Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 200472 | Odgovora: 1246 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 05:33 - pre 123 meseci
Citat:
su27killeryu: ja sam gej iz dveri, imas li problem s tim? I ne mora da mi bude san da letim na njima(bar kao kopilot) jer u Rusiju mozes da odes i da iskesiras tipa 10 hiljadarki da te provozaju 2 kruga u nekom lovcu(posto vidim da si aktivan po netu lako ces naci). Rusenje neke 29ke nema nikakve veze sa onim sto si ti rekao jer rusenje aviona na 180 km je moguce otprilike isto koliko i da Srbija razbije NATO pakt, pogotovo aviona koji ima sredstvo aktivnog ometanja. Inace juce/prekjuce je pala neka F18ca tamo u USA isto tako "sama od sebe".

Titoisti jesu zatvarali rusofile na GO ali se bar nisu pravili ovako pametni i sveznajuci.


Vjerovatno da si iz "zveri", a to dal si gej je tvoja privatna stvar, bas me briga.

Nemam ni malo namjere da letim ni na cemu, jer me to ne zanima. Ne pali me to sto tebe pali.

I odakle ti ideja da ne moze da ga pogodi na 180 km leba ti? Chafs&Flares ce mu pomoci? O da...

A sto se tice f18 koja je pala, samo da ti kazem ono sto ti svakako znas. Americki piloti imaju toliko mnogo sati naleta, a toliko njihovih aviona leti svaki dan, da po zakonima statistike ponekad neki mora da padne sam od sebe. Aj sad da svedemo na domaci nivo, koliko je aviona srpske avijacije palo u zadnjih pet godina? Cini mi se tri. A koliko se puta letjelo? Pa daleko manje nego u americkom vazduhoplovstvu.



[Ovu poruku je menjao yolja624 dana 05.03.2014. u 08:34 GMT+1]
 
0

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
89.216.37.*



+896 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 08:30 - pre 123 meseci
Misljenje prosecnog amerikanca (uglavnom su identicna misljenja vecine mojih americkih prijatelja, a komentari su slicni ovim):

Kerry, what the hell did you go to Ukraine for?!
Do you actually have the moral right and audacity to rebuke Putin
about breking international laws, violating sovereignty and invading other countries?!
I hope he bitch slaps you around and sends you back home crying.

I potpuno su u pravu. Sve je sazeto u ove tri recenice.
 
+2

PeraII

Član broj: 320140
Poruke: 53
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



+324 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 08:47 - pre 123 meseci
Citat:
cozmo_im: Misljenje prosecnog amerikanca (uglavnom su identicna misljenja vecine mojih americkih prijatelja, a komentari su slicni ovim):

Kerry, what the hell did you go to Ukraine for?!
Do you actually have the moral right and audacity to rebuke Putin
about breking international laws, violating sovereignty and invading other countries?!
I hope he bitch slaps you around and sends you back home crying.

I potpuno su u pravu. Sve je sazeto u ove tri recenice.

Bio sam dete ali se sećam masovnih demonstracija širom Amerike protiv rata u Vijetnamu koje nisu tangirale ratnobornu administraciju.
Ameri su se umešali još 1959 u unutrašnje stvari Vijetnama, ali ne u velikim brojkama sve do 1965. Vijetnam su napustili 1973.
Interesantno, kao što su otišli posrano iz Vijetnama tako će izgleda otići i iz Avganistana i Iraka.
Dao Bog i sa Kosova i Metohije!
 
+2

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 09:47 - pre 123 meseci
Citat:
PeraII: Bio sam dete ali se sećam masovnih demonstracija širom Amerike protiv rata u Vijetnamu koje nisu tangirale ratnobornu administraciju.

Pa ne bi se bas slozio da nisu tangirale. Jesu i te kako. Na kraju to i jeste dovelo do sloma akcije. Da je postojala podrska na domacem terenu, komunisti u Vijetnamu bi bili satrveni samo tako.

