Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dizu se braca arapi

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Dizu se braca arapi
(Zaključana tema (lock), by Shadowed)
Strane: << < .. 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 183257 | Odgovora: 1269 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lazar-I

Član broj: 6950
Poruke: 169
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+727 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 22:28 - pre 159 meseci
Zanimljivo je prvo neslaganje Putina i Medvedeva. link Putin dobija aplauze na domaćoj sceni a Medvedev na internecionalnoj. Pitanje je da li je to predstava zbog predstojećih izbora ili Medvedev nastupa samostalno?
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 22:39 - pre 159 meseci
Citat:
Lazar-I: Šta su "Džulijan Asanž kukanja"?
To je kad se pojavi neki vukojebinac iz zavicaja kao pomenuti Dzulijan koji nema pojma ni o cemu, ali je zato umislio da je prosvetitelj pa ce on sad da otvara oci "narodu" i da siri istine o. Dzulijan sirio istinu o tome kako amerski diplomate ne fermaju nikoga za crvljivu sljivu i kako ono sto smisle PR majstori za opseniti prostotu nije ono sto se stvarno prica i radi u svetu politike niti se pa tamo koristi dvorski jezik nego se ume boga mi i opsovati, a vi otvarate oci kako se ne bombarduje ovaj i onaj zbog humanizma i prosvetiteljstva nego su neki drugi ciljevi u igri. Ja ne znam zasto se gurate tamo gde vam nije mesto, pa da se posle iscudjujete i toboze zgrazavate. Bolje zivite i dalje u poricanju, kao sto ste ziveli ono pre nego sto je pocelo ovde to zbog cega kukate, i sve ce da vam bude lepo, kao i tad sto je. Sta ce vama "istina" o zlom stvarnom svetu (i milom vam lipadziji u koga kad neko dirne kao da vam je u oko brkn'o) kad je ocigledno da ne mozete da je podnesete pa zato non stop placete i vi i taj Dzulijan. Kupite lepo plastelin pa se igrajte, sutra ce da se prave leptirovi.
 
0

Lazar-I

Član broj: 6950
Poruke: 169
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+727 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 22:42 - pre 159 meseci
@Lesli

Ko su sad vukojebinac i lipadžija? O kakvom plastelinu pričaš?
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 22:54 - pre 159 meseci
Ti mene ne mozes da smoris glupim pitanjima.

Znas ti ko je lipadzija, onaj koga posade ispod lipe, a vukojebinac je onaj ko kad se sudari sa stvarnim svetom, pocne da se iscudjava kako je svet veliki, strasan i zao, i nema u njemu pravde, bu - hu. Ne odnosi se to na geografsku lokaciju. Moze vukojebinac da bude neko ko se u sred Njujorka rodio, nema to veze. Znas, kao u emisijama o prirodi, kad oni tako snime emisiju da se ti divis lepotama prirode, pa onda zaboravis koliko je ona surova i nasilna. Tamo nece da ti snime kako vuk kolje lane i kako copor ostavlja stare i bolesne da crknu. E tako i vi o zlom svetu. A bre, if you can't stand the heat, get out of the kitchen, jel vas tera neko da gledate zli svet?

I kako o kom plastelinu. O onom za vrtic. Samo tamo postoji jedno carstvo u kome caruje drugarstvo. Mozda.
 
0

Lazar-I

Član broj: 6950
Poruke: 169
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+727 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 22:58 - pre 159 meseci
Citat:
E tako i vi o zlom svetu


Još uvek nisi odgovorio na koga misliš kada kažeš vi!
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 23:01 - pre 159 meseci


Ti, tvoj otac, tvoj brat i svi oni koje smo pobili i koji su uspeli da pobegnu ;)

Kako bre koji ste to vi? Pa vi, slobodari, pravdoljupci, otvaraci ociju, siritelji istine, antievropejci i ostali mesije.
 
0

Lazar-I

Član broj: 6950
Poruke: 169
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+727 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 23:27 - pre 159 meseci
Citat:
Ti mene ne mozes da smoris glupim pitanjima.


