Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

integrisani kamini i peci na pelet za dnevni boravak

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: integrisani kamini i peci na pelet za dnevni boravak

Strane: << < .. 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 2049063 | Odgovora: 5735 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Marinmar
....
.....
Uzice

Član broj: 319113
Poruke: 4
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: integrisani kamini i peci na pelet za dnevni boravak02.12.2013. u 19:09 - pre 125 meseci
Evo da i ja dam neki komentar a ne samo da trazim pomoc. :)
Pelet koji koristimo nam ne pravi nikakve probleme. Casica je uvek cista, eventualno bude truncica pepela u casici (naravno okolo bude haos) a pepeo je nekako zuckast.
Pelet je iz Ivanjice, 80% bukov (bar su nam tako rekli) i placali smo ga 180 po toni u oktobru (sa prevozom, mada smo mi blizu) ....
 
Odgovor na temu

volokin

Član broj: 318773
Poruke: 64
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: integrisani kamini i peci na pelet za dnevni boravak02.12.2013. u 19:18 - pre 125 meseci
pozdrav svima.....

jednostavno neverovatno, da rad peci toliko zavisi od peleta,
saljem slike od juce, nakon 9 sati rada. pisao sam koji je pelet u pitanju,
velika razlika od bioenergy point peleta kojim nikako nisam zadovoljan.

naravno da ostaje pepela , ali je sasvim druga prica, uopste pelet nije pretrpavao posudicu, jedino sto je staklo zagaravljeno, mogu reci isto toliko.

[Ovu poruku je menjao volokin dana 02.12.2013. u 22:02 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Drizzt Do Urden
Beograd

Član broj: 309110
Poruke: 430
*.dynamic.sbb.rs.



+17 Profil

icon Re: integrisani kamini i peci na pelet za dnevni boravak02.12.2013. u 21:37 - pre 125 meseci
Citat:
volokin: pozdrav svima.....

jednostavno neverovatno, da rad peci toliko zavisi od peleta,
saljem slike od juce, nakon 9 sati rada. pisao sam koji je pelet u pitanju,
velika razlika od bioenergy point peleta kojim nikako nisam zadovoljan.

naravno da ostaje pepela , ali je sasvim druga prica, uopste pelet nije pretrpavao posudicu, jedino sto je staklo zagaravljeno, mogu reci isto toliko.

[Ovu poruku je menjao volokin dana 02.12.2013. u 22:02 GMT+1]



ma sve je to u redu volokine nego..sumnjivo mi sve to vim i dalje drzis kvarcnu sa druge strane tepiha ;)
 
Odgovor na temu

volokin

Član broj: 318773
Poruke: 64
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: integrisani kamini i peci na pelet za dnevni boravak02.12.2013. u 21:59 - pre 125 meseci
Drizzt Do Urden, dobaaaaar si. imas oko, svaka cast ;-)
a grejalica, za zlu ne trebalo he, he, he...
 
Odgovor na temu

Drizzt Do Urden
Beograd

Član broj: 309110
Poruke: 430
*.dynamic.sbb.rs.



+17 Profil

icon Re: integrisani kamini i peci na pelet za dnevni boravak02.12.2013. u 22:27 - pre 125 meseci
e..kupio sam veceras u home centru usisivac za pepeo.
koje olaksanje. do sada sam sav bio na iglama kada sam usisavao. ono malo iz casice prespem u prazan dzak, pa cetkicom sa vrata poguram u dzak...pa fioku gurnem u dzak kako se ne bi pepeo razletao...pa usisam ispod casica maaalo pepela sto ispadne i dodanto usisam sa stakla i po okolini. jeste da na usisivacu imam onaj ciklon ali opet prodje sitna prasina .
cimanje u tri lepe...
sa ovim novim usisivacem za 3 minuta gotovo sve :)
6400 rsd-a je bio (oko 6000 sa onom vip karticom).
jeste da mora da se ocisti filter posle usisavanja ali MNOGO manje zezanja...
sada mi ostaje da izguglam da vidim da unapred kupim jos par tih filtera za rezervu i miran sam.

 
Odgovor na temu

v.vuksanovic
Thessaloniki Greece

v.vuksanovic
Član broj: 228043
Poruke: 98
..115.185.dsl.dyn.forthnet.gr.