Citat:
Ameri su se umešali još 1959 u unutrašnje stvari Vijetnama, ali ne u velikim brojkama sve do 1965. Vijetnam su napustili 1973.

I tada je ta ratoborna administracija imala poziv legalne vlasti u juznom Vijetnamu... ipak su vodili racuna o legalnosti. Nisu to bile unutrasnje stvari vec agresija komunista na juzni vijetnam tada medjunarodno priznate drzave.

Citat:
Interesantno, kao što su otišli posrano iz Vijetnama tako će izgleda otići i iz Avganistana i Iraka.

Ne brini se, nece... mnogo se toga promjenilo od 1975 do danas.

Citat:
Dao Bog i sa Kosova i Metohije!

E vidis, tu lezi problem sa tvojim misljenjem. Emotivno si investiran u cijelu pricu, i kao takav ne mozes biti objektivan niti da realno procjenis situaciju.
Nece njihov odlazak sa KiM nista promjeniti, niti je njihov dolazak nesto promjenio hebenu cinjenicu da na KiM zivi milion siptara koji nece da budu u Srbiji... i koji su na svaki moguci i nemoguci nacin postigli cilj - nezavisnost.

Nije mi jasno zasto navijacki posmatrate stvari...
 
0

PeraII

Član broj: 320140
Poruke: 53
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



+324 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 09:51 - pre 123 meseci
Citat:
yolja624
Nije mi jasno zasto navijacki posmatrate stvari...

hahahahahahaha....
Da je to napisao neko drugi pa da pomislim, ozbiljan i upućen mi se obraća?!
 
+3

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 09:56 - pre 123 meseci
Citat:
PeraII: hahahahahahaha....
Da je to napisao neko drugi pa da pomislim, ozbiljan i upućen mi se obraća?!


Ja te iskreno zalim...
Imas li ti kakav argument sem olajavanja neistomisljenika?
 
0

PeraII

Član broj: 320140
Poruke: 53
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



+324 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 10:23 - pre 123 meseci
Citat:
yolja624:
Imas li ti kakav argument sem olajavanja neistomisljenika?

Ne olajavam, javno sam napisao ono što svi znaju. Ti si neviđeni USA poltron što mi ne smeta, tvoj izbor.
Piši šta hoćeš, samo ne prozivaj!
 
+5

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 10:35 - pre 123 meseci
Citat:
PeraII: Ne olajavam, javno sam napisao ono što svi znaju. Ti si neviđeni USA poltron što mi ne smeta, tvoj izbor.
Piši šta hoćeš, samo ne prozivaj!


Pa ti si prvi poceo. A sto se tice "onog sto svi znaju" to ti je glupost neopjevana - pogotovo ko je tebe pozvao da javno pises "ono sto svi znaju". Sta si ti, neki portparol javnog mjenja? Od osjecaja sazaljenja lagano pocinjem da ti se smijem...
Ako su to "svi" oni sto misle kao ti, onda mi je to cast sto nisam sa vama u istom koshu!

Evo ja znam da si nevidjeni ruski poltron, sto mi ne smeta, nego me cudi, kako iko ko koristi racunar moze da to bude... I ne pada mi na pamet da javno govorim u ime javnog mjenja, to je samo moj stav.

I, ajde idi malo radi nesto pametno... kad vec neces da argumentovano pricas.
 
0

PeraII

Član broj: 320140
Poruke: 53
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



+324 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 10:41 - pre 123 meseci
Citat:
yolja624
I, ajde idi malo radi nesto pametno... kad vec neces da argumentovano pricas.

Evo nešto pametno i argumentovano. Ne obraćaj mi se, tvoje mišljenje me apsolutno ne interesuje.
 
+5

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 10:45 - pre 123 meseci
Citat:
PeraII: Evo nešto pametno i argumentovano. Ne obraćaj mi se, tvoje mišljenje me apsolutno ne interesuje.


