Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

BusPlus - novi sistem karata za prevoz u BGD-u

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: BusPlus - novi sistem karata za prevoz u BGD-u

Strane: << < .. 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 848064 | Odgovora: 3410 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ZZ Top

Član broj: 12015
Poruke: 155
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+27 Profil

icon Re: BusPlus - novi sistem karata za prevoz u BGD-u22.02.2015. u 02:19 - pre 111 meseci
Ne moze nista da me iznenadi u ovoj "drzavi", pa ni nakaradni sistem prevoza u Beogradu.

Prvo sto mi nikako nije jasno je kako je moguce da je prevoz javno preduzece? Zar ne bi bilo najnormalnije da postoji neki tender gde bi privatna preduzeca nasla racunicu da voze putnike? U ovom sistemu ispada da cela Srbija placa 75% cene karte svakog ko koristi usluge prevoza u Beogradu - bilo da on placa kartu ili da se svercuje. Sa druge strane vlast pravi specijalne dilove za vozni park tog preduzeca po povlascenim uslovima sto odmah tom preduzecu daje prednost u odnosu na sva privatna preduzeca u Srbiji koja se bave istom delatnoscu a koja zakonski ne mogu da ostvare takve uslove ni u teoriji. Medije odavno ne pratim, ali silom prilika kada nesto i pogledam na TVu ili oslusnem radio uvek mi se desi da me obaveste sta ce mi reci u nekoj informativnoj emisiji u skorijoj buducnosti; pa tako jedne prilike bila je i tema kako su gradjani Prokuplja i jos nekih drugih gradova povlasceni (lol) u odnosu na gradjane Beograda jer je cena voznje u Prokuplju 20% niza nego u Beogradu. To sto autobusu u Prokuplju da sa jednog kraja grada na drugi, u punom spicu, treba manje od 15 minuta nije pominjano. To se ne racuna, valjda nije bitno za smislenost price o tome kako se Nemci muce dok se Jevreji i Cigani dokolicarski provode u getou ili kampu. Racunajuci da su svi mediji u Srbiji pod direktnom kontrolom vlasti, moje je misljenje da se cela stvar spinuje kako bi se skrenula paznja sa nekih bitnijih stvari, ali za nasu polemiku to i nije bitno.

Citat:
Ivan Dimkovic:
Pa nece bas biti da je tako.

Ovo bi vazilo ako i samo ako je gradski prvoz 100% subvencionisan od poreza. U tom slucaju je apsolutno nebitno da li neko placa kartu ili ne, zapravo uopste ne bi trebalo da se placaju karte onda.


Nije li radio-televizija javno preduzece koje su direktno do skora morali da finansiraju svi gradjani Srbije i to po strujomeru (sada indirektno iz budzeta), pa opet ima reklama na tim javnim servisima? Nisam hteo ovim da osporim tvoje vidjenje jer se u potpunosti slazem da treba da postoji naplata karata, ali u ovoj zemlji sve je moguce.

Interesantno je takodje kako je narod licemeran u tom pogledu. Odjednom su svi pogodjeni narusavanjem svojih gradjanskih prava zato sto ih lice koje radi za privatnu firmu legitimise ili zbog neustavnih prekrsajnih kazni koje im se izricu kada ih nahvataju bez karte. Gde su svi ti borci za gradjanska prava u slucaju naplate "dobrovoljnog" tj. duplog osiguranja na medjugradskim linijama na stanici u Beogradu? Sad kad to pomenuh to mi bas nikako nije jasno. Svi putnici su zakonski osigurani od strane autoprevoznika i u slucaju nezgode dobijaju odstetu od osiguranja. Naplatom tog dodatnog "dobrovoljnog" osiguranja osteceni putnici nece moci da naplate svoje ostecenje dva puta. Cemu onda to dodatno "dobrovoljno" osiguranje? Takodje mi nikako nije jasan pojam stanicne usluge koju svi putnici placaju. Kakvu uslugu meni stanica obezbedjuje, ako kartu mogu kupiti i u autobusu? WC ili bilo koju drugu uslugu na stanici takodje moram da platim da bih je koristio. Postoje i neke druge nelogicnosti koje nisu pravno neispravne ali svakako se namecu. Recimo, vidim da je u Beogradu praksa da se skoro svake godine, a nekad i cesce, totalno izmene stanicna mesta, dok se u drugim gradovima kisne od pamtiveka itd.
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
82.117.196.*



