Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dizu se braca arapi

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Dizu se braca arapi
(Zaključana tema (lock), by Shadowed)
Strane: << < .. 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 183166 | Odgovora: 1269 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

p3j4
Lokacija: Mordor

Član broj: 52949
Poruke: 122
*.static.kdsinter.net.



+78 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 12:32 - pre 159 meseci
Citat:
Isak666: Ok.
Utvrdio si da je to nepravda.
Tvoj stav je da ne treba da se slazes sa tim.
Sta cinis da se to promeni? Ili sta treba da cine oni koji smatraju da je to nepravda?

Kritika upucena onom ko tu -po tebi- nepravdu cini ne znaci nista. Oni su se borili da to dodju u situaciju da mogu da direktno uticu na zemlje i narode gde im za to interes nalaze - zasto bi oni se toga odrekli?
Oni znaju bolje nego i ko da je to nepravda, ali vagaju da im je interes licni vazniji od toga.


Jeste, moj stav je da se ne slažem sa tim, i da ne to ne treba da podržavam. Bilo otvoreno, bilo racionalizacijom (hint: interesi).
Ono što ja kao pojedinac mogu da učinim povodom toga je da u mojoj sferi uticaja (porodica, blisko okruženje, pa i forum ako hoćeš) na okolinu utičem na način da nepravdu ne treba prihvatiti, a ni pravdati. Jeste, to je neće utkloniti, jer je konkretno ova nepravda van našeg domašaja i uticaja, ali to je moj izbor.
I izbor je na svakom pojedincu.
Recimo, neki drugi pojedinac, koji je u Srbiji zadužen za kontrolu uvoza hrane, dakle ima ogromnu moć, će da ima drugačiji izbor. Ako neko hoće da uveze zatrovanu ili radioaktivnu hranu onaj ko je na strani pravde to neće dozvoliti, ali neki drugi, egoistični oportunista će za lovu (tj. isključivo svoje interese) dozvoliti uvoz te hrane, od koje će ljudi da se porazboljevaju. Taj drugi, egoistični oportunista, da bi umirio svoju savest može da kaže kako će ti ljudi svakako umreti, pre ili kasnije, zatim da na planeti ionako ima previše ljudi, ili nešto drugo. Ipak, to ne znači da on nije načinio nepravdu. Ali opet kažem, izbor je isključivo njegov, i mi sa time ne moramo da se složimo bez obzira na njegova opravdanja.
Ili, uzmi na primer učlanjivanje u stranke. Većina ljudi tamo je isključivo zbog ličnih interesa. Pa ipak, mnogi od njih često vole da kažu "kako je u Srbiji nemoguće naći posao ako nisi član stranke". To je naravno netačno, ali oni lažima vrše racionalizaciju u želji da pre svega sami sebi opravdavaju svoje postupke, jer i sami znaju da nisu ispravni. Opet, izbor učlaniti se ili ne, je samo njihov, a mi ne moramo to da podržimo.

Citat:
Odin D.: Vi cete sad mene unedogled ubjedjivati kako ovo vase mijakunje po forumima ima koznakakvog odjeka na stvaran svijet, te jos i kad bi svi tako mjaukali, i kad bi vi uspjeli da nagovorite i sve druge da povazdan mjaucu, kad bi se to omasovilo, bas tako iz kreveta sa sve tastaturom na koljenima,... nesto bi se promjenilo bla bla truc truc...


Pa ne mora da ima nikakav odjek. Ali sa druge strane, ne možeš da negiraš moć interneta (foruma, blogova, emalova,...) i njegov uticaj na svest ljudi. Jer primeri, kao onaj kada su onomad ovi od gore hteli da vakcinišu krdo, govore upravo suprotno.


Internet forumi su kao javni toalet... udje ko želi, ispiša se gde poželi, i ode...
 
