Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gorivo u Srbiji skoro 4 puta skuplje nego U Americi

elitemadzone.org :: MadZone :: Gorivo u Srbiji skoro 4 puta skuplje nego U Americi

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 57085 | Odgovora: 289 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Rumpletstilskin

Član broj: 42454
Poruke: 297
195.229.237.*



+13 Profil

icon Re: Gorivo u Srbiji skoro 4 puta skuplje nego U Americi24.12.2008. u 16:01 - pre 186 meseci
Citat:
A to je nepravda

©Kalimero. MPAA ce biti obavestena.
Citat:
Sopocanac: imam ja da sipam nemoj da se ti sekiras za mene, nego je problem sto vecina gradjana u Srbiji nema - i za njihova prava se ja borim.

Sto se mene tice licno ja zivim dobro i zaradjujem vise nego vecina gradjana ove zemlje.

No ko sto rekoh vec i pored toga ja sam Srbin, Hriscanin i human covek a ne egoisticna bezosecajna svinja kao neki drugi koje je briga ako mu bliznji i crkavaju od gladi , ako je njemu lepo.


Auf druze! Jos ti samo cvet u kosi fali pa da budes kao ONA!
If there's ever a time when I've matured to the point that I don't want to look at camera-phone-titties, go ahead and bury me in a shallow grave by the railroad tracks.
 
Odgovor na temu

Sopocanac

Član broj: 15777
Poruke: 469
79.101.134.*



+1 Profil

icon Re: Gorivo u Srbiji skoro 4 puta skuplje nego U Americi24.12.2008. u 16:01 - pre 186 meseci
Citat:
e imam jedno off pitanje [doduse tu je sve off...]
zasto patriJote koriste gorivo,kad se ne proizvodi in mother serbia?

da ne sirim dalje :)

i sopocanac,zasto si uracunao grcki paradajz kad evo tu se [mozda gresim] zalazes za razvoj srbije,a kupujes grcki paradajz...


zato sto srpski mozes da kupis samo do septembra/oktobra - posle nema.

jel mozes sad da kupis negde srpski paradajz ili krastavac? nema.
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Gorivo u Srbiji skoro 4 puta skuplje nego U Americi24.12.2008. u 16:02 - pre 186 meseci
Sopocnca udario Bozic u glavu i odjednom postao veliki humanista. Ne moze nocu da spava, ako prosjacima ne udjeli koji dinar dnevno.
Da ostavim broj racuna u banci, ako ima neka dobra dusa da uplati stogod, ja ne zivim bas najbolje, pogotovo u ova krizna vremena. Bozic je ljudi.
Ako si Srbin, onda gledas satelitsku televiziju pa si se raznezio, ajde priznaj, nije to sramota?
 
Odgovor na temu

Sopocanac

Član broj: 15777
Poruke: 469
79.101.134.*



+1 Profil

icon Re: Gorivo u Srbiji skoro 4 puta skuplje nego U Americi24.12.2008. u 16:03 - pre 186 meseci
Citat:
Auf druze! Jos ti samo cvet u kosi fali pa da budes kao ONA!


nisam ja komunjara vec su to drugovi demokrate clanovi socijalisticke internacionale i koalicioni partneri ostataka SPS-a JUL-a i arkanovih tigrova "Iz Jagodinu" ;)

u cijoj vladi ono bese baki andjelkovic neko mudo? i zoran lilic? ;)

refresh your memory....
 
Odgovor na temu

Majstor_Pućko

Član broj: 176794
Poruke: 513
*.dynamic.sbb.rs.



+4 Profil

icon Re: Gorivo u Srbiji skoro 4 puta skuplje nego U Americi24.12.2008. u 16:05 - pre 186 meseci
@ Sopocanac
Cekaj...Ali nisi nam odgovorio...Gde je CTS?
A sto se goriva tice-pojeftinilo napokon, vozi se vise nego ikad, pun grad, ne mozes da maknes od guzve...
A ako se "boris" za gradjane, neka hvala, mene slobodno zaobidji, a ako si bas zapeo da "pomognes" ostalima osnuj politicku partiju pa pravac na sledece izbore, pa ti ako propadnes ovde, uvek ti ostaje tvoja maticna drzava - Vanuatu
bolje je biti malo lud nego malo pametan
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-221-177.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Gorivo u Srbiji skoro 4 puta skuplje nego U Americi24.12.2008. u 16:05 - pre 186 meseci
Citat:
Sopocanac: zato sto srpski mozes da kupis samo do septembra/oktobra - posle nema.

jel mozes sad da kupis negde srpski paradajz ili krastavac? nema.