+896 Profil

icon Re: BusPlus - novi sistem karata za prevoz u BGD-u23.02.2015. u 09:42 - pre 111 meseci
http://www.novosti.rs/vesti/be...Skadarska-Pa-gde-je-autobus-58

Reporteri "Novosti" na stajalištu Skadarska: Pa gde je autobus 58?
V. R. - M. R. | 21. februar 2015. 19:45 | Komentara: 12
Naši reporteri proveravali poštovanje reda vožnje. Čekali autobus 58 čak 33 umesto 15 minuta, dok su 16 i 95 išli kao na traci
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: BusPlus - novi sistem karata za prevoz u BGD-u23.02.2015. u 10:36 - pre 111 meseci
Tema je otišla u pogrešnom smeru. Procenat naplate karata uopšte nije tema, već BusPlus sistem organizacije kao takav (i korupcija s tim u vezi).

Nego, imam ja pitaje u vezi sa temom, da li neko zna:

1) koja mobilna mreža se koristi za komunikaciju sa centrom?
2) koji je opseg brojeva ili IMSI-jeva
3) koje je ime APN-a na koji se prijavljuju kartice?
4) da li se kartice prijavljuju sa lozinkom ili sa sopstvenim brojevima?
5) koje username/pass se koristi za taj APN?
6) koji opseg ip adresa se dobija?

Pa posle možemo ovu temu da bacimo u hak-zonu, biće više koristi od nje
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
82.117.196.*



+896 Profil

icon Re: BusPlus - novi sistem karata za prevoz u BGD-u23.02.2015. u 10:48 - pre 111 meseci
http://www.dnevno.rs/vesti/nov...-pravila-gradskog-prevoza.html

'Ne opravdavam nasilje, ali razumem ljude. Narod nema para, ima dosta nezaposlenih, a cena karte je skuplja nego ovde. Da ja moram da se vozim svaki dan, verovatno bih se takođe švercovala' - kaže Novosađanka Sanja za Dnevno.rs o aktuelnim problemima u Beogradu
U poslednje vreme u Beogradu su sve češći incidenti u javnom prevozu između kontrolora i putnika, a od nedavno se u celu priču umešala i komunalna policija. Jedan od razloga za to je, između ostalog, visina cene karte koja je za veliki broj građana previsoka. Ipak, ima i onih koji smatraju da se karta mora platiti, koliko god joj cena bila neopravdana, i u tom smislu se u poztivnom kontekstu uvek spominje Novi Sad, gde donedavno zaista nije bilo nikakvih sukoba na relaciji kontrola – putnici.

Jedan od najvećih problema je što se u Beogradu slabo poštuje red vožnje. Neretko je slučaj da na nekim linijama poslednji dnevni ili prvi jutarnji autobus ne dođe na vreme, ili ne dođe uopšte. Tu se postavlja pitanje: zašto da ljudi plaćaju nesigurnu uslugu?

– Svakog meseca kupujem mesečni markicu. Idealno bi bilo kad bi mi firma plaćala prevoz, ali nažalost moram sam. Radije ću tako nego da se štrecam na svakoj stanici. Inače, u Novom Sadu nemamo problem neredovnog prevoza. Zaista sve funkcioniše "kao švajcarski sat" – iskren je dvadesetšestogodišnji Mladen iz Zrenjanina, koji već šest godina živi u srpskoj Atini.

I možda presudan razlog normalnog funkcionisanja gradskog prevoza u srpskoj Atini: CENA KARTE JE 55 DINARA! Očigledno da gradski prevoz može i mora da bude jeftiniji.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.dynamic.vipmobile.rs.