E zalim slucaj, nisi ti taj koji mi mozes da zabranis... nikad nisam ni pisao zbog tebe.
 
0

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 12:13 - pre 123 meseci
Citat:
cozmo_im:
Misljenje prosecnog amerikanca (uglavnom su identicna misljenja vecine mojih americkih prijatelja, a komentari su slicni ovim):

Kerry, what the hell did you go to Ukraine for?!
Do you actually have the moral right and audacity to rebuke Putin
about breking international laws, violating sovereignty and invading other countries?!
I hope he bitch slaps you around and sends you back home crying.

I potpuno su u pravu. Sve je sazeto u ove tri recenice.

Jos da to shvate ovi nasi wannabe Ameri :)
Citat:
yolja624:
Pa ne bi se bas slozio da nisu tangirale. Jesu i te kako. Na kraju to i jeste dovelo do sloma akcije. Da je postojala podrska na domacem terenu, komunisti u Vijetnamu bi bili satrveni samo tako.

Jasta bi. Pa demonstracije i jesu bile sto su ih masovno dovlacili kuci u kovcezima. Ameri se uopste nisu snalazili u Vijetnamu i sve se svodilo na princip "sravni i zapali cijelo selo".
Citat:
yolja624:
niti je njihov dolazak nesto promjenio hebenu cinjenicu da na KiM zivi milion siptara koji nece da budu u Srbiji

Poduza je lista onih koji ne zele da zive u nekoj drzavi ali izgleda samo rijetki dobiju tu privilegiju da se odvoje.

Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
+2

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 13:16 - pre 123 meseci
Citat:
Kiev snipers hired by Maidan leaders - leaked EU's Ashton phone tape

The snipers who shot at protesters and police in Kiev were allegedly hired by Maidan leaders, according to a leaked phone conversation between the EU foreign affairs chief Catherine Ashton and Estonian foreign affairs minister, which has emerged online.

“There is now stronger and stronger understanding that behind the snipers, it was not Yanukovich, but it was somebody from the new coalition,” Paet said during the conversation.

“I think we do want to investigate. I mean, I didn’t pick that up, that’s interesting. Gosh,” Ashton answered.

The call took place after Estonia’s Foreign Minister Urmas Paet visited Kiev on February 25 at the peak of clashes between the pro-EU protesters and security forces in the Ukrainian capital.

The file was reportedly uploaded to the web by officers of Security Service of Ukraine (SBU) loyal to ousted President Viktor Yanukovich who hacked Paet’s and Ashton’s phones.

http://rt.com/news/ashton-maidan-snipers-estonia-946/



Dakle... opozicija je snajperisala svoje (i policiju) kako bi izazvala reakciju - zvuci poznato, zar ne (Racak, Markale, WMD). Naravno "nova" ekipa odgovara EU pa se o tome cutalo... sad je izasao snimak razgovora - pa vishe nece moci da se cuti. Nema samo USA obavestajnu sluzbu.


P.S. 8:20 konkretno - ali vredi odslusati ceo snimak.
 
+1

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 13:25 - pre 123 meseci
Citat:
jericho1405:Jos da to shvate ovi nasi wannabe Ameri :) 

Pitam se samo sta si ti wannabe? Rus?

Citat:
Jasta bi. Pa demonstracije i jesu bile sto su ih masovno dovlacili kuci u kovcezima. Ameri se uopste nisu snalazili u Vijetnamu i sve se svodilo na princip "sravni i zapali cijelo selo".

A zamisli da su imali podrsku javnosti pa umjesto sela srave sjeverni Vijetnam? Nisi valjda toliko lud da vjerujes da to nisu mogli?

Citat:
Poduza je lista onih koji ne zele da zive u nekoj drzavi ali izgleda samo rijetki dobiju tu privilegiju da se odvoje.

