Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bio jednom jedan princ ...

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Bio jednom jedan princ ...
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 44724 | Odgovora: 307 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...22.07.2011. u 13:10 - pre 155 meseci
e bre Aco...

grasak, je grasak ne moras da ga jedes...ali...

Citat:
Java Beograd:
Učiti decu od malena da tako treba - to je već zločin.

o ovome se radi...zamisli da dva homica u braku usvoje dete (sve po zakonu) ima li to dete svoje pravo da ne raste medju takvim roditeljima?

Sta se desava ako taj homo par bude ravnopravan sa obicnim tatama i mamama?
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
0

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
89.216.32.*



+10256 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...22.07.2011. u 13:13 - pre 155 meseci
Već izbacivanje termina MAJKA i OTAC u nekim zemljama postaje skaradno. Zaboga, ne sme se MAJKA nazvati majkom. "Rodio me jedan roditelj, koji me je i dojio. Nije bitno kojeg je pola."
A ovo sa princom je alarmantno.

Dakle, tolerancija prema onima koji su različiti, ali bez insistiranja da smo SVI različiti i da tako treba.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...22.07.2011. u 13:23 - pre 155 meseci
Da ne citiram, podrzavam:@Java Beograd, @bakara i to skroz!

Jos jedna stvar, neki kazu "tolerisite ih, vodite tolerantne razgovore, imaju pravo na takav zivot..." a sta je sa mojim pravom izrazavanja mog misljenja?! Je ne mogu i necu da ih tolerisem samo zato sto je to fora, in... Jednostavno mi je gadno i hocu to da kazem jer na to imam pravo i ocekujem da me se postuje u najmanju ruku kao i homoseksualnu vrstu ljudi!!! U kom ste, bre, fazonu?! Samo zato sto imaju jak lobi u svetu i narocito zbog toga sto je iz ne znam kakvog glupog razloga to aktuelno na nasim prostorima ja nemam pravo da kazem da sam protiv toga?!?! Alo, bre, pa cemu to vodi?????

Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6455 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...22.07.2011. u 13:23 - pre 155 meseci
Citat:
bakara
o ovome se radi...zamisli da dva homica u braku usvoje dete (sve po zakonu) ima li to dete svoje pravo da ne raste medju takvim roditeljima?

Sta se desava ako taj homo par bude ravnopravan sa obicnim tatama i mamama?

Ja se protivim da homoseksualni parovi usvajaju decu, ne iz razloga što bi sa dete koje ima dve tate postati i sam peder kad poraste (peder se ne postaje zbog uticaja okoline, već se čovek takav rađa), već zbog psiholoških posledice zbog reakcija okoline koje će takvo dete zasigurno imati...
 
+1

Nenad Andrić
Beermuda

Član broj: 122526
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...22.07.2011. u 13:25 - pre 155 meseci
offtopic: Metallica je moj dobar drug
Ili nije

Teško je danas ostati normalan :)
 
+1

acaradio
Aleksandar
Batajnica

Član broj: 42245
Poruke: 1780
93.87.4.*



+30 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...22.07.2011. u 13:43 - pre 155 meseci
Citat:
Java Beograd: A sa onom velikom dogom sam 'teo da objasnim gde će se stići ako se insistira da je SVE normalno i da se SVI razlikujemo i da smo svi šarenoliki

Ne insistira se da je "sve" normalno, vec da dve osobe istog pola, pritom odrasle, mogu normalno da funkcionisu u drustvu i...povezivati to sa zoofilijom (ili drugim poremecajima seksualnog nagona, sto homoseksualnost NIJE) je potpuno neumesno i neosnovano.

E, to je jos jedan razlog zasto je edukacija od malih nogu je veoma bitna. Tako se stvaraju generacije koje ce imati vise razumevanja za razlicitost...a ona deca koja pri odrastanju osete da ih privlaci isti pol, nece se povlaciti u sebe, vec ce znati da su okruzeni ljudima koji ih prihvataju kao takve.


Citat:
Sceka:Samo zato sto imaju jak lobi u svetu

I ovi sa druge strane imaju veoma jak lobi da im uskrate sve sto se moze uskratiti (u fazonu "mars medj' svoja cetiri zida")...crkva, konzervativne snage...ima ih koliko hoces.

