Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zabrana pušenja na javnim mestima!

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Zabrana pušenja na javnim mestima!

Strane: << < .. 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 616771 | Odgovora: 2139 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!09.12.2014. u 09:38 - pre 113 meseci
Citat:
2012:

Pitas koja je veca navlakusa od duvana? Odgovoricu ti odmah, modni casopisi, casopisi za lepotu, kozmeticka industrija.
Nadjes anoreksicnu devojku, koja je fotogenicna, sminker je sredjuje nekoliko sati i fotografisu je nekoliko sati. Izvade najbolje moguce fotografije i to jos nekoliko sati doteruju u photoshop-u i onda se sve napakuje i prikaze u casopisu. Posle toga milioni zena polaze kao omadjijane u potragu za lepetom kao na slici. Trose se miljarde dolara godisnje na tu imaginaciju. Juri se lepota sa bilborda koja ustvari ne postoji u realnom svetu. kozmeticka industrija okrene godisnje vise para od duvanske industrije, a gde su kozmeticka studija, estetska hirurgija i sve sto ide uz taj film.


Grešiš. Ni jedna žena neće da žali za bilo kojim modnim časopisom ukoliko ih eto, nekim čudom, kao u nekoj bajci, odjednom nema sutradan na trafikama. Ama niti jedna jedina žena neće doživeti napad krize ili imati poremećaj, teži, lakši, psihički.. možda samo one "žene" i trandže od kojih se prave slike. Eto, one će osetiti manjak u džepu i neopozivu želju za prekvalifikacijom. Nemoj molim te samo da nastavljaš da menjaš tok teme ili da bacaš fokus na neku drugu industriju..
about:networking
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!09.12.2014. u 09:51 - pre 113 meseci
Citat:
2012:
Rado bi ti citirao i podvlacio kada bi imao sta podvuci. Usro bi se od srece da to mozes ovde postaviti i ucutkati sve pusace, ali kita, toga nema.

Ma kakvo ucutkavanje pusaca, ne postavljam ja te informacije zbog vas par trolova, nego ako slucajno dodje neko razuman da moze da procita nesto korisno pored tog smeca koji vas par postujete. Vas je vreme pregazilo, slobodno pusite i raspravljajte o zaverama.

A svaki put kad imas nesto da me pitas samo se vratis na moj prethodni post sa tim komplikovanim tabelama i grafikonima. I tako u krug dok jednog dana stvarno ne sednes i procitas sta tu pise, nikad nije kasno.

http://www.elitemadzone.org/t306845-77#3515754
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!09.12.2014. u 10:28 - pre 113 meseci
Citat:
DaliborP:...nego ako slucajno dodje neko razuman da moze da procita nesto korisno pored tog smeca koji vas par postujete.

Pa bas bi zbog njih, zbog tih "razumnih" koji ce mozda nabasati na ovu temu, trebao da potvrdis svoje reci, ovde, a ne da sve koji ikada budu citali temu saljes na druge sajtove.

Stoga, nema nikakvog razloga da izbegavas odgovore na prosta pitanja koja ti @2012 vec nekoliko puta upucuje.

Kad se vec pominju linkovi, zanimljivo, na jednom pise i ovo -

"Blacks are more likely to develop and die from lung cancer than persons of any other racial or ethnic group. The age-adjusted lung cancer incidence rate among black men is approximately 32 percent higher than for white men, even though their overall exposure to cigarette smoke, the primary risk factor for lung cancer, is lower.3,7

The lung cancer incidence rate for black women is roughly equal to that of white women, despite the fact that they smoke fewer cigarettes.3,7"

Znaci postoji i rasna povezanost sa rakom. Pa gde su onda genetske predispozicije za dobijanje raka pluca?!

 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!09.12.2014. u 11:31 - pre 113 meseci
Citat:
vilil1: Stoga, nema nikakvog razloga da izbegavas odgovore na prosta pitanja koja ti @2012 vec nekoliko puta upucuje.

2012 je na prvu rekao bez ikakvog citanja da se radi o populistickom materijalu, s toga nema potrebe da mu bilo sta odgovaram. Uvek moze da se vrati i procita.