Dobijaju oni koji imaju odgovarajuce saveznike. Ti kao wannabe Rus (mada je veliko pitanje sta zelis da budes) tesko da ces moci da dobijes tu privilegiju da se otcijepis. Najgore sto zbog toga zalimo i ti i ja, jer bi i jedan i drugi volili da nismo tu gdje jesmo. Moj problem sa tvojim razmisljanjem je taj sto sam siguran da nam odabir drugog "saveznika" donio nezavisnost. Ovako, takvi kao ti me vezuju da budem tu gdje ne zelim da budem. Samo se ti udvoravaj rusima... to je inace vrlo korisno. A i *cenje je krajnje srpski nacin djelovanja, dok te neko ne razbije ko kantu.

@ otto23
A izvor je kranje kredibilan?
 
0

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 13:38 - pre 123 meseci
Za tebe verovatno ni jedan izvor osim Americkog nije kredibilan. Ali ajde da ti odgovorim.

Na ovoj temi (ako negresim) vec je neko postovao analizu video materijala odakle je pucano (onaj cuveni snimak gde se grupa demonstranata probija i biva upucana). Tu se na snimku vidi moment kada metak probija stit i pogadja demonstranta, pa je izracunat moguc pravac i ugao, to je upotrebljeno zajedno sa mapom (google earth) da se tacno odredi sa koje strane je pucano. I odredjeno je da je pucano iz hotela Ukraina - koji je bio pod kontrolom demonstranata tada. Ima jos dokaza, kao npr. vidi se na snimku da metak udara u drvo, demonstranitima iza ledja, da se oni cak i okrecu i gledaju u pravcu iz kog je doshao... da to sve snima kamerman koji je sa strane opozicionih snaga (dakle sa iste strane drveta, jer rupa gleda ka njemu).

Ovaj snimak razgovora je slag na torti - a koja se u "slobodnim medijima" precutkuje.
 
+1

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 13:43 - pre 123 meseci
Citat:
yolja624: Pitam se samo sta si ti wannabe? Rus?

Razlika i jeste u tome sto ja, za razliku od vas, nemam simpatije ni prema kome, vec prosto svaku stvar procjenjujem onako kako mislim da je ispravno. Pa ces tako naci brdo tema na kojima podrzavam EU, Amere, ali isto tako i Ruse ako smatram da je to sto rade u redu. Dakle, nisam nikakav fanboy koji po automatizmu hvali ili osudjuje neke aktivnosti. Meni je to ustvari jako glupo jer ispada da su ti neki bezgresni sto je totalni apsurd bilo ko da je u pitanju.
Citat:
yolja624: A zamisli da su imali podrsku javnosti pa umjesto sela srave sjeverni Vijetnam? Nisi valjda toliko lud da vjerujes da to nisu mogli?

Nije to pitanje moci vec ispravnosti. Zamisli da svi koji mogu ravnaju tako redom sve zivo?
Citat:
yolja624: Moj problem sa tvojim razmisljanjem je taj sto sam siguran da nam odabir drugog "saveznika" donio nezavisnost. Ovako, takvi kao ti me vezuju da budem tu gdje ne zelim da budem.

Mozda da sam neki ljigavac ne bih imao problem da podrzavam sve to sto Ameri rade kako bih se eto uvukao njima u s*pak i mozda nekada imao neke koristi od toga. Nisam takav pa cu nastaviti otvoreno da kritikujem politiku koja ubija civile sirom svijeta bez da iko snosi bilo kakvu odgovornost za to.

I nije to nikakva utopija. Da su svi bili beskicmenjaci koji lizu s*pak "jacem" vjerovatno bi i dalje zivjeli u nekom robovlasnickom odnosu. Najmanje sto mozemo da uradimo je da kritikujemo takvo ponasanje.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
+4

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 13:46 - pre 123 meseci
Citat:
Otto23: Za tebe verovatno ni jedan izvor osim Americkog nije kredibilan. Ali ajde da ti odgovorim.