Citat:
Je ne mogu i necu da ih tolerisem samo zato sto je to fora, in

Naprotiv, nekima je postalo "in" da pricaju kako je "in" biti gay...e, svasta...LGBT populacija ne istupa javno da bi bila "in", vec da bi ostvarila neka osnovna ljudska prava i nasla svoje mesto u drustvu.

Citat:
Alo, bre, pa cemu to vodi?????

Gotovo je, smak sveta nam ne gine...Sodoma i Gomora i taj rad


Citat:
ventura: Ja se protivim da homoseksualni parovi usvajaju decu...
...već zbog psiholoških posledice zbog reakcija okoline koje će takvo dete zasigurno imati...

Da, ali tu je opet kriva okolina koja bi osudjivala tu decu, a ne sama deca ili njihovi istopolni roditelji.

Sta cemo sa silnom decom koja zive sa jednim roditeljem...ili sa majkom i tetkom/babom...ili sa ocem i stricem/dedom?? Gde je tu odrastanje sa oba roditelja (razlicitog pola)? Kad malo bolje razmislim, cini mi se da znam vise ljudi koji su odrasli sa jednim roditeljem (ili sa dodatnom rodbinom) od ovih drugih.
I, sta sad? Je li treba okolina da ih ignorise ili da osudjuje njihove roditelje sto nisu svom detetu obezbedili "i mamu i tatu"?

Btw, kod nas je procedura za usvajanje dece cak i za heteroseksualne parove pravi "mission impossible" i cekanje je ponekad visegodisnje, tako da dusebriznici uopste ne treba da brinu da ce se to u nekoj skorijoj buducnosti ostvariti i za homoseksualne.
 
0

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...22.07.2011. u 13:46 - pre 155 meseci
Citat:
Java Beograd:Ali neka bude jasno: TI si drugačiji ! Ti si gej i ti si drugačiji. Ja te pri tome cenim i poštujem zato što si dobar čovek, ali ne zaboravi TI si jedna crna kockica u gomili belih. A nismo svi MI skup šarenolikih kockica svaka u različitoj boji. Ne. Velika, nesrazmerno velika većina je straight, i može da pravi decu. Nesrazmerno mala manjina ne može da se reprodukuje, što je dobro.

Nema sta, tolerancija prosto isijava iz tvojih postova :) I to boldovano :)
 
+1

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...22.07.2011. u 13:51 - pre 155 meseci
Citat:
acaradio: Da, ali tu je opet kriva okolina koja bi osudjivala tu decu, a ne sama deca ili njihovi istopolni roditelji.

Sta cemo sa silnom decom koja zive sa jednim roditeljem...ili sa majkom i tetkom/babom...ili sa ocem i stricem/dedom?? Gde je tu odrastanje sa oba roditelja (razlicitog pola)? Kad malo bolje razmislim, cini mi se da znam vise ljudi koji su odrasli sa jednim roditeljem (ili sa dodatnom rodbinom) od ovih drugih.
I, sta sad? Je li treba okolina da ih ignorise ili da osudjuje njihove roditelje sto nisu svom detetu obezbedili "i mamu i tatu"?


Nije odrastanje sa oba roditelja ali je logicno odrastanje sa jednim roditeljem i tetkom, bakom... jednim roditeljem i stricem, dekom...!

Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...22.07.2011. u 13:57 - pre 155 meseci
Citat:
ventura: Ja se protivim da homoseksualni parovi usvajaju decu, ne iz razloga što bi sa dete koje ima dve tate postati i sam peder kad poraste (peder se ne postaje zbog uticaja okoline, već se čovek takav rađa), već zbog psiholoških posledice zbog reakcija okoline koje će takvo dete zasigurno imati...


Sto je samo se sebi dovoljan razlog za pricu o dva princa. Da bi ta deca kad porastu mogla kao gay parovi da imaju decu bez opasnosti od psiholoskog tlacenja te sledece generacije posle njih. Sve je to deo evolucije svesti. Ja sam siguran da je svaki dobrostojeci clan KKKa svojevremeno dobijao napade anskioznosti i mucnince od same pomisli da crnce sedi u istoj klupi sa njegovim detetom a kamoli da se ozene i imaju mesovitu decu. I oni su grcevito branili svoj sistem i na kraju pukli. Ta stara garda je sad mrtva i njihove anksioznosti su davno zaboravljene, iza celog tog procesa je ostala rasna ravnopravnost. Tako je i sa ovim, dve do tri generacije unapred (pod uslovm da ne sprzimo planetu) gej parovi ce usvajati decu, naravno pod uslovima koji vaze i za straight parove a cela ova generacija ce, ako i bude pominjana, biti sazaljevana zbog svoje zatucanosti.