+2 Profil

icon Re: integrisani kamini i peci na pelet za dnevni boravak02.12.2013. u 22:45 - pre 125 meseci
Momci idemo jedno pitanjce.
Imam pellet pec na vodu sa micronova automatikom.
Ista je kao MBS ALFA COMMO.
Peć se upali, udje u razgorevanje i umesto da udje u gorenje ulazi u modulaciju iako nije ni blizu zadatih temperatura vode i prostora.
Posle nekog vremena iz modulacije prelazi u hladjenje iako je temperature pala zbog rada pumpe.
Kada udje u hladjenje nije pokušala sa paljenjem.
Dali je neko imao slično iskustvo
Hvala
 
Odgovor na temu

drvlada75
Prokuplje

Član broj: 153703
Poruke: 1204
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+34 Profil

icon Re: integrisani kamini i peci na pelet za dnevni boravak03.12.2013. u 05:30 - pre 125 meseci
Ne secam se da se neko do sada ovde zalio na slican problem.
Najslicniji odgovor za resenje vasih problema iz dosadasnje diskusije bio bi da je pec presla u letnji rezim rada ali pec o tome, bar mi se cini, obavestava na displeju. Takodje je neko pominjao i problem zaostalog vazduha u instalaciji.
Moze biti da je neki kvar u elektronici kontrolera.
 
Odgovor na temu

Dearan

Član broj: 318694
Poruke: 182
*.mts.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: integrisani kamini i peci na pelet za dnevni boravak03.12.2013. u 07:56 - pre 125 meseci
Citat:
v.vuksanovic: Momci idemo jedno pitanjce.
Imam pellet pec na vodu sa micronova automatikom.
Ista je kao MBS ALFA COMMO.
Peć se upali, udje u razgorevanje i umesto da udje u gorenje ulazi u modulaciju iako nije ni blizu zadatih temperatura vode i prostora.
Posle nekog vremena iz modulacije prelazi u hladjenje iako je temperature pala zbog rada pumpe.
Kada udje u hladjenje nije pokušala sa paljenjem.
Dali je neko imao slično iskustvo
Hvala

Ili ti je peć prebačena u letnji režim rada ili je STAND BY na opciji ON umesto OFF.Pogledaj to i vidi šta je u pitanju.Ako je peć u letnjem režimu,prebaci na zimski,a ako je STAND BY na ON prebaci na OFF.Inače ne pokazuje se to na displeju da bi znao,moraš da pogledaš.
 
Odgovor na temu

v.vuksanovic
Thessaloniki Greece

v.vuksanovic
Član broj: 228043
Poruke: 98
..115.185.dsl.dyn.forthnet.gr.



+2 Profil

icon Re: integrisani kamini i peci na pelet za dnevni boravak03.12.2013. u 10:47 - pre 125 meseci
Momci zahvaljujem se na pomoći. I obadvojica ste sa ok savetima tj pravim
Problem sam rešio u toku noći sam i to posle prebiranja svih parametara i konsultacija.
Čim sam je stavio u zimski režim sve je počelo da radi bezprekorno
Sada će da legne i jedno štelovanje parametara sa TESTO analizatorom dimnih gasova i biće peć Švajcarska.
Ono što vidim do sada peć odlično radi bez primedbe.
Inače je sve uradjeno po PS a i pelet je vrhunski.
Još jednom hvala
 
Odgovor na temu

v.vuksanovic
Thessaloniki Greece

v.vuksanovic
Član broj: 228043
Poruke: 98
..115.185.dsl.dyn.forthnet.gr.



+2 Profil

icon Re: integrisani kamini i peci na pelet za dnevni boravak03.12.2013. u 10:50 - pre 125 meseci
Zaboravio sam da kažem da je peć firme KEPO i nema jednu manu i kada je naštelujem sa TESTO javljam rezultate koji će vam biti korisni
Pozzzz
 
Odgovor na temu

Skoteinos
Svet

Član broj: 18910
Poruke: 164
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.proweb.co.yu


+8 Profil

icon Re: integrisani kamini i peci na pelet za dnevni boravak03.12.2013. u 11:37 - pre 125 meseci
Citat:
Drizzt Do Urden:
e..kupio sam veceras u home centru usisivac za pepeo.
koje olaksanje. do sada sam sav bio na iglama kada sam usisavao. ono malo iz casice prespem u prazan dzak, pa cetkicom sa vrata poguram u dzak...pa fioku gurnem u dzak kako se ne bi pepeo razletao...pa usisam ispod casica maaalo pepela sto ispadne i dodanto usisam sa stakla i po okolini. jeste da na usisivacu imam onaj ciklon ali opet prodje sitna prasina .
cimanje u tri lepe...
sa ovim novim usisivacem za 3 minuta gotovo sve :)
6400 rsd-a je bio (oko 6000 sa onom vip karticom).
jeste da mora da se ocisti filter posle usisavanja ali MNOGO manje zezanja...
sada mi ostaje da izguglam da vidim da unapred kupim jos par tih filtera za rezervu i miran sam.


