Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dizu se braca arapi

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Dizu se braca arapi
(Zaključana tema (lock), by Shadowed)
Strane: << < .. 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 183180 | Odgovora: 1269 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+363 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi20.03.2011. u 16:53 - pre 159 meseci
Kolko mi je poznato u bombardovanju 1999. nisu srusili nijednu firmu u kojoj je bio strani kapital ili koju su merknuli za kupovinu u privatizaciji par godine posle.
Use Your Mind. Or someone else will.
 
0

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi20.03.2011. u 16:54 - pre 159 meseci
@isak666
za sad u napadu ucestvuju francuski, britanski i americki avioni. Nigdje jos nisam nasao podatak da se jos neko direktno ukljucio u akciju. Narocito me zainteresovao i stav Katara da ce ucestvovati u akciji. To bi bila prva islamska zemlja protiv Libije.

@fanfon
Sta ces, pametno i dalekosezno razmisljanje i na tom planu
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi20.03.2011. u 17:15 - pre 159 meseci
Zasto bi neko uopste gadjao neke tamo fabrike duvana, zelezare, pivare, cementare, mekdonaldse i slicno.
 
0

triac

Član broj: 280995
Poruke: 155
*.dynamic.sbb.rs.



+29 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi20.03.2011. u 17:15 - pre 159 meseci
Da li ce Nemci jednom biti pametni pa da iskuliraju ovaj fajt, za promenu bi mogli...

Inace neko pomenu da mu dam sliku zene...za ovu tekucu manje vise...ali za buducu, bogami nju nije samo onaj koji nije hteo (mislim da je vidi), aaaaa ima dobru dusu.
Sta mislite jel imam sansi sa koliko sam kamila dobar kod nje...(cak joj i pesmu napisase)... http://www.youtube.com/watch?v=TqgcJrYSin0...

Vec me CIA bezecuje...

@Lesli

Pa to bi samo lud mogo...
 
0

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi20.03.2011. u 17:16 - pre 159 meseci
Citat:
Zasto bi neko uopste gadjao neke tamo fabrike duvana, zelezare, pivare, cementare, mekdonaldse i slicno.

Valjda po analogiji da "lopov misli da su svi lopovi" tako i blesavi misle da su svi blesavi i da bi svako drugi radio one budalastine kao sto bi oni.
 
0

Lazar-I

Član broj: 6950
Poruke: 169
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+727 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi20.03.2011. u 17:24 - pre 159 meseci
Srećom nisu gađali pivaru, možda bi to pokvarilo tvoju sliku o njima!

Ako neko želli da se podseti: link
 
0

burex
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
109.121.59.*



+679 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi20.03.2011. u 17:29 - pre 159 meseci
Citat:
Kolko mi je poznato u bombardovanju 1999. nisu srusili nijednu firmu u kojoj je bio strani kapital ili koju su merknuli za kupovinu u privatizaciji par godine posle.

Ako je fabrika srušena, ko bi je pobogu privatizovao?
A man is smart. People are stupid.
 
0

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi20.03.2011. u 17:30 - pre 159 meseci
Kralj Afrike
 
0

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi20.03.2011. u 17:36 - pre 159 meseci
Citat:
Izvini, nisam znao da ti u stvari preduzimaš konkretne akcije, mislio sam da samo pišeš veoma duge poruke koje "ovce" i onako ne mogu da razumeju. Možda bi mogao da nam kažeš nešto o tim konkretnim akcijama?

Nema potrebe za izvinjavanjem. Manite se zvona i praporaca.
Sto se tice konkretnih akcija, nema tu nista sto bi vas zanimalo. Ja se bavim individualnim aktivnostima, dok vas interesuju grupne akcije u formi stada i krda, za koje ja nemam simpatija ni interesa.

Citat:
Poređenje čoveka sa životinjama nije baš najbolje, jer je čovek jedina svesna "životinja", i kao takva, jedina u prirodi može npr. da se odluči na samoubistvo.

Eto, Gadafi se uz pomoc tog prirodnog dara, sa jos nekolicinom drugara, odlucio na samoubistvo.

Citat:
Odine, (kvazi)filozofe iz Bosne (?), na privremenom (ili stalnom?) radu u Austriji, pravna drzava (u kojoj trenutno zivis) je protivprirodna tvorevina par excellence. Nadam se da se slazes sa mnom?