+1

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+7177 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 12:41 - pre 159 meseci
Hihihi cudo jedno kako ovi osetljivi na "nepravde" nikad ne pominju nepravde kojekakvih belosvetskih satrapa koje oni rade svakodnevno - nego ih samo zasvrbi ako je umesan "zli zapad" na neki nacin ;-)

Lepo je rekao Lesli, ocigledno nije da nekom problem sa "nepravdama" vec eto - stara prica o trulom zapadu, hiljadita varijanta.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

Lazar-I

Član broj: 6950
Poruke: 169
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+727 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 12:43 - pre 159 meseci
@Odin D.

Citat:
Stotine 'iljada ljudi u Srbiji iz sata u sat prati ovo vase raskrinkavanje zapadnjackog cinizma.


Ako je tako zašto nisu i oni tako aktivni na forumu kao ti?

@Lesli

Na webu se mogu naći milioni bolesnih slika! Ako bih ja počeo da ih postavljam ovde da li bi se žalio autoru ili bi pomislio da samnom nešto nije u redu? Smisao za humor je još jedna stvar karakteristična samo ljudima (neka me Odin ispravi ako grešim, ako nisam uzeo u obzir sva morska i kopnena, stvorenja) To što ti je ova slika smešna puno govori o tebi.

Citat:
Lesli: Za 10 godina se ocekuje da ima 60 penzionera na 100 radno sposobnih, o premudri mislioci moji!


Raspravljao sam jednom na ovom forumu o tome, moj sagovornik je rekao da to tako treba da bude i da nije problem jer će se radnici uvoziti iz nerazvijenih zemalja i biće penzija! Gledano na duže staze današnji gubitnici će pričati priče svojim unucima o nekada moćnoj civilizaciji koja je izumrla.
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+7177 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 12:48 - pre 159 meseci
Citat:
Lazar-I
moj sagovornik je rekao da to tako treba da bude i da nije problem jer će se radnici uvoziti iz nerazvijenih zemalja i biće penzija


Tvoj sagovornik je rekao da je to (uvoz strane radne snage) jedno od resenja.

Drugo resenje je da nekako nateras ljude da se vise razmnozavaju, sto nije tako lako...

Postoji i trece resenje - da se ne radi nista, i da se ostavi prirodi da uradi svoje u zavisnosti od toga sta se desava u buducnosti.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 12:52 - pre 159 meseci
Ti uopste ne znas o cemu se radi u tome sto komentarises, zar ne?
Citat:
Lazar-I: Smisao za humor je još jedna stvar karakteristična samo ljudima (neka me Odin ispravi ako grešim, ako nisam uzeo u obzir sva morska i kopnena, stvorenja) To što ti je ova slika smešna puno govori o tebi.
Naravno, govori da nisam malodjadjanski patriJota kome je zabavna samo bela ladja i kreveljenje na silu, nego cenim pravi humor, a fukare i njenog "humora" se gnusam. To sa tom slikom je genijalna sprdacina na temu onih smesnih papirica koje ste lepili gde stignete i u svojim ludim glavama mislili manicnoga stanja svesti mislisli (arlaucuci po mostovima) kako ste "njima" vi sad pokazali kako ste "ponosni" i "prkosni" .



Ali kakve sve to veze ima sa vasim vecitim plakanjem o pravdama i nepravdama ovoga sveta? Sta je bilo, neko vam ukr'o kozu?
 
0

Lazar-I

Član broj: 6950
Poruke: 169
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+727 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 12:56 - pre 159 meseci
@Ivan

Četvrto bi moglo da bude da stimulišeš ljude da se više razmnožavaju.
 
0

triac

Član broj: 280995
Poruke: 155
*.dynamic.sbb.rs.



+29 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 12:59 - pre 159 meseci
Citat:
Lesli: Kako nema, ima, vi ste dobri. A i jadni ste. Tako su i vama leteli zlikovci iznad glava a vi jadni svi bili nevini i samo ste se igrali plastelinom u jaslicama, bu-hu.