Na ovoj temi (ako negresim) vec je neko postovao analizu video materijala odakle je pucano (onaj cuveni snimak gde se grupa demonstranata probija i biva upucana). Tu se na snimku vidi moment kada metak probija stit i pogadja demonstranta, pa je izracunat moguc pravac i ugao, to je upotrebljeno zajedno sa mapom (google earth) da se tacno odredi sa koje strane je pucano. I odredjeno je da je pucano iz hotela Ukraina - koji je bio pod kontrolom demonstranata tada. Ima jos dokaza, kao npr. vidi se na snimku da metak udara u drvo, demonstranitima iza ledja, da se oni cak i okrecu i gledaju u pravcu iz kog je doshao... da to sve snima kamerman koji je sa strane opozicionih snaga (dakle sa iste strane drveta, jer rupa gleda ka njemu).

Ovaj snimak razgovora je slag na torti - a koja se u "slobodnim medijima" precutkuje.


Za mene je svaki izvor relativno kredibilan. Stepen relativnosti zavisi od mogucnosti da se ta neka informacija provjeri tako sto ce je i neke druge informativne kuce prenijeti. Generalno ne vjerujem ni u jednu informaciju ako nije potvrdjena "sa druge strane" ili barem od nekog koliko-toliko neovisnog izvora. Nisam rekao da je neistina, vec samo da mi rt jednako uvjerljiv kao tebi CNN. Sa tom razlikom da ja tebe ne morim informacijama sa CNN...

Balistika nije tako naivna nauka da se sa "snimaka" skidali uglovi i slicno. I ne znam zasto ja sa tobom drvim o necemu sto, ruku na srce, ne znamo ni ti ni ja.
A te rupe na drvetu mogu nastati prije ili poslije tog dogadjaja...

Ma ima li svrhe ukazivati na nelogicnosti... ?

A slag na torti i jeste sporan... ako niko o tome ne govori sem RT, onda to moze da bude da se radi o lazi? Ili imas apsolutno povjerenje u informativnu agenciju ruske vlade? A sve ostale svjetske nazivas svakakvim imenima, samo ti je RT istinit? Ma nije nego...
 
0

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 13:52 - pre 123 meseci
Dovoljno je precizan da se odredi pravac - posebno ako postoji jasna linija razdvajanja kao na frontu.
Drugo, na snimku se ne vidi (samo) rupa - vec sam momenat kad metak direktno udara u drvo. Kao i sam momenat kad ubija ljude - ulazna i izlazna tacka (ergo smer, ugao i putanja).

Jedina nelogicnost je, sto nalazis za shodno da komentariseh ono, sto sam nisi ni video - dakle nisi odgledao tu analizu, ali unapred znas da je puna nelogicnosti... izmisljas neke rupe od "vajkada", razglabas o vremenu kad su nastale, itd.

 
+4

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 14:03 - pre 123 meseci
Citat:
jericho1405:
Citat:
yolja624: Pitam se samo sta si ti wannabe? Rus?

Razlika i jeste u tome sto ja, za razliku od vas, nemam simpatije ni prema kome, vec prosto svaku stvar procjenjujem onako kako mislim da je ispravno.

A po cemu ti cijenis da ja imam simpatije prema bilo kome?

Citat:
Pa ces tako naci brdo tema na kojima podrzavam EU, Amere, ali isto tako i Ruse ako smatram da je to sto rade u redu.

Ali mi na pamet ne pada da ti brojim teme... Ali mogu da ti kazem da i ja radim isto, sa mog stanovista. Sasvim je druga stvar sto me odredjeni likovi iritiraju i vade iz konteksta ono o cemu pisem. A na kraju se dobije potpuno drugacija slika od onog sto sam zelio da kazem. A sad, posto me zabole cosak sta ce neko da misli, onda pustim neke stvari da idu svojim tokom.

Citat:
Dakle, nisam nikakav fanboy koji po automatizmu hvali ili osudjuje neke aktivnosti. Meni je to ustvari jako glupo jer ispada da su ti neki bezgresni sto je totalni apsurd bilo ko da je u pitanju.