Drizzt - jel to Einhellov plavi sa motorom? Ja imam taj. Ako nađeš rezervni filter javi mi.
 
Odgovor na temu

Skoteinos
Svet

Član broj: 18910
Poruke: 164
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.proweb.co.yu


+8 Profil

icon Re: integrisani kamini i peci na pelet za dnevni boravak03.12.2013. u 11:48 - pre 125 meseci
Citat:
Jolke1:
Pozdrav svima..hteo sam da se javim za neki dan sa konkretnim podacima o potrosnji i ostalim iskustvima tj. neiskustvima,posto sam tek pre par dana uzeo pelet koji ne glavi i ne pravi probleme,ali citam forum i rekoh da javim kolegi koji ima problem sa vakumom u peletu,ma koliko to cudno zvucalo, i meni se javljao isti problem..desava se zbog duzine peleta,a i debljine.Debljina je bila 7 mm,a duzina vecine peleta 2,5 i 2,7,ali bilo je i onih vecih od 3 do 4cm.Posle par ture gde mi se puz zaglavljivao od duzine,prasine ili pravio vakum identicno kao u jednom od postova, probao sam pelet iz uradi sam 415din dzak i nije zaglavljivao. E tu mi se vec javljao zakoreli pepeo u dnu casice.(a da napomenem da je proslo par meseci lupanja u glavu u cemu je problem,menjanja parametara,odglavljivanja puza jedno 30tak puta i provedenih mnogo sati pored kotla,nerviranja..) Pre par dana sam uzeo pelet od 180e po toni i gle cuda,ne zaglavljuje i ne ostavlja pepeo,samo zamagli celo staklo,ali ne ostavlja garez po staklu kao predjasni pelet..Tako da sam shvatio da je pelet MNOGO bitna stavka u celoj prici.A kad sam vec krenuo sa pisanjem,da podelim jos jedno veoma neprijatno iskustvo sa vama..prilikom unosenja kotla u Smederevu u kombi,morali smo da je polozimo zbog visine,covek koga inace zovu Divlji,viljuskarom je ostetio pumpu u kotlu,sto smo videli tek kad smo je kuci raspakovali.Da ne bih zvao i molio,a vec sam potpisao da je tako polozenu nosim na svoju odgovornost,stavili smo staru severovu pumpu od predhodnog kotla koja vise nije radila nego radila,a pored pumpe koja ne radi mi se zaglavljivao pelet..veoma mucno..Zatim kupim vilo pumpu,kao bolja je od njegove original grunfus koja ima dve brzine,dok ova ima tri(rece majstor)e zbog te trece koja povlaci vise vati struje meni pregori kotao(a to smo tek kasnije shvatili)niceg nema na displeju,katasrofa..ujutro zovi Smederevo,gde i nisu imali nesto razumevanja i volje da rese problem,pa i mom trosku,nude mi nov displej od 5-6hiljada.. drug koji se razume u elektroniku mi rasturi ceo kotao,krene redom da je pregleda i posle par sati uvidi na glavnom kompjuteru da je pregoreo osigurac od cini mi se 4ampera(inace kosta 20din) zamenimo i kotao gle cuda sljaka..tako da sam imao mucnih par meseci sa ovim kotlom,koji hteo bih da napomenem radi perfektno i nema greske od kad je ubacen dobar pelet..izvinjavam se ako sam udavio,ali ne daj Boze mozda se nekom nesto slicno desi pa da zna..Pozdrav

Ako neko posle ovolikih muka i peripetija kaže da peć radi perfektno... bolja reklama od ovog im ne treba. Da sam ja na mestu MBS menadžera ja bih Jolketu dao bonus 2 godine garancije...
Sve muke oko štelovanja peći su ništa u odnosu na ovu tvoju priču, hvala ti što si podelio sa nama - jer sada znamo dodatno šta mogu da budu problemi i oko elektronike i koliko košta displej...
Inače meni se rasušio i otpao dobar deo kita ili čega već na sastavu vertikalnog lima (iza čašice za sagorevanje) i lima u kome je ležište čašice, tako da je tu horizontalni otvor od par milimetara i zanima me da li ostavim tako ili da ga namažem nečim i ja. Inače oni su to toliko aljkavo zamazali da nemam reči...
 