Bolest, bolest, bolest...


Jel Ti to mene nazivas jadnim, sto sam "Tvoj" Zapad nazvao ubicama (sto je notorna istina)...ako je tako...
Ja zbilja do sada nisam imao kontakta sa psihicima a ne planiram ni od sada...
Zbilja me interesuje da li te placaju po ucunku, da ovakva s***** iznosis, ili ti ih je samo danas puna glava

p.s

Ajde sroci mi nesto licno (ali u mnozini) kako ti umes neku baljezgariju...pa mislim stvarno da se neko toliko fiksa u venu i lebdi po oblacima da ne verujes....
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 13:01 - pre 159 meseci
Citat:
Lazar-I:Raspravljao sam jednom na ovom forumu o tome, moj sagovornik je rekao da to tako treba da bude i da nije problem jer će se radnici uvoziti iz nerazvijenih zemalja i biće penzija! Gledano na duže staze današnji gubitnici će pričati priče svojim unucima o nekada moćnoj civilizaciji koja je izumrla.

Ti uopste ne znas o cemu se radi u tome sto komentarises, zar ne?
Citat:
Lazar-I: Smisao za humor je još jedna stvar karakteristična samo ljudima (neka me Odin ispravi ako grešim, ako nisam uzeo u obzir sva morska i kopnena, stvorenja) To što ti je ova slika smešna puno govori o tebi.
Naravno, govori da nisam malodjadjanski patriJota kome je zabavna samo bela ladja i kreveljenje na silu, nego cenim pravi humor, a fukare i njenog "humora" se gnusam. To sa tom slikom je genijalna sprdacina na temu onih smesnih papirica koje ste lepili gde stignete i u svojim ludim glavama manicnoga stanja svesti mislili (arlaucuci po mostovima) kako ste time sto mlatarate artijom "njima" vi sad pokazali kako ste "ponosni" i "prkosni" i kako ce zbog toga ceo svet da vam se divi. Branite be vi svet od zle nepravde uzagrenih ociju urlicuci "pucajte, ja i sada drzim cas" . I to vam je isto bio trip.



Ali kakve sve to veze ima sa vasim vecitim plakanjem o pravdama i nepravdama ovoga sveta? Sta je bilo, neko vam ukr'o kozu?
 
0

Marko83
bez

Član broj: 264513
Poruke: 122



+767 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 13:02 - pre 159 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Hihihi cudo jedno kako ovi osetljivi na "nepravde" nikad ne pominju nepravde kojekakvih belosvetskih satrapa koje oni rade svakodnevno - nego ih samo zasvrbi ako je umesan "zli zapad" na neki nacin ;-)
Lepo je rekao Lesli, ocigledno nije da nekom problem sa "nepravdama" vec eto - stara prica o trulom zapadu, hiljadita varijanta.


Evo mene osetljivog na nepravde bilo koje vrste (zasto nepravde pod navodnicima???
humanitarno bombardovanje libije demokratskim avionima po tebi nije nepravda?)

Meni licno smeta nepravda bilo koje vrste i iskreno mi je zao recimo SevernoKorejskog naroda koji je osudjen na ludaka a jos ne moze ni da pobegne iz zemlje. Takvih slucajeva ima dosta, naravno, ali sad je ovo aktuelno
Zasto bi umanjivali nepravdu koja se cini nekom drugom nepravdom? Jedno zlo potire drugo zlo?

Ni ti (verovatno) a ni ja nismo bili u Libiji i ne znamo kako je stvarno bilo dole, ali na osnovu prica ljudi koji su bili(dosta njih iz Srbije je radilo dole) njima uopste nije bilo lose...e sad mozda su mene lagali pa ja sad lazem vas...
Zato što, kada uporediš VW i BMW koji koštaju isto, shvatićeš da za svaki taj evro koji čini cenu ta dva auta, kod VW dobijaš više nego kod BMW-a. Isto važi i MB.
 
