasipa baš plažama - to je mesto koje, i sam znaš, 95% turista posećuje na 3-7 dana i onda obično idu dalje (vrlo često u Hrvatsku :-D).

Kapiram ja da tebe sada muči kombinacija malograđanštine ("živiš u Njujorku, a ne ideš na Bahame" i "super ti je Makarska, a glupa ti je Venecija") i dubokih frustracija izazvanih činjenicom da su Hrvati zaštitili svoje granice i eliminisali teroriste sa svoje teritorije, ali preboli to, život ide dalje. Prošlo je punih 20 godina od kada su nas Hrvati isprašili, ne sećaju se toga više ni oni, ni Srbi - hrvatski EU državljani, a ti sada tu prdiš... ako još Hrvatsku nisi preboleo, ne znam kad će tek Kosovo stići na red za preboljavanje - verovatno 2145. ovim tempom.

Citat:
7.scena:

Pa i nije. Naravno zavisi od finansija.
Ali za porodice koje dugorcno planiraju u napred ni to nije neizvodljivo. Ja sam pre 6-7 godina za Ibizu leteo za 100 dolara, povratna karta. Kupljena 6 meseci ranije, ali eto jeftnije nego gorivo za auto do prvog mora.

Majorka jeste primerenija sporijem i porodicnom letovanju, ali i ostrvo Ibica ima penzionerske delove, plaze i hotele nakrcane porodicama sa malom decom. Kad je vec pomenuta Ibica, odmah pored je Formentera koja ima neuporedivo lepse more i plaze, nesto sto se ne moze videti nigde na Jadranu, a nema nocni zivot.

Neko voli vise da ide svojim autom na letovanje, obilazi razne plaze i mesta, tu Hrvatska opet ima problemcic sa BG tablicama. Pa se svede na isto, uzmes rentacar da ne razmisljam da li ce ga neko ogrebati, izbusiti gume itd..


Nemam ništa protiv takve akcije, super su i Španija i Francuska kako god da okreneš i gde god da ideš tokom svih godišnjih doba, samo si verovatno leteo nekom low cost kompanijom gde je karta u datom trenutku bila 100 dolara, ali se naplaćuju i prtljag i sve ostalo, pitanje je da li deca uopšte imaju popust (ako imaju koliki je taj popust). Muž i žena sa dvoje dece i 50-60 kg prtljaga - čak i po tvojoj računici ne mogu leteti za manje od 300-400 dolara, a može ta cifra da ide i dosta više od toga... znači što se samog puta tiče, Hrvatska i Grčka su primamljivije za srpskog turistu - ali nije organizacija puta jedini faktor, ukoliko se to može rešiti na zadovoljavajući način, naravno da treba ići... ja sve vreme i pričam da je EU super jedna stvar, a ljudi misle da se za*ebavam. :-D

[Ovu poruku je menjao Hank dana 03.09.2014. u 01:13 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 23:26 - pre 117 meseci
Hrvati su uspeli jer su u njih tikvani kao ti na nivou statisticke greske, a kod nas su redovna pojava.
 
Odgovor na temu

Andrej013

Član broj: 157053
Poruke: 321
*.pools.spcsdns.net.



+694 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 23:26 - pre 117 meseci
Citat:
Braksi:
Ako odbijas pricati Srpski na glas i vozikati se sa SRB tablama onda jest stvarno mozes uzivati u ugodzaju.

Ja pre par nedelja kad sam bio nisam pricao srpski,drao sam se srpski. Odgledao pola svetskog prvenstva u kafanama, navijao naravno za nemce. Od fontine preko batane pa starog grada, svuda sam gledao, druzio se s nasima I nemcima. U fontini mi je bilo neprijatno jer sam samo kod njih gledao na pocetku al nisam hteo da ispadne da samo dolazim zbog besplatne rakije(iako posle skube imaju najbolji biftek). Inace, gradsku kafanu I skubu drze nasi iz cacka poreklom ljudi a I imaju agencije za nekretnine pa ako ima bas sizofrenih mogu samo sa srbima da posluju.

Naravno, vec 12 godina moji idu kolima, parkiraju ispred zgrade, uglavnom nema parkinga bez beogradskih I novosadskih tablica. Da je u bgu onoliko hrvatskih tablica koliko je srpskih u istri, verovatno bi rat izbio.

Sve u svemu, tuzno je koliko verujes u svoje zatucane zablude.
 
Odgovor na temu

Hank

Član broj: 320271
Poruke: 106



+827 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 23:35 - pre 117 meseci
Citat:
Braksi:
Hrvati su uspeli jer su u njih tikvani kao ti na nivou statisticke greske, a kod nas su redovna pojava.


Hrvati su uspeli zato što nisu imali pajsere kojima je zinulo d*pe za tuđim teritorijama, a koji se u slobodno vreme bave alpinizmom po ruskim analnim otvorima, nego su se bavili svojim granicama i svojom državom - što je rezultiralo svime ovime što je danas realnost, a sa kojom se ti (iz nekog razloga) teško miriš. I ti imaš na to pravo, možeš da letuješ i u Veneciji i da se prčkaš po onim kanalima tamo (možda ti fekalije gode koži), ali nemoj da plašiš normalne ljude da će im se obavezno nešto loše dogoditi u Hrvatskoj što im se nikako ne može dogoditi u Grčkoj, Španiji ili bilo kojoj drugoj zemlji.

Citat:
Andrej013:
Da je u bgu onoliko hrvatskih tablica koliko je srpskih u istri, verovatno bi rat izbio..


Sram te bilo - tako da pričaš o svom narodu i svom gradu. Mi smo fin, nebeski narod, ako i napravimo neko sranjce na zemlji, to je svakako iz dobroćudnosti i dečije naivnosti.

http://www.politika.rs/rubrike...a-na-hrvatske-navijace.lt.html
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 23:39 - pre 117 meseci
^ ^^ htedoh reci redovita pojava. I vise nego redovita !
 
Odgovor na temu

7.scena

Član broj: 324066
Poruke: 125
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://www.kupacikostimi..


+355 Profil

icon Re: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"02.09.2014. u 23:47 - pre 117 meseci
Citat:
Andrej013
Naravno, vec 12 godina moji idu kolima, parkiraju ispred zgrade, uglavnom nema parkinga bez beogradskih I novosadskih tablica. Da je u bgu onoliko hrvatskih tablica koliko je srpskih u istri, verovatno bi rat izbio.

Iz krajnosti u krajnost. U Srbiji hrvatske tablice nikada nisu bile problem i redovna su pojava od nastanka istih, a voze ih kako hrvati tako i srbi.
Ja sam devedesetih isao u skolu koja je bila pored hrvatskog konzulata, skola je bila prenatrpana tinejdzerima iz hrvatske koji su izgubili svoje domove i clanove porodice od strane hrvatske vojske, pa se nikada nije desilo da se ostete kola sa sahovnicom iako su bila na izvolte parkirana oko konzulata.

Sto trolujete ovu temu i svadjate se toliko oko gluposti ?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Crnogorsko poimanje "Turističke ponude"

Strane: << < .. 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 366063 | Odgovora: 1443 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.