Niti sam filozof, niti sam iz Bosne, a niti sam na stalnom ili privremenom radu u Austriji.
Zasnivanje misljenja i javnog nastupa na neosnovanim i pogresnim pretpostavkama ne bi trebalo da je ukras mlade glave koja se zeli doimati neglupo.
Drugo, Austrija ne moze biti protivprirodna tvorevina jer su je napravili ljudi, a ljude je napravila priroda.
Reci da je neka drzava protivprirodna tvorevina je isto sto i reci npr. da je mravinjak ili kosnica protivprirodna tvorevina.

A za ostalo nemam volje da vam odgovaram. I ovo sam se jedva nakanio.
Jeste, jeste,... nepravda, nepravda, lazu, mazu, kradu, sve lazu...
Idite tamo u Norvesku u onaj Nobelov komitet, pa trazite neku nagradu za to otkrice. Recimo za mir, ili npr. iz istorije ili antropologije.

Povedite i ovoga sa sobom kad krenete, i on je postigao zavidne rezultate u istrazivanju na tom polju:






 
0

Lazar-I

Član broj: 6950
Poruke: 169
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+727 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi20.03.2011. u 17:46 - pre 159 meseci
Citat:
Odin D.: Nema potrebe za izvinjavanjem. Manite se zvona i praporaca.
Sto se tice konkretnih akcija, nema tu nista sto bi vas zanimalo. Ja se bavim individualnim aktivnostima, dok vas interesuju grupne akcije u formi stada i krda, za koje ja nemam simpatija ni interesa.


Odkud znaš šta mene ineresuje, možda me interesuju baš te individualne aktivnosti! Kada pišeš tako uopšteno teško je shvatiti šta uopšte hoćeš da kažeš. Verovatno je zato neko pomislio da si filozof, moram da priznam da si i mene prevario. Jel ovo pisanje po forumu jedna od tih individualnih aktivnosti? Zašto uopšte pišeš kada je sve onako kako bi trebalo da bude?
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
*.hsi.kabelbw.de.



+586 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi20.03.2011. u 17:47 - pre 159 meseci
Citat:
yolja624: @isak666
za sad u napadu ucestvuju francuski, britanski i americki avioni. Nigdje jos nisam nasao podatak da se jos neko direktno ukljucio u akciju. Narocito me zainteresovao i stav Katara da ce ucestvovati u akciji. To bi bila prva islamska zemlja protiv Libije.


Zanimljivo je da je Italija uopste pristala da ucestvuje u ovoj akciji na bilo koji nacin, obzirom na prilicno zivu ekonomsku saradnju sa Libijom i prilicno dugom odbijanju da prestanu sa podrskom Gadafiju.

Verovatno znaci da ovi nece stati sa ovim dok Gadafija ne bude bilo tu gde je sad, inace Italijani ne bi ulazili u ovo.
 
0

marko37
Nera Networks
Novi Beograd

Član broj: 6545
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+104 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi20.03.2011. u 17:55 - pre 159 meseci
Citat:
Isak666: Verovatno znaci da ovi nece stati sa ovim dok Gadafija ne bude bilo tu gde je sad, inace Italijani ne bi ulazili u ovo.


Pa i nisu se nešto uključili u tu akciju, daju baze na korišćenje, i 8 aviona koji neće leteti iznad Libije. Kao i kad su "učestvovali" u NATO akciji protiv nas, dali par lovaca da "štiti" Aviano, od eventualnog srpskog udara iz vazduha.

A Švabe i dalje ćute. Oni mi nisu jasni.

Rusi, Kinezi, a i Arapska Liga ispali najveće p.... Sad su svi "zapanjeni" kako su midžet & co. iskoristili rezoluciju za mnogo širu aktivnost od zaštite civila.

Nego, baš me zanima da li će posle svega ovoga Iran odustati od svog nuklearnog programa...
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
*.hsi.kabelbw.de.



+586 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi20.03.2011. u 18:04 - pre 159 meseci
Pa i nije da ne ucestvuju. Davanje baza je sasvim solidno ucestvovanje koje moze prilicno da utice u nekoj teoretskoj situaciji gde Gadafi ostaje na vlasti.