0

triac

Član broj: 280995
Poruke: 155
*.dynamic.sbb.rs.



+29 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 13:02 - pre 159 meseci
Citat:
Lesli: Kako nema, ima, vi ste dobri. A i jadni ste. Tako su i vama leteli zlikovci iznad glava a vi jadni svi bili nevini i samo ste se igrali plastelinom u jaslicama, bu-hu.

Bolest, bolest, bolest...


Jel Ti to mene nazivas jadnim, sto sam "Tvoj" Zapad nazvao ubicama (sto je notorna istina)...ako je tako...
Ja zbilja do sada nisam imao kontakta sa psihicima a ne planiram ni od sada...
Zbilja me interesuje da li te placaju po ucunku, da ovakva s***** iznosis, ili ti ih je samo danas puna glava

p.s

Ajde sroci mi nesto licno (ali u mnozini) kako ti umes neku baljezgariju...pa mislim stvarno da se neko toliko fiksa u venu i lebdi po oblacima da ne verujes....

p.s2

Meni koji imam porodicu i koja je mogla slucajno-namerno poginuti od bomi '99 iznosis ovake gluposti, i poredis me sa koljacima i fasistima (a bas me zabole zbog koga su dosli i sta su radili i zbog koje to pisljive demokratije).
Znam samo da sam zbo laprdarije mogao stradati kao i meni najmiliji, da bi doveli ove idiote koji su sada....uuuuu jace mi progresije i napretka.
 
0

Marko83
bez

Član broj: 264513
Poruke: 122



+767 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 13:07 - pre 159 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Hihihi cudo jedno kako ovi osetljivi na "nepravde" nikad ne pominju nepravde kojekakvih belosvetskih satrapa koje oni rade svakodnevno - nego ih samo zasvrbi ako je umesan "zli zapad" na neki nacin ;-)
Lepo je rekao Lesli, ocigledno nije da nekom problem sa "nepravdama" vec eto - stara prica o trulom zapadu, hiljadita varijanta.


Evo mene osetljivog na nepravde bilo koje vrste (zasto nepravde pod navodnicima???
humanitarno bombardovanje libije demokratskim avionima po tebi nije nepravda?)

Meni licno smeta nepravda bilo koje vrste i iskreno mi je zao recimo SevernoKorejskog naroda koji je osudjen na ludaka a jos ne moze ni da pobegne iz zemlje. Takvih slucajeva ima dosta, naravno, ali sad je ovo aktuelno
Zasto bi umanjivali nepravdu koja se cini nekom drugom nepravdom? Jedno zlo potire drugo zlo?

Ni ti (verovatno) a ni ja nismo bili u Libiji i ne znamo kako je stvarno bilo dole, ali na osnovu prica ljudi koji su bili(dosta njih iz Srbije je radilo dole) njima uopste nije bilo lose...e sad mozda su mene lagali pa ja sad lazem vas...
Zato što, kada uporediš VW i BMW koji koštaju isto, shvatićeš da za svaki taj evro koji čini cenu ta dva auta, kod VW dobijaš više nego kod BMW-a. Isto važi i MB.
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 13:07 - pre 159 meseci
Citat:
Lazar-I:Raspravljao sam jednom na ovom forumu o tome, moj sagovornik je rekao da to tako treba da bude i da nije problem jer će se radnici uvoziti iz nerazvijenih zemalja i biće penzija! Gledano na duže staze današnji gubitnici će pričati priče svojim unucima o nekada moćnoj civilizaciji koja je izumrla.