A ne znam tacno kakva prosta pitanja? Ima vrlo zanimljivih rezultata na tim linkovima, ali kao sto sam vec napomenuo, postoji dosta razlicitih faktora kako se dolazi do nekih rezultata. Treba procitati.

Dakle pusacki staz, kolicina cigareta po danu, starost, da li su prestali ili smanjili pusenje itd. Ne moze se gledati crno belo, a kamoli na nivou cele populacije gde se uracunavaju bebe, deca i ljudi sa kratkim pusackim stazom.

Statistike su jasne, logicno je da imas manje sanse da se razbolis ako si mlad, ili ako si prestao pusiti na vreme, ili ako pusis samo nekoliko cigareta dnevno, gomila tabela i grafikona to lepo prikazuje.

Ali takodjer moze da se procita da okoreli pusaci koji puse preko 20 cigareta duze od 30 godina, imaju ~20% sanse da dobiju neku vrstu raka. To je ono sta pokusavam da ukazem, a cini mi se da vas par sa ove teme upadate bas u tu grupu, ispravi me ako gresim.

Mislim lepo je tesiti se statistikom na nivou cele populacije, tad ta brojka izgleda mala, ali stavi sebe u realnu kategoriju, tad se dolazi do prilicno zabrinjavajucih podataka. Ne kazem ja nista, sam si rekao da si se kontrolisao i da si zdrav, to je dobro cuti, ali po verovatnoci ti si jedan u nekoliko ljudi koji ima tu srecu.

Citat:

Kad se vec pominju linkovi, zanimljivo, na jednom pise i ovo -

"Blacks are more likely to develop and die from lung cancer than persons of any other racial or ethnic group. The age-adjusted lung cancer incidence rate among black men is approximately 32 percent higher than for white men, even though their overall exposure to cigarette smoke, the primary risk factor for lung cancer, is lower.3,7

The lung cancer incidence rate for black women is roughly equal to that of white women, despite the fact that they smoke fewer cigarettes.3,7"

Znaci postoji i rasna povezanost sa rakom. Pa gde su onda genetske predispozicije za dobijanje raka pluca?!

To je svakako interesantno, kao i na primer koliko muskarci cesce dobijaju rak od zena, ali niti pomaze niti odmaze pusacima.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!09.12.2014. u 14:16 - pre 113 meseci
Citat:
Ali takodjer moze da se procita da okoreli pusaci koji puse preko 20 cigareta duze od 30 godina, imaju ~20% sanse da dobiju neku vrstu raka. To je ono sta pokusavam da ukazem, a cini mi se da vas par sa ove teme upadate bas u tu grupu, ispravi me ako gresim.


Opet se sluzis lazima i demagogijom. Tamo pise (u materijalu koji je citirao tvoj istomisljenik, a koji nije znao da prevede) da su sanse ~16%, ako pusi celog zivota na 75 godina starosti. Pa tebe ce paranoja i hipohondrija da ubije do 75-te godine. Krace ces ti ziveti kao nepusac sa svim tvojim strahovima i umisljajima.
Ocekivana duzina zivota za muskarce u UK je 79 godina, ali ~16% pusaca koji puse celog zivota imaju sanse do 75-te obole od raka.
Dao sam ti materijal Zavoda za zdravstvo sa podacima iz Srbije gde pise da godisnje oboli 5300 osoba. Uzmi izracunaj koliko trebas imati pusaca da bi ti 20% iznosilo 5300.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!09.12.2014. u 18:20 - pre 113 meseci
Nemoj da im razoblicavas surove istine zivota.
Taman su se usancili u mantre, dobili pojednostavljen zivot do detalja postali fensi i u trendu, skoro pa "IN", kad ono realnost bup...

Mozda ce i poziveti do 80, ako ih ne pokupi neki pijanac u saobracaju...pa ce nastaviti da mantraju kako "alkohol" NE UTICE na okolinu...
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!09.12.2014. u 18:34 - pre 113 meseci
@vladd

Mislis li da ce sada da propuse zbog razocarenja sto su ziveli u zabludi?
 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!10.12.2014. u 19:01 - pre 113 meseci
Juce na happy tv.