+2283 Profil

icon Re: BusPlus - novi sistem karata za prevoz u BGD-u23.02.2015. u 15:48 - pre 111 meseci
Citat:
pisac:
Procenat naplate karata uopšte nije tema...

Nego, imam ja pitaje u vezi sa temom...

ha, ha dobra fora.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10256 Profil

icon Re: BusPlus - novi sistem karata za prevoz u BGD-u23.02.2015. u 17:25 - pre 111 meseci
Rešio pisac da hakuje GSP !
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: BusPlus - novi sistem karata za prevoz u BGD-u23.02.2015. u 18:34 - pre 111 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:ha, ha dobra fora.


Nije fora, apsolutno sam u pravu. Pročitaj naslov: BusPlus - novi sistem karata za prevoz u BGD-u

Dakle tema uopšte nje procenat naplate karata, jer to nema direktne veze sa BusPlusom već sa sociologijom.
S druge strane, ona pitanja koja sam postavio su direktno u vezi sa naslovom.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.dynamic.sbb.rs.



+2283 Profil

icon Re: BusPlus - novi sistem karata za prevoz u BGD-u23.02.2015. u 20:09 - pre 111 meseci
Ni jedno od tvojih 6 pitanja se ne odnosi na karte. Ukratko tema je "novi sistem karata" a ne "novi sistem korupcije", ili "novi sistem hakovanja"
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: BusPlus - novi sistem karata za prevoz u BGD-u24.02.2015. u 02:41 - pre 111 meseci
Upravo se svako pitanje odnosi na BusPlus - novi sistem karata za prevoz u BGD-u, za razliku od rasprave o švercovanju koja nema skoro nikakve specične veze sa BusPlusom već sa socijologijom. Kao što već rekoh.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: BusPlus - novi sistem karata za prevoz u BGD-u24.02.2015. u 07:39 - pre 111 meseci
Ne zeli da razum to trolic.

On je upao na temu da brani rukovodstvo GSP-a potpuno nevezano sa temom, i njihove procene sitacije su najbolje, i njegova afirmacije doticne glupave procene i svodi temu na metodu, da kada se ponove stupidarije hiljadu puta, onda postanu "prihvacene"..

Pisac, zar ne vidis da se igra metodom svoga idola, Bore Radara, samo prilicno vestije i pismenije

Evo ponudio sam opciju..
SVE su u pravu, GDE su REZULTATI

Kakvi su to "rukovodioci", koji procene situacije, deluju neprimerenim(neprimereno prevelikim) i skupim resursima, a rezultata naprosto NEMA

Izgleda da su jedino napravili MODEL poslovanja..ali malo nefunkcionalan
 
Odgovor na temu

anon115774

Član broj: 115774
Poruke: 1656



+920 Profil

icon Re: BusPlus - novi sistem karata za prevoz u BGD-u24.02.2015. u 10:58 - pre 111 meseci
@vladd

A sto si ti nervozan konstantno? U poslednje vreme na raznim temama koristis ta velika slova a nikako da nam objasnis zbog cega...?
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.dynamic.sbb.rs.



+2283 Profil

icon Re: BusPlus - novi sistem karata za prevoz u BGD-u24.02.2015. u 15:15 - pre 111 meseci
Citat:
vladd:
On je upao na temu da brani rukovodstvo GSP-a potpuno nevezano sa temom, i njihove procene sitacije su najbolje, i njegova afirmacije doticne glupave procene i svodi temu na metodu, da kada se ponove stupidarije hiljadu puta, onda postanu "prihvacene"..