Ti uopste ne znas o cemu se radi u tome sto komentarises, zar ne?
Citat:
Lazar-I: Smisao za humor je još jedna stvar karakteristična samo ljudima (neka me Odin ispravi ako grešim, ako nisam uzeo u obzir sva morska i kopnena, stvorenja) To što ti je ova slika smešna puno govori o tebi.
Naravno, govori da nisam malodjadjanski patriJota kome je zabavna samo bela ladja i kreveljenje na silu, nego cenim pravi humor, a fukare i njenog "humora" se gnusam. To sa tom slikom je genijalna sprdacina na temu onih smesnih papirica koje ste lepili gde stignete i u svojim ludim glavama manicnoga stanja svesti mislili (arlaucuci po mostovima) kako ste time sto mlatarate artijom "njima" vi sad pokazali kako ste "ponosni" i "prkosni" i kako ce zbog toga ceo svet da vam se divi. Branite be vi svet od zle nepravde uzagrenih ociju urlicuci "pucajte, ja i sada drzim cas" . I to vam je isto bio trip.



Ali kakve sve to veze ima sa vasim vecitim plakanjem o pravdama i nepravdama ovoga sveta? Sta je bilo, neko vam ukr'o kozu?
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 13:09 - pre 159 meseci
Citat:
Lazar-I:Raspravljao sam jednom na ovom forumu o tome, moj sagovornik je rekao da to tako treba da bude i da nije problem jer će se radnici uvoziti iz nerazvijenih zemalja i biće penzija! Gledano na duže staze današnji gubitnici će pričati priče svojim unucima o nekada moćnoj civilizaciji koja je izumrla.

Ti uopste ne znas o cemu se radi u tome sto komentarises, zar ne?
Citat:
Lazar-I: Smisao za humor je još jedna stvar karakteristična samo ljudima (neka me Odin ispravi ako grešim, ako nisam uzeo u obzir sva morska i kopnena, stvorenja) To što ti je ova slika smešna puno govori o tebi.
Naravno, govori da nisam malodjadjanski patriJota kome je zabavna samo bela ladja i kreveljenje na silu, nego cenim pravi humor, a fukare i njenog "humora" se gnusam. To sa tom slikom je genijalna sprdacina na temu onih smesnih papirica koje ste lepili gde stignete i u svojim ludim glavama manicnoga stanja svesti mislili (arlaucuci po mostovima) kako ste time sto mlatarate artijom "njima" vi sad pokazali kako ste "ponosni" i "prkosni" i kako ce zbog toga ceo svet da vam se divi. Branite be vi svet od zle nepravde uzagrenih ociju urlicuci "pucajte, ja i sada drzim cas" . I to vam je isto bio trip.



Ali kakve sve to veze ima sa vasim vecitim plakanjem o pravdama i nepravdama ovoga sveta? Sta je bilo, neko vam ukr'o kozu?
 
0

triac

Član broj: 280995
Poruke: 155
*.dynamic.sbb.rs.



+29 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 13:17 - pre 159 meseci
Citat:
Lesli Eldridz:...a fukare i njenog "humora" se gnusam. ...


Msilim sta si sad i doktor...

Daj covece opusti se malo i uzivaj, nemoj trolovati drugome poruke (pisi za sebe sta ti volja) i biti hejter

Mislis promenices nesto...cemu onda to...
 
0

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 13:23 - pre 159 meseci
Odin: Sta raditi s otkrivanjem tople vode? Pa prvo fino sto smo se svi slozili da je topla posto pre par stranica u nazad za pojedince nije bas bila topla. Kao sto rekoh svest o realnosti je vazna. Ostavlja mesta nekoj novoj struji za delovanje. Tesko je slepcu objasniti boje ali ga je tako lako namamiti u provaliju.

Dakle nije pitanje sta rade otkrivaci tople vode vec sta ti radis ovde? Dodjes da "otresas" svako malo. Ako te cini srecnim ok ali nije faca onaj koji dodje da zapisava kutiju s peskom deci na igralistu. Malo je glupo, zar ne?