Mislim da smo kao vrsta zreli za potop.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+7173 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!10.12.2014. u 19:26 - pre 113 meseci
Citat:
vilil1
"Blacks are more likely to develop and die from lung cancer than persons of any other racial or ethnic group. The age-adjusted lung cancer incidence rate among black men is approximately 32 percent higher than for white men, even though their overall exposure to cigarette smoke, the primary risk factor for lung cancer, is lower.3,7


Znaci ako si crnac i jos pusis... ugasio si :)

U principu, ako bi smo eliminisali ostale uzroke smrti, na kraju bi svako oboleo od raka posto organizam nije u stanju da "opravi" svaku gresku u kopiranju DNK i greske koje ostanu se akumuliraju. Za rak nije dovoljno samo da je DNK bude "bagovit" vec da "bagovi" budu vrlo specificni.

Unosenje kancerogenih supstanci, kao sto je dim od cigareta, "samo" povecavaju sansu da se za vreme zivota u nekoj celiji greske naredjaju tako da izazovu kaskadu reakcija koje rezultuju sa kancerogenim tkivom. Ni vise ni manje od toga.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!10.12.2014. u 20:00 - pre 113 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: ...
Unosenje kancerogenih supstanci, kao sto je dim od cigareta, "samo" povecavaju sansu da se za vreme zivota u nekoj celiji greske naredjaju tako da izazovu kaskadu reakcija koje rezultuju sa kancerogenim tkivom. Ni vise ni manje od toga.

Tacno. Mada, moze da se i ovako napise:

Code:
Unosenje kancerogenih supstanci "samo" povecavaju sansu da se za vreme zivota u nekoj celiji greske naredjaju tako da izazovu kaskadu reakcija koje rezultuju sa kancerogenim tkivom. Ni vise ni manje od toga.


I opet bi bilo tacno. Naravno, ovo je tema o pusenju i nekako je logicno da se to navede u recenici kao primer.

Ali treba sagledati i ostale aspekte u vezi toga i uporediti sve to sa nekim drugim supstancama pa onda videti (izracunati, makar) koliko je supstanca kao sto je dim od cigarete prioritetno stetna, rizicna, u/tokom ljudskog zivota ili generalno a u odnosu na druge kancerogene supstance. Pa to prikazati kod pusaca i nepusaca pa onda videti koji je (koliki je, kakav je) odnos toga izmedju pusaca i nepusaca i postaviti tabelu (neki grafikon...) te supstance kao sto je dim od cigareta i ostalih takvih kancerogenih supstanci kao neki referentni podatak... Mislim, deluje komplikovano ali samo isto koliko i citirana recenica deluje jednostavno.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!10.12.2014. u 20:07 - pre 113 meseci
Sa velikom razlikom sto danas, u razvijenom svetu, skoro nijednu drugu kancerogenu supstancu neces uneti ako to ne uradis samovoljno (ili nesvesno, ali ces to sam uraditi), ali ces to uraditi sebi, a ne drugima.

Dim steti drugima.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!10.12.2014. u 20:19 - pre 113 meseci
Jok, bre. Jutros sam ne svojom voljom u Sarajevskoj unosio u sebe i jos dvoje vise od deset minuta izduvne gasove vozila ispred mene, dok se nije krenulo i dok nisam uspeo da ga obidjem. Crni dim a smrdi k'o djavo. I garantujem da je bilo daleko kancerogenije nego da smo svo troje pusili u kolima a bez njega ispred.

I jos najmanje "milion" situacija moze da se navede, situacija gde se unosi van svoje volje. I to u svakom a ne samo u nerazvijenom svetu.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!10.12.2014. u 20:30 - pre 113 meseci
Vecina javnih mesta gde se pusi (a smeta NAMA),nisu i otvorena,pa se onda mesaju zabe i bake i skrece sa teme.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!10.12.2014. u 20:39 - pre 113 meseci
Koja su to vecina mesta, zatvorenih, gde se pusi? Koliko ja znam trenutno se ne pusi u bolnicama, skolama, sudovima, opsinama, samoposlugama i ostalim radnjama, gradskom prevozu (ne koristim ali cujem da nema pusenja) i da ne nabrajam. I to odavno, ma, bre, od kad znam za sebe a mator sam "k'o Biblija".