Citat:
Sceka: Jos jedna stvar, neki kazu "tolerisite ih, vodite tolerantne razgovore, imaju pravo na takav zivot..." a sta je sa mojim pravom izrazavanja mog misljenja?!


Ovo je klasicna zamena teza. Ne znam ko je tebe ucio o toleranciji ali tolerancija ne ukljucuje pravo na netoleranciju. Ti mislis da konzervativna straight alijansa okupljena oko monogamnih religija nema lobiste i jos vecu kolicinu love na raspolaganju? Cela ta prica oko bogatih gejeva koji lobiraju politicare da ljudima nametnu nesto nije nista drugacija od govora mrznje prema jevrejima pocetkom 20-og veka i sluze samo da se formira odnos nepoverenja i mrznje prema LGBT populaciji. A situacija je upravo obrnuta. Primer stare grcke i rima je pokazatelj da drustvo prepusteno samo sebi prihvata manjinsku LGBT populaciju, upravo je lova i uticaj vere doveo do toga da LGBT populacija bude anatemisana zbog nemogucnosti da proizvedu biolosko nasledje.

Citat:
Java Beograd: Dakle, tolerancija prema onima koji su različiti, ali bez insistiranja da smo SVI različiti i da tako treba.

Pa matematicki si ogranicen na samo tri opcije (straight, homo i bi) tako da ne vidim poentu tvoje primedbe, ako ima 4oro dece dvoje bar moraju biti iste orijentacije. Deca nisu debilna, i u mesovitim okruzenjima se itekako uce da su svi razliciti jer nekog ne identifikuje samo pol, orijentacija, boja koze, kulturno nasledje, porodicno okruzenje i izgled vec SVE to ZAJEDNO kao NERAZDVOJNI deo necije licnosti. Dakle SVE jesu razliciti ali sa istim pravima i obavezama. To ukljucuje i seksualnu orijentaciju. To sto ti propagiras ovde mi je iskreno najveca demagogija koja postoji, taj "tolerancija sa granicom" aspekt. Gej je ok, nek se zene, ali da ih moje dete ne vidi. Deklarativnoa tolerancija, primenjena netoleracija.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
0

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...22.07.2011. u 14:00 - pre 155 meseci
 
0

dule_ns
Novi Sad

Član broj: 123863
Poruke: 257
194.247.212.*



+690 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...22.07.2011. u 14:02 - pre 155 meseci
Citat:
ventura: Ja se protivim da homoseksualni parovi usvajaju decu, ne iz razloga što bi sa dete koje ima dve tate postati i sam peder kad poraste (peder se ne postaje zbog uticaja okoline, već se čovek takav rađa), već zbog psiholoških posledice zbog reakcija okoline koje će takvo dete zasigurno imati...


Ok, al to nije jedini način da imaju decu. Šta će biti sa onima koji na druči način dobiju decu, oćemo im oduzimati istu?
 
0

acaradio
Aleksandar
Batajnica

Član broj: 42245
Poruke: 1780
93.87.4.*



+30 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...22.07.2011. u 14:02 - pre 155 meseci
Citat:
Sceka: Nije odrastanje sa oba roditelja ali je logicno odrastanje sa jednim roditeljem i tetkom, bakom... jednim roditeljem i stricem, dekom...!


Gledaj, nije logicno, vec je drustveno prihvatljivo. Jednostavno, svi smo nauceni smo da je to "normalno". Mislim, ako trazimo da dete ima tatu i mamu (ili ocuha, macehu i slicne zamene), onda hajde da se to postuje u svim slucajevima, bez obzira na okolnosti (razvodi, smrt jednog roditelja) i, naravno, nikako da ne dozvolimo da zive sa roditeljem i jos jednom osobom koja je istog pola kao taj roditelj (neko iz rodbine uglavnom).

Stvar je prosta...onaj ko smatra da je lose da dete odrasta sa dve osobe istog pola (u vezi/braku/whatever) trebalo bi da se zapita da li je u redu da odrasta sa majkom i njenom sestrom ili sa ocem i njegovim bratom...jer i u jednom i u drugom slucaju dete odgajaju dve osobe istog pola.
 