Lesli Eldridz:
Sto si tako surov prema sebi? :) Tvoji postovi upravo ovde pucaju od emotivnosti, prisecanja i subjektivnih dijagnoza. Onda kao i nebrojano puta do sad pocnes kafanski sa oslovljavanjem vasi i nasi. Sebe naravno ne zaboravis da uvrstis u "prosvecene nase" a ove vasi su obavezno bubuljicari, kerovi..itd. Sve u svemu retko zaista pricas o temi i uvek se svede na ovo gore.
 
0

Lazar-I

Član broj: 6950
Poruke: 169
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+727 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 13:25 - pre 159 meseci
Citat:
Lesli: Ti uopste ne znas o cemu se radi u tome sto komentarises, zar ne?


U onome što ti pišeš moram da priznam da često ne znam o čemu se radi. Sagovornik koga sam pomenuo je sam prepoznao o čemu sam pisao, na čemu mu čestitam! Ima odlično pamćenje i bez obzira što se sa velikim brojem njegovih stavova ne slažem, za razliku od onoga što ti pišeš uglavnom razumem jer iznosi argumente!

Sad bih voleo da mi kažeš na kom sam to mostu ja arlaukao? Zašto postavljaš dečije crtaće? O kakvoj kozi pričaš?
 
0

triac

Član broj: 280995
Poruke: 155
*.dynamic.sbb.rs.



+29 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 13:28 - pre 159 meseci
Citat:
HeYoo
Lesli Eldridz:
Sto si tako surov prema sebi? :) Tvoji postovi upravo ovde pucaju od emotivnosti, prisecanja i subjektivnih dijagnoza.


Kazu babe iz Donje Prebreze, da coveka na takve misli i ponasanje moze dovesti samo impotencija , i svi su mu za sve krivi kao i to da se u mozgu desava "kvrc" pa obicno za ono sto mislis da je crno odjednom "vidis" belo...

Sta znam tako kazu babe, a i babe su nekad bile devojke tako da se ja ne bi igro

Mislim svet to pocinje iz puberteta, pa se onda nalozis na Colu i Vijetnamku i onda si "kupljen" dok si ziv...
 
0

triac

Član broj: 280995
Poruke: 155
*.dynamic.sbb.rs.



+29 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 13:31 - pre 159 meseci
Nego da vidimo sta se desava http://www.heraldsun.com.au/ne...d/story-e6frf7jx-1226025727930
 
0

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 13:37 - pre 159 meseci
Citat:
Hihihi cudo jedno kako ovi osetljivi na "nepravde" nikad ne pominju nepravde kojekakvih belosvetskih satrapa koje oni rade svakodnevno - nego ih samo zasvrbi ako je umesan "zli zapad" na neki nacin ;-)

Lepo je rekao Lesli, ocigledno nije da nekom problem sa "nepravdama" vec eto - stara prica o trulom zapadu, hiljadita varijanta.


Ne svrbi jer mi (toplovodasi :D) znamo da je svet nije pravedan ali se isto tako gnusamo kada se nepravda izbeljuje i naziva milosrdjem
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+35 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi21.03.2011. u 13:40 - pre 159 meseci
Citat:
I sad bih ja mogao da kažem Lesliju kako sam posredno dokazao kako je baš on anticivilizacijski element, kako to često drugima prišiva, jer se zalaže da svi postanemo egoistični oportunisti, govoreći nam kako to tako treba. Treba li? Vodi li to u progres?


Ma Lesli je, kao i svaki cinik, samo razocarani idealista. :P

A ovo sto se desava u Libiji, cak i ako izostavimo manje-vise beskorisne price o nepravdi (da UN i medjunarodno pravo zaista funkcionisu, ovo bi bilo nezamislivo, kao i mnogo toga pre, uostalom, doktora Voje mi!) nije dobro ni sa stanovista interesa umesanih.
 
0

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Dizu se braca arapi
(Zaključana tema (lock), by Shadowed)
Strane: << < .. 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 183166 | Odgovora: 1269 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.