Odgovor na temu

Drizzt Do Urden
Beograd

Član broj: 309110
Poruke: 430
*.etf.rs.



+17 Profil

icon Re: integrisani kamini i peci na pelet za dnevni boravak03.12.2013. u 11:52 - pre 125 meseci
Citat:
Skoteinos: Drizzt - jel to Einhellov plavi sa motorom? Ja imam taj. Ako nađeš rezervni filter javi mi.


ja sam stipsa...ovaj moj je crven i jeftiniji :)
pozvacu njihov servis u surcinu da vidim da li se preko njih moze nabaviti. tj to im i nije servis nego kao adresa uvoznika a NIGDE nije naveden servis u srbiji a nisam stigao da izguglam ili zovem ove da mi jave. na garanciji mi pise 'jemstvo' i imsam spisak servisa po BIH, CRO itd ali je za srbiju navedena samo ta adresa u surcinu na kojoj se vodio valjda uvoznik. ne znam napamet posto nisam gajbi i nemam kod sebe garantni list.

javljam se nakon razgovora sa njima. btw, da li ti cistis filet posle svakog usisavanja? ono kapiram da se nikako ne sme kvasiti da se ne bi zacementiralo vec smao da se blago 'iscuka' da sitan pepeo spadne.
 
Odgovor na temu

Skoteinos
Svet

Član broj: 18910
Poruke: 164
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.proweb.co.yu


+8 Profil

icon Re: integrisani kamini i peci na pelet za dnevni boravak03.12.2013. u 12:05 - pre 125 meseci
Ma ja sam prao fillter ajde poslaću ti detalje na pp.
 
Odgovor na temu

Skoteinos
Svet

Član broj: 18910
Poruke: 164
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.proweb.co.yu


+8 Profil

icon Re: integrisani kamini i peci na pelet za dnevni boravak03.12.2013. u 23:30 - pre 125 meseci
Evo i ja sam na Mikijev predlog večeras obrnuo sistem to jest stavio temperaturu sobe na nedostižnih 30 a vode na 52 stepena i čini mi se da je to mnooogo bolja varijanta za one koji imaju problem sa tim što je prostorija gde peć greje pretopla a sobe hladne sa mlakim radijatorima. Sada pumpa radi non stop peć radi u režimu 2 (blinka 2), napolju je 0, unutra je pretoplo. (Mada žena i deca ne dele ovo zapažanje o temperaturi - oni kao da su porasli u Bijafri a ne u umereno kontinentalnoj klimi. ) Ne znam jo kakva će biti potrošnja ali grejanje je svakako ujednačenije...
 
Odgovor na temu

damonegro

Član broj: 312331
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: integrisani kamini i peci na pelet za dnevni boravak04.12.2013. u 01:09 - pre 125 meseci
Citat:
Skoteinos:
Citat:
Jolke1:
Pozdrav svima..hteo sam da se javim za neki dan sa konkretnim podacima o potrosnji i ostalim iskustvima tj. neiskustvima,posto sam tek pre par dana uzeo pelet koji ne glavi i ne pravi probleme,ali citam forum i rekoh da javim kolegi koji ima problem sa vakumom u peletu,ma koliko to cudno zvucalo, i meni se javljao isti problem..desava se zbog duzine peleta,a i debljine.Debljina je bila 7 mm,a duzina vecine peleta 2,5 i 2,7,ali bilo je i onih vecih od 3 do 4cm.Posle par ture gde mi se puz zaglavljivao od duzine,prasine ili pravio vakum identicno kao u jednom od postova, probao sam pelet iz uradi sam 415din dzak i nije zaglavljivao. E tu mi se vec javljao zakoreli pepeo u dnu casice.(a da napomenem da je proslo par meseci lupanja u glavu u cemu je problem,menjanja parametara,odglavljivanja puza jedno 30tak puta i provedenih mnogo sati pored kotla,nerviranja..) Pre par dana sam uzeo pelet od 180e po toni i gle cuda,ne zaglavljuje i ne ostavlja pepeo,samo zamagli celo staklo,ali ne ostavlja garez po staklu kao predjasni pelet..Tako da sam shvatio da je pelet MNOGO bitna stavka u celoj prici.A kad sam vec krenuo sa pisanjem,da podelim jos jedno veoma neprijatno iskustvo sa vama..prilikom unosenja kotla u Smederevu u kombi,morali smo da je polozimo zbog visine,covek koga inace zovu Divlji,viljuskarom je ostetio pumpu u kotlu,sto smo videli tek kad smo je kuci raspakovali.Da ne bih zvao i molio,a vec sam potpisao da je tako polozenu nosim na svoju odgovornost,stavili smo staru severovu pumpu od predhodnog kotla koja vise nije radila nego radila,a pored pumpe koja ne radi mi se zaglavljivao pelet..veoma mucno..Zatim kupim vilo pumpu,kao bolja je od njegove original grunfus koja ima dve brzine,dok ova ima tri(rece majstor)e zbog te trece koja povlaci vise vati struje meni pregori kotao(a to smo tek kasnije shvatili)niceg nema na displeju,katasrofa..ujutro zovi Smederevo,gde i nisu imali nesto razumevanja i volje da rese problem,pa i mom trosku,nude mi nov displej od 5-6hiljada.. drug koji se razume u elektroniku mi rasturi ceo kotao,krene redom da je pregleda i posle par sati uvidi na glavnom kompjuteru da je pregoreo osigurac od cini mi se 4ampera(inace kosta 20din) zamenimo i kotao gle cuda sljaka..tako da sam imao mucnih par meseci sa ovim kotlom,koji hteo bih da napomenem radi perfektno i nema greske od kad je ubacen dobar pelet..izvinjavam se ako sam udavio,ali ne daj Boze mozda se nekom nesto slicno desi pa da zna..Pozdrav