Ni ti mene glupim odgovorima, dovoljno je da pročitam par reči da bih postavio pitanje :) Činilo mi se da nikad nećeš da ukapiraš. Prijatno si me iznenadio! Nego poslednji odgovor ti je previše kratak. Zašto ne bi napisao još jedan esej, sa svim onim nepovezanim rečenicama? Odavno se pitam kako uopšte pišeš svoje tekstove, da li imaš neki skript koji izvlači nasumično rečenice ili reči?
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 23:37 - pre 159 meseci
To sto si ti mozda funkcionano nepismen pa ne mozes da pratis fabulu radnje nije moja stvar. Cim ti postavljas toliko besmislenih pitanja i ne mozes da pratis najobicniji tekst nije ni cudo sto ti ona urnebesna slika nije smesna. Takvi ste vi. Daj i ja jedno pitanje da postavim. Da se ne okupljas mozda na onom mestu, znas bre, kod deka Koste, da slusas veleumne tribine o svetskoj pravdi?
 
0

Lazar-I

Član broj: 6950
Poruke: 169
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+727 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 23:49 - pre 159 meseci
Pitanja su primerena sagovorniku. Ne posećujem deka Kostu, ne znam čak ni mesto okupljanja! Nisam se previše bavio njegovim likom i delom da bih mogao da dam pravu ocenu, ali mislim se da se bori protiv vetrenjača. Ti nemaš ni vetrenjače, jednostavno pišeš besmislice. Nećeš mi verovati, ali sad sam ozbiljno počeo da razmišljam da li bi mogao da se napravi skript koji bi simulirao pisanje tvojih poruka :)
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 23:52 - pre 159 meseci
Ma dobro to, nego posto pravda? Pravda je do yaya.
 
0

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 23:54 - pre 159 meseci
@Lazar-I
Za svaku stvar koja funkcionise na logickim principima moze se napisati program.
Sa druge strane, tebe bi bilo nemoguce simulirati, posto u danasnjim masinama ne postoji istinska random() f-ja vec samo neke aproksimacije.
 
0

Lazar-I

Član broj: 6950
Poruke: 169
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+727 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 23:56 - pre 159 meseci
@Lesli
Sada bi hteo ti da isprobaš kako izgleda postavljanje besmislenih pitanja? Trebalo bi da sačekaš da ja prvo napišem esej pun besmislica, ovako nema svrhe.
 
0

Lazar-I

Član broj: 6950
Poruke: 169
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+727 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi22.03.2011. u 00:00 - pre 159 meseci
@Odin D.

Tebe čoveče očekuje bogatsvo! Mislim da si ovom izjavom napravio revoluciju u oblasti veštačke inteligencije! Hoćeš li to da patentiraš?

Ipak je moguće i mene simulirati, samo ti je potreban dodatni hardver.

[Ovu poruku je menjao Lazar-I dana 22.03.2011. u 01:22 GMT+1]
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi22.03.2011. u 00:24 - pre 159 meseci
Citat:
Lazar-I: @Lesli
Sada bi hteo ti da isprobaš kako izgleda postavljanje besmislenih pitanja? Trebalo bi da sačekaš da ja prvo napišem esej pun besmislica, ovako nema svrhe.
Na tebe ne vredi trositi nista. Em si neozbiljan, em si konzerva cim ti ona slika nije smesna, em nista ne razumes. Nego pravda posto je, to je vazno, daj to da vidimo. I oci da otvaras na buljuke, to je isto vazno, a pusti mene. Kakav si mi ti to mesija kad ti je svrha mesijanstva postala da meni postavljas glupa pitanja i onda si pun sebe, ala si mi ga rek'o ? Izes takvog mesiju. Pravda more treba da trijumfuje, nema tu.
 
0

Lazar-I

Član broj: 6950
Poruke: 169
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+727 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi22.03.2011. u 00:35 - pre 159 meseci
O ukusima ne treba raspravljati, ali ona slika je vulgarna! Za razliku od tebe napisao sam i nekoliko ozbiljnih poruka. Nisi se valjda naljutio zbog onih pitanja? Znaš, nisi morao da odgovaraš. Otkud ti ideja da sam ja mesija i da ja delim pravdu?
 
0

Marko83
bez

Član broj: 264513
Poruke: 122



+767 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi22.03.2011. u 00:49 - pre 159 meseci
Citat:
Lazar-I: ......