Ako sam dobro primetio ti si taj koji ovde u stilu bore radara iznosis neke nebulozne stavove sa kojima se niko pametan ne slaze a sklon si komunikaciji tipa "priznajte da sam u pravu ili cemo oko toga da se natezemo na 120 strana". Pazi majku mu, napadanje gsp i busplus je tema, a iznosenje suprotnih stavova je najljuci offtopic Kako vreme prolazi, sve si mi interesantniji za posmatranje

No dobro, poucen iskustvom sa takvima kao so ste ti i bora radar, ja sam vec javno kapitulirao i priznao "da si u pravu" - da je u beogradu lakse naci kreditno sposobnog ziranta nego svercera i da prosecan beogradjanin kupuje po 5 karata.

Citat:
a rezultata naprosto NEMA...

Boro, ti si skroz nepismen za tu problematiku, pa da ti ukratko objasnim mada je tebi lakse uterati metar u guzicu nego centimetar u glavu - rok za dostavljanje finansijskih izvestaja za 2014 godinu je u toku. Po isteku roka, APR-u treba obicno do mesec dana da podatke prebaci u odgovarajuce baze podataka i javno objavi na sajtu. Prilicno je logicno i ocekivano da rezultata za 2014 nema u februaru i martu 2015. ali vec u aprilu je gotovo sigurno da ce ih biti i moci cemo da vidimo kakvi su i da ih komentarisemo. Kukanje zasto u februaru nema rezultata je zlonamerno jer ih nikada u tom periodu godine nije ni bilo.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.dynamic.sbb.rs.



+2283 Profil

icon Re: BusPlus - novi sistem karata za prevoz u BGD-u24.02.2015. u 15:31 - pre 111 meseci
Citat:
Informer:
@vladd

A sto si ti nervozan konstantno?

Takav je - kratak mu fitilj...

Citat:
U poslednje vreme na raznim temama koristis ta velika slova a nikako da nam objasnis zbog cega...?

Pa proguglaj malo, pun je net tekstova o tome, kljucne reci su kompleksi i velicina

Ne nisam mislio na velicnu opreme tj osnovnog sredstva, vec jednostavno - svi bismo mi da radimo "velike" stvari, da "menjamo istoriju", da "cinimo velika dela", ali to nekako ne ide, pa onda energicno pritisnemo CAPS LOCK i budemo malo veci od ostalih Ja mu uopste ne zameram, ako neko ima potrebu da pise velikim slovima, ne vidim zasto bi ostali imali potrebu da mu to zadovoljstvo uskracuju.

[Ovu poruku je menjao Darko Nedeljković dana 24.02.2015. u 16:41 GMT+1]
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: BusPlus - novi sistem karata za prevoz u BGD-u24.02.2015. u 15:58 - pre 111 meseci
Priznajte da ima 184% svercera u svakom autobusu.



I salu na sto. Inace nema nikakvog smisla

Medjutim "radar love" je neprevazidjen. Vole ljudi da veruju vise u svoja ubedjenja nego u svoje oci.

I kada se pokaze ocigledno, to nije vazno, "oni" tako ne funkcionisu..

Pricali smo o sistemu naplate, i kako POBOLJSATI sitem naplatea ne TROLOVANJE, da su "sverceri" problem, sa ovolikom vojskom kontrolora i komunalne policije..mislim da bi bili istrebljeni.

Vise se love sverceri nego narko dileri..da je tolika sila krenula u rat.."oluja" se ne bi ni dogodila

A rezultata NEMA, ni rezultatcica.

Pa sad,ili da poverujem da su sverceri u stvari crne nindze, da koriste "tamnu stranu sile", da su malo spretniji od hudinija, ili da postanem svestan da problem uopste nije u "svercovanju", vec u prostoj LOSOJ ORGANIZACIJI.

Milsim da cu prihvatiti kao najverovatniju opciju, da je nesposobnost rukovodjenja poslovanjem GSP u stvari najveci krivac, a ne "sverceri".

 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.dynamic.vipmobile.rs.



+2283 Profil

icon Re: BusPlus - novi sistem karata za prevoz u BGD-u24.02.2015. u 20:47 - pre 111 meseci
Citat:
vladd: da su "sverceri" problem, sa ovolikom vojskom kontrolora i komunalne policije..mislim da bi bili istrebljeni.