pa ti nemoj jesti kad nema :)
ostavi zeleni paradajz u zimnicu pa jedi tokom citave godine ako nema

ne smem tvrditi da li ima ili nema,ali da nije nemoguce proizvesti ga znam
samo ...isplativost,jer radije ce ljudi platiti za grcki 170 din,nego za domaci za 140[primer]

i tako...da ne davim puno :D
 
Odgovor na temu

Rumpletstilskin

Član broj: 42454
Poruke: 297
195.229.237.*



+13 Profil

icon Re: Gorivo u Srbiji skoro 4 puta skuplje nego U Americi24.12.2008. u 16:10 - pre 186 meseci
@Sopocanac,

Referesh your memory glede mog posta u kom se pominju politicari i sibice :D

A kad te uvati napad humanosti, uzmi lepo malo od te tvoje natprosecne prinadleznosti, kupi desetak kubika drva, odnesi licno i uruci nekoj skoli, bolnici ili obdanistu na jugu, veruj mi mnogo je bolji filing nego kad se za svemirsku pravdu boris kuckajuci u toploj sobi.
If there's ever a time when I've matured to the point that I don't want to look at camera-phone-titties, go ahead and bury me in a shallow grave by the railroad tracks.
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
77.238.200.*



+471 Profil

icon Re: Gorivo u Srbiji skoro 4 puta skuplje nego U Americi24.12.2008. u 16:10 - pre 186 meseci
Ventura! Kako bre ovo? Planiram da kupim auto na bosanske tablice i sa njim u Beograd. Imam dvojno kao i ti. Nije valjda da će mi ga oduzeti na carini? Zaključana tema, pa pitam ovde.

Citat:
VenuraMoje lično iskustvo je da je takva 'ušteda' mogla da me košta 35,000 evra... Naime, pre 3 godine sam kupio gliser koji je već bio registovan na Nemačku zastavu i planirao sam da se sa njim vozim po Savi&Dunavu leti... Pošto imam Bosanski pasoš, a i Srpski mi je prepun raznoraznih viza mislio sam da nema problema da vozim vozilo sa stranom registracijom... Spustimo mi gliser u vodu, krenem ja ka Zemunskom keju da se uvežem kad prc, Kapetanija... Dobar dan, dobar dan... Isprave, ja dam Bosanski pasoš, ma sve je to uredu, al oni mene odvukoše u policijsku stanicu gde sam potpisao rešenje o oduzimanju plovila do okončanja postupka carinskog prekršaja... Donosio ja njima i Srpski pasoš pun viza, ma džaba... U prijavi stoji da sam ja prijavljen i sa stalnim boravkom u Srbiji, što se da vrlo lako proveriti - imam ličnu kartu (nije odjavljena), drugi dokaz im ne treba. Jedino sam imao tu sreću pa je gliser bio tek kupljen i nije bio prebačen na moje ime, pa se onda papirnati vlasnik pojavio u postupku da svedoči da sam ja bez odobrenja upravljao njegovim gliserom, vamo tamo drž nedaj, zna se kako se radi po sudovima, uglavnom plaćeno je toliko što ovako, što advokatu, što u kaznama, što u ležarini (gde je bio 4-5 meseci, a suma se nabrala nije uopšte mala) da sam mogao bez problema da registrujem na BG table i vozim ko čovek...
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Gorivo u Srbiji skoro 4 puta skuplje nego U Americi24.12.2008. u 16:10 - pre 186 meseci
Citat:
Horvat: pa ti nemoj jesti kad nema :)

Kako ce teletinu bez paradajza? Ne ide, zastajkivace mu u grlu.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-221-177.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Gorivo u Srbiji skoro 4 puta skuplje nego U Americi24.12.2008. u 16:11 - pre 186 meseci
pu da,vidis kako sam neobazriv...
 
Odgovor na temu

Majstor_Pućko

Član broj: 176794
Poruke: 513
*.dynamic.sbb.rs.



+4 Profil

icon Re: Gorivo u Srbiji skoro 4 puta skuplje nego U Americi24.12.2008. u 16:12 - pre 186 meseci
A pa Vanuatu je na juznoj hemisferi tamo je sada leto, ima paradajza na tone...
bolje je biti malo lud nego malo pametan
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.cpe.vektor.net.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Gorivo u Srbiji skoro 4 puta skuplje nego U Americi24.12.2008. u 16:15 - pre 186 meseci
Citat:
Sopocanac
No ko sto rekoh vec i pored toga ja sam Srbin, Hriscanin i human covek a ne egoisticna bezosecajna svinja kao neki drugi koje je briga ako mu bliznji i crkavaju od gladi , ako je njemu lepo.