Sad sam slusao staru vest gde Vestervele izjavljuje kako nemaju nameru da ucestvuju u napadu i da u tome ne stoji sami sto se tice Evrope.
To su govorili i pre usvajanje rezolucije u UN.
Kako se ne javljaju?
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+35 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi20.03.2011. u 18:46 - pre 159 meseci
Citat:
Drugo, Austrija ne moze biti protivprirodna tvorevina...


Nema, ne moze se s tobom pricati na teoretskom nivou (Babi Pupuska ™), a gajio sam izvesne nade.


Citat:

A Švabe i dalje ćute. Oni mi nisu jasni.


Pa Nemci nose istorijski teret stanovitih akcija iz prve polovine 20. veka, i ne zele ponovo da se prljaju, pa da ih, kad se jednom promeni odnos snaga u svetu, opet nazivaju agresorima.

http://www.b92.net/info/vesti/..._category=78&nav_id=500533

?

Padaju pregovori i dogovori, o kojima smo, izgleda neobavesteni. Ili pada medijsko mazanje ociju? Ili ovaj stvarno ozbiljno misli to sto prica? Mozda i ne lazu bas svi politicari sveta...
 
0

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi20.03.2011. u 19:45 - pre 159 meseci
@lesli

To delujes na vise frontova druze?

Ti smatras valjda da je USA sinonim za civilizaciju pa od toga jos pravis dogmu. Zamisli neko se drzno da dovodi u pitanje "civilizacijske" ciljeve na nekom forumu. Strasne stvari buhuu
 
0

NoneVi
Novi Sad

Član broj: 116972
Poruke: 17
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+24 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi20.03.2011. u 20:15 - pre 159 meseci
tripoli ... ovaj beograd danas.

On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
 
0

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-78-30-182-34.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi20.03.2011. u 20:45 - pre 159 meseci
^^ovo neka fotomontaza ili sta?:D
ko su ovi ...?

nego, kakvo je stanje van libije, u ostatku arapskog sveta?
 
0

NoneVi
Novi Sad

Član broj: 116972
Poruke: 17
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+24 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi20.03.2011. u 20:56 - pre 159 meseci
Citat:
Horvat: ^^ovo neka fotomontaza ili sta?:D
ko su ovi ...?

nego, kakvo je stanje van libije, u ostatku arapskog sveta?


Gadafi mi te volimo
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
 
0

p3j4
Lokacija: Mordor

Član broj: 52949
Poruke: 122
*.static.kdsinter.net.



+78 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi20.03.2011. u 21:31 - pre 159 meseci
Citat:
Odin D.: Eto, Gadafi se uz pomoc tog prirodnog dara, sa jos nekolicinom drugara, odlucio na samoubistvo.


Umesto da odgovoriš na jednostavno pitanje koje sam ti postavio, ti smišljaš neke dosetke ne bi li se izvukao.
Čini mi se slaba vajda od diskusije sa tobom, a vidim baš si se raspisao na prethodne dve strane, pa reko raspoložen si da razmenimo mišljenja.
Izgleda si i ovde svirao neobavezno, kao na onoj drugoj temi. Pravi muzičar. I čim te čovek malo pritisne, a ti se izvlačiš... "samo tetki da odnesem lek"




Internet forumi su kao javni toalet... udje ko želi, ispiša se gde poželi, i ode...
 
0

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi20.03.2011. u 21:54 - pre 159 meseci
Citat:
p3j4: Umesto da odgovoriš na jednostavno pitanje koje sam ti postavio, ti smišljaš neke dosetke ne bi li se izvukao. :)

Jok druze, nego posao si od pogresnih pretpostavki o samoubistvu u zivotinjskom carstvu, pa ako si posao od pogresnih pretpostavki onda su ti i zakljucci neminovno pogresni, te nema potrebe da se opovrgavaju.
http://en.wikipedia.org/wiki/Logic

Evo, npr. osim covjeka i kitovi su skloni samoubistvu i to s vremena na vreme upraznjavaju.
Prema tome, na sta bi - po tebi - tacno trebalo da odgovaram?
Da se pravim lud, pretvaram se da je budalastina koju si napisao tacna - pa da onda na nju repliciram!?
Nece da moze.
 
0

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Dizu se braca arapi
(Zaključana tema (lock), by Shadowed)
Strane: << < .. 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 183180 | Odgovora: 1269 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.