Ako neko posle ovolikih muka i peripetija kaže da peć radi perfektno... bolja reklama od ovog im ne treba. Da sam ja na mestu MBS menadžera ja bih Jolketu dao bonus 2 godine garancije...
Sve muke oko štelovanja peći su ništa u odnosu na ovu tvoju priču, hvala ti što si podelio sa nama - jer sada znamo dodatno šta mogu da budu problemi i oko elektronike i koliko košta displej...
Inače meni se rasušio i otpao dobar deo kita ili čega već na sastavu vertikalnog lima (iza čašice za sagorevanje) i lima u kome je ležište čašice, tako da je tu horizontalni otvor od par milimetara i zanima me da li ostavim tako ili da ga namažem nečim i ja. Inače oni su to toliko aljkavo zamazali da nemam reči...


Reklama nema veze sa ovom pričom. Čovek je iskreno priznao da je prekršio sve uslove garancije, od transporta do zamene delova. I priznaje da je sam primer kako NE TREBA raditi. Fabrika tada ima obavezu da raskine garantni rok i to važi za svaki proizvod i po važećem je zakonu o garantnom roku. I kakve to ima veze sa time kako radi peć? Pravo pitanje je za temu: Šta uraditi da onesposobiš sopstveni proizvod? Ono što je simpatično jeste želja da se ljudi upoznaju sa eventualnim zahvatima van garantnog roka i mogućim problemima ako se NE POŠTUJU FABRIČKE INSTRUKCIJE. Jedino što bi fabrika mogla da uradi jeste da nagradi ovakvu iskrenost time što će je objaviti u servisnom uputstvu pod "NIKAKO NE RADITI" i za to častiti izvođača radova jednim eventualnim besplatnim servisnim pregledom.
 
Odgovor na temu

Skoteinos
Svet

Član broj: 18910
Poruke: 164
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.proweb.co.yu


+8 Profil

icon Re: integrisani kamini i peci na pelet za dnevni boravak04.12.2013. u 08:23 - pre 125 meseci
Čini mi se da je u ovoj priči sve krenulo sa time da je peć oštećena u fabrici i to utovarom. Ja sam moju vozio uspravno pa kad sam došao kući i skinuo najlon video da je oštećena viljuškarom.
E to je nedopustivo, kao i mnoge druge stvari ali Srbija je ovo i mi se prilagodjavamo i trpimo ... O sistemu kako se preuzima peć u fabrici bolje da ne pričam jer sam prošao sve važnije i manje važne magacine u MBS...
Ko god da je prošao kroz slične avanture od kupovine do montaže na Zapadu teško da bi bilo šta afirmativno napisao...
Na to sam mislio kad sam rekao reklama.
 