Eh Ivice Ivice dospeo si na njegov nivo...prepucavas se ad-hominem...
A i krupan zalogaj je...
Kako bi ona izreka: ...padnes na njegov nivo pa te onda dotuce na iskustvo....
Zato što, kada uporediš VW i BMW koji koštaju isto, shvatićeš da za svaki taj evro koji čini cenu ta dva auta, kod VW dobijaš više nego kod BMW-a. Isto važi i MB.
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi22.03.2011. u 00:50 - pre 159 meseci
Evo ga jos jedan sa nivoima. Dostojanstven more. Je li, jesi ti neki nobles? Sve sama suva aristokracija, ebote. Znaci zato vama tako ide. Ono, zna se da je aristokracija propala. Ali je zato dostojanstvena. Bas kao vi. Poslednji Mohikanci slobodarstva u Jevropi. Svi su izdali i prodali pozadinu mrskom zapadu, kako onaj rece, za zipo, vijetnamku i filmove, samo se jos vi ponosno i dostojanstveno opirete i sirite istine o pozverenosti za-pada. Nema sa vama trte mrte. Zahebani ste vi. Svi vas zahebavaju.
Citat:
Lazar-I: O ukusima ne treba raspravljati, ali ona slika je vulgarna! Za razliku od tebe napisao sam i nekoliko ozbiljnih poruka. Nisi se valjda naljutio zbog onih pitanja? Znaš, nisi morao da odgovaraš. Otkud ti ideja da sam ja mesija i da ja delim pravdu?

Pa kad prosvetljujes i otvaras oci valjda si nekakav mesija. I pa sta ako je slika vulgarna? Urnebesna je bila uzevsi u obzir celu situaciju. Kao da su je Pajtonovci pravili, i jos bolje, samo nije to za siroke mase. Za njih je "ja sam Robin Kuk buljave mi oci" bio vrhunac humora, i jos sve tako nesto dziberski. A ovo je bato cist nadrealizam. I sad ce pa bas neko da gleda da li ce neke konzerve da nalaze mane takvim sprdacinama. Kako ne shvatas da je to namerno tako pravljeno, prema svecu i tropar. Bas su nasli pravo mesto za one vase metice. Vi ste se uzivili, target bato, vi ste bre sad zrtve as ti gospe, mlatarate nekim smesnim papirima i mislite da ste uradili ne znam kako veliko delo, a ono majstori prc! Hahahahahahahaha! Hahahahahahaha!

Nego kako ide biznis sa pravdom? Moze li se?
 
0

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.BVCOM.NET.



+744 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi22.03.2011. u 01:18 - pre 159 meseci
@Marko83:

Lesliju nestalo piva, pa se raspis'o covek :)

Brani "civilizaciju"... koja, kako cujemo putem njihovih objektivih i slobodnih medija, prosto puca od altruisticke zelje da "uskoci" i pomogne nezasticenima (ako naravno imaju ne$to sto u tom procesu pomaganja moze da im se oduzme, pardon, oslobodi)...

Ono, ne zna se ko je bolji, ovi sto zlocin brane idejom "pa on ima najvecu batinu u kraju i moze mu se, a ja uvek slusam jaceg", ili ekipa ovih zapadnih politicara, moralnih gromada i dobitnika nobelove nagrade za mir, koja laze "bez da trepne" da je to zbog "Libijskog naroda"... i naravno "moralnih vredno$ti" koje "oni" brane (tj. plasira bajke za leminge, koji sutra treba da idu na neke izbore, a od cijih para se finansira ovo izivljavanje). Mislim da u to vishe ni budale ne veruju. Mozda bi im pre 20 godina i poverovali... jedno je sigurno, danas treba popiti dosta piva da bi se to svarilo.

"The welfare of the people in particular has always been the alibi of tyrants, and it provides the further advantage of giving the servants of tyranny a good conscience." - Albert Camus

...
Nego :)



[Ovu poruku je menjao a1200 dana 22.03.2011. u 02:50 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
0

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi22.03.2011. u 01:57 - pre 159 meseci
Citat:
a1200: @Marko83:Mislim da u to vishe ni budale ne veruju.

Pa o tome se i radi.
Sta vas motivise da na 40 strana demantujete nesto u sto vise ni budale ne vjeruju!?
 
0

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.BVCOM.NET.



+744 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi22.03.2011. u 02:02 - pre 159 meseci
Ne znam, mozda demagogija koja se servira preko "slobodnih" medija... ono, para usi... vredja inteligenciju. Kao kad te cigani na pijaci bezuspesno ubedjuju da su 4 omanje banane "kilo" - ne moz' a da ne prokomentarises :)
 
0

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Dizu se braca arapi
(Zaključana tema (lock), by Shadowed)
Strane: << < .. 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 183257 | Odgovora: 1269 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.