E vidis, bas me iz tog razloga cudi zasto smo ti i ja u sukobu misljenja. I ja mislim isto tako.

Citat:
yolja624: A zamisli da su imali podrsku javnosti pa umjesto sela srave sjeverni Vijetnam? Nisi valjda toliko lud da vjerujes da to nisu mogli?
Nije to pitanje moci vec ispravnosti. Zamisli da svi koji mogu ravnaju tako redom sve zivo?

Pitanje ispravnosti nije postojalo sa strane sjevernog Vijetnama koji su se na najzvjerskije nacine odnosili prema svim svojim sunarodnicima koji su bili protiv komunizma. Valjda ti je poznato iz istorije da su komunisti vrlo striktni u sprovodjenju jednoumlja? E u tom odnosu snaga, i u upitnom legitimitetu cijele akcije, amerika se tukla sa vezanim rukama iza ledja. To dal bi se oni snasli u Vijetnamu, snasli se oni odlicno u WWII protiv Japana na cijelom pacifiku, pa vjerujem da bi i onim lako doakali.
I moja napomena vezana za vijetnamski rat nije ni bilo pravdanje operacije vec u svjetlu razmjene misljenja sa onim perom...

Citat:
yolja624: Moj problem sa tvojim razmisljanjem je taj sto sam siguran da nam odabir drugog "saveznika" donio nezavisnost. Ovako, takvi kao ti me vezuju da budem tu gdje ne zelim da budem.
Mozda da sam neki ljigavac ne bih imao problem da podrzavam sve to sto Ameri rade kako bih se eto uvukao njima u s*pak i mozda nekada imao neke koristi od toga. Nisam takav pa cu nastaviti otvoreno da kritikujem politiku koja ubija civile sirom svijeta bez da iko snosi bilo kakvu odgovornost za to.

Ne znam ko bi u ovoj prici bio taj ljigavac koji podrzava sve sto Ameri rade. Pogotovo u temi gdje *beni ameri ne rade bas nista? Dal ti imas problem da vidis amere tamo i gdje ih nema? I reci mi, gdje to ubijaju civile sirom svijeta? Ajde, posto zivimo na istom podrucju da te priupitam koliko je civila poginulo na podrucju Sarajeva u zadnjem ratu? I sta je civil po definiciji? Ako neko ko ne nosi uniformu a nosi pusku se moze smatrati civilom? Ratovi su odavno prestali da budu frontovski vec postaju veoma prljavi. Oni koji su tehnicki i vojno inferiorni se kriju iza civila, pa kad nekog od njih iscackaju onda stradaju i civili. U tom slucaju krivi su mi i ti koji su ugrozili civile kao i oni koji su ih tada pobili. Naravno, ti to vidis drugacije...


Citat:
I nije to nikakva utopija. Da su svi bili beskicmenjaci koji lizu s*pak "jacem" vjerovatno bi i dalje zivjeli u nekom robovlasnickom odnosu. Najmanje sto mozemo da uradimo je da kritikujemo takvo ponasanje.

Opet ti nekog prozivas ovdje, ili mi se cini? I najmanje sto mozemo da uradimo je da koristimo mozak da bi dosli do nekog poboljsanja. Kritikovati jedne a uvlaciti se u s*ak drugima, ja to ne vidim kao ispravno koristenje mozga. Prije kao inat, ali to je imbecilno i iracionalno ponasanje.

 
0

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 14:09 - pre 123 meseci
Citat:
yolja624: I reci mi, gdje to ubijaju civile sirom svijeta?


U je...
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
+4

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije05.03.2014. u 14:11 - pre 123 meseci
Citat:
3way: U je...


ae ti izvadi iz kontektsta jos nesto... STA JE CIVIL????
 
0

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Nasilje u Ukrajini. Ovo više nisu demonstracije
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 200472 | Odgovora: 1246 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.