0

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...22.07.2011. u 14:07 - pre 155 meseci
Citat:
acaradio:
Stvar je prosta...onaj ko smatra da je lose da dete odrasta sa dve osobe istog pola (u vezi/braku/whatever) trebalo bi da se zapita da li je u redu da odrasta sa majkom i njenom sestrom ili sa ocem i njegovim bratom...jer i u jednom i u drugom slucaju dete odgajaju dve osobe istog pola.

A ja opet pitam ima li to dete neko pravo?

Sta ce jadno dete ako ga usvoje 2 homica?

btw...to nikako ne mozes porediti sa odrastanjem uz majku i njenu sestru.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
+1

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...22.07.2011. u 14:08 - pre 155 meseci
Ne znam kako pol moze da ima ulogu kod toga, jer kad dete izgubi jednog od roditelja i odgajaju ga kasnije dve babe ili tri sestre ili nemam pojma ko - njemu ce taj roditelj faliti, ali ne jer je odredjenog pola, nego jer je bio vezan za njega.

Plasticno - i kad se dete kasnije veze za ocuha, radi to ne jer je on muskarac, nego jer je "zamena" za ulogu oca na koju se naucilo.

Hocu reci, dete daje vrednost roditelju ili staraocu, a ne njihov pol po automatizmu.
Tako da na tu stvar se ne mogu pozivati ni oni "za" ni oni "protiv" gej brakova.
 
+1

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...22.07.2011. u 14:10 - pre 155 meseci
Citat:
acaradio: Gledaj, nije logicno, vec je drustveno prihvatljivo. Jednostavno, svi smo nauceni smo da je to "normalno". Mislim, ako trazimo da dete ima tatu i mamu (ili ocuha, macehu i slicne zamene), onda hajde da se to postuje u svim slucajevima, bez obzira na okolnosti (razvodi, smrt jednog roditelja) i, naravno, nikako da ne dozvolimo da zive sa roditeljem i jos jednom osobom istog pola (neko iz rodbine uglavnom).

Stvar je prosta...onaj ko smatra da je lose da dete odrasta sa dve osobe istog pola (u vezi/braku/whatever) trebalo bi da se zapita da li je u redu da odrasta sa majkom i njenom sestrom ili sa ocem i njegovim bratom...jer i u jednom i u drugom slucaju dete odgajaju dve osobe istog pola.


Ne, ne, logicno je jer je taj roditelj rodio to dete i zato dete i dalje zivi sa roditeljem i jos nekim ko god to bio! Nije rec o osobama istog pola nego nesto sto je logicno i proizilazi iz prirodnog sleda dogadjaja! A to je velika razlika!!!


@mmix - nikakva zamena teza, ja samo trazim da imam pravo da kazem ono sto mislim i da me niko ne osudjuje zbog toga (moze da mi se kaze da nisam u pravu, onda sledi dialog, rasprava i to je ok), to je ono sto si me citirao!

Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

dule_ns
Novi Sad

Član broj: 123863
Poruke: 257
194.247.212.*



+690 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...22.07.2011. u 14:19 - pre 155 meseci
Citat:
bakara: Priroda je vec to regulisala kako treba...kakvo crno usvajanje dece homo i lezbo parovima.


Ok, al ponoviću i dodati:

Ok, al to nije jedini način da imaju decu (surogat majke, banke sperme). Šta će biti sa onima koji na druči način dobiju decu, oćemo im oduzimati istu?
 
0

Devanagari
Belgradesh, Srbistan

Član broj: 255755
Poruke: 52
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+702 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...22.07.2011. u 14:21 - pre 155 meseci
U sirotištima generacije dece odrastaju sa strašnim osećanjem da su odbačena. Čitav život im prođe a da ne dobiju priliku da ”dokažu” roditeljima da su vredni njihove ljubavi. Izrastaju u ljude koje na kraju šutnu na vetrometinu života bez igde ikog osim ljudi iz doma u kom su odrasli i ostalih napuštenih sapatnika… Ali to moraliste ne pogađa ni izbliza koliko bi ih pogađalo da je to dete odraslo kod dva usvajatelja istog pola.