Onda brate idi lepo pa doniraj visak svog novca C.Krstu - Stellanova ti je dao brojeve racuna. Pun mi je film takvih sto su ima puna usta mira u svetu, a gledaju kako da zajebu drzavu za svaki dinar poreza. Pa vidis prijatelju, i taj porez koji (ne)placas zavrsi svojim maleckim delom kod tih najsiromasnijih. A ako ti imas viska novca i toliki si humanista, onda znas sta ti je ciniti. I Bill Gates ima svoju fondaciju, on je covek od akcije ne palamudi okolo o miru u svetu...

Citat:
Sopocanac: usluge jesu nize u siromasnim opstinama to je tacno no to je samo jedna strana medalje. Neke stvari kao sto su struja, telefon, mobilni, porezi, akcize, benzin , grejanje(drva ugalj) - iste ma gde ziveo.

Samim tim gradjani siroamsnih opstina su u mnogo nezavidnijoj situaciji jer primaju 13.000 din mesecno a placaju struju, telefon, poreze, akcize isto ko i oni sto zaradjuju 40.000 din mesecno. A to je nepravda prema tim ljudima.


Sinovac, ja sam u nezavidnoj situaciji - ne oni. Meni kvadrat stambenog prostora kosta $2,000 evra, za te pare kupim celu kucu u Vladicinom Hanu. Meni kosta kilogram bifteka 900 din, ne seta mi se po dvoristu. Ja placam turu pica 600 din, a ne 120. O cemu ti bre pricas?! Jebe mi se za infostan od 5,000 din sto je isti za mene i njih dole bre...

Ti si totalno prso sa realnoscu covece...
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
77.238.200.*



+471 Profil

icon Re: Gorivo u Srbiji skoro 4 puta skuplje nego U Americi24.12.2008. u 16:17 - pre 186 meseci
Vr´tema. Ništa bez Sopota i vanuatuau. Biće zeznje. Imam bosansko i naše, dve lične, pa još auto na vanuatu, uhhh...
Palme ubosni!
 
Odgovor na temu

Rumpletstilskin

Član broj: 42454
Poruke: 297
195.229.237.*



+13 Profil

icon Re: Gorivo u Srbiji skoro 4 puta skuplje nego U Americi24.12.2008. u 16:18 - pre 186 meseci
Sopocanac, covece! Jel vidis dokle je dovela ta tvoja humanost:
Citat:
boccio: Jebe mi se za infostan od 5,000 din sto je isti za mene i njih dole bre...

Supermoderatori psuju na ES!

O tempo'a! O mo'es! :D

@zutokljunac:

Pa gde su piramide mora i palme!
If there's ever a time when I've matured to the point that I don't want to look at camera-phone-titties, go ahead and bury me in a shallow grave by the railroad tracks.
 
Odgovor na temu

Majstor_Pućko

Član broj: 176794
Poruke: 513
*.dynamic.sbb.rs.



+4 Profil

icon Re: Gorivo u Srbiji skoro 4 puta skuplje nego U Americi24.12.2008. u 16:22 - pre 186 meseci
Citat:
boccio: Sinovac, ja sam u nezavidnoj situaciji - ne oni. Meni kvadrat stambenog prostora kosta $2,000 evra, za te pare kupim celu kucu u Vladicinom Hanu. Meni kosta kilogram bifteka 900 din, ne seta mi se po dvoristu. Ja placam turu pica 600 din, a ne 120. O cemu ti bre pricas?! Jebe mi se za infostan od 5,000 din sto je isti za mene i njih dole bre...

Ti si totalno prso sa realnoscu covece...

Ali realno gledano, ti zivis u ekonomskom i administrativnom centru drzave, samim tim i sanse da za veci profit i napredak su vece nego u nekim P*zdincima Donjim na jugu Srbije, samim tim i to nosi odgovorajucu cenu sa sobom, Viskonsin i Kalifornija nisu isto

Uostalom niko te ne drzi za rukav da prodas tvoje kvadrate po 2000E i kupis kucu + imanje i drzis stoku, radis zemlju...kada je to tako dobro
bolje je biti malo lud nego malo pametan
 
Odgovor na temu

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
*.adsl-3.sezampro.yu.