To smo vec konstatovali - "cifre ne lazu", iz toga sledi da je nemoguce da ja kao svercer postojim, sledi da ti pricas sa imaginarnim sagovornikom, sledi da se hitno moras obrati nadleznoj instituciji za konsultacije oko tog zdravstvenog problema pre nego sto postanes opasan po okolinu

Citat:
kako POBOLJSATI sitem naplatea ne TROLOVANJE, da su "sverceri" problem

Nek si nam rekao Borisave Krajcinovicu - ono sto si ti uvrteo u glavu da je problem to je problem, "priznajmo da si u pravu" bez obzira sto si za tu problematiku duduk totalni, a ako neko vidi neki drugi uzrok problema i ukaze na to samo ga optuzi za trolovanje i miran si
Vec vidjeno na jednoj drugoj temi, zar ne?
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: BusPlus - novi sistem karata za prevoz u BGD-u24.02.2015. u 21:28 - pre 111 meseci
Za razliku od TEBE i tvog idola, Bore lazova, ja sam u "organizaciji poslovanja" ipak malo sertifikovaniji i strucniji..za jednu "namensku" diplomicu
Istina sa nesrazmerno malo iskustva...na konkretnim aktivnostima

A pride sto se tice operativne organizaceije naplate, i to elektronskim sistemom.

I s obzirom na jedini ponudjeni operativan primer, za razliku od ispraznog trolovanja i lamentiranja nad sibanjem pojedinih svercera, prosto se namece jasan zakljucak..

Sa druge strane, fasciniranost trolom i prihvatanje trolovskih metoda je poprimilo simpaticne razmere...

Meni samo nije jasno kako pismen covek moze da se tako slatko zalepi za nepismenu budalu i da ostane dramaticno fasciniran metodama

Tema zaista NISU sverceri, nego sistem naplate(kolokvijalno i uopsteno "sistem karata", zbog sitnicavih trolova)...ali Darko je katarzu doziveo na temi o EZV-u..pa mi je porsto zao..u kojoj meri je zabrazdio u skute lazova Bore

Mada je metoda jaka, slepa i gluva, zabrazdjena u pogresnom smeru..i ima puno dodira sa recimo trenutnim rukovodstvom GSP-a, pa nije ni preveliki off topic
 
Odgovor na temu

plague
Software Developer
Auckland, NZ

Član broj: 46734
Poruke: 623
*.136.4.181.host.layer2.co.nz.



+373 Profil

icon Re: BusPlus - novi sistem karata za prevoz u BGD-u24.02.2015. u 21:43 - pre 111 meseci
Dobro, ako je tema sistem naplate, sta konkretno fali ovom sistemu?

Dozvoljava:
- Pracenje vozila i izvestavanje o njegovoj lokaciji
- Kontrolu vozila, da li vozaci stvarno rade ili ne
- Kontrolu polaska autobusa
- Olaksano koriscenje jer kartica te teze zagubi nego gomila papira
- Potencijalno mogucnost online uplate ako to ozivi u Srbiji bez potrebe da odes na bilo kakav salter
- Potencijalna mogucnost produzavanja povlastice online bez da ides na salter
- Ekoloski je cistije jer se koristi manje papira
- Omogucava neizmerno vecu fleksibilnost u kontextu tipa karata koje mozes iskoristiti i moze se prilagoditi bilo kakvim buducim potrebama
- Sam uredjaj moze da pruzi dodatne informacije, trenutno stajaliste i sledece stajaliste, potencijalno bilo sta

Negativne strane:
- Veca operativna cena (mada to je diskutabilno jer potencijalno smanjuje broj radnika koji treba da kontolisu da li autobus krece na vreme i da li se savesno koristi)
- Skuplje odrzavanje (maliciozni gradjani koji unistavaju uredjaje)

Zakljucajmo temu?
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.dynamic.vipmobile.rs.