U kafanama, restoranima i slicno vec dosta dugo postoje delovi za pusace i nepusace. Licno znam nekoliko takvih lokala gde su pusaci i nepusaci i fizicki odvojeni i fizicki dim ne dopure do dela za nepusace (a retko koga imatu da sedi, vec pisano o tome...).

Koja su to jos vecina javnih mesta? Parkovi, Zlatibor, reke, brda, jezera, oranice...? Mis'im, zanima me.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!10.12.2014. u 21:55 - pre 113 meseci
Citat:
Sceka:
Jok, bre. Jutros sam ne svojom voljom u Sarajevskoj

Ja rekoh u razvijenom svetu, zasto pominjes Srbiju?

Citat:
Sceka: Koja su to vecina mesta, zatvorenih, gde se pusi? Koliko ja znam trenutno se ne pusi u bolnicama, skolama, sudovima, opsinama, samoposlugama i ostalim radnjama, gradskom prevozu (ne koristim ali cujem da nema pusenja) i da ne nabrajam. I to odavno, ma, bre, od kad znam za sebe a mator sam "k'o Biblija".

Ti onda ne koristis nista od navedenog... ja sam vidjao vozaca autobusa medjugradskog da cumi, i nista mu ne smes... samo sto me nije izbacio kad sam zamolio da ugasi.
Za opstine iskreno nisam video skoro, ali vidjao sam da sudije puse, i to piksle prepune pepela! (prosla je koja godina od tada, ali bio je na snazi ovaj ozbiljan zakon....)
U bolnici samoj se ne pusi, ali na pola metra od ulaza se pusi, tako da .... pusi se u bolnici u sustini, unutra se meri dim kao da se pusi (stvarno izmeren).

U samoposluzi svakoj je najgore... barem ovim sto nisu veliki supermarketi. Obavezno je neko od radnika pusac i na stoji maltene ceo dan ispred samoposluge, odmah kod vrata i cumi!


Izadji malo dalje od svog kruga.... mozda je na Dedinju tako, i na NBG iskreno jako slabo vidjam pusace (jako slabo vidjam i ljude i uopste javne objekte :D), ali Vracar, Stari Grad, Vozdovac... gde god je veca koncentracija ljudi i objekata, ne zezaj da se ne pusi unutra, kad stoje na pola metra od ulaza, nema razlike.


A ti maltene nepostojeci kafici gde dim uopste ne dopire do nepusackog dela, daj na PM koji su da ih obidjem. Ja gde god odem, to je ili nepusacki skroz kafic pa moze da se dise, ili nema ni 1% od ovog sto pominjes (ima nepusacki deo, prilicno pun cesto, ali dzaba, dim dopire, ja cesto sedim u pusacki deo, jer je iskreno cistiji vazduh - tamo ima ventilacije jace obicno)
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!11.12.2014. u 01:27 - pre 113 meseci
Citat:
Dexic

A ti maltene nepostojeci kafici gde dim uopste ne dopire do nepusackog dela, daj na PM koji su da ih obidjem. Ja gde god odem, to je ili nepusacki skroz kafic pa moze da se dise, ili nema ni 1% od ovog sto pominjes (ima nepusacki deo, prilicno pun cesto, ali dzaba, dim dopire, ja cesto sedim u pusacki deo, jer je iskreno cistiji vazduh - tamo ima ventilacije jace obicno)


Smeta ti sto dim prodire u nepusacki deo, ali ti sedis u pusackom delu jr ti je vazduh cistiji. A usput ti smetaju ljudi koji puse ispred lokala. BRAVO!!

 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!11.12.2014. u 04:45 - pre 113 meseci
Citat:
Sceka:
Koja su to vecina mesta, zatvorenih, gde se pusi? Koliko ja znam trenutno se ne pusi u bolnicama, skolama, sudovima, opsinama, samoposlugama i ostalim radnjama, gradskom prevozu (ne koristim ali cujem da nema pusenja) i da ne nabrajam. I to odavno, ma, bre, od kad znam za sebe a mator sam "k'o Biblija".

U kafanama, restoranima i slicno vec dosta dugo postoje delovi za pusace i nepusace. Licno znam nekoliko takvih lokala gde su pusaci i nepusaci i fizicki odvojeni i fizicki dim ne dopure do dela za nepusace (a retko koga imatu da sedi, vec pisano o tome...).