+395 Profil

icon Re: Gorivo u Srbiji skoro 4 puta skuplje nego U Americi24.12.2008. u 16:26 - pre 186 meseci
E meni ovo i pored svog truda postaje stvarno smesno ..
koja kolicina offtopa u temi da ne bih da komentarisem .
Podseca me na temu : http://www.elitemadzone.org/t3...g-seks-injekcije-rimtu-ti-tuki
a na kraju su pricali o keplerovim zakonima i elipsastoj putanji kretanja planeta u suncevom sistemu .
Jos se i posvadjali


Viva lollapalooza
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
92.46.71.*



+6455 Profil

icon Re: Gorivo u Srbiji skoro 4 puta skuplje nego U Americi24.12.2008. u 16:27 - pre 186 meseci
Citat:
Majstor_Pućko: Ali realno gledano, ti zivis u ekonomskom i administrativnom centru drzave, samim tim i sanse da za veci profit i napredak su vece nego u nekim P*zdincima Donjim na jugu Srbije, samim tim i to nosi odgovorajucu cenu sa sobom, Viskonsin i Kalifornija nisu isto ;)

Uostalom niko te ne drzi za rukav da prodas tvoje kvadrate po 2000E i kupis kucu + imanje i drzis stoku, radis zemlju...kada je to tako dobro :)


Ovde se priča o kvalitetu života. Istina neko u Vladičinom Hanu ima platu 150 evra, a slična osoba u Beogradu ima platu 400 evra... Međutim ti u VH kupiš kuću sa okućnicom za 5000 evra (33 plate), a u Beogradu ti za stan od 60 kvadrata treba 120,000 evra (300 plata) što je 10 puta više. U VH ti iza kuće imaš obor sa svinjama, kokoške, baštu sa povrćem pa te prehrana košta jako malo... U Beogradu to sve moraš da kupiš i sigurno kilogram mesa košta 10 puta više tog čoveka u Beogradu nego tog u VH...

Plate su takve kakve jesu, i prilagođene su uslovima življenja... Da nije tako ljudi bi masovno umirali od gladi, a pošto ne umiru, verujem da je situacija podnošljiva...
 
Odgovor na temu

Majstor_Pućko

Član broj: 176794
Poruke: 513
*.dynamic.sbb.rs.



+4 Profil

icon Re: Gorivo u Srbiji skoro 4 puta skuplje nego U Americi24.12.2008. u 16:34 - pre 186 meseci
@ventura:
Tacno da prosecan kvalitet zivota nije isti, ali odgovori mi iskreno, da zivis u VH gajis prasice i ores zemlju, da odes do Monaka i da se slikas tamo i okacis to da bude forumski avatar? :) Shvatas li sada sta pricam? Ne govorim samo o kvalitetu vec i o sansama za uspeh...
bolje je biti malo lud nego malo pametan
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
92.46.71.*



+6455 Profil

icon Re: Gorivo u Srbiji skoro 4 puta skuplje nego U Americi24.12.2008. u 16:39 - pre 186 meseci
Citat:
Majstor_Pućko: @ventura:
Tacno da prosecan kvalitet zivota nije isti, ali odgovori mi iskreno, da zivis u VH gajis prasice i ores zemlju, da odes do Monaka i da se slikas tamo i okacis to da bude forumski avatar? :) Shvatas li sada sta pricam? Ne govorim samo o kvalitetu vec i o sansama za uspeh...


Ja sam jako loš primer...
1. Moja zarada nema veze sa prosečnom zaradom u Beogradu
2. Kako sam došao do te zarade opet nema nikave veze sa Beogradom

Sve je u suštini tržišna ekonomija. Svako iz Vladičinog Hana može doći u Beograd i tražiti svoje mesto pod suncem. Sigurno da kad bi masa nagrnula u Beograd, skočila i potražnja za poljoprivrednim proizvodima, i da ne bi bilo dovoljno istih, što bi značilo da bi zemljoradnici digli cene prema potražnji, što znači veću zaradu, a onda bi opet gomila ljudi iz Beograda videla da u poljoprivredi ima para, pa bi otišli da se bave istom, i tržište bi na kraju sve nivelisalo...
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Gorivo u Srbiji skoro 4 puta skuplje nego U Americi24.12.2008. u 16:42 - pre 186 meseci
Citat:
Majstor_Pućko: A pa Vanuatu je na juznoj hemisferi tamo je sada leto, ima paradajza na tone... :D

Cek, cek, jel' uz Vantu table dolazi i gratis gajbica paradajza? Nista ne razumjem.

Citat:
boccio: Sinovac, ja sam u nezavidnoj situaciji - ne oni.Ja placam turu pica 600 din, a ne 120.

Da ispravim. Tura pica u BG za cetiri osobe (dva mala tuborga i dvije kole) ja platio 1080 din!!!! Dobro se nisam slogirao.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Gorivo u Srbiji skoro 4 puta skuplje nego U Americi

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 57085 | Odgovora: 289 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.