U osnovnoj smo u odeljenju imali nekoliko njih koji su na fizičko dolazili s plavim štraftama od kaiševa i boga pitaj čega još po nogama i leđima, takođe i sa crvenim razderanim linijama od pruteva ili boga pitaj čega… Porodice u kojima se deca fizički i psihički zlostavljaju su široko rasprostranjene. Takva deca su pretrpela daleko veće psihičke posledice od onih koje bi imala da im se neko ruga što imaju oba roditelja istog pola. Ali moralna gromada će na prvo slegnuti ramenima i mirno zaspati, a na drugo će mu proključati krv…

Moralisti, nema bezosećajnijih i surovijih ljudi od vas, bestraga vam taj vaš dvolični promašeni život!
Nakon velike svetske katastrofe, Srbija će biti u prilici da povrati Kosovo i Metohiju
 
0

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...22.07.2011. u 14:22 - pre 155 meseci
Citat:
Sceka: @mmix - nikakva zamena teza, ja samo trazim da imam pravo da kazem ono sto mislim i da me niko ne osudjuje zbog toga (moze da mi se kaze da nisam u pravu, onda sledi dialog, rasprava i to je ok), to je ono sto si me citirao!

I u tome bi trebao da budes zaustavljen i "osudjen" po osnovu govora mrznje. Jedno je reci da ne razumes gej osobu, cak i da kazes da si protiv toga, cak i da kazes da drustvo ne bi trebalo da im da decu na usvajanje iz razloga XYZ, ali kad pricas o gej populaciji kao o organizovanom zlu koje preti opstanku drustva i oko te ideje okupljas pristalice onda je to govor mrznje jer iz toga proizilazi ideja "konacnog resenja" za LGBT populaciju.

Citat:
Marko83: Po cenu da ispadnem glup u drustvu ali moze li dodatno pojasnjenje oko ove tvrdnje da homoseksualnost NIJE poremecaj seksualnog nagona
Neko moje logicno zakljucivanje, da je ispravan seksualni nagon privlacenje 2 jedinke razlicitog pola
Homoseksualnost je slepa ulica evolucije


Jeste, homoseksualnost JESTE slepa grana evolucije, da li je ili nije genetsko je imho pitanje koje je irelevantno za celu raspravu. Ali, na to cu ti odgovoriti sa: pa sta? Da li si se ti rodio, zivis i dises samo zato da bi produzio vrstu? Sta ces ako se ispostavi da si neplodan? Skocices sa mosta? Sta je sa kids-free ljudima? Oduzeti im pravo na bracnu zajednicu i uzajamnu pomoc? Kad malo razlozis celu pricu na osnove videces da je jedini realni razlog zasto je LGBTpopulacija omrazena taj sto ne ispunjavaju osnovne dogme mainstream religijia o obaveznoj prokrijaciji. I to ne samo da ga ne ispunjavaju vec to rade "NAMERNO" i nece ni da se "POTRUDE".
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
0

acaradio
Aleksandar
Batajnica

Član broj: 42245
Poruke: 1780
93.87.4.*



+30 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...22.07.2011. u 14:24 - pre 155 meseci
Bilo je brisanja, a bice ga jos ako se nastavi sa "slepim ulicama", "poremecajima" i slicnom homofobijom.

[Ovu poruku je menjao acaradio dana 22.07.2011. u 15:36 GMT+1]
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Bio jednom jedan princ ...22.07.2011. u 14:38 - pre 155 meseci
Citat:
mmix: I u tome bi trebao da budes zaustavljen i "osudjen" po osnovu govora mrznje. Jedno je reci da ne razumes gej osobu, cak i da kazes da si protiv toga, cak i da kazes da drustvo ne bi trebalo da im da decu na usvajanje iz razloga XYZ, ali kad pricas o gej populaciji kao o organizovanom zlu koje preti opstanku drustva i oko te ideje okupljas pristalice onda je to govor mrznje jer iz toga proizilazi ideja "konacnog resenja" za LGBT populaciju.


Ma ja to nisam rekao, ja samo hocu da se postuje moje pravo da kazem ono sto mislim a da se to ne svrstava u nesto sto je 'novogovor'. Shvatam ja da se drustvo u svim sverama razvija ali izmisljotine novog doba kao 'govor mrznja' i 'homofobija' (u smislu koji se danas forsira) su produkt nemanja drugog resenja (verbalnog) pa tako da sve sto zadje u neku vrstu bezizlaznosti se klasifikuje novonastalim kovanicama, slozenicama, frazama... jer je to IN, jer je to AKTUELNO, jer je to FORA...

Ja hocu da imam pravo da koristim pravo da kazem svoje misljenje!

Pozdrav!


"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Bio jednom jedan princ ...
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 44724 | Odgovora: 307 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.