Odgovor na temu

damonegro

Član broj: 312331
Poruke: 27
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: integrisani kamini i peci na pelet za dnevni boravak04.12.2013. u 09:18 - pre 125 meseci
" integrisani kamini i peci na pelet za dnevni boravak 04.12.2013. u 09:23 - pre 32min
Čini mi se da je u ovoj priči sve krenulo sa time da je peć oštećena u fabrici i to utovarom. Ja sam moju vozio uspravno pa kad sam došao kući i skinuo najlon video da je oštećena viljuškarom.
E to je nedopustivo, kao i mnoge druge stvari ali Srbija je ovo i mi se prilagodjavamo i trpimo ... O sistemu kako se preuzima peć u fabrici bolje da ne pričam jer sam prošao sve važnije i manje važne magacine u MBS...
Ko god da je prošao kroz slične avanture od kupovine do montaže na Zapadu teško da bi bilo šta afirmativno napisao...
Na to sam mislio kad sam rekao reklama."

Nedopustivo je da neko preuzme sam svoju peć u fabrici a ne izvrši pregled iste. Još je nedopustivije da je sam prevozi u neadekvatnom vozilu, cima po ulazima bez obučenih ljudi i adekvatne radne snage sa adekvatnim prevoznim kolicima. Peć se i u "ovoj Srbiji" kupuje u prodavnicama koje se time bave (a ne u fabrici osim ako ne želite da ionako nisku cenu još dodatno snizite na račun troškova transporta i provizije prodavaca) a sve one specijalnom službom šalju proizvod na bilo koju adresu u Srbiji. Peć dolazi upakovana (ne u najlon) u originalno kartonsko pakovanje na drvenoj paleti sa donje i gornje strane. Svako fizičko oštećenje koje viljuškar može da napravi JESTE VIDLJIVO. Ono što jeste Srbija, to su ljudi. Oni isti koji hoće sve sami da montiraju, uštede na pravom majstoru za svaku stvar pa i sistem centralnog grejanja. To je izvor većine problema od samog početka. Avantura kupovine u fabrici do montaže na "zapadu" je upravo ono što na zapadu nije po standardu i nije prihvatljivo. Stoga svi koji žive na zapadu neka kupuju na zapadu i biće zadovoljni isporukom i montažom. I naravno to sve da plate po zapadnom standardu. Dobiće i odgovarajuće garancije za proizvod i montažu. Slično kao i u Srbiji kada se poštuju sve procedure i ne radi na svoju ruku. A tipično je srpski da je krivica na nekoj "drugoj strani" pa ako se nešto desi kriva je fabrika, loš proizvod, serviseri, politika, zemlja Srbija i ceo niz drugih događaja. Samokritika nije kritika sopstvene zemlje i ljudi nego pre svega samog sebe i svojih postupaka. To jeste samo LOŠA REKLAMA sa malo pravih razloga. Ja skidam kapu i MBSu i Alfa Plamu i svakom domaćem proizvođaču koji ponudi sličan proizvod, slične kvalitete ugrađenih delova po dvostruko nižoj ceni od inostranih uvoznih kotlova.
 
Odgovor na temu

v.vuksanovic
Thessaloniki Greece

v.vuksanovic
Član broj: 228043
Poruke: 98
...38.192.dsl.dyn.forthnet.gr.



+2 Profil

icon Re: integrisani kamini i peci na pelet za dnevni boravak04.12.2013. u 09:25 - pre 125 meseci
Pogodio si u centar.
Dodaj i KEPO u proizvodjače koji rade peći i po mome odličnu
 
Odgovor na temu

Jolke1
Igor Jolic
menadzer
ekoflash

Član broj: 317200
Poruke: 18
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: integrisani kamini i peci na pelet za dnevni boravak04.12.2013. u 09:33 - pre 125 meseci
He,he..hvala kolega Skoteinos na lepim zeljama,iz tvojih usta u Peconijeve usi..:) a pod ovim da pec perfektno radi sam mislio,da me ne bi neko pogresno shvatio,da ona nije kriva zato sto nisam umeo da izaberem dobar pelet(plecen je danak neiskustvu) ili sto je gospodin Divlji bio slobodniji sa viljuskarom,ili sto smo budzili staru odnosno "bolju" pumpu..uz neke male nedostatke ovo stvarno nije los kotao..a sto se tice doceka u Smederevu pri preuzimanju peci i ja sam imao zamerke,jer su i nas slali od magacina do magacina,jednostavno bi morali da porade na tome jer pec bas i nije jeftina..
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: integrisani kamini i peci na pelet za dnevni boravak

Strane: << < .. 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 2049063 | Odgovora: 5735 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.