Koja su to jos vecina javnih mesta? Parkovi, Zlatibor, reke, brda, jezera, oranice...? Mis'im, zanima me.


Pozdrav!

Zena ti radi u javnom sektoru a to je sirok pojam,moras se sloziti.Na hiljade ljudi,samo neki imaju hiljade.Tamo to niko ne postuje (A VALA SE NE MOZE NI UCI).Sve ovo sto si naveo mora biti kao koka kola,stalno prisutno sa porukom stop nikotinu (koka kola sebe reklamira a MI borbu).Mislim da sam te ponovo preklopio.JBG.

p.s.Mora da ti se purnja u studiju da neke potenciometre ne mozes ni pomeriti na mikseti.Ovo za javni sektor,molimte ako odgovaras,bez filozofiranja.
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!11.12.2014. u 04:49 - pre 113 meseci
Citat:
Ovo sve je za gospodina Parkovi, Zlatibor, reke, brda, jezera, oranice...?
Ti onda ne koristis nista od navedenog... ja sam vidjao vozaca autobusa medjugradskog da cumi, i nista mu ne smes... samo sto me nije izbacio kad sam zamolio da ugasi
Za opstine iskreno nisam video skoro, ali vidjao sam da sudije puse, i to piksle prepune pepela! (prosla je koja godina od tada, ali bio je na snazi ovaj ozbiljan zakon....)
U bolnici samoj se ne pusi, ali na pola metra od ulaza se pusi, tako da .... pusi se u bolnici u sustini, unutra se meri dim kao da se pusi (stvarno izmeren).
U samoposluzi svakoj je najgore... barem ovim sto nisu veliki supermarketi. Obavezno je neko od radnika pusac i na stoji maltene ceo dan ispred samoposluge, odmah kod vrata i cumi!
Izadji malo dalje od svog kruga.... mozda je na Dedinju tako, i na NBG iskreno jako slabo vidjam pusace (jako slabo vidjam i ljude i uopste javne objekte :D), ali Vracar, Stari Grad, Vozdovac... gde god je veca koncentracija ljudi i objekata, ne zezaj da se ne pusi unutra, kad stoje na pola metra od ulaza, nema razlike.

 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!11.12.2014. u 04:50 - pre 113 meseci
Citat:
Ovo sve je za gospodina Parkovi, Zlatibor, reke, brda, jezera, oranice


Ti onda ne koristis nista od navedenog... ja sam vidjao vozaca autobusa medjugradskog da cumi, i nista mu ne smes... samo sto me nije izbacio kad sam zamolio da ugasi
Za opstine iskreno nisam video skoro, ali vidjao sam da sudije puse, i to piksle prepune pepela! (prosla je koja godina od tada, ali bio je na snazi ovaj ozbiljan zakon....)
U bolnici samoj se ne pusi, ali na pola metra od ulaza se pusi, tako da .... pusi se u bolnici u sustini, unutra se meri dim kao da se pusi (stvarno izmeren).
U samoposluzi svakoj je najgore... barem ovim sto nisu veliki supermarketi. Obavezno je neko od radnika pusac i na stoji maltene ceo dan ispred samoposluge, odmah kod vrata i cumi!
Izadji malo dalje od svog kruga.... mozda je na Dedinju tako, i na NBG iskreno jako slabo vidjam pusace (jako slabo vidjam i ljude i uopste javne objekte :D), ali Vracar, Stari Grad, Vozdovac... gde god je veca koncentracija ljudi i objekata, ne zezaj da se ne pusi unutra, kad stoje na pola metra od ulaza, nema razlike.

 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.ipb.ac.rs.



+5251 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!11.12.2014. u 11:55 - pre 113 meseci
Citat:
Obavezno je neko od radnika pusac i na stoji maltene ceo dan ispred samoposluge, odmah kod vrata i cumi!



Eeee, pa OVO je za smrtnu kaznu..da se napravi peticija..

Ja kada bih video da neko cumi ISPRED radnje, momentalno bih pao u nesvest, pa bi me Nada Macura vadila iz transa.

Mislim..ISPRED, pa to je direktan atak na svakog nepusaca koji slucajno seta Cackom..
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Zabrana pušenja na javnim mestima!

Strane: << < .. 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 616771 | Odgovora: 2139 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.