+2283 Profil

icon Re: BusPlus - novi sistem karata za prevoz u BGD-u24.02.2015. u 22:46 - pre 111 meseci
Da, generalno ako ja sada kažem da je sistem naplate odličan i da bi kao takav dao odlične rezultate u Japanu i Islandu, bora bi mene opet optužio za trolovanje, jer sam "kritizer" njegovog svetskog unikata naplate po pređenoj stanici uz ustavno pravo švercera da kad vidi kontrolora kuca samo jednu stanicu. Kao sto je bora otvprio temu o svom svetskom unikatu, napisao esej u uvodnoj poruci i sledecih 70 strana svađao se sa "kritizerima", to isto imamo i ovde, trebalo je temu zaključati nakon uvodnog eseja i onda bismo bili sigurni da kritizeri neće da "troluju".

Citat:
u kojoj meri je zabrazdio u skute...

Arhaicne reci prisutne, nego... zaboravio si da pomenes telesne tecnosti i da me nazoves lenjom bubom

Citat:
Za razliku od TEBE i tvog idola, Bore lazova, ja sam u "organizaciji poslovanja" ipak malo sertifikovaniji i strucniji..za jednu "namensku" diplomicu

Ne bih ti preporucio da sa mnom meris "ciji je duzi" pa da se osramotis... diplomica megatrenda i nula iskustva, pa to danas svaka budala ima... Na tom studijskopm programu si morao imati privredno pravo, a vidim da ti nisu jasne neke uzrocno posledicne veze... Tanko je to znanje, povrsno, zbrdazdolasto, nedostaju poznavanja nekih osnovnih principa...
Nego napusti ti tu firmicu pa da ti i ja odmerimo znanja i vestine u vodjenju privatnog biznisa, posle uporedimo bilanse uspeha i vidimo ko zna a ko ne zna, moze?
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: BusPlus - novi sistem karata za prevoz u BGD-u24.02.2015. u 23:59 - pre 111 meseci
Pusti megableju, ne poturaj gluposti.

Ideoloski si u rangu borisava lazovcine, samo jos nisi shvatio.

Nego da mi pohvalimo sistem naplate i da zaboravimo da nedostaje 200 milki mesecno. I naravno, sve pohvale rukovodstvu, hiljadama kontrolora i tri puta vise komunalnih policajaca.

Nego nikko da saznamo rezultat tih pohvala ludosti i akcija naplate...da nije neka "maketa profita"

Ja stvarno ne znam koliko gupav treba biti i ne primetiti da REZULTATA NEMA, cak i da proglasimo da su predvidjanja realna a mere maksimalne..

Jednostavno, kvalitet ocene i procene problema "svercera" je jednostavno PRAKSA demantovala..

Mozda da se ugradi u autobus mikrotalasni unistavac svercera, pa da se Darko i njegov idol Bora lazov oduseve

Sjajnog si idola izabrao Darko..nemam zamerki

Mozda i napravite rezimo politicku karijeru..proglasite je uspesnom, nema veze sta je realnost...
 
Odgovor na temu

plague
Software Developer
Auckland, NZ

Član broj: 46734
Poruke: 623
*.136.4.181.host.layer2.co.nz.



+373 Profil

icon Re: BusPlus - novi sistem karata za prevoz u BGD-u25.02.2015. u 00:15 - pre 111 meseci
Vlad, skreces sa teme. Tema je sistem naplate, a ne koliko on novca donosi/odnosi.

Ako hoces da pricas kako menadzment krade (ili ko vec krade tih 200 milki) moras da pricas i o drugima koji kradu - gradjanima.

Zato sa vama nema smislenog razgovora. Jer potencirate ono sto vi hocete, totalno ignorisete sta drugi sagovornici pricaju, izvrcete svrhu teme da bi na kraju opet vratili vodu na vasu vodenicu. Sreca pa nismo deca, a ni idioti, tako da takve stvari jednostavno nece prolaziti.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: BusPlus - novi sistem karata za prevoz u BGD-u

Strane: << < .. 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 848064 | Odgovora: 3410 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.